Prezydent Białorusi nadal w ofensywie

Wszystko to doprowadziło do sytuacji, w której Żydzi postrzegają wszelką krytykę jako początek „kolejnego” Holokaustu – i wykorzystują oskarżenie, by zamknąć każdego, kto im się sprzeciwi.

Podczas kiedy kolejni światowi „przywódcy” odsłaniają swe prawdziwe oblicza jako sługi rządzącej globalnej oligarchii i NWO, Prezydent Łukaszenko nadal nie zbacza z obranego kursu, a nawet kontynuuje działania ofensywne i to w odniesieniu do wroga najniebezpieczniejszego, jakim jest światowe żydostwo.

Czas pokarze na ile autentyczne są jego posunięcia, lub jak długo pozostanie jeszcze przy życiu, w przypadku kontynuowania antyglobalistycznego kursu.

Po zamordowaniu prezydenta Haiti, za „zbrodnię” niezaszczepienia ani jednego swego obywatela (  https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-06-08/haiti-is-the-only-country-in-western-hemisphere-without-vaccines ), Łukaszenko znalazł się pierwszym w kolejce do „nieszczęśliwego wypadku”.

Poniżej zamieszczam polskie tłumaczenie artykułu omawiającego wystąpienie Łukaszenki (https://christiansfortruth.com/belarusian-president-claims-the-whole-world-bows-to-the-jews-because-of-the-holocaust/ ):

„Podczas niedawnej ceremonii dla żołnierzy radzieckich, którzy polegli podczas II wojny światowej, prezydent Białorusi Alaksandr Łukaszenka stwierdził, że „cały świat kłania się” Żydom z powodu Holokaustu :

„Żydzi byli w stanie sprawić, by świat pamiętał [Holokaust], a cały świat kłania się im, bojąc się powiedzieć im jedno złe słowo” – powiedział Łukaszenko. „Z naszej strony my, będąc tolerancyjni i uprzejmi, nie chcieliśmy ranić niczyich uczuć i zawieść rzeczy do tego stopnia, że ​​zaczęły nas ranić”.

Przemówienie koncentrowało się na roli Białorusinów w walce z nazistami u boku sił sowieckich, przy czym białoruski prezydent podkreślił, że potrzeba więcej pracy, aby ludzie pamiętali udział Białorusi w II wojnie światowej. „Ta praca rozpoczęła się już od śledztwa w sprawie zbrodni nazizmu na ziemi białoruskiej. To jest podobne do Holokaustu narodu białoruskiego” – powiedział Łukaszenka.

Według Europejskiego Kongresu Żydów na Białorusi podczas Holokaustu zginęło około 800 000 Żydów (90% ludności żydowskiej). Podczas gdy w niektórych innych krajach miejscowa ludność pomogła nazistom wymordować miejscowych Żydów, Białorusini nie zrobili tego samego, a kilka osób i małych grup nawet pomogło chronić Żydów, zgodnie z Facing History and Ourselves.

W tym samym dniu, w którym Łukaszenka wygłosił uwagi, prezydent Izraela Reuven Rivlin złożył życzenia z okazji Dnia Niepodległości prezydentowi Białorusi, wskazując na relacje między Żydami a Białorusią….

W 2015 r. Łukaszenka skrytykował Siemiona Szapiro, ówczesnego żydowskiego gubernatora obwodu mińskiego, za to, że nie „poddał kontroli” białoruskich Żydów.

„Rok temu powiedziałem wam, żebyście wzięli pod kontrolę wszystkich Żydów na Białorusi” – powiedział Łukaszenka do Szapiro, wskazując Jurija Zissera, dyrektora strony internetowej tut.by, jako „nie zachowującego się właściwie”. Publikacja internetowa Zissera skrytykowała ówczesny dekret podatkowy nałożony przez Łukaszenkę.

W 2007 roku białoruski przywódca zaatakował żydowskich mieszkańców Bobrujszka, miasta portowego, mówiąc, że zamienili miasto w „chlewnię”.

„To jest żydowskie miasto, a Żydów nie obchodzi miejsce, w którym żyją. Zamienili Bobrujsk w chlew. Spójrz na Izrael – tam byłem – powiedział Łukaszenka.

Białoruś została objęta sankcjami ze strony USA i UE z powodu tłumienia protestów przeciwko rządowi i przechwycenia przez Białoruś lotu Ryanaira z dysydentem i dziennikarzem.

Próbując dać Żydom komplement z drugiej strony, Łukaszenka dostarcza tutaj cennego wglądu – na temat tego, jak cały mit Holokaustu się rozpoczął – i przemienił się w broń masowego złudzenia, jaką jest dzisiaj.

Po II wojnie światowej nikt nie sprzeciwiał się Żydom, kiedy zaczęli wygłaszać dziwaczne twierdzenia o ludobójstwie — ludzie współczuli im i nie chcieli ich denerwować.

Na pokazowych procesach w Norymberdze żydowscy „świadkowie” nie mogli być przesłuchiwani przez obrońców – bez względu na to, jak niedorzecznie brzmiały ich zeznania.

Ale kiedy mit Holokaustu ustanowił przyczółek w legalnym dyskursie politycznym i historycznym, było już za późno, by zawrócić i zacząć zadawać trudne – i niewygodne – pytania dotyczące tego tak zwanego „wydarzenia”.

A światowe żydostwo skorzystało z naszego milczenia w tej sprawie – i poszło na całość w sprawie Holokaustu i żaden z ich „świadków” nigdy nie został poddany poważnej analizie publicznie.

A ten brak odpowiedzialności tylko zachęcił żydowskich „świadków” do jeszcze większego upiększania i wyolbrzymiania – według żydowskiego profesora Normana Finkelsteina.

Wszystko to doprowadziło do sytuacji, w której Żydzi postrzegają wszelką krytykę jako początek „kolejnego” Holokaustu – i wykorzystują oskarżenie, by zamknąć każdego, kto im się sprzeciwi.

Ludzie często będą bronić oficjalnej narracji o Holokauście, twierdząc, że niemożliwe byłoby, aby tak wielu „świadków” kłamało – i wierzyło – w tę samą historię.

Ale Holokaust jest podręcznikowym przykładem „efektu Mandeli” – gdzie duża grupa ludzi może rzeczywiście błędnie zapamiętać to samo wydarzenie w ten sam sposób – psychologowie przestudiowali wiele przykładów tego zjawiska.

Chociaż Żydzi mogą czerpać korzyści z narracji o Holokauście – jak podkreśla Łukaszenko – ucisza ona swoich krytyków – ostatecznie jest to psychologicznie niezdrowe, ale jest nadzieja – wielu Żydów obudziło się z tego zaklęcia i teraz może żyć normalnie – i postrzega Holokaust jako co to było naprawdę — propaganda okrucieństw sprzymierzonych z czasów II wojny światowej w celu demonizowania niemieckiego wroga.”

https://wordpress.com/view/drnowopolskipolskapanorama.home.blog

Komentarz z netu w temacie

(O ŁUKASZENCE!!!) Jednak Luca (jak to pieszczotliwie nazywa) jest wykonany z twardszego materiału. To człowiek, który kategorycznie odmówił izolowania swojego państwa, a 9 maja 2020 r. W swojej stolicy, Mińsku, zorganizował paradę z okazji Dnia Zwycięstwa, kiedy wszyscy na świecie byli tak zastraszeni, że nie mogli opuścić swoich domów. A teraz zatrzymał faceta z NEXTY, Romana Protasewicza , organizatora zeszłorocznych protestów w Mińsku. Będąc bezpiecznym w Warszawie, Roman P. szydził z wniosków ekstradycyjnych; jego NEXTA zaoferował miliony w nagrodę za aresztowanie Luki. A teraz nagle znalazł się w więzieniu. Ten, który śmieje się ostatni, śmieje się dobrze…

NIE MOGĘ SIĘ OPRZEĆ BY W TYM MIEJSCU NIE NAPOMKNĄĆ O ROSJI:
,,Rosja radzi sobie z Nowym Porządkiem Świata i ma się dobrze. Dziś jest to najbardziej wolny kraj na świecie, z otwartymi teatrami, muzeami i kościołami, restauracjami pełnymi odwiedzających, a dla wszystkich, którzy chcą ją mieć, jest szczepionka. Ale tę wolność osiągnięto ogromnym wysiłkiem. A sojusznicy Rosji nie są tak zdolni do przeciwstawiania się Zachodowi. Są mniejsze i łatwiejsze do naciśnięcia. Białoruś, rosyjski balkon nad Europą, wystaje między satelity USA i jest wrażliwa. Otaczanie Rosji i jej sojuszników byłoby realistyczne, gdyby nie długa i przyjazna granica z Chinami.”

Wypowiedz się