Zeznanie dotyczące szczepionek przeciw COVID na Radzie Edukacji Okręgu Szkolnego

Opublikowano 16 sierpnia 2021

Mężczyzna, który mówi, to najwyraźniej dr Sean Brooks, Ph.D. Zeznawał na spotkaniu Rady Edukacji Okręgu Szkolnego Talawanda 16 sierpnia 2021 r., zgodnie z filmem wideo ze spotkania na YouTube.

Kilku mówców wypowiadało się zarówno za, jak i przeciw mandatom masek i innym protokołom COVID-19 w okręgu szkolnym. Okręg szkolny Talawanda znajduje się w południowo-zachodnim Ohio i obsługuje około 3000 uczniów na obszarach wiejskich otaczających miasto Oxford w stanie Ohio, zgodnie z jego stroną internetową.

Tylko cztery pouczające minuty dr Sean Brooksa na linku: 

https://www.freedomman.org/video/dr-sean-brooks-covid-vaccine-testimony/

Poniżej znajduje się transkrypcja filmu:

Nazywam się doktor Shawn Brooks, Oxford. Mam 48 publikacji, w tym 23 książki. Studiowałem medycynę zdrowotną, anatomię i fizjologię od około 21 lat.

Dr Robert Malone, który stworzył szczepionkę informacyjnego RNA [mRNA], powiedział, że nikt nigdy nie powinien brać tych szczepień, w żadnych okolicznościach – On ją stworzył! A on mówi – Nigdy tego nie rób!

Pozwólcie, że wyjaśnię, co stanie się z ludźmi, którzy go wzięli – [oni] umrą w ciągu najbliższych sześciu miesięcy do trzech do pięciu lat, z trzech powodów.

Po pierwsze – drastycznie obniżyłeś swój system odpornościowy o 35%. Pierwszy cios szczepionki zrobił to o co najmniej 15%. Drugi zrobił to o 35%. Teraz – jeśli przyjmiesz jakikolwiek strzał szczepionki przypominający poprzednie – zginiesz. Otóż ​​to. W przyszłości weźmiesz szczepionkę na grypę, umrzesz.

Drugi powód – wzmocnienie zależne od przeciwciał jest tym, co dzieje się z tymi zastrzykami u każdego, kto je przyjął – chyba, że oczywiście wziąłeś placebo. Ale nie ma mowy, żebyś to wiedział. Biorąc więc pod uwagę ten fakt, wzmocnienie zależne od przeciwciał oszukuje cały organizm, by uwierzył, że komórka, która je patogen, zjada go, gdy nie jest, prowadzi to do tak zwanej burzy cytokinowej, która powoduje niewydolność narządów. To spowoduje twoją śmierć – i nie da się tego powstrzymać. Żadna ilość leków tego nie powstrzyma.

Trzecia sprawa – krzepnięcie krwi. Każdy, kto wziął szczepionkę, ma krzepnięcie krwi. Jeśli mi nie wierzysz, jest sposób, w jaki możesz się dowiedzieć. Zrób tak zwany test D-Dimer. To, co to robi, to wykrywanie krzepliwości krwi na poziomie mikroskopowym. Wycinamy ludziom pełne skrzepy krwi, kiedy z tobą rozmawiam. Miliony zmarły od ciosów szczepionkowych.

Na swoim ostatnim spotkaniu [Zarządu Szkolnego SW Ohio] opowiadałeś się za tym, by w przyszłości ludzie mogli potencjalnie przyjmować  ciosy szczepionkowe, wraz z noszeniem masek – i słyszałem, jak rodzice mówili to samo. Więc dla rodziców, którzy faktycznie rozważają dźgnięcie własnych dzieci, zamierzasz je na stałe wysterylizować.

Osoby, które zażyły ​​ciosy, są sterylizowane. 80% [ciężarnych] kobiet, które zostały zaszczepione, straciło dzieci w pierwszym trymestrze ciąży. Nie możesz mieć dzieci.

Ty też wstrzyknęłaś sobie odpowiednik wirusa HIV. Nie możesz już karmić piersią, oddawać krwi, organów, osocza krwi ani szpiku kostnego. Jeśli mi nie wierzysz, spróbuj oddać krew i osocze krwi i dowiedz się, co się stanie. Zostaniesz odrzucony.

O ile oczywiście nie mieszkasz w Kalifornii, w którym to przypadku zezwala się ludziom na oddawanie toksycznej krwi z białkami kolczastymi. Wkłucia tworzą białka kolczaste. Te same są w ciosach. Tworzą go, dzieląc twoje RNA na pół. Już nie jesteś człowiekiem. Jesteś kimś innym – i jesteś podatny na niezliczone choroby.

Oto, co wydarzy się w przyszłości – bardzo szybko. Nie wiem, jaki procent twoich pracowników przyjmuje ciosy szczepionkowe – ale twoja szkoła zostanie zamknięta – nie pozostanie otwarta. Zamkniesz się, bo zachorują i umrą. To się stanie we wszystkich twoich budynkach. Będzie… to już się dzieje – nic nie może tego powstrzymać.

Całe posiedzenie rady szkoły można zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=rGwuQeJaYjU

Inne filmy związane z COVID, które warto obejrzeć:

100 000 lekarzy jednoczy się przeciwko szczepionce COVID

Dr Lee Merritt – “Nauka o maskach na twarz”

Pielęgniarka umiera w telewizji LIVE w kilka minut po otrzymaniu szczepionki Pfizer
Prezentacja szczepionki Pfizer COVID-19 (autor Diego Rodriguez)

Nadchodząca katastrofa związana ze szczepionką COVID.

Inne filmy dokumentalne o wielkiej wolności zdrowia, które warto obejrzeć:

  • Plandemic 2 – Evidence based documentary regarding the COVID “pandemic”
Plandemia 2 – Dokumentacja oparta na dowodach dotyczących „pandemii” COVID
  • Vaxxed – Learn the truth about vaccines

Vaxxed – Poznaj prawdę o szczepionkach

Opublikowano za: https://www.freedomman.org/video/dr-sean-brooks-covid-vaccine-testimony/

Wypowiedz się