Frakcja globalnego ocieplenia wzywa do pokoju, gdy nasila się czystka mafii chazarskiej

Benjamina Fulford. Pełny raport 8 listopada 2021 .


W zeszłym tygodniu miały miejsce duże ruchy na szczycie tajnej struktury władzy na świecie, mówią źródła tajnych stowarzyszeń azjatyckich i zachodnich. Ruchy zostały wywołane, gdy królowa Elżbieta II zwróciło się do Stowarzyszenia Białego Smoka o „prześlij nasze życzenia od rodzin weneckich naszym przyjaciołom i sąsiadom na Wschodzie”.

Azjatów poproszono o zanotowanie następującego przemówienia królowej:

https://www.youtube.com/watch?v=eXvfqUe4EFQ

https://www.itv.com/news/2021-11-01/cop26-read-the-queens-climate-speech-to-world-leaders-in-full

Przemówienie częściowo brzmi następująco:

„Przez ponad siedemdziesiąt lat miałem szczęście spotkać i poznać wielu wielkich światowych przywódców… czasami można zaobserwować, że to, co dziś przywódcy robią dla swoich ludzi, to rząd i polityka. Ale to, co robią dla ludzi jutra – to znaczy męża stanu… świat ma szansę przyłączyć się do wspólnego celu, jakim jest stworzenie bezpieczniejszej i stabilniejszej przyszłości dla naszych ludzi i dla planety, od której jesteśmy zależni… robimy to nie dla nas samych, ale dla naszych dzieci i dzieci naszych dzieci oraz tych, którzy pójdą w ich ślady”.

Azjatyckie tajne stowarzyszenia odpowiedziały (częściowo) w następujący sposób:

„Prowadzimy nasze działania z myślą o pełnym obrazie świata… planeta zmierza w dobrym kierunku. Proszę, odpocznij spokojnie.

(我々は世の中の大局を見て、すべての事を進めています。。。世界は良き方向に向おうとしています。まずはご安心」)。

 Nie oznacza to, że Azjaci kupują kłamstwo, że węgiel powoduje globalne ocieplenie, a nawet, że globalne ocieplenie ma miejsce.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2425775/Climate-scientists-told-cover-fact-Ziemia-temperatura-wzrosla-15-lat.html

Zamiast tego Azjaci zaproponowali „utrzymamy prostotę i uruchomimy ogromny projekt, aby zwiększyć ilość i różnorodność życia, w tym życia ludzkiego”.

Warto w tym kontekście zauważyć, że La Palma uspokaja się, podobnie jak problemy z tamą trzech Przełomów. To chyba tylko zbieg okoliczności.

https://www.laprensalatina.com/la-palma-volcano-enters-new-phase-expert-says-does-not-mean-eruption-ending/

W każdym razie po tej wymianie Mi6 wysłał następujący komunikat: „Umowa została sfinalizowana, reszta to sprzątanie”.

To sprzątanie oczywiście zaczyna się od wzmożonej czystki mafii chazarskiej z jej ostatnich walk. Dzieje się to zarówno na Zachodzie, jak i w Azji. To, co jest usuwane, to „kult, który kontroluje Antonio Guterresa w Organizacji Narodów Zjednoczonych”, mówią źródła zachodniego tajnego stowarzyszenia.

W Azji dwie duże niedokończone pozycje biznesowe to Korea i Tajwan. Tajne stowarzyszenia azjatyckie obiecują pokojowe zjednoczenie Tajwanu z kontynentem i Korei Północnej z Koreą Południową są w przygotowaniu.

Jednak na Zachodzie następujący cytat z europejskiego władcy jasno pokazuje, że nie będzie to zwykły rachunek:

„Okrucieństwo, jakiego dopuściła się Chazarska Mafia na rosyjskiej rodzinie cesarskiej przez i wielu innych na całym świecie, nie pozostało niezauważone. Trwają bardzo szeroko zakrojone próby ujawnienia tej ohydnej zbrodni nienawiści, mające na celu wykorzenienie i zabicie – powtarzamy zabijanie – wszystkich zainteresowanych”.

Rockefellerowie sfinansowali Trockiego i Lenina, aby obalili cara, ponieważ odmówił im przyznania koncesji naftowych w Rosji; to całkiem niezłe przypuszczenie, że rodzina jest teraz czyszczona z korzenia i gałęzi.

Usunięcie z Facebooka wnuka Davida Rockefellera, Marka Zuckerberga, i zmiana nazwy tej firmy na „Meta”, czyli po hebrajsku śmierć, to wyraźny znak. Późniejsze usunięcie z Meta danych rozpoznawania twarzy miliarda ludzi pokazuje zmianę w zarządzaniu.

https://www.cnbc.com/2021/11/02/facebook-will-shut-down-program-that-automatically-recognizes-people-in-photos-and-videos-delete-data.html

Zniknięcie osobowości rzecznika Białego Domu Zuckerbergsa „Jensa Psaki” jest wyraźnym sygnałem, że czystka jest w toku.

https://beckernews.com/2-jen-psaki-also-hasnt-była-widziana-w-publicznie-przez-jedenaście-dni-od-ogłoszenia-że-ma-covid-mimo-bycia-w pełni zaszczepiona- 42960/

Firmy farmaceutyczne będące własnością Rockefellera, które stoją za fałszywą pandemią i prawdziwą kampanią masowych szczepień, są teraz celem ataków. „Pukają do drzwi, a my mówimy, że wiemy, kim jesteś, wiemy, co robisz i lepiej odrzuć to”, wyjaśnia MI6. „Później zassiemy ich wszystkich ogromnym odkurzaczem” – dodają.

Czystka mafii farmaceutycznej jest teraz niezaprzeczalna. Możemy na przykład potwierdzić, że w zeszłym tygodniu aresztowano dyrektora generalnego Pfizer Alberta Bourla  . Korporacyjne media propagandowe histerycznie próbują powiedzieć, że to nieprawda. Jednak wszyscy są teraz zmuszeni do publikowania historii mówiących, że „nowe cudowne pigułki” leczą 89% przypadków Covid, a tym samym oznaczają, że szczepionki nie są już potrzebne.

Jak wyjaśnia MI6: „Kończą sprawę, opowiadając o tym, jak pigułka może to naprawić”.

W Japonii nie ma teraz żadnych nowych przypadków, ponieważ prawdziwa przyczyna agentów rodziny COVID, Rockefellera i Rothschildów została ujawniona. W Japonii znikają teraz wszelkiego rodzaju politycy i gangsterzy.  

Poniższe wiadomości pokazują, w jaki sposób fałszywa pandemia jest systematycznie likwidowana również w innych miejscach:

„Wielka Brytania jako pierwsza zatwierdziła doustny lek przeciwwirusowy molnpirawir w leczeniu Covid”.

https://www.theguardian.com/world/2021/nov/04/uk-is-first-to-approve-oral-antiviral-pill-molnupiravir-to-treat-covid?utm_term=Autofeed&CMP=twt_gu&utm_medium&utm_source=Twitter# Echobox=1636030166

 Rozpoczyna się era tabletek anty-Covid”.

https://www.france24.com/en/live-news/20211106-rozpoczyna sie-era-anty-covid-pills

„Akcje firmy Pfizer gwałtownie rosną po wydaniu „cudownej” pigułki COVID, która w 89% skutecznie zapobiega hospitalizacji”

https://www.zerohedge.com/markets/pfizer-shares-surge-after-release-miracle-covid-pill-89-skuteczne-zapobieganie

https://www.dw.com/en/pfizer-claims-covid-pill-cuts-risk-of-severe-covid-by-89/a-59715599

https://www.forbes.com/sites/alexknapp/2021/11/05/pfizer-says-its-covid-pill-reduced-risk-of-hospitalization-and-death-by-89-in-clinical- badanie/?ss=zdrowie&sh=20a1a74456be

„Włoska gazeta  Il Tempo  donosi, że Instytut zrewidował w dół liczbę osób, które zmarły z powodu COVID zamiast z COVID ze 130 000 do mniej niż 4000, co stanowi spadek o 97,1%”.

Sąd Apelacyjny Stanów Zjednoczonych dla Piątego Okręgu utrzymał nowy wymóg administracji Bidena dotyczący szczepień dla firm prywatnych.

https://www.msn.com/en-us/news/politics/gop-appointed-judges-freeze-biden-vaccine-requirement-after-federal-lawsuit/ar-AAQoR0p?ocid=uxbndlbing

Koniec fałszywej pandemii jest przyspieszony przez wchłonięcie wielu agentów cabal wysokiego szczebla. Według CIA, były gubernator Nowego Jorku Andrew Cuomo został stracony w Guantanamo. Jego zniknięcie zmusiło korporacyjne media propagandowe do twierdzenia, że ​​został aresztowany pod zarzutem seksu.

https://edition.cnn.com/2021/10/28/politics/andrew-cuomo-charges/index.html

Według CIA gubernator Kalifornii Gavin Newson również zniknął z oczu opinii publicznej, ponieważ również został aresztowany.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10172023/Gdzie-Gavin-California-Governor-Newsom-disappears-public-view-10-days.html

Te usunięcia są częścią procesu mającego na celu zakończenie całego fałszywego reżimu Joe Bidena, obiecują źródła CIA. Proces ten rozpoczął się wraz z aresztowaniem rosyjskiego analityka Igora Danczenki w ramach trwającego śledztwa Johna Durhama w sprawie fałszywego dossier Trumpa z Rosją.

https://apnews.com/article/europe-russia-arrests-john-durham-9d2344081036235309346ad95b14a8bc

Aresztowanie Danczenki następuje wkrótce po oskarżeniu Michaela Sussmana o jego rzekomą rolę w szerzeniu fałszywej rosyjskiej teorii spiskowej. Sussman był byłym doradcą kampanii prezydenckiej Hillary Clinton w 2016 roku i Komitetu Narodowego Demokratów.

Ci agenci śpiewają teraz jak kanarki o swojej szefowej Hillary Rockefeller Hanover Clinton i jej świty, mówią źródła CIA. Ponieważ fałszywy reżim Fuck Joe Biden jest dla Clintonki przykrywką, jej dni są policzone. Jej sługusy w Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie i innych miejscach również są skazani na zagładę.

Na przykład australijski premier Scott Morrison nosi teraz bransoletkę na kostkę z monitoringiem GPS, według australijskich źródeł wywiadowczych. Morrison jest pod kontrolą Sojuszu.

Współpracuje z nimi, podały źródła. Premier Nowej Zelandii Jacinda Ardern również okazała się kłamliwą psychopatką, kiedy nagle zakończyła konferencję prasową po zapytaniu, dlaczego COVID rozprzestrzenia się najszybciej w krajach takich jak Izrael, które zostały dokładnie zaszczepione. Australijskie źródła obiecują, że to już niedługo. Aresztowanie Kanadyjczyka Justina Castro jest również tylko kwestią czasu, mówią źródła kanadyjskiego wywiadu. Poniższy film wyjaśnia, że ​​Trudeau/Castro jest przestępcą.

https://rumble.com/vomyay-justintrudeau-needs-to-be-arrested.-proof-right-tutaj.html

Postępuje również rozpad UE. Tam dramat Polexitu jest śledzony przez Czexit, kiedy nowy czeski rząd odrzuca euro.

https://www.reuters.com/world/next-czech-government-will-not-adopt-euro-main-coalition-party-says-2021-11-02/?utm_source=reddit.com

Rosjanie zmodernizowali swoje wojsko wzdłuż granicy z nieuczciwym reżimem ukraińskim, aby zademonstrować swoją siłę. Jednak źródła FSB twierdzą, że Rosjanie chcą poczekać na dalszy upadek UE, zanim podejmą jakiekolwiek duże ruchy. Oczywiście reżim ukraiński jest blisko pierwotnej ojczyzny mafii chazarskiej, więc jego los jest ściśle związany z Izraelem.

Na tym froncie Syryjczycy przedstawili światu wyniki przesłuchania schwytanego izraelskiego pułkownika Yossi Elona Shahaka. Shahak potwierdził, że ISIS (izraelski wywiad) był operacją izraelską. Mówi: „Izrael poinstruował ISIS, aby popełniało zbrodnie pod przykrywką islamu, aby wyeliminować wezwanie do pokojowego dialogu między religiami.
Jak powiedział Syryjczykom, teatralne akty terroru ISIS miały wywołać panikę w Unii Europejskiej w obliczu zmyślonego kryzysu uchodźczego. Podsumowując, Shahak potwierdził to, co ten autor od dawna utrzymywał, że KM, którzy rządzą Izraelem, próbują wywołać masowe zderzenie cywilizacji, które pozostawi Izrael jako ostatnią osobę stojącą na ringu.

Oczywiście sam Izrael jest kolonią niewolników, ostatecznie zarządzaną przez faraonów Octagon Group z siedzibą w Szwajcarii. To są ludzie, którzy zastąpili papieża Franciszka fałszywym w gumowej masce, a także sprawują fałszywą prezydenturę Bidena. Teraz rządzą również Tajlandią, przetrzymując jej króla jako zakładnika w Niemczech.

Ponieważ nasz webmaster został otruty w Tajlandii w zeszłym tygodniu, odpowiedzialność za atak ostatecznie spada na tego króla. Oto, co powiedział o nim europejski król: nowy król Tajlandii jest podłym narkomanem i hańbą dla swojej rodziny oraz wszystkich cesarzy i królów Wschodu i Zachodu. Jak mówimy, pełzacz, którego trzeba usunąć.

Mówiąc o gęsiej skórce: zauważamy, że PayPal – założony przez Elona Muska i Petera Thiela – po raz kolejny zaatakował nas finansowo, odcinając naszego webmastera. WDS już wcześniej wyznaczył nagrodę za tych ludzi, a następnie potajemnie wycofał ją, gdy PayPal rażąco ukradł temu autorowi 15 000 USD.

W tamtym czasie niektórzy przestępcy wysokiego szczebla oferowali, że odbiorą nagrodę, zabijając Muska i Thiela za pomocą broni elektromagnetycznej. WDS odmówiło, ponieważ w sumie ci mężczyźni wydawali się robić więcej dobrego niż krzywdy.

Jednakże niniejszym wzywamy ich do otwartej debaty na temat przyszłości tej planety. Niestety, jest prawdopodobne, że są zbyt tchórzliwi, by przyjąć to wyzwanie. W takim przypadku być może będziemy musieli ponownie rozważyć nagrodę, mówi WDS.

Na koniec w tym tygodniu chcielibyśmy zwrócić uwagę na niedawny wzrost obserwacji UFO.

Na przykład ten film pokazuje, co wygląda jak exodus UFO z Bostonu. 

Być może teraz, gdy fałszywa pandemia ustępuje, następna jest fałszywa inwazja UFO? 

A może kwarantanna na Ziemi dobiega końca na dobre? 

Poczekajmy i zobaczmy. Na razie jednak nie możemy polegać na ET ani nawet na boskiej pomocy. 

Ocalenie planety będzie należało do nas, ludzi. Pamiętaj, to jedyne miejsce we wszechświecie, w którym możemy teraz żyć. Naprawmy to.

Koniec

By Benjamin Fulford

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/11/benjamina-fulford-peny-raport-8.html

Comments

 1. chybanie says:

  Miło jest to czytać i mieć nadzieję, że są siły, kierujące się humanitaryzmem i dobrem ludzkim. Nie mogę jednak pozbyć się wątpliwości, że oni mają same czyste idee.
  W grę może wchodzić inny interes, jakim się kierują, czyli większego stopnia wykorzystania naszej energii życiowej (życia, pracy, rozwoju).
  Prawdopodobnie “klasyczny” Deep state chce zwykłego zastraszenia i zniszczenia, aby w ten sposób uzyskać z nas korzyści, ale to sposób mniej wydajny.
  Przypuszczam, że “Białe kapelusze” stosują manipulację zbudowanie w nas nadziei w celu uzyskania z ludzi WIĘKSZYCH korzyści.
  Postrzegam “tę walkę” na światowych szczytach władz jako starą grę w dobrego i złego policjanta.
  Nie zapominam jednak, że obydwaj wciąż są policjantami, a nie ludźmi.

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Najbliższe miesiące sporo ujawnią, że to nie jest gra “dobrego” i “złego” policjanta, dla tych, którzy tak to postrzegają z własnej perspektywy…

   • chybanie says:

    Dobrze, oczekuję maksymalnie do przesilenia letniego aby ktoś z nas mógł oznajmić “A nie mówiłem, że miałem rację”?
    Choć lepszą granicą była by równonoc wiosenna, lub to, co jest jej odpowiednikiem w “tej naszej nieświadomej symulacji” i przekonać się, że jakoś uwierała mnie ta przyssawka na plecach/ przyłącze do Matrixa.

    • krnabrny1 says:

     Niestety dla kolegi nie będzie to ani przesilenie letnie, ani równonoc wiosenna bo nie od tego to zależy. Kolega umrze czekając na dowody, taką sobie kolega obrał drogę, przynajmniej na teraz.

    • alru says:

     Z tego co ja rozumuje to dla każdego z nas skończy się to inaczej. I może być tak, że żyjąc z kimś pod jednym dachem i oddychajac tym samym powietrzem zakonczymy swoją przygodę inaczej.

     Każdy ma swoją linię czasową i podnoszenie wibracji moze spowodować że “przeskoczymy” na lepszą linię czasową w chwili próby. Taki złoty bilet ;).

     Tyle teorii. A praktyka wyjdzie w praniu. Bo podchodząc do tego rozumowo (o czym zresztą piszą na stronach KIP) to globalisci chcą nas ubezwlasnowolnic. Gorzej chca zrobić z nas zabawki… do zużycia. I tu odzywa się serce… że tak to się na pewno nie skończy. Że my ludzie nie dopuścimy do tego.

     • krnabrny1 says:

      Droga Arlu, zaczynasz już iść w dobrym kierunku.
      Nie trzeba tylko na to tak wielkich słów, od zawsze każdy miał indywidualną ścieżkę bez względu z kim mieszka pod jednym dachem. Jest to naturalna kolej rzeczy i nie da się tego zmienić.

      Droga prowadzić od indywidualności do zbiorowości. Nie da się przeskoczyć tego, powiedzieć ‘My”, kiedy jeszcze nie narodziło się “Ja”.

      Piszę oczywiście nie o “Ja” w sensie egotycznym, na podłożu psychologii. Tym słowem określam narodziny Istoty. Czyli pełnej integracji tego co nazywamy potocznie duchem z umysłem i całym ciałem. Wówczas dopiero powstaje Ja.

      Globaliści natomiast są już teraz całkowicie nieistotni. Są i odejdą, podobnie jak kiedyś im podobni odchodzili co zwali się raz Rzymianie raz Grecy i na wiele innych sposobów. Oni też mają swoją własną drogę.

      Ten obecny teatr to z ich strony jest czymś w rodzaju używania brzękadełek na dziki. Kiedyś jak dzik wlazł w szkodę to w ten sposób starano się go odstraszyć i skierować w innym kierunku…do lasu, nie na pole.

      Teraz elity też używają swoich brzękadełek aby ludzie nie mieli czasu na takie pierdoły jak własny rozwój i własna świadomość. Według nich mają jeść, pracować i rozmnażać się pod ich kontrolą.

      Brzękadełka są skuteczne na dość wielu ludzi:-)

Wypowiedz się