Dane pokazują nadmierną śmiertelność na całym świecie z powodu “szczepionek” covidowych

Zdjęcie: Dane pokazują nadmierną śmiertelność na całym świecie z powodu "szczepionek" covidowych

(Naturalne wiadomości) Lato 2021 r. przechodzące w jesień 2021 r. odnotowuje błyskawiczny wzrost śmiertelności z jakiejkolwiek przyczyny w porównaniu z tym samym okresem w 2020 r. Co się zmieniło? Zastrzyki “Operation Warp Speed”, które nazywają “szczepionkami”, zostały wprowadzone na całym świecie.

Każdy kraj, w którym absorpcja jab jest wysoka, w tym w Szkocji, Izraelu, Danii i Stanach Zjednoczonych, odnotowuje ogromny wzrost liczby zgonów z powodu rzeczy innych niż “covid”. Oczywistym winowajcą są oczywiście ciosy.

Przegląd Unz zebrał obszerną analizę dostępnych danych, która wyraźnie pokazuje, że śmiertelność z jakiejkolwiek przyczyny jest “księżycowaniem”, że tak powiem. Rekordy są pobijane pod względem liczby ofiar śmiertelnych, szczególnie w obszarach świata, gdzie duża liczba osób przyjmowała zastrzyki.

Na przykład w Szkocji rząd odnotował niedawno 20. tydzień z rzędu, w którym nadmierna liczba zgonów w całym kraju przekroczyła pięcioletnią średnią. Dzieje się tak w kraju, w których do tej pory wskaźnik zgodności z jab wynosił 87 procent.

“Nawet wyłączając zgony z powodu Covid, były one prawie 20% powyżej normy w ostatnim tygodniu, a trend rośnie” – przekazał Alex Berenson na swoim Substack.

Niemcy są w podobnym bagnie z prawie 78 000 zgłoszonych nadmiernych zgonów, liczba o 10 procent wyższa niż oczekiwano.

“Dane dotyczące śmiertelności (w Niemczech) we wrześniu 2021 r.: 10% powyżej mediany z poprzednich lat” – dodał Berenson.

Więcej młodych ludzi umiera z powodu covidowych zastrzyków niż starzy ludzie

W Danii, Finlandii i Norwegii “tajemnicze” zgony z powodu covid są obecnie wyższe niż kiedykolwiek wcześniej, nawet podczas “najgorszego” plandemii. Liczba zgonów naprawdę zaczęła gwałtownie rosnąć w tych trzech krajach natychmiast po wprowadzeniu “szczepionki”.

Przez pięć miesięcy z rzędu Dania pobiła 10-letni rekord ludzi umierających ze “wszystkich przyczyn”. Tymczasem w tym czasie było w zasadzie zero zgonów spowodowanych przez “covid”.

Irlandia, Wielka Brytania i Izrael publikują podobne alarmujące dane. I tak się składa, że wszystkie te trzy kraje mają wyjątkowo wysokie wskaźniki “szczepień”.

Co ciekawe, najgorzej sytymi w tym wszystkim są młodzi ludzie, którzy umierają w znacznie szybszym tempie od zastrzyków niż osoby starsze. Można by pomyśleć, że byłoby odwrotnie.

“Podczas gdy liczba zgonów z powodu COVID została w dużej mierze ograniczona do osób starszych … to młodzi ludzie ponoszą ciężar obrażeń poszczepiennych”, donosi LifeSiteNews,jak przekazał Unz.

“Według VigiAccess, bazy danych zdarzeń niepożądanych dla Światowej Organizacji Zdrowia, 41% z ponad 2,4 miliona urazów poszczepiennych zgłoszonych do tej pory należy do osób w wieku poniżej 44 lat, a tylko sześć procent wśród osób w wieku powyżej 75 lat.”

Innymi słowy, jest to ludobójstwo młodych, które ma miejsce z tymi zastrzykami.

Nie tylko zgony, ale także poważne obrażenia rosną w wyniku tych zastrzyków. Pomyśl o takich rzeczach jak zawał serca, udary, zakrzepy krwi, choroby układu krążenia i problemy neurologiczne, “te same dolegliwości wywołane szczepionkami, przed którymi ostrzegali nas lekarze i naukowcy, którzy mówili nam prawdę od samego początku”, zauważył Mike Whitney z Unz.

“Mówiąc najprościej, szczepionki zwiększają liczbę ofiar śmiertelnych, a nie zmniejszają je” – dodaje Whitney. “Pogarszają sytuację, a nie poprawiają”.

“Utrwalają kryzys, a nie go kończą. I dlatego czerwona linia na wykresie jest skierowana w górę. Wskazuje to, że liczba ofiar śmiertelnych będzie nadal rosła tak długo, jak długo będziemy robić to, co robimy teraz, zaszczepiając miliony ludzi cytotoksycznym patogenem, który wywołuje skrzepy krwi, stany zapalne i autoimmunizację. “

Pełny raport Whitney jest dostępny na stronie internetowej Unz .

Najnowsze wiadomości o ludobójstwie “szczepionkowym” koronawirusa Wuhan (Covid-19) można znaleźć na stronie ChemicalViolence.com.

Źródła tego artykułu obejmują:

UNZ.com

NaturalNews.com

Opublikowano za: Dane pokazują nadmierną śmiertelność na całym świecie z powodu “szczepionek” covidowych – NaturalNews.com

Wypowiedz się