Odsłonięte składniki szczepionek na COVID: grafen, nanometale, PEG i pasożyty

Autor: Makia Freeman

Artykuły o wolności

W SKRÓCIE…

HISTORIA: Chcesz wiedzieć, co tak naprawdę jest w 4 głównych fałszywych szczepionkach przeciw COVID? Ten naukowiec zbadał je i opublikował swoje wyniki.

IMPLIKACJE: Ta naukowa i precyzyjna analiza wykazuje całkowitą  toksyczność eksperymentalnego leku przeciw COVID, który nie jest stosowany w szczepionce. Ludzie muszą o tym wiedzieć, zanim wprowadzą to do krwioobiegu.

COVID vax ingredients

Składniki wirusa COVID vax zostały ujawnione przez zespół naukowy kierowany przez dr Roberta O. Younga. Znalazł tlenek grafenu, PEG, nanometale i pasożyty.

Ujawniono składniki wirusa COVID

przez zespół naukowy kierowany przez dr Roberta O. Younga. Young wykonał świetną robotę od początku scamdemii, wskazując, że COVID to zbiór objawów spowodowanych patologicznym krzepnięciem krwi lub krzepnięciem krwi, a nie spowodowanych przez wirusa, ponieważ SARS-CoV-2 (tak jak HIV) jest wirusem, który nigdy nie została oczyszczona, wyizolowana i udowodniona, że ​​istnieje.

Teraz, w bombowym objawieniu, Young i jego zespół wykorzystali zaawansowaną mikroskopię i inne techniki analityczne, aby zbadać zawartość 4 głównych nieszczepionek przeciwko COVID – Pfizer, Moderna, AstraZeneca i Johnson & Johnson – i udokumentowali naprawdę szokujące odkrycia.

Znaleźli tlenek grafenu, nanometale, PEG (glikol polietylenowy), a nawet (w przypadku fałszywej szczepionki Pfizera) pasożyty!

Young pisze, że wykorzystywał „oprzyrządowanie, w tym mikroskopię optyczną, mikroskopię jasnego pola, mikroskopię kontrastową pHazy, mikroskopię ciemnego pola, spektroskopię absorbancji UV i fluorescencję, skaningową mikroskopię elektronową, transmisyjną mikroskopię elektronową, spektroskopię dyspersyjną energii, dyfraktometr rentgenowski , instrumenty magnetycznego rezonansu jądrowego” w celu weryfikacji zawartości fałszywych szczepionek.

Young jest bardzo otwarty na swoją pracę i metody, więc świat naukowy może łatwo zorganizować eksperymenty w celu sprawdzenia odtwarzalności.

Odsłonięte składniki szczepionki COVID: tlenek grafenu

W potwierdzeniu wspaniałych badań przeprowadzonych przez La Quinta Columna (The 5th Column), który ujawnił, że szczepionki nie zawierają tlenku grafenu, Young potwierdził, że rzeczywiście tak jest. Przypominamy, że tlenek grafenu jest wysoce toksyczny dla organizmu człowieka.

Nanocząstki tlenku grafenu mają wiele zastosowań, np. są używane jako baterie, superkondensatory i do dostarczania leków – oraz jako bioczujniki, co jest głównym powodem, dla którego umieszcza się je w fiolce w celu wstrzyknięcia w pierwszej kolejności.

Liczne badania potwierdziły, że grafen jest toksyczny dla układu odpornościowego i całego organizmu. Young pisze (rGO oznacza zredukowany tlenek grafenu):

„Obserwacje pod mikroskopem optycznym ujawniły i obfitość przezroczystych obiektów laminarnych 2D, które wykazują duże podobieństwo do obrazów z literatury (Xu et al, 2019) oraz do obrazów uzyskanych ze standardu rGO (SIGMA) (ryc. 1, 2 i 3). Uzyskano obrazy dużych przezroczystych arkuszy o różnych rozmiarach i kształtach, ukazujących pofałdowane i płaskie, nieregularne. Mniejsze arkusze o wielokątnych kształtach, również podobne do płatków opisanych w literaturze (Xu i wsp., 2019) można odkryć za pomocą mikroskopii kontrastu pHazy i ciemnego pola”. 

Poniżej znajdują się 2 obrazy z jego pracy, z których pierwszy pokazuje podobieństwo między tlenkiem grafenu znalezionym w szczepionce Pfizer (po lewej) w porównaniu do standardu (po prawej).

Drugi obraz przedstawia wpływ tlenku grafenu na ludzkie komórki krwi, powodując efekt Rouleau skrzepniętych komórek, które wyglądają jak ułożone monety.

graphene oxide in COVID vaccineTlenek grafenu w szczepionce Pfizer COVID (po lewej) i standard (po prawej). Źródło obrazu: dr Robert Young

graphene oxide in blood rouleau effect

Wpływ tlenku grafenu na komórki krwi: efekt Rouleau. Źródło obrazu: dr Robert O. Young

Wpływ tlenku grafenu na komórki krwi: efekt Rouleau. Źródło obrazu: dr Robert O. Young Young użył również transmisyjnej mikroskopii elektronowej (TEM) i zaobserwował „skomplikowaną matrycę lub siatkę złożonych półprzezroczystych elastycznych arkuszy rGO z mieszaniną ciemniejszych wielowarstwowych aglomeracji”. Zobacz jego pracę dla wszystkich dowodów.

Odsłonięte składniki szczepionek na COVID: nanometale

W całym raporcie Younga wielokrotnie pokazuje zdjęcia agregatów, które odkrył w szczepionkach. Kruszywa te są często kombinacją zarówno metali lekkich, jak i ciężkich, w tym takich jak aluminium, tytan, wanad, chrom, żelazo, nikiel i miedź, a nawet kombinacją całkowicie innych pierwiastków, takich jak bizmut, węgiel, sód i azot.

Dlaczego te nanometale i nanocząstki są częścią składu fałszywej szczepionki?

Czy ma to skłonić odbiorców szczepionek do stania się bardziej magnetycznymi, do pracy z systemami Smart Grid/5G, do upodobnienia się do maszyn, czy też wszystkich powyższych?

Odsłonięte składniki szczepionek na  COVID: PEG

Young pisze, że użył XRF (fluorescencji rentgenowskiej) do wykrywania glikolu polietylenowego i alkoholu etylenowego w „szczepionkach” firmy Pfizer, Moderna i AstraZeneca. PEG i alkohol etylenowy są znane jako rakotwórcze i genotoksyczne.

Odsłonięte składniki wirusa COVID: pasożyty

Analiza Younga ujawniła również niewygodny fakt: fałszywa szczepionka firmy Pfizer zawierała pasożyta (patrz zdjęcie poniżej).

Jaki może być powód, dla którego firmy z wielkiej farmy produkują szczepionki zawierające pasożyty? Dlaczego na Ziemi tak wielu ludzi tak szybko wstrzykuje to toksyczne substancje prosto do krwiobiegu bez dochodzenia i badań? W podobnym tonie, co ciekawe, Japonia właśnie wstrzymała 2 oddzielne dostawy fałszywej szczepionki Moderna na Okinawie, po tym jak w fiolkach znaleziono czarne substancje (ci, którzy chcą zejść głęboko w króliczą dziurę, mogą chcieć zbadać związek z czarną mazią tutaj).

Ten artykuł RT stwierdza, że ​​„czarne substancje zostały odkryte w strzykawkach i fiolce, podczas gdy niezidentyfikowane różowe substancje zostały zauważone w innej strzykawce z dawką szczepionki Moderna, według japońskiego nadawcy publicznego NHK”.

W innym artykule RT stwierdza się, że „decyzja o zawieszeniu łącznie 2,6 miliona dawek szczepionek Moderna następuje po wstrzymaniu 1,63 miliona szczepień w zeszłym tygodniu po odkryciu zanieczyszczeń w niektórych fiolkach w partii, która została wysłana do ponad 860 szczepionek ośrodki w całym kraju.”

parasite pfizer vaccine

Pasożyt znaleziony w szczepionce firmy Pfizer. Źródło obrazu: dr Robert Young

Fałszywe szczepionki przeciw COVID to leki nanotechnologiczne działające jako terapia genowa

Young jasno wyjaśnia, o czym zawsze musimy pamiętać o fałszywych szczepionkach COVID:

„[4 szczepionki na COVID] … NIE są szczepionkami, ale lekami nanotechnologicznymi działającymi jako terapia genetyczna. Nazwa „szczepionka” jest prawdopodobnie eskamotem (oszustwem) używanym z powodów biurokratycznych i technokratycznych w celu uzyskania pilnego zatwierdzenia, ignorując wszystkie normalne zasady konieczne dla nowych leków, zwłaszcza tych, które obejmują nowatorskie mechanizmy nanotechnologiczne, które nigdy nie zostały opracowane ani doświadczane przez ludzi w dowolnym miejscu i czasie w historii świata. Wszystkie te tak zwane szczepionki” są opatentowane i dlatego ich rzeczywista zawartość jest utrzymywana w tajemnicy nawet dla kupujących, którzy oczywiście korzystają z pieniędzy podatników. Tak więc konsumenci (podatnicy) nie mają informacji o tym, co otrzymują w swoich ciałach poprzez szczepienie. Ludzkość pozostaje w ciemności, jeśli chodzi o procesy technologiczne nanocząstek, o negatywny wpływ na komórki organizmu, ale przede wszystkim o możliwy magnetotoksyczny, cytotoksyczny i genotoksyczny wpływ nanobio-interakcji na komórki krwi i ciała ”.

Końcowe przemyślenia

Jednym z kluczowych elementów propagandowych i modnych haseł związanych z tą plandemią było zaufanie do nauki.

Oczywiście, kiedy rzecznicy NWO (Nowego Porządku Świata) mówią to, mają na myśli, że chcą, abyś zaufał ich nauce, a nie obiektywnej nauce.

Nauka dr Younga jest pierwszej klasy, a wyniki są druzgocące dla Big Pharma, rządów i wszystkich tych, którzy popychają program. To rzuca więcej światła na mrok Operacji Koronawirus.

Świadoma zgoda jest podstawą wolności medycznej.

Proszę udostępniaj te informacje daleko i szeroko, aby ludzie mogli faktycznie wiedzieć, co mogą wkładać do swoich ciał, jeśli tak zechcą. *****

Makia Freeman jest redaktorem alternatywnych mediów / niezależnego serwisu informacyjnego The Freedom Articles, autorką książki Rak: kłamstwa, prawda i rozwiązania oraz starszym badaczem w ToolsForFreedom.com. Makia jest na Steemit i LBRY.

Źródła:

*https://thefreedomarticles.com/doctor-reveals-corona-effect-blood-coagulation/

*https://www.drrobertyoung.com/post/transmission-electron-microscopy-reveals-graphene-oxide-in-cov-19-vaccines

*https://www.orwell.city/2021/07/graphene-and-blood-tests.html?m=1

*https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/29495255/

*https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/27869683/

*https://particleandfibretoxicology.biomedcentral.com/articles/10.1186/s12989-016-0168-y

*https://thefreedomarticles.com/covid-vaxxed-magnets-sticking-to-vaccinated-at-injection-site/

*https://www.rt.com/news/533369-okinawa-moderna-vaccination-suspended-contaminants-japan/

*https://www.rt.com/news/533431-japan-suspends-moderna-vaccine-contaminated/

*https://www.brighteon.com/d7ac64b5-7948-4769-9c81-4e5c1601e401

*https://www.bitchute.com/video/Z2sAH0Woz38r/

https://thefreedomarticles.com/covid-vax-ingredients-exposed-graphene-nano-metals-parasites/

Comments

  1. pewuen says:

    Pisał o tym na swoim blogu Baca pod koniec sierpnia, te same screeny etc. Polecam poczytać bo z humorem adekwatnym do tej hagady i nie tylko tenże własnie wpis: https://bacologia.wordpress.com/2021/08/31/szczepionkowe-ludobojstwo-dowody-cz-ii/

Wypowiedz się