O co w tym wszystkim naprawdę chodzi- Catherine Austen Fitts

Przypominamy transkrypcję pierwszej części lub obejrzenie całego wywiadu  z Catherine Austin Fitts, która przedstawia: panoramiczny, logiczny i konkretny aż do „bólu” obraz współczesnego świata. Wywiad ten był zamieszczony na naszej stronie w styczniu 2021 r. Zamieszczamy go ponownie, ze względu na jego wielką wagę, o obecnej rzeczywistości, mrocznym kierunku jej zmian i jak temu zapobiec.

Osoba ta jest uznawana za wroga nr 1 globalistów w USA, ze względu na swoją interdyscyplinarną  wiedzę i doświadczenie praktyczne na eksponowanych stanowiskach w rządzie amerykańskim i w biznesie korporacyjnym.

Większość tego co mówi w wywiadzie jest potwierdzona w artykułach i nagraniach zamieszczonych na naszej stronie.

Redakcja KIP

“Skoro więc oni dysponują już technologią pozwalającą wprowadzić niewolnictwo, to mówią: „W porządku, zróbmy to”. Poza tym, technologia znacznie ułatwia małej grupie ludzi dogadanie się i zdobycie ogromnej potęgi.”

Catherine Austin Fitts jest dyrektorem spółki Solari, wydawcą „Solari Report” i członkiem zarządu firmy doradczej Solari Investment Advisory Services. Byłym dyrektorem i członkiem zarządu banku inwestycyjnego Dillon, Read & Co.m z siedzibą na Wall Street, zastępcą Sekretarza ds. Mieszkalnictwa oraz Federalnym Komisarzem ds. Mieszkalnictwa w amerykańskim Departamencie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast pod rządami George’a H. W. Busha oraz byłym prezesem Hamilton Securites Group. Wartość przeprowadzonych przez nią inwestycji i transakcji finansowych opiewa na ponad 25 miliardów dolarów. Opracowała strategie portfelowe i inwestycyjne dla aktywów i pasywów finansowych wartych 300 miliardów dolarów.

Wywiad z Catherine Austin Fitts
 
 Dziennikarz: Jakie są ekonomiczne reperkusje tego, co się obecnie dzieje na świecie?
Catherine Austen Fitts (dalej CAF): Niedawno opublikowałam obszerny raport zatytułowany „Stan światowych walut”.
Jest tam mowa o tym, że przez wiele dekad dolar był walutą rezerwową jednak jego czas dobiega końca, ten system już jest niewydolny. Banki centralne próbują wprowadzić nowy system, ale nie jest on jeszcze gotowy. Jesteśmy w okresie znaczących zmian i wielkiej niepewności. Banki centralne starają się jak najdłużej utrzymać dotychczasowy system dolara, a jednocześnie przyspieszyć wprowadzenie nowego systemu. I muszą wprowadzić ten system tak, aby nikt się nie zorientował, na czym dokładnie ma on polegać.
Skutkuje to wielkim chaosem. Testowane są nowe prototypowe rozwiązania, w wielu różnych branżach jednocześnie. Ja opisuję ten nowy system jako koniec walut.
Bo zamiast nowej waluty, wprowadzany jest zupełnie nowy, w pełni cyfrowy system transakcyjny który zasadniczo położy kres walutom jakie znamy. To, co próbują zrobić, obejmuje wszystkie pieniądze na planecie. To duży, skomplikowany, pełen wyzwań projekt. A główne wyzwanie to: jak sprzedać ludziom system, którego – gdyby ludzie rozumieli jego istotę – nikt by nie chciał.A najlepszym sposobem jego wprowadzenia jest wygenerowanie kryzysu w opiece zdrowotnej.
Dzien.: Dlaczego w ten sposób?
CAF: Bo jeśli garstka osób chce kontrolować całą planetę, pytanie brzmi: jak zapędzić bydło na rzeź, tak by bydło nie połapało się co jest grane i nie protestowało. Idealnym rozwiązaniem jest „niewidzialny wróg”. Najpierw wymyślili wojnę z terroryzmem, z niewidzialnymi terrorystami, a teraz wymyślili wirusa. To wróg doskonały – nie udowodnisz, że go nie ma, bo już z założenia jest niewidzialny. Niewidzialny wróg to świetny patent – idealnie nadaje się do straszenia, a gdy wystarczająco ludzi nastraszysz, łatwo ich przekonasz, że potrzebują rządu, by chronił ich przed niewidzialnym zagrożeniem.
Kolejna bardzo skuteczna taktyka to „Dziel i rządź”. Bardzo ważną rolę odgrywają tu media, dzięki nim można nastawiać ludzi przeciwko sobie, tworzyć podziały społeczne. Jednym z powodów, dla których importowano do Europy tak wielu imigrantów, było właśnie zaognienie napięć społecznych, tak by rząd mógł przedstawić się jako konieczny rozjemca. Obie te wyżej wspomniane taktyki mają ten sam cel: wzbudzenie w ludziach strachu, który skłoni ich do uległości wobec rozwiązań, na które normalnie nigdy by się nie zgodzili.
Niewidzialny wirus pozwala wprowadzić ogrom mechanizmów kontrolnych: możesz uniemożliwić ludziom gromadzenie się, organizowanie się w grupy, spotykanie się i rozmawianie o tym co się dzieje, itp. zdigitalizowane śledzenie kontaktów pozwala ci monitorować kto z kim rozmawia, dzięki zmuszeniu ludzi do zdalnej pracy i edukacji możesz dosłownie słuchać wszystkiego co mówią. Możesz wprowadzić środki nadzoru na niewyobrażalną skalę, wszystko pod pretekstem ochrony przed niewidzialnym wirusem.
To bardzo sprytne. I jak widziciue – to działa. Nie z wszystkimi, ale z bardzo wieloma ludźmi. Nie chcę bynajmniej bagatelizować zdolności naszych przywódców do wypuszczania śmiertelnych patogenów, ani sugerować, że ludzie nie chorują naprawdę, ale… ewidentnie próbuje się nakłonić ludzi do przyjęcia pewnych rozwiązań nim zdążą się zorientować czemu one mają ostatecznie służyć.
Bo system transakcyjny, który próbują wprowadzić, nie jest już walutą – to system kontroli.
Tobędzie jakkredyt sklepowy. Jeśli wszystkie banki centralne na świecie wprowadzą cyfrową walutę, będą mogli włączać i wyłączać twoje pieniądze jednym kliknięciem, jeśli nie będziesz się grzecznie zachowywać. I oczywiście, jak wiemy, chcą to połączyć z transhumanizmem, gdzie do naszego organizmu będą wstrzykiwane substancje czyniące z naszego ciała dosłownie system operacyjny, więc będziemy podłączeni do systemu finansowego dosłownie fizycznie.
Dobrze, że ludzie nie rozumieją jak działają banki i system finansowy. Gdyby zrozumieli, najpóźniej jutro rano wybuchłaby rewolucja– Henry Ford, 1922 r.
W ramach systemu rezerw cząstkowych nieuchronnie stajemy się niewolnikami rządzącej światem elity finansowej, nie dlatego, że oni są lepsi lub mądrzejsi od reszty, ale dlatego, że ustawili cały system pod siebie, zaprojektowali go tak, by przynosił korzyści im kosztem większości ludzi na planecie.
CAF:Wyobraźmy sobie, że gramy w grę ‘Monopol’ i chcesz kupić jakąś posiadłość, a ja mogę w każdej chwili dodrukować sobie dowolną ilość pieniędzy i obniżyć w ten sposób wartość twoich pieniędzy. Bez względu na to, jak ciężko pracujesz lub jak wielki sukces odniesiesz, ja w każdej chwili mogę cię kupić za darmo. Jak to się dzieje, że gdy ty lub ja drukujemy pieniądze, nazywa się to fałszerstwem, ale gdy robią to banki, nazywa się to „zwiększeniem podaży pieniądza”?
Żadna agencja rządowa nie ma prawa unieważnienia działań podejmowanych przez Rezerwę Federalną. Mamy prywatny bank, który drukuje pieniądze w imieniu Skarbu Państwa. Rezerwa Federalna drukuje pieniądze w systemie opartym na tworzeniu długu, co stwarza niedobór pieniędzy w obiegu, przy czym wtajemniczona grupa osób ma dostęp do wszystkich danych o gospodarce, a my nie.
Tak więc tylko niewielka grupa bankierów rozumie prawdziwe zasady funkcjonowania pieniądza w gospodarce i to daje im możliwość drukowania pieniędzy w taki sposób, że wtajemniczone osoby są chronione, a wszyscy inni są okradani.
Mamy bardzo dynamiczny system, dążący do samo-optymalizacji. Ale w jego rdzeniu ukryty jest tasiemiec. Tasiemiec funkcjonuje w ten sposób, że wpuszcza ci do organizmu substancję chemiczną, która sprawia, że ​​pragniesz tego, co jest dobre dla tasiemca i złe dla ciebie. Mamy pasożyta, który bardzo manipuluje gospodarzem, żeruje na nim i dogadza sobie jego kosztem. Żyjemy w gospodarce, gdzie elita finansowa jest tasiemcem, a gospodarzem jesteśmy my. Ielicienie podoba się, gdy ktoś uchyla kurtynę.
(Po tym, jak Catherine zaczęła ujawniać korupcję rządu na najwyższych szczeblach, FBI dokonało nalotu na jej firmę i zajęło jej aktywa. Przez 10 lat była ciągana po sądach, zanim uznano ją za niewinną.)
Dzien.:Powróćmy do wcześniejszego wątku na chwilę, jaki jest rzeczywisty efekt lockdownów?
CAF: „Ustawę o Patriotyzmie [Patriot Act]” ja nazywam „Ustawą o Koncentracji i Kontroli Przepływu Gotówki”. Teraz ma miejsce bardzo podobny proces – oni próbują radykalnie scentralizować kontrolę ekonomiczną i polityczną.
Podam przykład. Na głównej ulicy miasta jest 100 małych firm. Ogłaszasz, że „nie są one niezbędne dla funkcjonowania gospodarki”, zamykasz je, a wtedy Amazon, Walmart i inne duże korporacje mogą przejąć cały udział w rynku. W międzyczasie właściciele tych zamkniętych firm nadal muszą spłacać kredyty, więc wpadają w pętlę zadłużenia i desperacko próbują zdobyć gotówkę na spłatę długów i bieżące wydatki.
W międzyczasie Rezerwa Federalna uruchamia mechanizm luzowania ilościowego, w ramach którego skupują obligacje korporacji, a ci którzy przejęli rynek, a raczej ich banki, mają odsetki rzędu 0-1%, podczas gdy zwykli ludzie muszą spłacać długi z odsetkami rzędu 16-17%, bez żadnego dochodu. Czyli w zasadzie trzymasz tych ludzi za jaja i możesz przejąć ich udział w rynku, a oni nic nie mogą z tym zrobić, bo są zbyt zajęci szukaniem pieniędzy na wyżywienie swoich dzieci.
Wybory prezydenckie w 2016 r. pokazały, że większość obywateli popiera kandydatów, którzy w ten czy inny sposób reprezentowali populizm. Bernie Sanders był populistą w porównaniu do innych kandydatów, podobnie jak Donald Trump, globalna klasa skupiająca kapitał zrozumiała, że ma problem, który jednak można rozwiązać, pozbawiając ludzi niezależnych źródeł dochodu niszcząc małe firmy, jednoosobowe działalności gospodarcze, ludzi niezależnych finansowo.
Tak więc jeśli jesteś lekarzem, prawnikiem czy księgowym, jeśli prowadzisz własną firmę, generalnie będziesz wspierać populistycznych kandydatów. Czyli chcąc wyeliminować populistycznych kandydatów musisz wyeliminować tych, którzy ich wspierają i finansują. Więc pozbawiasz dochodu małe i średnie firmy i wtedy nie będzie komu finansować i popierać Berniego Sandersa czy Donalda Trumpa.
Dzien.:Czyli lockdowny to tak naprawdę narzędzie ekonomiczne, a nie ochrona przed wirusem?
CAF: To co się dzieje to wojna gospodarcza. Od kwietnia2020globalni miliarderzy zwiększyli swoją wartość netto o 27%. Dla nich ta wojna jest bardzo udana. Widzimy, że ta globalna klasa kapitalistów, choć w sumie nie powinnam nazywać tego kapitalizmem, ponieważ w rzeczywistości to ekonomiczny totalitaryzm, widzimy, że oni skonsolidowali olbrzymie ilości bogactwa gospodarczego, nie tylko pozbawiając dochodu klasę średnią i przejmując jej udział w rynku, ale też poprzez znaczne zwiększenie zamożności i potęgi największych krajów rozwiniętych G7 i Chin w porównaniu do rynków wschodzących.
Tak więc kraje z najbardziej zaawansowaną technologią oraz dostępem do sztucznej inteligencji, oprogramowania i do systemów cyfrowych, w tym poprzez przestrzeń kosmiczną, dramatycznie konsolidują potęgę gospodarczą w stosunku do słabszych krajów.
Obserwujemy konsolidację i centralizację władzy gospodarczej dokonywaną przez najbogatsze i najpotężniejsze kraje oraz przez 1% globalnej populacji, który te kraje kontroluje. Opisałabym to w ten sposób: Covid-19 jest… narzędziem wprowadzenia środków kontroli niezbędnych do przekształcenia systemu planety z demokracji w technokrację.
To co obserwujemy, to zmiana kierownictwa i tworzenie nowych systemów kontroli. To w istocie zamach stanu. To zdecydowanie bardziej zamach stanu, niż wirus. W Stanach Zjednoczonych finansowy zamach stanu trwa od ponad 20 lat.
Pod koniec 1995 r. podjęto decyzję o przeniesieniu dużej części aktywów i pieniędzy poza granicę kraju co było częścią nadmuchiwania globalnej bańki gospodarki globalizacji, i oni wiedzieli, że gdy już przeniosą wszystkie te aktywa, będą musieli skonsolidować i zmienić fundament całego systemu.
Najpierw ukradli wszystkie pieniądze z funduszy emerytalnych, potem ukradli wszystkie pieniądze rządu, a teraz zamiast przyznać przed ludźmi, że ukradli ich pieniądze, potrzebują wymówki, która pozwoli im skonsolidować i zmienić trzon całego systemu. I tu na scenę wkracza magiczny wirus.
Teraz powiedzą: „Przez wirusa musimy zbudować cały system od nowa”. „Przez magicznego wirusa nie ma pieniędzy na emerytury”, „To przez magicznego wirusa nie ma pieniędzy w skarbcu”.
Dzien.: Mają idealną wymówkę: wszystkiemu winny jest magiczny wirus.
CAF:  Ten wirus w magiczny sposób zwalnia ich z całej odpowiedzialności za skutki zamachu finansowego. Jeśli znasz się na finansach i patrzysz na świat przez matematykę czasu i pieniędzy, nie możesz się nadziwić, że ktokolwiek mógłby w to uwierzyć. A jednak ludzie wierzą.
To część zjawiska, które C.J. Hopkins nazywa „sektą Covidian”. Dołączasz do kultu i mówisz: „Tak, to magiczny wirus zabrał wszystkie pieniądze z systemu ubezpieczeń”. „To magiczny wirus spowodował, że nie ma pieniędzy na fundusze emerytalne.” Bla bla bla bla bla.
Dzien.: Jak twoim zdaniem będzie wyglądać technokracja, ku której jesteśmy popychani?
CAF:Technokracja, do której oni dążą, nazywa się transhumanizmem. Za pomocą wstrzykiwanych do organizmu materiałów(tlenek grafenu: JMW)planują przekształcić nasze ciała w odpowiednik systemu operacyjnego. Wszyscy wiemy, że system operacyjny Microsoftu zaprojektowano tak, by dać firmie Microsoft i wielu innym podmiotom dostęp tylnymi drzwiami do twego komputera.Raz na miesiąc lub dwa lub trzy musisz go aktualizować, by chronić go przed „wirusami”. Wracamy do magicznego wirusa, rozwiązującego wszystkie ich problemy.
Na podobnej zasadzie ma teraz działać twoje ciało: wstrzykują ci do organizmu materiały przekształcające go w odpowiednik systemu operacyjnego z odbiornikiem, co pozwoli im dosłownie podłączyć każdego do chmury. Podłączyć w sposób, który uczyni nas częścią systemu transakcyjnego. Biblia nazywa to „znakiem Bestii”. To da im możliwość cyfrowej identyfikacji i śledzenia ludzi pod kątem ich transakcji finansowych. Tak więc jest to świat, w którym nie ma absolutnie żadnej prywatności.
Ale co ważniejsze, jeśli wprowadzą jedną lub kilka kryptowalut banku centralnego, stworzy to system, w którym każdy bank centralny na świecie może cię wyłączyć i uniemożliwić ci dokonywanie transakcji, jeśli nie podoba im się twoje zachowanie. To bardzo podobne do systemu kredytu społecznego, który mają w Chinach.
Po podłączeniu pod „inteligentną sieć” samochodów, lokalnej infrastruktury, a teraz dosłownie naszych ciał, będą mieć nad każdym całodobowy nadzór i jeśli nie będziesz robić tego, co ci każą, zachowywać się zgodnie z ich życzeniem po prostu wyłączą ci dostęp do pieniędzy.
To da im też pełną kontrolę nad przestrzenią. Mogą ci zakazać oddalać się na więcej niż 8 km od domu. Mówimy tu o całkowicie cyfrowym systemie kontroli kontrolowanym przez banki centralne za pomocą pieniędzy.
Plan digitalizacji wszystkiego wokół obejmuje też ludzkie ciało i ludzki umysł. Ten system daje im nie tylko pełną kontrolę nad twymi transakcjami finansowymi, poprzez podłączenie do twego ciała, ale też dostęp do bardzo wyrafinowanej technologii kontroli umysłu poprzez media i podłączenie wszystkiego do chmury. W zasadzie mówimy tu o przekształceniu ludzi w cyborgi. Transhumanizm i technokracja idą w parze.
Opisałabym to jako system niewolnictwa. To koniec wolności przemieszczania się, koniec wolności słowa. To system totalnej kontroli, 24 godziny na dobę, w tym kontroli umysłu.
Moje określenie na grupę ludzi rządzącą światem to ‘Pan Globalny’. Jeśli ‘Pan Globalny’chce wprowadzić system niewolnictwa, a my chcemy pozostać ludzką cywilizacją, to mamy zasadniczy konflikt. To właśnie wyzwanie, przed którym stoimy.
Dzien.: Dochodzimy do Pani diagramów.
CAF (rysując): Spójrzmy szerzej na to co się dzieje: technicy budują chmury i telekomunikację [system 5G]. Mamy wojsko budujące infrastrukturę w kosmosie i wdrażające operację ‘Warp Speed’, oni ustawiają satelity.
Mamy firmy farmaceutyczne opracowujące szczepionki, które zawierają tajne składniki, zmieniają nasze DNA i mają uczynić nas bezpłodnymi. Mamy media bombardujące nas całodobową propagandą. Mamy banki centralne pracujące nad stworzeniem systemu kryptowalut. Mamy te różne filary i – co bardzo ważne – gdy się patrzy na to co się dzieje, zwłaszcza w mediach, oni bardzo starają się je rozdzielić, tak by ludzie nie połapali się, że to wszystko się ze sobą łączy, że są to elementy tworzenia zupełnie nowego systemu, zintegrowanego z ludzkim ciałem i umysłem.
Dzien.:W jakim celu?
CAF:W celu wprowadzenia systemu niewolnictwa. Aby to wszystko działało, oni muszą wprowadzić sieć ‘Smart Grid’ do naszych miast, domów i w nasze ciała.
Pytanie brzmi: jak zbudować tę sieć w ten sposób, aby ludzie się nie połapali, że zastawiana jest na nich pułapka? To dlatego starają się trzymać te różne obszary z dala od siebie.
Gdy się słucha tego, co mówią bankierzy, widać że robią co mogą by trzymać się jak najdalej od tych pozostałych tematów. Podczas niedawnej prezentacji Międzynarodowego Funduszu Walutowego na temat płatności transgranicznych, gdy szef MFW wspomniał o globalnym systemie identyfikacji cyfrowej, prezes Rezerwy Federalnej prawie zbladł, można wręcz było poczuć, jak starał się odciąć od tego tematu.
Bo w USA mieszka 325 milionów Amerykanów, którzy mają ponad 325 milionów sztuk broni i oni nie chcą, by ludzie się zorientowali co jest grane, dopóki nie skończą zastawiać pułapki i nie będzie już za późno.
Dzien.:Czyli w tym roku zostaliśmy złapani w pułapkę?
CAF: Tak. Ale drzwi jeszcze się nie domknęły. Dlatego udzielam tego wywiadu. Tylko transparencja, przejrzystość może pokrzyżować ich plany. Ciekawe, że gdy na początku roku2020napisałam artykuł „Przekręt ze szczepionkami”, w którym ostrzegałam, że Bill Gates próbuje zainstalować nam w ciałach system operacyjny i użyje wirusów jako wymówki, by trzeba go było okresowo aktualizować, a potem James Corbett zrobił świetną serię dokumentów na temat Gates’a i kilka osób oficjalnie potwierdziło to, o czym pisałam, jesienią Yahoo sfinansował i opublikował ankietę mówiącą, że 44 % republikanów uważa, że Bill Gates zamierza zaczipować ludzi.
Wtedy powiedziałam: „Okej, robimy postępy!” Wtedy nagle Gates jakby się zapadł pod ziemię, odsunęli go i zaczęli mówić tylko o operacji „Warp Speed”.
I co ciekawe, osobą którą wybrali na szefa tej operacji był ekspert od wstrzykiwalnego interfejsu mózg-maszyna, Moncef Slaui. Kiedyś kierował badaniami w firmie farmaceutycznej GlaxoSmithKline i jest ekspertem od interfejsu mózg-maszyna,
Dzien.: Dziwne CV na to stanowisko.
CAF: Idealne CV na to stanowisko!
Jednym z najważniejszych wydarzeń 2019 r., obok opracowania planu ratowania banków z pieniędzy podatników podczas planowanego kryzysu finansowego, zatwierdzonego przez banki centralne w Jackson Hole, było podpisanie przez Departament Obrony kontraktu na chmurę ‘JEDI’ z Microsoftem.
Z kolei Amazon otrzymał… Amazon jest kontrahentem CIA i innych agencji wywiadowczych. Zyski Amazona poszybowały w górę po tym jak zawarli duże kontrakty z CIA na budowanie chmur nie tylko dla CIA, ale też dla wszystkich 17 amerykańskich agencji wywiadowczych.
Tak więc Amazon pracuje dla agencji wywiadowczych, pod koniec 2019 r. firma Leidos podpisała duży kontrakt z Marynarką Wojenną, a Departament Obrony pracuje z Microsoftem przy projekcie ‘JEDI’ .
Te 3 ogromne kontrakty na chmurę umożliwią im, gdy już wszystkich pod nią podłączą, radykalne przeprojektowanie zasad działania przepływów pieniężnych i będą mogli dosłownie zamknąć wszystkie małe firmy, lub prawie wszystkie, wprowadzić uniwersalny dochód podstawowy, który jest niczym innym jak systemem kontroli, i zarządzać tym wszystkim poprzez chmury wojskowe.
Dzien.: Widzimy dokąd to wszystko zmierza, ale jest trochę niejasne po co to robią?
CAF: Nie, to proste. Technologia daje im możliwość wprowadzenia systemu kontroli absolutnej i dalszej centralizacji kontroli gospodarczej i politycznej. Podam doskonały przykład. Handel niewolnikami z Afryki zakończył się moim zdaniem z dwóch powodów.
Po pierwsze, nie było jak zabezpieczyć pożyczki, więc banki w Londynie wciąż traciły pieniądze, bo gdy rynek towarów upadał, plantatorzy sprzedawali niewolników na zachód i bank nie mógł odzyskać zabezpieczenia. Powiedzmy, że stosunek wartości pożyczki na zakup niewolnika do wartości zabezpieczenia wynosił 50%, a gdy rynek towarów upadał, sprzedawałeś niewolników, bankowi mówiłeś, że uciekli, a bank zostawał z niczym. A banki nie miały jak udowodnić, że ten czy inny był ich niewolnikiem, bo nie mieli żadnego sposobu na zabezpieczenie pożyczki. Tak więc to był pierwszy powód.
Drugi był taki, że gdy Haitańczyczy się zbuntowali i wysłano z Europy kilka armii by stłumić bunt, nigdy im się to nie udało, Haitańczycy byli zbyt silni. Ale dziś, dzięki technologii cyfrowej, zabezpieczenie pożyczki nie stanowi problemu. A dzięki broni kosmicznej i współczesnym technikom inwigilacji, możesz łatwo stłumić każdy bunt.
Handel niewolnikami upadł, mimo że był niewiarygodnie opłacalny. Historia świata pokazuje, że niewolnictwo to najbardziej dochodowy biznes, bardziej niż przemysł wydobywczy, bardziej niż narkotyki, niż wszystkie uzależnienia razem wzięte.
Skoro więc oni dysponują już technologią pozwalającą wprowadzić niewolnictwo, to mówią: „W porządku, zróbmy to”.
Poza tym, technologia znacznie ułatwia małej grupie ludzi dogadanie się i zdobycie ogromnej potęgi. Przykładowo, jeśli przełomowa technologia energetyczna dostanie się w ręce niewielkiej grupy szaleńców, będą ją mogli wykorzystać jako broń. Im potężniejszą technologią dysponujesz, tym większe ryzyko utraty nad nią kontroli.
Są też inne teorie wyjaśniające dlaczego oni chcą pełnej kontroli. Oto jedna z nich: Biorąc pod uwagę trudności w wykarmieniu i zarządzaniu populacją, która stale rośnie, jeśli ‘Pan Globalny’ dysponuje już biotechnologią, która pozwala mu żyć 150 lat, a nie da się utrzymać tego w tajemnicy, bo jeśli bogaci będą żyć 150 lat, a reszta nie – nie da się tego nie zauważyć, to dlaczego nie zredukować populacji, zastąpić ją robotami, użyć robotyki do wszystkiego i cieszyć się życiem w bogactwie i luksusie bez wszystkich tych problemów związanych z zarządzaniem?
Dzien.: Czyli podzielić społeczeństwo na różne klasy, na klasę wyższą oraz rzeszę biedaków zmieszaną z robotami?
CAFMyślę, że ich celem jest wykorzystać technologię, by przejść do systemu, w którym dzięki robotyce, sztucznej inteligencji i oprogramowaniu garstka ludzi może kontrolować populację planety bez bolączek i obaw. Trzeba pamiętać, że ‘Pan Globalny’ bardzo, bardzo boi się ogółu populacji.
Dzien.: Boi się?
CAF: Tak, bardzo się boi, ponieważ… Mam informację, że zarządcy USA już kilkukrotnie zebrali się, by omówić, w jaki sposób mogą wyjść z cienia i wreszcie przestać udawać kto naprawdę rządzi. I za każdym razem dochodzili do wniosku, że to niemożliwe. Nie da się tego zrobić, bo skala ich przestępstw i przewinień jest zbyt ogromna.
Jeśli jesteś nikczemnym łajdakiem i masz na sumieniu tyle zbrodni i plugawych występków i nagle próbujesz wyjść z ukrycia, narażasz się na ogromne ryzyko. Boisz się reakcji ludzi. A historia pokazuje, że wściekły tłum potrafi czasem rozszarpać swych władców. A w Ameryce jest 325 milionów uzbrojonych ludzi.
Domyślam się więc, że powodem, dla którego Jay Powell wycofywał się, gdy szef MFW mówił o cyfrowej tożsamości, jest to, że rozumie, iż wielu z 325 milionów obywateli ma broń, a nie ma tam jeszcze lockdownu.
To właśnie dlatego druga poprawka do Konstytucji wzbudza tyle emocji. Większość ludzi na świecie nie rozumie, czemu Amerykanie tak zaciekle bronią swego prawa do posiadania broni. Pierwszym powodem, dla którego tak go bronią jest to, że nie rozumieją potęgi kontroli umysłu. Dla kogoś kto może mieć pełną kontrolę umysłu nad obywatelami, a to właśnie daje ten nowy system, broń nie jest aż tak wielkim zagrożeniem.
Ale zważywszy, co planują zrobić, byłoby dla nich bardzo pomocne, gdyby udało im się rozbroić naród. I zobaczysz, że jeśli Demokraci wygrają te wybory (wygrali: JMW) to będzie pierwsza rzecz, którą będą próbować zrobić. Zaraz po tym, jak każą wszystkim nosić pieluchy na twarzy.
I dlatego przewaga Republikanów w senacie to dla nich tak duży problemem. Bo dopóki Republikanie okupują senat, oni mają związane ręce.
Mamy fałszywego wirusa, fałszywego prezydenta i fasadowy system polityczny. To naprawdę zaczyna bardzo przypominać kult. Tylko tak mogę to nazwać.
————-koniec cz. 1, cz. 2 jutro tj.3 września 2021
Wywiad z Catherine Austen Fitts  został przeprowadzony  przez dziennikarza projektu Planet Lockdown w  listopadzie2020/stczniu 2021. Do opracowania jej wypowiedzi w formie pisemnej użyłam transkrypcji zrobionej przez Georginę Orwell, która mi ją uprzejmie udostępniła, Cały wywiad w wersjii filmowej (z polskimi napisami) jest do obejrzenia na kanale Georgini Orwell  na BitChute  tutaj 

www.bitchute.com/video/50kEYqeY68wN/

Wypowiedz się