Będą problemy z dostawami żywności. Róbcie zapasy.

Zajęci bieżącymi sprawami oraz plandemią i szczepieniami, nie zwracamy uwagi na to, co zaplanowali globalni sataniści w kolejnych etapach dla ludzkości. Najważniejszym elementem do przeżycia jest żywność i woda, których ma zabraknąć, zgodnie z ich działaniami i odłożonymi w czasie skutkami. I o tym mówi w poniższym nagraniu Marcin Bustowski.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Marcin Bustowski

 

Comments

 1. piechota says:

  Niestety zapasy mające znaczenie dla przetrwania w trudnych czasach mogą robić tylko ci, którzy posiadają miejsce do ich zmagazynowania, czyli praktycznie rzecz biorąc tylko posiadacze domów i innych budynków gospodarczych, magazynków, piwnic, ziemianek itd. Cała reszta to jest mieszkających w mieszkaniach może zrobić zapas co najwyżej na kilka dni może na 1-2 tygodnie po czym będzie zmuszona do opuszczenia swoich siedzib.

 2. alru says:

  Dokładnie tak. Tylko pytanie, gdzie ta grupa mieszczuchow po opuszczeniu mieszkań pójdzie? To raz, a dwa Ci co mają domy też nie są w stanie zrobić tych zakupów zapasów niewiadomo ile, zważywszy na fakt, że wiele obecnych domków jest małych, bez piwnic, na dzialce wielkości dużej piaskownicy. Kolejnym aspektem jest to, że wielu mieszkańców domów (bloków też) nie myśli o zapasach i może zwyczajnie ich nie mieć. I na koniec zgodnie z logiką mieszczuchy uznają że domkowi zapasy mają więc w razie „w” Ci co mają domy zostaną „poproszeni” przez resztę głodnych aby się podzielili tym co mają.

  W każdym razie zapowiada się nieciekawie. I tu nasuwa się pytanie czy warto będzie przedłużać agonie? Skoro wiemy, że łańcuchy dostaw będą zerwane to będą czy u mnie, czy w promieniu 10, 100, 100 km ode mnie.

  Czyli żyjmy jakby kazdy dzien był tym ostatnim i cieszmy się życiem ;).

  Jednak nie byłabym sobą, gdybym w tym miejscu nie odniosła się do kwestii duchowych. Będą katastrofy, głód, bieda, szczepionki, kryzys monetarny i diabli wiedzą co jeszcze zatem czego my do jasnej ch*** mamy doświadczać? Cierpienia? Człowieczeństwa w trudnych czasach? Poddanstwa? No tego wszystkiego chyba już doswiadczylismy przez tysiące lat… W obiczu takiej wizji mamy siedzieć i podnosić swoje wibracje? Nie rozumiem i nie kupuję tego! Idąc dalej nie potrafię pojąć jak te doświadczenia wpłyną na podniesienie wibracji ziemi. Przecież w ludziach zagosci strach, niemoc o innych gorszych instynktach i zachowaniach z nimi zwiazanych nie wspomnę.

  • krnabrny1 says:

   „Czyli żyjmy jakby kazdy dzien był tym ostatnim i cieszmy się życiem ;).”

   ..a co ja powtarzam od lat Arlu?:-))))

   Teraz możesz wszystko co chcesz robić, Ci co się bawią w zarazy i korpokrację, robią to tylko dlatego , że również to wiedzą:-)

  • krnabrny1 says:

   A właśnie i znów sobie folgujesz i nadużywasz „My”, stąd brak zrozumienia i bunt:-)
   Powiem Ci jak będzie. Kiedy dojdzie do czego ma dojść to TWOJA WIBRACJA zostanie zmierzona! I dalej w zależności od tej wibracji trafisz w najodpowiedniejsze sobie miejsce!

   Wtedy nie będzą się liczyły wibracje innych ludzi, Twoich dzieci czy sąsiadów….TYLKO TWOJE!

   Ogólna wibracja też istnieje i jest mierzona, ale nie masz na nią innego wpływu jak podnoszenie lub obniżanie własnej:-)

 3. adamd says:

  George Carlin – Saving the Planet
  https://www.youtube.com/watch?v=7W33HRc1A6c

 4. adamd says:

  Strach się bać!
  https://globalna.info/2021/08/07/haarp-obecne-ekstremalne-anomalie-pogodowe-i-proby-wywolania-swiatowego-glodu/
  Kiedy byliśmy PRL-em w Polsce można było kupić książki związane z HARP.
  Była też informacja że ZSRR posiadał analogiczny projekt skierowany w jądro ziemi.
  Nosił on nazwę „Dzięcioł” , USA oskarżało CCCP o próbny atak na Europę i USA w wyniku którego nastąpiły awarie w dostawach prądu w czasie dwóch tygodni w Europie i Ameryce Pn.
  https://docplayer.pl/3244339-Rosyjski-dzieciol-a-kontrola-umyslu.html
  CARPE DIEM !

Wypowiedz się