ALERT GEOTERRORYZMOWY: Wulkan La Palma i trzęsienia ziemi mają wszystkie ślady geoinżynieryjnej aktywności wulkanicznej i rojów trzęsień ziemi

Opublikowane 22 września 2021 przez State of the Nation

W miarę jak narracja WIELKIEJ SCAMDEMI przechodzi upadek swobodny, elita władzy jest zdesperowana, aby odwrócić uwagę ludzkości dramatycznym trzęsieniem ziemi.
Wydarzenie takie może wywołać całkowicie urzekająca i niebezpieczna erupcja wulkanu na hiszpańskiej Wyspie Kanaryjskiej La Palma.

Poniżej znajduje się wideo na żywo z erupcji wulkanu, który [WYGODNIE] rozpoczął się 19 września na San Miguel de La Palma, najbardziej wysuniętej na północny zachód Wyspie Kanaryjskiej w Hiszpanii.

https://youtu.be/knptjRo83Ec

Rozproszenie, Rozproszenie Rozproszenie

Nigdy The Powers That Be (TPTB)  nie potrzebowały tak wielkiej konieczności wykorzystania każdej dostępnej formy rozproszenia uwagi.

Ponieważ Covid Plandemia rozbija się i płonie szybciej niż kontrolowane wyburzenie Bliźniaczych Wież 11 września, ludobójczy sprawcy nie mają innego wyjścia, jak tylko zmienić globalną dyskusję.

„Szczepionki” na Covid, powszechnie znane jako zabójstwa i/lub zakrzepy COVID-19, bardzo utrudniają globalistycznemu kabałowi Nowego Porządku Świata utrzymanie największego i najbardziej złożonego ukrywania w historii ludzkości.

W świetle tych i wielu innych ambitnych wydarzeń utrudniających ich program NWO, globaliści zaczną wprowadzać każdy rodzaj rozpraszania uwagi, jaki mogą.

TPTB wie, że ich plecy opierają się o ścianę JAK NIGDY WCZEŚNIEJ; w związku z tym są zmuszeni radykalnie zmienić dyskurs publiczny na całym świecie, odchodząc od oszustwa CORONA i trwającego ludobójstwa wstrzykiwania szczepionek na  Covid.

Podsumowanie:

Power Elite od dziesięcioleci posiada zaawansowaną technologię geoinżynierii, która powoduje zarówno roje trzęsień ziemi, jak i erupcje wulkanów.

DOKUMENT NAUKOWY:

Broń superenergetyczna wywołująca trzęsienia ziemi, wulkany i inne ruchy Ziemi [  SCIENTIFIC RESEARCH PAPER: Super Energy Weapons Triggering Earthquakes, Volcanoes and Other Earth Movements ]

W rzeczywistości wielkie trzęsienie ziemi, które właśnie przytłoczyło Haiti, było celowo wywołane, aby odwrócić uwagę ludności od szybko pojawiającej się prawdy, że ich bardzo popularny i ukochany prezydent — Jovenel Moïse — został zamordowany przez Zio-Anglo-American Intelligence Community z powodu jego zaciekłego oporu wobec szczepienia całego społeczeństwa.

Zobacz:

Czy prezydent Jovenel Moïse naprawdę został zamordowany przez kabałę NWO, ponieważ był nie do pokonania przeszkodą dla Agendy Super Szczepień Covid na Haiti?! [ Was President Jovenel Moïse really assassinated by the NWO cabal because he was an insurmountable impediment to the Covid Super Vaccination Agenda in Haiti?! ]

State of the Nation
September 22, 2021

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=85384

Wypowiedz się