GRAFEN ATMOSFERYCZNY: Nie wiesz, czego nie wiesz!


Ludzie rozpylają ogromne ilości TLENKU GRAFENU do atmosfery…

… poprzez szybko intensyfikujące się chemiczne operacje geoinżyniericzne prowadzone w całych Stanach Zjednoczonych.


Stan narodu


Głównym wektorem rozprzestrzeniania się
tlenku grafenu na całym świecie są aerozole chemtrailsCHEMTRAILS: Trwająca katastrofa planetarna stworzona przez geoinżynierię chemiczną (FOTO-DOKUMENT)

Poniższy film przedstawia niepodważalny dowód na to, że ogromne ilości tlenku grafenu są zrzucane do globalnego środowiska. Jedynym sposobem, w jaki tak dużo grafenu pojawia się na plażach na całym świecie, jest geoinżynierii chemicznej.

W rzeczywistości smugi chemiczne rozpylające w całej Ameryce odnotowały dramatyczny wzrost od dnia, w którym Potus Imposter Joe Biden objął urząd. Dlatego jasne jest, że globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata jest zdeterminowana, aby przytłoczyć środowisko tlenkiem grafenu… w celu szybkiego włączenia niezwykle niebezpiecznej trucizny do ludzkiego ciała.

Grafen okazał się kluczowym związkiem chemicznym, za pomocą którego The Powers That Be realizują swój program transhumanizmu. Dlatego też tlenek grafenu został znaleziony w różnych szczepionkach Covid. Ostatecznym celem jest połączenie każdego człowieka na planecie z szybko rozszerzającą się konstelacją satelitów 5G otaczających Ziemię.

Koniecznie obejrzyj cały film poniżej, aby zrozumieć znaczenie tej globalnej operacji BLACK dla Covid Super Vaccination Agenda.

Odtwarzacz wideo

To, czego doświadcza cała cywilizacja planetarna, to powolne wytwarzanie od dawna planowanej Globalnej Matrycy Kontroli (GCM). Jednak teraz to fizyczna transformacja rasy ludzkiej w homo graphenis stanowi zwieńczenie tego nikczemnego projektu NWO, aby sprawować całkowite dowodzenie i kontrolę nad ludzkością za pośrednictwem Jednego Rządu Światowego.

Technologiczna nadbudowa GCM została ukradkiem wprowadzona w miejsce od czasu nadejścia Ery Informacji. Każda kolejna generacja komputerów, tabletów i smartfonów została specjalnie zaprojektowana, aby spełnić starannie ukryty plan Budowa infrastruktury IT na całym świecie jest integralną częścią wyłaniającej się tyrańskiej technokracji, których świadkiem jest dziś każda cyfrowo połączona osoba.

Ostatnim elementem układanki GCM jest przekształcenie ludzkiego ciała za pomocą grafenu i / lub tlenku grafenu, w zależności od zastosowania, że każda osoba będzie na zawsze i nieodwracalnie połączona z Globalną Matrycą Kontroli.


Czarne smugi chemiczne

Supertajna operacja Sił Powietrznych USA, która jest odpowiedzialna za prowadzenie programów geoinżynierii chemicznej na całym świecie – OPERATION INDIGO SKYFOLD – rutynowo rozpyla kilka rodzajów aerozoli chemtrails w zależności od konkretnej misji.


Pilot Chemtrail zdmuchuje osłonę OPERACJI INDIGO SKYFOLD

Na przykład rzadko widzisz ciemnoczaryczną smugę chemiczną zawierającą tlenek grafenu ułożoną w środku dnia, chociaż smugi węgla drzewnego na niebie można zobaczyć sporadycznie, szczególnie na obszarach niezaludnionych lub gdzie Siły Powietrzne przeprowadzają specjalny test. Następujący sposób:

W rzeczywistości większość tych czarnych chemtrails jest rozpylana w całej Ameryce w ciemności nocy. Geoinżynierzy chemiczni są nawet bardzo ostrożni w kwestii przejrzystości nieba, intensywności światła księżyca, stopnia zamglenia itp. podczas planowania tych wysoce zanieczyszczających i trujących operacji smug chemicznych, aby nie rzucać się w oczy.

Rodzaj i grubość pokrywy chmur w każdą noc zapewni niezbędną “osłonę” dla dysz chemtrails, aby rozpylać niebo przez całą noc, co często robią nad chmurami. Często niebo zostanie przekształcone w tablicę w kółko i krzyżyk smug chemicznych tuż o zmierzchu, która następnie tworzy masywną osłonę chemcloud, aby mogli rozpylać się powyżej bez wykrycia. (Zobacz zdjęcia poniżej.)

Dla niewtajemniczonych nie ma wątpliwości, że bardzo powszechne białe smugi chemiczne zawierają tlenek glinu – niezwykle toksyczny, ale higroskopijny związek chemiczny, który pochodzi z popiołu lotnego węgla (składającego się głównie z tlenku glinu), który jest podstawowym produktem odpadowym emitowanym przez elektrownie węglowe.

Chociaż kominy w USA są wyposażone w specjalny sprzęt do usuwania tego zanieczyszczenia oznaczonego przez EPA, geoinżynierom chemicznym bezprawnie zezwala się na zrzucanie ogromnych ilości tlenku glinu do atmosfery każdego dnia poprzez opryskiwanie smugami chemicznymi.

Jaki jest punkt krytyczny?

Istnieje prawdopodobieństwo, że czarny tlenek grafenu jest również pieczony w mieszance aerozoli chemtrails, która jest rozpylana w ciągu dnia, chociaż jest ukradkiem pokryta białym tlenkiem glinu i solami baru.

Konkluzja

Dostarczanie broni biologicznej zawierającej zakaźne patogenne mikroorganizmy, uwalnianie toksycznej i / lub trującej broni chemicznej, a także rozprzestrzenianie związków chemicznych, takich jak grafen i tlenek glinu poprzez opryskiwanie atmosferyczne, jest prowadzone przez wojsko USA od kilku dziesięcioleci. Zobacz: Operacja Cloverleaf:Najbardziej niebezpieczny program testowania broni w historii świata

Jednak to, czego ludzkość jest teraz świadkiem, to hurtowa transformacja ziemskiej atmosfery w zupę powietrzną niezwykle szkodliwych chemikaliów i substancji biologicznych, które są oddychane w różnym stopniu przez każdego mieszkańca planety.

W szczególności grafen okazał się niezwykle niebezpieczny dla zdrowia ludzkiego, jak pokazały nam skrzepki. Kiedy wszyscy nieustannie oddychają nanocząstkami grafenu lub tlenku grafenu, sytuacja zdrowotna na całym świecie będzie się tylko pogarszać – ZNACZNIE GORZEJ i bardzo szybko.

Oznacza to, że istnieje tylko JEDNA odpowiedź na szybko nasilającą się globalną katastrofę zdrowotną:


Kliknij: BAN Geoengineering & Chemtrails – > Globally


Stan narodu

1 grudnia 2021 r.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=99232

Comments

  1. krnabrny1 says:

Wypowiedz się