Pełna wypowiedź Roberta F. Kennedy’ego Jr.  | Mediolan, Włochy 13 listopada 2021

Autor: Alexandra Bruce FORBIDDEN KNOWLEDGE

TRANSKRYPCJA

Żaden rząd w historii ludzkości nigdy dobrowolnie nie zrzekł się władzy. Władzę, którą odebrali nam w ciągu ostatnich 20 miesięcy, nigdy nie oddadzą. Odebrali nam wolność słowa, zamknęli kościoły, zabrali ławie przysięgłych procesy przeciwko firmom, bez względu na to, jak bardzo dopuścili się zaniedbania, bez względu na to, jak lekkomyślni są, bez względu na to, jak poważne są twoje obrażenia, nie możesz pozwać tej firmy.

Odebrali nam prawa własności w Stanach Zjednoczonych. Zamknęli miliony firm na rok bez sprawiedliwego wynagrodzenia i bez należytego procesu. Odebrali nam prawo do bycia wolnym od bezpodstawnych przeszukań, konfiskat i nadzoru ze strony rządu. W Stanach Zjednoczonych wszystkie te prawa są wymienione w naszej Karcie Praw Konstytucji Stanów Zjednoczonych. A jednym z najważniejszych z tych praw, po prawie do wolności wypowiedzi, które zniknęło, jest prawo do uczestniczenia w stanowieniu prawa.

Tak więc, kiedy rząd chce uchwalić ustawę, musi opublikować ustawę, zaproponować prawo, musi wyjaśnić naukowe podstawy tego prawa, musi przeprowadzić analizę kosztów i korzyści tego prawa i wyjaśnić je opinii publicznej, a następnie mamy uwagi, w których może uczestniczyć cała opinia publiczna, a potem mamy przesłuchanie, podczas którego ludzie sprzeciwiają się prawu, tak jak ja, i wprowadzają naszych własnych naukowców, ekspertów i badania naukowe, a wszystko to jest przejrzyste. Wszystkie te zabezpieczenia zostały zatarte. Dzisiaj prawo jest tym, za co mówi jeden człowiek, najlepszy lekarz w Stanach Zjednoczonych, Anthony Fauci.

W ciągu jednego miesiąca, w marcu 2020 roku, Tony Fauci powiedział światu, że maski nie działają, są naukowo bezwartościowe, dwa miesiące później nakazał każdemu Amerykaninowi założyć maskę. Nie dał nam żadnych badań naukowych, które sprawiły, że zmienił zdanie, po prostu powiedział nam, że to jest nowe prawo, rób to, co ci każą.

Wszystkie te prawa, za które założyciele naszego kraju zginęli, poświęcili swoją własność, swoje środki do życia, aby dać nam Kartę Praw, a wszystkie te prawa w ciągu 20 miesięcy zostały zatarte, odebrane Amerykanom – ale nie tylko amerykanom. Jest to globalny zamach stanu przeciwko liberalnym demokracjom na całej planecie.

I wszystkie te prawa, które zostały nam odebrane, te rządy powiedziały, że to tylko tymczasowe. Powiedzieli, że to tylko dwa tygodnie. Prawdę mówiąc, wszyscy możecie zobaczyć, co się dzieje: nigdy ich nie oddadzą, chyba że je stworzymy.

A Zielona Przepustka jest ich zamachem stanu. Zielona Przepustka to sposób, w jaki konsolidują swoją władzę nad waszym życiem. Zielona Przepustka nie jest środkiem zdrowia publicznego. Jest to narzędzie totalitarnej kontroli transportu, konta bankowego, ruchu, każdego aspektu życia.

I nie jest to nowy pomysł. Jest to ten sam pomysł, który zastosowali w Niemczech w 1937 roku. Wydali przepustkę dla osób, które chcieli kontrolować. A kiedy południowoafrykański rząd apartheidu chciał kontrolować czarną populację RPA, co było najważniejszą rzeczą, którą zrobili? Wydali zieloną przepustkę.

Chcę, abyście zapytali wszystkich ludzi, dziennikarzy i prasę, którzy są tu dzisiaj obecni.

Jeśli Zielona Przepustka dotyczy zdrowia publicznego, dlaczego nie jest wydawana przez ministerstwo zdrowia?

Jest wydawany przez ministerstwo finansów. Czy myślą, że jesteśmy głupi?

Ponieważ jest to sposób na kontrolowanie twoich pieniędzy, Kiedy masz tę Zieloną Przepustkę i mają cyfrową walutę, jeśli ktoś powie ci: Nie opuszczaj Mediolanu i jedziesz na wycieczkę do Bolonii, twoje pieniądze nie będą działać w Bolonii. Jeśli rząd powie ci, abyś nie kupował pizzy, może to zrobić, aby twoje pieniądze nie kupiły pizzy w pizzerii. Mogą kontrolować każdy aspekt twojego życia.

Mówią wam, że potrzebujemy Zielonej Przepustki, aby upewnić się, że wszyscy się zaszczepią. Ale przyznają to: szczepionka nie zapobiega przenoszeniu, szczepionka nie zapobiega zachorowaniu, szczepionka nie zatrzymuje pandemii. Dlaczego więc musimy się zaszczepić, jeśli szczepionka nie zatrzymuje transmisji?

Powiem wam przez dwie minuty – opowiem o szczepionkach. Ludzie mówią, że jestem przeciwko szczepionkom. Nie jestem przeciwny szczepionkom. Jestem tylko przeciwko złym szczepionkom.

Nie powiem wam, co myśli Robert Kennedy. Powiem wam, co Pfizer powiedział amerykańskiej FDA.

Pfizer to firma, która ma zatwierdzoną szczepionkę w Stanach Zjednoczonych. A Pfizer miał mieć trzyletnie badanie, ale skrócili je do 6 miesięcy. A potem dali szczepienia wszystkim kontrolowanym.

Dlaczego to zrobili? Dlaczego zakończyli badanie w ciągu 6 miesięcy?

Ponieważ dowiedzieli się, że przeciwciała znikają w ciągu 6 miesięcy, a szczepionka nie zapewnia już ochrony. Musieli więc zakończyć to w ciągu 6 miesięcy. Nie mogli zrobić tego, co zaplanowali (3 lata).

Wzięli wszystkie swoje zapisy przez te 6 miesięcy i przekazali je FDA. Najważniejszą tabelą jest tabela, która mówi o śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny. Ile osób zmarło w grupie szczepionkowej, ile zmarło w grupie placebo w ciągu tego 6-miesięcznego okresu. Ta tabela nazywa się “s4”. Wszyscy możecie to sprawdzić.

Oto, co mówią liczby. W grupie szczepionej było ich 22 000. W ciągu 6 miesięcy jeden zmarł na COVID. W grupie placebo, grupie kontrolnej, było 22 000 osób, dwie zmarły na COVID w ciągu 6 miesięcy. To pozwoliło Pfizerowi powiedzieć amerykańskiej opinii publicznej, że szczepionka jest w 100% skuteczna, ponieważ dwie to 100% jednej.

Większość Amerykanów i większość Włochów, kiedy słyszą, że szczepionka jest “w 100% skuteczna”, myślą, że jeśli przyjmą szczepionkę, mam 100% nie umierania na COVID. To nie o to chodzi. Oznacza to, że dali 22 000 szczepionek, aby chronić jedną osobę przed śmiercią na COVID. Oznacza to, że lepiej upewnić się, że sama szczepionka nie zabije nawet jednej osoby, ponieważ jeśli zabije jedną osobę, anulujesz całą korzyść.

Oto ważna rzecz. W grupie szczepionkowej 20 osób zmarło w ciągu 6 miesięcy ze wszystkich przyczyn – 20 osób z 22 000. W grupie kontrolnej tylko 14 osób zmarło z 22 000. Oznacza to, że jeśli weźmiesz szczepionkę, jesteś o 48% bardziej narażony na śmierć w ciągu najbliższych 6 miesięcy niż jeśli tego nie zrobisz.

To są liczby Pfizera, nie moje. Oto jak zginęli ludzie. W grupie kontrolnej jedna osoba zmarła na atak serca w ciągu 6 miesięcy. W grupie szczepionkowej 5 osób zmarło na zawał serca w ciągu 6 miesięcy. Oznacza to, że jeśli otrzymasz szczepionkę, masz 500% ryzyko śmiertelnego zawału serca w ciągu 6 miesięcy. Oznacza to również, że na każdą osobę, która została uratowana przed śmiercią na COVID, szczepionka zabija 4 osoby z zawału serca.

To nie jest dobra polityka zdrowia publicznego. Zdrowie publiczne ma ratować życie. Ale tu chodzi o kontrolę i kontrolowanie naszego społeczeństwa i kontrolowanie naszych dzieci. Jedynym powodem, dla którego ludzie nie rozumieją tego, co właśnie powiedziałem i że ludzie nadal popierają szczepionkę, jest jeden powód: manipulacja strachem.

To jest prosta matematyka. Każdy może to sprawdzić. Jeśli to spojrzysz, będziesz bardziej przerażony tą szczepionką niż COVID. Ale rząd i firmy farmaceutyczne mają metodę wyłączania mózgów ludzi, aby nie mogli już wykonywać prostej matematyki. Tym urządzeniem jest strach. Strach powstrzymuje nas przed ćwiczeniem krytycznego myślenia. Pozwala nam wierzyć, że jeśli po prostu robimy to, co nam każą, to jest to jedyny sposób na uratowanie nam życia. Nazywa się to syndromem sztokholmskim. A porywacze zamykają cały kraj na rok, a ludzie stają się wdzięczni swoim oprawcom i myślą, że jedynym sposobem, w jaki możemy wyjść stąd żywi, jest absolutne posłuszeństwo.

Poruszę jeszcze jedną kwestię i to jest to. Ile osób słyszało o Wydarzeniu 201?

Jeśli o tym nie słyszałeś, powinieneś spojrzeć na to na Youtube. Wydarzenie 201 było symulacją pandemii koronawirusa, która miała miejsce w Nowym Jorku w październiku 2019 r. Teraz wiemy, że COVID krążył w Wuhan od 12 września 2019 r. Więc miesiąc później w Nowym Jorku mamy symulowaną pandemię koronawirusa.

Ludzie, którzy do tego doszli, to duże firmy mediów społecznościowych, firmy medialne, Johnson & Johnson, największa firma produkująca szczepionki, a gospodarzami byli trzy osoby: 1) Bill Gates, 2) George Fu Gao, który jest szefem chińskiego CDC i 3) Avril Haines, zastępca dyrektora CIA.

Avril Haines jest dziś największym szpiegiem numer jeden w Stanach Zjednoczonych, jest szefową Agencji Bezpieczeństwa Narodowego Joe Bidena, więc przeszła od Wydarzenia 201 do stania się najlepszym szpiegiem w naszym kraju.

Kto wiedział, że CIA jest agencją zdrowia publicznego? Było to dla mnie zaskoczeniem.

Ponieważ CIA nie zajmuje się zdrowiem publicznym. CIA dokonuje zamachów stanu. W latach 1947-2000 CIA brała udział w 73 zamachach stanu, w większości przeciwko demokracjom, jednej trzeciej krajów na świecie.

Jeśli spojrzysz na Wydarzenie 201, nie było dyskusji na temat zdrowia publicznego. Nikt nie mówił o tym, jak uzyskać witaminę D dla wszystkich ludzi? Jak sprawić, by ludzie schudli? Jak upewnić się, że jedzą dobre jedzenie? W jaki sposób zmieniamy przeznaczenie leków do leczenia ludzi? Jak poddać chorych kwarantannie? Jak zachować prawa konstytucyjne? Nie powiedziano ani słowa o zdrowiu publicznym.

Zamiast tego rozmawiali o tym, jak wykorzystać pandemię jako pretekst do wdrożenia totalitarnych kontroli i demontażu demokracji. Spędzili jedną czwartą dnia rozmawiając o tym, jak upewnić się, że nikt nie może rozpowszechniać plotki, że pandemia koronawirusa jest generowana laboratoryjnie.

To październik 2019! I mówią o tym, jak zamknąć populację, jak zmusić ją do przyjmowania eksperymentalnych szczepionek, jak upewnić się, że czarni ludzie nie zaczną się opierać. Ponieważ w naszym kraju czarni są bardzo podejrzliwi wobec medycznego establishmentu i byli głęboko zaniepokojeni tym oporem.

Kiedy pisałem moją książkę, dowiedziałem się, że to wydarzenie, Wydarzenie 201, nie było jednorazowym wydarzeniem. Znaleźliśmy 20 oddzielnych symulacji pandemii począwszy od 2000 roku. Jedna rzecz ich łączyła – w większość z nich Bill Gates był zaangażowany, Tony Fauci był zaangażowany – ale w każdym z nich CIA była zaangażowana. CIA napisała scenariusz, urzędnicy WYSOKIEGO szczebla CIA uczestniczyli w każdej z tych symulacji pandemii.

I obejmowały setki tysięcy ludzi. Prowadzono je potajemnie. Korzystali z pracowników pierwszej linii, szkolili policję, systemy szpitalne i przedsiębiorstwa użyteczności publicznej w Europie, we Włoszech, w Niemczech, Kanadzie, w Australii, wszyscy w tym samym czasie, aby zrobić reakcję na pandemię, ale nie była to reakcja zdrowia publicznego. Była to odpowiedź na wykorzystanie pandemii do czegoś innego.

Ćwiczyli więc raz za razem: jak wykorzystać pandemię jako pretekst do narzucenia totalitarnej kontroli i zniszczenia liberalnej demokracji na całej planecie.

Jeden z eksperymentów, których używali, jak odkryli, nazywa się eksperymentem Milgrama – był to eksperyment CIA w 1967 roku – i CIA odkryła, że jeśli potężny urzędnik medyczny nakazuje ludziom zrobić coś złego, coś, co narusza ich sumienie, co narusza ich podstawowe wartości, 67% ludzi będzie posłusznych władzy nad ich wartościami. A 67% ludzi zostanie zahipnotyzowanych strachem, aby byli posłuszni pozycji autorytetu, figurze autorytetu. Ale 33% ludzi nie będzie posłusznych. A wy jesteście 33%.

A naszym zadaniem jest wyjść stąd dzisiaj i dotrzeć do naszych braci i sióstr, ludzi, którzy wciąż są zahipnotyzowani, i powiedzieć im, że będziemy walczyć o ich wolność, dopóki nie będą w stanie sami o nią walczyć. Musimy dotrzeć do wszystkich naszych braci i sióstr, 67%, którzy wciąż są zahipnotyzowani, i musimy im powiedzieć, że musicie kochać swoją wolność bardziej niż boicie się zarazka.

W tym roku byliśmy świadkami zniszczenia amerykańskiej konstytucji. Ta Konstytucja została napisana przez grupę ludzi, którzy rozumieli, że są gorsze rzeczy niż umieranie. I stawiają swoje życie na pierwszej linii frontu, swoją własność, swoje kariery, swoje źródła utrzymania, aby walczyć o wolność i walczyć o te prawa, które straciliśmy w ciągu ostatnich 20 miesięcy.

A teraz naszym zadaniem, zadaniem wszystkich w tym tłumie jest wyjście i walka, opór, opór, opór, opór, opór i odzyskanie naszego rządu, odzyskanie naszego życia, odzyskanie naszej wolności, dla naszych dzieci, dla naszego kraju i dla wszystkich przyszłych pokoleń.

I mogę wam to powiedzieć. Będę stał ramię w ramię z tobą i jeśli będę musiał za to umrzeć, umrę w butach.

___
https://forbiddenknowledgetv.net/robert-f-kennedy-jr-full-speech-milan-italy-november-13th-2021/

Wypowiedz się