13 LINII KRWI ILUMINATÓW. LINIA KRWI ROTHSCHILDÓW – część 2

ROTHSCHILDOWIE

KONTYNUACJA ARTYKUŁÓW NA TEMAT 13 NAJLEPSZYCH RODZIN ILLUMINATI

 

WPROWADZENIE

Autor: Fritz Springmeier

Rothschildowie są jedną z najbardziej znanych z trzynastu rodzin. David J. Smith z Portland został poproszony o przygotowanie artykułu o Rothschildach do tego biuletynu. Jego artykuł następuje po tym wprowadzeniu. Selektywny program hodowlany szatana był kontynuowany przez wieki ukryty przed oczami opinii publicznej. Jedną z najpotężniejszych rodzin linii krwi Rothschildów w Ameryce są Springs. Springs byli pierwotnie Springsteinami, kiedy przybyli do Ameryki w połowie I 1700 roku i osiedlili się w NOWYM Jorku i NJ. Później zmienili nazwę ze Springstein na Springs, aby ukryć swoją tożsamość. Leroy Springs został zatrudniony przez LC. Payseur. Teraz większość Amerykanów musi zapytać, kim jest L.C. Payseur? Jedną z najsekładniejszych i najpotężniejszych rodzin w Ameryce Północnej byli Payseurs. Byli tak potężni, że mogli ukryć swoje bogactwo i władzę oraz wykorzystać inne szatańskie rodziny jako pełnomocników.

Payseurs są częścią 13 najlepszych rodzin Illuminati. Pierwszym Payseurem, który przybył do Ameryki, był były książę koronny Francji Daniel Payseur (1785-1860). Przybył około 1805 roku do USA i poślubił Susannah Kiser około 1814 roku. Mieli dwóch synów Adama i Jonasa (1819-1 884). Jonas ożenił się z Harriettą Smith i mieli Lewisa Cass Payseura (1850-1939). To właśnie ten Lewis Cass Payseur wynajął linię krwi Rothschildów ze Springs do prowadzenia wielu firm Payseur. Payseurs byli jedną z pierwotnych dużych rodzin kolejowych wraz z Issacem Croomem i Williamem H. Beattym. Żona Isaaca Crooma była siostrą Williama Beatty’ego, więc czytelnik może zobaczyć, jak wszystkie te elitarne linie krwi przeplatają się. Pamiętaj, że LC. Payseur zatrudnił Leroy Springs do obsługi wielu swoich firm. Ojcem Leroy Springs był A.A. Springs, a A.A. Springs był sekretnym ojcem Abrahama Lincolna.

W 1808 roku Nancy Hanks, z rodu szkockiej rodziny McAdden, odwiedziła niektóre z jej sław w Lincolnton, N.C. Nancy Hawks odwiedziła rodzinę Springs i wtedy A.A. Springs zapłodnił ją, a jej dziecko, gdy się urodziło, nazywało się Abraham Lincoln. Krew Abrahama Lincolna w Wielkiej Brytanii była utrzymywana w tajemnicy, ale wyrósł na słynnego prawnika, tajnego przywódcę Różokrzyżowców i prezydenta Stanów Zjednoczonych. Uważa się na podstawie dowodów, że spisek establishmentu wymyślił osobę Thomasa Lincolna z powietrza. Rzeczywista wczesna historia Abrahama Lincolna jest owiana mitem i tajemnicą, i jak to ujęła jedna z encyklopedii: “Niewiele wiemy o rodzinie jego matki, Nancy Hanks Lincoln”. Będąc prawnikiem, Abraham Lincoln miał kontakty seksualne z Elżbietą, która była nieślubną córką niemieckiego króla Leopolda, który również należy do elitarnej linii krwi.

Abraham Lincoln i Elizabeth mieli dwie córki bliźniaczki Ellę i Emily w 1856 roku, które zostały adoptowane. Lincoln w rzeczywistości miał dość dużą liczbę nieślubnych dzieci. Teraz A. A. Springs, który był zarówno biologicznym ojcem Leroy Springs, jak i Abrahama Lincolna, pozostawił ogromną ilość ziemi w tym, co jest teraz Huntsville, AL swojemu synowi Abrahamowi Lincolnowi. Huntsville, AL nawiasem mówiąc, stało się siedliskiem aktywności NWO. Niektóre z badań nad kontrolą umysłu, które prowadzi społeczność wywiadowcza, zostały przeprowadzone w Huntsville. Rothschildowie nazwali nawet jednego ze swoich chłopców po Abrahamie Lincolnie, nazywał się Lincoln Rothschild. Chociaż Abraham Lincoln potajemnie miał potężną okultystyczną krew, był wielkim człowiekiem samym w sobie.

I podobnie jak JFK, miał siłę osobowości, by odmówić pokłonienia się instrukcjom Iluminatów. Lincoln odmówił pójścia drogą, którą jego dalecy krewni Rothschildów z European International Banking chcieli dla Stanów Zjednoczonych. Celem Iluminatów było podzielenie USA na dwa łatwiejsze do kontrolowania narody. I podobnie jak w przypadku JFK, który również pochodził z 13 najlepszych rodzin, spisek na dużą skalę z udziałem wielu urzędników rządowych, w tym Sekretarza Obrony, został wprowadzony w celu zamordowania Lincolna. Istnieje wiele oznak, które pokazują, że Rothschildowie byli częściowo za zabójstwem Lincolna. Niektórzy z mężczyzn, którzy pracowali dla Payseurs z 13. najwyższej rodziny, to Andrew Carnegie, JP Morgan, Vanderbiltowie, Giftord Pinnchot i John D Rockefeller. Ci ludzie zostali wybrani do prowadzenia firm Payseur, ponieważ należeli do satanistycznej elity.

Rodzina Leroy Springs otrzymała firmy rodzinne Payseur na początku 1920 roku. To Leroyowi udało się zaangażować Rotszyldów w Rezerwę Federalną. Dwie firmy, które wyszły ze starej firmy Payseur Lancaster Manufacturing Co. ins Weyerhaeuser i Crown-Zellerbach. Od dawna wiem, że były to firmy związane z elitą, ale dopiero gdy znalazłem tajną rodzinę Payseur na samym szczycie tych firm, naprawdę zrozumiałem całą historię. Payseurs posunęły się do ekstremalnych wysiłków, aby skorumpować dokumenty rządowe, takie jak akta sądowe. Ukryli narodziny wielu swoich potomków i przykryli z niezwykłą tajemnicą większość swoich posiadłości pieniężnych.

Pamiętaj, że rodzina Beatty była wczesną rodziną kolejową z powiązaniami biznesowymi z rodziną Payseur. Bartholomew F. Moore, który przez lata był prywatnym adwokatem prezydenta Abrahama Lincolna, był krewnym rodziny Beatty. To Bart Fingers Moore był współautorem 14. poprawki do spisku. Rodzina Beatty nieustannie powraca podczas badań nad spiskiem. Shirley MacLaine, słynna przywódczyni/autorka New Age, pochodzi z rodziny Beatty. Nawiasem mówiąc, przypisuje swój start Edgarowi Cayce’owi, który z kolei był zainteresowany Bławatska. Bławatska była uczennicą masona Antona Mesmera, który wprowadził świat w hipnozę. Hipnotyzm był potajemnie praktykowany przez tajemnicze religie przez tysiące lat, zanim Mesmer nauczał o nim Bławatską i innych. Charles Beatty Alexander, który jest “księciem” Illuminati / członkiem Stowarzyszenia Pielgrzymów, jest przykładem Beatty w ostatnim czasie, który był w elicie. Quantrill, który był słynnym pułkownikiem Konfederacji i przywódcą partyzanckim, którego banda najeźdźców przekształciła się w gang Jessie James, została poślubiona rodzinie Springs (Rothschild)

Niedawna lala Madelyn Payseur Gatling Fulghum (1876-1972) była zmarłą głową rodziny Payseur. Dokumentacja dotycząca powyższych rodzin jest obszerna, ale wiele dowodów, które zostały skopiowane z kilku dokumentów pozostawionych w stanie nienaruszonym, zostało zniszczonych od czasu ich skopiowania. Ilość manipulowania oficjalnymi dokumentami jest niesamowita, a dodatkowo ilustruje ogromną władzę, jaką mają Rothschildowie i Payseurs (13. rodzina – Linia Świętej Krwi). Naukowcy, którzy napisali Świętą Krew, Święty Graal, posmakowali mocy 13. linii krwi do manipulowania dokumentami przechowywanymi przez biblioteki i rządy w Europie. To samo dzieje się w Stanach Zjednoczonych. Badacz satanistycznej elity ma trudną awanturę, ponieważ satanistyczne rodziny próbowały zatrzeć swoje ślady w historii. Bardzo starali się również ukryć to, czym są ich aktywa finansowe. Ci Rothschildowie, którzy nosili nazwę Rothschild, mieli większą widoczność. To właśnie ta grupa Rothschildów zyskała uwagę opinii publicznej, mimo że oni również są bardzo skryci.

Początki ruchów masońskich i różokrzyżowców leżą w rękach średniowiecznych alchemików. Manly P. Hall, największy filozof masonerii pisze: “W średniowieczu alchemia była nie tylko filozofią i nauką, ale także religią. Ci, którzy buntowali się przeciwko religijnym ograniczeniom swoich czasów, ukrywali swoje filozoficzne nauki pod alegorią złotnictwa. W ten sposób zachowali swoją wolność osobistą i byli raczej wyśmiewani niż prześladowani. Alchemia jest potrójną sztuką, a jej tajemnica jest dobrze symbolizowana przez trójkąt. (The Secret Teachings of All Ages, pg CLIV-ul) — Manly P Hall stwierdza również w swojej książce o magii zatytułowanej Magia: “… Pentagram. Było to znane średniowiecznej alchemii jako znak parzystokotka kopyta …. (Sala.. Magic, Los Angeles, CA: Philosophical Research Soc., str. 46) Quicksilver (który był jedną z rzeczy, którymi handlowała wczesna rodzina Astorów) był jednym z głównych przedmiotów wykorzystywanych w alchemicznych transmutacjach.

Tlenek wytwarzany przy użyciu żywego srebra był uważany za magiczny i mistyczny utożsamiany z bogiem Ozyrysem. Jak czytelnik mógł już zrozumieć, alchemia praktykowała hermetyczną magię ze starożytnego Egiptu. Alchemia była tak naprawdę przykrywką dla tajemniczej religii satanistycznego czarostwa. Wiodącym alchemikiem był Niemiec Richard Bauer, który żył w wieku 14 lub 15 setek. Mówi się, że Richard Bauer był jedynym alchemikiem, któremu udało się przekształcić ołów w złoto. Czy ten raport jest pomyślny w sposób alegoryczny, czy w jakiś inny sposób, nie wiem, co próbuję przekazać, to to, że rodzina Bauerów była wiodącą alchemiczną rodziną, która potajemnie praktykowała hermetyczną magię w późnym średniowieczu. Artykuł Davida o Rothschildach ma być rozszerzeniem tego, co już przedstawiłem na temat Rothschildów. na przykład mój rozdział 3.3 w książce Be Wise As Serpents.

Rozdział 3.3 jest w całości poświęcony Rothschildom. Wybrałem je do napisania w książce, ponieważ rodzina jest najbardziej znaną z satanistycznych rodzin i najłatwiejszą do ujawnienia ludziom, którzy dopiero zapoznają się z tym, co się dzieje. Drugą rodziną, której poświęcono rozdział, jest rodzina Russellów, opisana w rozdziale 1. 6. Rodzina Russellów nie została jeszcze omówiona w tej serii, ale została omówiona w książce Be Wise As Serpents ze względu na ich znaczenie dla Towarzystwa Biblijnego i Traktatowego Strażnica. Zdaję sobie sprawę z intensywnych tajnych spotkań, które odbywały się we Frankfurcie i Moskwie między urzędnikami Banku Światowego. Te tajne spotkania trwają już od dwóch miesięcy, co daje pewien zakres ich znaczenia. Niewątpliwie Rothschildowie odgrywają rolę w tych tajnych spotkaniach, nawet gdy ja to piszę.

Pojawiło się wiele dezinformacji, że Rothschildowie i Rockefellerowie walczą o kontrolę nad światem. Prawdą jest, że w niektórych obszarach są one w intensywnej konkurencji. Prawdą jest również, że intensywnie współpracowały one w wielu dziedzinach. Jedną z trudności dla ludzi w uporządkowaniu tego, co się dzieje, jest to, że nie wiedzą o satanistycznym duchowym wymiarze Rothschildów i Rockefellerów. Na przykład, aby dokonać analogii, jeśli jestem kaznodzieją, a jeden z moich braci w Chrystusie jest moim pierwszym linią w wielopoziomowej dystrybucji marketingu, to on jest moim szefem biznesu, ale mogę być duchowym przywódcą, na którego patrzy.

Chodzi o to, że zasadniczo wszyscy badacze próbujący ujawnić NWO wyciągają wnioski na temat mocy okultystycznej na podstawie relacji biznesowych, a to nie zawsze działa. Czasami szef biznesu może znajdować się na tajnym satanistycznym stanowisku przywódczym nad kimś innym, ale może być również tak, że obaj mężczyźni są na równych prawach, jeśli chodzi o okultystyczną moc i status w Iluminatach. Do tej pory widziałem tylko jedną reklamowaną książkę (i nie czytałem jej), która twierdzi, że ujawnia konflikt między Rothschildami a Rockefellerami jako fikcję. Jeśli to naprawdę pokazuje, to książka w znacznym stopniu przyczyniła się do pomocy ludziom w zburzeniu ich nieporozumień na temat struktury władzy Iluminatów.

Część I

 

DOM ROTHSCHILDÓW

Gdyby spojrzeć na kulisy historii, znalazłby Dom Rotszyldów. Zadłużali królów, manipulowali królestwami, tworzyli wojny i kształtowali sam kształt międzynarodowego świata. Wśród hierarchii Iluminatów są czczeni jako potężna szatańska linia krwi. Są “żywymi legendami”.

Jeden z biografów powiedział: “W Ameryce chłopiec chce zostać prezydentem. W Europie wolałby być Rothschildem… Być “Rothschildem” to być współczesnym Krezusem, dwudziestowiecznym Midasem. Są dynastią o trwałej potędze; “magiczna” linia krwi w Imperium Szatana. Prawdopodobnie nigdy nie dowiemy się dokładnie, kiedy okultyzm został wprowadzony do Rothschildów. Kilku z ich przodków było rabinami, więc okultyzm prawdopodobnie przyszedł w postaci żydowskiego kabałizmu, sabatyzmu lub frankizmu. Dom Rotszyldów praktykuje gnostycki satanizm (Rothschildowie prawdopodobnie nie nazwaliby siebie satanistami, ale według naszych standardów są, biorąc pod uwagę ofiarny i duchowy kult). Prawda jest czasami trudna do powiedzenia. Historie, które rodzina tka, są trudne do odróżnienia od prawdy. Mity są jedną z ich najlepszych broni, a badacz musi być ostrożny. Rodzina rozpoczęła działalność we Frankfurcie w Niemczech (miasto, w którym spopularyzowano papierowe pieniądze). Najstarszy znany Rothschild nazywał się Uri Feibesch, który żył na początku 16 wieku. Jego potomkowie mieszkali w Domu Czerwonej Tarczy. Jego pra-, pra-, pra-, pra-wnukiem był Mojżesz Bauer, który żył na początku 18 wieku. Rodzina składała się głównie z żydowskich handlarzy detalicznych i mieszkała w Judengasse, czyli alei żydowskiej we Frankfurcie. Aleja Żydowska była produktem antysemickiego nastawienia w Europie i nie miała zbyt dobrych warunków życia.

Większość Żydów aszkenazyjskich w tym czasie nie używała sir-imion, zamiast tego woleli chiński zwyczaj używania symbolu jako tożsamości rodzinnej. Symbole te były czasami używane na znakach przed żydowskimi domami jako adres. Niektórzy Żydzi przyjęli sir-imiona, aby się dopasować, ale użycie symboli było bardziej popularne. Wcześni Rothschildowie wybrali sir-name Bauer (co oznacza rolnika w języku niemieckim. Dlaczego rodzina handlowców detalicznych miałaby nazywać siebie Bauer? Być może pozostać niezauznanym). Linia Bauerów trwa do dziś, ale w 1700 roku jeden człowiek ponownie nazwał swoją gałąź rodziny po jej symbolu i adresie – Czerwona Tarcza lub Pieczęć Salomona.

Mayer Amschel Bauer był zamożnym handlarzem monetami we Frankfurcie. Przed jego domem wisiał znak z symbolem rodziny, którym był czerwony heksagram. Heksagram (znany również jako Pieczęć Salomona, Magden Dawid lub Gwiazda Dawida) jest bardzo okulityczny. Jest używany dzisiaj jako symbol Izraela, ale nie jest żydowski”. W swojej znakomitej książce SZEŚCIORAMIENNA GWIAZDA O.J. Graham wyjaśnia, że heksagram był używany w starożytnych religiach misteryjnych. Był to symbol Molocha, Ashtoreth i innych. W rzeczywistości heksagram był używany do reprezentowania Saturna, co omawiały wcześniejsze biuletyny. Sześcioramienna gwiazda jest uważana za odpowiednik orientalnego symbolu Yin-and-Yang, który jest lucyferiańską koncepcją równoważenia dobra i zła.

Wydaje się, że symbol ten był używany przez króla Salomona, kiedy ten apostazyjny, a następnie został nazwany Pieczęcią Salomona. Później żydowski kabalizm (lub okultyzm – inna nazwa, ta sama gra) odebrał go jako magiczny symbol. Poprzez promocję kabalistów i syjonistów stał się symbolem żydowskiej tożsamości, chociaż kręgi okultystyczne wiedzą lepiej. Użycie przez Bauerów heksagramu jako znaku rodzinnego wskazuje na ich zaangażowanie w żydowski kabalizm. W rzeczywistości sześcioramienna gwiazda była dla nich tak ważna, że Mayer Amschel Bauer postanowił przyjąć ją jako swoje nowe imię – Mayer Amschel Rothschild (Rot-schildt = Czerwona Tarcza). Wierzę, że zrobiono to, aby utożsamić jego rodzinę z okultyzmem i takimi jak Saturn lub Ashtoreth (od których astorowie są nazwani). Mayer został wysłany na rabina, gdy miał 10 lat, w 1753 roku. Półtora roku później zmarli jego rodzice. Mayer był genialny i był zachęcany przez krewnych do kontynuowania studiów, ale handel monetami był jego miłością. Opuścił szkołę i kiedy 13 został wysłany do Hanoweru, aby zostać uczniem w banku Illuminati Oppenheimer.

Pracował tam przez 7 lat, ucząc się od podstaw pieniędzy. Najważniejsze pytanie brzmi, dlaczego opuścił bank Oppenheimera. Była to dobra sytuacja, zarówno finansowa, jak i społeczna (Hanower był mniej antagonistyczny wobec Żydów niż Frankfort). Po co opuszczać to bezpieczeństwo i wracać do domu w niepewną przyszłość? Ponieważ przyszłość nie była aż tak niepewna. Podczas pobytu w Hanowerze Mayer poznał generała von Estorffa, numizmatyka, który był pod wrażeniem wiedzy Mayera na ten temat. W 1763 roku generał von Estorff opuścił Hanower i dołączył do dworu księcia Wilhelma IX z Hesji-Hanau, którego terytorium obejmowało Frankfort. Mayer wiedział, że dzięki swoim koneksjom będzie w stanie nawiązać interesy z księciem. Wygląda na to, że pobyt Mayera w banku Oppenheimera został wykorzystany do zaksztywowania się w kręgach Iluminatów i znalezienia sposobu na zbliżenie się do rodziny królewskiej Illuminati. Generał von Estorff był jego kluczem.

Książę Wilhelm z Hesji-Hanau był związany z Iluminatami. Był synem landgrafa Fryderyka lub Hesji-Cassel, z rodziny królewskiej Hesji. Książę William był masonem, a jego młodszy brat Karl, był według ŻYDÓW I MASONÓW W EUROPIE, 1723-1939, “zaakceptowany jako głowa wszystkich niemieckich masonów”. Członkowie dynastii Hesji zostali opisani jako przywódcy Ścisłego Przestrzegania (w 1782 roku Kongres Masoński w Wilhelmsbad, mieście w prowincji Hesja, porzucił nazwę “Ścisłe Przestrzeganie” i zmienił ją na “Dobroczynni Rycerze Świętego Miasta”). Dynastia Hesji jest całkowicie związana z Iluminatami. Książę William był wnukiem króla Anglii Jerzego II.

Hesja-Cassel’s były jednym z najbogatszych domów królewskich w Europie. Ich dochody pochodziły głównie z wypożyczania żołnierzy heskich do obcych krajów. (Elita uwielbia czerpać zyski z wojsk “pokojowych”, co dokładnie nazywano Hesjanami. To “utrzymywanie pokoju” zawsze składa się na imperializm. Wojska heskie zostały użyte przez Anglię w rewolucji amerykańskiej, w rzeczywistości armie kolonialne walczyły z większą ilością żołnierzy heskich niż angielskich. Dom Hesji-Cassel zarobił dużo pieniędzy na rewolucji amerykańskiej.) Kolejny przykład Hesji-

Związki Cassela z Iluminatami to enigmatyczna postać St. Germaina, który jest okrzyknięty postacią Mesjasza New Age. Wielu badaczy uważa, że St. Germain był synem Franciszka II z Siedmiogrodu. Drugą żoną Franciszka II była Charlotte Amalie z Hesji, ożenił się z nią w 1694 roku. Germain był albo jej synem, albo poprzednią żoną, ta kwestia jest przedmiotem dyskusji. Nazywał się Leopold-George i zainscenizowali jego śmierć w 1700 roku, aby uratować go przed śmiertelnym upadkiem dynastii siedmiogrodzkiej. Książę Karol z Hesji, masoński przywódca Niemiec, napisał, że St. Germain został wysłany do Włoch, aby zostać wychowanym przez rodzinę Medyceuszy. Później St. Germain pojawił się znikąd, aby pracować z elitą.

Pojawiły się pytania o jego tożsamość, a Napoleon Ill zebrał dokumentację na jego temat, ale dom, w którym znajdowała się dokumentacja, został tajemniczo zniszczony w pożarze. Germain był alchemikiem i twierdził, że ma alchemiczny eliksir życia, tajną formułę nieśmiertelności (którą twierdzili również różokrzyżowcy). Był gościem Wilhelma i Karola z Hesji w 1774 roku, aw 1779 roku wrócił do Karla, aby spędzić ostatnie lata swojego znanego życia. Helena Bławatska, współzałożycielka Towarzystwa Teozoficznego, twierdziła, że St. Germain był jednym z Ukrytych Mistrzów Tybetu, który potajemnie kontrolował losy świata. W 1930 roku Guy Ballard twierdził, że spotkał św. Germaina na górze Shasta. To rzekome spotkanie doprowadziło do powstania ruchu “JA JESTEM”.

Dynastia Hesji przetrwała jasno do 20 wieku. Podczas II wojny światowej byli po stronie Hitlera. Książę Filip z Hesji był posłańcem między Hitlerem a Mussolinim. Żył jeszcze w 1973 roku i został wybrany najbogatszym księciem w Europie. Dom Hesji jest nadal potężną siłą w Niemczech. W 1763 roku Mayer opuścił Hanower, aby zbudować swoją fortunę we Frankfurcie. Jego głównym celem było zostanie agentem finansowym księcia Wilhelma z Hesji-Hanau. Książę William był inteligentnym człowiekiem, który uwielbiał zarabiać pieniądze. (Jego pasje wykraczały poza pieniądze. Jego żona nie podobała mu się, więc stał się cudzołożnikiem i prawie każda kobieta, z którą spał, zaszła w ciążę. Urodził od 70 do 21 nieślubnych dzieci. Jego główna kochanka, Frau von Lindenthal, urodziła mu 8 dzieci i prowadziła jego dom.) William uwielbiał pożyczać pieniądze po wysokich stopach procentowych. Był idealnym człowiekiem, który pomagał Mayerowi w poszukiwaniu bogactw. Mayer zaczął przekupywać sługi księcia Williama, aby stali się informatorami.

W tym czasie był handlarzem antykami, kupcem, kolekcjonerem monet i wymiennikiem (kraj był podzielony, w wyniku czego oddzielne waluty sprawiały, że wymiana pieniędzy była bardzo opłacalna). Generał von Estorff przekonał księcia Williama o wartości rzadkiej kolekcji monet, a następnie polecił Rothschilda. Tak rozpoczął się związek między Księciem a Rothschildami. Mayer sprzedawał książętom rzadkie monety, kamienie szlachetne i antyki po śmiesznie niskich cenach. Następnie, w 1769 roku, po znacznej sprzedaży, napisał do księcia z prośbą i otrzymaniem oznaczenia “Agent koronny księcia Hesji-Hanau” (wielki ogłoszeniodawca handlowy.

Tytuły i zaszczyty były ważne w tym dniu, otworzyły drzwi). Mayer poślubił Gutle Schnapper, córkę szanowanego kupca, Wolfa Salomona Schnappera, w 1770 roku. Następnie założył kantor wymiany pieniędzy. Jego dwaj bracia pracowali z nim w tym biurze do 1785 roku, kiedy to zmarł Kalmann i Mojżesz całkiem. Niektórzy badacze twierdzą, że Adam Wieshaupt z Bawarskich Iluminatów był wspierany finansowo przez Rothschildów. Bawarscy Iluminaci zostali założeni w 1776 roku, a Rothschildowie niekoniecznie byli potęgą finansową w tym czasie. Mogę się mylić, ale nie wierzę, że Mayer był w sytuacji finansowej, aby wesprzeć Wieshaupta. Możliwe jest jednak, że kiedy w 1782 roku siedziba Iluminatów przeniosła się do Frankfort, zaczęła być kontrolowana przez Rotszyldów.

W 1785 roku zmarł ojciec księcia Williama, landgraf Fryderyk z Hesji-Cassel, a Wilhelm został nowym landgrafem. To uczyniło go najbogatszym księciem w Niemczech i prawdopodobnie w Europie. Opuścił małą prowincję Hesja-Hanau, aby zostać władcą w Hesji-Cassel. Mniej więcej w tym czasie Wolf Schnapper, teść Mayera, przedstawił Rothschilda Carlowi Buderusowi, który był głównym doradcą finansowym księcia. Poprzez przymus, przyjaźń lub okulistyczne więzi Mayer był w stanie przekonać Buderusa, aby został dla niego agentem. To był wielki ruch dla Mayera. Landgraf Wilhelm z Hesji-Cassel miał być “odskocznią” do władzy.

Do tego czasu Mayer robił tylko skromne interesy z Williamem, ale do 1789 roku Buderus zdołał uzyskać królewskie rachunki dla Rothschilda do zdyskontowania. To nie było dużo, ale to był początek. Carl otrzymał część zysków, kiedy prowadził interesy Williama za pośrednictwem Rothschilda. Był to początek długich relacji finansowych, które przyniosły korzyści obu stronom.

Mayer Amschel Bauer-Rothschild był sprytnym człowiekiem, ale jego szybki wzrost statusu społecznego pokazuje siłę pieniądza, ponieważ Mayer nie był kulturalny. Nigdy nie mógł opanować języka niemieckiego, więc on i jego rodzina mówili dziwną niemiecką mieszanką jidysz (co przyniosło korzyści ich tajnej sieci). Cieszył się

omawianie średniowiecznego świata i kolekcjonowanie monet. Jeśli chodzi o biznes, był bezwzględny i naturalnie biegły. Jego okultystyczna strona była dobrze ukryta. Najprawdopodobniej był kabalistycznym Żydem. Chociaż nie wiadomo, czy był masonem, towarzyszył landgrafowi w kilku podróżach do lóż masońskich (po tym, jak obaj stali się lepszymi przyjaciółmi). Miał 5 córek i 5 synów oraz kilkoro dzieci, które zmarły młodo. Przeniósł się ze swojego starego domu, ,,Haus zur Hinterpfann”, do nowego, Green Shield, kiedy zaczął zarabiać więcej pieniędzy. Green Shield była podwójną rezydencją, a druga połowa była zajmowana przez rodzinę Schiffów, którzy mieli odegrać ważną rolę później jako agenci Rothschildów.

Każde przejście Zielonej Tarczy zawierało ukryte półki i szafki, a ściany domu liczącego podwórko miały wiele tajnych półek i tajne podziemne pomieszczenie, które było połączone z domem sąsiada na szybką ucieczkę, jeśli to konieczne (dom został zbudowany w celu ochrony Żydów przed niebezpiecznymi pogromami, które zmiecie Niemcy, było to świetne miejsce do potajemnego praktykowania ich gnostyczno-satanistycznych rytuałów, jeśli byli jeszcze zaangażowani w tę formę kultu). Jego pięciu synów zostało nazwanych braćmi Mayer, ponieważ wszyscy dzielili to drugie imię: Amschel Mayer, Salomon Mayer, Nathan Mayer, Kalmann (Carl) Mayer i Jacob (James) Mayer. Każdy syn rozpoczął rodzinny biznes w wieku 12 lat. Humorystyczną stroną studiowania elitarnej rodziny IllumInati jest

Naleganie biografa na to, by zawdzięczać rodzinie zdolność do czerpania korzyści z okoliczności jako “szczęście”. Wydaje się, że nigdy nie łączą dwóch i dwóch. Wiele z tych okoliczności miało miejsce dzięki projektowi. Zawsze mówią takie rzeczy jak “… szansa dla niemowląt wydawała się być dzieckiem zbiegu okoliczności”. Nigdy nie przypisują bogactwa rodziny dobrze zaplanowanym wymuszenia, oszustwom lub złodziejstwu, co jest dokładnie tym, w jaki sposób rodziny takie jak Rothschildowie osiągają swoje bogactwa. Rewolucja Francuska jest tego przykładem.

Rewolucja Francuska napędzana przez Iluminatów rozpoczęła się w 1790 roku, a książę William zaczął się denerwować. Obawiał się, że rewolucyjne zamieszki dotrą do Niemiec i straci złoto. Zainwestował więc swoje pieniądze we wspaniały nowy pałac o nazwie Wilhelmshoe, który został zbudowany w latach 1791-1798. Chociaż rewolucja francuska przestraszyła Williama, była to rozkosz dla Mayera. Wojna pomogła mu w sprzedaży. Kiedy Francuzi stanęli w szranki ze Świętym Cesarstwem Rzymskim, ceny importowanych towarów gwałtownie wzrosły, a import towarów z Anglii był specjalnością Rothschildów. W rzeczywistości angielski handel Mayera pomógł mu zawrzeć umowę z landgrafem (oczywiście za pośrednictwem Buderusa), w której stał się pośrednikiem w płatnościach Anglii za zatrudnienie heskich żołnierzy. ‘… każdy zły wiatr z lat 1790-tych wydawał się wiać dobrze dla Rothschildów. Wiatry były tak dobre, że pod koniec dekady założyli bogatą i niezależną rodzinę.

W 1800 roku byli 11. najbogatszą rodziną we Frankfortowskiej Alei Żydów (nie licząc bogactwa w zastępstwo). Na przełomie wieków Mayer postanowił wysłać swojego najmądrzejszego syna, Nathana, do Anglii, aby założyć kolejny Dom Rothschildów. Rodzina opowiada historię o nathanie wyjeżdżającym do Anglii, aby najlepiej zirytować angielskiego handlarza bawełną, ale wierzę, że Nathan został wysłany przez Mayera w konkretnym celu – aby ustanowić władzę z siecią Rothschildów w tym kraju. Natan przybył do Anglii bez znajomości języka, ale z dużą ilością pieniędzy. Wkrótce będzie najpotężniejszym człowiekiem w Europie. Wiele bardziej dochodowych wydarzeń miało miejsce na przełomie wieków. Wiele z tych wydarzeń obraca się wokół infiltracji przez Rothschildów systemu pocztowego Thurn i Taxis. Dom Thurn i Taxis pochodził z Czarnej Szlachty. W 1516 roku Święty Cesarz Rzymski Maksymilion I (z rodu Merowingów i mąż członka Czarnej Szlachty) zlecił domowi stworzenie konnej usługi pocztowej między Wiedniem a Brukselą. Usługa ostatecznie objęła całą Europę Środkową.

Główna siedziba systemu znajdowała się we Frankfurcie, co było dość wygodne dla Mayera, który kontynuował z nimi interesy. Jego relacje z Thurnem i Taxisem stały się tak bliskie, że służby zaczęły informować go o wszelkich istotnych informacjach znalezionych wśród listów (że mieli zwyczaj potajemnego czytania). Ten system oszustw pocztowych był również używany przez cesarza Franciszka, aby być na bieżąco z jego wrogami. Podczas gdy Mayer otrzymywał skradzione wiadomości od Thurna i Taxisa, był zajęty zakładaniem własnej poczty, aby nikt nie mógł potajemnie odkryć jego interesów. System ten był w końcu tak skuteczny, że Rothschildowie stali się najlepszymi i najszybciej poinformowanymi osobami na świecie.

System był tak dobry, że wielu wybitnych ludzi zaczęło wysyłać swoje listy przez Rothschildów, którzy oczywiście zawsze wkradli się na szczyt zawartości. Interesy z Thurnem i Taxis pomogły Mayerowi otrzymać tytuł “Imperial Crown Agent” w 1800 roku. Tytuł ten służył jako paszport, który pozwalał mu podróżować po Świętym Cesarstwie Rzymskim. Zapewniało to również prawo do noszenia broni i uwalniało go od konieczności płacenia podatków i zobowiązań wobec Żydów tego okresu. Mayer zaczął otrzymywać jeszcze więcej tytułów, w tym jeden z niemieckiego Zakonu Św. Jana. Jego synowie Amschel i Salomon również byli zajęci zdobywaniem różnych tytułów. W 1801 roku zostali agentami koronnymi landgrafa Hesji-Cassel Wilhelma. Wszystkie te tytuły były wspaniałe, ale najważniejszy był landgraf. Landgraf był najbogatszym księciem w Europie, a Rotszyldowie byli zdeterminowani, aby wykorzystać jego bogactwo.

Stosunki z landgrafem znacznie się poprawiły w 1803 roku. Duński król i kuzyn Wilhelma poprosił księcia o pożyczki, ale William odmówił, ponieważ nie chciał, aby ktokolwiek wiedział, jak bogaty się stał. Rothschild dowiedział się o tym i za pośrednictwem Buderusa zaproponował anonimowe pożyczenie pieniędzy. William uważał, że pomysł był wspaniały. Pożyczka została wysłana przez Mayera i hamburskiego Żyda. Odsetki zostały wypłacone Rothschildowi, który po przyjęciu prowizji przekazał pieniądze landgrafowi. Wydarzenie było wielkim triumfem, po 36 latach Mayer w końcu wykonał znaczącą pracę dla księcia. Sześć kolejnych pożyczek landgrafa dla Danii zostało wynegocjowanych przez Rothschilda. Pojawiło się o wiele więcej pożyczek (choć wymagały one wyrywania zębów ze strony Buderusa), w tym pożyczki dla Zakonu św. Jana.

To negocjowanie pożyczek landgrafa znacznie zwiększyło reputację Domu Rotszyldów. W tym czasie Napoleon doszedł do władzy we Francji. Spowodowało to niepokój w Europie, ale przyniosło wielkie zyski Domowi Rotszyldów. Jak ujął to jeden z biografów: “Napoleon wydawał się być zdecydowany na poprawę losu Rotszylda w życiu”. Mimo że Napoleon nie robił tego celowo, warunki, które stworzył, przyniosły wielkie korzyści. Napoleon próbował zdobyć landgrafa jako swojego sojusznika, ale książę William wił się i grzecznie, jak to możliwe, odmówił. Celem Williama było czekanie bez względu na to, że zwycięska strona w konflikcie napoleońskim była jasna, aby mógł dołączyć bez żadnego ryzyka. Presja sytuacji dała landgrafowi bardzo zły humor. W tym czasie połowa koronnych głów Europy była w jego długu. Napoleon zmęczył się grami landgrafa. Jego wojska najechały Niemcy i prowincję Hesja, aby “usunąć dom Hesji-Cassel z władzy i wykreślić go z listy mocarstw”. Wllhelmshoe wpadł w szał, gdy William próbował ukryć swoje bogactwo.

Po walce o ukrycie swojego bogactwa uciekł z prowincji i udał się na wygnanie do Danii. Francuzi natychmiast znaleźli większość jego skarbów. Buderus i Mayer musieli działać szybko, aby zachować bogactwo landgrafa. Część kosztowności została już sprzedana. Szybko przekupili francuskiego generała Lagrange’a, który przekazał 42 kufry heskim urzędnikom i okłamał Napoleona na temat prawdziwego bogactwa księcia. Zwodniczy czyn Lagrange’a został ostatecznie odkryty i został zwolniony, ale większość bogactwa została zachowana. W gorączkowych chwilach przed inwazją Hesji-Cassel landgraf dał Buderusowi prawo do pobierania odsetek należnych od Świętego Cesarza Rzymskiego Franciszka. Buderus ostatecznie przeniósł to prawo na Rothschildów. Mayer zaczął robić interesy landgrafa za plecami Napoleona. Te tajne interesy zostały znacznie wzmocnione przez człowieka wyznaczonego przez Napoleona do rządzenia tym obszarem – Karla von Dalberga. Dalberg był przyjacielem Mayera i Budernsa i robił z nimi interesy (jego związek z nimi mógł być również okultystyczny).

Napoleon uczynił Dalberga prymasem nowej Konfederacji Renu, która obejmowała Frankfort. Jako władca regionu Dalberg chronił Rotszyldów przed ujawnieniem jako handlarze kontrabandą i jako agenci Domu Hesji-Cassel. Kiedy Francuzi odcięli handel z Anglią, ceny importu poszyły w szodach. Rotszyldowie przemycali towary i osiągali duże zyski, a Dalberg pilnował. “To było z pewnością najbardziej niezwykłe” – powiedział jeden z biografów. “Że arcybiskup i pan Konfederacji Renu, który rządził szesnastoma niemieckimi książętami i stał tak wysoko na korzyść Napoleona, powinien był okazać tyle dobrej woli żydowskiemu Mayerowi Amschelowi Rothschildowi we Frankfurcie, który, choć teraz bogaty, nie miał damy, która poruszała się w wysokich i wpływowych kręgach”. Pomimo ochrony Dalberga Mayer zachował dwa zestawy książek, jeden do wglądu, a drugi w tajemnicy.

Do 1807 roku Buderus, jako pełnomocnik landgrafa, używał prawie wyłącznie Rothschildów do działalności Hesji-Cassel. Sam Mayer odwiedzał księcia na wygnaniu, ale ponieważ się starzeje, wkrótce musiał zrezygnować z tych podróży i wysłał swoich synów w podróże. Dom Rotszyldów zbierał dochody najbogatszego księcia w Europie mniej niż pół wieku po tym, jak Mayer zaczął budować swoją fortunę! Szatański Dom Iluminatów Rothschildów w tym czasie jest dobrze zilustrowany przez ich zaangażowanie w drugą Ligę Tugenbund. Pierwsza Liga Tugenbund (lub Liga Cnoty) została utworzona w 1786 roku jako rodzaj społeczeństwa seksualnego. Grupa spotykała się w domu Henrietty Herz (jej mąż był Żydem Illuminati, który był uczniem potężnego okultysty Mojżesza Mendelssohna). Wielu iluminatów uczestniczyło w tej Lidze “Cnoty”.

Pewna liczba młodych Żydówek, których mężowie zawsze byli nieobecni w interesach, przychodziła do domu Herza, aby uczestniczyć w niemoralności (dwie członkinie były córkami Mojżesza Mendelssohna). Bywaczami tego “salonu” byli rewolucyjny mason Mlrabeau, William von Humbolt i Frederick von Gentz, który miał stać się ważnym agentem Rothschildów. Później omówię Gentza bardziej szczegółowo. W 1807 roku powstała druga Liga Tugenbund. Liga ta dążyła do “moralno-naukowych” i politycznych celów. Głównym celem jest wyzwolenie Niemiec spod okupacji francuskiej. Liga została utworzona przez barona von Steina, który był jej głównym “obrońcą”.

Thomas Frost napisał w SECRET SOCIETIES OF THE EUROPEAN REVOLUTION, że “Inicjacje [do drugiego Tugendbundu] szybko się rozmnożyły, a Liga wkrótce liczyła w swoich szeregach większość radców stanu, wielu oficerów armii i znaczną liczbę profesorów literatury i nauki … Centralna dyrekcja w Berlinie, której przewodniczył Stein, sprawowała najwyższą kontrolę nad ruchem i sprawowała, za pośrednictwem komitetów prowincjonalnych, władzę tym potężniejszą od emanującą z nieznanego źródła, która była przestrzegana tak samo implicite, jak dekrety cesarza lub króla. Landgraf Wilhelm z Hesji-Cassel zajmował ważne stanowisko w drugim Tugendbundzie. Buderus był również zaangażowany. Wygląda na to, że Rothschildowie byli członkami i byli ,,,go-pomiędzy korespondencją [landgrafa] w tej sprawie i dokonali płatności na rzecz Tugendbundu. To postawiło Mayera Rothschilda na czele systemu propagandowego przeciwko Napoleonowi.

Napoleon próbował stłumić Tugundbund, ale zszedł do podziemia, ukrywając się pod ochroną angielskiej loży masońskiej w Hanowerze, jak to było w wielu antynapoleońskich sprawach fizycznie i finansowo. Tugendbund został ostatecznie rozwiązany, ale wielu jego członków przeniosło się do innych stowarzyszeń masońskich, takich jak “Czarni Rycerze”, “Rycerze Królowej Prus” i “Konkordyści”. W 1818 roku drugi Tugundbund został reaktywowany jako Burschenschaft (Stowarzyszenie Chłopców lub Kolegów). Burschenschaft był rewolucyjną grupą studentów, którzy wprowadzili ćwiczenia wojenne na uniwersytety. Burschenschaft ostatecznie się rozpadł. Po kilku latach wygnany landgraf całkowicie zaufał Rothschildom. ‘… [Książę William] coraz bardziej przyzwyczajał się do podążania za radą [Mayera] Rothschilda i prawie nie podjął żadnego ważnego kroku finansowego bez konsultacji z nim.

Ta książęca odskocznia działała doskonale. Torowało to drogę do wolności finansowej Rothschildów. Mayer chciał zostać wierzycielem, a jego cel został wkrótce osiągnięty. W 1810 roku firma Rotszylda stała się “Mayer Amschel Rothschild and Sons” (Nathan nie był publicznym partnerem tej firmy). W tym samym roku Mayer pożyczył własne pieniądze Danii, a kiedy Dalberg zaciągnął dużą pożyczkę na chrzest syna Napoleona, bezpieczeństwo finansowe banku Frankfort zostało wyryte w kamieniu.

Dom Rotszyldów potrzebował nowego odskoczni. Stary, landgraf, nie zostałby odrzucony, ale potrzebowali młodszego, bardziej politycznego człowieka, który mógłby być ich kluczem do kontrolowania Europy. Tym człowiekiem był książę Clemens Metternich, który w 1809 roku został austriackim ministrem spraw zagranicznych. Stał się czołowym przeciwnikiem Napoleona, a landgraf przeniósł się na wygnanie do Austrii, mając nadzieję, że potężny start odzyska Hesję. Tak więc sieć Rothschildów zwiększyła swoją działalność w Austrii – kraju Habsburgów.

Mniej więcej w tym czasie Mayer Amschel Bauer-Rothschild zachorował. Przed śmiercią napisał spis woli, która dyktowała strukturę Rothschildów. Chociaż dokładna treść Woli Mayera była utrzymywana w tajemnicy, jeden edykt jest jasny. Całkowicie wykluczyło to córki, ich mężów i spadkobierców z biznesu i całą wiedzę na jego temat. Wola całkowicie podniosła znaczenie kręgu rodzinnego. 19 września 1812 roku Mayer zmarł. Fałszywa legenda o jego śmierci utrzymuje, że jego pięciu synów zebrało się wokół jego łożu śmierci i podzielił Europę między nich. Tylko Amschel i Carl byli we Frankfurcie, kiedy zmarł. Natan był w Anglii, a Salomon i James byli w drodze (bracia ciągle podróżowali).

“PIĘCIU CZARODZIEJÓW”

Kiedy Mayer zmarł, zwierzchnictwo nad rodziną spadło na Nathana Rothschilda z Anglii. Mimo że Natan nie był najstarszy, 5 braci jednogłośnie zagłosowało, że jest najbardziej zdolny do przewodzenia im. Nathan był inteligentnym, niewykształconym, pochłoniętym sobą palantem. Chociaż był niegrzecznym, wulgarnym człowiekiem (“… mógł przeklinać jak żołnierz.”) jego pieniądze wprowadziły go do wyższych sfer Anglii. Jego chłodne spojrzenie na życie i władzę jest widoczne w jego odpowiedzi na angielskiego majora, który był sentymentalny wobec straszliwej śmierci dużej liczby żołnierzy, którzy zginęli w wojnie. – Cóż – powiedział Rothschild. – Gdyby nie wszyscy zginęli, majorze, prawdopodobnie nadal byłbyś perkusistą. Istnieje historia, która mówi, że jeden z synów Natana zapytał go, ile jest narodów na świecie, a Natan odpowiedział: “Są tylko dwa, o które musisz się martwić. Jest miszpocze [jidysz dla rodziny] i są inne”. Ta historia może być fałszywa, ale postawa jest prawdziwa.

Nathan po raz pierwszy osiadł w Manchesterze w Anglii, centrum produkcji tkanin. W 1804 roku przeniósł się do Londynu. Gdy jego bogactwo i reputacja zaczęły rosnąć, był w stanie poślubić Hannah Cohen. Cohenowie byli zamożną żydowską rodziną z Amsterdamu, a ojciec Hannah, Salomon Cohen, był szanowanym kupcem w Londynie. Nathan służył z nim jako Strażnik Wielkiej Synagogi (związek Rotszyldów z Żydami zostanie omówiony w dalszej części tego artykułu). Siostra Hannah, Judith, wyszła za mąż za potężnego żydowskiego masona Mojżesza Montefiore (Montefiore byli “starożytni” i niezwykle “arystokratyczni żydzi”, prawdopodobnie inna kabalistyczna rodzina), który przyjaźnił się z Nathanem (siostra Nathana Henrietta poślubiła Montefiore, podobnie jak jego drugi syn, Anthony, i jego brat, prawnuk Salomona, Aiphonse poślubił Sebag-Montefiore w 1911 roku).

Życie towarzyskie Nathana kręciło się wokół Cohenów. Nathan był masonem. Był członkiem londyńskiej Loży Emulacji. Akumulacja bogactwa Nathana była niesamowita. Jego wyczyny związane z zarabianiem pieniędzy były niewiarygodne. Przemycał angielskie towary przez francuską blokadę podczas konfliktu napoleońskiego i osiągał wielkie zyski. Ten przemyt wymagał agenta w Paryżu, więc Mayer, dzięki swoim koneksjom z Dalbergiem, dostał paszport dla swojego syna Jamesa, a James zamieszkał w Paryżu. Duża część pieniędzy landgrafa została wysłana do Nathana w Anglii, za radą Buderusa, w celu zakupu akcji. Ale Nathan, jak on i Buderus planowali, wykorzystał te pieniądze jako stolicę na inne przedsięwzięcia. Kiedy wygnany landgraf zaczął prosić o dowód zakupu, Buderus i bracia Rothschildowie musieli wymyślić wszelkiego rodzaju wymówki, aby chronić złodziejstwo Nathana.

W końcu landgraf zażądał pokwitowań, więc Nathan QuIckly kupił trochę akcji (landgraf kazał mu kupić akcje po 72, ale ich cena, gdy ostatecznie je kupili, wynosiła 62, Nathan zgarnął oszczędności) i przemycili paragony przez francuską blokadę dla wygnanego księcia. Landgraf był zadowolony, nie miał pojęcia, co tak naprawdę zrobiono z jego pieniędzmi. Nathan zaczął nawiązywać kontakty z brytyjskim rządem. Prawdopodobnie jego największym wczesnym związkiem był urzędnik Skarbu John Herries. Herries pomagał Nathanowi dojść do władzy w każdy możliwy sposób. Stał się bliskim przyjacielem Nathana i ostatecznie pełnomocnikiem Rothschilda w brytyjskim rządzie. Ich interesy były utrzymywane w tajemnicy, a opinia publiczna nie miała pojęcia o ogromie władzy Natana. Najbardziej niesamowity przykład

Przebiegłe plany Nathana to praca, którą później opisał jako najlepszy biznes, jaki kiedykolwiek zrobił. Dzięki koneksjom Natana w skarbcu dowiedział się o trudnej sytuacji angielskiej armii w Hiszpanii. Książę Wellington (wkrótce przyjaciel Nathana) miał brytyjskie wojska w Hiszpanii gotowe do ataku na Francję, tylko brakowało im jednej rzeczy – twardej gotówki (finansiści armii nie przyjmowali papierowych pieniędzy), ale rządowi bardzo brakowało wówczas złota. Nathan wiedział, jak skorzystać z tej sytuacji. Kompania Wschodnioindyjska próbowała sprzedać złoto, które rząd chciał kupić, ale cena była tak wysoka, że urzędnicy postanowili poczekać, aż spadnie.

Natan wkroczył i wykupił złoto (za pieniądze landgrafów, a także własne). Następnie przystępuje do podniesienia ceny. Kiedy urzędnicy zdali sobie sprawę, że cena nie spadnie, kupili złoto, a Nathan osiągnął wielki zysk. Ale umowa na tym się nie skończyła. Nathan zaoferował dostarczenie złota do Wellington (była to ciężka odpowiedzialność z powodu francuskiej blokady). Hemes poszedł do nietoperza i załatwił Rothschildowi pracę. Plan Nathana był niesamowity, jeden z biografów powiedział, że jego plan był “porównywalny z włamaniem w biały dzień”. Brat Nathana, James, poszedł do rządu Napoleona i powiedział im, że Nathan będzie importował złoto do Francji i że rząd brytyjski był zdenerwowany tym posunięciem, ponieważ zaszkodziłoby to finansowo Anglii. Rząd Napoleona wierzył w jego kłamstwo, a każda francuska policja, która mogła odkryć spisek, została przekupiona. Tak więc Nathan był w stanie wysłać złoto do Paryża za zgodą zarówno rządu angielskiego, jak i francuskiego.

W Paryżu złoto zostało wymienione we francuskich firmach bankowych na gotówkę, z której Wellington mógł korzystać, a następnie sieć Rothschildów przeniosła pieniądze do Hiszpanii, ponieważ Francja pozwoliła Nathanowi sfinansować wojnę przeciwko sobie. W końcu niektórzy francuscy urzędnicy narodzili się podejrzliwi, ale Napoleon zignorował ich raporty (dlaczego?). Plan poszedł gładko, mimo że ci sami urzędnicy potajemnie obserwowali Jamesa Rothschilda i jego brata Carla (który był w spisku). Wellington ostatecznie pokonał Napoleona pod Waterloo. Przemyt Wellington był jednym z największych oszustw w historii! Aby lepiej zrozumieć zaangażowanie Rotszylda w pokonanie Napoleona, musimy przyjrzeć się roli, jaką odegrał drugi krok Rotszylda – Metternich. Metternich był austriackim ministrem spraw zagranicznych i przewodził opozycji przeciwko Napoleonowi.

Metternich był zaciekłym wrogiem rewolucyjnych pożarów, które rozprzestrzeniały się w Europie. Rotszyldowie dotarli do niego przez członka pierwszego Tugendbundu (tego seksualnego), Fredericka von Gentza. Gentz był prawą ręką Metternicha. Metternich nie był nastawiony finansowo i polegał na radach Gentza dotyczących ekonomii (zdolność Gentza do radzenia sobie z prywatnymi finansami była okropna, ale miał talent do ekonomii politycznej). John Herries połączył Gentza i Rothschildów. Rodzina przystąpiła do przekupywania mężczyzny do służby. Gentz to ciekawa postać. Był masonem, więc prawdopodobnie był okulitykiem. Jego zaangażowanie w pierwszą Ligę Tugendbund wskazuje na Niemoralność. Innym interesującym faktem jest to, że odkryłem, że większość jego wizyt u Rothschildów miała miejsce na okulisie

wakacje, takie jak przesilenie zimowe. To może być zbieg okoliczności, ale jest interesujący nie mniej. Gentz nazwał Rotszyldów “specjalnym gatunkiem plantarum z własnymi cechami”. Gentz stale wprowadzał Metternicha do sieci Rothschildów. Co najmniej w 1814 roku Metternich był sojusznikiem Rodu Rotszyldów. Jego celem była ochrona władzy starej arystokracji. Jego plan polegał po prostu na wygaszeniu rewolucji, a zaczął od Napoleona. Austria wypowiedziała wojnę Francji i sprzymierzyła się z Rosją. Anglia dołączyła do nich, tworząc potężną koalicję przeciwko Napoleonowi. Bitwa pod Waterloo w 1815 roku zadecyduła o wojnie. Metternich poprowadził Europę do zwycięstwa z pomocą sieci dostaw Nathana, która sfinansowała obalenie. Zwycięstwo uczyniło Metternicha najpotężniejszym człowiekiem w Europie. Ze względu na swój szybki system kurierski, Nathan wiedział o wyniku bitwy pod Waterloo, zanim wiadomość dotarła do jakiegokolwiek innego Anglika.

Uporczywym mitem jest to, że zarobił większość swojej fortuny, manipulując giełdą za pomocą tej wiedzy. Przede wszystkim manipulował rynkiem, ale miał już fortunę, to tylko ją powiększyło. Po drugie, mógł nawet nie zarobić znaczącego zysku (sprawa jest skomplikowana i dyskusyjna. Nie będę w to wchodził). Dwa lata przed klęską Napoleon wycofał się z Niemiec. W 1813 roku landgraf Wilhelm z Hesji-Cassel powrócił do swojej prowincji. Jeden z biografów powiedział: “Wcześniej to Rothschildowie prosili o przysługi, teraz to (landgraf] i Buderus próbowali utrzymać bliski związek”. W 1818 roku Buderus zmarł. W 1815 roku Nathan kontrolował finanse Anglii. Prowadził duże bezpośrednie interesy z angielskim skarbem państwa. John Hemes pozwalał na transakcje, które zaszkodziłyby Anglii, ale napełniły kieszenie Domu

Rothschild. Następujący cytat jednego ze współczesnych Nathanowi opisuje jego urocze oblicze: “Oczy są zwykle nazywane oknami duszy. Ale w przypadku Rotszylda doszlibyście do wniosku, że okna są fałszywe lub że nie było duszy, która by na nie patrzyła. Z wnętrza nie pochodzi ani jeden ołówek światła, ani też nie ma blasku tego, co pochodzi bez odbicia w jakimkolwiek kierunku. Całość przywodzi na myśl pustą skórę i zastanawiasz się, dlaczego stoi wyprostowana, nie będąc w niej przynajmniej czymś. Z czasem podchodzi do tego inna postać. Potem odchodzi o dwa kroki na bok, a najbardziej dociekliwe spojrzenie, jakie kiedykolwiek widziałeś, i spojrzenie bardziej dociekliwe, niż byś pomyślał, jest wyciągane ze stałych i ołowianych oczu, jakby ktoś wyciągał miecz z pochwy…

Ten opis jest niepokojąco podobny do MPD lub demonicznego opętania. Pruski urzędnik powiedział, że Rothschild miał “niesamowity wpływ na wszystkie sprawy finansowe tutaj w Londynie. Powszechnie stwierdza się, że … że całkowicie reguluje kurs wymiany w Mieście. Jego władza jako bankiera jest ogromna”. “Kiedy Natan […] (zrobiło się] zamieszanie, Bank Anglii zadrżał”. Pewnego razu próbował spieniężyć czek od swojego brata Amschela w Banku, ale Bank odmówił, mówiąc, że spienięży tylko własne banknoty. Wulkaniczny temperament Nathana eksplodował. Następnego ranka wraz z dziewięcioma urzędnikami przybył do banku i zaczął wymieniać banknoty na złoto. W ciągu jednego dnia zmniejszył rezerwy złota Banku o znaczną kwotę. Następnego dnia on i jego urzędnicy przybyli z kolejnymi banknotami.

Dyrektor banku nerwowo zapytał, jak długo zamierza to utrzymać. Nathan odpowiedział coś w rodzaju: “Bank Anglii odmówił przyjęcia rachunków, więc nie zachowam ich”. Szybko zwołano spotkanie i zdecydowali, że od tego czasu Bank Anglii z przyjemnością spieniężyć każdy czek Rothschilda, którego firma Nathana nazywała się N.M. Rothschild and Sons. Firma spotkała się w budynku Nowego Sądu i ze względu na zwięzłość będzie określana jako Nowy Sąd. New Court był tak potężny, że stał się nawet brokerem złota dla Banku Anglii (którego cenę, jak sądzę, nadal ustalają do woli, choć mogę się mylić). Założył także Alliance Insurance Company w Anglii. Iluminaci mają lucyferiański system wierzeń, że czyjś złe uczynki muszą być zrównoważone przez czyjś dobre uczynki. Ten system wierzeń doprowadził do filantropii prawdziwie złej elity (chociaż większość tych pieniędzy “charytatywnych” idzie na finansowanie ich celów). Natan nienawidził zwykłych mas, ale jego obowiązek wymagał. “Jałmużnicy, szczególnie ci działający w imieniu biednych Żydów z Londynu, donosili, że dostali tysiące, a nawet setki tysięcy funtów od Rothschildów, ale prawie ani słowa i nigdy uprzejmości”. Nathan nie lubił dobroczynności.

Przyjaźnił się z Thomasem Buxtonem, przywódcą antyniewolnictwo. Znani muzycy Mendelssohn i Rossini nauczyli jego córkę grać na harfie. Kiedy Mayer zmarł w 1812 roku, jego najstarszy syn Amschel przejął firmę Frankfort. Chociaż Amschel nie był głową rodziny, był jej rzecznikiem arystokracji. To on ubiegał się o zaszczyty i tytuły dla swoich braci. Został opisany jako crotchety zmartwienie, który trzymał się przeszłości. Był społecznie dziwny, ale organizował wspaniałe kolacje, o których mówiła elita. Religia była dużą częścią jego życia, do tego stopnia, że nazywano go mnichem”. Mimo że żył na wielką skalę, Amschel nie miał radości. Wiele z tego cierpienia wynikało z faktu, że nie miał dzieci. Po wyjściu Napoleona z Niemiec powstała Konfederacja Niemiecka, której Amschel został skarbnikiem. W pewnym sensie uczyniło go to pierwszym ministrem finansów Imperium Pruskiego, które zostało utworzone przez Konfederację. Smutek Amschela z powodu braku dzieci doprowadził go do wybrania wybitnych młodych mężczyzn, których traktował jak swoich synów. Jednym z takich ludzi był Otto von Bismark, który później został Żelaznym Kanclerzem Niemiec. Amschel był opiekunem swojej matki Gutle, która była matką rodziny. Nikt nie mógł otrzymać pełnego przyjęcia do Domu Rotszyldów przez małżeństwo, chyba że ona by to zgodziła. Gutie uśmiechnęła się mało i miała szorstki język. Jedna z legend głosi, że sąsiad zapytał ją, czy ma być pokój, czy wojna. – Wojna? Gutle odpowiedział. “Bzdura. Moi chłopcy im na to nie pozwolą”.

Saloman był drugim najstarszym synem Mayera. Wraz z innymi braćmi nieustannie podróżował po Europie. Tym, co odróżniało go od braci, był dar dyplomacji. Był bardziej dostojny i komplementował się niż inni. Jeden z bankierów Salomona powiedział: “Nikt nie zostawia go bez pocieszenia”, innymi słowy, wiedział, jak się całować. To właśnie ten fakt skłonił braci do wysłania go do Wiednia w Austrii, aby nawiązać stosunki z boleśnie arystokratycznymi Habsburgami i z próżnym Metternichem. Chociaż Rothschildowie próbowali nawiązać bliskie stosunki handlowe z Habsburgami i Austrią, austriacka rodzina królewska wciąż ich odkładała. Potem pojawił się Salomon. Wjechał na fali nowo odkrytej mocy Rothschildów. Ich imię stało się sławne. Jedna osoba opisała to jako “dwie magiczne sylaby”.

Bracia stali się, jak ujął to jeden z biografów, “Arcydemonami Postępu”. Salomon zaczął rywalizować o austriackie więzi poprzez Gentza i Metternicha. Ostatecznie dyplomacja Salomona, lobbing Metternicha i metoda poniżej kosztów stosowana wcześniej na landgrafie zburzyły mur między Domem Rotszyldów a Iluminatami Habsburgami. Austria zaczęła regularnie zatrudniać Rotszyldów. Salomon przeprowadził się do Wiednia i kupił hotel oraz dom. Salomon wiedział, jak grać na Metternichu jak na pianinie. Wiedział, co należy powiedzieć we właściwym czasie. Znał dziwactwa i uprzedzenia Metternicha, takie jak jego próżność, którą Salomon łatwo manipulował. Wkrótce Metternich i Salomon stali się bliskimi przyjaciółmi. To samo dotyczy prawej ręki Metternicha, Gentza. Gentz i Salomon byli “nierozłączni”. Salomon był także masonem. Doszło do tego, że Austria stała się tak kontrolowana przez Rotszyldów, że rząd nie chciał niczego odmówić braciom. W 1816 roku Amschel, Salomon, Carl i James otrzymali tytuł szlachecki od Habsburgów.

W 1818 roku Kongres Aix-la-Chapelle spotkał się, aby omówić przyszłość Europy. Salomon, Carl, Metternich i Gentz wzięli udział w tym Kongresie. To tutaj Metternich po raz pierwszy spotkał Rothschildów. Gentz prowadził protokoły z Kongresu, nazywano go “Sekretarzem Europy”. Plan Rothschildów na tym Kongresie całkowicie wstrząsnął instytucjami finansowymi Europy, nie można było zaprzeczyć władzy Rothschildów. “Boskie prawo królów zostało obalone przez boskie prawo pieniądza”. W Aix-la-Chapelle Rothschildowie poszerzyli swój krąg wpływów w Iluminatach. Salomon założył nową firmę w Wiedniu. Wspierał finansowo walkę Metternicha z rewolucją. Metternich ustanowił “system wiedeński”, który kontrolował Europę po klęsce Napoleona. Austriacki przywódca zaczął robić to, co elita uwielbia robić – wysyłać oddziały “pokojowe” do konfliktów. Lata 1814-1848 zostały opisane jako “Wiek Metternicha”, ale ponieważ Rothschildowie finansowali go i kontrolowali, dokładniej byłoby nazwać go “Wiekiem Domu Rotszyldów”.

Order Włodzimierza został przyznany Salomonowi za jego pracę z Rosją. Gioacchino Rossini, włoski kompozytor operowy, który napisał Kopciuszka i uwerturę Williama Tella, stał się dobrym przyjacielem zarówno Salomona, jak i jego brata Jamesa. W 1822 roku on, Metternich, Gentz, James i Cari wzięli udział w Kongresie w Weronie. Ten Kongres został całkowicie zmanipulowany przez Rothschildów. Ogromnie skorzystali na jego wyniku. Salomon sfinansował pierwsze ważne koleje środkowoeuropejskie. Austriacy zaczęli mówić, że mają cesarza Ferdynanda i króla Salomona. Jeśli chodzi o austriackie finanse, Salomon miał ostatnie słowo. Ludzie pojawiali się w jego biurze i błagali o królewskie “nałożenie rąk”. Musiał tylko dotknąć obligacji lub akcji, a jej właściciel odszedł pewny jej wzrostu. Uke innym Rothschildom przekazał ogromne darowizny charytatywne. Kupił ogromną hutę węgla i żelaza w Vitkovitz. W 1843 roku otrzymał pozwolenie na zakup dziedzicznych nieruchomości rolnych (wiele osób było przeciwnych kupowaniu przez Żydów własności prywatnej) i przystąpił do wykupu dużych ilości ziemi. Uzyskał dzierżawę austriackich kopalń rtęci. To i jedyne inne złoża rtęci w Hiszpanii były kontrolowane przez Rothschildów, tworząc światowy monopol na kluczowy metal. Salomon był niesamowicie potężny.

Następny syn, Cart, był głównym kurierem rodziny. Był najmniej inteligentny ze wszystkich braci. Był niezręczny, kiedy mówił i miał paskudny temperament. Jeden z biografów opisał go jako “punchy”. W 1821 roku Carl został wysłany do Neapolu we Włoszech, aby nadzorować tam pożyczki, które miały sfinansować siły Metternicha, które przybyły, aby stłumić bunt. Podczas pobytu we Włoszech “płaszcz” Rotszylda natknął się na Carla i dokonał serii pomysłowych umów z włoskim rządem, które zmusiły Neapol do zapłacenia za własną okupację. Pomógł także Luigiemu de Medici z Czarnej Szlachty odzyskać stanowisko ministra finansów Neapolu, a później prowadził interesy z potężnym człowiekiem. Ze względu na jego sukces zdecydowano, że pozostanie w Neapolu i założy własny bank. Został finansistą dworu, “finansowym władcą Włoch”. Carl “… owinął półwysep Apeniński wokół ręki”. Robił interesy z Watykanem, a kiedy papież Grzegorz XVI przyjął go, podając mu rękę, a nie zwyczajowy u rąk do pocałunku, ludzie zdali sobie sprawę z zakresu jego mocy. Papież nadał mu Order Świętego Jerzego.

Wydaje się, że we Włoszech Carl stał się przywódcą karbonaryzmu. Po zdemaskowanich bawarskich iluminatów, karbonaryzm (lub Alta Vendita) stał się główną europejską siłą okultystyczną. Przywództwo Carla w tej grupie jest bardzo znaczące. W 1818 roku tajny dokument Alta Vendita, w którego przygotowaniu Cari brał udział, został wysłany do siedziby masonerii. Kopia tego dokumentu zaginęła, a masoni bardzo się zdenerwowali i zaoferowali nagrody za zwrot tej kopii. Tytuł dokumentu brzmi: “Stałe instrukcje, czyli Praktyczny Kodeks Zasad; Przewodnik dla szefów najwyższych stopni masonerii. “

Ostatnim, ale absolutnie nie mniej ważne, był najmłodszy syn, James. Podczas konfliktu napoleońskiego James spędzał czas między Londynem a Paryżem, wspierając sieć nielegalnego handlu Rothschildów z Anglią. Po przemycie Wellington i klęsce Napoleona, James stał się uznaną postacią we Francji. Założył tam bank i założył francuski oddział rodziny Rothschildów. James był masonem 33 stopnia szkockiego rytu. W tym czasie Dom Francuski był centrum operacyjnym Rothschildów. Mimo że kolejne rewolucje de-tron władca po władcy, władza Rotszylda utrzymywała rodzinę pod kontrolą. Jakub był dobrym przyjacielem czołowego ministra dworu Burbonów, hrabiego de Villele, i “posiadał” króla Ludwika Filipa. Potajemnie finansował także hiszpańskich rewolucjonistów (jego agentem w Madrycie był Monsieur Belin). James tęsknił za statusem społecznym.

Pogoń za tym ustępuje tylko pieniądzom. Miał suknię tak potężną, że francuska wymiana była głęboko dotknięta wszystkimi jego decyzjami. Podobnie jak jego brat, Salomon, był pionierem branży kolejowej we Francji. Kupił także wielkie winnice Lafite. Jego bank, de Rothschild Freres, był w swojej własnej lidze. Nikt we Francji nie mógłby nawet chcieć być tak potężny jak James. Podobnie jak Salomon, Jakub otrzymał Order Włodzimierza za pracę z rosyjską dynastią. Został także członkiem Societe de Antiquites. W tradycji Rothschildów (ustanowionej przez wolę Mayera) próbując zachować wszystko w rodzinie, James poślubił swoją siostrzenicę, Betty Rothschild, córkę Salomona. Główną zaletą Rothschildów był ich niesamowity system kurierski.

Utrzymywał 5 domów połączonych. W rzeczywistości Habsburgowie używali tego systemu dość często. Wszystkie dowody wskazują na to, że bracia Rothschildowie są bardzo potężni w masonerii. Byli jedną z wiodących rodzin w okultyzmie w tym czasie w Europie. Wielu wybitnych masonów swoich czasów chwaliło braci. W 1820 roku, dzięki lobbingowi Metternicha, Nathan został austriackim konsulem w Londynie, a dwa lata później konsulem generalnym. Jakub został również konsulem austriackim w Paryżu. Podszept Metternicha dostarczyły również rodzinie czegoś innego, bardzo ważnego; w 1822 roku wszyscy bracia i ich potomkowie obu płci zostali baronami. To ustanowiło pozycję społeczną dla Rothschildów. Zespół Gentz-Metternich był bardzo korzystny dla Domu Rotszyldów. W tym czasie kilka gazet zawierało kilka niepokojących artykułów na temat rodziny.

Salomon poprosił Gentza o potępienie kolejnych niemiłych doniesień, a także zlecił Iluminatowi napisanie fałszywej biografii rodziny, która przedstawiłaby ich w dobrym świetle. Gentz, obecnie nazywany “Piórem Europy”, zaczął pisać legendy dla Rothschildów, a rodzina w pełni zachęcała do propagandy w swoich kręgach społecznych. Bracia mieli system (oparty na woli Mayera), w którym tylko członkowie rodziny byli partnerami lub właścicielami banków. System ten jest nadal w użyciu. Banki Rothschildów wykupiło wszystko, od korporacji górniczych po długi narodowe. Na przykład New Court kontroluje długi Brazylii od 1824 roku. W 1836 roku zmarł Nathan Rothschild, głowa Domu Rotszyldów (mógł zostać otruty).

Zwierzchnictwo zostało przekazane jego młodszemu bratu, Jakubowi, głosami wszystkich braci. W 1830 roku znaki masońskiej rewolucji zaczęły się ponownie pojawiać. “Pokój świata” Metternicha (zawsze nazywają imperializm “pokojem”) był zagrożony. Nowy król został ustanowiony we Francji, ród Orański został zdetronizowany w Holandii. Ogień rewolucji rozprzestrzeniał się przez masońską sieć, a Metternich zaczął tracić kontrolę nad Europą.

Rewolucja 1848 roku we Francji zdetronizowała kolejny dom królewski. Jakub poszedł za masońską agendą i sfinansował tę rewolucję, mimo że był przyjacielem dworu. Rewolucja oznaczała koniec “Wieku” Metternicha i w tym samym roku powstańcy wypędzili go i Salomona z Austrii. Żaden z nich nie powrócił, ale Dom Wiedeński został już założony, inni kontynuowali go pod kierunkiem syna Salomona, Anzelma. Potomkowie Metternicha wciąż są blisko Domu Rotszyldów. Potem władza Rotszyldów osłabła. W 1855 roku wszyscy bracia zmarli, z wyjątkiem Jamesa. Napoleon III był teraz u władzy we Francji, a jego doradcy byli wrogami Jakuba. Ale pomysłowość Rotszylda pojawiła się ponownie, gdy James przekonał Napoleona Illa do poślubienia agenta Rothschildów. Jakub zmarł w I 868 roku, a zwierzchnictwo nad rodziną przypadło Alphonse’owi, jego synowi.

“NOWA TRÓJCA”

Trzech kuzynów prowadziło teraz show – Alfons z Domu Francuskiego, Uonel z Domu Angielskiego i Anzelm z Domu Wiedeńskiego – “nowa trójca”. Cała trójka została zdelegalizowana razem, aby zniszczyć wrogi bank, francuski Credit Mobilier. Anzelm założył nową firmę, Creditanstalt w Wiedniu, aby walczyć z francuskim bankiem. Z pomocą Lionela i Alphonse’a atakował Credit Mobilier, aż upadł. Nowym szefem Domu Rotszyldów został baron Alphonse de Rothschild. Alfons był człowiekiem zachwytem, elitą społeczną. Po kolei francuskiego Credit Mobilier Napoleon źle wkroczył na modę Rothschildów. Alfons był potężny, miał “dostęp” do ludzi takich jak Napoleon III i Bismark z Prus. Iluminaci postanowili pozbyć się Napoleona Ill, więc angielski premier Gladstone (przyjaciel Rothschildów) ustawił rzeczy tak, aby Prusy i Francja wyszły na wojnę. Napoleon źle przystąpił do ataku na Prusy, a Bismark odpowiedział w futrze, pokonując Francję i wypędzając Napoleona III z tronu. Odszkodowanie wojenne zostało wypłacone Bismarkowi (który miał niechęć do Alphonse’a, pomimo jego powiązań z rodziną) za pośrednictwem Rothschildów. Brat Alfonsa, Edmond, był tym, który pomógł stworzyć Izrael (zostanie to omówione w dalszej części artykułu). Alfons ożenił się z inną

Rothschild, ale jego miłość do niej nie była zbyt silna. Comtesse de Castiglione była piękną kobietą, która była Marylin Monroe swoich czasów. Była kochanką Alfonsa, jego brata Gustave’a Rothschilda (którego córka wyszła za mąż za Sasuna) i Napoleona III. Anselm Rothschild z Vienna House był sprytnym playboyem. Zniszczył Credit Mobilier z Creditanstalt, aw 1861 roku został członkiem austriackiej Cesarskiej Izby Lordów. Anzelm miał wiele kochanek, a jego żona opuściła go z powodu jego cudzołóstwa. Zmarł w 1874 roku. Lionel Rothschild z English House odziedziczył New Court. Sfinansował angielską wojnę krymską, południowoafrykańskie królestwo Cecila Rhodesa, rozległe kopalnie miedzi i azotanów oraz zakup Kanału Sueskiego. Młodszy brat Lionela, Antoni, został pasowany na rycerza przez królową. Inny brat, Nathaniel, kupił słynne winnice Mouton w pobliżu Bordeaux. Lionel był dobrym przyjacielem premierów Disraeli (który był kontrolowany przez pieniądze Rothschildów) i Gladstone’a.

Prawdopodobnie zapłacił również za wybór lorda Johna Russella na premiera. Lord Tennyson (którego wiersze są używane w programowaniu) uczestniczył w swoich przyjęciach domowych. Lionel został opisany jako “grouchy” i “crotchety”. W 1858 roku Lionel został pierwszym Żydem w Izbie Gmin. Po jedenastu próbach brytyjski parlament poddał się i pozwolił Rothschildowi zająć swoje miejsce. Podczas jego pobytu w Parlamencie nie odnotowano ani jednego znaczącego posunięcia politycznego Lionela. Był członkiem przez 15 lat. w 1879 roku zmarł. Po tym, jak Amschel z rodu Frankfort zmarł bez spadkobiercy, dwóch synów Karola z Włoch przyszło, aby przejąć firmę. Ale pozostali również bezdzietni, rodząc tylko córki. Kiedy ostatni brat zmarł w 1901 roku, bank Frankfort został zlikwidowany (myślę, że nie próbowali kontynuować pierwotnego banku, ponieważ wiedzieli, że Niemcy zostaną wciągnięci w zawieruchę wojen światowych, ostatecznie założyli kolejny bank Frankfort po zawirowaniach Niemiec).

Dom Włoch zakończył się w ten sam sposób. Jedyny syn Carla, który pozostał w Neapolu, miał tylko córki, a kiedy Czerwone Koszule Geribaldiego zjednoczyły Włochy, ten pozostały syn (poza charakterem Rothschilda) postanowił nie przyjmować nowych potęg i przeniósł się do Francji. Tak zakończył się włoski oddział.

WPŁYWY ROTHSCHILDÓW W AMERYCE

Ten temat jest tak ogromny, że zostanie tylko poruszony. W 1837 roku August Belmont przybył do USA, podczas paniki w 1837 roku. August Belmont wydaje się być pełnomocnikiem Rothschildów. Belmont wykupił obligacje rządowe w tej panice, a jego sukces ostatecznie doprowadził go do Białego Domu, gdzie został “doradcą finansowym prezydenta Stanów Zjednoczonych”. Jego polityka pomogła ustawić Północ przeciwko Południu w wojnie secesyjnej. Judah P. Benjamin, który według A. Ralpha Eppersona był strategiem kampanii wojny Clvii dla Domu Rotszyldów, zajmował wiele kluczowych stanowisk w Konfederacji. Najwyraźniej był związany z Johnem Wilkesem Boothem. J.P. Morgan został nazwany agentem Rothschildów. Jego ojciec był jedną z wielu elit, które dobiły fortuny, wysyłając zaopatrzenie przez blokadę Północy do Konfederacji. J.P. był głównym zwolennikiem amerykańskiego banku centralnego (co ciekawe, podobno jest spokrewniony z Alexandrem Hamiltonem). W 1869 roku J.P. Morgan udał się do Domu Anglii i założył Northern Securities jako agent New Court w USA. Następnie, w 1907 roku J.P. Morgan

przemieszczało się tam i z powrotem między Londynem a Paryżem, przypuszczalnie otrzymując rozkazy od Rothschildów. Wrócił do Ameryki i wywołał panikę w 1907 roku, która doprowadziła do potrzeby banku centralnego. Innym człowiekiem, który wydaje się być związany z Rothschildami, był Thomas House, który również dobił fortuny, przesuwając zapasy przez Północ i Południe. Jego syn, pułkownik Edward M. House był jedną z głównych postaci Iluminatów, którzy kontrolowali Amerykę na początku 20 wieku.

Niektórzy z linii Bauerów z rodziny Rothschildów przenieśli się do Ameryki i zajęli ważne stanowiska w sieci hierarchii.

DOM ROTSZYLDA I IZRAELA

Związek Rotszylda z Żydami jest zwodniczy. Postawa rodziny jest nagłaśniana jako “pro-żydowska” i obficie obficie charytatywnie służy żydowskim sprawom. Ale ich poparcie dla rasy żydowskiej było w większości przypadków wykorzystywane wyłącznie w celu kontrolowania kierunku i czerpania korzyści z Żydów. Rotszyldowie zostali opisani jako królewska rodzina Żydów. Wielu czołowych Rotszyldów zostało nazwanych “Królem Żydów”. Ale jaki rodzaj judaizmu popierają Rotszyldowie? Czy popierają ortodoksyjnych Żydów, którzy wierzą w Stary Testament i czekają na powrót mesjasza? Nie. Czy popierają mesjanistycznych Żydów, którzy wierzą, że Jezus Chrystus był Mesjaszem, który przyszedł, aby zbawić wszystkich ludzi? Nie. Rotszyldowie popierają tych Żydów, którzy padli ofiarą zwodniczych gnostyckich i okulitycznych nauk kabalizmu, a z kolei wspierają kontrolowany przez Iluminatów ruch syjonistyczny. Nie wszyscy syjoniści są częścią spisku, ale ich przywódcy są, a ostatecznymi przywódcami syjonistów byli Rothschildowie. Jestem rozczarowany niektórymi badaczami, którzy automatycznie ukuli spisek jako “żydowski”.

Ta niefortunna przeszkoda zanieczyściła ich pracę, czyniąc ją tak samo mylącą, jak informacje opublikowane przez popularne media. Badacze ci wydają się zaślepieni faktem, że spisek nadużył i manipulował rasą żydowską bardziej niż jakakolwiek inna grupa w historii świata. Hierarchia Żydów usiadła i pozwoliła na atak i kontrolę żydowskich mas dla popierania programu szatana. Mówię to, abyście zobaczyli, że nie jestem antysemitą. Wierzę, że są ludzie, którzy nazywają siebie “chrześcijanami”, którzy są częścią spisku, jednocześnie są ludzie, którzy nazywają siebie “Żydami”, którzy są częścią spisku. Nazywanie spisku “żydowskim” jest ignorancją. Wierzę, że Rothschildowie byli zaangażowani w kabalizm, żydowski sabatyzm lub frankizm, z których wszystkie

są zaangażowani w czary. Przekonanie to jest wzmocnione przez użycie przez Rotszylda okulistycznej pieczęci Salomona jako symbolu rodziny. Miasto, z którego pochodzili Rothschildowie, Frankfort, było głęboko antysemickie. Rotszyldowie nieustannie dążyli do przezwyciężenia granic, które zostały im postawione z powodu ich kultury. Jest bardzo prawdopodobne, że zakorkowało to w ich sercach gorycz wobec “chrześcijańskiego” społeczeństwa. Ta gorycz i potrzeba ułatwienia większego zysku i władzy były najprawdopodobniej powodami, dla których wyliczono ideę państwa żydowskiego. (Zakładam, że czytelnicy rozumieją, że koncepcja syjonizmu / przywrócenia Izraela jest niebiblijną fikcją.)

Poniższy cytat pomoże ci zrozumieć stosunek Rotszylda do Żydów. ,,… pierwszą zasadą Domu Rotszyldów było gromadzenie bogactwa, [i] wyzwolenie rasy [żydowskiej] z opresyjnych ograniczeń przyczyniło się pośrednio do tego celu, ponieważ ułatwiłoby to stosunki z resztą świata, a tym samym zwiększyłoby możliwość zysku finansowego, co z kolei służyłoby zwiększeniu jego władzy. (Powstanie domu Rotszyldów hrabiego Egona Cortiego, s. 124-125) Amschel z Domu Frankfortów był nieustannie nękany przez antysemitów. W rezultacie “stał się wielkim alemużnikiem i wielkim protektorem niemieckich Żydów; pomógł zmieść łańcuchy żydowskiej ulicy; w końcu z powodzeniem naciskał na uwłaszczenie Żydów jako wolnych obywateli Frankfortu”. Jednym z głównych agentów Rothschildów używanych do promowania emancypacji Żydów we Frankfurcie był Frederick von Gentz, złe “Pióro Europy”. W tym miejscu muszę coś wyjaśnić czytelnikowi. Jest 3 baronów Edmond Rothschildów, a wszyscy 3 byli związani z narodem Izraela. Aby uniknąć nieporozumień, ponumeruję je:

  • 1 Baron Edmond de Rothschild -(1845-1934) Dom Francji. Syn Jakuba i brat Alfonsa.
  • 2 Baron Edmund “Eddie” L de Rothschild – (1916- ) Dom Anglii. Syn Uonei Nathana i praprawnuk niesławnego Nathana Rothschilda.
  • 3 Baron Edmond de Rothschild -(1926. ) Dom Francji. Syn Maurice’a i wnuk #1 Edmonda.

Historia zaczyna się od #1 Edmonda, “Ojca Izraela”. Podczas wojny krymskiej (która była finansowana przez Rotszyldów) mała społeczność żydowska w Jerozolimie została odcięta od wszelkiego wsparcia z zewnątrz. Spowodowało to “półgłodzenie”. # 1 Ojciec Edmonda, James, założył szpital Jamesa Mayera de Rothschilda w Jerozolimie w odpowiedzi na ten problem. # 1 Edmond zainteresował swoich ojców Palestyną. Kiedy rosyjscy Żydzi uciekli przed pogromami cara w 1880 roku Edmond zaczął finansować próby rosyjskiego Żyda założenia kolonii w Palestynie, Jasne jest, że # 1 Edmond był fanem syjonizmu, jego organizacje charytatywne nie tylko pomagały prześladowanym, ale promowały koncepcję powrotu “ojczyzny”. “Pieniądze barona osuszały bagna, kopały studnie i budowały domy. Założył branże, od fabryk zapachowych po huty szkła, od piwnic winnych po producentów butelek.

Baron ustanowił własną administrację w Palestynie, a jego nadzorcy dyktowali rolnikom, jakie dokładnie uprawy mają być uprawiane i gdzie. Człowiekiem, który ustanowił pierwszy Kongres Syjonistyczny był Theodor Herzl. Próbował uzyskać poparcie dla swoich planów “przywrócenia państwa żydowskiego” od Rotszyldów, ale wielu członków rodziny było przeciwnych syjonizmowi (Rothschildowie popierali te sprawy, z których mogli czerpać zyski, a integracja Żydów z kulturą europejską była dla nich opłacalna. Jeden Rothschild powiedział Herzlowi, że jest Anglikiem i zaproponował, że nim pozostanie. #1 Edmond z drugiej strony. prowadził plan Rotszylda podobny do Planu Herzla, który powoli tworzył państwo żydowskie kontrolowane przez rodzinę). # 1 Edmond nie sprzeciwiał się syjonizmowi, w rzeczywistości popierał sprawę Herzla, ale uważał, że plany Herzla nie powinny być realizowane tak szybko (miały być “realizowane po cichu, ukradkiem, nie przez krzyczenie z dachów”), a także obawiał się, że Herzl zabierze zbyt wiele władzy Rotszylda nad powoli tworzącym się państwem żydowskim.

Baron nadal wspierał własne kolonie i chociaż Herzl był wspierany społecznie, ponieważ jego idee ułatwiały władzę Rotszyldów w Palestynie, nie pozwolono mu realizować swoich planów. #1 Edmond nie chciał, aby Herzl sprawował kontrolę. Później, po śmierci Herzla i nie był już zagrożeniem, # 1 Edmond “przyznał”, że Herzl miał rację i poszedł prosto do wlewania pieniędzy do żydowskiej “Ojczyzny”. # 1 Edmond miał ścisłą kontrolę nad koloniami. ,,… Baron był dyktatorem, który oczekiwał, że koloniści będą mu bezsprzecznie posłuszni”. W 1901 roku Żydzi w Palestynie wysłali delegację do barona, który powiedział mu, ,,… jeśli chcesz uratować Jiszuw [osadę żydowską -83] najpierw weź od niego ręce i … raz na to, aby koloniści mieli możliwość samodzielnego poprawiania wszystkiego, co wymaga korekty…” To zdenerwowało Barona. Odpowiedział: “Stworzyłem Jiszuw, tylko ja. Dlatego żaden z ludzi, ani koloniści, ani organizacje, nie mają prawa ingerować w moje plany”.

Herzl został zastąpiony na stanowisku prezydenta światowego syjonizmu przez Davida Wolffsohna. Wolffsohn uzyskał pełne poparcie Barona. Następcą Wolffsohna został Otto Warburg. Innym wybitnym przywódcą syjonistów był Chalm Weizmann. Weizmann był w lepszych stosunkach z Edmondem nr 1 niż jego poprzednik, Herzl. Dokonał tej obserwacji barona po ich pierwszej wizycie. “Sposób, w jaki może być zarówno łaskawy, jak i brutalny; i to był odruch jego rozdwojenia jaźni; z jednej strony był świadomy swojej władzy i arogancki w jej posiadaniu; z drugiej strony był tym raczej przerażony, a to dało mu odrobinę ukradka”. Baron Rothschild powiedział Weizmannowi, że sfinansuje Uniwersytet Hebrajski w Palestynie. Wraz z pojawieniem się Weizmanna na scenie baron zbliżył się do syjonizmu.

W 1914 roku #1 Edmond udał się do Palestyny. Edmond nie mógł uwierzyć własnym oczom. Tel Awiw stał się miastem, a jego nędzne, smakane wiatrem kolonie zostały przekształcone w bujne ogrody…” Jego podróż do Palestyny została okrzyknięta “księciem powracającym do swojego ludu”. Później baron Rothschild powiedział Weizmannowi: “Beze mnie syjonizm nie odniósłby sukcesu, ale bez syjonizmu moja praca zostałaby uderzona na śmierć”. Inny Rothschild przyjął syjonizm poprzez Weizmanna – Lionel Walter, drugi Lord Rothschild (najwyraźniej to zakłóciło niektóre relacje). Deklaracja Balfoura, która deklarowała poparcie Anglii dla utworzenia żydowskiej ojczyzny, była skierowana do Lorda Rotszylda II. Lord Rothschild otrzymał również dokumenty poparcia od Ligi Narodów. Charles T. Russell wysłał list do lorda Rothschilda, w którym pochwalił go za jego pracę na rzecz żydowskiej ojczyzny.

Po I wojnie światowej Wielka Brytania rządziła Palestyną, a Rotszyldowie rządzili Wielką Brytanią. Ponadto większość niespłaconych długów wobec Rotszyldów przez upadłe Imperium Osmańskie dała rodzinie większą kontrolę nad Palestyną. Potem przyszedł Hitler. Według Waltera Langera, psychoanalityka, który napisał książkę UMYSŁ ADOLFA HITLERA, demoniczny niemiecki przywódca był wnukiem Rotszylda. Ojciec Adolfa, AIls Hitler, był nieślubnym synem Marii Anny Schicklgruber. Powszechnie przypuszczano, że ojcem Alolsa Hitlera był Johann Georg Hiedler.

“Są ludzie, którzy poważnie wątpią, że Johann Georg Hiedler był ojcem Aloisa… [podobno przygotowano austriacki dokument], który dowodził, że Maria Anna Schicklgruber mieszkała w Wiedniu w czasie, gdy poczęła. “

W tym czasie była zatrudniona jako służąca w domu barona Rothschilda. Gdy tylko rodzina odkryła jej ciążę, została odesłana z powrotem do domu … gdzie urodził się Alois”.

Uważa się, że Hitler (który został całkowicie stworzony przez Imperium Szatana) zaatakował Austrię jako pierwszy, aby zniszczyć austriackie zapisy, które dowiodły jego żydowskiego pochodzenia. W miarę jak demoniczny atak Hitlera na Żydów postępował, można by sobie wyobrazić, że syjoniści przyjdą na ratunek i zaoferują Palestynę jako bezpieczną przystań. Nie. Wiele krajów europejskich zamknęło swoje drzwi dla Żydów, w tym kolonie palestyńskie.

Kontrolowane przez syjonistów prawa imigracyjne w Palestynie były bardzo surowe i prawie niemożliwe było ucieczka do żydowskiej ojczyzny. W rzeczywistości syjoniści odmówili przyznania, że miał się do Holokaust, chociaż dowody wskazują na to, że wiedzieli! Przypuszczam, że w ich umysłach można było poświęcić wiele żydowskich istnień w celu promowania idei państwa żydowskiego. Dla elit Holokaust był jak zastrzelenie stada bydła, aby otrzymać wypłatę ubezpieczenia. Powiedział Michael Seizer w swojej książce. SYJONIZM PONOWNIE ROZWAŻONY:

“Nawet wydarzenia z 1933 roku nie wzbudziły ich [syjonizmu] politycznego zainteresowania. Byli na tyle naiwni, że widzieli w nich zesłaną przez Boga okazję do niewyobranej fali imigracji do Palestyny. Kiedy Organizacja Syjonistyczna wbrew naturalnym impulsom całego narodu żydowskiego postanowiła robić interesy z Hiderem, handlować niemieckimi towarami przeciwko bogactwu niemieckiego żydostwa, zalewać rynek palestyński niemieckimi produktami i w ten sposób kpić z bojkotu niemieckich artykułów, nie znalazła sprzeciwu w Żydowskiej Ojczyźnie Narodowej, a najmniej wśród jego arystokracji – tak zwanych kibuców”.

Hitler zmusił Żydów do noszenia sześcioramiennej gwiazdy na znak wstydu. To był ten sam symbol, od którego nazwano Rotszyldów i ten sam symbol, który syjoniści promowali jako symbol żydowskiej tożsamości narodowej. Czy widzisz sprzeczność? Powiedział żydowski autor OJ. Graham w SZEŚCIORAMIENNEJ GWIEŹDZIE:

“Nie wszystkie ofiary obozów koncentracyjnych były Żydami. Wielu z nich było chrześcijanami. Duchowo można dostrzec podobieństwo w rytuałach do Ashteroth i Molocha, gdzie ofiary zostały spalone jako ofiary dla tych fałszywych bogów. Czy ofiary nazistów były czyimiś ofiarami?”

Wierzę, że tak było. Pamiętaj, że sześcioramienna gwiazda była symbolem Molocha i Ashterotha.

Niestety, niewielu Żydów będzie tolerować dyskusję na ten temat. Po II wojnie światowej ONZ, pobudzona przez Iluminatów stworzonych okropności przeciwko Żydom, dyszała Izraelem jego państwowość. Weizmann był pierwszym prezydentem izraelskiego Knesetu (który został zbudowany za pieniądze Rothschildów). Heksagram okulityczny znajduje się na Knnesetzie, a także jest wywieszowany na fladze żydowskiej.

“… sześcioramienna gwiazda przeszła drogę od egipskich pogańskich rytuałów kultu, do bogini Ashteroth i Molocha, do króla Salomona, kiedy poszedł w bałwochwalstwo” – mówi Graham. Potem posunęła się naprzód poprzez sztuki magiczne, czary [w tym arabskich magów, druidów, czarownice i satanistów], astrologię (w której nie było to nic nowego), przez kabałę do Isaaca Lurii, kabalisty, w 16 wieku, do Mayera Amschela Bauera, który zmienił swoje imię na ten symbol, na syjonizm, na Kneset nowego państwa Izrael, do flagi Izraela i jego organizacji medycznej równoważnej Czerwonemu Krzyżowi”.

Jaki jest ostateczny cel syjonizmu?

Dawid Ben Gurion, przywódca syjonistyczny, mówi nam:

Z wyjątkiem ZSRR jako sfederowanego państwa euroazjatyckiego, wszystkie inne kontynenty zjednoczą się w światowym sojuszu, do którego dyspozycji będą międzynarodowe siły policyjne. Wszystkie armie zostaną zniesione i nie będzie więcej wojen. W Jerozolimie Organizacja Narodów Zjednoczonych (prawdziwie Zjednoczona Organizacja Narodów Zjednoczonych) zbuduje Sanktuarium Proroków, aby służyć federacyjnej unii wszystkich kontynentów; będzie to siedziba Najwyższego Sądu Ludzkości, który rozstrzygnie wszystkie kontrowersje między sfederowanymi kontynentami”.

Mówiąc najprościej, syjonizm (z poparciem Rotszylda) promuje Nowy Porządek Świata. Kontrola Rotszyldów nad Izraelem jest ogromna. # 1 Edmond założył trusty, które dokonują ogromnych darowizn na rzecz Izraela. Biograf Virginia Cowles wyjaśnia:

“Pierwotnie zasada Trust była znana jako Pica – Palestyńskie Żydowskie Stowarzyszenie Kolonizacyjne – ale kiedy stało się jasne, po ustanowieniu państwa Izrael, że kolonizacja będzie obsługiwana przez rząd, jego funkcje zostały zmienione. Syn Edmonda, Jakub, przemianował go na “Hanadiv” hebrajskie słowo oznaczające “dobroczyńcę”, pod którym jego ojciec był znany w całej Palestynie; a jednocześnie przekietrywował środki Trustu na promocję edukacji, nauki i kultury.

Kiedy James zmarł w 1957 roku, wdowa po nim, Dollie, objęła prezydenturę, którą nadal sprawuje. Przez wiele lat była potężnie wspomagana przez Lorda [Victora] Rothschilda, a ostatnio poprosiła o pomoc syna tego ostatniego, [Lorda] Jacoba. Trust nie zna granic. W 1960 roku zrealizowała życzenia Jakuba, dostarczając pieniądze na Kneset, nowy budynek Parlamentu w Jerozolimie. Dziś jego beneficjentami są uniwersytety, szpitale i biblioteki publiczne po wykopaliska archeologiczne; od zarządu Instytutu Naukowego Weizmanna do organizatorów Telewizji Instruktażowej.”

# 2 Edmund jest najbardziej “świadomy rasowo” ze wszystkich Rothschildów. Jest członkiem zarządu wielu żydowskich filantropii – w tym prezesem Stowarzyszenia Żydowskich Byłych Żołnierzy i Kobiet, współskarbnikiem Rady Chrześcijan i Żydów oraz skarbnikiem Przyjaciół Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie. W 1967 roku wysłał list do magazynu THE TIMES, w którym napisał do Wielkiej Brytanii, Rosji i USA, że wszystkie chipują i budują zakłady odsalania dla Izraela, aby pustynia mogła zostać przekształcona w bujny ogród, z dużą ilością jedzenia i niczym do walki (odkryłem, że # 2 Edmund uwielbia wymyślać naukowe sugestie dotyczące rozwiązania problemów światowych. Na przykład w przemówieniu do organizatorów Szczytu Ziemi ONZ zasugerował zbudowanie ogromnych maszyn do suchego lodu na pelerynach polarnych, aby zapobiec ich topnieniu w obliczu globalnego ocieplenia).

# 2 Edmund jest również strażnikiem Wielkiej Synagogi w Londynie. Jest starszym członkiem New Court w Londynie i członkiem Illuminati’s Pilgrim Society. #3 Edmond jest przedsiębiorcą. Jest bardzo zaangażowany w turystykę i sfinansował wiele luksusowych kurortów w Izraelu. Kontroluje Compagnie Financlere, która jest jego spółką holdingową we Francji. Jest właścicielem Banque Privee w Szwajcarii i banku handlowego w Paryżu. Kontroluje największą firmę produkującą zabawki i największą firmę produkującą mrożonki we Francji. Jest dyrektorem belgijskiego Banque Lambert i DeBeers Consolidated Mines w Republice Południowej Afryki. Jest członkiem Komitetu Sterującego Bilderbergers. A jego zainteresowania rozciągają się na Izrael, gdzie jest przewodniczącym Trójkontynentalnych Rurociągów. Prezes Israel Corporation i prezes Isrop, który kontroluje Israel General Bank. Lista jest kontynuowana.

# 3 Edmond jest w zarządzie Uniwersytetu Hebrajskiego w Jerozolimie. Kieruje Middle East Peace Institute, który założył w 1967 roku. Regularnie przekazuje pieniądze na rzecz Instytutu Biologiczno-Fizjo-Chemicznego, który został założony przez jego dziadka, # 1 Edmond. Hesits na zarządach kilkunastu szpitali i instytutów naukowych. # 3 Edmond jest uważany za najbogatszego Rothschilda. Ma ogromną władzę, a to obejmuje kontrolę nad większością Izraela. Rotszyldowie mieli nawet ulicę nazwaną na ich cześć. Pierwszy Międzynarodowy Bank Izraela znajduje się przy 39 Rothschild Boulevard w Tel Awiwie. Bank Hapoalim, “najszybciej rozwijający się bank w Izraelu”, znajduje się obok przy 50 Rothschild Boulevard. Satanistyczni Rothschildowie po prostu dominują w Izraelu.

Najwyraźniej Izrael służył jako miejsce spotkań francuskich i angielskich Rothschildów. Domy Francuskie i Angielskie przekazały Izraelowi ponad 1 milion dolarów w czasie wojny sześciodniowej. Doniesiono, że kiedy baron Alain z Domu Francuskiego odwiedził Izrael, “wybuchnął płaczem” na widok muru. Baronowa Alix z Domu Francuskiego jest Światową Prezydentem Młodzieżowej Aliji, która zajmuje się emigracją żydowskich dzieci do Izraela. Evelyn z English House jest przewodniczącą Rady Gubernatorów Technion, izraelskiego Instytutu Technologii. Satanistyczni Rothschildowie po prostu dominują w Izraelu. Rotszyldowie pomagają Imperium Szatana kontrolować światowe zasoby, narody świata i religie świata. Są instytucją w konspiracji i, jeśli przyjrzymy się uważnie, ścieżką ich niszczycielskiego panowania można podążać przez historię ostatnich 3 wieków.

Ten artykuł będzie kontynuowany w następnym biuletynie, gdzie omówi Dom Rothschildów w 20 wieku.

Bibliografia:

  • Corti, hrabia Egon Cezar. POWSTANIE DOMU ROTSZYLDÓW. Boston, Los Angeles: Western Islands, 1972 (copyright 1928 by Cosmopolitan Books Corporation).
  • Graham, Dz.U. SZEŚCIORAMIENNA GWIAZDA. Fletcher, NC: New Puritan Ubrary, 1984.
  • Springmeier, Fritz. BĄDŹCIE MĄDRZY JAK WĘŻE. Portland, OR.: Publikacja prywatna, 1991.
  • Cowles, Wirginia. ROTHSCHILDOWIE: RODZINA FORTUNY. Nowy Jork.: Alfred A. Knopf, Inc., 1973
  • Morton, Fryderyk. ROTHSCHILDOWIE: PORTRET RODZINNY. Nowy Jork.: Collier Books, 1961, wstęp i epilog 1991.
  • Miller, Edith Starr. TEOKRAZJA OKULTYSTYCZNA. Los Angeles, Kalifornia 1933
  • Epperson, Raiph A. NIEWIDZIALNA RĘKA. Tucson, AR.: Publius Press, 1985

Opublikowano za: 13 LINII KRWI ILUMINATÓW – LINIA KRWI ROTHSCHILDÓW (lovethetruth.com)

Wypowiedz się