Jakie plemię naprawdę prowadzi CDC?

Opublikowano Wrzesień 9, 2021, autor: State of the Nation

Żydzi z CDC

Autor: Karl Haemers

Głównym epicentrum polityki covidowej rujnującej naród amerykański i większość świata jest Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom.

Ta agencja rządowa podlegająca Departamentowi Zdrowia i Opieki Społecznej powstała w początkowej formie w 1946 roku i przeszła wiele transformacji w kolejnych dziesięcioleciach, głównie poprzez włączenie innych pod agencji i generowanie nowych departamentów, aby stać się biurokratycznym lewiatanem, którym jest dzisiaj.

Choć podejrzana w innych obszarach, Wikipedia podaje dość jasny i wiarygodny wpis na temat CDC. Ze wszystkich obszarów zdrowia publicznego, które administruje CDC, przyjrzymy się bliżej najbardziej odpowiedniemu obszarowi dzisiaj, chorobom zakaźnym i powiązanym działom.

Jednym z aspektów CDC wyraźnie nieobecnych w Wikipedii jest rola, jaką Żydzi odegrali w jej rozwoju i przywództwie dzisiaj.

Jest to pilna sprawa, biorąc pod uwagę rolę Żydów w innych kluczowych epicentrach zjawiska covid, takich jak Światowe Forum Ekonomiczne, alternatywne media, nauka, przemysł farmaceutyczny, polityka prezydenckainne.

Bliższe przyjrzenie się żydowskiej dominacji tej ogromnej agencji rządowej w promowaniu katastrofalnej polityki covidowej w Stanach Zjednoczonych pomoże nam zrozumieć, dlaczego lepszą nazwą byłoby Żydowskie Centrum Tworzenia i Promocji Chorób.

CDC: Ratownictwo w średnim wieku

Dwadzieścia lat temu bogaty Żyd praktycznie uratował CDC od ubóstwa i marginalizacji. Według Atlanta Jewish Times, oligarcha założyciel Home Depot Bernie Marcus przekazał 4 miliony dolarów na nowe centrum operacyjne w sytuacjach kryzysowych w kraju, co stało się pilniejsze z powodu niedawnych rzekomych ataków wąglika po 911 roku. Żydzi nie mogą pozwolić, aby dobry kryzys poszedł na marne, jak niesławnie powiedział Żyd Rham Emmanuel.

Wcześniej biura CDC były opuszczonymi ruinami, z asfaltowymi dachami i się podłogami, jak nam powiedziano. The Jewish Times pisze: “Bernie Marcus wpłacł zaliczkę na przyszłość CDC”. Żydzi zawsze uzyskują dobre zwroty z inwestycji.

Dyrektor CDC w tym czasie Julie Gerberding, która rzekomo była zaangażowana w intymny romans z Marcusem, pochwaliła Marcusa za jego darowiznę. Marcus zwerbował innych dyrektorów generalnych wielkiego biznesu, aby założyli Corporate Friends of the CDC, który lobbował w Kongresie w celu utworzenia Fundacji CDC, której Marcus był pierwszym dyrektorem.

Poprosili Kongres o przeznaczenie 1,6 miliarda dolarów na większą ekspansję CDC i rozwój programu, co doprowadziło do ogromnej kontroli systemu medycznego dzisiaj. Były żydowski dyrektor CDC Jeffrey Koplan (patrz poniżej) i była żydowska ambasador przy UE Kristin Silverberg są w dzisiejszej Radzie Fundacji CDC.

Rochelle Walensky

Obecnym dyrektorem CDC jest Rochelle Walensky. Ten urzędnik zdrowia publicznego przeczytał z telepromptera 19 sierpniath, wzywając “kobiety w ciąży” do zaszczepienia się przeciwko covidowi, zapewniając je, że dane CDC dotyczące technologii mRNA dla “osób w ciąży” są bezpieczne i skuteczne.

Sprawdziłem labirynt linków z oryginalnego dokumentu CDC na temat szczepionek covidowych dla “osób w ciąży” i znalazłem pojedyncze badanie z 21 kwietnia 2021 r., Zatytułowane Wstępne ustalenia bezpieczeństwa szczepionki mRNA Covid-19 u osób w ciąży. Badanie wykazało, że:

Spośród 3958 uczestniczek zapisanych do rejestru ciąż v-safe, 827 miało ukończoną ciążę, z czego 115 (13,9%) spowodowało utratę ciąży, a 712 (86,1%) spowodowało żywy poród (głównie wśród uczestników ze szczepieniem w trzecim trymestrze ciąży). Niekorzystne wyniki noworodków obejmowały poród przedwczesny (u 9,4%) i niewielki rozmiar w wieku ciążowym (u 3,2%)

Nie jestem zawodowym statystykiem, ale mogę obliczyć, że zdarzenia niepożądane w ciąży i porodzie wyniosły 26,5% przypadków, z których prawie 14% straciło dziecko.

Oto jak CDC porównuje wyniki ciąży zaszczepionej i nieszczepionej:

Chociaż nie są bezpośrednio porównywalne, obliczone proporcje niekorzystnych wyników ciąży i noworodków u osób zaszczepionych przeciwko Covid-19, które miały ukończoną ciążę, były podobne do przypadków zgłaszanych w badaniach z udziałem kobiet w ciąży, które przeprowadzono przed pandemią Covid-19.

Kluczowe do zapamiętania jest to, że badanie to zostało opublikowane w kwietniu w New England Journal of Medicine, kiedy niewiele ciężarnych “kobiet” (Rochelle nalega na neutralny pod względem płci termin “osoba”) w USA zostało zaszczepionych na covid. Innym powodem, dla którego “nie jest bezpośrednio porównywalny”, jest to, że większość kobiet w programie v-safe (śledzenie wolontariuszy poprzez raportowanie przez telefon komórkowy) została zaszczepiona w 3rd trymestr. Prawie nie ma danych dotyczących szczepień we wczesnej ciąży.

CDC uzyskało również dostęp do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych po szczepionkach (VAERS) w celu oceny ryzyka w czasie ciąży. “Spośród 221 zdarzeń niepożądanych związanych z ciążą zgłoszonych do VAERS, najczęściej zgłaszanym zdarzeniem była spontaniczna aborcja (46 przypadków).” Matematyka ponownie: Prawie 21% zdarzeń niepożądanych zgłoszonych wśród zaszczepionych kobiet w ciąży było spontanicznymi poronieniami. Ponownie, było to z liczb zgłoszonych w kwietniu, kiedy bardzo niewiele kobiet w ciąży zostało zaszczepionych.

Walensky nie miał prawa oświadczać, że kobiety w ciąży powinny i muszą się zaszczepić, kiedy to badanie przeprowadzone przez samo CDC wykazało: “Jednak bardziej podłużna kontynuacja, w tym obserwowanie dużej liczby kobiet zaszczepionych wcześniej w czasie ciąży, jest konieczna, aby poinformować o wynikach matek, ciąży i niemowląt”. Walensky i tak poinformowała “ciężarne”, że szczepionka jest dla nich bezpieczna i “pilna”.

Musimy również pamiętać, że badanie finansowane przez CDC i przeprowadzone na Uniwersytecie Harvarda w latach 2007-2010 wykazało, że mniej niż 1% zdarzeń jest zgłaszanych do VAERS. Główną przyczyną tej fatalnej awarii systemu okazało się to, że zbyt mało osób, w tym lekarzy, administratorów szpitali, badaczy zdrowia, pacjentów / ofiar lub kogokolwiek innego, nawet o tym wiedziało. Od tego czasu CDC nie zrobiło nic, aby poprawić świadomość systemu VAERS.

W połowie lipca, na briefingu prasowym zespołu reagowania na COVID-19 w Białym Domu i urzędników zdrowia publicznego, Walensky wygłosiła zaskakujące twierdzenie, że 97% hospitalizacji z powodu covid było wśród nieszczepionych. Powiedziała: “Nieszczepieni Amerykanie odpowiadają za praktycznie wszystkie niedawne hospitalizacje i zgony z powodu COVID-19”. Wielokrotnie powtarzała, że nieszczepieni Amerykanie są problemem, narażając innych na ryzyko i uniemożliwiając uzdrowienie narodu.

Kaitlin Collins z CNN zadała sondujące pytanie o słuszność “pandemii nieszczepionych”, jak nazwała ją Walensky, ale lider zespołu reagowania Anthony Fauci odpowiedział zamiast tego, z kiepskimi spekulacjami na temat “rozsądnych założeń” i “mniej prawdopodobnych”, ostatecznie przyznając, że “nie mamy danych”.

Tutaj znowu Rochelle Walensky, ta najwyższa rangą ze wszystkich amerykańskich agencji, oparła się na danych z okresu między 1 styczniast i 15 czerwcath, kiedy o wiele mniej Amerykanów zostało zaszczepionych. Jest to szczególnie ważne, gdy dowiadujemy się, że według CDC osoba nie jest w pełni zaszczepiona, aż do dwóch tygodni po drugim wstrzyknięciu. Walensky wybrała oś czasu, aby oszukać Amerykanów, aby myśleli, że niezaszczepieni ludzie są problemem.

Jest to oszustwo kryminalne i być może próbując uchronić się przed oskarżeniami kryminalnymi, Walensky zakwalifikowała swoje oświadczenie na poziomie nagłówka, przyznając się do wypaczonego harmonogramu na konferencji prasowej grupy zadaniowej ds. Covid-19 w Białym Domu 5 sierpnia. Dziennikarka CNN Kaitlan Collins po raz kolejny zbadała to twierdzenie, kiedy zapytała:

“Kilku z was i prezydent wielokrotnie cytowało dane mówiące, że 99% osób, które umierają na COVID-19, nie jest zaszczepionych, a 95%, którzy są hospitalizowani, jest nieszczepionych. Czy w przypadku wariantu Delta nadal trzymasz się tych liczb i czy masz dane rządowe, aby je poprzeć? “

Walensky odpowiedział:

“Więc te dane były danymi, które pochodziły z analizy w kilku stanach, od stycznia do czerwca, i nie odzwierciedlały danych, które mamy teraz z wariantu Delta. Aktywnie pracujemy nad ich aktualizacją w kontekście wariantu Delta. “

Tutaj widzimy kolejny obszar zniekształceń danych. Walensky przyznała, że dane pochodziły tylko z “kilku stanów”, co wskazuje na bardzo niewiele z 50. Bez wątpienia te stany również zostały wyselekcjowane. Walensky szybko powróciła do zniesławienia nieszczepionych, jednak bez żadnych żądanych danych na poparcie tego:

“Chcę jednak powtórzyć, że na podstawie danych, które widzimy, nie mamy w pełni zaktualizowanych liczb, powszechnie, gdy patrzymy na nasze hospitalizacje i gdy patrzymy na nasze zgony, są to w przeważającej mierze nieszczepieni ludzie”.

Na nieszczęście dla Walensky’, raporty z Izraela, najciężej zaszczepionego narodu na świecie, pokazują dokładnie odwrotnie. Nawet prestiżowe czasopismo Science donosiło:

“Izrael ma jeden z najwyższych na świecie poziomów szczepień przeciwko COVID-19, z 78% osób w wieku 12 lat i starszych w pełni zaszczepionych, zdecydowana większość szczepionką Pfizera. Jednak kraj rejestruje obecnie jeden z najwyższych na świecie wskaźników infekcji …”

Inne narody doświadczają większości nowych przypadków covid wśród zaszczepionych, a lokalne badanie w Massachusetts przeprowadzone przez samo CDC wykazało, że odsetek osób, które zachorowały na covid, które zostały w pełni zaszczepione, wynosił 74.

W kohorcie 469 osób, które podróżowały do miasta hrabstwa Barnstable i uzyskały pozytywny wynik testu na covid, 74% zostało w pełni zaszczepionych.

Mimo to dyrektor CDC Walensky utrzymuje, że większość nowych przypadków covid należy do nieszczepionych. Badania jej własnej agencji pokazują, że kłamie.

Teraz pod rządami Walensky’ego CDC rozważa “podejście ekranujące” do kontrolowania covid lub jakiejkolwiek innej choroby. Ten dokument CDC wyjaśnia, w jaki sposób osoby “wysokiego ryzyka” mogą być zamknięte we własnych domach, ośrodkach sąsiedzkich lub “obozach” znanych jako “zielone strefy” w celu ochrony osób “niskiego ryzyka”.

CDC Walensky’ wkracza w biznes wpychania każdego, kto jest “bardziej narażony na rozwój ciężkiej choroby” – forma medycznej pre-przestępczości – do gułagów w stylu bolszewickim.

W 2010 roku, pod rządami innego żydowskiego dyrektora CDC Toma Friedena (patrz poniżej), Departament Obrony opublikował dokument koncentrujący się na zatrudnianiu personelu do prowadzenia “operacji internowania / przesiedleń”. Obiekty te byłyby nie tylko dla wrogich bojowników i jeńców wojennych, ale także dla “cywilnych internowanych … podczas gdy operacje przesiedleń koncentrują się na wielu kategoriach przesiedleniowych cywilów”. Dzisiaj obejmowałoby to “podejście ekranujące” do zdrowia publicznego zalecane przez CDC, które obejmuje osoby, które mogą zachorować.

Orientacja rasowa i religijna dzisiejszego dyrektora CDC ma silny wpływ na jego natrętne, kontrolujące, zwodnicze i opresyjne podejście. Z wczesnego życia i życia osobistego: Rochelle Walensky urodziła się jako dyrektor korporacyjny, profesor matematyki i oficer armii amerykańskiej pracujący w centrum badań elektroniki NASA Edward Bersoffi Carol Bernstein. Bernstein przynajmniej jest Żydem. Rochelle poślubiła Lorena Walensky’ego, który został mianowany dyrektorem programu MD / PhD w Harvard Medical School, gdzie Rochelle była również profesorem. “Są Żydami i członkami Świątyni Emanuel w Newton w stanie Massachusetts”.

Byli żydowscy dyrektorzy CDC

Obecny żydowski dyrektor Walensky ma 19 latth w historii CDC. Niektóre źródła wskazują, że pierwszym żydowskim dyrektorem CDC był David Sencer, w latach 1966-1977, najdłużej urzędujący dyrektor w historii CDC. Sencer był grillowany przez żydowskiego dziennikarza Mike’a Wallace’a za promowanie niebezpiecznej szczepionki przeciwko świńskiej grypie dla wszystkich Amerykanów, która okazała się niepotrzebna. Nie mogłem potwierdzić żydowskiej natury Sencera, ale przynależność do nazwiska, wygląd i skorumpowane zachowanie są sugestywne.

Żydzi zaczęli naprawdę osiągać szczyt kontroli w CDC pod koniec lat 90., kiedy Jeffrey Koplan został dyrektorem. Żydowskie media The Atlanta Jewish Times i Jewish Contributions świętowały Koplana, ale jego CDC zostało przyłapane na “sprzeniewierzaniu” funduszy Kongresu i ukrywaniu wydatków poprzez zawiłą księgowość. Koplan zrezygnował z powodu krytyki za to, jak jego agencja poradziła sobie z rzekomymi atakami wąglika po 911 roku.

Biorąc pod uwagę wzrost Koplana poprzez Epidemic Intelligence Service (EIS), jedną z siedemnastu notorycznie skorumpowanych amerykańskich agencji wywiadowczych poświęconych ukrywaniu i przekierowywaniu prawdziwych przyczyn chorób, nie byłoby zaskoczeniem, że uczestniczył w operacji tuszowania i przynęty i przełączania, która była skandalem z wąglikiem.

Koplan kształcił się w szkole medycznej Mount Sinai, zdominowanej przez Żydów i finansowanej przez żydowskiego oligarchę i głównego darczyńcę Trumpa oraz członka gabinetu Carla Icahna.

Siedem lat później, w 2009 roku, Thomas Frieden został dyrektorem. Frieden rozpoczął również swoją karierę w dziedzinie zdrowia publicznego w EIS. Kierował reakcją na strach przed ebolą w 2014 roku i był zagrożony usunięciem przez członków Kongresu za niekompetencję. Jego wpis “Życie osobiste” nie potwierdza żydowskiej przynależności Friedena, ale wskazuje na typowe żydowskie zachowanie:

W czerwcu 2019 roku Frieden przyznał się do nieuporządkowanego zachowania w Nowym Jorku. Oskarżony o obmacywanie przyjaciela rodziny w 2017 r., W 2018 r. postawiono mu zarzuty o przymusowe dotykanie, wykorzystywanie seksualne trzeciego stopnia i molestowanie drugiego stopnia, które zostały wycofane po tym, jak przyznał się do winy. Frieden wydał oświadczenie wkrótce po aresztowaniu, stwierdzając, że zarzut “nie odzwierciedla” jego “publicznego lub prywatnego zachowania ani jego wartości”.

Jest to kwintesencja żydowskiego zachowania i wartości. Wikipedia potwierdza rasowe dziedzictwo Friedena w sekcji Edukacja: “Jest pochodzenia żydowskiego”. O dziwo, przypis do wpisu Browse Biography przedstawiony jako potwierdzenie nie wspomina o żydowskim pochodzeniu Friedena. Frieden jest niewątpliwie Żydem, jak chwali się ten artykuł Jersualem Post, i w tym wpisie Amazing Jews. O dziwo, ten wpis został opublikowany długo po tym, jak Frieden został oskarżony o molestowanie seksualne i nadużycia.

Anne Schuchat

Anne Schuchat była poprzednią pełniącą obowiązki dyrektora CDC dwukrotnie, od stycznia do lipca 2017 r., I ponownie od stycznia do marca 2018 r. (Czyż nie wszyscy działają?) Była głównym zastępcą dyrektora do maja tego roku, kiedy to przeszła na emeryturę.

Schucat rozpoczęła również swoją karierę w dziedzinie zdrowia publicznego w EIS. Była asystentem chirurga generalnego w Korpusie Służby Zdrowia Publicznego Stanów Zjednoczonych i dyrektorem Narodowego Centrum Szczepień i Chorób Układu Oddechowego, między innymi w CDC i na całym świecie, w tym pracując z Chińczykami podczas pierwszego strachu przed chorobą SARS.

Schuchat służył również w Zespole Reagowania Kryzysowego wąglika pod dyrekcją dyrektora CDC, Żyda Koplana. Jej profil w Dartmouth mówi: “Odgrywała kluczowe role przywódcze w … nagłe wypadki wąglika po 9/11”.

Schuchat została potępiona w 2015 roku za swoją rolę w kierowaniu CDC “izolowaniem, publicznym identyfikowaniem i zastraszaniem każdej rodziny – oraz szkół i społeczności, w których żyją – jeśli nie dostosują się do uniwersalnej rządowej polityki szczepień”. W sesji pytań i odpowiedzi na konferencji prasowej CDC Schuchat powiedziała: “Wiemy, że im trudniej jest uzyskać zwolnienie,  – tym mniej osób zwolni swoje dzieci ze szczepionek i z pewnością uważamy, że powinno być łatwiej uzyskać szczepionkę niż uzyskać zwolnienie …” Było to w kontekście “mniej niż 1,7% dzieci uczęszczających do przedszkola w latach 2014-2015 miało zwolnienia ze szczepień medycznych, religijnych lub sumiennych”.

Zeznanie Schuchata w 2018 r. w Komisji ds. Energii i Handlu Izby Reprezentantów: Stan bioprzygotowania zdrowia publicznego USA: reagowanie na ataki biologiczne, pandemie i pojawiające się ogniska chorób zakaźnych obejmowały “nadzór nad zdrowiem publicznym”.

Nadzór nad zdrowiem publicznym – gromadzenie, analiza i wykorzystywanie danych do ukierunkowania działań profilaktycznych i interwencyjnych w zakresie zdrowia publicznego – jest podstawą praktyki zdrowia publicznego w CDC i nadal reprezentuje podstawową pracę CDC . CDC wykorzystuje elektroniczne systemy danych do monitorowania informacji o zdrowiu populacji przez całą dobę w celu wykrywania i śledzenia chorób. “

Jest to część fundacji, która pozwala CDC dziś popierać “podejście ekranujące” medycznych gułagów dla każdego, kto jest “wysokiego ryzyka” zarażenia się jakąkolwiek chorobą, którą CDC uzna za zagrożenie.

Aby nie pozostały żadne wątpliwości, Early Life and Education oświadcza: “Schuchat dorastała w żydowskiej rodzinie w Waszyngtonie, D.C … Jej dziadek był koszernym rzeźnikiem…”

Inni obecni Żydzi CDC

W połowie sierpnia, na alternatywnym serwisie informacyjnym, który koncentruje się na problemie żydowskim, “komentator przechodzący przez ‘Zero’ przypomniał nam wszystkim, że reakcja rządu USA na ‘kryzys Covid’ jest bardzo żydowska…” Ta lista Żydów na stanowiskach CDC została przedstawiona:

Dyrektor CDC, Rochelle P. Walensky

Zastępca dyrektora CDC, Anne Schuchat

Szef sztabu CDC, Sherri A. Berger

Dyrektor medyczny CDC, Mitchell Wolfe

Dyrektor CDC, Biuro w Waszyngtonie, Jeff Reczek

Ta lista, z dalszą identyfikacją Żydów w innych organizacjach zdrowia publicznego i przemyśle farmaceutycznym, została wielokrotnie odtworzona w Internecie bez weryfikacji, w tym przez Davida Duke’a. Zróbmy bardziej odpowiedzialną analizę innych Żydów w całej strukturze przywódczej CDC.

Pierwsze dwa już zbadaliśmy i potwierdziliśmy, chociaż Schuchat nie jest już w CDC. Jej zastępczyni Debra Houry wydaje się być gojką.

Nie mogłem potwierdzić, że Wolfe jest Żydem, chociaż pisownia nazwiska różni się od żydowskiego gubernatora Pensylwanii Toma Wolfa. Wielu innych wybitnych Wolfesów było Żydami, w tym wschodnioniemiecki założyciel Stasi Marcus, osobowość telewizyjna talk show Jenna i producent telewizyjny Dick. Podobnie jak inni Żydzi z CDC, Wolfe rozpoczął tam swoją karierę w Epidemic Intelligence Service. Podobnie jak Schuchat, zaangażował się w reakcję CDC na ataki wąglika.

Nie znalazłem potwierdzenia, że szefowa sztabu Sherri Berger jest Żydówką. Choć pozory mogą być mylące, nie wykazuje żadnych jawnych cech fizycznych żydowskiego dziedzictwa. Dwaj długoletni krytycy żydowskiej władzy, którzy obaj są Żydami (lub dawniej), Henry Makow brat Nathaniel, przedstawiają Bergera jako Żyda, ale znowu bez innego potwierdzenia.

Jeff Reczek jest dyrektorem biura CDC w Waszyngtonie. Makow i Nathaniel również identyfikują Reczka jako Żyda. Być może sami by wiedzieli, że są Żydami, ale nie znalazłem żadnego innego dowodu na to, że Reczek jest Żydem. Jego profil CDC może sugerować, że żydowskie cechy dobrze mu służyły w “środkach”, “wynegocjowanym finansowaniu” i “dostarczaniu setek miliardów na szczepionki, zdrowie publiczne i dostawców opieki zdrowotnej”. Jednak Reczek uzyskał licencjat z nauk politycznych w Messiah College, który wydaje się nie istnieć, ale jeśli jego biografia oznacza Messiah University , to jest to wyraźnie szkoła chrześcijańska.

CDC pokazuje trzydzieści dwa stanowiska kierownicze, składające się z dwudziestu dziewięciu osób, ponieważ para zajmuje wiele stanowisk. Inni, którzy nie znajdują się na często powtarzanej liście, którzy mogą być Żydami (czterech z dwudziestu dziewięciu jest wyraźnie czarnych, a dwóch Azjatów), opierając się wyłącznie na nazwisku i wyglądzie fizycznym, to John Auerbach, Kevin Cain, Sam Posner, Rima Khabbaz i Jonathan Mermin. Pomija to jakiekolwiek badanie możliwych nazwisk panieńskich kobiet wśród kierownictwa CDC, które mają trzynaście (w tym te już zidentyfikowane) lub któregokolwiek z mężczyzn, którzy mogą być małżeństwem z Żydówkami.

Auerbach to nazwa niektórych znanych Żydów, takich jak trener Red Auerbach, założyciele domów towarowych Auerbachowie i rodzina uczonych.

Przynależność Kaina do judaizmu nie wymaga wyjaśnienia, chociaż znalazłem Kevina Kaina, który najwyraźniej jest chrześcijańskim pastorem w Appalachach.

Sam Posner podobno osiadł na Florydzie i założył tam dom towarowy, który był Żydem. Inny Żyd Sam Posner jest fikcyjną postacią “marynowanego człowieka” w żydowskiej komedii romantycznej Crossing Delancey.

Rima Khabbaz deklaruje w swoim profilu w CDC, że ukończyła American University of Beirut w Libanie, co nie wyklucza jej bycia Żydówką. AUB jest czarterowana w Nowym Jorku, a stopnie naukowe są rejestrowane w Nowojorskiej Radzie Regentów. Absolwenci pracują i mieszkają w 120 krajach na całym świecie. Żydzi mieli znaczącą obecność społeczności w Bejrucie, choć w ostatnich dziesięcioleciach zmniejszyła się.

Jonathan Mermin mógł ujawnić swoje żydowskie pochodzenie, a przynajmniej swoją orientację filosemicką, kiedy w 2014 roku ze stanowiska w biurze CDC ds. Chorób przenoszonych drogą płciową oświadczył, że “dowody naukowe są jasne, że korzyści przewyższają ryzyko”. Miał na myśli obrzezanie. Żydzi w Times of Israel upewnili się, że wspominają, że firmy ubezpieczeniowe powinny płacić za tę procedurę.

Powiązania z Epidemic Intelligence Service

Co ciekawe, badania nad tymi dwudziestoma dziewięcioma członkami kierownictwa CDC pokazują, że dziewięciu z nich weszło do CDC za pośrednictwem EIS, a dwóch innych pracuje bezpośrednio z nim, w sumie jedenaście. Większość poprzednich żydowskich dyrektorów CDC przeszła przez EIS.

Przypomnijmy, że EIS jest jedną z siedemnastu amerykańskich agencji wywiadowczych, które obejmują CIA, NSA, wywiad narodowy FBI, Agencję Wywiadu Obronnego, agencje wywiadowcze pięciu oddziałów wojskowych, Departamentu Energii, Skarbu Państwa i inne. Dyrektor ds. Bezpieczeństwa Narodowego nadzoruje wszystkie te agencje, a administracja Bidena jest wybrana przez Avril Haines, Żydówka.

Wieloletni żydowski badacz masowych oszustw medycznych i manipulacji Jon Rappaport doniósł o działaniach EIS w zaciemnianiu prawdziwych źródeł chorób poprzez deklarowanie wirusów jako przyczyny, z niewielką ilością prawdziwych danych do przedłożenia. Rappaport nazywa agentów EIS “łowcami wirusów”, tak jak oni sami.

W rzeczywistości wiele innych czynników powoduje “wybuchy” chorób lub “skupiska”, takie jak toksyczne chemikalia, zanieczyszczenie powietrza, szkodliwe szczepionki i inne toksyczne leki medyczne, zatruta żywność, prawdziwe pasożyty, słabe systemy sanitarne, niedożywienie, rekreacyjne zażywanie narkotyków, efekty pola elektromagnetycznego, stres emocjonalny i trauma i wiele innych.

Ale agenci EIS deklarują, że winny jest wirus, a ofiary są odwracane od pozowania korporacji lub rządów za szkody i śmierć, które wyrządzają.

Dziesięć kompletnych esejów Rappaport dotyczących EIS znajduje się TUTAJ i wszystkie są lekturą obowiązkową.

Podsumowanie

W ciągu ostatniego półtora roku Centrum Kontroli Chorób ujawniło się jako głęboko skorumpowana agencja zdrowia publicznego, której kłamstwa, zniekształcenia i oszustwa doprowadziły do polityki covidowej, która tylko jeszcze bardziej zdewastowała zdrowie Amerykanów.

Nic dziwnego, że biorąc pod uwagę obecność innych w całej infrastrukturze covidowej, co najmniej sześciu, a być może dziesięciu lub więcej najwyższych przywódców CDC to Żydzi.

Przede wszystkim dyrektor CDC Rochelle Walensky, której skandaliczne kłamstwa i szarlataneria medyczna są dobrze udokumentowane, generując ogromne zyski dla żydowskich producentów szczepionek, jednocześnie dziesiątkując zdrowie ogromnej liczby Amerykanów.

Jak wykazały poprzednie badania lata temu, a nowsze badania ujawniły, wpływ judaistycznej koncepcji Tikkun Olam, “naprawianie świata” może napędzać obłąkańcze i niebezpieczne zachowanie Żydów w CDC.

Bardziej prawdopodobne jest, że dobrze znana żydowska obsesja na punkcie pieniędzy i ukryta nienawiść – rozpalająca się teraz bardziej jawnie – do nie-Żydów, zwłaszcza białych Amerykanów, są czynnikami.

W jakiś sposób musimy wyjaśnić rażące naruszenia podstawowej nauki i medycyny, zdrową politykę zdrowia publicznego i autentyczną troskę o dobrobyt narodu amerykańskiego popełnione przez CDC.

Badanie obecności potężnych Żydów na wpływowych stanowiskach w tej najbardziej centralnej ze wszystkich amerykańskich agencji rządowych zajmujących się covidem w dużym stopniu wyjaśnia.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=83625

Wypowiedz się