Aresztowania, egzekucje na całym świecie, podczas gdy rozprawianie się z mafią chazarską przyspiesza

Seria aresztowań, egzekucji i dymisji na całym świecie sygnalizuje, że trwa poważna ofensywa przeciwko mafii chazarskiej, potwierdzają liczne źródła. Szef niemieckiego banku centralnego, Dalajlama, Klaus Schwab i wielu innych są wśród tych, którzy są usuwani, źródła podają. Ponadto zastąpiono tajne rządy Anglii, Niemiec, Irlandii i Japonii.

Oto informacje uzyskane z wielu źródeł, w tym niektórych ze szczytu zachodniej struktury politycznej G7: Wojsko na całym świecie otrzymało zielone światło do działania. Będą aktywni w każdym kraju. To dobrzy faceci ujmują ostatnich złych facetów. Rozpoczęło się to w ten weekend i będzie się rozwijać przez następne 2-3 tygodnie… mogą wystąpić sporadyczne przerwy w zasilaniu, wodzie, Internecie i telefonach – bądźcie gotowi. ”

Simon Parkes, który ma własne źródła, mówi, że hotele w UE są zarezerwowane przez żołnierzy. Mówi również, że obywatele Nowej Zelandii zostali poproszeni o pozostanie w domach i aby spodziewali się usłyszeć “wybuchy, strzelaniny i krzyki dzieci.”

https://www.bitchute.com/video/pomPkuMtfyr3/

Zanim przejdziemy do dowodów zmiany rządów w innych krajach, spójrzmy na dowody, że szatański reżim “Bidena” zostanie wkrótce zlikwidowany. Pamiętacie post Qanona o “Czerwonym październiku?

Cóż, źródła CIA mówią nam, że szeroko nagłośnione postrzelenie Halyny Hutchins przez reżysera filmowego Alexa Baldwina z “rekwizytu broni” jest sygnałem. Połączmy kilka kropek:

Alec Baldwin zagrał w filmie Polowanie na Czerwony Październik, w którym pomaga upolować rosyjski atomowy okręt podwodny, który pierwotnie zacumował w Murmańsku, w radzieckiej bazie na Kole Podbiegunowym. Hutchins dorastała w Murmańsku w radzieckiej bazie na Kole Podbiegunowym, “otoczona atomowymi okrętami podwodnymi.

Była ona ukraińskim szpiegiem, którego mężem jest prawnik broniący Clintonów.

Plan filmowy, na którym została zastrzelona, znajduje się około 30 minut od mającego 33000 stóp kwadratowych rancza Zorro Epsteina w Nowym Meksyku -t ego samego, w którym znajdowały się pracownie komputerowe “wielkości domów” aby szpiegować gości, w tym księcia Andrzeja, kiedy rzekomo przebywał tam przez tydzień.

Dave Halls, asystent reżysera, który przekazał broń Baldwinowi, był pierwszym asystentem reżysera w The Crow: Salvation, następcy filmu, w którym syn Bruce’a Lee, Brandon Lee, zginął w nieszczęśliwym wypadku z bronią palną na planie w 1993 roku. Zbieg okoliczności?

https://www.dailymail.co.uk/news/article-10121545/amp/Production-crew-walked-Alec-Baldwin-movie-set-hours-tragic-shooting.html

Co może być również powiązane, mówi źródło Pentagonu, że Grant Woods – prokurator generalny stanu Arizona został usunięty ze stanowiska przez federalnych – który był kombinatorem zdrajcy Johna McCaina, został znaleziony martwy dzisiaj z nieznanej przyczyny. “To był naprawdę zły facet“, zauważa on.

Dla tych z was, którzy wolą bardziej konkretne dowody, zwróćmy uwagę na niedawne badanie opinii publicznej Pew, które pokazuje, że 85% Amerykanów “wierzy, że ich system polityczny wymaga poważnych zmian lub musi zostać całkowicie zreformowany.” Podobne liczby odnotowano w takich krajach jak Belgia, Francja, Grecja, Włochy, Japonia, Hiszpania i Korea Południowa. Możecie być pewni, że społeczność wojskowa/wywiadowcza zwraca na to uwagę.

https://www.pewresearch.org/global/2021/10/21/citizens-in-advanced-economies-want-significant-changes-to-their-political-systems/?utm_source=Pew+Research+Center&utm_campaign=b2c602b7d4-Weekly_2021_10_23&utm_medium=email&utm_term=0_3e953b9b70-b2c602b7d4-401042670

Tak brytyjski wywiad MI6 widzi sytuację: Rodziny Rezerwy Federalnej są absolutnymi bankrutami, ale bankructwo nie zostało ogłoszone. Wszystkie rządy muszą odejść z powodu przejęcia państwa przez [satanistycznych] dywersantów. Nie ma na świecie możliwości by obecne rządy mogły pozostać.”

Jeśli tak, to pytanie brzmi, co stanie się z Komunistyczną Partią Chin. Komunistyczna Partia Chin będzie wyzwalaczem, który zniszczy globalny system finansowy. Zadłużenie Chin wynosi obecnie 270% PKB. Ukryty dług publiczny lokalnych stanów Chin wynosi ponad 4 biliony dolarów. Oni żyją z ‘pozaksięgowego pożyczania’. To może być podwójna kwota. Nikt poza wewnętrznym kręgiem KPCh nie ma wiedzy “, mówią źródła CIA w Azji.

Chociaż może to być pobożne życzenie, oficjalna agencja informacyjna KPCh Xinhua wyjaśnia, że figurant KPCh Xi Jinping pracuje dla rodzin Rezerwy Federalnej, które są właścicielami ONZ:

Na świecie istnieje tylko jeden system międzynarodowy,.. Jest tylko jeden porządek międzynarodowy … i jest tylko jeden zbiór zasad … ONZ ...” podkreślił Xi.

http://www.news.cn/english/2021-10/24/c_1310265336.htm

Gdy ten raport miał zostać opublikowany, powiedziano nam, że właściciele Rezerwy Federalnej, w desperackiej próbie przetrwania, próbują teraz spieniężyć historyczne niemieckie obligacje z Republiki Weimarskiej. Obiecali również nowy, wymyślny zestaw banknotów dolarowych, chociaż nie jest w tym momencie jasne czy są one wspierane przez kraje świata, czy tylko zbankrutowaną amerykańską korporację.

Bez względu na wszystko, azjatyckie tajne stowarzyszenie ze swojej strony obiecuje Rothschildom itp. którzy wydają rozkazy Xi, że stracą władzę i kontrolę nad światowymi finansami.

Kiedy opadnie kurz, Chiny ponownie staną się niepodległym krajem i pokojowo połączą się z Tajwanem, obiecują źródła.

Źródła CIA ze swojej strony dodają, że Doug Emhoff, mąż wiceprezydent amerykańskiej korporacji Kamaly Harris, jest członkiem sekty Chabad “zabić 90% ludzkości, zniewolić resztę“, . Mówi się, że jest także agentem KPCh z dużymi inwestycjami finansowymi w Chinach.

Co może być powiązanym posunięciem, mówią źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia, to że Dalajlama “mógł umrzeć.” Pomimo kultywowania wizerunku żywego świętego, Dalajlama był przyjacielem nazistów, którzy przewodzili jednemu z najbardziej przerażających reżimów niewolniczych w historii. Nakazał również zamordowanie mojego 5-miesięcznego nienarodzonego dziecka, według świadków w Nepalu. Prawdopodobnie zlecił też zabójstwo Matuzaki Tomomi, matki tego dziecka (zniknęła bez śladu).

Niezależnie od tego, walka o jego następcę już trwa, jak pokazuje ten news:

Chiny nie mają żadnej władzy aby zaangażować się w wybór kolejnego Dalajlamy, Gyangbung Rinpocze, powiedział szef klasztoru Tawang w Arunachal Pradesh.

https://www.ndtv.com/india-news/china-has-no-role-in-choosing-next-dalai-lama-head-of-tawang-monastery-2586414

Jeśli istnieje sprawiedliwość we wszechświecie, Dalajlama poniesie duchową śmierć i nie zostanie reinkarnowany.

Bez względu na wszystko, upadek kontrolowanego przez KPCh/ONZ/Rothschildów reżimu amerykańskiej korporacji dzieje się w czasie rzeczywistym. Oprócz szeroko opisywanego załamania gospodarczego, obserwujemy obecnie utratę kontroli nad granicą z Meksykiem. Oto kilka surowych informacji na temat sytuacji:

Kartele wkroczyły do północnego hrabstwa Maverick i południowego hrabstwa Kinney, prowadzą już walki ze zwykłymi mieszkańcami, a dziś wieczorem opanowały małe miasteczko na amerykańskiej ziemi, co uważa się za przygotowanie do inwazji. Wszystkie organy ścigania i Amerykańska Straż Graniczna opuściły teren.

Oczekiwania: 380000+ nielegalnych przybywa na południową granicę Teksasu w mniej niż 72 godziny od 23:00 22-10-21…150000 (połowa) przybędzie do przejścia północnego Teksasu (Del Rio) aby przytłoczyć i naruszyć przejście, powodując wysłanie Straży Granicznej i Gwardii Narodowej…150000 (połowa) przybędzie do przejścia południowego Teksasu (Laredo) aby przytłoczyć i naruszyć przejście, powodując wysłanie większej liczby Straży Granicznej i Gwardii Narodowej…80000 uzbrojonych Haitańczyków przybędzie do środkowego bez ochrony i przystąpią do inwazji. …Ciężkie walki mają się rozpocząć w poniedziałek (10-25-21) i mają wzrastać na intensywności przez cały tydzień.

https://projectcamelotportal.com/2021/10/23/breaking-invasion-of-us-texas-border/

Zapytane o to źródła Pentagonu mówią: “To potwierdzone. To wina karteli. Przemoc rośnie. Nie tylko nielegalni cudzoziemcy wjeżdżają do kraju, ale również ruch narkotykowy jest przez dach. Dużo chińskiego fentanylu. Dużo meksykańskiej metamfetaminy, bardzo wysokiej czystości. Przedawkowanie narkotyków w okolicy Phoenix jest bardzo wysokie. Trupy codziennie znajdowane na przystankach autobusowych.”

Nagłówki poniżej, z szatańskim słowem kodowym 666, wyjaśniają kto za tym stoi:

Agenci Straży Granicznej zatrzymali w sumie 1666167 nielegalnych imigrantów wzdłuż południowo-zachodniej granicy w 2021 roku … urzędnicy federalni ‘stracili całkowitą kontrolę’ nad południowo-zachodnią granicą pod wodzą prezydenta Joe Bidena

https://www.theepochtimes.com/mkt_morningbrief/border-patrol-arrests-shatter-all-records-at-southern-border_4064208.html

https://www.theepochtimes.com/us-has-lost-operational-control-of-southwest-border-senate-gop-panel-told_4061287.html

To nie jedyna granica, która się załamuje. Podobna sytuacja ma miejsce na granicach UE.

https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1526638/belarus-sends-truckloads-of-asylum-seekers-to-poland-baltics-bbc

W każdym razie UE upada teraz gdy jej Führer Angela Hitler została odsunięta od władzy. Najnowszym dominem, które upadło, jest prezes Bundesbanku Jens Weidmann, który 31 grudnia 2021 r. poprosił prezydenta federalnego Franka-Waltera Steinmeiera o odwołanie go ze stanowiska.” Weidmann wspomniał o powrocie Marki Niemieckiej w swoim liście rezygnacyjnym, pisząc: Reorganizacja nadzoru bankowego w Europie doprowadziła nie tylko do powstania zupełnie nowych struktur nadzorczych w EBC, ale także do wzmocnienia roli Bundesbanku.”

https://www.bundesbank.de/en/press/press-releases/statement-by-bundesbank-president-dr-jens-weidmann-877830

Wyjście Polski z UE również teraz wygląda na bardziej prawdopodobne. Premier Polski Mateusz Morawiecki mówi: Gdybyśmy zgodzili się na centralne prawo, oznaczałoby to, że UE przestaje być stowarzyszeniem suwerennych państw i przez fait accompli (fakt dokonany) UE zostaje przeniesiona do centralnie rządzonego państwa europejskiego, w którym instytucje europejskie mogą zmusić tzw. prowincje do zrobienia tego czego chce władza centralna. Nie na to się zgodziliśmy w traktatach“.

https://www.theguardian.com/world/2021/oct/19/polish-prime-minister-escalates-war-of-words-with-eu-over-rule-of-law

UE grozi odcięciem dostaw euro do Polski, co sprawia, że coraz bardziej prawdopodobne jest, że Polski Złoty również powróci.

W kolejnym znaku, że tajny rząd UE upada, 20 października policja dokonała nalotu na 46 budynków mieszkalnych i komercyjnych w ramach dochodzenia ws. włoskiej mafii “Ndrangheta“. Jest to grupa, którą źródła Masonów P3 twierdzą, że rządzili światem przez ostatnie 26000 lat.

https://english.alarabiya.net/News/world/2021/10/20/Police-raid-homes-businesses-across-Germany-Italy-Bulgaria-in-Italian-mafia-probe

To może być tylko mit, ale trwająca fałszywa kampania pandemii i szczepionek jest bardzo realnym dowodem diabelskiego tajnego rządu. Wysłano nam filmy pięknych dzieci ze ściętymi głowę i rodziną Rezerwy Federalnej, która uprawia seksualne orgie z krwią ściętych dzieci. Są niewiarygodnie szatańscy. To jak wściekły pies, trzeba ich zastrzelić, mówi źródło MI6.

Fałszywa pandemia to Zdrada Stanu międzynarodowego kompleksu medycznego sprzeczna z Dziesięcioma Kodeksami Norymberskimi. W odwecie powiesimy parlament, a w razie potrzeby każdego generała. Niech to stwierdzenie będzie znane na całym świecie, mówi MI6.

Ten pisarz podejmuje również osobiste działania, jak widać w tym liście, który wysłałem do Klubu Korespondentów Zagranicznych Japonii:

Pozew przeciwko Klubowi Korespondentów Zagranicznych Japonii

Ma to na celu poinformowanie KKZJ, że pozwę ich o 10 milionów jenów za oszczerstwa, utratę reputacji i uniemożliwienie mi uczestnictwa w konferencjach prasowych. Rada KKZJ zrobiła to, zmuszając mnie do noszenia maski bez naukowego uzasadnienia takiej potrzeby.

Jeśli chcecie zapobiec pozwowi – który klub przegra – musicie publicznie przeprosić mnie za próbę zmuszenia mnie do noszenia masek i zakończenia polityki masek i innych środków związanych z “pandemią”.

Ponieważ powinniście być klubem prasowym, zalecam aby jeden z waszych członków zadzwonił (tak jak ja) do japońskiego Ministerstwa Zdrowia i opieki społecznej, aby zapytać ich czy mają dowody naukowe na istnienie wirusa COVID 19 (certyfikat szczepionki ID 2019), który jest uzasadnieniem polityki noszenia masek. Przekonacie się, że nie.

Ponadto, dla waszej informacji, powodem, dla którego “COVID” tajemniczo zniknął w Japonii, jest to, że złożyłem w Departamencie Policji w Marunouchi zarzuty przeciwko funduszowi hedgingowemu KKR. Policja otrzymała dowody na to, że wszystkie “pozytywne” wyniki testu COVID zostały przez nich oszukańczo stworzone. Ponadto wykazano, że wszyscy pacjenci i zgony na COVID miały miejsce w szpitalach, których fundusz jest właścicielem. Dostarczono im również dowody na to, że pewien Robert Rothschild złożył w 2016 r. (trzy lata przed rozpoczęciem rzekomej pandemii) patent na metodę wykrywania COVID 19. Późniejsze działania organów ścigania zmusiły ich i ich beztroskich rządowych pachołków do zaprzestania fabrykowania fałszywej pandemii aby wymusić szczepienia na Japończykach.

Będziemy również wnosić zarzuty karne przeciwko japońskiemu rządowi, ponieważ przeprowadzanie leczenia (szczepień) opartego na kłamstwach jest zbrodnią wojenną, zgodnie z kodeksem norymberskim.

Ponadto, będę publikować ten list na mojej stronie internetowej (która ma ponad 30 milionów odsłon miesięcznie), aby upewnić się, że nie próbują zamiatać tej sprawy pod dywan.

Wasz,

Benjamin Fulford

Redaktor i Wydawca

Cotygodniowe wiadomości i analizy geopolityczne

MI6 i japońscy prawicowcy bliscy cesarza potwierdzili, po zbadaniu sprawy, że powyższe jest prawdą.

Można również potwierdzić, że założyciele KKR Kravis i Roberts zrezygnowali niedawno.

https://www.barrons.com/articles/kkr-kravis-roberts-step-down-ceos-51633966103

Na koniec w tym tygodniu, skontaktowaliśmy się z tajnym programem kosmicznym za pośrednictwem Willisa Byrda, bratanka Admirała Byrda. Mówią, że atlantycka Wyspa La Palma jest pod atakiem haarp, ale został on zneutralizowany, więc nie ma potrzeby martwić się o tsunami.

Mówią też ,że System Starlink użyje wojskowego programu Odin aby zniszczyć satelity Mossadu, które obsługują media głównego nurtu. To właśnie wcześniej zdjęło Facebooka jako test.”

https://odin.tradoc.army.mil/

Jak zwykle z takimi informacjami, zobaczyć znaczy uwierzyć. Możemy jednak potwierdzić, że dobrzy ludzie są w ofensywie, a wyzwolenie ludzkości jest bliskie.

25 października 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/10/25/worldwide-arrests-executions-as-khazarian-mafia-takedown-accelerates/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/10/28/benjamin-fulford-aresztowania-egzekucje-na-calym-swiecie-podczas-gdy-rozprawianie-sie-z-mafia-chazarska-przyspiesza/

Comments

 1. kilerro says:

  Przepraszam, ale musze. “UE grozi odcięciem dostaw euro do Polski, co sprawia, że coraz bardziej prawdopodobne jest, że Polski Złoty również powróci.” . A gdzie ten Polski Złoty powędrował, że musi wracać?

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Polski Złoty jedynie z nazwy jest polską walutą, ale faktycznie jest podwieszony płynnymi kursami wymiany walut pod dolara lub euro i przez to jest walutą globalną, której zarządzanie wyjęte jest spod kurateli “polskiego rządu”. Ograniczone zarządzanie jest w gestii Narodowego Banku Polskiego, który nie jest ani Narodowy, ani Polski, lecz jest w większościowej własności i/lub pełnym zarządzaniu klanu banksterskiego Rotschildów, podobnie jak ponad 90 % Banków Centralnych spośród wszystkich krajów świata !!!

   • kilerro says:

    Nie dokładnie o to mi chodziło. Z wypowiedzi pana Fulforda ja wnioskuje iz w polsce walutą jest euro i jak wyjdziemy z unii to złotówka wróci. Ale nie widzialem oryginalu po angielsku wiec moze to tylko takie tłumaczenie nie do konca perfekcyjne. A o banksterach to chyba wszyscy czytelnicy kip wiedza o co chodzi, wiem i ja.

 2. piechota says:

  A prezesowi NBP kazano kłamać w sprawie gotówki, która ma być likwidowana i to bardzo szybko zamieniona na czipy w ciałach najpierw genetycznie zmodyfikowanych jeszcze ludzi a zaraz biorobotów już nieludzi!

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Demonstrowanie zachowań przysłowiowego “Kubusia Fatalisty” oznacza ni mniej ni więcej tylko braku wiedzy. Natomiast co do nie pierwszej już zdecydowanej wypowiedzi prezesa NBP, którą jako KLUB w pełni popieramy ( jutro ukaże się jego pełna wypowiedź w obronie gotówki na stronie z całym wybranym zestawem linków do materiałów na temat pieniądza i Nowej Ekonomii) to, niewielu ludzi, (a sądzimy, że Pan do nich na pewno nie należy) miałoby taką odwagę powiedzieć te bardzo logiczne treści. Więc po co pisać takie bezrozumne treści, że jak mówi rzeczy słuszne to na pewno kłamie… Obecny globalny system finansowy się rozpada na naszych oczach, plandemia ten proces tylko przyśpieszyła, aby obarczyć winą Covid-19 jako sprawcę upadku globalnej lichwy i złodziejskiej spekulacji. Zamiary czpizacji nie mają szans powszechnej realizacji… a jedynie wśród dużej części wystraszonych zaszczepionych…

  • kilerro says:

   Pan Piechota strasznie czarno wszystko widzi? Musimy pamietac ze to my kreujemy rzeczywistosc. Od początku plandemii nie udało im sie mnie przestraszyc wiec teraz tym bardziej im sie nie uda. Im sie czas konczy i popelniaja bledy w pospiechu. Coraz wiecej ludzi sie budzi i nawet zauwazylem ze młodzi też. Wiec troche optymizmu i pamietajmy ze do niczego nie moha nas zmusić.

Wypowiedz się