„Ludzie, czas wyłączyć molocha Covida…”

Opublikowane 2 września 2021 przez State of the Nation

…zanim nas zamknie – WALCZĄC!

Przesłane przez Gniewnego Patriotę

Ekskluzywny SOTN

Ludzie, to jest to!

Nikt już się nie ukryje.

Ta rzecz o nazwie Covid jest na podwórku każdego.

Zgadza się — dla pierwszego w historii Stanów Zjednoczonych nie ma ani jednego NIMBY.

I to dobrze.

Nawiasem mówiąc, rozmawiamy z każdym Patriotą i każdym Progressive.

Każdy konserwatysta i liberał… każdy Republikanin i Demokrata…

Chrześcijanin i muzułmanin, żyd i hindus, ateista i agnostyk.

Ludzie, już czas

wyłączyć

Covid moloch!

Jak to zrobić?

Istnieje wiele sposobów na oskórowanie tego kota.

Mnóstwo różnych fajnych strategii i zgrabnych taktyk. Tak!

JEDNAK jest tylko czas na to, co zadziała… i działa szybko.

Tyrani Covid pośrodku muszą bardziej bać się Nas, ludzi, niż swoich płatników z NWO i agentów Deep State.

Dopóki nie będą się nas bać bardziej niż ich, będą nadal popełniać swoje masowe zbrodnie Covid przeciwko narodowi amerykańskiemu.

To takie proste, ludzie.

Nic – NIC – nie zmieni się, dopóki burmistrz, przewodniczący rady szkolnej, komisarz okręgowy, dyrektor korporacji, członek rady miejskiej, dyrektor organizacji pozarządowej lub rektor uniwersytetu nie będą się obawiać CIEBIE i MNIE bardziej niż elity władzy, która ich zainstalowała.

Rozumiem? Jeśli nie, to zdobądź — SZYBKO! Ponieważ okno możliwości szybko się zamyka.

Sprawcy Covid wiedzą, że ich czas się skończył i są gotowi zrobić wszystko, co konieczne, aby zamknąć NAS NA ZAWSZE.

Przestępcy z Covid wiedzą, że przekroczyli każdą granicę… i że nie ma dla nich odwrotu.

Zasadniczo albo my nie żyjemy … … … albo oni nie żyją.

Moce, które są, ujawniły się jak nigdy w historii. I wciąż wychodzą na zewnątrz w środku tej największej fali przestępczości, jaka kiedykolwiek zalała całą planetę.

Jaki jest sens? To naprawdę albo MY, albo ONI.

Na Ziemi nie ma miejsca dla nas obojga.

Ich rażące zbrodnie przeciwko ludzkości, Bogu i planecie są teraz zbyt liczne i zbyt niszczycielskie, by można je było zamiatać pod dywan.

Więc co robimy? Zrób coś! Cokolwiek… Wszędzie…

W każdym razie musisz zaciekle stawiać opór i zaciekle protestować przeciwko tyranii Covida. I rób to w taki sposób, abyś włożył w nich strach przed Stwórcą.

Każdy współspiskowiec z Covid musi czuć, że gniew Boga Wszechmogącego jest teraz nad nimi… ponieważ tak naprawdę jest.

Ten gniew, ta instynktowna złość, to słuszne oburzenie narasta w 50 stanach w postaci rozwścieczonych obywateli.

Nigdy tylu zwykłych ludzi nie było tak zirytowanych – w odniesieniu do wszystkiego i czegokolwiek, czego dotyka rząd.

Plan działania

Ludzie z SOTN opublikowali plan nie tak dawno temu. Plan jest tak radioaktywny, że go zamknęli.

Ten plan dotyczy partnerstwa między szeryfami hrabstwa a obywatelami To proste i praktyczne. To jest konstytucyjne i prawne. Teraz albo nigdy.

Szeryfowie odpowiadają bezpośrednio obywatelom. A ci szeryfowie mogą legalnie zastępować obywateli jako podszeryfów, gdy zajdzie taka potrzeba. Ta potrzeba nadeszła.

Wielkie jury obywatelskie mogą być utworzone zgodnie z prawem. Obywatelskie akty oskarżenia mogą być wydawane zgodnie z prawem. Aresztowania obywateli mogą być dokonywane zgodnie z prawem.

 Szeryf obywatelski może aresztować takich jak Tony Fauci, Bill Gates, Rochelle Walensky, Janet Woodcock, Francis Collins, Tedros Adhanom, George Soros, Kamala Harris, Nancy Pelosi, Rachel Maddow, Brian Stelter, Gavin Newsom, Andrew Cuomo, Chris Cuomo itp.

Następnie mogą rozpocząć się procesy obywatelskie, podczas gdy oskarżeni są przetrzymywani przez szeryfów w więzieniach okręgowych. Gdy wyroki zostaną wpisane do rejestru, sprawcy Covid mogą zostać skazani surowo za ich ohydne zbrodnie przeciwko narodowi amerykańskiemu.

Konkluzja: Wszystkich trzeba usunąć z ulicy, zanim wsadzą nas do obozów FEMA przerobionych przez Walmarta.

Zobacz: DLACZEGO WALMART W CAŁYM KRAJU TAK WYGLĄDA? (Wideo) WHY ARE WALMART’S AROUND THE COUNTRY LOOKING LIKE THIS? (Video)

Oto lepszy podział „planu partnerstwa”.

Historyczne formy partnerstwa

w Stanach Zjednoczonych między szeryfami hrabstwa

&

Ruch Wielkiego Jury Obywatelskiego

An Historic Partnership Forms
Across the United States
Between the County Sheriffs
&
Citizens’ Grand Jury Movement

  Przede wszystkim ludzie muszą złożyć ręce, uklęknąć i modlić się, jakby nie było jutra. Bo jeśli tego nie zrobimy, moi rodacy Amerykanie,nie będzie jutra.

Gniewny patriota

Państwo Narodu

2 września 12021

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=82088

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Jakże ta historia tego świata jest niezwykła, jak bardzo się powtarza!
  Właśnie Pan Biden powiedział publicznie, że jak się Amerykanie nie zaszczepią, to usunie Gubernatorów kolejnych stanów, które się sprzeciwiają. Wiadomo jak to zrobi.

  Cytuję poniższy artykuł Hala Turnera, ponieważ jest w nim jedno zdanie o Polsce….. czyżby, o ironio, to właśnie miała być ta iskra która wyjdzie z tego kraju????

  Bądźcie dumni i skromni Polacy!:))))

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/biden-threatens-to-remove-governors-who-oppose-his-vaccine-demands-civil-war-now-likely

  Biden grozi „usunięciem gubernatorów”, którzy sprzeciwiają się jego żądaniom szczepień; Wojna domowa teraz prawdopodobna.

  10 WRZEŚNIA 2021

  Biden grozi „usunięciem gubernatorów”, którzy sprzeciwiają się jego żądaniom szczepień; Wojna domowa teraz prawdopodobna.

  Nielegalny prezydent Joseph Biden wszedł „all-in” na pełną skalę Tyrański czwartek, ogłaszając nowe żądania szczepień, maskując mandaty i grożąc, że „wykorzystam moją władzę jako prezydenta, aby usunąć (gubernatorów, którzy mu się sprzeciwiają) z drogi”. Scena jest teraz przygotowana do rzeczywistej wojny domowej w USA.

  Najpierw wideo przedstawiające OSZAŁAMIAJĄCĄ groźbę Bidena, by usunąć gubernatorów stanowych, którzy mu się sprzeciwiają:

  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/Biden-WillUsePoweerAsPresToGetGovernorsOutOfTheWay.mp4

  Reakcja gubernatorów stanów była jasna, główna linia na piasku została przekroczona, a wojna secesyjna oficjalnie się zbliżała.

  Gubernator Henry McMaster z Południowej Karoliny odpowiedział na groźbę Bidena dokładnie tymi słowami:

  „ Amerykański sen zamienił się w koszmar za prezydenta Bidena i radykalnych Demokratów. Wypowiedzieli wojnę kapitalizmowi, grali na nosie Konstytucji i wzmocnili naszych wrogów za granicą. Bądźcie pewni, będziemy walczyć z nimi do bram piekielnych, aby chronić wolność i środki do życia każdego z Południowej Karoliny”.

  Gubernator Greg Abbott z Teksasu odpowiedział:

  „ Mandat szczepionkowy Bidena jest atakiem na prywatne firmy. Wydałem zarządzenie chroniące prawo Teksańczyków do wyboru, czy otrzymają szczepionkę przeciw COVID i dodałem ją do porządku obrad sesji specjalnej. Teksas już pracuje nad powstrzymaniem tego przejęcia władzy”.

  Gubernator Parsons z Missouri odpowiedział:

  „Niedawne oświadczenie administracji Bidena zmierzające do dyktowania wolności osobistej i prywatnych decyzji biznesowych jest obrazą naszych amerykańskich zasad wolności osobistej i wolnej przedsiębiorczości. Ta ciężka akcja rządu federalnego jest niemile widziana w naszym stanie i ma potencjalnie niebezpieczne konsekwencje dla pracy rodzin. Szczepienia chronią nas przed poważnymi chorobami, ale decyzja o zaszczepieniu jest decyzją prywatnej opieki zdrowotnej, która powinna pozostać taka sama. Moja administracja zawsze będzie walczyć z federalnym przejmowaniem władzy i nadużyciami rządu, które grożą ograniczeniem naszych wolności.

  Całkowicie szokująca uwaga Bidena spowodowała, że ​​wielu Amerykanów wzdrygnęło się ze zgrozy i zadało sobie pytanie, jak zamierzał to zrobić, ponieważ to Stany stworzyły rząd federalny, a nie odwrotnie.

  Uwagi Hala Turnera: Zadzwoniłem do kilku moich byłych kolegów ze Wspólnoty Wywiadowczej z moich lat w FBI Joint Terrorism Task Force, gdzie zajmowałem się „wywiadem bezpieczeństwa narodowego”, terroryzmem i zagranicznym kontrwywiadem, i zapytałem ich, jak myśli Biden może to zrobić.

  Prawie spadłem z krzesła, gdy odpowiedź nadeszła w ciągu 2 sekund:

  „Czternasta Poprawka, sekcje 3 i 4.”

  Więc sprawdziłem tę poprawkę i jej sekcje. Tutaj są:

  Poprawka 14, sekcja 3:

  Żadna osoba nie może być senatorem lub przedstawicielem w Kongresie, ani wyborcą prezydenta i wiceprezydenta, ani piastować żadnego urzędu cywilnego lub wojskowego w Stanach Zjednoczonych lub w jakimkolwiek stanie , która po uprzednim złożeniu przysięgi jako członek Kongres lub jako urzędnik Stanów Zjednoczonych, lub jako członek legislatury stanowej, lub jako urzędnik wykonawczy lub sądowy dowolnego stanu , w celu wspierania Konstytucji Stanów Zjednoczonych, angażuje się w powstanie lub bunt przeciwko temu samemu lub udzielił pomocy lub pocieszenia jego wrogom. Ale Kongres może, większością dwóch trzecich głosów każdej Izby, usunąć taką niepełnosprawność.

  Poprawka 14, sekcja 4:

  Ważność długu publicznego Stanów Zjednoczonych, dozwolonego przez prawo, w tym długów zaciągniętych na wypłatę emerytur i nagród za usługi w zakresie tłumienia powstania lub buntu, nie może być kwestionowana. Ale ani Stany Zjednoczone, ani żaden stan nie przejmą ani nie spłaci żadnego długu lub zobowiązania zaciągniętego na rzecz powstania lub buntu przeciwko Stanom Zjednoczonym , ani żadnego roszczenia z tytułu utraty lub wyzwolenia jakiegokolwiek niewolnika; ale wszystkie takie długi, zobowiązania i roszczenia zostaną uznane za niezgodne z prawem i nieważne.

  Zostałem również zwięźle poinformowany, że grupy zadaniowe USSS, FBI i DHS zostały utworzone przed wypowiedziami Bidena, aby monitorować „gwałtowną mowę buntu” w Internecie!

  Wiedzieli więc, że Biden popadł w pełną tyranii, i zaczęli monitorować mowę online, szukając „mowy o gwałtownym buncie”, ponieważ tego teraz oczekują.

  Wygląda na to, że Biden zamierza ogłosić gubernatorów, którzy się mu sprzeciwiają, „w powstaniu” i wysłać albo agentów federalnych, albo oddziały federalne, aby usunąć tego gubernatora z urzędu zgodnie z sekcją 3 i/lub wstrzymać wszystkie pieniądze federalne do takich stanów zgodnie z sekcją 4 powyżej, twierdząc, że samo państwo jest „w powstaniu” przez nieprzestrzeganie nakazów szczepień i maskowania Bidena!

  HAL TURNER – OPINIA REDAKCYJNA

  Maska jest wreszcie zdjęta; Joe Biden jest nie tylko nieślubnym prezydentem, który objął urząd, kradnąc wybory federalne w listopadzie 2020 r., Ale teraz wydaje się być pełnym tyranem.

  Wydaje mi się, że my tutaj w Ameryce nie mamy już rzeczywistego rządu federalnego, mamy teraz federalną tyranię udającą rząd.

  Zacznijmy od tego niewygodnego małego faktu:

  Jak sam przyznaje Biden, zaszczepionych jest ponad 178 milionów Amerykanów. Jednak teraz wiemy z CDC i stanowych agencji zdrowia, że ​​codzienne przypadki COVID są obecnie o 300% wyższe niż rok temu, kiedy zaszczepionych było ZERO osób . ( Dowód ) Nikt w rządzie nawet nie próbuje tego wyjaśnić. Zapytaj dlaczego.

  „Dlaczego” wydaje mi się proste: co zrobili i co planują powtórzyć . . . . NIE DZIAŁA.

  Niech to zapadnie na chwilę. Więcej przypadków teraz, dzisiaj, niż mieliśmy rok temu, mimo że 178 milionów ludzi zostało „pchniętych”. Więc chcą zrobić więcej tego samego! Uhhhhh . . . . nie.

  Ale jeśli ty – lub twój gubernator – powiesz „nie”, to Biden planuje usunąć twojego gubernatora jako „będącego w powstaniu?????”

  Uhhhh. . . . nie do tego.

  Następnie dowiadujemy się, że USSS (amerykańskie tajne służby), FBI i DHS utworzyły grupy zadaniowe i zaangażowały się w poszukiwanie „mowy o gwałtownym buncie”. Więc WIEDZĄ, że są zaangażowani w jawną tyranię i planują co. . . aresztować ludzi, którzy mówią o powstrzymaniu ich tyranii?

  Uhhhh . . . nie do tego. Cała sprawa z pierwszą poprawką stanowczo zabrania rządowi Stanów Zjednoczonych „…ograniczania wolności słowa lub prasy…”. i ta poprawka pozostaje w mocy i obowiązuje 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, wszędzie. Sąd nie może uznać, że „nie chroni” pewnej mowy, ponieważ ta moc nie istnieje w ramach nowelizacji. Jeśli ktoś w Kongresie lub sądach chce takiego wyjątku dla ochrony wolności słowa lub ochrony wolności prasy, nie ma innego wyjścia, jak starać się o POPRAWKĘ do Konstytucji, która pozwoliłaby mu na tę władzę. A poprawka musi zostać sporządzona przez Kongres, uchwalona, ​​a następnie wysłana do każdego z pięćdziesięciu stanów i ratyfikowana przez 3/4 z nich, aby mogła wejść w życie. Tak więc Pierwsza Poprawka ma zastosowanie do WSZYSTKICH wypowiedzi i całej prasy, przez cały czas i żaden ustawodawca ani sędzia nie może uważać inaczej, ponieważ nie mają do tego uprawnień .

  Ludzie, myślę, że dotarliśmy do końca gry. Push w końcu nadchodzi.

  W tym momencie wydaje mi się, że łatwo dostrzegam, jak wynika z tego wojna domowa; ogromna linia na piasku została już przekroczona. Nawet gubernator stanu mówi teraz otwarcie: „… będziemy walczyć z wami aż do bram piekielnych, aby chronić… prawa…”. To, panie i panowie, jest rozmowa wojenna.

  Wiesz, w naszych dokumentach założycielskich, w szczególności Deklaracji Niepodległości, Ojcowie Założyciele przedstawili następujący truizm:

  „Ale kiedy długi ciąg nadużyć i uzurpacji, dążąc niezmiennie do tego samego Celu, wykazuje zamiar zredukowania ich pod absolutnym despotyzmem, ich prawem, ich obowiązkiem jest zrzucenie takiego rządu i zapewnienie nowych Gwardii na ich przyszłość bezpieczeństwo.”

  Czy nie jesteśmy dokładnie w tym momencie teraz? Czy nie uważamy, że nie wolno nam wychodzić do pewnych miejsc publicznych, chyba że weźmiemy eksperymentalne, śmiertelne i szkodliwe „szczepienie”? Czy nie grozi nam utrata pracy, jeśli nie poddamy się zatrutej strzałce śmierci, którą maskują jako „szczepionkę”? Czy nie mówi się nam, że możemy zabronić podróżowania samolotem, autobusem, pociągiem, a może nawet przekroczeniem granic państwowych, chyba że zrobimy tak, jak ONI każą? Czy to wszystko nie jest „absolutnym despotyzmem”?

  Czy nasza własna Deklaracja Niepodległości nie mówi nam, co należy zrobić w takich okolicznościach? Czyż nie mówi: „… ich prawem, obowiązkiem, jest odrzucenie takiego rządu i zapewnienie nowej Gwardii dla ich przyszłego bezpieczeństwa?”

  Tak, to mówi.

  Teraz, co myślę, że się tutaj dzieje? Myślę, że to przeróbka „Polityki indyjskiej”.

  „Polityka indyjska” została teraz sprowadzona na naród amerykański, a naród amerykański to nowi Indianie XXI wieku”.

  Nie, dziękuję.

  Kiedy Biden zdejmuje maskę i ujawnia się jako tyran z pełnym planem, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że w tym momencie cały system upada.

  Nie ma znaczenia, czy weźmiesz „szczepionkę” na terapię genową bronią biologiczną, czy nie.

  Co najmniej osiemdziesiąt milionów (80 000 000) z nas nie wzięło go i niewielu ma zamiar to zrobić. Przy co najmniej 16 000 w USA już UMARŁ z powodu szczepionki, a kolejne sześćset tysięcy (600 000) ciężko rannych, niektórzy na stałe, większość z tych, którzy nie zaszczepili, nie zamierza tego zrobić.

  Jeśli Biden and Company spróbują odebrać tym ludziom daną przez Boga wolność, mają prawo bronić się przed taką tyranią.

  Wydaje mi się, jako obserwatorowi, że cały ten nonsens nie ustanie, dopóki tego nie zatrzymamy.

  Biden i spółka powinni teraz przestać, podczas gdy Amerykanie nadal chcą POZWOLIĆ IM zaprzestać na własną rękę.

  W międzyczasie zacznij wyjmować pieniądze z banków. Kilka tysięcy tygodniowo, aż do prawie zera.

  Chcą zmusić 80 milionów z nas do robienia tego, czego chcą? Niech próbują, kiedy muszą ratować banki, które są w stanie otarcia, ponieważ wszystkie 80 milionów z nas wycofuje swoje pieniądze.

  My 80 milionów możemy zmiażdżyć ten kraj tak szybko, że zakręci im się w głowach.

  Jeśli wypłata pieniędzy ich nie powstrzyma, TO IDZIEMY TĄ SAMĄ DROGĄ CO RUCH SOLIDARNOŚCI W POLSCE: PRZESTAŃCIE DZIAŁAĆ!.

  Nic nie zostaje wyprodukowane.
  Nic nie zostanie wysłane.
  Nic nie zostaje kupione ani sprzedane.

  Bankomat, czyli ekonomia, wyłącza się.

  Nie mogą nas zmusić do pracy. Tak więc kraj imploduje.

  I nikt z nas nie będzie musiał oddać nawet jednego strzału.

  Wyciągając pieniądze i przerywając pracę, możemy powiedzieć Biden and Company, żeby pocałowała nas w dupę. Nie zastosujemy się.

 2. chybanie says:

  >: PRZESTAŃCIE DZIAŁAĆ!.
  Doszedłem do tego wniosku jakiś czas temu i go stosuję, polecam.

 3. adamd says:

  Ups, to nie ten adres podałem, przepraszam..
  Film, „Harrison Bergeron”
  https://www.youtube.com/watch?v=xs_oVaCG-zk

Wypowiedz się