Azjatycka starszyzna odrzuca wyrzucenie w błoto 150 bilionów dolarów na przetrwanie mafii chazarskiej

Posted on 

Właściciele amerykańskiej korporacji i kierownicy planu prezydentury fałszywego Bidena wydają się skazani na zagładę, po tym jak ich wart 150 bilionów dolarów plan powstrzymania bankructwa został odrzucony przez azjatyckie tajne stowarzyszenia. Zachód stoi teraz w obliczu okresu ekstremalnych turbulencji podczas gdy mafia chazarska walczy o przetrwanie, zanim ich bankructwo stanie się oficjalne na początku grudnia, mówią źródła MI6 i azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

To co się stało to, kiedy mafia chazarska spotkała się z przedstawicielami chińskiego rządu w hotelu na lotnisku w Zurychu w dniu 7 października (patrz raport z zeszłego tygodnia po szczegóły), mafia chazarska użyła kombinacji gróźb i obietnic, że będzie “dobra od teraz”, aby kupić kilka tygodni więcej czasu. Następnie strona chińska cofnęła ich szefom 5 bilionów dolarów rocznie, 30-lat, propozycję 150 bilionów dolarów do “walki z globalnym ociepleniem.”

https://www.zerohedge.com/markets/here-hidden-150-trillion-agenda-behind-crusade-against-climate-change

Azjaci zostali ostrzeżeni przez MI6, że Zmiana klimatu jest operacją prania pieniędzy, to upadek amerykańskiego suwerena długu… to kolejny pretekst do ukrycia faktu, że rodziny Zarządu Rezerwy Federalnej są bankrutami” . Oczywiście Azjaci już o tym wiedzieli i propozycja została odrzucona.

Można to zobaczyć w wielu doniesieniach prasowych, takich jak następujące z South China Morning Post:

Przywódcy najpotężniejszych narodów świata spotkają się w Rzymie na szczycie Grupy 20, a następnie udadzą się do Glasgow na Konferencję Narodów Zjednoczonych w sprawie Zmian Klimatu (COP26), aby ugruntować zobowiązania klimatyczne z innymi krajami.

Ale z doniesieniami, że chiński prezydent Xi Jinping nie pojedzie do Europy na żadne z tych wydarzeń, zachodni obserwatorzy obniżają swoje oczekiwania…

https://www.scmp.com/news/china/diplomacy/article/3151854/cop26-g20-prospects-dimmer-without-chinas-xi-jinping-room

Azjaci są zainteresowani ochroną przyrody, ale są również świadomi, że nie ma dowodów naukowych na to, że węgiel powoduje globalne ocieplenie, mówi źródło azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Nie będziemy opierać globalnej polityki ochrony środowiska na kłamstwach“, wyjaśnia źródło.

Musimy rozwiązać problemy związane z cywilizacją przemysłową, utrzymać działalność człowieka w granicach ekologii i środowiska oraz prowadzić całościową ochronę i systematyczne zarządzanie górami, rzekami, lasami, terenami rolnymi, jeziorami, murawami i pustyniami“, wyjaśnia chiński prezydent Xi Jinping.

http://www.news.cn/english/2021-10/16/c_1310247836.htm

Bez azjatyckiego finansowania na wyrzucanie pieniędzy w błoto COP26, oczekuje się poważnego kryzysu na Zachodzie – zwłaszcza w USA – w najbliższych miesiącach. Jednak źródła MI6 i Masonów P3 zgadzają się, że – zgodnie z ich mottem Ordo Ab Chao – (tłumaczenie “porządek z chaosu“) Zachód musi pogrążyć się w chaosie i zamęcie, zanim będzie możliwe ostateczne usunięcie ostatnich śladów satanistycznej mafii chazarskiej.

Jak wynika z niedawnego badania, blisko 40% amerykańskich gospodarstw domowych borykało się z poważnymi trudnościami finansowymi i nie było ich stać na żywność i opiekę zdrowotną.

https://www.theguardian.com/us-news/2021/oct/12/us-households-financial-problems-medical-care-food

Te komentarze zamieszczone na Zero Hedge show to tylko przedsmak:

Zajmuję się dystrybucją bardzo podstawowej odzieży, tj. koszulek, skarpet, bielizny itp. Każdy producent od Hanes do Gildan nie ma towarów i nie wyprodukuje niczego do co najmniej przyszłego roku, ponieważ wszystkie ich zapasy znajdują się gdzieś na oceanie … Mam sklepy elektroniczne w Portland Oregon … każda firma, z którą mam do czynienia, robi jakiś rodzaj szybkiego wzrostu cen.

https://www.zerohedge.com/personal-finance/are-you-prepared-mass-repricing-goods-and-services

Pomimo opowieści o braku kierowców ciężarówek itp., prawdziwym powodem, dla którego ludziom Zachodu, zwłaszcza Amerykanie, kończy się towar, jest to, że ich niewolniczy kierowcy mafii chazarskiej są bankrutami.

Jednak azjatyckie i zachodnie tajne stowarzyszenia zgodziły się już zasadniczo na plan tego co stanie się po usunięciu mafii chazarskiej. Plan przedstawiony Pentagonowi, Brytyjskiej Wspólnocie Narodów, azjatyckiej starszyźnie i Rosjanom jest następujący:

Plan dla USA Wersja 2.0

Amerykańska korporacja jest bankrutem. Zarząd Rezerwy Federalnej w St. Louis i inni twierdzą, że ma ponad 200 bilionów dolarów długu i niepokrytych zobowiązań. Dług wzrósł wykładniczo w ciągu ostatnich kilku lat. Próby grania na zwłokę są matematycznie skazane na porażkę. Jedynym wyborem jest formalne ogłoszenie upadłości. Kiedy korporacja bankrutuje, nawet duża korporacja, wprowadza się nowe kierownictwo aby przejąć wciąż rentowne części upadłego podmiotu.

Jednak w tym przypadku mamy do czynienia nie tylko z bankructwem USA. Mamy do czynienia z bankructwem głównie europejskich rodzin arystokratycznych, które są właścicielami ONZ, BIS, MFW, Banku Światowego itp. Oznacza to, że należy stworzyć realną alternatywę dla przejęcia najwyższego kierownictwa wszystkich tych podmiotów.

Rozważmy ONZ. Pięciu stałych członków Rady Bezpieczeństwa ONZ to USA, Rosja, Wielka Brytania, Francja i Chiny. Tylko jeden z tych narodów nie jest zachodni. Dlatego proponujemy utworzenie nowej Rady Bezpieczeństwa złożonej z przedstawicieli każdego z siedmiu następujących regionów: Afryki, obu Ameryk (Północnej i Południowej), Azji i Australazji z wyłączeniem Chin, Chin, Europy, w tym Rosji, Indii i świata islamskiego.

Decyzje byłyby podejmowane większością głosów, a weto dotyczyłoby tylko wetujących regionów. Przewiduje się również specjalne weto dla pierwszych narodów i starszych.

Ciało to zajmowałoby się tylko kwestiami dotyczącymi planety jako całości. Istniejące państwa narodowe byłyby kontynuowane mniej więcej tak jak obecnie.

Siedmioosobowa rada światowa przewodniczyłaby również światowej organizacji planowania przyszłości (z siedmioma biurami regionalnymi), która zajmowałaby się projektami mającymi na celu poprawę sytuacji na świecie, zbyt dużymi aby poszczególne państwa narodowe mogły je zrealizować. Obejmowałyby one takie rzeczy jak położenie kresu ubóstwu, powstrzymanie niszczenia środowiska, uzupełnianie oceanów, zwiększenie całkowitej biomasy świata i kolonizację wszechświata.

Funkcjonujące i realne części istniejących organizacji globalnych i regionalnych zostaną włączone do tej nowej struktury.

Jeśli chodzi o Stany Zjednoczone, nowy podmiot mający siedzibę poza Waszyngtonem (być może Idaho, geograficzne centrum Ameryki Północnej), przejąłby rolę opiekuna aby utrzymać istotne części obecnego reżimu USA (policja, kontrola ruchu lotniczego, wojsko. szpitale itp.) działające.

W tym scenariuszu amerykańskie i kanadyjskie wojsko wykorzystałoby awaryjny system nadawania i istniejące sieci medialne aby poinformować ludność o bankructwie amerykańskiej korporacji. Wyjaśniliby, że zarówno bankructwo jak i fakt przejęcia rządów cywilnych w Kanadzie i USA przez gangsterów były powodem nadzwyczajnej deklaracji. Tymczasowy reżim byłby kierowany przez wojsko a wybrany personel z istniejącego rządu i podmiotów korporacyjnych aby przewodniczyć przywróceniu realnej demokracji, wolnej prasy i merytokracji. Wszystko byłoby zrobione w sposób całkowicie przejrzysty, ze stałym sprzężeniem zwrotnym od ludzi.

System tymczasowy nie ponosiłby odpowiedzialności za długi upadłej spółki.

W późniejszym terminie wynegocjowano by również unię z Ameryką Łacińską.

Jeśli chodzi o Europę, 47-osobowa Rada Europy posłużyłaby za podstawę dla nowego rodzaju unii regionalnej, która miałaby być negocjowana przez zaangażowane narody. Rosja i NATO zapewniłyby gwarancje wojskowe.

Pozostałe wyżej wymienione regiony podejmowałyby własne decyzje dotyczące sposobu postępowania.

Propozycja ta została przyjęta jako podstawa do szczegółowych negocjacji, które zostaną wypracowane przez światowych przywódców w nadchodzących miesiącach zgodnie ze źródłami Mi6, P3 Masonerii i azjatyckiego tajnego stowarzyszenia.

W tym czasie świat stoi w obliczu ekstremalnego niebezpieczeństwa i chaosu, podczas gdy mafia chazarska walczy z zębami o przetrwanie. Oczywiście oznaki chaosu mnożą się wykładniczo w większości krajów zachodnich, podczas gdy mafia chazarska próbuje utrzymać się u władzy narzucając swoje ponad totalitarne świadectwo szczepień znaku bestii (COVID).

Nie trzeba dodawać, że wycieki informatorów z mafia chazarskiej, strajki pracowników, masowe aresztowania itp. upewniają, że ten plan narzucenia ludzkości wieczystego, powszechnego niewolnictwa jest skazany na zagładę.

Poniższe doniesienie z wiadomości jest przykładem:

Pudełka szczepionki Covid-19 firmy AstraZeneca zawierają datę produkcji 15 lipca 2018 roku . . . Ale “COVID-19” został odkryty dopiero w 2019 roku i nie został nazwany aż do 11 lutego 2020.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/how-did-astra-zeneca-manufacture-covid-19-vaccine-in-july-of-2018-before-the-disease-was-even-discovered-or-named

Poniższe zdjęcia pokazują więcej informacji, które się ukazują.

Wszystko to oznacza, że nastąpiła “całkowita przemiana w kompleksie wojskowo-przemysłowym“, mówią źródła MI6. Policja na całym świecie i wszystkie agencje wywiadowcze świata mają tego dość, my mamy tego dość. Dochodzimy do punktu, w którym mówimy ‘wysadzić ich wszystkich w powietrze’. Zdecydowana większość świata celebrytów to gwałciciele. Mamy na nich dowody i oni o tym wiedzą. Większość z nich nie żyje, to co widzimy to sobowtóry. Kiedy ujawnimy nasze informacje, wszyscy znikną. Będziemy nadal walczyć bardzo ciężko.”

Odtwarzacz video

Ta walka znów staje się osobista dla waszego korespondenta. Munakata Hisao 73-letni lekarz, który wygłasza przemówienia dla tych samych ludzi, którzy organizują dla mnie wydarzenia, zmarł w tajemniczych okolicznościach. W swoich wykładach szczegółowo wyjaśniał dlaczego szczepionki były niebezpieczne, a pandemia podejrzana. Pod koniec sierpnia zachorował po publicznym spotkaniu. Kazano mu zrobić test PCR, ale odmówił. Później został znaleziony nieprzytomny w swoim domu i przewieziony do szpitala. Tam nadal odmawiał wykonania testu PCR i używał chińskiego zioła o nazwie Ara. Potem mu się polepszyło. Gdy miał opuścić szpital, jego stan nagle się pogorszył i zmarł 29 września. Również sześć osób, które uczestniczyły w jego sierpniowym wykładzie, zachorowało i zmarło. Mimo że lekarz odmówił wykonania testu PCR, jego śmierć została odnotowana jako spowodowana przez COVID 19.

Mój inny kolega, który prowadził wykłady z dr Munakatą, powiedział, że w tym samym czasie zachorował na ciężką biegunkę. Twierdzi, że wyleczył się przez post. To jest dokładnie to co zrobiłem kiedy zachorowałem na biegunkę po zjedzeniu omleta podczas mojego lotu Air Canada, kiedy wróciłem z Kanady pod koniec sierpnia. Ktoś później zadzwonił moim dzwonkiem do drzwi, twierdząc, że sprawdza objawy COVID i wydawał się zaskoczony, że znalazł mnie żywego.

14 października zostałem ostrzeżony, że gangsterzy w Rolls Royce z rejestracją Shinagawa 311x Tsu 11 (品川311xつつ) czekali na mnie w zasadzce przed przemówieniem publicznym, które miałem wygłosić.

10 marca 2011, córka Masaru Takumi,

https://en.wikipedia.org/wiki/Masaru_Takumi

nadzorcy finansowego największego gangu w Japonii Yamaguchi Gumi (który został zabity w 1997 roku), nalegała z wielką pilnością, abym się z nią zobaczył. Kiedy się z nią spotkałem, powiedziała mi, że została poinstruowana, aby ustawić alarm w moim telefonie, aby zadzwonił o 11 rano 11 marca, w dniu tsunami. Byłem również owinięty szmatką wokół talii zawierającą lek ziołowy i kazano mi go trzymać przez 24 godziny. Byłem pewien, że zawiera truciznę i zdjąłem ją jak tylko wróciłem do domu. Więc jak myślicie, czy to przypadek, że samochód o numerze 311x tsu 11 czekał na mnie?

Kiedy przekazałem ten incydent różnym gangsterom i prawicowcom bliskim cesarza, powiedzieli, że ci ludzie są podwykonawcami Rockefellerów i Rothschildów. Są źli, ponieważ [były Minister finansów Heizo] Takenaka stracił zdolność do grabieży japońskiego funduszu emerytalnego dla nich“, wyjaśnił jeden z prawicowców. Kontratak jest w toku. Większość japońskiego podziemia nie znajduje się na liście płac mafii chazarskiej i walczy z gangsterami, którzy nadal dla nich pracują.

Na koniec w tym tygodniu, otrzymujemy wiele raportów o tajnych siłach kosmicznych niszczących podziemne bazy wokół planety w ramach przygotowań do “planetarnego wyzwolenia.” Z zasady trzymam się świata widzialnego tu/teraz. Na tym poziomie możemy z pewnością zobaczyć, że na całym świecie miało miejsce wiele trzęsień ziemi w tym samym 10-kilometrowym poziomie gruntu poniżej epicentrum i że przebiegają one w liniach prostych.

Być może prawdą jest, że sieci podziemnych tuneli są niszczone. Zobaczymy. W międzyczasie walka o planetę Ziemię będzie kontynuowana, aż ludzkość zostanie ostatecznie uwolniona z tysiącletniego niewolnictwa.

18 października 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/10/18/asian-elders-reject-khazarian-mafia-150-trillion-survival-boondoggle/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/10/21/benjamin-fulford-azjatycka-starszyzna-odrzuca-wyrzucenie-w-bloto-150-bilionow-dolarow-na-przetrwanie-mafii-chazarskiej/

Wypowiedz się