Oświadczenie pod przysięgą laureata Nagrody Nobla Luca A. Montagniera złożone do Międzynarodowego Trybunału Karnego, zarzucające rządom współudział w ludobójstwie i zbrodniach przeciwko ludzkości

Nowe dowody, w tym złożone pod przysięgą oświadczenia czołowych ekspertów, takich jak profesor Luc A. Montagnier, zostały przedłożone Międzynarodowemu Trybunałowi Karnemu przez prawników z kilku krajów, zarzucając rządom na całym świecie i ich doradcom współudział w ludobójstwie, zbrodniach przeciwko ludzkości i łamaniu zasad Kodeksu Norymberskiego.

sworn affidavit from prof. luc a. montagnier submitted to the international criminal court alleging governments complicit in genocide and crimes against humanity

Pod przysięgą prof. Luc Montagnier złożył zeznanie do Międzynarodowego Trybunału Karnego, zarzucając rządom współudział w ludobójstwie i zbrodniach przeciwko ludzkości.

Adwokat Melinda C. Mayne i Kaira S. McCallum złożyli 27-stronicowy „Wniosek o przeprowadzenie dochodzenia” do Międzynarodowego Trybunału Karnego (ICC) w Hadze w kwietniu 2021 r., zarzucając rządowi Wielkiej Brytanii i jego doradcom udział w zbrodniach przeciwko ludzkości w imię Covid-19.

28 kwietnia 2021 r. para otrzymała formalne potwierdzenie od MTK i otrzymała numer sprawy – „141/21”. Od tego czasu para zbiera nowe dowody do wykorzystania w swoim roszczeniu do ICC i nawiązała kontakty z prawnikami i naukowcami z całego świata.

Nowa informacja prasowa opublikowana 17 sierpnia, którą można zobaczyć tutaj, potwierdza, że ​​para otrzymała złożone pod przysięgą oświadczenia od czołowych ekspertów, w tym naukowca i kardiologa jądrowego, dr Richarda M. Fleminga, laureata Nagrody Nobla, wirusologa profesora Luca A. Montagniera, oraz Dr Kevin W. McCairn, neurolog i ekspert w dziedzinie chorób neurologicznych.

Profesor Luc A Montagnier, który zdobył nagrodę Nobla za swoją pracę nad wirusem HIV, twierdził w kwietniu 2020 r., że wierzy, iż nowy koronawirus powstał w laboratorium.

Następnie w maju 2021 r. ekspert wirusolog stwierdził, że „Masowe szczepienia są zarówno błędem naukowym, jak i błędem medycznym. To niedopuszczalny błąd. Pokażą to podręczniki historii, bo to szczepienie tworzy warianty”.

W związku z ogromną ilością nowych dowodów i informacji, które wyszły na jaw w ciągu ostatnich kilku miesięcy, do MTK wpłynęło również nowe roszczenie, a prawnicy twierdzą, że mają teraz przekonujące dowody na to, że „wirus SARS-CoV-2 i „szczepionki” Covid-19 są celowo zaprojektowaną bronią biologiczną, która została wydana w dwóch fazach na niczego niepodejrzewających ludziach świata”.

Adwokat Melinda C. Mayne i Kaira S. McCallum również potwierdzili, że teraz dołączyli do nich prawnicy, którzy złożyli podobne wnioski o dochodzenie do Międzynarodowego Trybunału Karnego z Francji, Czech i  Słowacji.

W związku z tym dnia 12 sierpnia 2021 r. do MTK wysłano pismo z prośbą, aby wszyscy mogli złożyć wspólne powództwo, jednocześnie przedstawiając wstępne dowody na zarzuty wspólne dla wszystkich na całym świecie i żądając prawa do roszczeń specyficznych dla poszczególne kraje badane również przez MTK.

Jednym z wniosków dotyczących Wielkiej Brytanii jest zbadanie ludobójstwa osób starszych i podatnych na zagrożenia, które miało miejsce w domach opieki i szpitalach z powodu niewłaściwego stosowania midazolamu i morfiny.

Kolejne śledztwo dotyczące tej kwestii również zostało zakończone, a prywatne oskarżenie karne będzie wszczęte przeciwko rządowi Wielkiej Brytanii, Mattowi Hancockowi, Chrisowi Whitty i innym, jeśli zespół prawników i ekspertów, którzy przeprowadzili śledztwo, nie otrzyma satysfakcjonujących odpowiedzi na obszerne pytania, które zostały przekazane ww. w liście otwartym wysłanym 17 sierpnia 2021 r.

Podczas gdy we wspólnym roszczeniu prawnicy z kilku krajów zażądali natychmiastowego zawieszenia całego programu iniekcji Covid-19 i zakończenia badań u osób bezobjawowych.

Prawnicy twierdzą, że teraz z niecierpliwością czekają na decyzję Międzynarodowego Trybunału Karnego, czy zezwolą na wspólne powództwo kilku krajów i zaakceptują wniosek o przeprowadzenie dochodzenia.

Wyjaśnili MTK, że z powodu nasilającego się apartheidu medycznego, utraty podstawowych wolności i praw oraz stale rosnącej, bardzo wysokiej liczby zgonów i poważnych zdarzeń niepożądanych poniesionych przez osoby otrzymujące zastrzyki z Covid-19, Trybunał musi pilnie działać szybko i bez dalszej zwłoki.

W tym celu prawnicy poprosili o spotkanie w Hadze tak szybko, jak to możliwe.

Oczekując na odpowiedź, adwokaci Melinda C. Mayne i Kaira S. McCallum potwierdzili, że prowadzą rozmowy z prawnikami w innych krajach, którzy nie złożyli jeszcze indywidualnych wniosków do MTK, ale zaznaczyli, że chcą do nich dołączyć i wydadzą aktualizacja jak i kiedy pojawią się dalsze wiadomości.

Odniesienie: DailyExpose.co.uk

___

Opublikowano za:
https://humansarefree.com/2021/08/sworn-affidavit-for-crimes-against-humanity.html

Od Redakcji KIP:

Profesor Luc A Montagnier, który otrzymał nagrodę Nobla za swoją pracę nad wirusem HIV, po jej otrzymaniu, był na tyle uczciwy, że przyznał się, że żadnego wirusa nie wyizolował. Jak ta informacja się rozniosła w naukawym “świecie medycznym”, to z obawy, aby go Wielka Farmacja nie zabiła ( tak jak bardzo wielu lekarzy i naukowców) uciekł do Chin. Jego odważna powyższa wypowiedź przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym ma wielką wagę, zwłaszcza dla osób, które “wierzą” w “wielką naukę medyczną” !!!

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Pan Jim Stone wkleił właśnie informację, która i mnie wydaje się dość wiarygodna.
  Co prawda jest to przypuszczenie dotyczące najbliższej przyszłości i tylko przypuszczenie, jednak śledząc wydarzenia na świecie mam nieodparte wrażenie że chcą powtórzyć 9/11.

  Nie bez przyczyny puszczono film z dmuchanym samolotem, tak samo jak nie bez przyczyny US Army pozostawiła w Afganistanie mnóstwo sprzętu, materiałów wybuchowych i broni. Takie rzeczy zawsze się niszczy, pali…. to standardowa procedura nawet podczas wycofania w pośpiechu.

  Po coś to zostało tak zaaranżowane.

  Teraz już Pan Jim Stone:

  “Umieszczam ten nowy post na górze, ponieważ pomimo tego, że dzisiaj jest kupa ważnych rzeczy, to jest ważniejsze
  ATAK TERROROWY BARDZO PRAWDOPODOBNY!
  Byłem całkowicie podłączony do sieci, podłączony i aktywny w wojnie informacyjnej przed 911, zwracałem uwagę na wszystko, a to, co robią teraz media, jest TOŻSAMKIE do dni tuż przed 911. Sądząc po tym, jak się zachowują, jesteśmy od 3 do 15 dni od powtórki 911 (jeśli im się to uda). Nie jesteśmy dzień wcześniej, ale jesteśmy naprawdę blisko. Muszą dać wystarczająco dużo czasu na umieszczenie swoich graczy.
  Komuniści nie są kreatywni i mają książkę do zabawy. Ich przekręt jest całkowicie rozwiązany i dodam tutaj, że nagranie z sekcji mózgu było całkowicie nieautoryzowane i całkowicie nieoczekiwane. Już samo to wywoła gwałtowną reakcję wojenną, aby odwrócić uwagę ludzi. To był świeży mózg, który mógł być jeszcze ciepły. Ktoś w szpitalu zlekceważył rozkazy i to zrobił. To było niezgodne z procedurą. To był legalny odsłonięty zakrzep. TAK właśnie rozpada się ich przekręt.
  Więc co oni robią? Potrzebują dywersji i TU JEST:
  Trzech talibańskich terrorystów dostało się do stanów zjednoczonych lub X z materiałami wybuchowymi przekazanymi im przez wojsko Stanów Zjednoczonych i wysadziło X. Poparł ich Y. Dlatego X i Y są wrogiem, którego należy zniszczyć. W tych strasznych czasach wysokiego terroru musisz współpracować z wojskiem USA w każdy sposób (być może), w tym akceptując cios, który przyniosą.
  Ponieważ wróg, który wspierał tych trzech terrorystów, był domowy, X, Y i Z muszą się teraz wydarzyć. FILL IN THE BLANK, wygląda na to, że czeka nas piekielna przejażdżka, a Afganistan był ustawiony.
  Kto zrobiłby to, co zrobiono w Afganistanie? ŁATWA ODPOWIEDŹ:
  Wrogowie Stanów Zjednoczonych, którzy nienawidzą wnętrzności Ameryki, przejęli władzę poprzez sfałszowane wybory, zinfiltrowali sądy i oszukali media, których skorumpowanie zabrało im dekady do tego stopnia, i mają zamiar unicestwić Stany Zjednoczone od środka. I zrobią to, na pewno jak diabli.
  Będą potrzebować czegoś, o co mogliby obwiniać wszystkie zabite przez szczepionki, czegoś, co zapewni im ogromną rozrywkę, czegoś, co da im władzę i czegoś, co oprócz śmierci zaszczepionej zniszczy jeszcze bardziej. Nie wiem, czy zamierzają wziąć tę broń nuklearną, czy nie, ale coś OGROMNEGO pojawiło się na horyzoncie i teraz wybija drzwi. Afganistan jest tym, co zamierzają wykorzystać, aby wprowadzić legitymację do fabuły.
  Oto dlaczego zrobiono Afganistan:
  Zorganizują atak terrorystyczny na amerykańskiej ziemi, obwinią konserwatystów, a potem wyślą obudzonych żołnierzy z pranymi mózgami, żeby cię zabili. Oto jeden, który mówi tak: jeśli nie zastosujesz się do ich rozkazów, ona na pewno cię zastrzeli.
  „Zrozumcie, że kiedy zostajemy rozmieszczeni w Stanach Zjednoczonych, ta broń nie jest wycelowana w obcokrajowca, lecz skierowana w CIEBIE. Jeśli nie wejdziecie do domu, kiedy wam powiem, staniecie się wrogiem”.

  NIEPOPEŁNIĆ BŁĘDU. W ten sposób szkolono wojska Ameryki. BYŁA UTRZYMANA W TAJEMNICY. NIE ZWRACAJ UWAGĘ NA OSZUSTWAKÓW, KTÓRZY WEJDĄ NA FORA I BLOGI, ABY TO ZŁAGODZIĆ.
  JESTEŚMY JEDEN FAŁSZYWĄ FLAGI TERROR Z DALA OD TEGO.
  Nienawidzę mówić, że tak jest, ale ta suka właśnie wypowiedziała wojnę. Nie dajesz TEJ szansy na bycie „miłym”. Wszystkie obietnice tego typu są kłamstwami, nigdy ich nie wpuszczasz. Strzelasz do nich na granicy nieruchomości, a kiedy udowodnią, z czego są zrobione, wszędzie możesz oddać czysty strzał.
  Jeśli chodzi o dobrze uzbrojoną armię, liczy się jedno. FUNTY STÓP. Spójrz na balistykę wszystkich swoich karabinów. Zapomnij o AR, jeśli masz coś potężniejszego, FOOT POUNDS BĘDĄ RZĄDZIĆ. Ich kamizelka kuloodporna jest stworzona dla AR, nie bądź głupcem.”

 2. krnabrny1 says:

  Dodam, że Pan Stone wspomina tutaj o filmie z sekcji mózgu, można go zobaczyć na jego stronie
  http://82.221.129.208/.uf0.html

  Jakiś lekarz wbrew zaleceniom, nie skremował ciała zmarłego, ale zrobił trepanację czaszki, rozkroił mózg, a wewnątrz było mnóstwo skrzepów.

  Bez względu na to czy ten film był autentyczny czy nie, jest to wyraźny znak.

 3. krnabrny1 says:

  Powyższe informacje mają również pewne potwierdzenie w innych zdarzeniach. Oto rozdział ze strony SOTT poświęcony wydarzeniom na niebie,cytuję SAME TEMTY wydarzeń z zakresu 2-3 dni.

  Kula ognia meteoru sfilmowana nad Chorwacją 14 sierpnia
  Spektakularna kula ognia meteorytów nad RPA
  Kula ognia meteoru widziana nad Szanghajem
  Kula ognia meteoru widziana nad Włochami i Chorwacją
  Kula ognia meteoru widziana nad Nowym Brunszwikiem i Nową Szkocją
  Kula ognia meteoru widziana nad północnymi Niemcami, Danią i południową Szwecją
  Kula ognia meteoru dostrzeżona strzelająca na nocnym niebie w Quebecu i Ontario
  Kula ognia meteoru nad Japonią
  Kula ognia meteoru przechodzi przez Cruzeiro do Sul i oświetla niebo nad Santa Catarina w Brazylii
  Kula ognia meteoru nad środkową Hiszpanią 18 sierpnia

 4. krnabrny1 says:

  Tutaj wyraźniej widać te przygotowawcze prowokacje u Pana Hala Turnera.
  Widać wyraźnie , że ktoś stara się pokazać, że “KTOŚ” ma broń i na dodatek ma Amerykańskie papiery identyfikacyjne. “Ktosiem” może być oczywiście każdy, niekoniecznie Afgańczycy:-)

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/marines-killed-in-kabul-airport-explosions-were-killed-by-u-s-made-c4-and-semtex-left-behind-by-us-forces-during-withdrawal

  Marines zabici w eksplozjach na lotnisku w Kabulu zostali zabici przez amerykańskie C4 i SEMTEX pozostawione przez siły amerykańskie podczas wycofywania się

  26 SIERPNIA 2021

  Marines zabici w eksplozjach na lotnisku w Kabulu zostali zabici przez amerykańskie C4 i SEMTEX pozostawione przez siły amerykańskie podczas wycofywania się
  Krwawa i śmiertelna rzeź w pięciu miejscach wybuchów bomb poza Kabulem na lotnisku w Afganistanie staje się jeszcze gorsza, gdy pojawiają się szczegóły pokazujące, że użyte materiały wybuchowe zostały pozostawione przez siły amerykańskie, gdy wycofywały się z niektórych części Afganistanu. Nasze oddziały zostały zabite naszymi własnymi materiałami wybuchowymi.

  Analiza kryminalistyczna miejsc wybuchu bomb wykazała już, że wśród użytych materiałów wybuchowych, pozostałości C4 i SEMTEX wyprodukowane w Ameryce znajdują się w całym miejscu wybuchu.

  Obwody wywiadowcze płoną dziś wieczorem od komunikatów zawierających bogactwo informacji o atakach, w których zginęło co najmniej 13 żołnierzy amerykańskich, a co najmniej 140 innych osób zostało poważnie rannych.

  Wśród szczegółów odsyłanych do USA z Afganistanu znajdują się wstępne raporty z analizy chemicznej pokazujące chemiczny skład detonacji.

  Kilka dni temu wyszło na jaw, że tylko niektóre z szacowanych 85 miliardów dolarów w sprzęcie wojskowym, broni i amunicji pozostawione przez USA dla tego, co miało być Afgańskimi Siłami Obrony Narodowej (ANDSF). A

  Dzięki informacjom ze źródeł, z którymi nawiązałem relacje podczas lat pracy z FBI Joint Terrorism Task Force, mogę potwierdzić, co następuje. . .

  Talibowie zabezpieczyli amerykański sprzęt do drukowania identyfikatorów wojskowych, w tym pudełka na blankiety identyfikatorów.

  Będą mogli wydrukować rzeczywiste wojskowe identyfikatory CAC (Common Access Card) identyczne z poniższym.

  CAC, „inteligentna” karta wielkości karty kredytowej, jest standardowym identyfikatorem dla aktywnych służb mundurowych, Wybranej Rezerwy, pracowników cywilnych Departamentu Obrony i uprawnionych pracowników wykonawców. Jest to również główna karta umożliwiająca fizyczny dostęp do budynków i przestrzeni kontrolowanych oraz zapewnia dostęp do sieci i systemów komputerowych DoD.

  Więc teraz mają amerykańskie mundury i amerykańskie ID.

  BROŃ:

  -2000 pojazdów opancerzonych, w tym Humvee i MRAP
  -75 989 Wszystkich pojazdów: FMTV, M35, Ford Rangers, Ford F350, Ford Vans, Toyota Pickupy, opancerzone pojazdy bezpieczeństwa itp.
  -45 UH-60 Blackhawk Helicopters
  -50 MD530G Scout Attack Choppers
  -ScanEagle Drony wojskowe
  -30 Samoloty Cessna w wersji wojskowej,
  -4 C-130’s
  -29 Brazylijski A-29 Super Tocano Samolot szturmowy
  208+ Samolot Razem

  -Co najmniej 600 000+ broni strzeleckiej M16, M249 SAW, M24 50 Calibre Sniper Systems,

  1394 granatniki M203,

  Minipistolet M134,

  20mm Gatling broni i amunicji
  -61,000 M203 Policzone
  -20,040 Granaty
  -Howitzers
  -Mortars + 1,000 męska rund
  – 162.000 sztuk zaszyfrowanych Wojskowego Komunikacji przekładni
  -16,000+ Night Vision Goggles
  – najnowszej technologii noktowizor celownicze
  – Thermal celownicze i Thermal Googles Mono
  – 10 000 2,75-calowych rakiet powietrze-ziemia –
  Sprzęt rozpoznawczy (ISR)
  – Laserowe jednostki
  celownicze – Materiały wybuchowe C-4, Semtex, detonatory, ładunki kształtowe, termity, zapalniki, AP/API/APIT –
  2520 bomb
  – Administracyjne szyfrowane telefony komórkowe i laptopy wszystkie sprawne
  -Palety z milionami dolarów w walucie amerykańskiej – Miliony
  pocisków amunicji, w tym między innymi 20 150 600 pocisków kalibru 7,62 mm, 9 000 000 pocisków kalibru 50
  – Duże zapasy nośników płyt i kamizelek kuloodpornych
  – US Military HIIDE, do identyfikacji podręcznych międzyagencyjnych Biometria sprzętu do wykrywania —
  wiele ciężkiego sprzętu, w tym spycharki, koparko-ładowarki, wywrotki, koparki

  Jest więcej. Wiele więcej.

  W rzeczywistości było kilka magazynów o wysokim poziomie bezpieczeństwa, które były tak ważne, że tylko wojskowi z Ściśle Tajnymi Pozwoleniami Bezpieczeństwa mogli nawet do nich wejść. Wewnątrz tych magazynów znajdowały się takie rzeczy, jak naramienne pociski przeciwlotnicze STINGER i mnóstwo innego „specjalnego” sprzętu.

  Te magazyny i wszystko, co się w nich znajduje, jest teraz w posiadaniu talibów.

  Pogarsza się:

  Talibowie zabezpieczyli również amerykański sprzęt do zagłuszania dronów wojskowych, co jest katastrofalne, jeśli to prawda. Powód, dla którego jest to katastrofalne. . . ten sprzęt może zaciąć amerykańskie drony.

  Kiedy czytasz tę historię, członkowie Komunistycznej Partii Chin i ich Armii Ludowo-Wyzwoleńczej są na miejscu, w Afganistanie, negocjując bezpośrednio z talibami, aby KUPOWAĆ każdą amerykańską technologię wojskową, która jest dla nich interesująca.

  To tak bardzo odbije przewagę sił USA, że nasz naród może w rzeczywistości nie być już w stanie się bronić, ponieważ nasza własna zaawansowana technologia jest teraz całkowicie w rękach komunistycznych Chińczyków. Nasza technologia może ZABLOKOWAĆ naszą technologię. Nasz sprzęt do zagłuszania może być użyty do zatrzymania NASZYCH dronów.

  Nasze systemy celowania laserowego mogą być analizowane, a Chiny mogą opracować sposoby, aby je zablokować. Wszystkie nasze bomby naprowadzane laserowo zostałyby przekierowane z dala od celów w konflikcie z Chinami.

  Nasza technologia komunikacyjna szyfruje w taki sposób, że szyfrowanie nie ma tylnych drzwi i nie można go złamać. Jeśli Chiny zaczną go stosować, nie będziemy mogli ich szpiegować ani monitorować ich działań militarnych . . . . nawet jeśli atakują NASZ kraj !

  To, co Joe Biden zrobił w Afganistanie, nie jest przypadkiem. To nie jest niekompetencja. To zdrada najgorszego rodzaju.

  Ameryka może dosłownie nie przeżyć tego, co Joe Biden właśnie zrobił w Afganistanie.

  I dla reszty świata. . . Każda organizacja terrorystyczna na planecie będzie miała teraz szyfrowane komunikaty. Nie można się zhakować. Nie można monitorować. Wszystkie z nich będą miały zdolność blokowania naszego gromadzenia danych wywiadowczych. Wszyscy będą mieli uzbrojenie, które może pokonać rzeczywiste stojące armie.

  Gdy ta technologia dotrze do HAMAS i HEZBOLLAH, Izrael upadnie. Ich wojsko nie będzie już mogło śledzić, monitorować ani udaremniać ataków.

  A kiedy zapasy pocisków przeciwlotniczych na ramieniu STINGER zostaną uwolnione, cywilne linie pasażerskie nie będą miały szans nigdzie na świecie. Wszystkie te samoloty można trafić dowolnie i bez ostrzeżenia.

  Wreszcie, dzisiaj nasze własne wojska i niezliczona ilość niewinnych cywilów została wielokrotnie zbombardowana przy użyciu tego samego sprzętu, jaki pozostawiły Stany Zjednoczone podczas wycofywania się.

  TO jest przywództwo zapewnione przez dowódców sił zbrojnych USA. TO jest kierownictwo zapewnione przez Połączonych Szefów Sztabów.

  Z Narodowym Władzami Dowodzenia tego kalibru, żołnierze amerykańscy powinni masowo opuszczać wojsko dla własnego przetrwania.

  Ale nie martw się. . . Sierżant major Michael Grinston upewnił się, że napisał na Twitterze, że wojsko USA wytrwale obejmuje. . . Różnorodność:

  Tego samego dnia, w którym oddziały sił zbrojnych USA zostały rozerwane na kawałki przez ich własne materiały wybuchowe, TEN GOŚĆ uznał, że należy to uczcić. . . Różnorodność.

  Mój Boże, jak bardzo oderwani od rzeczywistości są dowódcy armii Stanów Zjednoczonych?

  Teraz TO mówi więcej niż kiedykolwiek o całkowitej niekompetencji przywództwa wojskowego USA. Haniebny!

  To dziedzictwo Joe Bidena i przygłupów z Partii Demokratycznej, którymi zarządza.

 5. Szanowni Państwo, zjednoczeni, możemy więcej.. Prosimy podpisać petycję – Krzyk dzieci https://www.petycjeonline.com/szanowni_pastwo_-_zjednoczeni_moemy_wicej_potrzebujemy_drobnego_wsparcia

Wypowiedz się