Jak detoksykować / pozbyć się nanotechnologii z chemtrails i szczepionek w organizmie i oczyścić szyszynkę

ANALITYK DANYCH {EDC DEVELOPER + STATISTICAL EXPERT + DATA MANAGER}


🔗 https://www.holistichealthonline.info/remove-graphene-oxide-vaccine/

🔗 https://www.infoslibres.info/2021/07/10/how-to-remove-graphene-oxide-from-the-body/

🔗 https://katrinah.com/nutrition-protocol-to-neutralize-graphene-oxide/

🔗 https://everydayconcerned.net/2016/04/03/how-to-detoxget-rid-of-the-nanotechnology-from-chem-trails-in-your-body/


#detox #grapheneoxide

Odkrycia tlenku grafenu (GO):

Włókna GO są w plastikowych maskach.

Włókna GO znajdują się na wacikach testowych PCR.

GO jest we wszystkich szczepionkach Covid-19.

GO tworzy zakrzepy.

GO powoduje zakrzepy krwi.

GO zakłóca układ odpornościowy.

GO może wywołać burzę cytokin.

Toksyczność GO może wywołać zapalenie płuc.

GO tworzy metaliczny smak w ustach.

GO powoduje zapalenie błon śluzowych.

GO powoduje utratę zmysłu smaku i węchu.

GO jest magnetyczny (szczególnie w miejscu wstrzyknięcia).

GO blokuje detoksykację w organizmie poprzez blokowanie glutationu.

GO może być aktywowany przez częstotliwości 5G.

GO został już włączony jako adiuwant do szczepionek przeciw grypie w 2019 roku.

GO przechodzi przez barierę krew-mózg.

Tak więc tlenek grafenu może działać jako solowy wyzwalacz większości objawów COVID. To nie jest WIRUS lub białko kolca, ale chemiczny środek bojowy.

PODZIEL SIĘ !


Źródło: Suzanne Mather

    

https://www.medicinenet.com/what_is_havana_syndrome/article.htm

To jest dokładnie to, na co zastrzyki z tlenku grafenu sprawiają, że ludzie są podatni. Oczywiście media nie zrobią tego związku, ale wymyślą wszelkiego rodzaju fantazyjne i nowe rodzaje chorób i zespołów – aby zdjąć winę z zastrzyków z tlenku grafenu i ataków EMF, których populacja będzie coraz bardziej doświadczać.

“Wdychanie tlenku grafenu powoduje zapalenie błon śluzowych, a w efekcie utratę zmysłu smaku i częściową lub całkowitą utratę węchu.

Tlenek grafenu uzyskuje silne właściwości magnetyczne wewnątrz ciała. Wyjaśnia to zjawisko magnetyczne, którego doświadczyły już miliony ludzi na całym świecie, po różnych drogach podawania tlenku grafenu, z których szczepionka jest tylko jedną.
Krótko mówiąc, tlenek grafenu to rzekomy SARS-CoV-2, “nowy koronawirus”, który rzekomo spowodował chorobę znaną jako COVID-19.

To jest prawdziwy powód, dla którego nigdy nie mieliśmy prawdziwej izolacji i oczyszczenia nowego koronawirusa, który jest faktem, który jest uznawany na najwyższych szczeblach większości instytucji opieki zdrowotnej w kilku krajach, gdy były one bezpośrednio pytane o to.
COVID-19, choroba jest wynikiem wprowadzania tlenku grafenu różnymi drogami podawania. Tlenek grafenu jest niezwykle silny i silny w aerozolach, podobnie jak rzekomy SARS-CoV-2.
Jak każdy materiał, tlenek grafenu ma “elektroniczne pasmo absorpcyjne”. Oznacza to, że absorbuje pewną częstotliwość, która bardzo szybko pobudza i utlenia ten materiał, co atakuje naturalne rezerwy przeciwutleniaczy glutationowych naszego organizmu.

Częstotliwość ta znajduje się w pasmach nowej sieci 5G. Dlatego rozmieszczanie tych wież nigdy nie zatrzymało się w czasie pandemii. W rzeczywistości były to jedne z niewielu usług, które zostały utrzymane, wraz z podwyższonym bezpieczeństwem państwa wokół nich.
Podejrzewamy, że podczas kampanii przeciw grypie w 2019 r. tlenek grafenu został wprowadzony do tych fiolek, ponieważ był już stosowany jako adiuwant. Wraz z kolejnymi próbami technologii 5G w różnych częściach świata, choroba COVID-19 rozwinęła się w interakcji zewnętrznych pól elektromagnetycznych i tlenku grafenu obecnie w ich ciałach.

Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się w Wuhan. Było to pierwsze pilotażowe miasto próbne na świecie dla próby technologii 5G pod koniec listopada 2019 r. Istnieje zbieg okoliczności w przestrzeni i czasie. Zarówno epizody pangolina, jak i zupy nietoperza były używane do odwrócenia uwagi.
Cel wprowadzenia tlenku grafenu jest jeszcze bardziej niejasny, niż można sobie wyobrazić. Dlatego jest to więcej niż wystarczające, aby przyswoić te informacje i “zresetować” wszystko, co myślałeś, że wiesz o chorobie do tej pory.

Od najwyższych instytucji rządowych, które mówią ludności, aby się chroniły, a nawet zmuszają ją do spożywania czegoś, co potencjalnie może sprawić, że zachorują na samą chorobę.
Teraz, gdy wiemy, że czynnik sprawczy lub etiologiczny choroby jest w rzeczywistości trucizną chemiczną, a nie czynnikiem biologicznym, wiemy, jak ją złagodzić: zwiększając poziom glutationu.
Glutation jest naturalnym przeciwutleniaczem obecnym w rezerwach w organizmie człowieka.
Kilka szczegółów posłuży Ci do pełnego zrozumienia wszystkiego, co zostało wlane do mediów.

Glutation występuje w bardzo wysokich stężeniach u dzieci. Dlatego choroba nie ma prawie żadnego wpływu na populację dzieci. Poziom glutationu znacznie spada po 65 roku życia. Dlatego COVID-19 jest bardziej rozpowszechniony w populacji osób starszych. Poziom glutationu jest bardzo wysoki w populacji sportowej. Dlatego tylko 0,22% sportowców miało tę chorobę.
Zrozumiesz teraz, dlaczego niezliczone badania w praktyce wykazały, że leczenie N-acetylocysteiną (NAC), która jest prekursorem glutationu lub glutationu podawanego bezpośrednio wyleczyło chorobę COVID-19 bardzo szybko u pacjentów, proste i proste, ponieważ glutation poziomy zostały podniesione, aby poradzić sobie z podawanym toksycznym lekiem zwanym tlenkiem grafenu.

Odkrycie dokonane tutaj przez “5 Kolumnę” (hiszpańskich odważnych naukowców) sugeruje trwający na pełną skalę atak państwowego bioterroryzmu – a przynajmniej przy współudziale rządów – przeciwko całej ludności świata, stanowiący zbrodnie przeciwko ludzkości.

___
https://edcdeveloper.wordpress.com/2021/09/22/how-to-detox-from-graphene-oxide/

MIKROFALOWA REAKCJA CHEMICZNA ZACHODZĄCA, GDY TLENEK GRAFENU WCHODZI W KONTAKT Z MIKROFALAMI O CZĘSTOTLIWOŚCI RADIOWEJ GENEROWANYMI PRZEZ 5G LUB HAARP (wideo)

Ten wpis został opublikowany w uncategorized. Dodaj do zakładek link bezpośredni.

Wypowiedz się