Europejscy lekarze przeprowadzający autopsje dowodzą zabójstwa medycznego poprzez śmiertelne skrzepy krwi z zastrzyków Covid

Opublikowano Sierpień 26, 2021, autor: State of the Nation

Od Jima Stone’a, niezależnego reportera śledczego

Aktualizacja do poniższych: Pierwotnie usunąłem podobny film od “niemieckich lekarzy”, ponieważ kilka osób napisało i powiedziało, że to bzdura. Nie bardzo wierzyłem, że to prycza i wiedziałem, że jeśli nie będzie to prycza, wkrótce pojawią się inne podobne filmy (lub mógłbym sam zrobić potwierdzenie, gdy znalazłem temat). Cóż, dostaliśmy potwierdzenie. Wygląda nawet na to, że zrobiono to na moim mikroskopie w ciemnym polu. NIEMIECKI FILM BYŁ DOKŁADNY I NIE BĘDĘ REDAGOWAŁ ŻADNEJ CZĘŚCI TEGO NOWEGO FILMU, W TYM SEKCJI MÓZGU.

trolle mówią: To nie jest ludzki mózg. JAK DIABLI TO JEST!!!

Film niemieckiego lekarza był dokładny, TERAZ MAMY TO z Francji:

Ich mikroskopowe resuty krwi były DOKŁADNIE takie same jak niemieckich lekarzy. A NASTĘPNIE:

Bunt lekarzy miał miejsce we Francji i zaczęli robić autopsje (mimo że jak wszędzie indziej, powiedziano im, aby nie robili autopsji i tylko kremowali szczątki bez badania). Nigdy nie mówiono o tym w amerykańskim MSM. Podczas autopsji osób zmarłych po strzale Pfizera zauważyli, że za każdym razem, gdy ktoś umierał, mózg był pełen skrzepów. Byli tak pewni swoich wyników, że byli w stanie rozciąć następny mózg kogoś zamordowanego przez strzał, a skrzepy były zgodnie z oczekiwaniami. Pokazują to o 2:15

Trolle mówią: “To jest mózg krowy, ponieważ jest zbyt duży, aby być człowiekiem” lub “mózgi zawsze tak krzepną” i wszystkie inne formy absolutnego BS, Rzeczywistość jest taka, że kiedy mózg nie jest wspierany przez czaszkę i jest świeży, jest w zasadzie jak jello i zgniatając się, gdy jest ustawiony na powierzchni, więc wygląda szerzej. Mózg krowy jest wielkości szjsbolówki. Tak, to jest ludzki mózg, a tętnice są CAŁKOWICIE ZAKRZEPŁE.

OTO ROZWARSTWIENIE NIEWYSZCZEPIONEGO LUDZKIEGO MÓZGU I WCALE NIE JEST ZAKRZEPŁY. Mózg w tym filmie JEST ŚMIERCIĄ SKRZEPOWĄ, JAK PRZEDSTAWIONO.

___
Za: http://82.221.129.208/.uf2.html

T

Wypowiedz się