Jeśli wiesz, że twoje szczepienia na Covid były OGROMNYM błędem, przeczytaj to jak najszybciej!

PILNIE POLECAMY TEN BOGATY ZESTAW PROTOKOŁÓW LECZENIA dla wszystkich zaszczepionych i niezaszczepionych,  a przede wszystkim dla lekarzy, którzy mają jeszcze sumienie lekarzy, a nie dla zaprogramowanych przed Wielką Farmę tchórzliwych biorobotów, albo świadomych swoich zbrodniczych działań medyków. Chyba że, mają już świadomość, że czeka ich II Trybunał Norymberski  w skali globalnej, w tym poszczególnych krajów !!!

Redakcja KIP

Opublikowano Sierpień 26, 2021, autor: State of the Nation

Protokoły detoksykacji tlenku grafenu dla Zaszczepionych i Niezaszczepionych

Dr Ariyana Love, ND

Zaktualizowano 25 sierpnia 2021 r.

Wiele osób doświadcza teraz wyrzutów sumienia i chce wiedzieć, co mogą zrobić, aby odtruć  nanocząsteczki tlenku grafenu i białko kolca wzmocnienia funkcji, które im wstrzyknięto. Tymczasem niezaszczepieni doświadczają zdarzeń niepożądanych i magnetyzmu z powodu transmisji.

Ten artykuł zawiera wszystkie znane bezpieczne i skuteczne protokoły detoksykacji, które zarówno zaszczepieni, jak i niezaszczepieni mogą wykorzystać, aby pomóc organizmowi usunąć te śmiertelne trucizny.

PROTOKÓŁ DR. ZELENKI

Dr Vladimir (Zev) Zelenko jest certyfikowanym lekarzem rodzinnym. Był pierwszym w Ameryce (marzec 2020 r.), który wprowadził innowacje w skutecznym leczeniu covid-19.

Nominowany do Nagrody Nobla dr Zelenko został  ocenzurowany i pozbawionych platformy  w wielkiej technologii za dzielenie się swoją ratującą życie formułą i za potwierdzenie, że Covid-19 jest “odpowiedzialny za masowe ludobójstwo”.

Protokół dr Zelenko zawiera iwermektynę, hydroksychlorochinę (HCQ),, witaminę D3 i kwercetynę. Zobacz Protokół dr Zelenki  tutaj. Przeczytaj więcej o Protokole Dr. Zelenko i obejrzyj jego najnowszy bardzo ważny wywiad, tutaj.

Zamów produkty dr Zelenko, tutaj.

Amerykańscy lekarze z pierwszej linii pomagają ludziom uzyskać Iwermektynę, tutaj.

Szpitale mogą kupić Ivermectin do intensywnej opieki, tutaj.

Badania naukowe:

Ponad 100 badań dowodzących, że witamina D3 jest niezbędna w leczeniu Covid-19, można obejrzeć  tutaj.

Słowacki zespół badawczy odkrył pod mikroskopem, że Iwermektyna zatrzymuje krystaliczny wzrost hydrożeli tlenku grafenu w twoim ciele, tutaj.

KWAS ASKORBINOWY

Badanie to pokazuje, że kwas askorbinowy (witamina C) jest bardzo skuteczny w zmniejszaniu toksyczności tlenku grafenu z organizmu, tutaj. A to badanie pokazuje, że wysoka dawka witaminy C jest również skutecznym sposobem leczenia Covid-19, nawet dla krytycznie chorych, tutaj. Wreszcie, dożylnie witamina C może być z powodzeniem stosowana w leczeniu pacjentów z Covid-19, tutaj.

Ważna uwaga:

Jeśli przyjmujesz więcej niż 10 000 międzynarodowych jednostek witaminy D3 dziennie, musisz przestać spożywać wszystkie suplementy mleczne i witaminy C, aby uniknąć zakrzepów wapnia.

N-ACETYLOKLISTEINA (NAC)

Badania „Piątej Kolumny” prowadzone przez Ricardo Delgado, z powodzeniem przetestowały  niedrogi sposób usuwania nanocząstek tlenku grafenu z ludzkiego ciała, po wstrzyknięciu im szczepionki Covid, przy użyciu N-acetylo-cysteiny (NAC) i

“Te dwa przeciwutleniacze są niezbędne do degradacji tlenku grafenu” – mówi Delgardo. NAC powoduje, że organizm wydziela glutation endogennie, a glutation może zmniejszyć toksyczność tlenku grafenu do zera. W tym artykule i filmie zobaczysz, jak Delgado opisuje, co robić, tutaj.

Badania naukowe:

Badanie opublikowane w PubMed ujawnia, że biokompatybilny NAC redukuje tlenek grafenu, tutaj. W badaniu na zwierzętach, w którym wzmocnione białko kolca zostało użyte do spowodowania uszkodzenia płuc u zwierząt poprzez wiązanie się z receptorami ACE2, zwierzęta zostały naprawione za pomocą NAC, tutaj. Przeczytaj więcej o NAC tutaj.

Instrukcje:

Piątej Kolumny” zaleca przyjmowanie NAC 600-750mg, pierwszą rzeczą rano na pusty żołądek. Weź również 2x tabletki, po 25 mg każda.

Drugorzędne: Astaksantyna 5mg, Kwercytyna, ostropest plamisty, Witamina D3.

PROTOKÓŁ DR RIMY

Dr Rima Laibow zaleca przyjmowanie 900 mg NAC dziennie. Niektórzy ludzie biorą nawet 1400mg. Ponieważ NAC jest aminokwasem, można go bezpiecznie spożywać w nienaukowej, naturalnej formie. Jeśli używasz syntetycznego farmaceutyku NAC, skonsultuj się z lekarzem na temat dawkowania.

Oprócz NAC, dr Rima używa również następującego protokołu.

 Protokół dr Rimy

Możesz kupić produkty Dr. Rima tutaj.

Podczas gdy NAC jest skuteczny w umożliwianiu komórkom produkcji glutationu, ma pewne ograniczenia. Na przykład jest bardziej skuteczny, gdy jest wstrzykiwany w porównaniu z połykanym doustnie. Ponadto jego skuteczność zaczyna spadać po około 3 miesiącach, dlatego należy zastosować długoterminowe rozwiązanie.

CZĄSTECZKI SYGNALIZACYJNE ASEA REDOX

Wykazano, że toksyczność tlenku grafenu powoduje wewnątrzkomórkowy stres oksydacyjny, prowadzący do cytotoksyczności i hamowania proliferacji komórek. Glutation jest jednym z głównych przeciwutleniaczy w organizmie, który eliminuje wolne rodniki i trucizny z organizmu. Glutation jest cząsteczką sygnalizacyjną tworzoną przez nasze komórki i wykorzystywaną przez nasze ciała z prędkością światła. Glutation jest niezbędny w regulacji poziomu stresu oksydacyjnego w celu utrzymania prawidłowego funkcjonowania komórek. Jednak jego stężenie zmniejsza się wraz z wiekiem, a ludzie mają już niedobór glutationu.

Cząsteczki sygnałowe ASEA Redox nazywane są “Wodą Życia”, ponieważ reaktywują szlaki sygnalizacji genów, które zostają odcięte przez toksyczność tlenku grafenu. ASEA Redox umożliwia komórkom zwiększenie endogennej produkcji glutationu o aż 500-800%, w ten sposób optymalnie detoksykując nanocząsteczki tlenku grafenu i białko kolca.

Według badań naukowych cząsteczki sygnałowe ASEA Redox zwiększają zdolność komórek do detoksykacji 4-krotnie i mogą zwiększyć produkcję mitochondriów o 30% po dwóch tygodniach. Ten meta przeciwutleniacz ma moc antidotum, a ponieważ jest rodzimy dla organizmu, korzyści ze spożywania ASEA wzrosną wraz z dalszym stosowaniem. Te przeciwstarzeniowe cząsteczki sygnalizacji komórkowej są również dobre dla zębów i dziąseł.

ASEA została pierwotnie odkryta i opracowana przez firmę biotechnologiczną. Atomowy fizyk medyczny specjalizujący się w nanotechnologii i laureat Nagrody Nobla odkryli, jak ustabilizować cząsteczki do spożycia przez ludzi. Istnieją lata badań i mnóstwo lekarzy stojących za ASEA. Podczas gdy przemysł farmaceutyczny próbował stłumić ten przełom medyczny, założyciele ASEA mieli integralną misję, aby ich produkt był szeroko dostępny do użytku publicznego.

ASEA ma moc potencjalnego ratowania życia zaszczepionych i detoksykuje transmisję do niezaszczepionych. Jest to potencjalnie najsilniejszy pojedynczy zabieg, o którym wspomniano w tym artykule.

Możesz zostać dystrybutorem ASEA za jedyne 40 USD. Witam każdego, kto pragnie rozpowszechniać te informacje daleko i szeroko. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać szczegółowe informacje, metanutrients@mailfence.com.

ORDER Asea’s Redox Signaling molecules, tutaj.

Badania naukowe:

To wstępne badanie genów wykazało, że ASEA Redox wpłynęło na ważne geny szlaku sygnałowego, tutaj.

SURAMIN

Warto wspomnieć, że informator dr Judy Mikovitz stwierdziła, że Suramin jest “antidotum” na covid-19 broni biologicznej, tutaj. Suramin jest lekiem farmaceutycznym pochodzącym z igieł sosnowych. Dr Mikovitz twierdzi, że niewielka ilość Suraminy wstrzyknięta do organizmu jest wystarczająca. Przed użyciem skonsultuj się z lekarzem.

HERBATA Z IGŁY SOSNOWEJ

Igły sosnowe, świerk, cedr i jodła (drzewa iglaste) zawierają Shikimate (kwas shikimowy) i mnóstwo innych metaskładników odżywczych, które zwiększają odporność, nawilżają i przyczyniają się do detoksykacji nanocząstek tlenku grafenu na poziomie komórkowym.

Herbaty iglaste hamują niepożądane reakcje tlenku grafenu i transmisji białka kolca Covid-19 i chronią przed składnikami kaskady krzepnięcia; ewentualnie chroniący przed zakrzepami krwi. Herbata sosnowa hamuje również niewłaściwą replikację i modyfikację RNA i DNA.

Olej igieł iglastych i herbata igłowa odmładzają komórki i działają jako naturalny środek łagodzący stres, środek przeciwbólowy i antybiotyk. Leczy każdy rodzaj bólu, stresu, traumy i PTSD, ponieważ działa bezpośrednio na nerwy, omijając układ nerwowy. Jest to jeden z niewielu meta składników odżywczych, który usuwa pamięć komórkową traumy. Zasadniczo każdy powinien pić herbatę z igłą sosnową lub brać olej sosnowy.

Zamów igły sosnowe tutaj .

SHIKIMATE

Shikimate był używany w tradycyjnej medycynie chińskiej do powstrzymywania plag i pandemii. Shikimate zatrzymuje infekcje dróg oddechowych i replikację wirusa. Można go znaleźć w dużych dawkach w herbacie igłowej sosnowej. Występuje również w dużej ilości w anyżu gwiezdnym, koprze włoskim i korzeniu mniszka lekarskiego, liściach i kwiatach.

Światowej sławy naukowiec Mike Adams, Health Ranger i założyciel Natural News, wyjaśnia, w jaki sposób można łatwo wyodrębnić Shikimate z tych ziół za pomocą ekspresu do espresso, tutaj. Podobnie jak inni eksperci, Health Ranger wyraża przekonanie, że zaszczepiony może nadal być w stanie uratować się tutaj.

PROTOKÓŁ DAVIDA WOLFA

Bardzo ważne jest, aby spożywać jak najwięcej pokarmów, ziół, przypraw i naturalnych leków, które zawierają Shikimate. David Avocado Wolf jest światowej sławy guru zdrowia. Postępuj zgodnie z protokołem Davida Avocado Wolfa i dowiedz się, jak zamawiać najlepsze na świecie produkty naturalne w “Podsumowaniu protokołu kolcowego białka“, tutaj.

Ważna uwaga:

Proszę spożywać tylko naturalne formy C60 oferowane przez Davida Avocado Wolfa. Należy unikać C60 w postaci farmaceutycznej ze względu na jawnie toksyczne właściwości. Podobnie jod znajdujący się w bielonej soli kuchennej jest trucizną i należy go unikać. Twoje ciało po prostu go nie przyswoi.

Naturalne formy jodu mogą być przyswajane i wchłaniane przez organizm, podobnie jak jod znajdujący się w warzywach i ziołach.

Zamów w sklepie Davida Wolfa tutaj.

NAWILŻENIE

 Dystrybutor ACEA Dr. Ariyana
Love, ND Email: metanutrients@protonmail.com

Nawodnienie jest kluczem do zdrowia, detoksykacji i korzystania z tych protokołów: wszystkie z nich. Jeśli twoje ciało jest odwodnione, nie może prawidłowo wchłonąć cząstek odżywczych z tego, co spożywasz, a odżywianie zostanie wypłukane i utracone.

Obecnie 97% światowej populacji jest odwodniona, a 76% jest chronicznie odwodniona. Wynika to z tego, że większość naszej wody pitnej jest kwaśna, a cząsteczki są po prostu zbyt duże, aby zostać wchłonięte przez nasze komórki.

Odwodnienie utrudnia komunikację komórkową. Picie 8 szklanek wody dziennie nie nawodni Cię, chyba że zawiera elektrolity.

Niezwykle ważne jest, aby utrzymać poziom PH ciała w równowadze. Chcesz być zawsze w stanie alkalicznym. Kwaśne ciało jest pożywką dla chorób. Elektrolity nie tylko zapewnią Ci nawodnienie, ale także zrównoważą pH.

Herbata igłowa sosnowa jest naturalnym elektrolitem i bardzo nawilżająca. Sól morska jest również naturalnym elektrolitem. Normalna sól morska ma od 16 do 24 minerałów, ale sól himalajska ma 87 minerałów, co jest dokładnie tym samym solą fizjologiczną co krew. Więc wyjmij sól kuchenną i zastąp ją solą himalajską.

Formuła nawilżenia:

Dodaj około jednej czwartej łyżeczki soli himalajskiej do jednego litra wody. Wyciśnij jedną czwartą świeżego soku z limonki lub cytryny (limonka jest mniej ściągająca i równie dobra) do szklanki himalajskiej naładowanej wody za każdym razem, gdy pijesz. Jest to kompletna formuła elektrolitu, która w pełni Cię nawodni.

PRZECIWUTLENIACZE I HERBATA ROOIBOS

Spożywaj pokarmy, zioła i leki bogate w przeciwutleniacze, które umożliwiają organizmowi detoksykację trucizn. Afrykańska herbata krzewiasa o nazwie Rooibos jest metaoksydantem i jest szeroko dostępna w supermarketach na całym świecie.

Uważa się, że Azjaci mają najniższe wskaźniki zachorowalności na raka ze względu na codzienne spożywanie zielonej herbaty. Wypicie jednej filiżanki herbaty Rooibos jest równoważne spożywanie 50 filiżanek zielonej herbaty w jej działaniu przeciwutleniającym. Rooibos jest również bardzo nawilżający.

DODATKOWE INFORMACJE

Dr Zelenko wyjaśnia, że “trucizna Covid-19 tworzy zabójcze przeciwciała, a zabójcze przeciwciała są bombami zegarowymi, które są wyzwalane przez ekspozycję na pasujące infekcje wirusowe”. NANA-ME może temu zapobiec. Ester metylowy kwasu N-acetylo-neuraminowego (NANA-ME).

Dr Zelenko mówi dalej, że “NANE-ME może zapobiec wzmocnieniu zależnemu od przeciwciał (ADE) i potencjalnie miliardom zgonów”. Proszę zapoznać się z badaniem dotyczącym leczenia działań niepożądanych wywołanych przez patologiczne przeciwciała indukowane przez Covid-19 i szczepionki tutaj.

Dziennikarka śledcza Ramola D. ma dodatkowe zalecenia dotyczące detoksykacji nanocząstek tlenku grafenu (GO) po ekspozycji na smugi chemiczne, tutaj.

Dr Carrie Madej sugeruje regularne kąpiele detoksykacyjne z glinką bentonitową, aby pomóc organizmowi usunąć nanocząsteczki GO.

Olej CBD i konopie indyjskie pomogą Twojemu organizmowi oczyścić nanocząsteczki GO.

Tlenek chloru może również detoksykować GO.

Wodorowęglan sodu E500 (soda oczyszczona) pomoże utrzymać poziom PH w równowadze alkalicznej.

Super Blue Green Algae to cudowny meta składnik odżywczy, który chelatuje krew i usuwa metale ciężkie, tutaj.

Naczynia Saladmaster pozwalają zachować do 98% wartości odżywczych podczas gotowania żywności. Patelnie Saladmaster są wykonane z tytanu i chirurgicznej stali nierdzewnej i nie wypłukiwują żadnych metali do żywności.

Aby zminimalizować transmisję, sugeruję prysznic po przebywaniu w pobliżu ogólnej populacji. Natychmiast umyj ubrania lub trzymaj je w plastikowej torbie, dopóki ich nie umyjesz.

Będę okresowo dodawać aktualizacje do tego artykułu.

___
https://ambassadorlove.wordpress.com/2021/08/24/graphene-oxide-detox-protocols-for-the-vaxxed-and-unvaxxed/

T

Comments

 1. krnabrny1 says:

  To wszystko bzdury, proponuję wogóle nie traktować tego poważnie. Uchybienia w tekście są olbrzymie, dla przykładu nie da się tego zobaczyć pod mikroskopem co opisuje artykuł , a jedynie przy użyciu spektometru.

  Natomiast branie u nas witaminy D3, C i.t.p. tak czy siak jest bardzo wskazane dla wzmocnienia organizmu, zatem jako środki zapobiegawcze , jak najbardziej.

  Co mogę powiedzieć na ten temat?

  Jeśli już ktoś zdecydował się na eliksir to jedyną metodą aby spróbować się tego pozbyć jest picie dużej ilości WODY. Najlepiej jak najbardziej gorącej.

  To najlepszy środek płuczący oraz rozrzedzający krew jaki znam, nie posiadający w sobie nic co weszło by w reakcję z tym co jest w eliksirach, a nie wiemy co tam jest.

  Polecam również czosnek, jako doskonale antybakteryjny, dodawać do wszystkiego co się da.

  Tyle w tym temacie jest do powiedzenia, biorąc pod uwagę ilość informacji o eliksirach.

Wypowiedz się