KOSMICZNY SEKRET | David Wilcock i Corey Goode| Pełna wersja filmu za darmo

Przypominamy bardzo ważny ( sprzed roku) film dokumentalny Davida Wilcocka i Corey’a Goode, dwóch największych, światowych demaskatorów tajnej wiedzy z: historii Ziemi, sekretów kosmicznych, sensu istnienia i duchowości, których obszar ujmują trzy poniższe, kluczowe pytania egzystencjalne:

– Kim jesteśmy?

– Co tu robimy?

– Jakie jest nasze przeznaczenie?

Film jest w języku angielskim na  kanale FREE MOVIE na YouTube ( kanał na którym opublikowaliśmy ten film w grudniu 2020 r. został usunięty) więc należy włączyć automatyczne tłumaczenie na polski, które jest na przyzwoitym poziomie. [ Należy włączyć tłumaczenie na polski w ustawieniach (koło zębate); najpierw kliknąć w „napisy”, następnie dwa razy kolejno w  „angielski ‚wygenerowany automatycznie’ ” i za czwartym razem w „przetłumacz automatycznie” i wyszukać suwakiem język polski ]

Redakcja KIP

lub jak poleca Zespół Kosmicznego ujawnienia:

Aby obejrzeć film z polskimi napisami wystarczy ściągnąć film na komputer np. przez https://www.freemake.com/pl/free_video_downloader/ a do odtworzenia użyć playera, gdzie możemy wczytać plik z napisami np. VLC Media Player, SMPlayer, GOM Player, ALLPlayer etc.

Opublikowano za:  https://kosmiczneujawnienie.com/2021/10/12/the-cosmic-secret-pelna-wersja-filmu-za-darmo/ 

Comments

  1. piechota says:

    Ładne niektóre efekty filmowe, ciekawe pomysły i może trochę nazbyt optymistyczny żeby nie powiedzieć naiwny przekaz. Odbiór niestety trochę chaotyczny przez brak porządnego tłumaczenia – dostępne napisy poniżej krytyki! Czy nie mógłby się ktoś trochę przyłożyć do opracowania napisów w poprawnej polszczyźnie? To jest niechlujstwo i/lub brak szacunku do osób nie znających języka angielskiego!

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

      Film jest ze strony Kosmiczne Ujawnienie, zamieszczony także na youtube, gdzie tłumaczenie jest automatyczne, które chociaż forma trochę „grzeszy” to treść zrozumiałą przekazuje. Jeśli natomiast ważniejsza jest forma od treści, to zapraszamy Pana do profesjonalnego tłumaczenia i wstawienia napisów do takich filmów w angielskim. Oczywiście za darmo, czyli tak samo jak my prowadzimy tę stronę od blisko 10 lat, dla dobra powszechnego czytelników, głównie dociekliwych i z zaawansowaną panoramiczną wiedzą. Co Pan komentator „piechota” na to ? Będzie miał Pan szacunek od czytelników !!!

Wypowiedz się