Głównym wektorem rozprzestrzeniania się tlenku grafenu na całym świecie są aerozole chemtrails

… poprzez szybko intensyfikujące się chemiczne operacje geoinżyniericzne prowadzone w całych Stanach Zjednoczonych.

Stan narodu


CHEMTRAILS: Trwająca katastrofa
planetarna stworzona przez geoinżynierię chemiczną (FOTO-DOKUMENT)


Poniższy film przedstawia niepodważalny dowód na to, że ogromne ilości tlenku grafenu są zrzucane do globalnego środowiska. Jedynym sposobem, w jaki tak dużo grafenu pojawia się na plażach na całym świecie, jest geoinżynierii chemicznej.

W rzeczywistości smugi chemiczne rozpylające w całej Ameryce odnotowały dramatyczny wzrost od dnia, w którym Potus Imposter Joe Biden objął urząd. Dlatego jasne jest, że globalistyczna kabała Nowego Porządku Świata jest zdeterminowana, aby przytłoczyć środowisko tlenkiem grafenu… w celu szybkiego włączenia niezwykle niebezpiecznej trucizny do ludzkiego ciała.

Grafen okazał się kluczowym związkiem chemicznym, za pomocą którego The Powers That Be realizują swój grzybobraczny program transhumanizmu. Dlatego też tlenek grafenu został znaleziony w różnych szczepionkach Covid. Ostatecznym celem jest połączenie każdego człowieka na planecie z szybko rozszerzającą się konstelacją satelitów 5G otaczających Ziemię.

Koniecznie obejrzyj cały film poniżej, aby zrozumieć znaczenie tej globalnej operacji BLACK dla Covid Super Vaccination Agenda.

Odtwarzacz wideo

To, czego doświadcza cała cywilizacja planetarna, to powolne wytwarzanie od dawna planowanej Globalnej Matrycy Kontroli (GCM). Jednak teraz to fizyczna transformacja rasy ludzkiej w homo graphenis stanowi zwieńczenie tego nikczemnego projektu NWO, aby sprawować całkowite dowodzenie i kontrolę nad ludzkością za pośrednictwem Jednego Rządu Światowego.

Technologiczna nadbudowa GCM została ukradkiem wprowadzona w miejsce od czasu nadejścia Ery Informacji. Każda kolejna generacja komputerów, tabletów i smartfonów została specjalnie zaprojektowana, aby spełnić starannie ukryty plan Budowa infrastruktury IT na całym świecie jest integralną częścią wyłaniającej się tyrańskiej technokracji, których świadkiem jest dziś każda cyfrowo połączona osoba.

Ostatnim elementem układanki GCM jest przekształcenie ludzkiego ciała za pomocą grafenu i / lub tlenku grafenu, w zależności od zastosowania, że każda osoba będzie na zawsze i nieodwracalnie połączona z Globalną Matrycą Kontroli.

Stan narodu

24 listopada 2021 r

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=97879

Wypowiedz się