„WYELIMINUJ DUSZĘ MEDYCYNĄ”. Steiner przewidział 100 lat temu przyszłość, w której szczepionki mogą ukraść naszą duchową naturę !!!

Proroczy przekaz  Rudolfa Steinera sprzed ponad 100 lat, o tym co się dzieje od dłuższego czasu, a w obecnych czasach plandemii szczególnie wyraziście, potwierdzając jego wizje. Polecamy trzy poniższe teksty na ten BARDZO WAŻNY TEMAT oraz czwarty bardzo aktualny, o utracie tożsamości jako istota ludzka.

Redakcja KIP

Steiner przewidział przyszłość, w której szczepionki mogą ukraść naszą duchową naturę. – gloria.tv

„WYELIMINUJ DUSZĘ MEDYCYNĄ”

Ponad 100 lat temu Rudolf Steiner napisał:
” W przyszłości wyeliminujemy duszę medycyną. Pod pretekstem „zdrowego punktu widzenia” powstanie szczepionka, dzięki której organizm zostanie potraktowany jak najszybciej po urodzeniu, aby człowiek nie mógł rozwinąć myśli o istnieniu duszy, Ducha”
„Materialistycznym lekarzom zostanie powierzone zadanie usunięcia duszy ludzkości. Tak jak dzisiaj ludzie są szczepieni przeciwko tej lub innej chorobie, tak w przyszłości dzieci będą szczepione substancją, którą można właśnie wyprodukować w taki sposób, aby ludzie dzięki temu szczepieniu, byli uodpornieni na poddanie się „szaleństwu” życia duchowego. Człowiek taki byłby niezwykle inteligentny, ale nie rozwinąłby sumienia, a to jest prawdziwy cel niektórych kręgów materialistycznych.
Dzięki takiej szczepionce, możesz łatwo uwolnić ciało eteryczne w ciele fizycznym. Gdy ciało eteryczne zostanie odłączone, związek między wszechświatem, a ciałem eterycznym stanie się niezwykle niestabilny, a człowiek stanie się automatem, ponieważ fizyczne ciało człowieka musi być wychowywane na tej Ziemi duchową wolą.
Tak więc, szczepionka staje się rodzajem arymanicznej siły; człowiek nie może pozbyć się obsesji  materialistycznego uczucia. Staje się materialistą konstytucji i nie może już wznieść się do duchowości.”

Rudolf Steiner (1861-1925)

Steiner przewidział przyszłość, w której szczepionki mogą ukraść naszą duchową naturę.

Lekarzom przekaże się zadanie wypędzania dusz z ludzkości
7 kwietnia 2021
Genialny wizjoner Rudolf Steiner opisał dokładnie ten proces ponad sto lat temu, w roku 1917. Niestety, miał co do joty rację. Losy naszych dusz są w tej chwili w naszych rękach!

„Nie powinniśmy się oszukiwać. Mamy do czynienia z bardzo specyficznym ruchem. Tak jak duch został zniesiony na soborze w Konstantynopolu (…) – tak będą poczynione starania w innej formie, aby zlikwidować duszę, duchowe życie.

I nadejdzie czas, może wcale nie w odległej przyszłości, kiedy coś zupełnie innego rozwinie się na kongresie, takim jak ten, który miał miejsce w 1912 roku, na którym będą się pojawiać bardzo różne tendencje, gdzie powie się:

„to już jest patologiczne u ludzi, jeśli w ogóle myślą o duchu i duszy. Zdrowi są wyłącznie ci ludzie, którzy mówią tylko o swoim ciele.”

Będzie to postrzegane jako objaw choroby, gdy jakaś osoba rozwinie się w taki sposób, że dojdzie do takich koncepcji: „istnieje duch lub dusza”. – To będą chorzy ludzie.

I będzie wynaleziony – tego możecie być absolutnie pewni – odpowiedni lek, poprzez który będą działać. Wtedy duch został zniesiony. W przyszłości dusza zostanie wyeliminowana przez lekarstwa.

Pod pretekstem dążenia do „zdrowego spojrzenia na świat” zostanie wynaleziona szczepionka, za pomocą której organizm ludzki – tak szybko, jak to możliwe, być może bezpośrednio po urodzeniu – zostanie poddany działaniu substancji, aby ludzie nie rozwinęli idei istnienia jako dusza.

Materialistycznym lekarzom powierzy się zadanie usunięcia duszy z ludzkości. Tak jak ludzie są dziś szczepieni przeciwko tej czy innej chorobie, dzieci będą szczepione w przyszłości substancją, którą będzie można wyprodukować dokładnie w ten sam sposób …że dzięki tym szczepieniom ludzie będą odporni na „szaleństwo” życia duchowego… Będą niezwykle inteligentni, ale nie będą rozwijać świadomości, a to jest prawdziwy cel niektórych środowisk materialistycznych.

Dzięki takiej szczepionce ciało eteryczne będzie w łatwy sposób „rozluźnione” od ciała fizycznego. Po „rozluźnieniu” ciała eterycznego związek między wszechświatem i ciałem eterycznym byłyby wyjątkowo niestabilny, a człowiek stałby się automatem, ponieważ fizyczne ciało człowieka na ziemi musi być prowadzone, wychowywane przez wolę ducha. Następnie szczepionka staje się rodzajem siły arymańskiej.

Człowiek nie może już uwolnić się od pewnych materialistycznych odczuć. Staje się materialistyczną konstytucją i nie może już wznieść się do duchowości.” Dusza zostanie zniesiona poprzez lekarstwo.

Ze „zdrowego punktu widzenia” wynaleziona zostanie szczepionka, poprzez którą będzie się od jak najwcześniejszej młodości, jak najwcześniej po urodzeniu, w taki sposób wpływało, aby to ludzkie ciało nie wpadło na pomysł: istnieje coś takiego jak dusza, duch.

Te dwa nurty ideologiczne staną w obliczu ostrej konfrontacji. Trzeba będzie pomyśleć o tym, jak koncepcje i idee muszą być rozwijane, aby radziły sobie z prawdziwą rzeczywistością, rzeczywistością ducha i duszy.

Inni, następcy dzisiejszych materialistów, będą szukać szczepionki, która uczyni organizm „zdrowym”, to znaczy sprawi, że organizm będzie „zdrowy” ze względu na swoją budowę i nie będzie już mówił o takich bzdurach jak dusza i duch, ale raczej „zdrowo” mówił o tych siłach, jakie żyją w maszynach i chemii, które stanowią o planetach i słońcach w mgławicy świata.

To zostanie osiągnięte za pomocą procedur fizycznych. Materialistycznym lekarzom przekaże się zadanie wypędzania dusz z ludzkości. Tak, ci, którzy wierzą, że można z użyciem zabawnych pojęć patrzeć w przyszłość, ci bardzo się mylą.

W przyszłość trzeba patrzeć z poważnymi, dokładnymi, głębokimi koncepcjami.

Nauka duchowa nie jest tylko zabawą, nie tylko teorią, lecz jest prawdziwym obowiązkiem względem rozwoju ludzkości.”

Rudolf Steiner, 7.10.1917 „The fall of the Spirits of Darkness”
Prawie 100 lat temu, w serii 14 esejów opublikowanych pod tytułem “Upadek duchów ciemności”, Steiner ostrzegł przyszłe pokolenia przed możliwym środkiem masowej kontroli, całkiem podobnym do wizji przedstawionych przez Orwella i Huxleya. Steiner przewidział przyszłość, w której szczepionki mogą ukraść naszą duchową naturę.
Ochotnik testujący szczepionkę Covid-19 stwierdził zaledwie kilka miesięcy temu po wstrzyknięciu eksperymentalnej dawki:

“Oni zabili Boga; nie czuję mojego Boga, moja dusza jest martwa“.

AstraZeneca powiedziała, że był on drugim ochotnikiem, u którego “rozwinęły się problemy neurologiczne”.

Rudolf Steiner (ur. 27 lutego 1861 w Kraljevacu, zm. 30 marca 1925 w Dornach) – austriacki filozof, mistyk, badacz spuścizny Goethego, twórca antropozofii. Świetny pedagog i spirytysta, który w ciągu swojego życia opublikował wiele książek i prac na temat nauki o duchowości. Postrzegał ciało ludzkie jako duchowe naczynie, otwarte na zajęcie przez inne byty.

źródło/…-przekaze-sie-zadanie-wypedzania-dusz-z-ludzkosci/

Czy Rudolf Steiner był wizjonerem?

Ponad 100 lat temu Rudolf Steiner, przedstawił własną wizję demonozofii, w której Trójcy Świętej odpowiada Czarna Trójca: Lucyfer, Aryman i Asur (zwany też Soratem).

W tej interesującej intuicji Lucyfer przeciwstawia się Duchowi Świętemu, Duchowi Prawdy, tworząc iluzje,

 Aryman przeciwstawia się Chrystusowi (terror – miłości) i

wreszcie Asur przeciwstawia się Bogu Ojcu, rozumianemu jako byt, jako podstawa wszystkiego – czyli Nihil.

W ujęciu steinerowskim Lucyfer inspiruje człowieka do świata wyłącznie duchowego, tworząc iluzje.

W przeciwieństwie do niego Aryman inspiruje człowieka do świata materialnego.

 W efekcie człowiek staje się kombinacją zwierzęcia z maszyną, czyli bestią. Ta zaś nie ma potrzeby poznania prawdy, oraz bezinteresownej moralności. A ponieważ ważnym aspektem mechanizacji człowieka jest wymienialność niemal każdego organu jak w maszynie, człowiek zacznie zachowywać się jak maszyna. Na końcu pojawia się Asur atakując ludzkie „ja” – centrum samego człowieka, który zmienia się w istotę mającą ciało ludzkie, ale bez „ja” – coś jakby pusta skorupa.

Nie piszę tego, aby propagować antropozofii Steinera, ale by zwrócić uwagę na procesy jakie zachodzą w ludzkości, zgodnie z tym scenariuszem. Pomińmy tu kwestie kultury, a zatrzymajmy się na ostatnim etapie tzw. pandemii.

Złudzenie wielkiego zagrożenia, wbrew zdrowemu rozsądkowi i życiowej obserwacji, trwa, a nawet rozwija się, co widać na przykładzie kolejek do szczepień. Napisano już na ten temat tyle, że nie warto powtarzać, dość zauważyć, że strach przed covidem jest efektem lucyferycznym.

Tzw. szczepienia, poprzez wprowadzenie zmian w organizmie człowieka na poziomie genetycznym to efekt arymaniczny. Czym stanie się zaszczepiony – nie wiemy, z całą pewnością będzie to organizm genetycznie zmodyfikowany, czyli GMO, taki „zombi”, o którym w jednym z wywiadów m.in. powiedział prof. Roman Zieliński – genetyk: ”/…/Dzisiaj ofiarą psychopatycznych działań padło całe społeczeństwo, któremu wmówiono, że przeziębienie to zabójczy wirus, a jedynym sposobem ochrony jest całkowita eksterminacja społeczeństwa. Jasna koncepcja: nie będzie ludzi, nie będzie wirusa.

Tzw. obostrzenia to nic innego niż zarządzenia kapo z obozu pracy, których jedynym celem jest upodlenie, złamanie kręgosłupa, zniszczenie woli walki i stworzenie z człowieka „zombie”, który nie myśli i nie czuje/…/”

Czy to wystarczy do wystąpienia efektu asurycznego, czyli utraty ludzkiego „ja” – nie wiadomo.

Na tym tle warto wspomnieć o „Manifeście Wielkiego Przebudzenia” autorstwa Aleksandra Dugina, w którym przestrzega, że skutek Wielkiego Resetu (IV Rewolucji) będzie oznaczał likwidację człowieka i zastąpienia go czymś innym w ramach post- i trans-humanizmu. Człowiek ma zniknąć zastąpiony światem post homo sapiens.

Za Wielkim Resetem stoi transnarodowa klasa korporacyjna: Black Rock, Vanguard, Fidelity, State Street, oraz globalistyczni staruszkowie: Soros, Biden i Schwab, którzy chcą kontrolować siłę roboczą za pomocą sztucznej inteligencji.

Wielkie Przebudzenie ma być – wg Dugina – dziełem Chin i państw skupionych w BRICS z Rosją na czele, która musi zrezygnować z narzucania swojej woli innym państwom, a zamiast tego pomagać im w ich odrodzeniu i odzyskaniu tożsamości.

Jednak „Manifest” nie tryska optymizmem. Mimo to jednak trzeba mieć nadzieję, że skądkolwiek by nie pochodził impuls do wielkiego przebudzenia ludzkości, jest on warunkiem jej dalszego przetrwania.

Opublikowano za: Marek Mróz Neon24.pl

Jeśli weźmiesz szczepionkę, nie będziesz już rozpoznawany jako istota ludzka – jesteś „trans-ludzie” – teraz CIEBIE POSIADAJĄ !!!

22 strony Sądu Najwyższego, wyjaśniają, że osoby zaszczepione mRNA mogą zostać poddane „Licencji”, ponieważ nie są już uznawani za Istoty Ludzkie, ale raczej za Transludzi, a co więcej, gdy staną się Transludźmi na podstawie licencji, stracą wszelkie prawa Istot Ludzkich z definicji, ponieważ podlegają licencji, i staną się własnością tych, którzy zażądali licencji!

Kliknij tutaj, aby zobaczyć PDF: >>>

12-398 Stowarzyszenie Patologii Molekularnej przeciwko Myriad Genetics, Inc. (13.06.2013)

Za: https://operationdisclosureofficial.com/2021/07/12/if-you-take-the-jab-you-are-no-longer-recognized-as-a-human-being/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Ciekawe, że uważacie go od razu za proroka, zamiast uwzględnić opcję, że był planistą?;-)))

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Tego nie wykluczamy, ważne, że to co mówił ponad 100 lat temu, w tej chwili się potwierdza w faktach. Wtedy nikt by nie uwierzył, obecnie kto ma oczy otwarte i uszy nie zatkane to widzi…

   • krnabrny1 says:

    Rozumiem. Jeszcze tylko dodam, że brak duszy nie jest utratą tożsamości.
    W zasadzie nie mają ze sobą te sprawy związku…. aby być precyzyjnym tylko to dopisuję:-)

    • Klub Inteligencji Polskiej says:

     Ziemskiej tożsamości…

     • krnabrny1 says:

      Jeszcze tego nie zrozumieliście, że DUSZA to ŚWIADOMOŚĆ!

      TO SĄ SYNONIMY!!!!!!

      Nauka wymyśliła sobie słowo świadomość, aby nie używać słowa DUSZA, ponieważ prawo do tego słowa, już znacznie wcześniej zaczął sobie uzurpować kościół.

      Nauka postanowiła nazwać TO SAMO, w jakiś inny sposób.

      Kiedyś mówiło się, że jak ktoś zemdlał to „leży bez ducha”, co znaczy „leży bez świadomości”!!!!!!

   • krnabrny1 says:

    Co znaczy zatem stwierdzenie z artykułu?

    „WYELIMINUJ DUSZĘ MEDYCYNĄ”

    Już wiecie!!!!?????

    • krnabrny1 says:

     Jeśli te eliksiry działają jak podejrzewacie, to one nie spowodują utraty czegoś abstrakcyjnego, co sugeruje dzisiaj słowo DUSZA. (Kiedyś to słowo miało wartość konkretną, dziś nie)

     Taki eliksir wyeliminuje coś co nazywane jest dziś ŚWIADOMOŚCIĄ!!!!

     Łatwo zatem zrozumieć, że taki eliksir czyni człowieka tym czym są opisywane SZARAKI. Pisałem o tym wcześniej!!!!!

     • krnabrny1 says:

      Jeśli tak się stanie, wówczas świadomość właściwa, zostaje uwięziona, służy jedynie jako zasilanie ciała, „bateryjka” jak mówiono w filmie Matrix, natomiast kontrolę przejmuje dowolny byt, podłączający się pod ciało!!!!!!!!

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Steiner powiedział też coś ważniejszego o roli materializmu, czyli materialistyczno-racjonalistycznej kontroli umysłu w skali masowej, a więc głównym dogmacie „religii” naukawej. Warto tu przypominać co powiedział w tym temacie ks. prof Włodzimierz Sedlak ciętym językiem:
   • Najpierw trzeba być myślącym, a potem uczonym. (s. 64)
   • Wielu uczonym wydaje się, że są u wrót nieomylności poznawczej, a są to tylko epizody, które tworzą niepotrzebny nikomu tuman informacji. Mityczny Olimp mózgów, geniusze dwuwymiarowego świata twierdzą, że innego świata nie ma. To należy do poezji i bajkopisarstwa. Ci uczeni są jak bębenki tybetańskie: cięgiem gadają bzdury, cięgiem eksplodują zawiścią, cięgiem wybijają ten sam rytm… (s.64)
   • Jeśli dawniej wiedzę przyrodniczą i religię stawiano na dwóch przeciwległych krańcach, to dziś krzyżują się one w gigantycznych promieniu ludzkiego poznania. Zaczynamy wreszcie pojmować, że między światem rzeczywistym, a niematerialnym jest nieskończona ilość przejść. (s. 71)
   • Życie w całkowitym spokoju, bez jakichkolwiek przeszkód i trudności, oznaczałoby, nadzwyczaj szybką degenerację człowieka. Nasza inwencja eksploduje zazwyczaj w sytuacjach przegranych, a wysiłek jest najlepszym segregatorem na mędrców i idiotów; mędrzec łamie przeszkody, idiota łamie siebie… Człowiek z natury musi być czynny, twórczy, bez względu na to, czy posługuje się nową generacją komputerów, czy też obsiewa dziesięć akrów pola. (s.68)
   • Spostrzeganie i myślenie ludzkich grup niewiele różni się od reakcji stada kur na podwórku. Wszędzie widzą bezużyteczne detale i drobiazgi, a ożywiają się na widok jakiegoś nasionka. Wówczas rzucają się naprzód, by wydziobać, zanim je świnia zje. (s. 60)
   • Iluż wokół starców, często w młodym wieku. Oni znaleźli się u celu i niczego już nie wchłoną, niczego nie zrozumieją… To egzystencja rośliny ludzkiej, która odbywa ostatnią wegetacyjną fazę. Jej życie pozbawione jest wszelkich zainteresowań i radości. Gdyby choć potrafiła się cieszyć tym, co kiedyś zrobiła…(s.20)
   • „Boga zawsze kalibrujemy według siebie, dostrzegamy go zgodnie z własną mądrością i głupotą własną, odpowiednio do naszej ludzkiej perspektywy i horyzontów ludzkich”.( s. 31)
   Za książką K. Dymela, „Tako rzecze Sedlak”, KAW, Lublin 1990 r

 2. krnabrny1 says:

  Tutaj ciekawy wywiad z miłym panem z FDA. Pokazuje slajdy i omawia je, film jest potwornie długi, ale zobaczyć należy tylko 1 sekundę:-)

  Jest to od zwykłego Amerykanina. Podczas przewijania slajdów, następuje jakby zacięcie i przeskok. Przez tylko 1 sekundę widoczna jest plansza ze skutkami ubocznymi,po czym ….. znika!

  Tutaj film, zrzut z ekranu z planszy oraz opis Jima Stone.

  Poniższa lista efektów ubocznych ukłucia pojawiła się na ułamek sekundy o 2:33:40 w tym filmie. Film był prezentacją FDA 22 października 2020 r.
  Pojawia się na ułamek sekundy. Został przewinięty i nie został prawidłowo zaprezentowany. Podczas tego ułamka sekundy, ten ekran, który pokazuje negatywne skutki ciosu, o którym WIEDZIELI w październiku 2020 r., zanim jeszcze pozwolili na jego użycie. Wiedząc o tym, następnie przystąpili do korzystania z niego. Technicznie mogą powiedzieć, że pokazali to wszystkim, ponieważ w ich książce liczy się ułamek sekundy.

  http://82.221.129.208/1/fdaknew.png

  CIEKAWY! ZOBACZ OSTATNIĄ CHOROBA WZMOCNIONA SZCZEPIONKAMI!!!! ONI WIEDZIELI!!

  a tutaj film:

  https://www.youtube.com/watch?v=1XTiL9rUpkg&t=9220s

  • krnabrny1 says:

   Wkleiłem to oczywiście po to aby dać ludziom zrozumienie, z jakimi metodami obecnie spotykamy się, tak aby każdego uczulić na czujność i świadomość!

   Pamiętajcie, ONI MUSZĄ TO ZROBIĆ Z UŻYCIEM WOLNEJ WOLI PACJENTA!
   Inaczej nie ma to dla nich sensu!

   • quasar says:

    Wolna Wola, i czas, to wszystko co każdy człowiek naprawdę ma, dostał to w chwili przyjścia do tego świata, i od każdego człowieka zależy, co z tą swoją wolną wolą, i z czasem, który dostał zrobi

    Wolna Wola jest największym darem jaki człowiek dostał, nie może ani zabrać, ani ingerować w nią, ani Bóg, ani szatan, ani najpotężniejszy demon, ale… bez ciągłego poszukania prawdy (nie zmyślonych i zmanipulowanych historii), i odnalezienia jej prawdziwego źródła, człowiek bardzo łatwo zbłądzi, i całe życie może błądzić

    na ludzką wolną wolę czeka dobro i zło, potrzebują jej, tylko przez poddanie wolnej woli dobru, albo złu… dzieje się dobro, albo zło,

    od każdego człowieka zależy co ze swoją Wolną Wolą zrobi, i komu ją podda… od tego zależy co będzie silniejsze, i co będzie tryumfować, dobro, czy zło, BÓG, czy szatan, lucyfer, demony

    dlatego tym, którzy wykonają polecania wielkiego kłamcy i zbrodniarza, tak bardzo potrzebna jest Wolna Wola, każdego człowieka… dlatego tak się spieszą, i tak bardzo im zależy… by jak najwięcej było ofiar, cierpienia, by jak najwięcej zepchnąć w otchłań wiecznej nieobecności BOGA, nieobecności Prawdy, Wiedzy, Życia, Dobra, Miłości, Światła, Szczęścia…

    to jest ostateczna wojna o dusze całej ludzkości, pomiędzy Dobrem i złem

 3. quasar says:

  Czy ktokolwiek zastanawiał się, tak dogłębnie… kim jest człowiek, i dlaczego właśnie jest człowiekiem…?

  bardzo obawiam się, że niedługo już nikt nie będzie wiedział, ani znał prawdy, a tylko Prawda gdy ją poznajemy, nas wyzwala…

  Człowiek, stworzony na obraz i podobieństwo Stworzyciela… musi być spełnione wiele warunków, by Człowiek naprawdę był Człowiekiem, na obraz i podobieństwo swego „BOGA” Stwórcy, i wszystkie te warunki są dane przez Stwórcę za darmo, i w wersji podstawowej (tak dzisiaj można by powiedzieć), każdy człowiek w dniu narodzin przychodzi na ten świat z tymi darami…

  Dusza, Świadomość – Jaźń, Sumienie, (umiejętność) Rozumowania wielopłaszczyznowego, i tu w świecie widzialnym i materialnym, ale i poza materią i czasem, tak, to umiejętność, którą ciągle i nieustanie trzeba rozwijać, przez całe życie… rozumowania, poszukiwania, poznawania, odróżniania, porównywania, i rozpoznawania, co jest prawdą, a co nie jest, co jest dobrem, a co nie jest, co jest światłem, a co nie jest, i Wolna Wola, którą możemy poddać, albo nie, ani szatan, ani BÓG nie może ingerować w naszą wolną wolę, ale to my ponosimy wszelkie konsekwencje, komu ją poddamy, i komu będziemy służyć, i nikt tego nie będzie mógł zmienić.

  • krnabrny1 says:

   A, już wiem gdzie kolega jest! Mam zatem pytanie do kolegi do przemyślenia własnego.

   Człowiek nieświadomy może mieć przekonania, boga, pojęcia dobra i zła, ale czy człowiek nieświadomy może mieć … wolną wolę????

   • quasar says:

    Nie jesteśmy „kolegami”, absolutnie ne znam cię istoto, ale zaobserwowałem, i to wiem, że próbujesz udawać „oświeconego”, lucyfer też taki jest, i jest ojcem wszelkiego kłamstwa i zbrodni, ale tylko BÓG Jedyny, Prawdziwy, Wszechwieczny Wiekuisty JEST Prawdą, Życiem, Wiedzą, Świadomością, i tylko On jest jedynym źródłem Prawdy, Życia, Wiedzy, Poznania i Świadomości… bez względu na negowania, kłamstwa i zbrodnie popełnianie przeciwko Niemu.

    Człowiek nieświadomy, tak jak ogromna większość populacji całej Ziemi, może mieć swoje przekonania, ale bez źródła Prawdy, Wiedzy i Świadomości nigdy sam nie odkryje ani nie pozyska Prawdy, Wiedzy ani Świadomości, nie mówiąc nawet o pojęciu dobra i zła, …

    Wolna Wola dana jest każdemu, i tylko od niego samego zależy co z nią uczyni, czy ją użyje by odszukać Źródło, i poznać Prawdę, pozyskać wiedzę i świadomość, czy będzie tkwić w nieświadomości i pysze (jak Lucyfer), z daleka od Światła, od jedynej prawdziwej Miłości, od BOGA, Źródła wszelkiego poznania, wszelkiej wiedzy, wszelkiej prawdy, wszelkiej świadomości, i wszelkiego rozumienia co widzialne i nie wdziane…

    to DAR… rozumieć to wszystko, pomimo ludzkich ograniczeń, a do tego potrzebna jest prawdziwa silna wiara, która też jest Darem

    i nie ma to nic, albo niewiele wspólnego z jakąkolwiek religią, religie zostały wymyślone przez podstępnych, by uniemożliwiać ludziom poznawanie prawdziwego BOGA.

    „Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie.

    Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił.”

    Mat 13: 14-15

 4. niepostepowyoszolom says:

  Zadni Kosmici z oriona CZY INNI Z INNYCH GALAKTYK!!!! nic nam pożyczkobiorcom ziemskim juz więcej złego nie zrobią ! kilka dni temu zostali oskarżeni jednocześnie przez kilkadziesiąt organizacji Starszych braci w wierze o …przejawy Antysemickie !!!i stawanie międzygalaktycznego weta ! przeciw naleznoscia za…MIENIA BEZSPADKOWE .Gozej będzie z polakami i Rosjanami i Białorusinami !chinczykami i z niektórymi plemionami z dorzecza Orinoko i Amazonki!! ( będzie tam trudno dolecieć i wyegzekwować należności za tamtejsze obozy zagłady Zydow! bo CI nie chcą sie zgodzic na należne spłaty!!!!

 5. niepostepowyoszolom says:

  jak ? pożyczkobiorcy moga uratować swoja dusze? skoro trzy rodzinki pożyczkodawcow( od 3 lat w USA ) trenują (uczą) nasze dzieci w tresowaniach .(szkołach)..pod lufami pistoletów??????????.znam Kolegę kierowce szkolnego autobusu i …..widzi te „szkolenia ” pod lufami pistoletów !! a jeśli chodzi o dzieci psychicznie chore ( po wcześniejszych szczepionkach na grypę) to sa „uczone” pod lufami broni długiej! . faktem powszechnie znanym jest ze gdyby rodzic „pożyczkobiorca” 🙂 zrezygnował z takiego treningu swoich dzieci ! to …..CZEKA GO FINANSOWA TRAGEDIA! OPLATY ,PROCESY SADOWE ITP WRAZ Z CIEZKIM WIEZIENIEM .TO ..W TAKIEJ SYTUACJI ? JAK MOZEMY ZYC? I FUNKCJONOWAC ,DZIALAC NA PODOBIENSTWO …BOGA ?? SKORO OD KOLEBKI JESTESMY NA SILE !!!! CWICZENI ,TRESOWANI ABYSMY BYLI W TRYBIKU ZGODNYM Z PLANEM PORZYCZKODAWCOW:):):)

Wypowiedz się