Melissa Ciummei – “Paszporty Szczepionkowe” a Wielki Reset (napisy PL)

Bardzo kompetentny wywiad o tym, co czeka ludzkość jeśli nie będziemy stawiali zdecydowanego oporu wobec  tyranii globalnych satanistów.

Redakcja KIP

Bardzo ciekawy wywiad z Melissą Ciummei, niezależnym inwestorem finansowym z Irlandii Północnej, który odbył się pod koniec listopada br. w ramach podcastu “Iconoclast”.
W romowie z Sarą Haboubi Melissa omawia ekonomiczne aspekty trwająceg…

Opublikowano za: Georgina Orwell PL

Comments

 1. alru says:

  Ludzi złamią pracą.
  Tak to zadziałało w innych krajach i tak próbują u nas. Najpierw medyczni, potem nauczyciele, mundurowi, handel. A reszta już pojdzie z górki.
  Naprawdę myślicie, że te grupy zawodowe się zbuntują?
  Tak się poukładalo, że mam kontakt ze wszystkimi w/w grupami. I tych których znam mówią, że dla pracy “wyrobia zielony paszport”. Czyli % wakcynacji poszybuje w górę.

 2. kilerro says:

  Trzeba sobie zdać sprawę ze to nie będzie jeden, dwa, trzy strzały. Oficjalnie mówią o 4 co roku. Czyli co 3 miesiące zloty strzał. Ciekawe który organizm i jak długo wytrzyma. Wystarczy spojrzeć nawet w oficjalne statystyki żeby zrozumieć ze to jest depopulacja. Żeby trafić placebo 4 razy co roku to trzeba mieć farta. Wiec powodzenia ludziom dla których kasa jest ważniejsza. I tak stracą wszystko razem z życiem. Pomijam fakt iz paszporcik jest nielegalny. W tym wszystkim chodzi o strach. Znam osoby które wzięły dwie i juz im mówią ze musza trzecią bo paszporcik traci ważność. Trzeba mieć pusto w dzbanie albo totalnie mozg wyprany aby podążać ta drogą. Przekaż znajomym powiedzenie dr. Czerniaka “Wyłącz telewizor włącz myslenie”.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Trafne spostrzeżenia, więc syntetycznie przytoczymy trzy “złote myśli”:

   Mark Twain: „Jeśli cos większość ludzi uważa za prawdę, to uciekaj od tej prawdy jak najdalej” !!!

   „Myśl” Waldemara Łysiaka, która jest zasadą postepowania większości ludzi: „JEŚLI MILIONY MUCH JE G…., TO CZYŻ ONE MOGĄ SIĘ MYLIĆ ?!”

   Większość ludzi, szybciej przyzna się, że kogoś oszukali, niż że sami zostali oszukani !!!

   Wczesne przyznanie się do błędu nie tylko pozwala go szybciej naprawić, ale w przypadku, gdy chodzi o błąd, którego stawką jest: bezpłodność, ciężka choroba lub życie, pozwala tego uniknąć lub zmniejszyć negatywne skutki.

 3. k8ret51 says:

  Jeżeli jeszcze szanowane ma być prawo i poczucie
  sprawiedliwości się liczy – powinna zostać ukarana
  szajka groźnych gangsterów medycznych. Powinni
  być trwale wyeliminowani z przestrzeni publicznej
  za całokształt dokonań – w ten sposób wstrzymane
  rozpowszechnianie eksperymentalnych szczepionek.

Wypowiedz się