Kontrolerzy „Bidena” wzywają o pokój po tajnym porozumieniu Wschód/Zachód

Posted on 

Według źródeł Masonów P3, kontrolerzy reżimu fałszywego „Joe Bidena” wzywają o pokój. Proszą o konferencję w Lichtensteinie „już wkrótce„. Powodem tego jest to, że w zeszłym tygodniu osiągnięto w zasadzie tajne porozumienie Wschód/Zachód, aby wyciągnąć wtyczkę w sprawie reżimu „Bidena„, według źródeł zaangażowanych w negocjacje. Kontrolowana implozja tego przerażającego reżimu będzie następstwem ogromnego, wielomiliardowego projektu Wschód/Zachód, mającego na celu ulepszenie planety, poinformowały źródła.

Oto wiadomość od azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, do którego należy chiński prezydent Xi Jinping: „Pospieszymy się z naszymi dyskusjami aby dotrzymać terminu 30 września [aby odciąć reżim Bidena], ale czas jest nagły, więc – chociaż nie może się zdarzyć nic co będzie widoczne dla zwykłego społeczeństwa – pod powierzchnią z pewnością będą miały miejsce wielkie ruchy.”

([WDS]とお話したことはさっそくこちらで協議し30日がタイムリミットとして急がせるので、一般社会では現れることはないかもしれないが、大きな動きが水面下である起きることでしょう).

Więcej szczegółów na temat negocjacji Stowarzyszenia Białego Smoka i umowy z Azjatami zostanie zamieszczonych w dalszej części artykułu.

Warto jednak zauważyć, że kanadyjskie banki zostaną zamknięte 30 września z okazji „Narodowego Dnia prawdy i pojednania.” Nasze źródła twierdzą, że ma to zapobiec ich plądrowaniu przez kontrolerów Bidena, którzy desperacko starają się dotrzymać terminów płatności.

W każdym razie, umowa ta zasadniczo opiera się na wszelkiego rodzaju międzynarodowych podstępach i prawdziwych szpiegowskich historiach, które z pewnością będą pożywką dla filmów przez kolejne dziesięciolecia.

Zacznijmy od tego co kryło się za tak zwaną umową ws. australijskich okrętów podwodnych, która tak tajemniczo rozwścieczyła Pekin.

Władze USA, Australii i Wielkiej Brytanii podjęły działania w Australii po tym jak okazało się, że różnego rodzaju politycy zostali szantażowani i/lub przekupieni, aby przekazać kraj Chinom przez połączenie chińskiego komunizmu i intrygi Rothschildów/Rockefellerów. Było to częścią umowy, którą zawarli, aby przekazać Australię Chinom w zamian za dalsze wsparcie reżimu „Bidena„.

Oto konkretny przykład: Premier Daniel Andrews ze stanu Wiktoria, przyłączył się do chińskiej infrastrukturalnej inicjatywy Pas i Droga za plecami rządu federalnego. Ponadto, po doznaniu „urazu pleców od upadku ze schodów ” poddał swój stan najdłuższym i najsurowszym ograniczeniom z powodu „Covid” na świecie.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-8359583/Victorian-Premier-Daniel-Andrews-secretly-signed-controversial-deal-Beijing.html

https://www.dailymail.co.uk/news/article-9631549/Wild-conspiracy-theories-emerge-Victorian-Premier-Dan-Andrews-pushed-stairs-bashed.html

To prawdziwa historia ujawniona przez australijskie źródła wywiadu:

„Daniel Andrews ma w tle partnera biznesowego chińskiej mafii. Wiele milionów trafiło do Andrewsa na mające zielone światło liczne projekty w Victorii (fundusze od jego chińskich opiekunów).

Andrews został złapany w pokoju hotelowym z młodą córką swojego chińskiego szefa (czy to mogła być pułapka?). Został pobity prawie do śmierci. Jego głowa była mocno posiniaczona, w wyniku czego pękła czaszka. Miał złamane kręgi i kilka żeber. Był prawie sparaliżowany. Powiedziano mu, że od tego dnia jest ich chłopcem i musi robić wszystko co mu każą. (Jego żona zna prawdę o tym co się stało). Nieprzestrzeganie rozkazów od jego opiekunów z KPCh oznacza pewną eliminację dla niego i jego rodziny. Jak powiedział Andrews, „wypadki zdarzają się każdego dnia”.

Teraz rozumiecie powód zamknięcia branży budowlanej na 2 tygodnie w całej Victorii. Spójrzcie na zamieszki, które mają miejsce. Obserwujcie uważnie, która grupa wraca do pracy. Andrews musi forsować szczepionki na wszystkich mieszkańców Victorii. Oto jego rozkazy do wymarszu.

https://www.skynews.com.au/australia-news/coronavirus/victorian-construction-industry-forced-into-two-week-rest-to-slow-covid19-transmission/news-story/2f1771c828d412bcc6e7fb2ec42b43b8

Teraz już wiecie dlaczego takie nieraportowane (w mediach propagandowych) sceny jak ta mają miejsce każdego dnia w Australii.

https://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=183363

Nagła fala płytkich trzęsień ziemi w Australii jest również z tym związana. Źródła Pentagonu mówią, że trzęsienia ziemi są związane ze zniszczeniem tamtejszych podziemnych baz. Źródło australijskiej agencji wyjaśnia: Australia zawiera główne podziemne obiekty na świecie, które są zbudowane jak podziemne hotele, w których światowa elita planowała schronić się po wdrożeniu pierwotnego globalnego planu eksterminacji, a następnie wyjść dopiero po opadnięciu kurzu.” Nigdy więcej.

Australia nie jest jedynym krajem, który nie zostanie przekazany Chinom, jak obiecała mafia Rockefellera/Rothschilda i ich awatar „Bidena„.

Na przykład wiele się dzieje pod powierzchnią także w Japonii. Aby to zilustrować, oto zdjęcie statku więziennego US Navy, który przybył do amerykańskiej bazy w Yokosuka.

Statek więzienny jest wypełniony sprzedawcami szczepionek i chińskimi agentami komunistycznymi, według źródeł japońskiej prawicy i MI6. Choć wiele nie można jeszcze powiedzieć ze względów bezpieczeństwa operacyjnego, możemy potwierdzić, że japońskie organizacje Ninkyo (lekceważąco określane jako Yakuza) mobilizują się przeciwko mafii szczepionkowej i ich agentom. Japońscy wojskowi ze swojej strony dali do zrozumienia, że zajmą Parlament, kancelarię premiera, Bank Japonii i krajową korporację nadawczą NHK, jeśli nie zostaną podjęte działania. Ostatecznie postanowili podjąć działania po udowodnieniu, że 3,6 miliona dawek szczepionek przeznaczonych dla Japończyków zawierało truciznę.

https://www.bbc.com/news/world-asia-58338281

https://japantoday.com/category/national/update1-contaminants-found-in-pfizer-vaccine-in-cities-near-tokyo-osaka

Teraz przyjrzyjmy się, dlaczego Dyrektor Finansowy Huawei Meng Wanzhou została umieszczona w areszcie domowym w Vancouver w Kanadzie. Jej zatrzymanie nie miało nic wspólnego z Iranem, lecz ze wszystkim co ma wspólnego z praniem pieniędzy chazarskiej mafii, aby zainstalować niebezpieczne obiekty 5G na całym świecie.

Chiny nabrały przekonania, że atak na Huawei był wymierzony w Chiny. Wielu potężnych Chińczyków zostało również zaangażowanych w tajną operację, aby ukryć swój udział w ataku masowego morderstwa w Wuhan w Chinach na początku 2020 roku.

Zgony w Wuhan, prawdopodobnie w milionach, miały miejsce tylko w obszarach, w których aktywowano 10000 wież transmisyjnych 5G. Gdyby to pandemia spowodowała śmierć, to ludzie na przedmieściach i w sąsiednich miastach też powinni umrzeć, ale tak nie było.

Meng została wypuszczona, ponieważ Chiny w końcu to rozgryzły i zgodziły się przestać forsować 5G, według źródeł CIA.

Azjatyckie tajne stowarzyszenia otrzymały również dowody, że cała pandemia była atakiem na wszystkich ludzi, a nie tylko na Chińczyków. Otrzymali szczegółowe plany organizacyjne grup stojących za fałszywą pandemią i bardzo realną i niebezpieczną kampanią szczepień.

https://clubderklarenworte.de/wp-content/uploads/2021/09/Netzwerkanalyse-Corona-Komplex.pdf

Netzwerkanalyse Corona Komplex

To jest analiza zachodniej zdrady stanu – wszyscy zostaną straceni„, obiecuje MI6.

Rezygnacja kanclerz Niemiec Angeli Hitler zniosła ostatnią poważną ochronę jaką mieli ci zbrodniarze. Aby oświecić tych, którzy nadal nie wiedzą dlaczego nazywamy ją Hitler, Mossad dostarczył nam analizę jej genealogii.

Killary Rockefeller Clinton jest przyrodnią siostrą Angeli Hitler Kastner Merkel„, dodają źródła Mossadu.

Oto co członek brytyjskiej rodziny królewskiej miał do powiedzenia o niej: „Dobre pozbywanie się złych śmieci. Okropny potwór, zbir, łobuz i brzydki do oglądania. Kłopoty, które ta kobieta sprawiła nam przez te lata, mam nadzieję, że zgnije w piekle.”

W każdym razie jej usunięcie sprawiło, że czystka forsujących szczepionki stała się możliwa dzięki usunięciu najwyższego szczebla polityka chazarskiej mafii, mówią źródła. Możecie być pewien, że jej marionetka Emmanuelle Macron wkrótce pójdzie za nią w polityczne zapomnienie (jeśli nie jawną egzekucję).

Nie trzeba dodawać, że niemieccy i francuscy milionerzy uciekają gromadnie do Szwajcarii, teraz gdy ich Führer odeszła.

Dlatego też kontrolerzy fałszywego Bidena, w tym Killary Rockefeller, poprosili o spotkanie w Liechtensteinie, którego gospodarzem była grupa znana jako Guilderberg. „Guilderberg jest 570-letnim stowarzyszeniem wybitnych osób pochodzących z Księstwa Liechtenstein w Europie.”

http://www.guilderberg.com/

Stowarzyszenie Białego Smoka ma politykę wysyłania przedstawicieli do legowisk lwów, więc prawdopodobnie będą mieli kogoś na spotkaniu. Będziemy informować czytelników o tym, czy i kiedy takie spotkanie się odbędzie.

Teraz przedstawimy bardziej szczegółową relację ze spotkania Stowarzyszenia Białego Smoka i azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, które miało miejsce w zeszłym tygodniu, jak przekazał świadek spotkania:

Negocjacje w zeszłym tygodniu między przedstawicielem Stowarzyszenia Białego Smoka a przedstawicielem dużego azjatyckiego tajnego stowarzyszenia poszły dobrze. Osiągnięto ogólne porozumienie w sprawie współpracy na rzecz pokoju na świecie i rozpoczęcia masowej kampanii na rzecz położenia kresu ubóstwu i powstrzymania niszczenia środowiska.

Jednak azjatycki przedstawiciel powiedział, że wielu było przeciwnych poprzednim dyskusjom na temat światowej agencji planowania przyszłości, ponieważ, cytując, „Europejczycy mówią rozwidlonymi językami i nie można im ufać.” Zamiast tego, chcieli kontynuować za pośrednictwem BRIC i istniejących azjatyckich banków rozwoju. Wyjaśniono im, że większość tzw. przywódców BRICS to tylko służący i że przejście przez nich nie było możliwe.

Negocjator Stowarzyszenia Białego Smoka odpowiedział dalej przypowieścią o żabie i skorpionie. Historia mówi, że skorpion przybył na brzeg rzeki i poprosił żabę aby zaniosła go na plecach. Żaba powiedziała: „Ale nie ukąsisz mnie?” Skorpion obiecał, że tego nie zrobi, więc żaba zaniosła go na plecach aby przekroczyć rzekę. Kiedy byli w połowie rzeki, skorpion użądlił żabę. Żaba powiedziała: „Dlaczego to zrobiłeś?” Skorpion odpowiedział: „Bo taka jest moja natura.”

Przedstawiciel Stowarzyszenia Białego Smoka wyjaśnił więc: Musisz zrozumieć, że mając do czynienia ze skorpionem, musisz upewnić się, że nie będzie miał szansy użądlić.” Azjatycki przedstawiciel zaśmiał się i powiedział: Oczywiście, więc użyjemy trującej żaby aby upewnić się, że oboje zginą, jeśli jeden zdradzi drugiego„.

W rezultacie chiński prezydent Xi Jinping zostanie wkrótce przedstawiony z propozycją utworzenia nowej międzynarodowej organizacji, która zajmie się kwestiami, które dotyczą całej planety. Szczegóły zostaną opracowane przez dyplomatów.

Przedstawiciel azjatyckiego stowarzyszenia zgodził się również sprawdzić fakty i podjąć odpowiednie działania w celu potwierdzenia, że fałszywa pandemia była pretekstem do zaszczepienia ludzkości szczepionkami zmieniającymi DNA, a być może nawet śmiertelnymi szczepionkami. Powiedzieli również, że Chińczycy i inni Azjaci wkrótce przestaną nosić maski.

Zgodzili się, że aby poradzić sobie ze źródłem problemu, konieczne może być po prostu wyeliminowanie Szwajcarii z istnienia.

Przedstawiciel azjatyckiego stowarzyszenia miał również kilka ciekawych informacji o USA. Powiedzieli, że już zapadła decyzja aby wyciągnąć wtyczkę z administracji fałszywego Bidena, nawet zanim Stowarzyszenie Białego Smoka o to poprosiło. Chińczycy powiedzieli, że spodziewają się powrotu Donalda Trumpa na stanowisko prezydenta USA.

Stowarzyszenie Białego Smoka poradziło, że 30 września konieczne jest wyciągnięcie wtyczki z całego rządu USA, aby „osuszyć bagna.” Zasugerowali, że powrót Trumpa byłby dobrą rzeczą, ale tylko wtedy gdy porzuci naleganie na forsowanie szczepionek. W przeciwnym razie, generał Mike Flynn został zalecony jako następny prezydent USA aby przewodniczyć sprzątaniu bałaganu jakim stał się kraj.

Inną rzeczą, potwierdzoną przez japońskich prawicowców, a także azjatyckiego przedstawiciela, było to, że Takaishi Sanae zostanie następnym premierem Japonii. Zostałaby ona pierwszą kobietą-premierem Japonii. Stowarzyszenie Białego Smoka powiedziało, że Sanae może być premierem, ale tylko wtedy gdy będzie przewodniczyć realnym zmianom.

Stowarzyszenie Białego Smoka, aby upewnić się, że wszystko naprawdę się zmieni, spotka się w najbliższych dniach z przedstawicielami innych tajnych stowarzyszeń, takich jak Trójnogi Kruk i rodzina Smoka, według źródła.

Na bardziej ezoterycznym poziomie, temu pisarzowi zostały wysłane zaszyfrowane wiadomości w zeszłym tygodniu mówiące, że Pasożytnicze istoty, które żywią się strachem, nienawiścią i innymi negatywnymi emocjami„, wyszły ostatnio z ukrycia ponieważ były zdesperowane, głodne i traciły kontrolę nad ludzkością. Nawet jeśli traktujecie to jako metaforę, z pewnością osiągnięto punkt krytyczny, w którym pozytywne myślenie i miłość wygrywają bitwę o planetę Ziemię. Zostańcie z nami.

27 września 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/09/27/biden-controllers-sue-for-peace-after-secret-east-west-agreement/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/09/30/benjamin-fulford-kontrolerzy-bidena-wzywaja-o-pokoj-po-tajnym-porozumieniu-wschod-zachod/

Comments

 1. adamd says:

  Ponoć nadzieja umiera ostatnia, potrzymajmy ją …
  Boisz się?! Nie!?
  Zażyj tabaaaki….
  https://www.youtube.com/watch?v=_g6VU7Qp0is
  Bernard Ładysz, legenda nie tylko środowiska muzycznego..
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Bernard_Ładysz#Życiorys

 2. adamd says:

  Odnośnie BG polecam bacę i to info z komentarzami..

 3. krnabrny1 says:

  Co się ludzie tak rwiecie do tego wieszania? Myślicie ,że jak facet podynda 5 minut na szubienicy to sprawiedliwości stanie się zadość?;-)

  Pan Gates żyje, przynajmniej dzisiaj, epoka takiego typu oszustw już się kończy.

  Natomiast jest to informacja, że znów coś się zbliża, w zeszłym tygodniu wiele oficjeli z CDC i FDA zrezygnowało lub przeszło na wcześniejszą emeryturę.
  Teraz znika Pan Gates, pojawiła się również informacja o Evergrande pod koniec tygodnia.

  Są też informację o tym, że Chiny zajęły właśnie Tajwan

  Jednocześnie dziwnie się dzieje z wulkanem LaPalma. Okazało się ,że europejski satelita Sentinel1 zarejestrował fale grawitacyjne rozchodzące się z tego wulkanu, co oczywiście jest ściemą, natomiast, śledząc ten wulkan na żywo wyraźnie widać, że uderzył z niezwykłą zajadłością. Chodzą plotki, że ktoś mu “pomaga”:-)

  Wyraźnie mamy do czynienia z czymś co można by nazwać przygotowywaniami.

  Tyle w temacie szubienicy i Pana Gatesa.

 4. chybanie says:

  Jeden z Was pisze: “Bill Gates – powieszony”.
  Drugi z Was pisze “Bill Gates – żyje”.
  A ja pytam, dlaczego kierujecie swoje zainteresowanie i związaną z tym energię na tego osobnika?

 5. krnabrny1 says:

  Co do powyższego. Coś wyraźnie już się zaczyna dziać.

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/kids-turning-zombie-like-worldwide-facebook-whatsapp-and-instagram-social-media-all-offline-for-almost-3-hours-now

  CAŁY INTERNET ma być OFFLINE ?
  04 PAŹDZIERNIKA 2021

  Kiedy sytuacja zaczęła się dziś rano około 11:45 EDT, kiedy FACEBOOK, WHATSAPP i INSTAGRAM nie działały, żartowaliśmy, że dzieci na całym świecie będą trząść się z przerażenia bez mediów społecznościowych. Od 17:13 czasu wschodniego – odkryliśmy, że jest to rzekomo PLANOWANE WYŁĄCZENIE CAŁEGO INTERNETU.

  Wcześniej dzisiaj pisaliśmy w tej historii:

  „Jeśli widzisz ludzi na ulicach, którzy rozbijają swoje telefony komórkowe, krzyczą w obłąkany sposób lub po prostu leżą na ziemi drżąc, to znaczy, że Facebook, WhatsApp i Instagram nie działają na całym świecie od prawie trzech godzin.

  Z całego świata napływają doniesienia, że ​​młodzi ludzie krzyczą do swoich telefonów na ulicach, niektórzy uderzają nimi o ściany lub depczą je po chodnikach. Inne raporty twierdzą, że młodzi ludzie padają w bryłach drżącego ciała, nie mogąc funkcjonować jako ludzie, ponieważ ich aplikacje społecznościowe są offline.

  Facebook oraz jego platformy Instagram i WhatsApp nie działały w większości części świata w poniedziałek.

  Firma powiedziała, że ​​„jest świadoma, że ​​niektórzy ludzie mają problemy z dostępem do aplikacji Facebook” i pracuje nad przywróceniem dostępu.

  Firma nie podała, co może powodować awarię, która rozpoczęła się około 11:45. To normalne, że strony internetowe i aplikacje cierpią na awarie, chociaż takie na skalę globalną zdarzają się rzadko. Użytkownicy zgłaszali, że nie mogą uzyskać dostępu do Facebooka w Kalifornii, Nowym Jorku i Europie.

  Facebook przeżywa poważny kryzys po tym, jak informator, który był źródłem serii artykułów The Wall Street Journal, ujawniających świadomość firmy na temat wewnętrznych badań dotyczących negatywnych skutków jej produktów i decyzji upubliczniono w niedzielę w „60 Minutes”.

  Frances Haugen została zidentyfikowana w niedzielnym wywiadzie „60 Minutes” jako kobieta, która anonimowo złożyła skargi do federalnych organów ścigania, że ​​własne badania firmy pokazują, w jaki sposób potęguje nienawiść i dezinformację, prowadzi do zwiększonej polaryzacji, a w szczególności Instagram może zaszkodzić nastoletnim dziewczętom ‘ zdrowie psychiczne.

  Artykuły Journal, zatytułowane „The Facebook Files”, przedstawiały obraz firmy nastawionej na rozwój i własne interesy, a nie na dobro publiczne. Facebook próbował bagatelizować badania. Nick Clegg, Clegg, wiceprezes firmy ds. Polityki i spraw publicznych, napisał do pracowników Facebooka w notatce w piątek, że „media społecznościowe wywarły duży wpływ na społeczeństwo w ostatnich latach, a Facebook jest często miejscem, w którym rozgrywa się duża część tej debaty na zewnątrz.”

  AKTUALIZACJA 15:08 EDT —

  Raporty, które teraz przychodzą, twierdząc, że TikTok jest teraz offline.

  Gdzie indziej, VERIZON, AT&T i T-Mobile również rzekomo cierpią z powodu „masowych” awarii systemu komórkowego o tej godzinie.

  AKTUALIZACJA 15:48 EDT —

  Teraz na Twitterze zaczynają pojawiać się również gwałtownie rosnące raporty o awariach. . .

  AKTUALIZACJA 16:41 EDT —

  Rekordy DNS systemów powiedzieć jak znaleźć http: // Facebook.com lub http: // Instagram.com został wycofany rano z globalnych tablic routingu . Czy możesz sobie wyobrazić pracę na FB teraz, gdy Twój e-mail już nie działa, a wszystkie Twoje wewnętrzne narzędzia oparte na FB zawodzą?

  RUCH FLASH 17:13 EDT —

  Chwilę temu udało nam się pobrać wiadomość, która została opublikowana o 8:47 czasu pacyficznego (Kalifornia), co przekłada się na 11:47 czasu wschodniego (Nowy Jork). Ta wiadomość została zrzutu ekranu i pojawia się poniżej:

  Nikt nie mógł wtedy wiedzieć, że WSZYSTKIE MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE przestaną działać, a reszta Internetu też. Jednak właśnie to jest dokładnie tym, o czym ostrzegał powyższy komunikat, JAK SIĘ ZACZĘŁO, i dokładnie to, co teraz widzimy, gdy masowe segmenty sieci WWW w rzeczywistości przechodzą w tryb offline.

  Zamieszczenie powyższej wiadomości na jednej z tablic “chan” wydaje się uzasadnione. Są to jedyne miejsca w Internecie, w których użytkownicy mogą publikować posty całkowicie anonimowo, ponieważ systemy wiadomości „chan” celowo usuwają informacje o adresie IP przed opublikowaniem wpisu, więc jego pochodzenie NIE MOŻNA wyśledzić.

  Teraz wydaje się, że to, co dzieje się w całym Internecie, mogło być ZAPLANOWANE i jest celowo robione.

  Pobierz pieniądze z banku, gdy bankomaty nadal działają. Jeśli sieć zostanie zdjęta, bankomaty i karty kredytowe/debetowe nie będą działać. Gotówka będzie królem. Bez gotówki, bez niczego!

  Zatankuj swoje pojazdy, podczas gdy czytniki kart paliwowych nadal działają! Zdobądź dowolne jedzenie lub zapasy, o których wiesz, że potrzebujesz. Teraz.

 6. adamd says:

  Dzieje się..
  Papierek lakmusowy?
  Etap drugi. Chmura? Też przebadamy?
  Co zostaje więcej jak ironia?
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=32324&Itemid=59
  “Wczoraj na chwilę świąt się zatrzymał. A może właśnie zaczął się od nowa ?
  Szkoda tylko, że na taki krótki moment.”
  No to pomyślmy, ponoć myślenie jest złotem..
  Przy “dłuższym momencie”.. WSZYSTKO ZDYCHA!
  Co ponoć miało już miejsce na globie kilkukrotnie, jak informuje Internet..
  który w każdej chwili może też zdechnąć.
  Wystarczy jeden przycisk, jak twierdził Daniken.
  A wtedy książki i umiejętność czytania okażą się niezbędne, wrócą do łaski instrumenty niezależne od zasilania, ludzie zaczną śpiewać, poeci i inni twórcy znajdą się na właściwym miejscu.
  Troszkę optymizmu należy zachować.. prawda?
  Polecam serię filmów Mad Max
  Przeżyją ci co nie posiadali na własność budki telefonicznej.

Wypowiedz się