CO WYRÓŻNIA DUSZE O WYSOKICH WIBRACJACH?

 CZ. I ŚWIADOMOŚĆ DUSZY

Jedynym kryterium, według którego możemy natychmiast odróżnić wysoce wibracyjnych ludzi, są ich Dusze. To kryterium nie pojawiło się dzisiaj, gdy wszyscy mówili o przejściu kwantowym na nowy poziom energii. Zawsze tak było, przez cały czas. Po prostu tego nie rozumieliśmy. Co wyróżnia dusze o wysokich wibracjach?

Uczciwość i świadomość duszy

Jest to główny wskaźnik osoby o wysokich wibracjach. Wszystkie inne, dzięki którym zwykliśmy odróżniać ludzi duchowych, moralnych i po prostu dobrych od złych, niskich i nieświadomych, już nie działają.

Nie ma znaczenia, czy dana osoba jest bogata, czy biedna, miejska czy wiejska, wykształcona czy niewykształcona, odnosząca sukcesy, spełniona w życiu czy nie. Wszystko się teraz zmienia: struktury społeczne, podejście do pracy, relacje monetarne…

Dlatego to, kto był kim w starym Systemie i jego energii 3D nie jest już ważne. Liczy się tylko to, czym jest nasza Dusza. Stan Duszy jest określona tylko przez jej prawdziwość, autentyczność, autentyczność. Jest to czystość i jakość energii Soul 5D.

Światło Prawdy nie może przeniknąć tam, gdzie jest wiele kłamstw, zamieszania i skomplikowanych zawiłych protokołów. Prawda jest taka, że nie ma dobrych i złych ludzi.

Niektórzy mogą żyć w wysokich wibracjach, a inni nie.

Gdybyśmy często kłamali sobie i ludziom, nie moglibyśmy nawet zrozumieć, czym jest uczciwość wobec siebie. Uczciwość nie jest cynizmem, nierzucaniem ludziom w twarz naszej “prawdy”, zbudowanej na szczerych złudzeniach.

Czuć źródło przez duszę

Sumienie, godność, honor nie istnieją w oderwaniu od duszy

Ci z nas, którzy rezonują z Duszą, to nasza Dusza wyczuwa, gdzie jest Prawda i gdzie jest fałsz. Nie możemy być zdezorientowani przez fałszywą i udawana moralność. I nie będziemy odczuwać wstydu i wyrzutów sumienia, jeśli nie będziemy winni.

Nawet gdyby większość nie była po naszej stronie, stalibyśmy sami, z dala od tłumu, i nie czuliby wstydu, nawet gdyby cały świat nas obciążył.

Możemy czuć się smutni, samotni, nieskończenie współczuć tym wszystkim ludziom, ale nigdy się nie wstydzić.

Godność, Honor, Sumienie nie są kartami przetargowymi, które mają kogoś zadowolić lub sprzedać nam bardziej opłacalnie. Są to stany żywe – jako podstawa naszego życia na tym świecie.

Przebudzenie duszy

Nasza Dusza dobrze widzi, gdzie jest Prawda, gdzie jest oszustwo, a gdzie jest jawne kłamstwo.

A nawet jeśli to kłamstwo istnieje, nie zamykamy na nie oczu, mamy dość odwagi, by wziąć odpowiedzialność za wszystkie jego konsekwencje.

Nie jesteśmy aniołami, ale ludźmi i wszyscy mamy ciemną stronę. Ale świadome Wysokie Dusze mają nawet najgorszą Ciemność jaśniejszą niż “Światło” nieświadomych ludzi, odłączonych od ich Dusz.

Utrzymuj wysokie wibracje

• Pozostań człowiekiem. Zawsze kieruj się zasadami człowieczeństwa w każdym przypadku: współczuciem, empatią, uwzględnianiem interesów innych ludzi w podejmowaniu decyzji. Prawda oparta na egoizmie, ze szkodą dla innych, jest zawsze manipulacją i kłamstwem.

•Skup się na uwadze. To jest najważniejszy aspekt Prawdy. Czasami dostajemy Prawdę w małych rzeczach i uparcie nie dostrzegamy, w co się pakujemy. To tak, jakby stać się ogniwem w korupcyjnym schemacie, ale oczekiwać uczciwości od partnerów i podwładnych, czytać im moralności i oskarżać ich o kradzież.

• Prawda jest zawsze taka sama. To są fakty, nazywane po imieniu. Towarzyszą im opinie i komentarze, a może być ich wiele. Człowiek żyjący rozumem, bez Duszy, nieustannie analizuje różne opinie i uważa je za różne warianty prawdy, z których wybiera najbardziej odpowiedni dla siebie. Ale nie ma wariantów. Jest tylko to, co się dzieje. I wszystkie rzeczy mają swoje imiona, jednakowo rozumiane przez wszystkich. Nie ma konsekwentnie dobrych i złych ludzi. Są tylko czyny, które robimy.

• Możemy ufać ludziom z Duszami tylko wtedy, gdy żyjemy Duszą. Zaufanie jest pustym dźwiękiem w świecie bezdusznych ludzi, biorobotów, ślepo ufających władzom, większości, środkom masowego przekazu. Żywe dusze słyszą, widzą i czują siebie nawzajem. I nie można być “szczerze” oszukanym. Dusze nie kłamią. Jeśli wyłączyliśmy nasze Dusze i pozwoliliśmy się oszukać, jesteśmy również uczestnikiem oszustwa.  Ale nawet jeśli tak się stanie, musimy przyznać się do błędu, a nie przedłużać kłamstwo. Nie po to, by kłamstwo stało się nową Prawdą, w której jesteśmy teraz, że tak było, zmuszeni żyć.

Pracuj nad sobą w nowych energiach

W przeszłości praca nad sobą oznaczała rozwijanie pewnych cech, to znaczy budowanie czegoś nowego i nienaturalnego dla siebie, takiego jak miłosierdzie, sumienie lub coś innego…

Ale tych cech nie można budować, taki jak usta czy rzęsy. Są one albo obecne, albo nieobecne.

medytacja dusza

Jeśli tam są, powinny być oczyszczone ze złudzeń, a nie sztucznie zbudowane, rzekomo przez czynienie dobrych uczynków.

Dobroć, która nie pochodzi od Duszy, zamienia się w egoizm.

Usuń wszystko, co zbędne

Dziś inaczej pracujemy nad sobą. Konieczne jest niebudowanie niepotrzebnych rzeczy, ale wręcz przeciwnie, uwolnienie się od wszystkiego, co fałszywe, naciągane, obce i niekompatybilne z nami.

Praca nad nowymi energiami jest dziełem rzeźbiarza, który usuwa wszystko, co zbędne, aby piękno i prawdziwa esencja naszej Duszy i Indywidualności mogły się zamanifestować.

Nie szukać zysku i nie czynić zła.

Nie jest normalne szukanie korzyści ze szkodą dla duszy i innych. A jeszcze bardziej nienormalne jest kłamanie i udawanie świętego, który karmi się Duchem Świętym.

Tak wielu nauczycieli duchowych i kapłanów pozycjonuje się dzisiaj, oferując darmowe ciasteczka. Ale za tym zawsze kryją się kłamstwa i manipulacje.

Zło nie ma rąk oprócz naszych. Demony i wszelkiego rodzaju ciemne istoty i negatywne programy zombifikacyjne nie mogą działać w naszym świecie bez naszego udziału.

Tylko my jesteśmy ich dyrygentami i wykonawcami. To nie jacyś złoczyńcy, ale wielu z nas, impulsywnych, niemających zwyczaju bycia świadomym tego, co robią.

W niskich energiach 3D Zło było rozmyte, rozmazane na talerzu życia, nie rozumieliśmy, rozpraszane przez coś innego, a wiele energii marnowano na przetrwanie.

CZ. II PROGRAMY ARCHONTÓW

Teraz, w nowej wysokiej energii 5D, wszystko stało się widoczne. Złe rzeczy, które kiedyś były pokryte różową mgiełką lub brudną gęstą mgłą, stają się oczywiste. Widzimy i rozumiemy znacznie więcej o sobie i innych. Przyziemne codzienne Zło stało się nagie. Jeśli uciskamy nasze dzieci lub podwładnych, doskonalimy mentalne ciosy na naszych żonach, podnosząc swoją fałszywą samoocenę, musimy wiedzieć, że ludzie z czystą duszą widzą wszystko i wiedzą wszystko o nas.

Doskonale wiedzą, kim jesteśmy. Nie da się tego ukryć pod pobożnym przebraniu.

Gdy tylko nasze oczy otwierają się na coś wstydliwego w naszym życiu lub życiu społeczeństwa, od tego momentu widziane i rozpoznawane Zło zaczyna się pojawiać i wygląda groźnie niebezpiecznie.

Z reguły boimy się nieprzewidywalnych sytuacji. Jeśli np. włączymy światło i zobaczymy, że gaz jest włączony lub woda jest w biegu, powoduje to niepokój i atak strachu. Ale błogosławieństwem jest widzieć niebezpieczeństwo i podejmować działania na czas.

Tak samo jest ze wszystkimi formami Zła: wszystko, co musimy zrobić, to podjąć działanie.

Mówiąc obrazowo, “zamknąć kran z wodą i wyłączyć gaz” lub dalej automatycznie wykonywać satanistyczne programy strachu.

ciemność kobieta światło

Wydostanie się z programowania archontów

Ludzkość jest pod programami Archontów od tysiącleci. Aby się z nich wydostać, trzeba być świadomym ich zombifikującej orientacji. Jest to bolesne, obrzydliwe, ale można być wolnym tylko poprzez rozpoznanie ich wpływu na nas i raz na zawsze to powstrzymać.

Istnieje wiele takich programów 3D.

Działają skutecznie, o ile nie mamy jasnej opinii na temat problemów, ale mglistą ideę opartą na pewnych wspomnieniach, obrazach i nieświadomych impulsach.

Programy Archontów
“Mizoginia”

Zarówno mężczyźni, jak i kobiety są w równym stopniu zaangażowani w ten program. Zadajmy sobie wtedy pytanie: czy kobiety i mężczyźni mają taką samą wartość? Albo uważamy, że kobiety są w jakiś sposób gorsze od mężczyzn, albo jeśli mamy wątpliwości co do równie wysokiej wartości zarówno mężczyzn, jak i kobiet, zdecydowanie jesteśmy pod programem.

Nienawiść, pogarda, pogardliwy stosunek do kobiet jest zawoalowaną nienawiścią do całej rasy ludzkiej. Wszakże każdy mężczyzna ma matkę, która go urodziła, tj. nienawidzi i gardzi swoim źródłem.

To nie jest normalne, nienaturalne. Ale tak działa główny program Archontów i prawie cały świat jest pod nim w taki czy inny sposób. Lekceważenie kobiet, ukryte lub jawne, zostało zaszczepione przez Archontów we wszystkich warstwach społecznych i wszystkich kulturach.

“Król Tyranii”

Jeśli mamy minimalną władzę nad inną osobą, a następnie próbujemy kontrolować jej zachowanie, manipulować jej umysłem, narzucać nasze wartości i bezpośrednio ją uciskać, torturować lub sadystycznie, jest to bezpośredni znak, że jesteśmy pod programem.

Każdy może być ofiarą. Z reguły są to wszyscy ludzie, którzy zależą od nas w taki czy inny sposób, zaczynając od naszych dzieci, a kończąc na personelu w miejscach publicznych, ponieważ im płacimy, więc stali się już “naszymi” ludźmi.

Tak myślą “Królowie Tyranii”. “Kim oni są, żeby być takimi?” – możemy zapytać. Oni są nami. Wielu z nas jest często zarażonych do pewnego stopnia tym wirusem, niektórzy więcej, niektórzy mniej.

“Mroczna matka”

Ten program jest przekazywany przez rodzinę od matki do córki. Nie wszystkie córki akceptują zasady tego programu, ale często są nosicielkami jego ciemnej energii. A u córek przejawia się to w innej – rozjaśnionym wersji.

Ale jest obecny i może być odczuwany jak nudności, ból głowy lub pętla na szyi przez subtelnie wrażliwych ludzi. Ten program działa w taki sam sposób jak “Król Tyranii”, ale w wersji żeńskiej.

Kobieta, przyjmując rolę macierzyńską, czyli z jednej strony opiekuńczą i opiekuńczą, czasami natychmiast zaczyna manipulować, oszukiwać, tłumić i zawoalować swoich podopiecznych.

Bardzo trudno jest takiej kobiecie znaleźć osobiste szczęście z mężczyzną. Dzieci boją się jej, ale jej nie kochają, a każdy, kto pomaga, okazuje niewdzięczność. I wszyscy są winni oprócz siebie – ukochanej i pięknej. Czy nie jest to znajomy obraz?

“Rzeźnik/Ofiara”

To najgorszy program Archontów na Ziemi. Wszyscy jesteśmy jego ofiarami od niepamiętnych czasów. Militaryzm, faszyzm, kolonizacja narodów, morderczy maniacy i krwawe ofiary to najwybitniejsze przykłady z naszego życia publicznego. Ale program działa również w prywatnych relacjach między ludźmi.

Wszystkie rodzaje przemocy domowej, znęcania się nad zwierzętami, morderstwa, gwałty, pedofilia, molestowanie dzieci, są również przejawami programu “RZEŹNIK / OFIARA” w naszym świecie 3D.

Jeśli jesteśmy świadomi konkretnych przypadków i nie przeciwdziałamy im, również stajemy się uczestnikami.

“Tak mnie nauczono”

Są to rzekomo programy treningowe tych, którzy kontrolują naszą świadomość – czarnych manipulatorów, którzy przejęli władzę na Ziemi. Ale to my sami wprowadzamy je w życie, albo możemy ich nie wprowadzać. Wszystko zależy od nas. Te programy są osadzone w naszej świadomości (w chrześcijaństwie nazywa się je “grzechami”), możemy w każdej chwili świadomie odmówić grania w te gry ciemności.

Możemy odmówić bycia marionetkami w rękach sił Archontów. Jest to możliwe tylko dzięki świadomości. Bądźmy szczerzy: w którą z tych gier sami gramy?

Po opuszczeniu “gry” ciemna energia zacznie się cofać. Na początku czujemy się tak, jakbyśmy stali się niechronieni, ponieważ program dał nam fałszywe poczucie władzy i autorytetu nad innymi przez wiele lat. Ale nieco później zaczynamy zdawać sobie sprawę, że nigdy nie mieliśmy żadnej mocy, tylko cierpienie. A ile straciliśmy…

Z powodu tych programów 3D wielu z nas straciło dostęp do szczęścia rodzinnego, miłości, pracy duszy, prawdziwych przyjaciół, rozwoju i kreatywności. Nawet jeśli zawsze mieliśmy trochę z tej listy, nadszedł czas, aby pomyśleć: jakiej to było “jakości”? Przyjaciele-zdrajcy, mąż-wampir, niekochane prace, kreatywność bez rozpoznania, rozwój donikąd, bez widocznych sukcesów i rezultatów…

Kiedy przestaniemy wdrażać te szatańskie programy, wszystko, co zostało zamknięte, otworzy się. Ścieżki zaczną się rozszerzać. Będzie to przyziemne, zwyczajne, ale pewnego dnia zdamy sobie sprawę, że jesteśmy w końcu szczęśliwi, ponieważ dostaliśmy to, czego zawsze chcieliśmy, ale nigdy wcześniej nie zostało nam to dane.

 CZ. III POŁĄCZENIE Z DUSZĄ

Bezduszność jest charakterystyczną cechą naszego świata. Ludzie z żywą, aktywną Duszą wywołują strach i niepokój, wydają się niebezpieczni i nieprzewidywalni dla większości ludzi. Nawet jeśli nie mówią nic opozycyjnego lub destrukcyjnego, większość podświadomie czuje, że obok takich ludzi ich “krzyże” zaczynają pękać w szwach i zwykły obraz świata się zawala.

Może nie z nimi – Żywymi Duszami, ale ze światem coś jest nie tak? Czy to możliwe, że wszyscy zostaliśmy celowo odłączeni od naszych Dusz ze względów bezpieczeństwa dla nadzorców naszej matki ziemi?

Pomyśl o tym, to nie jest normalne. Żywe dusze zaczęły być uważane za niebezpieczne. Ale dla kogo? Dla Systemu, dla społeczeństwa składającego się ze śpiących i martwych Dusz?

Jak często robiliśmy rzeczy i mówiliśmy z poziomu serca?

Kiedy się zakochaliśmy i pobraliśmy… w momencie największego szczęścia lub wręcz przeciwnie – ciężkich strat… kiedy lot został odwołany na godzinę przed odlotem, a samolot rozbił się… kiedy zamiast przygotowanego przemówienia na cudzej uroczystości nagle dał coś szczerego i spontanicznego…

Albo jakieś inne drobiazgi, jak nieplanowane wybuchy uczuć i nieproszona prawda granicząca z cynizmem. Przez resztę czasu nasze Dusze śpią. Albo odłączony i spędzający czas gdzieś w pobliżu, niepotrzebny i zapomniany przez nas. I to nie jest przypadek.

Bezduszność

W świadomości publicznej dostępność duszy człowieka jest pod wielkim znakiem zapytania.

Po pierwsze, we współczesnym języku nie ma prawie żadnych słów, którymi można by mówić o Duszy. Wszystkie słowa na ten temat pozostały w bajkach i starożytnych pieśniach ludowych, znikając ze słownictwa współczesnych ludzi.

serce drut kolczasty

Po drugie, w podręcznikach psychologii nie ma pojęcia “dusza”. Dusza została zastąpiona terminami “Psychologia”, “Podświadomość”, “Ego” itp. Ale to nie to samo.

Dzisiejsza świadomość społeczna daje nam bardzo określone zasady tego, co robić, jeśli nasza Dusza się obudzi (boli, krzyczy lub prosi o coś).

Dusza nie jest czymś wzniosłym i lekkim, chorym i zdiagnozowanym.

Każdy ma Duszę, która nieustannie zmienia swój stan, sygnalizując nasze niebezpieczeństwa i szczęśliwe okazje.

Nasza dusza może zachorować

Tak, może zachorować i możemy zwariować, ale potrzeba wiele, aby to zrobić. Dusze są o wiele silniejsze niż nasze ciała i umysły.

Nie jest łatwo złamać Duszę, sprawić, by była chora, ponieważ Dusza jest naszą główną częścią, a jednocześnie jest dla nas ważnym organem.

Potrzebujemy go każdego dnia, każdej minuty, jak serce, nerki, wzrok, węch i inne narządy zmysłów. Bez Duszy – jesteśmy ślepymi kociętami w świecie kłamstw, oszustw i dezinformacji.

Ponieważ tylko nasza Dusza może:

• Rozróżniaj kłamstwa;

• Rozpoznaj, co jest dla nas dobre i złe w przepływie życia;

• Czytaj informacje niewerbalnie (poza słowami);

• Przewidywanie wariantów zdarzeń (intuicja);

• Wybór naszej Drogi (partnerstwo, małżeństwo, pole działania).

Wybór bez Duszy jest zawsze zły.

Życie bez duszy to zamieszanie, samooszukiwanie się, podwójne i potrójne standardy, rozłam, fragmentacja osobowości. To pusta, bezsensowna egzystencja.

Fragmentacja osobowości

Tak, rzeczywiście, pieniądze, dobra materialne trochę zmiękczają i osładzają życie bez Duszy. Ale nie jest tak, że gdybyśmy żyli z Duszą, z Sercem, nie mielibyśmy takiej samej ilości pieniędzy. I najprawdopodobniej – znacznie więcej.

Dusza jest naszym narzędziem nawigacyjnym w morzu życia. Pomaga nam wybrać precyzyjny kurs i podążać za nim bez błądzenia. Ma bardzo proste, zrozumiałe wytyczne, lubiące-niechęć, przyjemne-nieprzyjemne, nie chcąc-nie chcąc.

Nie możemy odnieść sukcesu w czymś, co nam się nie podoba i nie rezonuje z nami.

Tak, można na coś zarobić, ale odnieść sukces, stać się najlepszym – zdecydowanie nie. A to, odpowiednio, ma materialny wyraz.

Nie ma sensu zabijać się w pracy, która jest przeszkodą. Albo kochać osobę, gdy jest “niekochalna”. Ale bez Duszy nie jest to oczywiste. Jest zbyt wiele narzuconych idei i znaczeń, “prawd”, które w ogóle nam nie odpowiadają.

Podnieś wibracje duszy

W tym celu musimy zdać sobie sprawę, na początek, że Dusza istnieje. Po prostu uznaj fakt jego istnienia. Jakkolwiek prymitywnie by to nie brzmiało, większość z nas nigdy nie myśli o posiadaniu Duszy. Czy mamy to słowo w naszym słownictwie? Czy pamiętamy, kiedy ostatnio o tym myśleliśmy?

zaufaj swojej duszy

To samo, co zapominanie, że mamy na przykład zmysł węchu. Jeśli nikt nie nauczy nas używać naszego zmysłu węchu od dzieciństwa i nauczymy się, że jest to niepotrzebny, zbędny narząd zmysłów, wszystkie zapachy świata będą nas rozpraszać, zakłócając nasze życie. Ale zmysł węchu nie służy tylko przyjemności. Jest to najważniejszy organ dla bezpieczeństwa.

Tak samo jest z Duszą. Nie pozwoli nam wpaść w kłopoty. Musimy być świadomi naszej Duszy, aby zacząć słyszeć jej sygnały, rozpoznawać je i wyciągać wnioski.

Im dalej oddalamy się od stanu zwierzęcego, tym wyżej stajemy się w naszym rozwoju, tym drobniejsze odcienie i znaczenia postrzegamy i wchłaniamy w sobie.

Dusza jest tym, czego potrzebujemy, aby dojrzeć, wznieść się ponad prymitywne pragnienia, doskonaląc je.

Dlatego wszelkie (nawet najbardziej prymitywne) aspiracje naszej Duszy są lepsze niż ślepe trzymanie się fałszywej moralności i matrixowych zasad.

W ten sposób zamkniemy się tylko w klatce.

Bez Duszy nie możemy uczyć się na własnych błędach.

Wszystko, czego doświadczyliśmy, pójdzie na nic.

Nadszedł więc czas, aby wyłączyć naszą Duszę ze starych i niskich wibracji 3D , przejść do nowych wibracji 5D o wysokiej częstotliwości i połączyć się z duszą

*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.

Wypowiedz się