Australia zostanie ZAMKNIĘTA przez kierowców ciężarówek 31 sierpnia, aby „Obalić rząd”

22 SIERPNIA 2021

Australia zostanie ZAMKNIĘTA przez kierowców ciężarówek 31 sierpnia, aby „Wyrzucić rząd”.

Obywatele australijscy teraz otwarcie mówią o OBALENIU SWOJEGO RZĄDU i otwarcie koordynują pierwsze uderzenie: ogólnokrajowy transport ciężarówek zostanie zamknięty od 31 sierpnia. NIC nie będzie nigdzie przewożone, dopóki rząd nie wróci pod kontrolę obywateli.

Sytuacja w Australii (i Nowej Zelandii) przybiera bardzo brzydki obrót, gdy urzędnicy państwowi „nakazują” podatnikom, którzy płacą im pensje, pozostawanie zamkniętymi w domach, NIE ROZMAWIANIE ZE SOBĄ, i mnóstwo innych absurdalnych „zasad” na mocy i pod pozorem choroby grypopodobnej, którą nazywają COVID-19.

Sprawy w Australii tak bardzo wymknęły się spod kontroli, że rząd stanowy Nowej Południowej Walii dał policji nawet następujące informacje:

https://halturnerradioshow.com/images/2021/08/22/NewSouthWales-Tyranny.png

Zasadniczo rząd stał się uosobieniem tyranii – dając policji uprawnienia, których rząd NIE POSIADA.

Widzisz, rządy tworzą ludzie, którzy dają tym rządom pewne, ograniczone uprawnienia. Rząd nie może mieć władzy, której obywatele, którzy go stworzyli, sami nie posiadali, aby dać rządowi, który stworzyli.

NIKT nie ma prawa po prostu siłą wchodzić do jakiejkolwiek struktury, której nie jest właścicielem.

NIKT nie ma prawa zmuszać ludzi do udzielania informacji.

To trwa i trwa.

A jednak to właśnie zrobili pokorni urzędnicy z Nowej Południowej Walii w Australii!

Mieszkańcy Australii mają dość tej tyranii i teraz otwarcie zmierzają do usunięcia rządu siłą. Zamierzają obalić rząd poprzez zatrzymanie wszystkich ciężarówek na kontynencie. NIC nie poruszy się ciężarówką, nigdzie.

Ponieważ wszystko , z wyjątkiem elektryczności i gazu ziemnego, MUSI w pewnym momencie poruszać się ciężarówką, absolutnie nic nie będzie się ruszać w Australii od 31 sierpnia.

Brak jedzenia. Brak paliwa. Żadnego lekarstwa. Brak chloru do uzdatniania wodociągów publicznych. Brak dostaw do szpitali. Wszystko się skończy, gdy kierowcy ciężarówek zaatakują 31 sierpnia.

Na poniższym filmie Australijczykom mówi się, że to się stanie, i otwarcie ostrzega się ich, aby upewnili się, że wyjdą i kupią wystarczającą ilość żywności i zapasów, aby przetrwać kilka tygodni.

Kierowcy ciężarówek znają rzeczywistą moc, jaką dysponują. Bez ciężarówek kraj imploduje w ciągu tygodnia. Żaden kraj na świecie nie przetrwa bez ciężarówek.

A stosunkowo nieliczne ciężarówki będące w posiadaniu rządu, nawet te nieliczne w wojsku, zupełnie nie zaspokoją potrzeb dostaw.

Samoloty i linie kolejowe nie mają żadnego znaczenia, ponieważ do transportu rzeczy do i z obu potrzebne są ciężarówki. Żadnych ciężarówek, żadnego ruchu towarów. Okres.

Gdy Australijczycy zaczną głodować, bez jedzenia w supermarketach, bez paliwa na stacjach benzynowych, bez czystej wody z kranów, miliony ludzi pozbędą się swojego rządu. Ulice zapełnią się ludźmi w niekontrolowanej wściekłości; populacja, która ma już dość i nie ustąpi.

Ten temat jest obecnie omawiany w kręgach wywiadowczych tutaj w USA i innych krajach, i konsensus jest taki, że jeśli to nastąpi, federalne i stanowe rządy Australii nie przetrwają dwóch tygodni.

Nawet jeśli rząd szuka pomocy za pośrednictwem NATO, nie ma szans na sprowadzenie wystarczającej liczby dostaw lub wystarczającej liczby ciężarówek i kierowców na czas, aby zapobiec całkowitemu upadkowi rządów.

Oto film zapowiadający, co nadchodzi:

https://youtu.be/mBwCgNePwfE

Jeśli Youtube go usunie, mam kopię, aby zastąpić to, co zostało ocenzurowane.

AUSTRALIARZY MUSZĄ UZYSKAĆ ​​PIENIĄDZE Z BANKÓW ZANIM RZĄD WYŁĄCZY TEŻ TWOJE PIENIĄDZE.
NATYCHMIASTOWA OPINIA REDAKCYJNA

Do diabła z płaceniem rachunków, teraz chodzi o przetrwanie. Co z tego, jeśli twoja zdolność kredytowa spadnie. Wielka rzecz. Za trzy lub cztery miesiące znów będzie dobry jak złoto.

Wsadzą cię do więzienia? Wielka rzecz. Jesteś już w więzieniu – we własnym domu – z powodu tych rządowych punków.

Zostaniesz wyrzucony ze szkoły lub oblejesz studia na semestr? Wielka rzecz. Dzięki edukacji na śmieci, którą zapewnia większość szkół, wyświadczysz sobie prawdziwą przysługę, nie uczestnicząc w ich brudnej indoktrynacji. Wtedy też, gdy zdadzą sobie sprawę, że zabijają własną bazę klientów i że szkoła nie może przetrwać bez „x” liczby płacących uczniów, naprawdę szybko się zamkną!

Cel tych australijskich grup jest prosty. Jeden z organizatorów, z którym rozmawialiśmy, powiedział: „Żadnych masek, żadnych blokad, żadnych przymusowych szczepień, paszportów szczepionkowych ani ograniczeń dla normalnych ludzi, bo inaczej rząd zostanie implodowany przez swoich własnych ludzi”.

Następnie powiedział:

„Żadnych rozmów. Żadnych negocjacji. Rząd musi się podporządkować lub  upaść”.

Australijczycy mają DZIEWIĘĆ (9) dni na przygotowanie.

Opublikowano za: https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/australia-new-zealand-to-be-shut-down-by-truckers-on-aug-31-to-throw-off-the-government

[ Dziękujemy komentatorowi Krnąbrny1 za nadesłanie tej aktualnej i ważnej informacji z Australii ] 

Comments

 1. adamd says:

  No i będzie precedens… do powielenia…

 2. banesto says:

  Oby się udało. Może Polacy otworzą oczy i także zablokują transport evriopejski.
  A potem już z górki….

 3. piechota says:

  Bardzo dobry pomysł ale jak zwykle zapewne realizacja tego pomysłu nie powiedzie się i nie osiągnie celu, bo jeżeli rzeczywiście tak się stanie, to mam nadzieję, że szykuje się światowa kontrrewolucja i obalenie światowej bioterrorystycznej władzy, osądzenie ich przedstawicieli i surowe ukaranie i przejęcie oddolne władzy przez ludzi, którzy chcą po prostu normalnie żyć!

 4. chybanie says:

  Chyba to wydarzenie nie zaistniało?

Wypowiedz się