Pospieszalski, dr Ratkowska: W Polsce trwa EKSPERYMENT medyczny na DZIECIACH – Warto Rozmawiać! [WIDEO]

Wielkie słowa uznania dla Pani doktor Ratkowskiej za odwagę mówienia PRAWDY i dla Pana Jana Pośpieszalskiego za upowszechnianie PRAWDY, w czasach ogromnego ZAKŁAMANIA, najpierw w mendiach głównego ścieku, a po zablokowaniu jego audycji, za kontynuowanie tego w internecie.

Publikujemy również inne nagrania Pospieszalskiego o segregacji sanitarnej i zastraszaniu ludzi w pracy i wręcz znęcaniu się nad bezbronnymi, co jest prawdziwym totalitarnym horrorem.

Redakcja KIP

 

Jan Pospieszalski

Jan Pospieszalski pyta doktor Ratkowską, czy niepożądane odczyny poszczepienne zgłaszane są rzetelnie w Polsce. Pani doktor Ratkowska odpowiada, że nie są one zgłaszane. Także Ministerstwo Zdrowia nie interesuje się tym. Pacjenci, którzy mają objawy uboczne, dostają jedynie zalecenie, że maja siedzieć w domu oraz przeczekać to i brać leki objawowe. Pacjenci, którzy szukają pomocy, doświadczają bezradności lekarzy. Ci odsyłają ich do domu. Sami nie wiedzą co z tym robić.

Dobrym przykładem jest pani z Gdańska, która miała powikłania poszczepienne. Mowa o nauczycielce, która szukała pomocy i ledwo przeżyła. Jednocześnie dwie nauczycielki zmarły po Astrze. Miało to miejsce wtedy, kiedy minister zdrowia Niedzielski twierdził, że nikt od Astry w Polsce nie zmarł.

Konsekwencje związane z problemami po szczepieniach mogą być odroczone na dłuższy czas. Doktor Ratkowska mówi, że w krótkim czasie po szczepieniu mogą pojawić się poważne powikłania zakrzepowo-zatorowe. Powstała nawet jednostka chorobowa, zwana poszczepienną.

Opublikowano za:  https://wolnosc.tv/pospieszalski-dr-ratkowska-w-polsce-trwa-eksperyment-medyczny-na-dzieciach-warto-rozmawiac-wideo/

Jan Pospieszalski: SZOKUJĄCE doniesienia dot. SEGREGACJI sanitarnej z Całej Polski – Warto Rozmawiać

Opublikowano za: WolnośćTV

Pospieszalski: To jest TO*TURA psychiczna i ZNĘCANIE się nad ludźmi BEZBRONNYMI – Warto Rozmawiać!

Wypowiedz się