Ostateczna pobudka. Miej odwagę i zaufaj planowi !

Miej odwagę i zaufanie do planu: koniec okresu i początek nowego cyklu

sobota, 20 listopada 2021, 20:38178

Źródło: Ostateczna pobudka | Autor: Peter B. Meyer

Miej odwagę i zaufaj Planowi!

Koniec okresu i początek nowego cyklu

Twoja świadomość jest hasłem do wejścia do świata 5. wymiaru. To będzie w tym momencie, kiedy twoja świadomość powie:  rób ! lub  nie ! W tym momencie będziesz sam! Nikt cię nie osądzi ani nie nagrodzi. Ale poczujesz to, kiedy to się naprawdę stanie. To koniec okresu! I to będzie początek nowej ery.

Trzeci wymiar to świat rywalizacji, destrukcyjnej krytyki, przede wszystkim egoizmu, chciwości. Jedynym celem jest kontrola i władza. Dźganie w plecy, kłamstwa, oszustwa, złośliwe zamiary i głoszenie przekonań o niskiej częstotliwości to działania, które stawiają duże zamki na Bramie do Piątego Wymiaru. W którym współpraca, pomoc, oddanie są zawsze skierowane na dobre, czyste i czyste intencje, z empatią i troską o innych, czyli ścieżką, która zaprowadzi Cię do świata 5D.

Nic i nikt nie ma mocy wpłynąć na ten indywidualny wybór. Dla każdego człowieka wciąż istnieje wolność wolnej woli. Nie będzie ani jednej duszy, która mogłaby powiedzieć, że nie miała szansy.

Wzniesienie  jest z definicji ścieżką tych, którzy świadomie wybierają przejście na wyższy poziom światła. Można ją znaleźć tylko wtedy, gdy świadomość jest naprawdę wystarczająco rozszerzona, aby zrozumieć każdą lekcję, która została zaprezentowana podczas kolejnych wcieleń.

Pamiętaj, nic i nikt nie zdecyduje za Ciebie.

Nasz pozaziemski autor, Vital Frosi, wyjaśnia ten proces bardziej szczegółowo.

NIE ZACHORUJESZ

„Ukochani!!!

Wielu z was martwi się lawiną objawów w dzisiejszych czasach. Jest to tak niewygodne, że niektórzy nawet przyznają, że czasy starych energii były lepsze. Przynajmniej wtedy wszystko było bardziej przewidywalne. Życie wydawało się ciągnąć dalej, ale bez wątpienia było stabilniejsze.

Dziś znajdujemy się w wirze zmian planetarnych. A to sprawia wrażenie, że wylądowaliśmy w lodołamaczu. Zgiełk ruchów jest prawie nie do zniesienia. Intensywne i szybkie, wszelkiego rodzaju zjawiska wpływają na nasze codzienne życie. Dosłownie: wspięliśmy się na kolejkę górską, która odbywa ostatnią przejściową podróż na tej planecie.

Tym razem nie będziemy omawiać ważnych wydarzeń galaktycznych, które stymulują wznoszenie się Ziemi do częstotliwości piątego wymiaru. Ograniczmy się do ludzi, którzy zamieszkują tę Planetę w tym momencie zamknięcia Starego Cyklu. Wyjątkowe wydarzenie, którego Ziemia nigdy wcześniej nie doświadczyła.

Jesteś jedną z tysięcy dusz, które inkarnowały się tutaj, aby asystować w tym przejściu. W tej grupie, która stoi na czele procesu transformacji, jest kilka misji i możliwości do spełnienia. Przygotowanie odbywało się podczas wielu wcieleń tu na Ziemi, ale także w fazach na innych planetach i gwiazdach.

Nikt z was nie przybył bez tego przygotowania i bez warunków do wykonania tego najważniejszego dla planety Ziemi zadania przejściowego. Wszystkie zapewnienia zostały udzielone każdemu z Was, który teraz dokonuje niezbędnych zmian. Otwierając puszkę Pandory, naprawdę poznasz każdy szczegół swojej misji.

Nigdy nie myślałem, że wrodzona wiedza rozkwitnie dzięki magii. Mądrość i Intuicja zostaną nieskończenie wzmocnione. Charyzma i instynkty przywódcze sprawią, że każdy z was stanie się przywódcą New Age, zwłaszcza teraz, gdy stara władza zaczyna się rozpadać, sytuacja, która już wykazuje wyraźne oznaki. Wszystko teraz przyspiesza i nic nie będzie w stanie zatrzymać tego procesu, ponieważ jest to część ewolucji światów.

I jesteś tutaj! Zatrzymaj mentalny zamęt, który dręczy cię od jakiegoś czasu i poczuj spokój serca. Spójrz oczami swojej duszy na wypełnienie niesamowitej misji, do której zostałeś wybrany w obecnym wcieleniu. Poczuj, jak wzywają cię utajone obowiązki. Posłuchaj wewnętrznego głosu, który prowadzi cię przez każdą napotkaną trudność.

Nabierz odwagi i zaufaj Planowi! Nie jesteś sam! Wokół ciebie jest prawdziwa armia wcielonych altruistów, którzy są również częścią Wielkiego Planu dla tej pięknej Planety Ziemi. W twórczej atmosferze Ziemi są miliony Galaktycznych Braci i Sióstr, którzy w pełni wspierają tych, którzy są wcieleni tak jak ty. We właściwym czasie wyłonią się i nawiążą kontakt z każdym Lightworkerem na Ziemi. Bądź tego pewien!

Twoje ciało nie jest takie samo jak kilka lat temu. Z powodu przyspieszonej zmiany częstotliwości energii odczuwasz cały szereg różnych objawów. Chociaż są niewygodne, są niezbędne do energetycznego dostosowania materii, z której się składasz. Pamiętaj, co zostało powiedziane tutaj niezliczoną ilość razy, organizm ulega przemianie od funkcjonowania na bazie węgla  do  krystalicznej formy na bazie krzemu, ponieważ musi dostosować się do energii Nowej Ziemi, która już zaczyna nabierać kształtu.

Pod koniec 2021 roku wszystko stanie się bardziej intensywne, bo zbliżamy się do końca okna, w które wszedł Flash Solar. Okno to odpowiada okresowi 50 lat, otwartemu w 1974 r. i zamkniętemu w 2025 r. Podzielone na dwie równe części 25 lat, z osią roku 1999. Mogło się to wydarzyć w pierwszej lub drugiej połowie. Teraz jest jasne, że nie wydarzyło się to w pierwszej połowie, więc teraz mamy potwierdzenie, że stanie się to w drugiej. To teraz przyspiesza ostateczną regulację, ponieważ czas ucieka!

Regulacja częstotliwości jest konieczna, aby twoje ciało mogło wytrzymać bardziej intensywne impulsy Światła, które mają nadejść i które są poprzedzone Wielkim Błyskiem, zwanym również Wielkim Wydarzeniem. To dlatego odczuwasz tak wiele nieprzyjemnych objawów. Ale nie powinieneś zwracać na nie większej uwagi, niż wymaga to niezbędnej opieki.

Przedstawiamy tutaj, z naciskiem w tekście pisanym, różne zalecenia mające na celu złagodzenie niektórych objawów. Ale przede wszystkim daje więcej pewności siebie, ponieważ wielu uważa, że ​​umierają. Pamiętajcie, że nikt nie odchodzi od inkarnacji przed ukończeniem wymaganego okresu, nawet przed inkarnacją. To pochodzi z Boskiego Prawa.

W portalach na koniec roku główne zmiany dotyczą ludzkiego DNA. Większość zmian dokonywana jest w nocy podczas snu. Tyle nocy dobrze kładziesz się spać i źle się budzisz. Albo idziesz do łóżka źle i dobrze się budzisz. Możesz również cierpieć na bezsenność lub dziwne sny. Niektórzy ludzie nawet myślą, że mają obsesje, ale to nieprawda. To, co się dzieje, to głębokie oczyszczenie, które może być fizyczne, umysłowe, emocjonalne lub duchowe.

Wszystkie energie 3D, które tworzą stare wspomnienia, zostają zastąpione energiami 5D. Trauma i ból doznane w przeszłości muszą zostać wymazane z tych wspomnień. Nie jest to łatwa praca, więc wymaga dużej głębi energetycznej, a to powoduje różne nieprzyjemne objawy.

Wszystko dzieje się bardzo intensywnie, a także bardzo szybko. Nie rozpaczaj! Zaufanie! Odpoczynek! Zrelaksować się! Spełnij potrzeby swojego organizmu. Poprowadzi cię na tym ostatnim odcinku ścieżki przed przejściem. Wtedy będziesz gotowy na Nowy Cykl, który został ogłoszony.

Wśród wielu objawów tego dostosowania DNA wymienimy pierwszych pięć. Pamiętaj, że wszystkie te objawy nie mają jasnej przyczyny. W razie wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem, aby uspokoić zaniepokojone umysły. Wymieńmy je więc:

1- Objawy grypy. Odnosi się wrażenie, że nadchodzi grypa. Nagle pojawiają się objawy, takie jak katar, pieczenie lub ból gardła lub uczucie ciężkości w głowie. A najbardziej zdumiewające jest to, że jak tylko się pojawi, tak jakby nagle się pojawiło, a przez chwilę może się powtarzać co drugi dzień.

2- Kołatanie serca. Wiele osób, które nigdy wcześniej nie doświadczyły takiego dyskomfortu, doświadcza go coraz częściej. W rzeczywistości to czakra serca dostosowuje się do nowych energii planetarnych. Podczas gdy ciało musi się dostosować do tych częstotliwości.

3- Bóle głowy. Wielu nigdy wcześniej nie miało bólów głowy, a teraz częściej je odczuwa. Są to różne bóle; czasem z jednej strony, czasem z drugiej. Czasem za czołem, czasem z tyłu głowy. Intensywne, zwykle o różnym czasie trwania, ale niezbyt długie, chociaż mogą się powtarzać z przerwami przez kilka dni.

4- Ból zęba. Chociaż nie jest to częste, niektórzy ludzie odczuwają dyskomfort związany z zębami. Ból lub wrażliwość bez przyczyny. Jest to również objaw zmiany w ludzkim DNA.

5- Depresja. W rzeczywistości nie jest to zwykła depresja, jak w starożytnej wiedzy medycznej. Jest to stan apatii i bardzo silnej demotywacji, który pojawia się nagle, z intensywnością i znów mija, jakby nic się nie stało. Może trwać kilka godzin lub wiele dni. Występuje również falami o różnych odstępach czasu. Ale kiedy adaptacja już działa, nie wraca.

Więc nie zachorujesz. Przemieniasz się w nową istotę ludzką: Człowieka Nowej Ziemi. Istota ludzka z nowym DNA, które staje się GNA, tj. G Galaktyki, co oznacza 5-wymiarową istotę ludzką.

Nie zniechęcaj się teraz! Jesteście przygotowani, przeszkoleni i wykształceni do tej misji pod koniec Cyklu. Nie masz jeszcze pojęcia, jak ważna jest twoja obecna inkarnacja. Zaufanie! Odwaga! Zrób mało! Bardzo mało! Światło zwyciężyło! Ziemia stała się Światłem, ponieważ zakotwiczyłeś to Światło tutaj. Ludzkość w końcu doświadczy wyzwolenia. Wygrałeś!

Jestem Vital Frosi i moją misją jest oświecenie!

Namaste!”

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ależ się miele na tym świecie, energie się przewalają coraz to mocniej. Chwila odpoczynku i znów od nowa z większą siłą. Za prawdę powiadam Wam, żyjemy w niezwykłych i fascynujących czasach! Kiep tylko tego nie doceni!:-)

  Ale tutaj znów nam się pojawia data 2025 roku. Nie dość że w przekazach to i Pan Lalak na podstawie azteckiego kalendarza wyliczył dokładnie to samo.

  Co można o tym powiedzieć?

  Tylko to że goście z nieba mają kłopoty z umocowaniem zdarzeń w czaso-przestrzeni dlatego unikają dat. Z jednej strony wiedzą, że to samo działanie może zająć różne jednostki tego naszego czasu, a z drugiej strony mają kłopoty z wyliczeniem kiedy to faktycznie wypadnie.

  Oni inaczej pojmują czas licząc go bardziej zdarzeniami niż jakąś wyimaginowaną jednostką miary. To zresztą wcale nie jest nam takie obce, jeszcze niedawno i tutaj mierzono czas jedynie miarami zdarzeń. Dla przykładu miarą były pory roku wiosna, lato , jesień, zima. Albo też używano miary zdarzeń typu, orka, sianie, zbiory.

  Jak mieliśmy jakiegoś eksperta, dajmy na to kołodzieja, to jak miał koło do naprawy mówił: „Będzie za 3 pacierze”, znów odniesienie do działania czyli zdarzenia, każdy jakoś wiedział ile trwają 3 pacierze:-)

  Ale jak tutaj posługując się takim postrzeganiem czasu przenieść go na czas liniowy?
  Dało się to zrobić, mierząc w jednych jednostkach ile trwa pora roku, a w innych dla przykładu ile trwa minut 1 pacierz.

  Co jednak zrobić kiedy miara czasu trwania pacierza jest zmienna?
  Co zrobić jeśli jesteśmy z innego „kontynentu” i nie wiemy ile może potrwać pacierz?:-)

  Tutaj właśnie pojawiają się problemy i zgrzyty w komunikacji i dlatego właśnie wszelkie informacje ujęte w formie dat są wyjątkowe w przekazach szczególnie, że informacje dotyczą bardzo złożonych zdarzeń co jeszcze bardziej utrudnia określenie liniowego czasu trwania.

  Ale kto wie? Ja ze swojej strony mogę tylko powiedzieć, że czuję iż ta data 2025 rok jeśli nie jest momentem zdarzenia to jest mu bardzo bliska, a wyczuwam to właśnie spoglądając na energie, które w tej chwili aż proszą się o wyzwolenie w jednej, zbiorowej i radosnej eksplozji!:-)))

 2. alru says:

  Jeszcze 4 lata w takich „czasach”.?
  Nie ma mowy ;).

  • krnabrny1 says:

   Droga Arlu, z moich osobistych obserwacji wynika , że będzie to 2023 i to raczej początek. Opieram się na własnych osobistych obserwacjach, nie chcę się tutaj rozpisywać., chociaż wiem, że to brzmi enigmatycznie w takim układzie.

   Oczywiście to wszystko przy założeniu, że faktycznie istnieje taka umowa o 50 letnim oknie bo o tym osobiście nie wiem nic.

Wypowiedz się