Izrael zabił JFK i od tego czasu rządzi Ameryką


Blog Video Rebel

Stany Zjednoczone miały trzy zamachy stanu, jeśli liczyć pierwszy z nich jako Jekyll Island w listopadzie 1910 roku. Ci pierwsi spiskowcy spotkali się na jekyll Island i potajemnie napisali prawo, które stało się ustawą Rezerwy Federalnej z 1913 roku. Wszyscy bankierzy, którzy spotkali się w tajemnicy, byli agentami Rothschildów. Obejmowało to Paula Warburga z zdominowanego przez Rothschildów banku Kuhn Loeb. Nelson Aldrich, który był senatorem, ożenił się z rodziną Rockefellerów. Rockefellerowie zostali stworzeni przez Rothschildów, podobnie jak J P Morgan, Harrimanowie i rodzina Bushów. Senator Aldrich był szefem Narodowej Komisji Monetarnej utworzonej przez prezydenta Theodore’a Roosevelta. Roosevelt został prezydentem po tym, jak Żydzi z powodzeniem zamordowali prezydenta McKinleya. Wcześniej zamordowali prezydenta Lincolna. John Wilkes Booth był Żydem. Ale wolę nie liczyć tych wcześniejszych zamachów jako zamachów stanu. Pozostali członkowie Jekyll Island Six byli pracownikami Departamentu Skarbu. którzy zrobili to, co im kazano.

Pierwszy dzień tych spotkań odbył się w prywatnym wagonie kolejowym wieczorem 22 listopada 1910 roku. Kiedy Żydzi przejęli amerykański system bankowy i monetarny w 1913 roku, przejęli kraj. Nie wszystkie zamachy stanu obejmują czołgi na ulicach. To nie przypadek, że prezydent Kennedy został zamordowany 22 listopada 1963 roku, w 53. rocznicę wcześniejszego zamachu stanu Izraela. Prezydent Kennedy ośmielił się podjąć próbę odebrania Ameryki Żydom.

Wszystkie trzy amerykańskie zamachy stanu dotyczyły Izraela. Zdefiniowałem Izraelczyka jako każdego pochodzenia żydowskiego, który jest lojalny wobec Izraela. W 1910 roku nie było państwa Izrael, ale istniało ciągłe przedsięwzięcie przestępcze, które można nazwać Judaism Incorporated. Każda wykształcona osoba, której myśli nie zostały skażone przez Żydów, powinna postrzegać Izrael jako wroga całej ludzkości.

Dzisiaj chcę skupić się na zabójstwie JFK, ponieważ stoimy teraz w obliczu 51. rocznicy zabójstwa naszego prezydenta, nie mogąc prowadzić dochodzenia karnego. Voltaire powiedział, że wiesz, kto ma władzę, ponieważ nie wolno ci ich krytykować. Moglibyśmy to przeformułować w dzisiejszym świecie, mówiąc, że wiemy, kto jest właścicielem rządu, ustalając, kto nie został aresztowany za kradzież pieniędzy przez miliardy.

Poniższy fragment pochodzi z filmu michaela Collinsa Pipera. Połączył wszystkie kropki w zabójstwie Kennedy’ego i powiązał je z Izraelem.

Mordecai Vanunu był pierwotnym informatorem. W 1986 roku powiedział światu, że Izrael ma broń nuklearną i opublikował zdjęcia tajnych prac Dimony w brytyjskiej prasie. Powiedział, że premier Ben Gurion zlecił zabójstwo JFK, ponieważ prezydent sprzeciwił się nabyciu przez Izrael broni jądrowej. Ben Gurion podał się do dymisji w proteście przeciwko izraelskiej polityce JFK. Vanunu napisał również list w 1997 roku, mówiąc, że istnieje nawet związek między zabójstwem Kennedy’ego a rozpoczęciem przez Izrael wojny w 1967 roku.

Michael Collins Piper napisał Final Judgment: The Missing Link in the JFK Assassination. Michael Collins Piper w tej książce twierdził, że Izraelczycy zabili Kennedy’ego. Vanunu poparł książkę Piper.

Film Olivera Stone’a JFK był koszerną wersją zamachu. Piper nie kwestionuje, że Clay Shaw miał powiązania z CIA. Ale film zaniedbuje powiązania Shawa z sercem izraelskiego programu nuklearnego. Był także członkiem zarządu Permindex, szwajcarskiego biura zabójstw. Permindex jest izraelskim frontem i nie był kierowany przez CIA, jak powiedział Oliver Stone. Głównym udziałowcem Permindexu był Banque De Credit International z Genewy, założony przez Tibora Rosenbauma, nabywcę broni i finansistę Mossadu. Bank ten był używany przez Meyera Lansky’ego do prania gorących pieniędzy. Permindex był własnością CMC z Rzymu, która została założona przez węgierskiego Żyda o imieniu George Mandel, który miał głębokie powiązania z Izraelem i Mosadem. Mandel był pierwszym człowiekiem, który rozpoczął plotki o Auschwitz jako obozie śmierci. Prezesem zarządu Permindex był Louis Bloomfield, kanadyjski Żyd i bliski współpracownik Edgara Bronfmana. Miał również długotrwałe powiązania z Rothschildami sprzed II wojny światowej.

Rodzina Stern sfinansowała obronę Claya Shawa. Można je prześledzić wstecz do Purple Gang of Detroit. Rodzina Stern była właścicielem stacji radiowych i telewizyjnych WDSU w Nowym Orleanie. Przed zabójstwem JFK prowadzili artykuły o Lee Harveyu Oswaldzie, potępiając go jako członka Komitetu Fair Play for Cuba. Nie powiedzieli mieszkańcom Nowego Orleanu, że jest to grupa frontowa FBI. To dało Oswaldowi przykrywkę bycia lewicowcem podczas szpiegowania amerykańskich liberałów. Rodzina Stern była mocno zainwestowana w elektrownię jądrową NUMEC w Pensylwanii, która była źródłem pierwszej izraelskiej bomby jądrowej. NUMEC składował również odpady nuklearne w Pensylwanii.

Piper powiedział, że Clay Shaw mógł mieć więcej wspólnego z próbami zabójstwa Charlesa de Gaulle’a przez CIA-Mossad niż z zabójstwem prezydenta Kennedy’ego.

Ed Asner zagrał Guya Bannistera, prywatnego detektywa, w filmie JFK. Bannister był dobrym przyjacielem Kenta i Phoebe Courtney. Bannister i Courtneyowie byli aktywni w konserwatywnej polityce. Ale Courtneyowie udaremnili pracę ludzi na prawicy, których Liga Przeciwko Zniesławieniu nie lubiła. Joe Pesci zagrał Davida Ferrie w filmie JFK. Był pilotem i przyjacielem Lee Harveya Oswalda. Bannister, Ferrie i Oswald szpiegowali lewicowców w Nowym Orleanie. Guy Bannister był również przyjacielem A. I. Botnicka, który był szefem biura ADL w Nowym Orleanie. Courtneyowie, Bannister, Ferrie i Lee Harvey Oswald aktywnie szpiegowali lewicowców w Nowym Orleanie dla ADL i Botnicka.

Producentem JFK był izraelski szpieg Arnon Milchan, który sprzedawał wyzwalacze nuklearne Izraelowi. J Weberman, obywatel Izraela, był pierwszym, który powiedział, że prokurator okręgowy Jim Garrison miał niepublikowany rękopis, który oskarżał Izrael o zabójstwo prezydenta Kennedy’ego.

John King zaproponował Jimowi Garrisonowi stanowisko sędziowskie, aby przerwać śledztwo w sprawie Claya Shawa. King był partnerem biznesowym Berniego Cornfelda, którego Investors Overseas Service było oszustwem o wartości 2,5 miliarda dolarów. Była filią Permindexu i była powiązana z Tiborem Rosenbaumem i Mossadem.

London Jewish Chronicle potępił stanowisko delegacji prezydenta Kennedy’ego ONZ, że wysiedleni Palestyńczycy mają prawo powrotu na ziemię, którą Izrael nielegalnie odebrał im podczas wojny w 1948 roku. The Jewish Chronicle opublikowała to w Londynie 22 listopada 1963 roku.

Adlai Stevenson, były kandydat na prezydenta, był wówczas amerykańskim ambasadorem ONZ. Syn Stevensona był również senatorem i sprzeciwiał się ekscesom Izraela. Krytykował zatopienie uss Liberty przez Izrael w wojnie 1967 roku, w której zginęło 34 amerykańskich marynarzy.

Lyndon Johnson powiedział, że chce, aby USS Liberty zatonął na dnie Morza Śródziemnego, nawet gdy Izraelczycy atakowali statek. LBJ spał z byłą terrorystką z Irgunu, Mathilde Krim. Jej mąż był jednym z wielu żydowskich doradców LBJ.

Badacz JFK napisał kiedyś, że Piper był na czymś w swoich badaniach łączących Izrael z zabójstwem prezydenta. Ale powiedział, że musimy postępować ostrożnie. Ponieważ bycie oskarżonym o antysemityzm jest mniej więcej tym samym, co bycie oskarżonym o molestowanie dzieci.

Robert Kennedy był prokuratorem generalnym w 1963 roku. Dał Amerykańskiej Radzie Syjonistycznej, poprzednikowi AIPAC (American Israel Public Affairs Committee), 72 godziny na zarejestrowanie się jako zagraniczne lobby. Utworzyli AIPAC i czekali na zamordowanie prezydenta Kennedy’ego, aby ich problemy prawne zniknęły.

Frank Sturgis był agentem anty-Castro, który został uwikłany w włamanie do Watergate. Był izraelskim najemnikiem podczas wojny w 1948 roku. Kubański wywiad uważał, że Sturgis był odpowiedzialny za komunikację dla jednego z zespołów uderzeniowych JFK 22 listopada 1963 roku.

Meyer Lansky był kluczem do ustanowienia zarówno Las Vegas, jak i państwa Izrael. Kasyna prają pieniądze CIA Black Ops obok pieniędzy żydowskiego motłochu. Prawdziwym bossem przestępczym Chicago był partner Meyera Lansky’ego, Hyman Larner. Larner był blisko związany z Izraelem i szachem Iranu. Lucky Luciano napisał w swojej biografii, że jego stary przyjaciel i partner Meyer Lansky przejął od niego tłum. Sam (Santo) Trafficante z Tampy i Carlos Marcello z Nowego Orleanu byli lokalnymi szefami niższego szczebla, którzy byli daleko w rankingu Lansky’ego.

Rodzina Bronfman kupiła Texas Pacific, firmę naftową. Rodzina Crown z Chicago, która była częścią zorganizowanej przestępczości, kupiła General Dynamics. Nieżyjący już Sir Edgar Bronfman otrzymywał od zorganizowanej przestępczości 240 milionów dolarów rocznie za prawo do eksportu heroiny z Kanady do USA. Pozwolono mu zapisać to w swoich zeznaniach podatkowych, co legitymizowało jego udział w handlu heroiną. Pozwoliło mu to jednorazowo kupić 20% połączonych aktywów DuPont-Conoco. Rodzina Bronfmanów rozgałęziła się na prywatyzację wody poprzez Vivendi, która była wykorzystywana przez biednych w krajach Trzeciego Świata.

Lee Harvey Oswald uzyskał negatywny wynik testu na obecność pozostałości po postrzałach. Piper wierzy, że Oswald był przed Texas Schoolbook Depository, kiedy JFK został zabity. Jest zdjęcie, które może przedstawiać Oswalda stojącego przed budynkiem. Judyth Vary Baker, badaczka medyczna, pracowała z Oswaldem w Riley Coffee Company w Nowym Orleanie, która była frontem CIA prowadzonym przez emerytowanego agenta FBI. Była cudownym dzieckiem, które rozwinęło komórki nowotworowe u myszy, które Oswald zabrał do dr Mary Sherman w LSU, aby umieścić je w szczepionkach dla Amerykanów. Dr Mary Sherman zmarła w tajemniczych i do tej pory nierozwiązanych okolicznościach. Ed Haslam napisał książkę zatytułowaną Dr Mary’s Monkey o tej zaniedbanej części życia Oswalda. Judyth Vary Baker napisała również o swoim romansie z Oswaldem.

Jack Ruby był powiązany z dwiema osobami, które były zaangażowane w przemyt wyzwalaczy nuklearnych do Izraela. Jednym z nich był Lawrence Meyers. Piper korespondowała z Jamesem Earlem Rayem. Brat Raya opublikował książkę mówiącą, że Bronfmanowie i Izrael nie mieli nic wspólnego z zabójstwem Martina Luthera Kinga Jr. Amerykański inteligentny agent pomógł złożyć książkę w składanie książki.

Piper nie wspomina, że JFK został zamordowany w 53. rocznicę pierwszego dnia posiedzeń w celu założenia Banku Rezerwy Federalnej. To spotkanie 22 listopada 1910 roku można uznać za pierwszy żydowski zamach stanu. Drugim żydowskim zamachem stanu w Ameryce było oczywiście zabójstwo JFK. A trzeci miał miejsce 9-11-2001, kiedy Izrael zburzył wieże World Trade Center 1, 2 i 7 z kontrolowanymi wyburzeniami.

Napisano wiele książek, które dowodzą, że JFK nie został zabity przez samotnego zabójcę. Ale Michael Collins Piper jako pierwszy połączył wszystkie kropki i prześledził je z powrotem do Izraela.

Powiązane artykuły:

Wskrzeszenie Izraela zrobiło 911. Wszystkie dowody na świecie

http://vidrebel.wordpress.com/2013/09/16/resurrecting-israel-did-911-all-the-proof-in-the-world/

Jeśli ISIS jest bombą, Izrael jest twórcą bomby.

http://vidrebel.wordpress.com/2014/09/02/if-isis-is-a-bomb-israel-is-the-bombmaker/

Jak i dlaczego amerykański wojskowy zamach stanu może uratować świat

http://vidrebel.wordpress.com/2013/04/25/how-and-why-an-american-military-coup-could-save-the-world/

Cytaty o Żydach, których nigdy nie usłyszysz w szkołach

http://vidrebel.wordpress.com/2013/03/23/quotes-about-jews-you-will-never-hear-in-schools/

Jest to najnowsza kopia wideo z wykładu JFK Michaela Collinsa Pipera. Został kilkakrotnie zdjęty z kilku miejsc.

___
http://vidrebel.wordpress.com/2014/11/22/israel-killed-jfk-and-has-ruled-america-ever-since/

Wypowiedz się