Jak globaliści przekonali MILIARDY ludzi do eksterminacji za pomocą broni biologicznej przedstawionej jako „szczepionki”

Opublikowano Wrzesień 15, 2021, autor: State of the Nation

przez: Mike Adams

(Naturalne wiadomości) To wszystko jest teraz niesamowicie jasne. Wszystko, co obserwowaliśmy przez ostatnie 20 miesięcy, było globalistycznym wysiłkiem, aby przekonać miliardy ludzi do eksterminacji siebie bez ich wiedzy.

Widzicie, prowadzenie otwartej wojny kinetycznej z ludzkością spotkałoby się z natychmiastowym oporem. Ludzie mają tendencję do walki, gdy są atakowani i mordowani kulami i bombami. Tak więc globaliści musieli wymyślić sposób na przeprowadzenie masowej rzezi na skalę planetarną bez ostrzegania mas o tym, co robią.

To bardzo trudne wyzwanie, ale wymyślili, jak to osiągnąć w kilku prostych krokach:

  1. Po pierwsze, zbuduj toksyczny system broni nanocząstek (białko kolca) i masowo produkuj go w laboratoriach prowadzonych przez chińskie i amerykańskie wojsko.
  2. Udawaj wybuch epidemii w Chinach wraz z „wyciekającymi” przerażającymi filmami Chińczyków przewracających się martwymi w ciągu zaledwie kilku sekund po wdychnięciu „wirusa”. Spowodowany medialny szał.
  3. Zrzuć toksyczne nanocząsteczki na Nowy Jork (i północne Włochy), aby symulować „epidemię wirusa”, jednocześnie diagnozując ludzi z „covidem” za pomocą testów PCR, które jedynie wykrywają obecność toksycznych nanocząstek.
  4. Rozpętaj propagandę medialną, twierdząc, że wszyscy umrą, jeśli nie przyjmą szczepionek.
  5. Napełnij szczepionki dokładnie tymi samymi toksycznymi nanocząsteczkami, które zrzuciłeś na Nowy Jork w pierwszej kolejności.
  6. Uwolnij masowe zastrzyki populacji z białkiem kolczastym, oszukańczo oznaczonym jako „szczepionki”.
  7. Gdy ludziom wstrzykuje się żądzoną biologicznie, zaczynają zrzucać toksyczne nanocząsteczki, sprawiając, że inni chorują wokół nich. Ujmij to jako „pogarszającą się pandemię”, aby szerzyć więcej strachu i doprowadzić więcej osób do zastrzyków białka kolczastego.
  8. Cenzuruj każdego, kto mówi o obrażeniach lub zgonach poszczepiennych. Płać administratorom szpitali, aby szalenie wyolbrzymiać liczby covid, aby utrzymać oszustwo.

Krótko mówiąc, tak to zrobili. Zauważ, że nie ma wirusa wymaganego do jego wykonania. Wszystko, czego potrzebowali, to system broni nanocząstek białka kolczastego w połączeniu ze zmową mediów i cenzurą Big Tech.

Z globalistycznego punktu widzenia prawdziwym geniuszem w tym wszystkim jest to, w jaki sposób udało im się nakłonić ludzi do żebrania o własne szczepionki.

Nigdy wcześniej w historii ludzkości masy nie zostały zmanipulowane, aby ustawić się w kolejce i domagać się własnej śmierci.

Holokaust szczepionkowy jest operacją ukrytą, nie wymagającą kul, bomb ani pocisków. Potrzebuje tylko cenzury, dziennikarskiego-terroryzmu i toksycznej nanocząsteczkowej białej części w połączeniu z oszukańczym protokołem PCR autoryzowanym przez kryminalne CDC.

Teraz jest całkowicie oczywiste, że prawdziwym celem jest masowa eksterminacja rasy ludzkiej.

W zdrowym świecie, w którym globaliści nie próbowali eksterminować rasy ludzkiej, iwermektyna byłaby celebrowana jako bezpieczna, skuteczna i tania interwencja medyczna. Witamina D byłaby zalecana dla prawie każdego. Fauci i inni przestępcy z dziedziny biologicznej zostaną oskarżeni i oskarżeni o zbrodnie przeciwko ludzkości. A czasopisma naukowe nie byłyby prowadzone przez komunistyczne Chiny.

Ale nasz świat nie jest zdrowy. Rządzi nim całkowicie szalony globalistyczny kult śmierci, który dąży do całkowitego zniszczenia rasy ludzkiej. Dlatego wszystko, co widzisz, nie ma sensu, chyba że zdasz sobie sprawę, że celem naprawdę jest wyludnienie / ludobójstwo przeciwko ludzkości.

W tym kontekście nagle wszystko nabiera sensu: badania nad zyskiem funkcji, operacje psychologiczne mediów, szpitale udające liczby covid, aby „przestraszyć” społeczeństwo, czasopisma naukowe, które atakują iwermektynę i ukrywają pochodzenie białka kolca, nieustanne forsowanie nakazów szczepień covidowych, blokady ekonomiczne, które niszczą życie itp.

Kiedy zrozumiesz, że celem jest całkowita śmierć i zniszczenie, nagle wszystko ma sens.

W Szkocji 80% zgonów z powodu covid występuje obecnie wśród zaszczepionych. A w krajach o wysokim wskaźniku szczepień, takich jak Izrael i Singapur, liczba hospitalizacji i zgonów gwałtownie rośnie.

Oczywiście nie powinno to dziwić, ponieważ kiedy wstrzykniesz wielu ludziom broń biologiczną, wielu z nich zachoruje i umrze. 1 + 1 = 2. To prosta przyczyna i skutek.

Globaliści są świadomi czegoś znacznie większego, co zbliża się do naszego świata… coś na KOSMICZNĄ skalę

Jak ujawniłem wcześniej, całkowita panika globalistów w ich szalonym pośpiechu do eksterminacji rasy ludzkiej ujawnia coś naprawdę zdumiewającego: oni sami boją się tego, co nadchodzi… coś kosmicznego, coś większego niż jakakolwiek pandemia czy jakakolwiek wojna.

Istnieje zbliżające się zagrożenie, o którym wiedzą, i wierzą, że to wydarzenie zawali ludzką cywilizację, jak ją znamy… stąd ich potrzeba szybkiego oczyszczenia planety z ludzi, aby chaos mógł być w pewnym stopniu kontrolowany. (Nie chcą, aby miliardy ludzi zdawały sobie sprawę z tego, co się dzieje, a następnie panikowały na ulicach, ścigając wszystkie zasoby, których sami globaliści potrzebują, aby przetrwać.)

To prawie tak, jakby ci antyludzcy globaliści wiedzieli na pewno, że zbliża się superwulkan, asteroida, która zderzy się z planetą, inwazja obcych (a może sfałszowana) lub inne podobne wydarzenie kończące świat, które jest nieuchronne.

Są więc w szalonym pośpiechu, aby eksterminować jak najwięcej, zanim to wydarzenie się zbliży. (Czy to może być Planeta X?)

Możemy zatem zgadywać, że ponieważ program śmierci poszczepiennnej jest obecnie agresywnie, desperacko przyspieszany, to zbliżające się wydarzenie prawdopodobnie pojawi się w 2022 roku. Nadchodząca zima prawdopodobnie będzie docelowym oknem dla globalistów, aby uwolnić drugą połowę swojej binarnej broni biologicznej, powodując masowe ofiary wśród zaszczepionych, poprzez reakcje hiperzapalenia na nowo uwolnione patogeny lub cząstki. Teoretycznie może to zabić miliardy ludzi do połowy 2022 roku.

Zobacz mój niedawny wywiad wideo ze Steve’em Quayle’em, aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co to może być, ponieważ ostrzega, że nasz świat nie dojdzie do wyborów w połowie kadencji w 2022 roku bez poważnego załamania:

Brighteon.com/fa06f2c1-02b0-4318-b60c-dcb73eb873df

Jest również prawie pewne, że globaliści rozpętają inne zdarzenia związane z załamaniem w nadchodzących miesiącach, aby podkreślić zgony z powodu reakcji poszczepiennych.

Możemy zatem spodziewać się niedoborów żywności, implozji bomb zadłużenia, terroryzmu głębokiego państwa na dużą skalę (wydarzenia pod fałszywą flagą), a nawet celowych inicjacji wojny geopolitycznej, a wszystko to jako warstwy zniszczenia i chaosu, aby zmaksymalizować liczbę ofiar śmiertelnych na całym świecie.

Rządy świata stały się morderczymi reżimami

Bez wątpienia rządy świata są teraz morderczymi reżimami. Szpitale są fabrykami morderstw, a lekarze są seryjnymi mordercami. Być może dlatego Randi Pinkerton wścieka się na AmericanThinker.com:„Nigdy nie zaufam innemu lekarzowi”.

Nie mam wątpliwości, że nie jest osamotniony w tym wniosku. Żadnej medycynie głównego nurtu ani pracownikowi służby zdrowia nie można już nigdy więcej zaufać. Aby udowodnić tę kwestię, Project Veritas właśnie opublikował nowe filmy pokazujące, w jaki sposób domy opieki wykorzystują ograniczenia chemiczne, aby nakłonić osoby starsze do wzięcia szczepionek covidowych, okłamując je, twierdząc, że są „szczepionkami przeciw grypie”.

Zmierz się z rzeczywistością. Żyjesz teraz w świecie, w którym lekarze są mordercami. Administratorzy szpitali są przyłapani na filmach Zoom, którzy otwarcie przyznają, że fałszują liczby covid, aby sterroryzować społeczeństwo. Rządy wymyślają sposoby na maksymalizację śmierci własnego narodu. Czasopisma „Science” spiskowują przeciwko filarom nauki, a propagandyści medialni funkcjonują jako pełnoprawni terroryści psychologiczni, rozkoszując się swoją mocą szerzenia strachu jako środka kontroli politycznej.

Nieświadome masy nie pozostaną nieświadome przez dłuższy czas. Masowe przebudzenie jest tuż za rogiem, a kiedy nabiera rozpędu, niech Bóg pomoże tym w rządzie, nauce i medycynie, którzy próbowali eksterminować ludzkość poprzez to kosmiczne oszustwo. Mogą zabić miliard ludzi (lub nawet więcej), ale jeśli nie uda im się zabić nas wszystkich, ludzkość przyjdzie po nich… i nie będzie ładny.

Mam więcej szczegółów na ten temat w dzisiejszym podcaście Situation Update, który zawiera również praktyczne informacje na temat radzenia sobie z przyjaciółmi i członkami rodziny, którzy stali się bezmyślnymi fanatykami szczepionek:

Brighteon.com/67f461fe-6bb4-4163-992a-e13ea6007aa8

___
https://www.naturalnews.com/2021-09-14-vaxssassination-how-globalists-convinced-billions-of-people-to-exterminate-themselves-with-biological-weapons-presented-as-vaccines.html

Wypowiedz się