Zgony i urazy związane ze szczepionką COVID są potajemnie ukrywane

Opublikowane 3 lipca 2021 przez State of the Nation

Analiza dr Josepha Mercola

Historia w skrócie

Doniesienia o zgonach i poważnych obrażeniach spowodowanych szczepionkami na  COVID-19 rosną z dnia na dzień. Na dzień 11 czerwca 2021 r. amerykański system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) odnotował 358 379 zdarzeń niepożądanych, w tym 5993 zgonów i 29 871 poważnych obrażeń

W unijnej bazie danych o działaniach niepożądanych związanych ze szczepionkami przeciw COVID, zwanej EudraVigilance, na dzień 19 czerwca 2021 r. odnotowano 1 509 266 zgłoszonych obrażeń, w tym 15 472 zgonów. EudraVigilance przyjmuje tylko zgłoszenia od członków UE, więc obejmuje tylko 27 krajów. Co ciekawe, około POŁOWA wszystkich zgłoszonych obrażeń — 753 657 — jest wymieniona jako „poważne”

Brytyjski system Yellow Card do dnia 9 czerwca 2021 r. otrzymał 276 867 zgłoszeń o zdarzeniach niepożądanych po „szczepieniach przeciw COVID”, w tym 1332 zgonów

Zanim podejmiesz decyzję o udziale w tym bezprecedensowym eksperymencie zdrowotnym, warto ocenić swoje ubezpieczenie osobiste i zdolność finansową do poradzenia sobie z poważnymi obrażeniami, ponieważ producenci szczepionek na wypadek pandemii są zabezpieczeni od odszkodowań z procesów sądowych

Jeśli zostałeś ranny w wyniku zastrzyku COVID i mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, jedynym sposobem, w jaki możesz się odwołać, jest złożenie wniosku o odszkodowanie z Ustawy o odszkodowaniu za szkody powstałe w wyniku kontuzji (CICP). Wypłaty są rzadkie, pokrywają tylko utracone zarobki i nieopłacone rachunki medyczne, nie można się od nich odwołać, są ograniczone do około 370 000 USD za śmierć i wymagają wyczerpania prywatnego ubezpieczenia przed rozpoczęciem

Doniesienia o zgonach i poważnych obrażeniach spowodowanych szczepionkami na COVID-19 narastają z zawrotną szybkością. Ci, którzy patrzą na liczby i mają pewną świadomość historycznych wskaźników obrażeń poszczepiennych, zgadzają się, że nigdy nie widzieliśmy czegoś takiego, nigdzie na świecie. Chociaż dla niektórych krajów zdobycie danych może być trudne, te, które możemy sprawdzić, ujawniają głęboko niepokojące wzorce.

• Stany Zjednoczone — na dzień 11 czerwca 2021 r. amerykański system zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionki (VAERS) odnotował 358 379 zdarzeń niepożądanych (1), w tym 5993 zgonów i 29 871 poważnych obrażeń.

W grupie wiekowej od 12 do 17 lat odnotowano 271 poważnych obrażeń (2) i siedem zgonów. Wśród kobiet w ciąży wystąpiło 2136 zdarzeń niepożądanych, w tym 707 poronień lub przedwczesnych porodów (3) Wszystko to musi być niedoszacowane, ponieważ historycznie mniej niż 10% skutków ubocznych szczepionek jest zgłaszanych do VAERS.(4 )

Badanie przeprowadzone przez Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA wykazało, że wynosi on zaledwie 1%. (5,6) Tak czy inaczej, zgłoszony wskaźnik zgonów spowodowanych szczepionkami COVID-19 przekracza obecnie zgłoszony wskaźnik zgonów ponad 70 szczepionek połączonych w ciągu ostatnich 30 lat i jest około 500 razy bardziej śmiertelny niż szczepionka przeciw grypie sezonowej (7), która w przeszłości miała był najbardziej niebezpieczny.

Szczepionki COVID są również pięć razy bardziej niebezpieczne niż szczepionka pandemiczna H1N1, która miała 25 na milion poważnych skutków ubocznych. (8,9) Zakładając, że szczepienia COVID miały taki sam wskaźnik skutków ubocznych i zakładając, że szczepionkę dostało około 200 milionów, szacowana liczba osób cierpiących na poważne skutki uboczne wyniosłaby około 5000. To już dawno za nami, ponieważ 358 379 osób zostało poważnie rannych lub zabitych.

Mimo że w VAERS odnotowano prawie 6000 zgonów, liczba ta jest prawdopodobnie poważnie zagrożona. Niedawno przeprowadziłem wywiad z dr. Vladimirem Zelenką, który z powodzeniem leczył pacjentów z COVID, i omówiliśmy bardzo wyraźną możliwość, że każdy, kto otrzyma szczepienie COVID, może umrzeć z powodu powikłań w ciągu najbliższych dwóch do trzech lat.

Osobiście wie o 28 zgonach spowodowanych przez szczepienie COVID, które nie zostały zaakceptowane przez VAERS. Zelenko podejrzewa, że ​​liczba zgonów może już przekroczyć 100 tys. Natychmiastowe wstrzyknięcie szczepionki COVID naraża wstrzykniętą osobę na bardzo wysokie ryzyko zgonu z powodu COVID.

Większość z nich ma fałszywą pewność, że są chronieni, ale w rzeczywistości są o wiele bardziej podatni na zagrożenia i w rezultacie nie będą podejmować bardzo agresywnych, proaktywnych środków, aby uniknąć śmierci z powodu patogennego torowania lub paradoksalnego wzmocnienia odporności, zanim będzie za późno.

Upewnij się, że zrobisz notatkę w swoim kalendarzu, aby przejrzeć mój przełomowy wywiad z Zelenką w tę niedzielę 4 lipca 2021 r., czyli za trzy dni. Przeanalizujemy protokoły, których możesz użyć, aby chronić siebie i swoją rodzinę lub tych, których kochasz, którzy teraz żałują, że otrzymali szczepionkę COVID.

• Unia Europejska — w unijnej bazie danych o działaniach niepożądanych leków wywołanych szczepionkami przeciw COVID, zwanej EudraVigilance, odnotowano 1 509 266 zgłoszonych obrażeń, w tym 15 472 zgonów na dzień 19 czerwca 2021 r. (11) EudraVigilance przyjmuje tylko zgłoszenia od członków UE, więc obejmuje tylko 27 z 50 krajów europejskich.

Co ciekawe, około POŁOWA wszystkich zgłoszonych urazów — 753 657 — jest uznana za „poważne”, co oznacza, że ​​uraz zagraża życiu, wymaga hospitalizacji, skutkuje stanem istotnym z medycznego punktu widzenia, znaczną niepełnosprawnością lub trwałą niezdolnością do pracy.

• Wielka Brytania — Brytyjski system żółtej karty otrzymał do dnia 9 czerwca 2021 r. 276 867 zgłoszeń zdarzeń niepożądanych po „szczepieniach” przeciwko COVID, w tym 1332 zgonów. (12)

• Izrael – Według raportu Izraelskiego Komitetu Ludowego, cywilnego organu ekspertów ds. zdrowia, „nigdy nie było szczepionki, która zaszkodziłaby tak wielu ludziom”. (13) Na przykład izraelskie dane pokazują chłopców i mężczyzn w wieku od 16 lat. do 24, którzy zostali zaszczepieni, mają 25-krotnie większą częstość występowania zapalenia mięśnia sercowego (zapalenie serca) niż normalnie. (14) (Zapalenie mięśnia sercowego dotyka również nastolatków i młodych dorosłych w USA. Chociaż urzędnicy CDC twierdzą, że nie zgłoszono żadnych potwierdzonych zgonów, co najmniej dwa zgony zostały tymczasowo powiązane ze szczepionką. (15,16,17,18,19)

• Australia — W Australii dwie osoby zmarły z powodu zakrzepów krwi po przyjęciu zastrzyku COVID firmy AstraZeneca. Tymczasem tylko jedna osoba — starsza kobieta — zmarła w tym roku na COVID-19. (20,21)

Jeśli coś pójdzie nie tak, jesteś zdany na siebie. Trudno sobie wyobrazić ból i cierpienie, jakie wywołały te strzały. Najwyraźniej życie milionów ludzi na całym świecie zostało przez nich wywrócone do góry nogami. Wielu może nie wyzdrowieć, fizycznie lub finansowo.

Naprawdę ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że jeśli coś pójdzie nie tak, jesteś w dużej mierze zdany na siebie. Zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału w tym bezprecedensowym eksperymencie zdrowotnym, warto ocenić swoje ubezpieczenie osobiste i zdolność finansową do poradzenia sobie z poważnymi obrażeniami, ponieważ producenci szczepionek na wypadek pandemii są zwolnieni z odszkodowań od procesów sądowych. Nie możesz ich pozwać o odszkodowanie. Nie możesz też pozwać rządu ani nikogo innego.

Jeśli zostałeś ranny w wyniku zastrzyku COVID i mieszkasz w Stanach Zjednoczonych, jedynym sposobem, w jaki możesz się odwołać, jest złożenie wniosku o odszkodowanie z Ustawy o odszkodowaniu za szkody spowodowane przez COVID (CICP), zgodnie z którą szczepionki przeciw COVID-19 są objęte ochroną.22 CICP jest prowadzony przez agencja o niewielkiej liczbie pracowników podlegająca Departamentowi Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych.

Szczegóły i hiperłącza do formularzy wniosków o zasiłki można znaleźć na prawnym pasku bocznym Congressional Research Service, „Programy kompensacyjne dla potencjalnych urazów poszczepiennych COVID-19”. , który obejmuje inne szczepionki, w tym szczepionkę przeciw grypie.

Odszkodowanie z CICP jest bardzo ograniczone i trudne do uzyskania. W swojej 15-letniej historii wypłacił zaledwie 29 roszczeń, mniej niż 1 na 10, (24,25,26) Kwalifikujesz się tylko wtedy, gdy Twoje obrażenia wymagają hospitalizacji i powodują znaczną niepełnosprawność i/lub śmierć, a nawet jeśli spełniasz kryteria kwalifikacyjne , wymaga to wykorzystania prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego, zanim zostanie uruchomione, aby zapłacić różnicę.

Średnie odszkodowanie CICP wynosi 200 000 USD, a przypadki śmierci są ograniczone do około 370 000 USD. W międzyczasie możesz łatwo zebrać rachunek za szpital w wysokości 1 miliona dolarów, jeśli doznasz poważnego zdarzenia zakrzepowego. Nie ma zwrotu za ból i cierpienie, tylko utracone zarobki i nieopłacone rachunki medyczne.

Oznacza to, że osoba na emeryturze nie może się kwalifikować, nawet jeśli umrze lub skończy na wózku inwalidzkim. Rekompensata wynagrodzenia jest ograniczona czasowo i ograniczona do 50 000 USD rocznie. Co więcej, nie możesz odwołać się od decyzji CICP. Odwołania są po prostu rozpatrywane przez innego pracownika w tym samym biurze. Czy możesz sobie pozwolić na kontuzję wywołaną przez COVID? Nawet jeśli mogą to zdobyć, odszkodowania CICP prawdopodobnie będą kroplą w morzu dla większości ludzi.

Średnie odszkodowanie wynosi 200 000 USD, a liczba przypadków zgonu jest ograniczona do 370 376 USD. (27) Tymczasem w przypadku poważnego zdarzenia zakrzepowego możesz z łatwością zebrać rachunek za szpital w wysokości 1 mln USD. (28) Musisz także zapłacić za własną pomoc prawną i wszelkich potrzebnych świadków na poparcie Twojego roszczenia.

Na początku czerwca 2021 roku KRDO News donosiło (29) o sprawie Kendry Lippy, 38-letniej kobiety, która nie miała żadnych dolegliwości zdrowotnych przed zaszczepieniem Johnson & Johnson. W ciągu tygodnia pojawiły się u niej bóle głowy, brzucha i nudności. Jej diagnoza: ciężkie zakrzepy krwi, które przeszły w niewydolność wielonarządową i śpiączkę. Musiała usunąć większość jelita cienkiego i do końca życia będzie potrzebować całkowitego żywienia pozajelitowego — metody żywienia, która omija jej przewód pokarmowy. Była hospitalizowana przez 33 dni, w tym 22 dni na oddziale intensywnej terapii. Teraz potrzebuje terapii zajęciowej i fizycznej, aby odzyskać podstawowe funkcje, takie jak chodzenie, pisanie i trzymanie widelca.

Rachunek za szpital Lippy przekracza już milion dolarów, sumę, której prawdopodobnie nigdy nie będzie w stanie spłacić, i nie wiadomo, jakiego rodzaju leczenia będzie potrzebowała w nadchodzących latach. Najwyraźniej Lippy zmierza do bankructwa, a rachunki medyczne są najczęstszą przyczyną w USA. Dodatkowe postanowienia, które sprawiają, że wypłaty są rzadkie.

Są też ograniczenia czasowe. Aby się zakwalifikować, musisz złożyć wniosek o świadczenia w ciągu jednego roku od daty podania szczepionki. Jest to poważna bariera, ponieważ wystąpienie poważnych skutków ubocznych może zająć trochę czasu. Na przykład po pandemii świńskiej grypy w 2009 roku ludzie zaczęli zgłaszać zespół Guillain-Barre lata po otrzymaniu szczepionki przeciw pandemii H1N1. W tym momencie już się nie kwalifikowali (30)

Najgorsze jednak jest to, że teraz twoim obowiązkiem jest udowodnienie, że twoje obrażenia były „bezpośrednim wynikiem zastosowania środka zaradczego opartego na przekonujących, wiarygodnych, ważnych, medycznych i naukowych dowodach wykraczających poza zwykłe powiązania czasowe”. Innymi słowy, zasadniczo musisz udowodnić, czego sam twórca szczepionek jeszcze nie ustalił, widząc, że jesteś częścią ich wciąż trwających badań! CICP również notorycznie ukrywa, dlaczego roszczenia są zatwierdzane lub odrzucane.

Jak donosi Insurance Journal, „nie ujawnia nawet najbardziej podstawowych szczegółów, takich jak rodzaje chorób, które ludzie twierdzą, że dostali dzięki szczepionkom” (31).

Na dzień 1 czerwca 2021 r. 1360 Amerykanów ubiegało się o odszkodowanie od CICP za obrażenia i zgony wynikające z pandemicznych środków zaradczych, ale tylko 869 uznano za uprawnionych do wniesienia roszczenia. (32) Żaden z nich nie został orzeczony.

Profesor Peter Meyers, były dyrektor Kliniki ds. Urazów Poszczepiennych, który nazwał CICP „procesem czarnej dziury” (33), ostrzega, że ​​jest to „kiepski program”. Powiedział Life Site News: (34) „To tajny, nieprzejrzysty program, w którym niektórzy nieznani urzędnicy z Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej będą podejmować decyzje; nie wiemy, ile osób orzeka, kim są, ani jaki jest proces”.

Tajemnica oznacza, że ​​nie ma oficjalnych statystyk dotyczących rodzajów obrażeń, o które się zgłaszają, ani tego, jakie środki zaradcze spowodowały ich obrażenia.

Nawiasem mówiąc, szczepionki nie są jedynymi środkami zaradczymi chronionymi przed odpowiedzialnością. Błędy w leczeniu szpitalnym są również chronione, a wiemy, że niektóre szpitale rutynowo zabijały pacjentów, niezależnie od tego, czy potwierdzili COVID-19, czy nie, umieszczając ich na respiratorach, nawet jeśli tego nie potrzebowali. (35)

Czy możesz ufać tym przestępcom białych kołnierzyków? Jak wspomniano, producenci szczepionek na wypadek pandemii są chronieni przed odpowiedzialnością finansową. Jedynym sposobem, w jaki możesz złożyć pozew, jest udowodnienie „umyślnego wykroczenia”, takiego jak umyślne oszustwo, nieuczciwe zachowanie lub ukrywanie istotnych informacji.

Aby to obejść, producenci szczepionek mogą po prostu nie szukać pewnych problemów. Doskonałym przykładem jest możliwość niepłodności. Podejrzewa się, że białko kolcowe ma szkodliwy wpływ na reprodukcję, a dane firmy Pfizer dotyczące biodystrybucji wskazują, że gromadzi się ono w jajnikach kobiet. (36) Mimo to firma Pfizer nie przeprowadziła żadnych testów toksyczności reprodukcyjnej. Ponieważ nie patrzyli, mogą z kamienną twarzą powiedzieć, że „nie wiedzieli”, że strzał może spowodować niepowodzenie reprodukcyjne.

Chodzi o to, że powinni byli to podejrzewać i zrobić testy, aby się upewnić. Już teraz widzimy oznaki toksyczności reprodukcyjnej. Dane sugerują, że odsetek poronień wśród kobiet, które otrzymały „szczepionkę” przeciw COVID w ciągu pierwszych 20 tygodni ciąży, wynosi aż 82%. Normalna stawka wynosi 10%, więc nie jest to niewielki wzrost. Niepłodność będzie znacznie trudniejsza do ustalenia i może potrwać dziesięciolecia. (37)

W liście z 28 maja 2021 r. do redaktora The New England Journal of Medicine, dr. Ira Bernstein i Sanja Jovanovic oraz Deann McLeod, HBSc z Toronto, zwrócili na to uwagę, podkreślając, że wstępne badania bezpieczeństwa opublikowane w NEJM w kwietniu 2021 r. były błędne, włączając do nich „ciąże nierozpoznane klinicznie”. (38) Zawierały one dostosowane wykresy odzwierciedlające to i poprosiły autorów badania o usunięcie błędnych danych, ale, co ciekawe, ich list zniknął z Internetu w ostatnim tygodniu czerwca, chociaż nadal znajdował się w archiwach Wayback na dzień 27 czerwca 2021 r.

Przypadkowo, w czerwcu 17, 2021, NEJM ponownie opublikował kwietniowe badanie bez wyjaśnienia, dlaczego zostało ponownie opublikowane i bez korekty danych.

Biorąc pod uwagę kryminalną historię firm Pfizer, Johnson & Johnson i AstraZeneca, trudno zrozumieć, jak miliony ludzi ufają, że te firmy nie kłamią, aby zarobić.

Jak donosi Life Site News: (39)„Tylko trzem głównym producentom szczepionek, Pfizer, Johnson & Johnson i AstraZeneca, sądy stanowe i federalne nakazały zapłacić łącznie ponad 8,6 miliarda dolarów grzywien w celu rozwiązania dziesiątek zarzutów o wykroczenia karne i cywilne. Sama firma Pfizer została ukarana grzywną w wysokości 2,3 miliarda dolarów – według Departamentu Sprawiedliwości – największa taka ugoda w historii – za umyślne oszukanie i błędną markę swoich leków, które zostały już usunięte z półek za udokumentowane niebezpieczeństwa.

Ale w przypadku sześciu demaskatorów, którzy przedstawili dowody przeciwko firmie, firma mogła nadal wprowadzać w błąd i sprzedawać swoje niebezpieczne towary. „Dokonaliśmy kompromisu w Ameryce”, powiedział Meyers, zapewniając producentom szczepionek ochronę przed odpowiedzialnością, aby zapewnić, że będą nadal wytwarzać szczepionki, które przed uzyskaniem immunitetu prawnego ugrzęzły w procesie sądowym z powodu skutków ubocznych.

Producenci, którzy produkują samochody, drabiny lub inne produkty, mogą być pozwani, jeśli są wadliwe. Producenci szczepionek ponoszą całkowitą odpowiedzialność za zapewnienie, że ich produkty zostaną wyprodukowane, finansowanie rządowe na ich produkcję, zapewnione zamówienia rządowe na produkty, masowy marketing opłacany przez rząd i mandaty… „Kompromis wydaje się dziś niesprawiedliwy, ponieważ program CICP jest programem wadliwym” – powiedział Meyers, zwłaszcza gdy firmy produkujące szczepionki zgarniają kolosalne zyski (Pfizer ma zamiar wyciągnąć w tym roku 26 miliardów dolarów ze swoich szczepionek przeciw COVID, a produkcja szczepionek na COVID masowo się rozwija. miliarderów, których roczne zarobki są wielokrotnością dekady wypłat CICP dla kilkudziesięciu osób). Dodał, że świadczenia CICP są „skąpymi rekompensatami” dla ludzi, którzy cierpią i czekają w obliczu chciwości korporacji i nieprzejrzystości rządu.

Pomimo rejestrów kryminalnych firm farmaceutycznych, Meyers uważa, że ​​byłyby „zwariowane, by ryzykować niewłaściwe postępowanie”. Gdyby okazało się, że producenci szczepionek faktycznie ukrywali informacje o zagrożeniach związanych ze szczepionkami na COVID, powiedział: „to byłaby katastrofa”.

Czy rząd i wielka farma są winne umyślnego wykroczenia?

Nie wiem jak wy, ale kiedy patrzę na kaskadę urazów i zgonów w ciągu kilku dni lub w wielu przypadkach zaledwie kilka godzin po wstrzyknięciu, czuję, że coś jest strasznie nie tak, a producenci szczepionek zamiatają to wszystko pod dywan.

Czy nie jest to umyślne wykroczenie?

Niewykonanie testów toksykologicznych reprodukcyjnych po odkryciu, że białko kolczaste gromadzi się w jajnikach — czy nie jest to naganne umyślne wykroczenie?

Kontynuując twierdzenie, że mRNA pozostaje w mięśniu barku, gdy mają dane pokazujące, że jest rozprowadzane do praktycznie wszystkich narządów w ludzkim ciele – czy to nie ukrywanie ważnych informacji?

Czy nie jest to naganne wykroczenie umyślne? T

wierdzę, że urzędnicy państwowi są również winni błędów medycznych. Jak zauważył dr Robert Malone, wynalazca technologii rdzeniowej platformy szczepionkowej mRNA i DNA40, najnowsza wersja zezwolenia na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA), która reguluje te szczepienia COVID, ujawnia, że ​​FDA zdecydowała się nie wymagać rygorystycznych danych po szczepieniu w postaci gromadzenia i oceny, mimo że mieli do tego uprawnienia.

Ponownie, jeśli nie szukasz obrażeń, prawdopodobnie ich nie znajdziesz. Jeśli nie ma solidnego procesu gromadzenia i przeglądu danych, mogą powiedzieć, że zdjęcia są bezpieczne i znacznie łatwiej przeprowadzić je przez proces licencjonowania.

Problem, z którym się teraz borykają, polega na tym, że VAERS otrzymuje tak przytłaczającą liczbę zgłoszeń, że nawet jeśli stanowią one tylko 10% rzeczywistych obrażeń lub mniej, jest absolutnie niewątpliwe, że istnieją poważne problemy. Brak wymagania od producentów szczepionek stworzenia kompleksowego systemu do przechwytywania danych o zdarzeniach niepożądanych jest w najlepszym razie oznaką niekompetencji.

Ale to nie wszystko. FDA naprawdę zaczyna wydawać się kłamliwa, gdy odmawia uznania, że ​​raporty VAERS wskazują na problemy. Nazywanie „zbiegiem okoliczności” ponad 35 000 razy jest po prostu niewiarygodne, a odrzucenie ryzyka trwałej niepełnosprawności i śmierci jako „warte tego” jest bez serca, widząc, jak mamy bezpieczne i skuteczne terapie i nikt tak naprawdę nie musi ryzykować zdrowia przez eksperymentalną terapię genową.

Szczepionki na COVID są wyraźnie bardziej ryzykowne niż w reklamach.Jak zauważono w artykule Wall Street Journal z 22 czerwca 2021 r. (41), podczas gdy VAERS nie może nam powiedzieć, czy szczepionki były przyczyną w jakimkolwiek raporcie o skutkach ubocznych, kiedy zobaczysz grupy raportów, które tworzą trend, nadszedł czas, aby to zbadać.

Cztery poważne działania niepożądane, które są obecnie na topie, to małopłytkowość (mała liczba płytek krwi), niezakaźne zapalenie mięśnia sercowego (zapalenie serca), zwłaszcza u osób poniżej 30. roku życia, zakrzepica żył głębokich i zgon. (42) Aby takie efekty były tolerowane, nawet jeśli są rzadkie, szczepionka (lub lek) musiałaby mieć absolutnie kluczowe znaczenie dla przeżycia.

Pomyśl na przykład o wysoce zaraźliwej pandemii Eboli – coś, w którym śmierć jest szybka i praktycznie pewna, a leczenie po zakażeniu jest nieskuteczne. Żadne z tych kryteriów nie dotyczy COVID-19, którego wskaźnik śmiertelności jest porównywalny z grypą sezonową dla wszystkich, z wyjątkiem osób starszych i najsłabszych.

Szczepionka musiałaby być również prawdziwą szczepionką – czymś, co zapewnia odporność. Zastrzyki z terapii genowej COVID-19  tego nie zapewniają.

Ogólnie rzecz biorąc, jasne jest, że zgony i obrażenia od tych szczepionek są zamiatane pod dywan i nie możemy pozwolić, aby to trwało. Musimy stale naciskać na przejrzystość, uczciwość i odpowiedzialność.

Pamiętajcie, zaznaczcie w swoim kalendarzu mój przełomowy wywiad z dr. Władimirem Zelenką w najbliższą niedzielę, czyli za trzy dni. Przeanalizujemy protokoły, których możesz użyć, aby chronić siebie i swoją rodzinę lub tych, których kochasz, którzy teraz żałują, że otrzymali szczepionkę COVID.

– Źródła i referencje

___
https://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2021/07/01/covid-vaccine-deaths-and-injuries.aspx?ui=ac3d46ee13af06c2a9e2c7da2edca14b4574ffb6cdaad223aa3d8674b7082f69&sd=20121124&cid_source=dnl&cid_medium=email&cid_content=art1ReadMore&cid=20210701_HL2&mid=DM924431&rid=1197471015

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=72093

Wypowiedz się