LIST OTWARTY DO PREZYDENTA DONALDA TRUMPA RE: “Przypisywanie sobie zasług” za niszczycielską operację Warp Speed Program Szczepień

LIST OTWARTY DO PREZYDENTA DONALDA TRUMPA OD CZYTELNIKA -WSPÓŁPRACOWNIKA STEVENA FISHMANA, KTÓRY “STRĄCIŁ CZUB Z GŁOWY” PO OTRZYMANIU ROZMOWY WAYNE’A ALYN ROOT I DONALDA TRUMPA
UWAGA DLA CZYTELNIKÓW: Rozważ wysłanie obu e-maili [Trump / Root i List do Trumpa] nie tylko do swoich przyjaciół, ale także do ustawodawców stanowych, kongresmenów i senatorów, alternatywnych osobistości medialnych prawdy, a zwłaszcza ROOT i TRUMP

Do: Prezydent Donald Trump:

W wywiadzie na żywo, pt. “O Sprawiedliwości z sędzią Jeanine” 30 październikath,  po raz kolejny przechwalałeś się i przypisywałeś sobie zasługi za szybkie wdrożenie trzech “szczepionek” w Operacji Warp Speed. Byłeś z tego dumny i powiedziałeś, że “szczepionki działają”.

Żartujesz ze mnie? Ty wiesz lepiej! 

Wstydź się! Dziesiątki tysięcy umiera z powodu niepożądanych reakcji na OPERACJĘ WARP DEATH 

Moje pytanie do ciebie jest następujące: czy żyjesz w plastikowej bańce w Mar-a-Lago i nie masz pojęcia, jak przerażająco “szczepionka” zabija ludzi, czy też jesteś częścią globalnego spisku ludobójstwa Billa Gatesa, Klausa Schwaba, George’a Sorosa i Beagle Puppy-Murderer-Demon Tony Fauci?

Jak możesz powiedzieć, że nie wiesz, jak “szczepionka” w ogóle nie jest szczepionką, ponieważ nie wytwarza przeciwciał do leczenia COVID, ale zamiast tego jest wykonana z informacyjnego RNA zawierającego białka kolców i priony złożone z tlenku grafenu, który zawiera mikroskopijne boćwiny metalu, które z czasem przecinają na kawałki każdą komórkę krwi w ludzkim ciele, powodujące krzepnięcie krwi, paraliż płuc, raka mitochondriów i śmierć?

Czy nie wiesz, że tlenek grafenu kradnie tlen z serca, płuc, krwi i mózgu, dopóki nie ma już tlenu do podtrzymania życia?

Czy spojrzałeś ostatnio na statystyki VAERS, aby zobaczyć, ile szkód spowodowała tak zwana “szczepionka”, pamiętając, że tylko od 1% do 10% zdarzeń niepożądanych szczepionek jest kiedykolwiek zgłaszanych do VAERS?

Czy nigdy nie widziałeś żadnych filmów ani wykładów dr Sherri Tenpenny, dr Carrie Madej, dr Christiane Northrup, dr Lee Merritt, dr Jane Ruby, dr Simone Gold, dr David Martin, dr Joseph Mercola, dr Peter McCullough, lub twojego własnego lekarza, dr Vladimira Zelenko, ostrzegającego wszystkich, że “szczepionka” jest niczym więcej niż eugeniczną depopulacyjną śmiertelną bronią biologiczną?

Czy kiedykolwiek poświęciłeś czas na wysłuchanie choć jednego podcastu Brighteon.tv/Brighteon.social Health Ranger Mike Adams? 

Z drugiej strony, wielu z nas widziało wideo z tobą razem z satanistą Klausem Schwabem na Światowym Forum Ekonomicznym w Davos w 2018 roku, świętującym i wprowadzającym “Wielki Reset”. O co w tym wszystkim chodziło, Panie Prezydencie? 

Odcinając się od pościgu, ponieważ wiem, że jesteś bardzo zajęty: Czy chcesz być zapamiętany jako największy prezydent w historii Stanów Zjednoczonych, który chronił naszą Republikę przed socjalistami i marksistami? który bronił naszych granic; który uczynił nas niezależnymi energetycznie; kto wiedział, jak zakończyć wojnę w Afganistanie bez pozostawienia 86 miliardów dolarów w sprzęcie i bez pozostawienia Amerykanów i afgańskich sojuszników za sobą, jak to miało miejsce w przypadku atrapy testów zderzeniowych w Białym Domu? Jak nigdy nie pozwoliliście szalonym reżimom, takim jak Korea Północna czy Iran, na rozwój broni nuklearnej? lub —

Czy chcesz być zapamiętany jako prezydent, który nie wziął odpowiedzialności, ani nigdy nie przeprosił za OPERACJĘ WARP DEATH, która ostatecznie doprowadzi do nędznej agonii, śmierci i śmierci ponad 200 milionów Amerykanów? 

Księga Przypowieści Salomona 16.18 mówi, że “Pycha przychodzi przed upadkiem”.

Wszystko, co musisz zrobić, to przyznać, że słuchałeś tak zwanych “ekspertów”, takich jak Criminally Insane Tony Fauci, i że nie zdawałeś sobie sprawy, dopóki nie było za późno, że mieli i nadal mają najbardziej złe i demoniczne intencje.

Wszystko, co musisz zrobić, to odłożyć na bok swoją dumę i powiedzieć Amerykanom, że popełniłeś straszny błąd w sprawie tak zwanej “szczepionki”.

Jest wielu Republikanów, którzy przyjęli Śmiertelny Zastrzyk po tym, jak go poparłeś i są poważnie ranni lub martwi. Nie tylko Demokraci i Niezależni przyjęli zabójczy strzał. Naprawdę musisz im to odpokutować. Jeśli teraz się odezwiesz, Ameryka, którą znam, pokocha cię za to.

Może nie otrzymałeś moich 138 e-maili, które wysłałem do ciebie w pressoffice@donaldtrump.com, ale rok temu w październiku 2020 roku błagałem cię, abyś nie naciskał na “szczepionki” w ramach swojej kampanii.

Wasz były pastor, David Sorensen, powiedział to samo, tak jak ja, że jeśli popchniesz śmiertelny zastrzyk, nigdy nie zostaniesz wybrany, ponieważ Bóg nigdy by tego nie zaakceptował.

Teraz patrzysz na rok 2024. Porządku. Nie sądzę jednak, żebyś nawet zastanawiał się, ilu Amerykanów umrze do tego czasu od śmierci, a nawet do wyborów w połowie kadencji w przyszłym roku.

Jestem tylko jedną osobą – nikim. Ale dobre 20 000 z waszej bazy patriotycznych Amerykanów zastanawia się, dlaczego kiedykolwiek promowaliście OPERACJĘ WARP DEATH bez zbadania szkód, jakie wyrządzi. Słyszę, jak ludzie zastanawiają się nad tym, gdziekolwiek pójdę. 

To, co chętnie zrobię, to napiszę dla ciebie przemówienie, jeśli chcesz, dając Amerykanom znać, jak bardzo ci przykro i jak bardzo żałujesz, że zachęciłeś ich do “zaszczepienia” się pfizer poison lub Moderna Murder. I że powinieneś już to zrobić, ale twoja duma stała na przeszkodzie, ale nie możesz dłużej milczeć o swojej winie z tego powodu.

I jak słuchałeś Fauciego i myślałeś, że on i CDC mieli na sercu najlepszy interes narodu amerykańskiego, kiedy stałeś obok niego w Ogrodzie Różanym, ale potem przyznałeś: “Chłopcze, czy się myliłem!”

Zrób to, a wyjdziesz na wierzch, przyznając się do błędu, a nawet teraz, na tym późnym etapie, ratując wiele istnień ludzkich “niezdecydowanych”, którzy wciąż rozważają przyjęcie śmiertelnego zastrzyku.

Jesteś najlepszym prezydentem, jaki kiedykolwiek mieliśmy, ale jesteś tylko człowiekiem. Powiedz to Ameryce. Nawet Sean Hannity zrobił zdjęcie, ponieważ wierzył w ciebie. Nie byłeś lekarzem.

Polegałeś na Lucyferian fauci ze szkodą dla siebie, jak również ze szkodą dla narodu amerykańskiego. Ostatecznie Satanthony Fauci, Bill Gates, George Soros i Klaus Schwab będą sądzeni w stylu norymberskim i miejmy nadzieję, że zostaną zgilotynowani lub zastrzeleni przed plutonem egzekucyjnym.

Nie chodzi nawet o twój przyszły start w łamiący na prezydenta. Chodzi o twoje dziedzictwo. Jak TY chcesz być zapamiętany za 100 lat? Twoje przeznaczenie zależy ostatecznie od ciebie.  

Szacunkiem

Steven Fishman Data: 14 listopada 2021

stevenfishman7781@gmail.com

(949) 382-4254

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=96321

Comments

 1. krnabrny1 says:

  ZASADY GRY

  Chyba nikt nie ma obecnie wątpliwości, że na Ziemi toczy się wielka gra.
  Gra o wielu wektorach i gra na wielu polach: ekonomicznym, zdrowotnym, mentalnym, politycznym itp, itd.

  Wbrew pozorom jednak nie jest to jakaś nowa gra. Obecna gra ani nie jest nowa ani zasady nie zostały zmienione. Jest to ta sama gra toczona na Ziemi już od tysięcy lat jak można wyczytać w pismach, a być może trwa jeszcze znacznie dłużej.

  Jest to specyficzna gra, gra w której nie ma zwycięzców, nie ma 1 miejsca, 2 miejsca czy 3 miejsca, brak wygranych….. wszyscy przegrywają.

  Jakie zatem są zasady tej gry, która od pokoleń umniejsza ludzkiemu życiu, życiu roślin , zwierząt i całej planecie?

  Jest jedna podstawowa zasada, która powoduje takie skutki.
  Ta gra nie jest toczona o wygraną, ale … na przewagę!

  Niestety, takiej gry nie można wygrać, będzie ona toczona w nieskończoność, a przynajmniej może się toczyć w nieskończoność.

  Zawsze będzie ten silniejszy i ten słabszy. Zawsze będzie tak , że jak słabszy dostanie w dziąsło to pozbiera się, zbierze siły i uderzy ponownie z nową siłą w odwetowym ataku niesionym mocą legendarnych porażek które zawsze będą wymagały wyrównania lub pomszczenia.

  Gra na przewagę jest nie do wygrania, sensem jej istnienia bowiem, jest samo istnienie!

  Jakże świetnie widać to na niedawnym przykładzie tak zwanej zimnej wojny. To była typowa gra na przewagę. Który kraj będzie miał większą ilość głowic? Który z nich ulegnie większemu zniszczeniu?

  Czy taki wyścig zbrojeń można wygrać?

  Ja nie widzę takiej możliwości, jest to albo zbrojenie się w nieskończoność czyli do granic wydolności ludzi gdzie w ostatecznym rozrachunku wszyscy przegrywają.
  Albo też odpalenie głowic i zakończenie tej gry w sposób definitywny. Konsekwencje oczywiście są również znane….wszyscy przegrywają.

  Ci co bawią się w tą grę na tej planecie uważają oczywiście, że jeśli w opozycyjnym kraju przeżyje tylko garstka ludzi, a w ich kraju przeżyje 5 milionów ludzi to będzie to dla nich oznaczało spektakularne zwycięstwo.

  Nie potrafią pojąć szerszej perspektywy, ich jedynym celem życia jest gra. Jestem przekonany, że bardzo wielu z nich zdaje sobie jednak sprawę z jałowości tego co robią.

  To zresztą świetnie zostało pokazane w starym filmie “War games”, chyba koło 1985 roku wyprodukowano ten film. Choć film dla młodzieży miał tam swoje pokrętne przesłanie. Otóż komputer wojskowy rozpoczyna prowadzenie symulacji wojny nuklearnej, ale robi to autentycznie wysyłając fałszywe informacje do dowództwa. Ten komputer został w filmie nazwany “Joshua”, ciekawe jest to , że prawdziwe imię Jezusa brzmi Joszua.

  Co więcej, ten komputer dostał to imię po synu twórcy tego systemu. Dziecko niestety zmarło w wieku kilku lat. Zatem twórca systemu, ojciec Joshuy to oczywiście personifikacja Jahwe!

  Zatem sens filmu jest taki, że Jahwe tworzy maszynę wojenną po czym nadaje jej imię Jezus!

  No ale to już abstrahując od tematu, jak zwykle trochę się rozpisałem:-)

  Po co w zasadzie piszę to wszystko skoro i tak nie mamy bezpośredniego wpływu na działania tych ludzi?

  Dlatego to piszę bo wiem na czym to się opiera i wiem, że choć ich nie zmienicie to możecie zmienić Wasze życia i życia Wam najbliższych poprzez nie wchodzenie w gry których nie można wygrać. Dzięki temu każdy z Was przyczyni się do zmiany jaka szykuje się na tej planecie.

  Trzeba Wam wiedzieć , że motorem tej gry jest energia, która na Ziemi nosi imię ZAZDROŚĆ.

  Pozdrowionka!:-)

Wypowiedz się