Reżim Bidena nie wywiązuje się ze zobowiązań; dostał termin do 18 października zanim rozpęta się piekło

Posted on 

Reżim fałszywego “Bidena” w Stanach Zjednoczonych nie wywiązał się z zobowiązań 30 września i dostał termin do 18 października, zanim wtyczka zostanie ostatecznie wyciągnięta z tego złego reżimu, obiecują źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia. Finansowanie zostało odcięte, ponieważ rodziny przestępcze Rockefeller/Rothschild itp. stojące za reżimem “Bidena” nie spełniły obietnicy przekazania Australii komunistycznym Chińczykom, podają źródła.

To jest prawdziwy powód, dla którego “Złe stosunki między Chinami a Australią przybrały niewiarygodny obrót w tym tygodniu, kiedy Chiny wystrzeliły pocisk jądrowy ‘Long March 3B’, bezpośrednio nad Sydney w Australii.

https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/breaking-news-china-fires-nuclear-capable-missile-directly-over-sydney-australia

Zmiana w Australii znajduje odzwierciedlenie w tym, że Premier Gladys Berejiklian zrezygnował z funkcji premiera Nowej Południowej Walii po tym jak śledztwo wykazało, że ona i inni w rządzie otrzymywali miliony dolarów od Pfizera, by forsować drakońskie prawa związane ze szczepionkami, według  źródeł australijskiego wywiadu.

https://7news.com.au/politics/gladys-berejiklian/nsw-premier-gladys-berejiklian-resigns-amid-probe-by-anti-corruption-watchdog-c-4119200

Fakt, że odmówiła oddania się komunistycznym Chinom, jest również powodem, dla którego UE weszła do walki, zrywając rozmowy handlowe z Australią, podają źródła.

W każdym razie, odcięcie azjatyckiego finansowania skłoniło fałszywego Bidena do powiedzenia “Załatwimy to, … nie ma znaczenia kiedy. Nieważne czy to sześć minut, sześć dni czy sześć tygodni. Załatwimy to.”

Odtwarzacz video

Otwarcie lekceważąc szatański numer 666, przestępcy używający gumowej maski “Bidena” jako przykrywki w pełni wyszli z ukrycia.

Ponieważ ci przestępcy dokonywali strasznych masowych morderstw za każdym razem gdy stawali w obliczu niewypłacalności w przeszłości, możecie być pewni, że to oświadczenie Bidena miało być traktowane jako groźba.

Tym razem, bez wątpienia, planują przekroczyć 911, Fukushimę i fałszywą pandemię 2020. Oczywistym kandydatem tym razem jest La Palma. Wulkan wybucha z coraz większą intensywnością i robi to w sposób, który zwiększa szanse na potężne tsunami uderzające we wschodnie wybrzeże USA itd.

Dlatego konieczne są wspólne działania wojskowe Rosji, Pentagonu i Chin, aby na stałe wykończyć tych przestępców. Głównym celem jest podziemna baza w Norwegii – skąd pochodzi atak HAARP na La Palmę. Siedziba mafii chazarskiej wokół Jeziora Genewskiego jest kolejnym.

W tych okolicznościach Stowarzyszenie Białego Smoka zwołuje spotkanie w Tokio, aby zapewnić, że Białe Kapelusze otrzymają fundusze na przejęcie funkcjonującej części rządu USA po usunięciu Bidena. Spotkanie to zyskało poparcie Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, Watykanu (Masonów P3), Rosjan (FSB) i azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Spotkanie, na zalecenie Masonów P3, zostało zwołane w Tokio zamiast w Lichtensteinie jak proponował “Biden“.

Ponadto, aby utrzymać presję na mafii chazarskiej, przedstawiciel Stowarzyszenia Białego Smoka spotkał się w zeszłym tygodniu z Panem K, jednym z najlepszych zabójców japońskiego podziemia. Pan K jest znany z odcinania ludziom palców po jednym kłykciu na raz, dopóki nie zdobędzie potrzebnych informacji. Następnie owija ciała ołowiem i wrzuca je do oceanu, według kolegów. W każdym razie, pan K powiedział, że frakcja Stowarzyszenia Czarnego Smoka, z którą był związany, postanowiła sprzymierzyć się ze Stowarzyszeniem Białego Smoka. Stowarzyszenie Białego Smoka następnie dało Panu K listę czołowych agentów mafii chazarskiej w Japonii. Pan K obiecał, że on i jego ludzie “przyjrzą się temu.”

Stowarzyszenie Białego Smoka miało też w zeszłym tygodniu spotkanie z ugrupowaniami prawicowymi, które mają możliwość aby zmobilizować inne frakcje japońskiego podziemia. Oznacza to, że mafia szczepionkowa w Japonii jest skazana na zagładę.

Wybór Fumio Kishidy na premiera Japonii był częścią tej zmiany. Możemy teraz ujawnić, że świadomie popieraliśmy Takaishi Sanae jako premiera, aby zmylić mafię chazarską co do jej lojalności. Takaishi miała zostać wybrana do zatuszowania zbrodni byłego premiera Abe Shinzo. Obejmowały one korupcję na Olimpiadzie w Tokio i utworzenie laboratorium wojny biologicznej, które miało być przebrane za szkołę weterynaryjną.

Prawicowa grupa, która ma silne powiązania z Tajwanem, powiedziała również, że potężna tajwańska podziemna baza w Chinach została niedawno zalana “zabijając dziesiątki tysięcy tajwańskich generałów i żołnierzy.” Jest to z pewnością związane z raportem CIA, że baza pod tamą Trzech Wąwozów, która kopała krypto-waluty, została zniszczona. Chiński rząd częściowo potwierdził to, wydając całkowity zakaz handlu kryptowalutami.

Chińczycy walczą również z mafią chazarską na wiele innych sposobów. Na przykład walka z mega-gwiazdami ma na celu udaremnienie taktyki mafii chazarskiej polegającej na wykorzystywaniu “celebrytów” do manipulowania opinią publiczną. Chińczycy rozprawiają się także z próbami wyprania do Chin fałszywych pieniędzy za pośrednictwem amerykańskich giełd rozdawanych chińskim firmom high-tech. Rozprawiają się również z próbami przekształcenia Chińczyków w zniewieściałych mięczaków, jak to miało miejsce w Japonii i na zachodzie.

https://thefederalist.com/2021/10/01/the-disappearance-of-chinese-megastars-is-a-harbinger-of-another-cultural-revolution-underway/

Ta informacja wysłana przez CIA w Azji Wschodniej jest prawie na pewno związana:

Handel akcjami Evergrande (3333 HK) i Evergrande Property Services (6666 HK) zatrzymał się w Hongkongu.

“Handel akcjami (kod akcji: 03333) China Evergrande Group (Spółka) zostanie zatrzymany o 9:00 rano dzisiaj (4.10.2021). W związku z tym wszystkie produkty strukturyzowane odnoszące się do Spółki również zostaną wstrzymane z obrotu w tym samym czasie.

Jest bardzo prawdopodobne, że zagraniczni posiadacze obligacji Evergrande zostaną wymordowani. Dotyczy to wszystkich zagranicznych banków, które kupiły wartych wiele $ 10-tek miliardów obligacji.

MI6 i prawdziwe typy w stylu Jamesa Bonda są również na wojennej ścieżce przeciwko mafii chazarskiej. “Pandemia była brudną bombą zdetonowaną przez grupę bandytów Rothschildów. Jeśli Żydzi nie powieszą ich wszystkich, to my to zrobimy “, obiecują źródła MI6.

Publikacja “Pandora papers” ujawniająca zagraniczne transakcje i aktywa ponad 100 miliarderów, 30 światowych przywódców i 300 urzędników publicznych, była częścią tej ofensywy, mówi MI6.

https://www.theguardian.com/news/2021/oct/03/pandora-papers-biggest-ever-leak-of-offshore-data-exposes-financial-secrets-of-rich-and-powerful

https://www.chron.com/news/article/Key-findings-from-the-Pandora-Papers-investigation-16506082.php

“Dokumenty Pandory są bardzo stanowczym ostrzeżeniem od nas, że podczas gdy ludność cywilna na całym świecie żyje pod presją światowego faszyzmu, my pozostaniemy cicho tylko na tak długo i nikt nie jest ponad prawem. Wiemy wszystko o tym co dzieje się na świecie i jesteśmy w stanie i jesteśmy przygotowani, aby sobie z tym poradzić…potrzeba wielu drzew i wielu lin, ale nie boimy się tego użyć”, mówią oni.

Wydanie w zeszłym tygodniu akta procesu norymberskiego miało przypominać, że tym razem sprawiedliwość dla przestępców wysokiego szczebla na pewno nadejdzie, tak jak miało to miejsce po II Wojnie Światowej, podają źródła Mossadu.

Pod tym linkiem, na przykład, możecie znaleźć listę 40 “miliarderów“, którzy zostaną natychmiast straceni za czerpanie zysków z fałszywej pandemii Covid.

https://www.forbes.com/sites/giacomotognini/2021/04/06/meet-the-40-new-billionaires-who-got-rich-fighting-covid-19/?sh=6532f45117e5

Ponadto, aby zrozumieć, że naprawdę mamy do czynienia z pedofilskimi przestępcami, tu jest faktyczny dowód handlu dziećmi. Samolot towarowy, który wystartował z Południowego Sudanu, został skontrolowany przez celników podczas międzylądowania w Nigerze. Odkryli setki porwanych dzieci w samolocie towarowym, który był w drodze do Hiszpanii. W filmie urzędnicy mówią, że dzieci miały być sprzedawane pedofilom lub wykorzystywane do przeszczepów narządów. Zauważcie, że załoga została zabrana w pasujących bransoletkach.

https://benjaminfulford.net/wp-content/uploads/2021/10/Video-for-Mondays-newsetter.mp4

Odtwarzacz video

Mafia Chazarska oczywiście walczy w każdy możliwy sposób. Na przykład używają propagandowych rzeczników, takich jak CNN, aby grozić zamknięciem światowego handlu, chyba że wszyscy zostaną zaszczepieni. Międzynarodowa Izba Żeglugi (ICS) i inne grupy branżowe ostrzegły przed ‘upadkiem globalnego systemu transportowego’, jeśli rządy nie przywrócą swobody przepływu pracowników transportu i nie nadadzą im pierwszeństwa w otrzymywaniu szczepionek uznanych przez Światową Organizację Zdrowia.

https://edition.cnn.com/2021/09/29/business/supply-chain-workers/index.html

Widzimy również takie doniesienia: kryzys dostaw przeradza się w pełnowymiarowy kryzys, w którym brakuje energii, siły roboczej i transportu z Liverpoolu do Los Angeles i z Qingdao do Queensland.”

https://www.theguardian.com/business/2021/oct/02/supply-chain-world-economy-energy-labour-transport-covid

Ponadto widzimy wiele panicznych nagłówków, takich jak Kryzys gazowy uderza w żywność podczas gdy gigantyczne holenderskie szklarnie kończą działalność.”

https://www.bloombergquint.com/onweb/your-tomatoes-may-cost-more-as-gas-prices-hit-dutch-greenhouses

Oczywiście, to wszystko są gówno warte wymówki dla bankructwa.

Mówiąc o wymówkach, wyższy rangą ekonomista Zarządu Rezerwy Federalnej Jeremy Rudd, powiedział w zeszłym tygodniu: Główną rolą ekonomii głównego nurtu w naszym społeczeństwie jest zapewnienie apologetyki dla kryminalnie opresyjnego, niezrównoważonego i niesprawiedliwego porządku społecznego.

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-09-24/fed-economist-bemoans-criminally-oppressive-social-order

To znak, że menedżerowie średniego szczebla z wypranymi mózgami babilońskiego systemu niewolnictwa opartego długu budzą się i buntują.

Dlatego też mafia chazarska stara się uciec przed wymiarem sprawiedliwości, starając się bardziej niż kiedykolwiek aby rozpocząć swoją długo oczekiwaną III wojnę światową. Na przykład teraz zachęcają irańskich niewolniczych przywódców do rozpoczęcia wojny. Dlatego rzecznik irańskiego MSZ Saeed Khatibzadeh powiedział głównemu izraelskiemu narodowemu hebrajskojęzycznemu dziennikowi Maariv, że “wojna z Izraelem już się rozpoczęła.”

Irańskie niewolnicze przywództwo próbuje teraz podżegać do wojny z Azerbejdżanem.

Oczywiście, Rosjanie nie pozwolą na rozpoczęcie takiej wojny. Zamiast tego Rosjanie robią wielkie ruchy na własną rękę. W zeszłym tygodniu wyższy rangą rosyjski polityk Jewgienij Aleksiejewicz Fiodorow

https://en.wikipedia.org/wiki/Yevgeny_Alexeyevich_Fyodorov

powiedział niemieckim patriotom, że jeśli USA zbankrutują zgodnie z oczekiwaniami, Rosja natychmiast pomoże wyzwolić Niemcy.

https://t.me/thueringer_widerstand_chat/172122

Zanim jednak zrezygnujemy z USA, należy pamiętać, że pomimo przejęcia rządu Stanów Zjednoczonych przez satanistycznych przestępców, USA nadal są znacznie silniejsze niż Chiny pod względem miękkiej władzy.

https://www.statista.com/chart/25836/countries-with-most-respondents-with-favorable-views-towards-the-us-or-china/

Oznacza to, że gdy tylko Białe Kapelusze usuną przestępców, międzynarodowe odbicie USA będzie rzeczywiście bardzo szybkie.

Na koniec w tym tygodniu, chcielibyśmy wspomnieć o ogromnym odkryciu naukowym z Indii:

“Zespół naukowców po raz pierwszy opracował reaktor, który wytwarza znaczną ilość wodoru przy użyciu zrównoważonych źródeł, takich jak światło słoneczne i woda, co jest opłacalnym i zrównoważonym procesem, powiedział w środę Departament Nauki i Technologii (DST). Zespół INST zastosował tani półprzewodnik organiczny w azotkach węgla.”

https://economictimes.indiatimes.com/industry/renewables/indian-scientists-develop-reactor-for-cost-effective-production-of-hydrogen-using-sunlight-and-water/articleshow/86624475.cms?utm_source=contentofinterest&utm_medium=text&utm_campaign=cppst

Jest to coś co powinno sprawić, że pojazdy elektryczne, z ich drogimi akumulatorami, staną się przestarzałe. Teoretycznie samochody powinny być w stanie używać paneli słonecznych na dachu lub domowych paneli słonecznych, aby wygenerować wystarczającą ilość wodoru, aby jeździć praktycznie wszędzie bez kosztów.

To Indie, wraz z Chinami, położyły kres sztucznym posunięciom zachodnich oligarchów aby utrzymać energię słoneczną nie-konkurencyjnie kosztowną. Energia słoneczna jest obecnie jedną z najtańszych form energii na Ziemi.

Japońscy producenci samochodów i urzędnicy państwowi od dawna skarżyli się, że to zachodnia ingerencja powstrzymała ich od przejścia na energię wodorową. Teraz wygląda na to, że Indie, które są bardziej niezależne niż Japonia, zaraz rozpoczną erę wodorową.

4 października 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/09/27/biden-controllers-sue-for-peace-after-secret-east-west-agreement/

Comments

 1. chybanie says:

  Tak sobie patrzę na zachmurzone niebo i czytam:
  “Teoretycznie samochody powinny być w stanie używać paneli słonecznych na dachu lub domowych paneli słonecznych, aby wygenerować wystarczającą ilość wodoru, aby jeździć praktycznie wszędzie bez kosztów.”
  W tamtym indyjskim artykule źródłowym nie ma ani słowa o sprawności całego tego procesu. Ładne te bajki dla dorosłych…
  Czy reszta “rewelacji” też jest na tym samym poziomie wiarygodności?
  Tworzenie fałszywej nadziei to gorsza podłość, niż bezpośrednie tworzenie zła.

Wypowiedz się