Plan Kalergi dla wyginięcia białej rasy z ogólnoświatowym żydowskim rządem syjonistycznym

Fantazja Kalergi: Mestizos mogą być raczej manipulowani, mając mniej charakteru, będąc mniej inteligentnym – Realizacja Planu Kalergi: inwazja imigrantów do Europy – Rdzeń planu: Żydowska rasa mistrzów dominująca w Mestizos – Życie – Plan Kalergi – Szlachetni syjonistyczni Żydzi podążający za Planem Kalergi: Masaryk, Benesch, Max Warburg, Ignaz Seipel, Karl Renner, Edouard Herriot, Noel Baker, Winston Churchill, Aristide Briand, Stresemann itd. – Szlachetni syjonistyczni Żydzi podążający za planem Kalergi: Adenauer, John Foster Dulles, Robert Schuman, Depasperi, Paul Henry Spaak, Helmut Kohl, Jean-Claude Juncker itd.

prezentował i tłumaczył Michael Palomino (2015)

Plan Kalergi
z Metapedii; tłumaczenie Michael Palomino; http://es.metapedia.org/wiki/Plan_Kalergi

Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi, portret

[1] absolutnie zbrodniczy żydowski syjonistyczny rasista

Richard Nikolaus Coudenhove-Kalergi, retrato

Flaga Ruchu Paneuropejskiego z 1923 roku
Flaga Ruchu Paneuropejskiego z 1923 roku [2]

[Fantazja Kalergi: Mestizos mogą być raczej manipulowani, mając mniej charakteru mniej inteligentnego]

Plan Kalergi jest projektem ludobójstwa, który został stworzony i wypracowany przez polityka i Mestizo Richarda Nikolausa Coudenhove Kalergi wraz z jego kolegami z Masonerii. Byli poprzednikami Unii Europejskiej, której celem było zniszczenie Europy i eksterminacja białej rasy. Jednocześnie należy wspierać wielokulturową kulturę i masową imigrację Murzynów, Azjatów, Mestizo, latynosów „amerykańskich”, tubylców z „Ameryki” i muzułmanów w celu wymieszania wszystkich ras tworzących i hoducych w ten sposób bierną rasę Mestizo – to było szczególne oczekiwanie – które należy oswoić, które powinno być obliczalne i manipulowalne, które powinny mieć charakter drugorzędny i o niewielkiej inteligencji. Rządzenie w ten sposób powinno być możliwe do wykonania przez żydowską elitę arystokracji na zawsze. Oznacza to, że duch mniejszy powinien uniemożliwić nowym Mestizos organizowanie buntów i w ogóle nie powinni zdawać sobie sprawy, że zostaną zdominowani.

Projekt ten został opracowany z 28 tezą i jest inspirowany naukami społecznymi stwierdzeniem, że ludzie mogą być rządzeni jak zwierzęta, które nie mogą się buntować z powodu ich niskiej inteligencji.

[Uzupełnienie:Właśnie ten pan Kalergi jest Mestizo i – jak sam definiuje – jest raczej manipulowalny, ma niski charakter i ma niższą inteligencję. Cóż, pan Kalergi naprawdę wydaje się być bardzo głupi i głupi – ale polityka i sprawiedliwość nie zdają sobie z tego sprawy.

Głównym błędem tego mestizo pana Kalergi jest następujący fakt:

Spokój narodu nie zależy od rasy ani tożsamości, ale od broni, którą dysponuje i jak em ła nimi zarządza].

Realizacja Planu Kalergi: inwazja imigrantów do Europy

[W 2015 r.] inwazja imigrantów już trwa i została ustanowiona celowo przez nowe standardy ekonomiczne i globalizację. Rządy nie mają zamiaru powstrzymać tej inwazji imigrantów, która jest prowokowana przez wiele kryzysów. W tym samym czasie kultura Mestizo jest wspierana w eksterminacji białej rasy. Cel ten dotyczy wszystkich krajów z białą populacją. Nie wpływa na kraje azjatyckie ani kraje afrykańskie, w których nie ma inwazji imigrantów, ale dotyka tylko krajów z białą populacją.

Ta inwazja jest zakamuflowana słowami takimi jak postęp, miłosierdzie, humanizm, braterstwo, sprawiedliwość społeczna, równość itp. Ale przede wszystkim jest to zbrodnicza i brutalna, bezlitosna plan zniszczenia Europejczyków.

Rdzeń planu: żydowska rasa panów dominująca nad Mestizos

W swoich pierwszych pisemnych manifestach w latach 1923-1925 Plan Kalergi podkreślał, że Żydzi przejmą władzę, najpierw w Europie, a następnie na całym świecie. Plan opiera się na żydowskim, utopijnym rasizmie i odnosi się do żydowskiej „rasy panów”. Wyrażenie „rasa panów”, którym pan Adolf Hitler opisywał rasę ariańską, zostało użyte przez pana Coudenhove Kalergi, aby rościć sobie prawo do żydowskiej supremacji w Europie i na całym świecie. Wielokrotnie używa również terminu „żydowska rasa szlachecka”. Celem było utworzenie imperium żydowskiego. Dlatego pan Kalergi domagał się uchylenia prawa do samostanowienia narodów. Potem narody powinny zostać zniszczone przez szybką migrację w masach, a także przez ruchy w Europie przez „etniczne” ruchy separatystyczne, takie jak separatyzm kataloński lub separatyzm baskijski. Europa powinna być ukształtowana w taki sposób, aby Żydzi mogli ją zdominować. Warunkiem wstępnym tego powinno być nastawienie do przekształcenia jednorodnej etnicznie populacji w mieszane grupy z białymi, Murzynami i Azjatami. Ci Mistysi powinni mieć cechy takie jak okrucieństwo, niewierność i więcej cech, które – według Kalergiego – powinny być stworzone celowo i które byłyby absolutnie niezbędne do osiągnięcia żydowskiej supremacji.

Znacznie wcześniej niż pan Hitler, to pan Kalergi ze swoją opinią stwierdził wysoką wydajność białej rasy, zwłaszcza nordyckiej podgaty, ale w przeciwieństwie do pana Hitlera, pan Kalergi nie chciał ochrony i wzmocnienia tych ras, ale chciał ich zniszczenia. Z tych powodów udawał, że wzbogaca „stworzenie”, ponieważ miał rację, że przez skrzyżowanie ras talenty i cudowne cechy tych ras mogą zostać wyeliminowane. Pomimo pozytywnej oceny tych ras wymyślił projekt wyginięcia tylko dlatego, że miał na myśli, że ludzie będą potrzebni, co będzie bardziej manipulowalne, gdy Żydzi przejmą władzę.

W obecnych czasach [połowa 2015 roku] w „amerykańskich” mediach znajdują się inne terminy odnoszące się do kolonizacji Afganistanu i Iraku. Są to dwa przykłady i dowody, które pokazują, że idee Kalergi są coraz bardziej rozpowszechnione. Chodzi o „formowanie narodów” i oznacza mniej więcej sztuczne tworzenie narodów, które powinny służyć ludziom. Jeśli chodzi o ideę Kalergi o ludziach Mestizo przez krew, można znaleźć dużą wiedzę na temat historii rozwoju i hodowli ras, która w zadziwiający sposób zgadza się w niektórych punktach z nauką Darwina i teoriami Trzeciej Rzeszy. Również współczesna nauka, promowana przede wszystkim przez Izrael, która potrafi odróżnić Żydów od ich kuzynów, Arabów, poprzez analizę DNA, potwierdza wiedzę Kalergi bez odkrywania pochodzenia tej mądrości.>

Kalergi

Tłumaczenie Michael Palomino; z: http://es.metapedia.org/wiki/Richard_Nikolaus_Coudenhove-KalergiKalergi był austriackim japońskim mestizo. Richard Nikolaus Eijiro Hrabia Coudenhove-Kalergi (jap. リヒャルト・ニコラウス・栄次郎・クーデンホーフ=カレルギー Rihiyăruto-Nikorausu 栄次郎 (= Eijiro) Kūdenhōfu-Karerugī), (Tokio, urodzony 16 listopada, ur. 1894, zm. 27 lipca 1972 w Schruns) – austriacki polityk i działacz geopolityczny. W 1923 roku opublikował swój manifest „Pan Europe”, w którym stwierdza, że powstała Międzynarodowa Unia Paneuropejska. Tym manifestem rozpoczął się Ruch Paneuropejski, prekursor Europy z Maastricht i Unii Europejskiej. Jest to główna część realizacji zbrodniczego „Planu Kalergi”. Pan Kalergi nazywał koncepcję „paneuropejskiego” i „paneuropejskiego” znaczeniem „zjednoczenia wszystkich narodów Europy pod jednym państwem” – z pobocznym zamiarem, aby Europa kontynentalna została zmieniona przez integrację różnych obcych ras i kultur. W ten sposób powinna powstać kosmopolityczna Europa, wielokulturowa, wielorasistowska i w końcu wszyscy powinni być Mistysami.

Das Buch von Kalergi "Pan-Europa" - der Plan zur Zerstörung der Nationen und der weissen Rasse in Europa, damit eine jüdisch-zionistische Weltregierung regieren kann  Das Buch von Kalergi "Pan-Europa" 02 - der Plan zur Zerstörung der Nationen und der weissen Rasse in Europa, damit eine jüdisch-zionistische Weltregierung regieren kann

Książka Kalergiego „Pan Europa” – plan zniszczenia narodów i białej rasy w Europie, aby żydowski syjonistyczny reżim na całym świecie mógł rządzić [3,4]

Życie

Był synem hrabiego i dyplomaty Heinricha Coudenhove Kalergi (autora książki „Idiosynresis of Antisemisism”), który był austriackim Węgrem. Jego matka, Mitsu Aoyama, była pierwotnie Japonką. Na Uniwersytecie Wiedeńskim uzyskał dyplom doktora filozofii, a następnie pracował jako dziennikarz i redaktor w gazecie „Pan Europa”. Jest uznawany za założyciela ludowego ruchu zjednoczonej Europy.

Po opublikowaniu manifestu w 1923 roku opublikował swoje najważniejsze pismo o tytule „Walka o paneuropejską” (1925-1928) w trzech tomach. Jego idee wpłynęły na przemówienie pana Aristide Brianda i Brianda z 8 września 1929 roku w Towarzystwie Narodowym. Następnie po aneksji Austrii w 1938 roku Kalergi odbył lot do Francji, a następnie w 1940 roku do „USA”. Tam był do 1945 roku, kiedy prowadził seminaria na Uniwersytecie Nowojorskim. Potem wrócił do Francji. W 1944 roku w Państwach opublikował pracę Krucjata na rzecz Paneuropei. Po powrocie do Francji założył Europejską Unię Parlamentarną. Na kongresie tego związku w 1947 r. (od 8 do 12 września 1947 r.) bronił idei fundamentu wielkiego rynku ze stabilną wspólną walutą. Byłby to sposób na rozwinięcie potencjału Europy w nowy sposób, aby doprowadzić Europę do miejsca, na które zasługiwałaby w koncercie narodów.

W 1950 r. był pierwszą osobą nagrodzoną Nagrodą Karola Wielkiego miasta Akwizgran dla osób, które „przyczyniają się do idei zjednoczonej i pokojowej Europy”.>

Kalergi Plan

Przyszły człowiek jest Mestizo.za: Richard Coudenhove-Kalergi: Practical Idealism (wersja niemiecka: Praktischer Idealismus), 1925, s. 22)

 

des kriminellen Mischlings Kalergi: Praktischer Idealismus
Księga kryminalna Mestizo Kalergi: Idealizm praktyczny (wersja niemiecka: Praktischer Idealismus) [5]

Kalergi był szefem konspiracji, która w obecnych czasach [połowa 2015 roku] zagraża istocie ludności Europy. Już w 1923 roku ten pan Kalergi był głową grupy wolnych masonów. Ta mroczna osoba głosiła, że Europa zostanie zdominowana przez „żydowską rasę arystokratów”. Aby osiągnąć ten cel, Europejczycy muszą krzyżować się z Murzynami i Azjatami, ponieważ sprawa dotyczyłaby zwierząt. Z tych „krzyżówek” pan Coudenhove-Kalergi oczekiwał niższej rasy ludzkiej, która mogłaby być łatwiej rządzona i byłaby bez charakteru.

[Szlachetni syjonistyczni Żydzi podążający za planem Kalergi: Masaryk, Benesch, Max Warburg, Ignaz Seipel, Karl Renner, Edouard Herriot, Noel Baker, Winston Churchill, Aristide Briand, Stresemann itd.]

Pod jego zwolennikami pierwszego początku byli czescy politycy Tomáš Masaryk i Edvard Beneš,a także bankier Max Warburg, który dawał pierwsze 60 000 marek niemieckich na projekt.

Kanclerz Austrii Ignaz Seipel, a później także prezydent Austrii Karl Renner przewodzili później temu „Ruchowi Paneuropejskiemu”. Sam Kalergi wskazał, że szlachetni francuscy politycy poprą jego ruch na rzecz stłumienia niemieckiego ruchu zemsty. W ten sposób wszyscy byli zaangażowani w manewry tych spiskowców: pierwszym był francuski prezydent Edouard Herriot i jego rząd, a także brytyjscy przywódcy wszystkich kierunków politycznych, wśród nich redaktor naczelny London Times, pan Noel Baker. W końcu nawet Winston Churchill pozwolił się uwieść.

W 1926 roku Kalergi ponownie był w „USA” na kilku konferencjach, gdzie z całą życzliwością przekonał „amerykańską” opinię publiczną o planie żydowskiego zarządzania Europą. Tutaj znalazł dwóch nowych zwolenników: francuskiego ministra spraw zagranicznych Aristide Brianda i kanclerza Niemiec Stresemanna. W tym samym roku Edvard Benesch został mianowany honorowym prezydentem, tym samym człowiekiem, który organizował później ludobójstwo na 300 000 Niemców z Sudetów. Kalergi, który był nieznany do tych dni, negocjował również z Mussolinim z zamiarem ograniczenia prawa do samostanowienia Austriaków, aby preferować zwycięskie narody pierwszej wojny światowej bez końca, ale pan Mussolini nie odmawiał.

[Szlachetni syjonistyczni Żydzi podążający za planem Kalergi: Adenauer, John Foster Dulles, Robert Schuman, Depasperi, Paul Henry Spaak, Helmut Kohl, Jean-Claude Juncker itd.]

Wielu wysokich polityków 20 wieku było w tej grupie, wśród nich szczególnie pan Konrad Adenauer musi być wymieniony, dodatkowo hiszpański były minister sprawiedliwości pan Rios i pan John Foster Dulles („USA”). Nie szanując podstaw demokracji i z pomocą „New York Timesa” i „New York Herald Tribune” Kalergi przedłożył swoje plany „amerykańskiemu” Kongresowi. Jego pogarda dla zasady rządów ludowych została wyrażona w zdaniu w 1966 r., Kiedy wspominał swoją powojenną działalność: „Następne 5 lat ruchu paneuropejskiego koncentrowało się głównie na tym temacie: parlamenty zostały zmobilizowane, aby rządy zostały wzmocnione w celu stworzenia pan-Europy”. Z pomocą pana Roberta Schumana, francuskiego ministra spraw zagranicznych o wysokim żydowskim pochodzeniu, panu Kalergi udaje się okraść ludność niemiecką z jej panowania nad niemiecką produkcją stali, produkcją żelaza i produkcją węgla, a cała ta produkcja jest odpowiedzialna za ponadnarodową kontrolę.

I było więcej nazwisk: pan Depasperi, zdrajca samostanowienia Tyrolczyków w Południowym Tyrolu, i pan Paul Henry Spaak,belgijski przywódca socjalistyczny udający, że tworzy pokój między Niemcami i Francuzami, tylko nie w odniesieniu do spadkobierców Clemenceau, którzy sformułowali plan ludobójstwa w Wersalu. Już w 1920 roku niebieski kolor jest zdefiniowany dla flagi Unii Europejskiej. Podstawowy dokument Kalergiego „Tworzenie wielokulturowej Europy niszczącej coraz bardziej władzę parlamentów i rządów” jest aktualny do dziś [2015] i wyraża się w „Coudenhove Kalergi Prise”, który został przekazany panu Helmutowi Kohlowi, dziękując mu za podążanie za plan. Również masonerii i wpływowy polityk europejski Jean-Claude Juncker,premier Luksemburga, został pochlebny z tym prise.

Pan Kalergi raz po raz propagował „pacyfizm”, który był wymagany dla pokoju narodów, ale jednocześnie pozwalał na żydowską brutalną siłę. Popierał jedynie deklarację o równości wobec prawa, dopóki rzeczywisty system żydowski nie zostanie zniesiony. Nazywa się to „zniesieniem niesprawiedliwej nierówności”. Przez przejęcie władzy przez „szlachetną rasę żydowską”, która zostałaby stworzona przez równość, równość ta zostanie zniesiona. Od tego czasu [wysoko rasistowscy szlachcice] Żydzi pracują nad wzmocnieniem swojej władzy nad nie-Żydami przez „uzasadnioną nierówność”. Ta żydowska klika również nie docenia praw i paragrafów, które definiują kraj i które są potrzebne do istnienia kraju, gdy sprawa ma zaatakować inne populacje. Pan Kalergi oświadcza niekompetentnym ludziom, że rządzą się sami i od tego momentu ogłasza Nowy Porządek Świata. Wraz z globalnym zniesieniem demokracji [wysokorasistowscy szlachcice] Żydzi udają, że przynoszą ludzkości pokój, kulturę i żywność. Tylko ci, którzy pochodzą z „szczęśliwego pochodzenia” ze „szlachetnej rasy żydowskiej”, są wykwalifikowani do prowadzenia ludzkości.

Chwalono, że Żydzi byli przywódcami socjalizmu, komunizmu i kapitalizmu. To sprowokowało punkt widzenia narodowych socjalistów i faszystów. Duże żydowskie wpływy w rządzie sowieckim i „amerykańskim” lub w tajnych służbach można łatwo udowodnić. Dlatego 37% członków NKWD jest pochodzenia żydowskiego, przede wszystkim w wyższych szeregach przywódczych, podczas gdy w ogóle i proporcjonalnie do przesadnego uczestnictwa w tych ideologiach Żydzi zawsze pozostają mniejszością.

Kiedy [pan Kalergi] przedstawił swój plan [w 1923 roku], wychwalając siebie jako komunistycznego kapitalistycznego przywódcę żydowskiego, bolszewicy zabili już miliony swoich wrogów politycznych. Chce widzieć zjednoczony „proch strzelniczy, złoto i atrament” w rękach „żydowskiej najwyższej rasy”. W ten sposób pan Kalergi wyraża swoje kluczowe słowa już na długo przed politycznym pojawieniem się pana Hitlera. Ogólnie rzecz biorąc, potwierdza to żydowskie pragnienie władzy, ponieważ tylko antysemicy ją rozpoznawali. Teraz [w 2015 roku] można to udowodnić, jak daleko ich plany są już realizowane (z: Gerd Honsik: Adios Europa: Un Racismo Legal).

Przypominam sobie znowu zasadę pokoju:

Spokój narodu nie zależy od rasy ani tożsamości, ale od broni, którą mają do dyspozycji i jak u niej zarządzają.
Michael Palomino, 18 lipca 2015

___
http://www.hist-chron.com/judentum-aktenlage/zionismus/op/Kalergi/ENGL-Kalergi-plan.html

Opublikowano za: Nigdy nie zapominajcie o komunistycznym planie Kalergi ludobójstwa białej rasy w celu ustanowienia syjonistycznego Jednego Rządu Światowego!! | SOTN: Alternatywne wiadomości, analizy i komentarze (stateofthenation.co)

Wypowiedz się