Pilne! Mengelowcy wzięli się za polskie dzieci!!!

8 placówek w III RyPy zgłosiło się do testowania szczepionki mRNA na niemowlętach!

Polskie Stowarzyszenie Niezależnych Lekarzy i Naukowców informuje, że 8 placówek w Polsce „zgłosiło do wykonania eksperymentalnych „szczepień” mRNA na sześciomiesięcznych niemowlętach – czytamy na profilu organizacji.

 Stowarzyszenie wysłało szereg pytań do organów rządowych, aby dowiedzieć się coś więcej w kwestii testowania szczepionki przeciw COVID-19 na polskich dzieciach.

    W odpowiedzi na zadane pytania Ministerstwo Zdrowia napisało, że „prowadzone jest badanie kliniczne ze szczepionką Comirnaty z udziałem populacji pediatrycznej”.

„Szczepionka” Comirnaty to preparat Pfizera.

Lista placówek imienia Josefa Mengele:

IN-VIVO – Bydgoszcz
Centrum Badan Klinicznych JCI – Kraków
Ośrodek Badan Klinicznych AppleTreeClinics – Łódź
GRAVITA. Diagnostyka i Leczenie niepłodności – Łódź
Rodzinne Centrum Medyczne Lubmed – Luboń
Niepubliczny Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego „Michałkowice” – Siemianowice Śląskie
Nasz Lekarz Ośrodek Badań Klinicznych – Toruń
Provita Poliklinika 0 – Warszawa

Źródło informacji: https://tarnogorski.info/8-placowek-w-polsce-zglosilo-d

 —————

DO ZARZADÓW, PREZESÓW, I PERSONELU TYCH PLACÓWEK!

Oto wasze przeznaczenie, wy zbrodniarze!

P.S. Polecam najnowszy artykuł blogera BACA zatytułowany “Opatentowana Plandemia“, którego serdecznie pozdrawiam.

Jutro u mnie kolejny odcinek cyklu “Patogeneza szczepionkowego ludobójstwa”.

Wybrane komentarze

I jeszcze dowód na bezczelność zbrodniarzy Sekty Covida.

“Zmarły na covida” pali, w przerwie na planie zdjęciowym, “ostatniego papierosa”:

https://www.bitchute.com/video/hduSKyVPhSha/

Tak się robi teatr dla Gojów…

Autor
Na “pohybel” tym zbrodniarzom ! Daję 5 z dużym plusem.

“Zasady dotyczące przeprowadzania eksperymentów medycznych, w tym eksperymentów medycznych z udziałem osób małoletnich, określone zostały w polskim porządku prawnym, szczegółowo w trzech aktach prawnych, tj. w ustawie z dnia 5 grudnia 1996 roku o zawodach lekarza i lekarza dentysty, ustawie z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne oraz Rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 30 kwietnia 2004 r. w sprawie sposobu prowadzenia badań klinicznych z udziałem małoletnich.

Według polskiego prawa eksperymenty medyczne na dzieciach zdrowych są zabronione tym bardziej, że taki eksperyment nie został zakończony na dorosłych.

Dopuszczone są tylko eksperymenty lecznicze czyli badania kliniczne u dzieci chorych w celu ratowania ich zdrowia i życia.

[…]

Osobną kwestią pozostaje pytanie skąd były (zwłaszcza w Rzeszowie) i są rekrutowane do eksperymentu dzieci. Czy pochodzą z domów dziecka albo ubogich rodzin którym za to zapłacono? Kto w Polsce wyraził zgodę na te eksperymenty? (szacunkowo zaplanowane na ponad 1000 dzieci). Kto w imieniu każdego dziecka wyraził świadomą zgodę na ryzykowanie jego zdrowia i życia? (prawnie wymagana jest tu zgoda obojga rodziców albo opiekuna prawnego ale dopiero za zgodą sądu rodzinnego). Dzieci podlegają szczególnej ochronie! W rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 30 kwietnia 2004 r. w sprawie sposobu prowadzenia badań klinicznych z udziałem małoletnich na szczególną uwagę zasługuje §1, zgodnie z którym: Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu badań klinicznych z udziałem małoletnich należy przeprowadzić analizę konieczności przeprowadzania takich badań, w której bierze się pod uwagę w szczególności: 1) częstość występowania choroby, w leczeniu której ma być stosowany produkt leczniczy; 2) stopień nasilenia (ciężkości) leczonej choroby; 3) dostępność i dogodność istniejących, alternatywnych sposobów leczenia, rozpatrzenie ich skuteczności, profilu działań niepożądanych, w tym specyficzne problemy bezpieczeństwa związane ze stosowaniem produktu leczniczego u małoletnich

Artykuł opublikowany na stronie: https://naszdziennik.pl/polska-kraj/239402,niedopuszczalne-dzialania-wobec-dzieci.html

http://www.bibliotekacyfrowa.pl/Content/43846/PDF/020.pdf

———————-

Oby sznura nie zabrakło na covidowych zbrodniarzy, bo latarni i drzew wystarczy!

A gdzie rodzice tych dzieci?
Gdy system potrafi prześladować rodziny za biedę? To tutaj już działanie na szkodę. Rodziców pozbawić praw rodzicielskiech
@Kmieć 12:30:43
Oto jest przyczyna tego STARANNIE PRZED WAMI UKRYWANEGO stanu rzeczy !
babylonianempire.wordpress.com/2021/06/30/video-covid-19-skutek-interakcji-tlenku-grafenu-pochodzacego-ze-szczepionki-z-technologia-5g/Skopiujcie, do poleceń, koniecznie zapiszcie i podajcie dalej…Cenzor YT to
zaraz usunie !
83 osoby zaraziły się na przyjęciu wyszczepionych, od 1 zaszczepionego w Izraelu! Ojej, jednak wyszczepieni nie są chronieni przez PFIZERA! Co za szkoda!
@Playset 13:16:56
Szczepienia ponure fakty cz I. Szczepienia nie zlikwidowały epidemii. Szczepienia są jednym z najbardziej kontrowersyjnych zabiegów medycznych, ponieważ poddawane są nim osoby zdrowe ryzykując powikłania a nawet utratę zdrowia lub życia. Każdy z nas powinien podjąć decyzję świadomie znając potencjalne skutki uboczne, zagrożenia i ewentualne korzyści. W procesie poznania ważny jest również kontekst historyczny i prawda na temat roli szczepień w likwidowaniu epidemii. Powszechne przekonanie, że szczepienia pomogły zwalczyć epidemie wyrosło na wieloletnim i systematycznym kształtowaniu opinii publicznej przez środowiska medyczne , farmaceutyczne i wypowiedzi lekarzy. Jednakże fakty historyczne i naukowe temu przeczą. Faktem jest że epidemie już się praktycznie skończyły, zanim zanim zaczęto przeciw nim szczepić. Potwierdzają to oficjalne dane epidemiologiczne dotyczące: Gruźlicy (Anglia, Walia, USA), szkarlatyny, odry, kokluszu, ospy (Anglia, Walia), dyfterytu (Anglia, Walia, USA, Szwecja, Dania). W Australii także stwierdzono, że epidemie odry, dyfterytu, polio, kokluszu, gruźlicy praktycznie już się kończyły, kiedy zaczęto wprowadzać szczepionki. Dane graficzne pokazują, że nie miały one żadnego wpływu na spadek występowania różnych chorób zakaźnych źródło (Sinclair, 2006). Współczynnik zgonów z powodu szkarlatyny, błonicy, kokluszu i odry wśród dzieci poniżej 15 go roku życia w Anglii pokazuje, że 90% spadek śmiertelności nastąpił pomiędzy 1860, a 1965 rokiem, a więc przed wprowadzeniem masowych szczepień i antybiotyków (Sinclair, 2006). Tym niemniej pod koniec epidemii przypisano sobie sukces. Wymienione choroby przestały być przyczyną zgonów na dużą skalę jeszcze przed wprowadzeniem odpowiednich szczepionek. Spadek epidemii został spowodowany poprawą warunków wyżywienia i higieny: zaopatrzenia w czystą wodę i udoskonaleniu procesu odprowadzania ścieków, zmniejszeniem stopnia niedożywienia, zmiany warunków życiowych i zmniejszeniem liczby ludności żyjących w skrajnej nędzy. Podczas budowy Kanału Panamskiego wyeliminowano żółtą febrę wśród białej populacji przez poprawę warunków sanitarnych. Natomiast wśród czarnej populacji, gdzie tego nie zrobiono ilość zachorowań pozostawała nadal wysoka. Wiele najstraszliwszych epidemii chorób takich jak trąd, dżuma, tyfus skończyło się w Europie jeszcze przed szczepieniami czy antybiotykami. W Polsce szczyt zachorowań na wirusowe zapalenie wątroby (WZW) typu B przypadł na lata 1992-1993, a szczepionkę wprowadzono dopiero w 1997 roku. Wprowadzenie kartek na środki czystości w stanie wojennym, olbrzymia inflacja i coraz większe trudności z zaopatrzeniem w żywność, doprowadziły do ponownego wzrostu zachorowań na WZW. Poprawa stanu higieny po zmianach w 1990 r spowodowały kolejny spadek zachorowań. Jak z tego wynika wprowadzenie szczepień nie miało żadnego wpływu na zmniejszenie liczby zachorowań. I wojna światowa była początkiem przymusowych szczepień w wojsku.
Tzw. hiszpańska grypa z 1918 roku, która zabiła od 20 do 40 milionów ludzi rozpoczęła się po masowych szczepieniach w wojsku.
Po szczepieniu przeciwko żółtej gorączce w Armii USA, w ciągu 6 miesięcy zmarło 63 żołnierzy, a u 28 585 wystąpiło zapalenie wątroby. W krajach, które nie szczepiły jak np. USA (gruźlicę), Walia i Anglia (szkarlatynę), notowano taki sam spadek zachorowań jak w krajach, które masowo szczepiły. Natomiast w przypadku ospy w Anglii oraz błonic we Francji czy Danii, po szczepieniach zaobserwowano wzrost zachorowań. Jeśli spojrzeć na statystyki ospy w mieście Leicester w Anglii, to można zauważyć, że mieli oni jeden z najwyższych wskaźników szczepień na świecie a zachorowania na ospę były wyższe niż gdziekolwiek. Mieszkańcy zwołali wiec z udziałem burmistrza i urzędników zdrowia. Władze uległy naciskom publicznym o zaprzestaniu szczepień. Przewidywano, że miasto stanie się światowym ogniskiem choroby a decyzja o zaprzestaniu szczepień obowiązkowych niesie ryzyko rozprzestrzeniania się choroby. Wynik okazał się odwrotny do przewidywań. Po zaprzestaniu szczepień Leicester zanotowało najniższy poziom infekcji ospy i zgonów.
Dr Suzanne Humphries źródło
W Niemczech w 1940 roku wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciw błonicy. W ciągu 5 lat liczba zachorowań zwiększyła się z 40 000 rocznie do 250 000 rocznie. Po zaszczepieniu 96% populacji przeciwko ospie, wystąpiła epidemia, która zabrała 125 000 ofiar.
W latach 1970 w Indiach zaszczepiono przeciwko gruźlicy 260 000 ludzi. Okazało się jednak, że najczęściej chorowały osoby zaszczepione. (Lancet 12/1/80 s.73). W Polsce w 1973 roku w Wielkopolsce wybuchła epidemia właśnie u dzieci zaszczepionych. W 1977 roku dr Jonas Salk, twórca szczepionki przeciw polio, oświadczył przed Komisją Kongresu USA, że masowe szczepienia przeciw polio były przyczyną większości zachorowań. (Science 4/4/77, Abstracts). W 1978 roku w Szwecji na 5140 przypadków kokluszu, aż 84% miało miejsce u dzieci zaszczepionych (BMJ 283: 696-697, 1981) ..Dlaczego w Polsce jest przymus szczepień?

Polska ze swym totalitarnym systemem przymusowych szczepień jest idealnym poligonem doświadczalnym i źródłem zysków dla karteli farmaceutycznych. Ich ofiarami są niestety bezbronne dzieci. Powoli do środowiska medycznego zaczyna docierać prawda o oszustwach i manipulacjach firm farmaceutycznych dotyczących szczepień.
Czas już najwyższy, aby lekarze zrobili rachunek sumienia i ratowali resztki prestiżu swojego zawodu bo już zrobienie z medycyny biznesu bardzo ten prestiż nadwyrężyło. Agresywne promowanie, nawet wymuszanie tych szczepionek szkolnym dziewczętom (także chłopcom) nie opiera się na żadnych dowodach naukowych dotyczących zdrowotnych korzyści szczepień (bo takich brak), a wyłącznie na korporacyjnej żądzy zysku i korupcji, nagminnie stosowanej przez producentów szczepionek, którzy przekupują krajowych i lokalnych polityków oraz administratorów publicznych funduszy. Z przykrością należy dodać, że to odbywa się przy pomocy medycznych ekspertów, posługujących się korporacyjną reklamą jako dowodem skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek. Przegłosowany w sejmie bezprawnie obowiązek szczepień jest groźny dla zdrowia naszych obywateli

Prof. zw. dr hab. inż. Stanisław Wiąckowski

@Kmieć 12:30:43

Antybiotyki wyrządzają więcej szkód niż do tej pory sądzono. Antybiotyki mogą uratować życie, ale powinny być podawane wyłącznie w sytuacjach, które bezwzględnie tego wymagają. W każdym innym przypadku przynoszą dużo więcej strat niż pożytku. Według statystyk WHO aż 70% antybiotyków przepisywanych jest niepotrzebnie. W przypadku zakażeń wirusowych antybiotyki nie zwalczają drobnoustrojów, jedynie prowadzą do uodparniania się na nie bakterii chorobotwórczych i osłabienia przyjaznej flory. Do tej pory sądzono, że wystarczy podanie osłonowo probiotyku by uchronić przed skutkami. Niestety antybiotyki niosą ze sobą wiele więcej szkód a tym samym zagrożeń.

Antybiotyki działają negatywnie
Im więcej ich stosujemy, tym szybciej rośnie procent bakterii na nie odpornych. Do dej pory sądzono, że oddziałują negatywnie na florę jelitową osłabiając w ten sposób organizm i przyczyniając się do problemów z trawieniem. Obecnie wiadomo, że jest kilka ważnych powodów, które należy brać pod uwagę by pochopnie nie stosować antybiotykoterapii jeśli nie ma ku temu zasadnych powodów

 Antybiotyki powodują dysfunkcje mitochondriów [1]
Te małe mikroorganizmy są centrami energetycznymi komórek, odgrywają większą rolę niż jądra komórkowe. Mają wpływ na kondycję całego organizmu, metabolizm, zapadalność na choroby, długość życia. Większość energii generowanej przez mitochondria organizm wykorzystuje do podtrzymania funkcji życiowych. O tym jak zadbać o własne fabryki energii, co im szkodzi a co wzmacnia przeczytasz TUTAJ

Antybiotyki niszczą nabłonek przewodu pokarmowego
Niedawno badano w jaki sposób tkanka jelit reaguje na długotrwały kontakt z antybiotykami. Podano myszkom kilka popularny środków stosowanych u ludzi. Po czym pobrano próbki tkanki jelitowej, z przerażeniem odkryto, że komórki, że komórki nabłonka obumarły. [2]
Nabłonek odpowiada za wchłanianie wody, cukru i składników odżywczych. Stanowi barierę dla bakterii i drobnoustrojów. Zniszczenie nabłonka przyczynia się do powstawania przeciekającego jelita, stwarza problemy trawienne i zaburza wchłanianie.

Antybiotyki niszą mikroflorę na wiele lat
Do tej pory sądzono, że skutkiem zażywania antybiotyków jest chwilowe zniszczenie bakterii żyjących w jelitach, a florę można łatwo odbudować jogurtami i probiotykami. Niestety pełne odbudowanie flory nawet po krótkiej kuracji może trwać do 5 lat.


Miały być lekiem na całe zło a stały się groźnym orężem
Zbyt nierozważne i częste zażywanie antybiotyków doprowadza do sytuacji, kiedy organizm nie potrafi sam się bronić ani nie może liczyć na zdobycze farmacji. Powodują ogólny spadek odporności, zwiększają zapadalność na rozmaite zakażenia, sepsę, depresję, choroby autoimmunologiczne. Dlatego trzeba pamiętać o wspieraniu układu odpornościowego, a leków szukać nie w chemii lecz przyrodzie. Mówi się, że bakterie wykazują coraz mniejszą oporność, czarny scenariusz zakłada, że w niedalekiej przyszłości antybiotyki przestaną być skuteczne i nie będzie czym leczyć. Polska jest w czołówce krajów gdzie wydaje się najwięcej antybiotyków, a zmutowane bakterie stają się oporne na leczenie.

Alternatywą są naturalne ziołowe środki na wszelkiego rodzaje infekcje działaniu antybiotycznym. Jeśli już musimy przyjąć to bądźmy 100% pewni, że zakażenie jest wywołane przez bakterie i zróbmy antybiotykogram. Pozwoli to uniknąć bezcelowego przyjmowania środków, które nie działają na konkretny szczep bakterii. U dzieci jest to szczególnie istotne, ponieważ ich układ odpornościowy dopiero się kształtuje. A i tak większość dziecięcych infekcji wywołanych jest przez wirusy.

https://sekrety-zdrowia.org/antybiotyki-czynia-wiecej-szkod/

 • @Kmieć 12:30:43
  Chemioterapia rozprzestrzenia raka na cały organizm – kolejne wyniki badań. Chemioterapia rozprzestrzenia raka na cały organizm powodując gwałtowny wzrost komórek nowotworowych krążących po całym ciele w tym w płucach. Do takiego wniosku doszli naukowcy Albert Einstein College Uniwersytetu Yeshiva. Badania prowadzone przez zespół pod kierunkiem George Karagiannis koncentrowały się na skutkach jakie powoduje chemioterapia w przypadku raka piersi. Planowane są wkrótce kolejne tego typu testy pod kątem innych tkanek. Wyniki opublikowano w Science Translational Medicine – Neodjuwantowa chemioterapia powoduje przerzuty z raka piersi za pośrednictwem mechanizmu TMEM. Zauważono między innymi, że rak piersi szybko rozprzestrzenia się na inne części ciała, kiedy trzy rodzaje komórek są w bezpośrednim kontakcie. 1. Komórki śródbłonka, 2. Tie2-Hi mikrofagi okołonaczyniowe i 3. komórki nowotworowe wytwarzające białko MenA, wzmacniające zdolność komórek rakowych do inwazji naczyń krwionośnych i szybkiego rozprzestrzeniania się tworząc odległe przerzuty.

  W momencie kiedy te trzy rodzaje komórek wejdą ze sobą w kontakt tworzą przyjazne środowisko do przerzutów tzw Tumor Microenvironment of Metastasis (TMEM). Wraz ze wzrostem współczynnika TMEM rośnie ryzyko przerzutów. Badania prowadzone na myszach i ludziach, wykazały że po zastosowano chemioterapii wzrasta poziom TMEM. U większości pacjentów, u których zastosowano w leczeniu paklitaksel, doksorubicynę i cyklofosfamid wzrósł poziom TMEM. U kilku nawet pięciokrotnie w porównaniu z wynikami biopsji przed chemioterapią. Podsumowując, chemioterapia pomimo zmniejszenia rozmiarów guza znacznie zwiększa ryzyko przerzutów.Ryzyko chemioterapii
  Zasadność chemioterapii staje pod coraz większych znakiem zapytania. Wyniki badań z ostatnich lat bezsprzecznie wykazują, że stosowanie chemioterapii bardzo często powoduje odwrotny skutek do zamierzonego. To co miało leczyć – szkodzi. Kilka lat temu odkryto, że zdrowe komórki uszkodzone przez chemioterapię wydzielają więcej białka WNT16B, co zwiększa przeżywalność komórek rakowych, powodując wzrost guza i odporność na dalsze leczenie. W ubiegłym roku The Lancet opublikował materiały z zebranych statystyk, z których wynika, że nie sam nowotwór ale chemioterapia jest przyczyną śmierci pacjentów chorych na raka. Chemioterapia co prawda zabija komórki guza, lecz pozostawia komórki macierzyste odporne na chemioterapię i radioterapię, a to one powodują przerzuty. Naturalnie jest bardzo toksyczna zabija zdrowe komórki prowadząc do upośledzenia układu immunologicznego i wyniszczenia organizmu. Naukowcy od lat poszukują bezpiecznych i skutecznych sposobów leczenia raka, ale z powodu nacisków i lobbingu korporacji farmaceutycznych, które czerpią olbrzymie zyski z kosztownych zabiegów, naturalne substancje pomimo obiecujących wyników nie są wdrażane. Są wręcz potępiane i ośmieszane w domenie publicznej na rzecz kosztownych, aczkolwiek szkodliwych i ryzykownych zabiegów.
@Kmieć 12:30:43
500 zł za szczepienie? Nieoficjalnie: Rząd rozważa nową zachętę. Rząd rozważa płacenie młodym osobom za poddanie się szczepieniu na koronawirusa? Tak wynika z nieoficjalnych informacji mediów.
Jak donosi „Fakt” osoby, które zdecydują się na przyjęcie preparatu, otrzymają 500 zł.500 zł za szczepienie?
Według ustaleń gazety wewnątrz obozu władzy trwają rozważania za wprowadzeniem finansowej zachęty. Wzorem ma być Grecja, gdzie od połowy lipca każda osoba w wieku 18-26 lat, która przyjmie szczepionkę, dostanie „od rządu” 150 euro.Nad rozpoczęciem podobnej akcji zastanawiają się polskie władze. Z ustaleń „Faktu” wynika, że oferta miałaby być skierowana do młodych w przedziale wiekowym 18-25 lat. Po zaaplikowaniu szczepionki każda osoba otrzymywałyby 500 zł.
Ps…Daj się zaszczepić i tak umrzesz, a za 500 zł będziesz mógł się opić! Na artykuły Faktu warto brać poprawkę, ale gdyby to była prawda, to Rząd musi być mocno zdesperowany. Niech zaczną uświadamiać ludzi co to są choroby autoimmunologiczne. Proponuję lepsze rozwiązanie. Amnestia maturalna dla zaszczepionych! Gwarantuję, szczepionki zejdą jak świeże bułeczki!

@Playset 13:16:56

Laureat Nobla miażdży narrację o szczepionkach na COVID-19..Im mniej eksponowani są ci, którzy mówią, że szczepienia na COVID-19, to wielki błąd, tym większe jest prawdopodobieństwo, że ci, którzy mówią odwrotnie, są tylko klakierami bioterroryzmu, opłacanymi przez projektantów Wielkiego Resetu.

Bombshell: Nobel Prize Winner Reveals – C
https://youtu.be/RZGuTNhNxOE
Do nagród Nobla można mieć stosunek ambiwalentny. Nie są to bowiem wyróżnienia w 100% przyznawane obiektywnie. Jednak zachowując odpowiednią proporcję między krytycyzmem, a obiektywnym docenieniem tych, którzy na tę nagrodę jednak zasłużyli, powinniśmy o wiele uważniej przysłuchiwać się ludziom, którzy dostąpili zaszczytu bycia jej laureatami. W Polsce od ponad roku o pandemii COVID-19 mówią ludzie, którym zdecydowanie bardzo daleko do Nobla. Ilość ich wystąpień w telewizji, wymusza jednak pewnie u niektórych wrażenie, że mądrzejszych i bardziej kompetentnych „znawców” koronawirusa SARS-CoV-2 oraz szczepionek, na naszej planecie chyba już nie ma.
Gdy ci „mędrcy” skacząc od telewizji do telewizji, zmieniają narrację tak często, jak poglądy na politykę zmienia Koalicja Obywatelska, to ludzie z o wiele większymi dokonaniami naukowymi, po prostu miażdżą tę natrętną machinę propagandy, której celem jest zniewolenie społeczeństw. Luc Montagnier, to współodkrywca wirusa HIV, który za to osiągnięcie, otrzymał wspomnianego Nobla. Cóż ten szanowany uczony mówi na temat szczepionek? Mówi na przykład, że globalna akcja szczepień na COVID-19, to ogromny błąd naukowy oraz medyczny. Według niego: „Nowe warianty (wirusa) są produktem i wynikiem szczepień. Widzisz to w każdym kraju, że jest tak samo: w każdym kraju zgony następują po szczepieniach. […] Co robi wirus? Czy umiera, czy tez znajduje inne rozwiązanie? […] Jest oczywiste, że nowe warianty są tworzone przez selekcję za pośrednictwem przeciwciał w wyniku szczepienia”. Montagnier od dłuższego czasu ostrzega, iż zmodyfikowany genetycznie koronawirus został zaprojektowany tak, aby zawierać DNA wirusa HIV. Miał nad tym pracować naczelny „covidowy guru” z USA Anthony Fauci. Zatem według francuskiego noblisty, masowe szczepienia podczas pandemii są „nie do pomyślenia”, a jednak dzieją się. Znów więc musimy sobie zadać pytanie: jak to możliwe, że w sprawie tak fundamentalnej dla ludzkości, tak wielu „znawców” w ogóle się ze sobą nie zgadza?

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl Ps… Globalna akcja szczepień na COVID-19, to ogromny błąd naukowy oraz medyczny.” Nie to niestety żaden błąd, tylko celowe działanie, chyba nawet nie eksperyment, ale po prostu ludobójstwo.

@Kmieć 12:30:43
Nosisz maseczkę z jonami srebra? Przeczytaj to! Cząstki nanosrebra, używanego do odkażania, mogą dostawać się do organizmu człowieka.
 Nanocząstki srebra przedostają się do organizmu człowieka. Urządzenia medyczne stosowane w szpitalach mogą powodować akumulację srebra w wątrobie u pacjentów cierpiących na choroby tego organu – ustalił zespół pod kierunkiem polskich naukowców.Ze względu na swoje odkażające właściwości srebro jest materiałem wykorzystywanym w produkcji sprzętu medycznego, opatrunkach medycznych, a nawet maseczkach ochronnych. Zespół polskich naukowców podkreśla jednak, że analiz wymaga m.in. poziom wchłaniania nanosrebra z krwiobiegu, konsekwencje jego długotrwałej akumulacji w organach ciała oraz wpływ nanosrebra na środowisko. Zwiększony poziom nanosrebra w wątrobie może bowiem być niebezpieczny dla zdrowia i życia człowieka – podkreślono.Wyższe stężenie srebra u pacjentów cierpiących na różne patologie wątroby – niż u osób zdrowych – zaobserwował zespół pod kierunkiem prof. dr. hab. Wojciecha Bala z Instytutu Biochemii i Biofizyki Polskiej Akademii Nauk (IBiB PAN) oraz prof. dr. hab. med. Leszka Pączka z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego (WUM). Naukowcy przebadali 28 zdrowych dawców narządów i 44 pacjentów z marskością wątroby. Wyniki opublikowali w czasopiśmie “International Journal of Molecular Sciences” (https://doi.org/10.3390/ijms22041782). Oprócz ekspertów z WUM i IBiB PAN w badaniach brał udział naukowiec z brytyjskiego University of Cambridge.

Dokumentacja medyczna nie wskazywała na to, by chorzy mieli kontakt ze srebrem poprzez stosowanie opatrunków czy innych towarów konsumpcyjnych. Naukowcy postawili hipotezę, że uwalnianie srebra do naczyń limfatycznych i krwionośnych może być wynikiem kontaktu pacjentów ze sprzętem medycznym podczas ich długotrwałego leczenia klinicznego.

Jednocześnie w wątrobie pacjentów zaobserwowano podwyższony poziom miedzi. Działa ona na ten organ wyjątkowo toksycznie, a jej nadmiar jest przyczyną występowania u pacjentów objawów genetycznego schorzenia, zwanego chorobą Wilsona. Podwyższony poziom miedzi może być powiązany z akumulacją nanocząstek srebra, ponieważ oba metale są usuwane z wątroby poprzez ten sam szlak metaboliczny. Nadmiar nanosrebra może „zatykać” drogę wyjścia dla miedzi i prowadzić do jej gromadzenia. Tę hipotezę trzeba jeszcze potwierdzić w badaniach laboratoryjnych – zastrzegają naukowcy.

„Wciąż nie są określone normy dotyczące bezpiecznego poziomu ekspozycji na nanosrebro w zależności od drogi podania” – mówi prof. dr hab. med. Leszek Pączek z WUM, cytowany w informacji przesłanej PAP.

„Rosnąca produkcja materiałów oraz wyrobów konsumenckich zawierających nanocząstki srebra sprawia, że jesteśmy coraz bardziej eksponowani na ten metal. Nanosrebro znajduje się już nawet w pyle miejskim, który wprowadzamy do płuc w czasie zwykłego oddychania” – mówi prof. dr hab. Wojciech Bal z IBiB PAN.

Podkreśla on, że coraz więcej badań wskazuje na toksyczne działanie nanosrebra na organizm człowieka, np. chorobę skóry – srebrzycę objawiającą się zmianą koloru skóry na srebrnoszary. Jest to objaw występujący po nadmiernej ekspozycji organizmu na srebro w wyniku niedostatecznych procedur ochronnych w czasie pracy przemysłowej lub przyjmowania preparatów zawierających ten metal. Dlatego naukowcy zalecają zachowanie ostrożności przy stosowaniu na własną rękę preparatów takich, jak dostępne w sklepach zielarskich srebro koloidalne.

Antybakteryjne nanosrebro znajduje się w dezodorantach, środkach czystości, skarpetkach sportowych (i maseczkach zasłaniających usta i nos – przypis WM), a nawet w produktach spożywczych. Prof. Bal zwraca uwagę, że obecność srebra w kosmetykach czy tekstyliach zwiększa również ich wpływ na środowisko naturalne. Wciąż jednak brakuje badań wskazujących, jaki wpływ na zdrowie ludzi oraz na otoczenie ma nanosrebro wprowadzane do środowiska w sposób niekontrolowany.

Nowe doniesienia – jak zastrzegają sami jego autorzy – nie służą wzbudzaniu obaw, jednak mogą pomóc w zmianie procedur wprowadzania nanocząstek do obrotu. Naukowcy przyznają, że opatrunki zawierające nanosrebro są bardzo pomocne m.in. w procesie leczenia trudno gojących się ran, nie wykazują przy tym widocznych działań niepożądanych. Już w starożytności metal ten stosowano w prewencji oraz leczeniu infekcji wywoływanych przez drobnoustroje.

Autorzy artykułu dodają, że obecnie coraz większa grupa bakterii nabiera cechy antybiotykooporności, czyli nie poddaje się działaniu znanych antybiotyków. Zastosowanie nanotechnologii, czyli nauki badającej właściwości nanocząstek, mogłoby stanowić atrakcyjną alternatywę dla klasycznych terapii. Nanosrebro poraża jednocześnie liczne systemy metaboliczne bakterii. Dzięki temu drobnoustrojom trudno będzie uodpornić się na jego działanie.

Ale jednocześnie coraz większa liczba badań wskazuje także na toksyczne działanie nanocząstek na organizm człowieka. Okazało się np., że długotrwałe używanie opatrunków może prowadzić do podniesionego stężenia srebra we krwi – zarówno w postaci jonowej, jak i nanocząstek. Następnie z płynów ustrojowych nanocząstki są pobierane do komórek wątroby i akumulują się w tym narządzie.

Badania opublikowane przez naukowców z PAN oraz WUM nie dają jednoznacznej odpowiedzi w sprawie toksyczności nanocząstek srebra. Prof. Bal z PAN tłumaczy, że korzyści zdrowotne wynikające z doraźnego kontaktu ze sprzętem medycznym są nieporównywalnie wyższe, niż potencjalne konsekwencje. Jednocześnie zaznacza, że nie powinno się na własną rękę przyjmować preparatów zawierających srebro, takich jak choćby dostępne w sklepach zielarskich srebro koloidalne.

„W przeciwieństwie do leków, które przechodzą wieloletnie testy w badaniach klinicznych, nanomateriały nie podlegają tak rygorystycznym przepisom. Wciąż nie są określone normy dotyczące bezpiecznego poziomu ekspozycji na nanosrebro w zależności od drogi podania” – dodaje prof. Pączek z WUM. I wyjaśnia, że to dawka czyni substancję toksyną, a jej wysokość może zmieniać się w zależności od wielu innych czynników. Dotyczy to również ekspozycji na nanocząstki srebra oraz innych metali. Ustalenie ich dopuszczalnego poziomu jest kluczowe dla lepszej kontroli badań, których celem jest wprowadzenie nowych produktów opartych o nanotechnologię.

Źródło: NaukawPolsce.PAP.pl

Ps…To oznacza, że noszenie bakteriobójczych maseczek z jonami srebra nie są bezpieczne dla zdrowia. Mogą wywołać chorobę skóry (srebrzycę) lub wątroby (chorobę Wilsona). O toksyczności nanosrebra możecie też przeczytać na naszym portalu w artykule pt. „Nanocząsteczki srebra są toksyczne!”.

Nazizm, Covid-19 i upadek współczesnej medycyny – 2..Nazywam się Leah Wilson. Jestem dyrektorem wykonawczym Stand for Health Freedom, organizacji non-profit zajmującej się ochroną podstawowych praw człowieka. Dziękujemy za zainteresowanie się drugą częścią naszego specjalnego wywiadu z Verą Sharav, ocalałą z Holokaustu i znaną orędowniczką praw człowieka. Vera jest ekspertem w dziedzinie etyki badań biomedycznych oraz posiada rzadką i cenną znajomość wglądu na obecny stan publicznej służby zdrowia i na reakcje rządu na koronawirusa. W drugiej części Vera ukazuje podobieństwa tego, co dzieje się dzisiaj z tym z czym zetknęła się jej rodzina w nazistowskich Niemczech. Mówi także o niebezpieczeństwie wykorzystywania dzieci i mniejszości do celów badań naukowych oraz ślepego podążania za organami władzy. A także o tym co możemy zrobić, aby powstać, żeby chronić siebie, nasze dzieci i najsłabszych spośród nas. Mam nadzieję, że spodoba się Państwu druga część mojej rozmowy z Verą. Nazism, COVID-19 and the destruction of modern medicine: An interview with Vera Sharav, Part Two

https://youtu.be/cRW-Ld9J3VY VERA SHARAV: To jest eugeniczny sposób patrzenia na świat. Eugenika została wyeksportowana ze Stanów Zjednoczonych do nazistowskich Niemiec. Nigdy nie została zaniechana. Po prostu otrzymała nową nazwę. Działają różnego rodzaju instytucje, które w zasadzie kontynuują forsowanie agendy eugenicznej według zasad, które są łatwo ustalane z uwagi na pieniądze. Tak więc niektóre populacje są przeznaczane do eliminacji, te, które uważa się za gorsze, za bardziej poślednie. Osoby kolorowe w Stanach Zjednoczonych były i są wybierane do eksperymentów medycznych, które były wszystkim, tylko nie leczeniem. Które naprawdę były zbrodnicze. Wszyscy wiedzą o Tuskegee (m. w stanie Alabama), gdzie czarne i latynoskie dzieci używane były wielokrotnie jako króliki doświadczalne w eksperymentach, które nigdy, przenigdy nie powinny zostać wykonane. Czy porównanie tego z nazizmem jest nie na miejscu? Przepraszam, ale to jest to, z czym nazizm był związany. Oto jak postępowali, kiedy zaczynali od dzieci. Żydzi w nazistowskim porządku byli pogardzaną mniejszością. A tu mamy Czarnych i Latynosów traktowanych jak pogardzana mniejszość, jakby ich życie się nie liczyło. Musimy to powstrzymać i to mógłby być punkt zwrotny. Jeśli afroamerykańska społeczność się obudzi i powie NIE, naprawdę powie NIE, a my pomożemy im powiedzieć NIE, to jest bardzo ważne.

LEAH WILSON: Vera, jedną z obecnych strategii przemysłu farmaceutycznego, aby osiągnąć swój cel i nie pozostawić nikogo poza programem ‘Agendy Szczepień 2030′ (WHO), jest wyeliminowanie zwolnień od szczepień w Stanach Zjednoczonych. To kwestia prawa stanowego, ale obserwujemy trendy ogarniające całe USA, by wyeliminować zwolnienia z powodów religijnych, a nawet zwolnienia uwarunkowane medycznie. Co możesz powiedzieć tym, którzy jak dotąd nie są zaniepokojeni rezygnacją z niezależności oraz prawa do podejmowania własnych decyzji związanych z opieką zdrowotną?

– To są absolutnie tematy rozmowy, tak samo jak w czasach reżimu nazistowskiego. To jest to samo. W tym momencie mamy już tak bardzo dużo, dziesiątki tysięcy, setki tysięcy dzieci, które zostały okaleczone przez szczepionki. Coraz więcej rodziców dowiaduje się o poszkodowanych dzieciach, czy to od własnej rodziny, czy od sąsiadów, czy też w szkołach. Muszą się zastanowić, czy właściwą rzeczą jest być posłusznym organom władzy, ponieważ one nie ponoszą żadnej odpowiedzialności. Jeśli twoje dziecko zostaje okaleczone, jedynie ty będziesz tym obciążony. Jedynie ty pozostajesz z rachunkami za leczenie. Jedynie ty martwisz się, że twoje dziecko nigdy nie będzie mieć normalnego życia. Tak więc, czy możesz zaufać szkole, lekarzowi, którzy nie będą musieli mierzyć się z problemami, gdy coś pójdzie nie tak. Czy naprawdę chcesz grać w rosyjską ruletkę życiem swojego dziecka? Mówimy o jego życiu. Niektóre z tych nieprawidłowości, które są spowodowane przez samą liczbę szczepionek, tak olbrzymią, że lepiej dobrze się zastanowić, czy nie byłoby lepiej dowiedzieć się więcej o dowodach. Są artykuły. Do szczepionek dołączone są informacje, których nie otrzymujesz do ręki. Postaraj się je pozyskać. Przeczytaj je i może skonsultuj ich treść z prawnikiem. Uzyskaj poradę, ponieważ gdy twoje dziecko dozna szkody przez substancje zawarte w szczepionce, to niekoniecznie jest tylko osłabiony wirus, któremu starają się zapobiec. Jest tam mnóstwo innych składników, w tym tkanki płodów, tkanki zwierzęce. Mam na myśli, że jest w niej wiele elementów, które nigdy wcześniej nie były testowane pod kątem bezpieczeństwa dla dzieci. To jest to bardzo ciemny obszar. Szczepionki nie przechodzą tego rodzaju testów bezpieczeństwa jakim poddawane są leki. Żadna szczepionka nigdy nie została przetestowana w programie testów stosowania u dzieci względem placebo, czy soli fizjologicznej. Są testowane w stosunku do innych szczepionek, czy też wobec pozostałych składników zawartych w szczepionce, lecz nie będących wirusem. Te dodatkowe substancje są właśnie tym, co bardzo często najbardziej szkodzi.

– I to, że szczepionka jest nakazana przez państwo, jak mówisz, nie zmienia tego, kto jest odpowiedzialny za dziecko, nie przenosi odpowiedzialności. W rzeczywistości, nie tylko państwo nie ponosi odpowiedzialności, ale też producenci jej nie ponoszą za wyrządzone krzywdy.

– Wszyscy oni mają zapewnioną nietykalność.

– Czy istnieje prawdziwa, świadoma zgoda w przypadku, gdy państwo zezwala na szczepienie dzieci w wieku szkolnym?

= Rodzicom nie podaje się informacji, które są już znane. Nie otrzymują takich informacji. Mówi im się, szczepionki są bezpieczne i skuteczne. To jest mantra. Bezpieczne i skuteczne. Każda szczepionka, którą polecamy jest bezpieczna i skuteczna. To nie jest prawda. Faktu, że tysiące dzieci ucierpiały od szczepionek, nie można przemilczeć. Te liczby wciąż rosną.

– Wstrząsające, nie tylko dla tych dzieci, ale dla całej rodziny. Szczepionki nie są badane pod kątem wzajemnego [synergicznego] współdziałania ich wszystkich składników, w połączeniu z planem szczepień dzieci. Szczepionek nie bada się również pod kątem skutków rakotwórczych, osłabienia płodności, czy też reakcji immunologicznych. Czy Twoim zdaniem to czyni ze szczepionych dzieci mimowolne obiekty badań?

– Tak, olbrzymi, niekontrolowany eksperyment medyczny. Odmawiają przeprowadzenia testów porównawczych dzieci zaszczepionych względem niezaszczepionych, aby przekonać się, które są zdrowsze. Nie chcą tego robić, ponieważ wiedzą, że wyniki wypadną na korzyść tych niezaszczepionych, które są zdrowsze.

– Tak, w związku z tymi kwestiami osiągnęłaś wcześniej wiele sukcesów w przyciągnięciu uwagi prasy. Lecz aktualnie przemysł farmaceutyczny ma tak ogromny wpływ nie tylko na wszystkie media, ale także na rząd, na ustawodawców, na doradców rządowych oraz nawet na stowarzyszenia przemysłu medycznego. Jakie stanowisko zostało zajęte przez rodziców, osoby zainteresowane?

– Cóż, oni bardzo cenzurują nawet media społecznościowe, ponieważ ci, którzy są właścicielami mediów społecznościowych, to te duże korporacje, które współpracują z przemysłem farmaceutycznym i z Gatesem, który sam jest właścicielem wielu mediów. Niemniej jednak mamy serwisy internetowe, organizacje, które dostarczają wiarygodnych informacji. I rodzice powinni się z nimi zapoznać, czy też bezpośrednio skontaktować, powinni znaleźć je.

– Słyszę dużo od mam w naszym środowisku, że pierwszym pytaniem, które zadają, kiedy zaczynają interesować się decyzjami związanymi ze zdrowiem swojego dziecka, podejmowaniem samodzielnych decyzji jest: Czy moje dzieci nie muszą podporządkować się, aby iść do szkoły? I to jest moment, w którym musimy uświadomić tym mamom, że to nie może być decydujący czynnik.

– Muszą się zbuntować. Jeśli tego nie zrobią to nic się nie wydarzy. Gdyby Afroamerykanie nie pomaszerowali na Waszyngton z Martinem Lutherem Kingiem, to nic by się nie zmieniło. Byłoby coraz to gorzej i gorzej. Nawet jeśli nadal mamy dużo rasizmu w społeczeństwie, to nie jest już tak samo jak było przed tamtym marszem. Więc tak, to wymaga od ludzi zbuntowania się. To państwo zapoczątkowane zostało rewolucją, którą był bunt przeciwko pierwotnemu państwu, przeciwko Anglii. Więc gdzie jest teraz ten duch? Ludzie, którzy są uzależnieni od rządu, są poniekąd pierwszymi ofiarami i mają najmniejszy wybór. Trudno jest ich zmotywować. Myślę, że klasa średnia, dobrze wykształceni ludzie, którzy mają wolny wybór, którzy mają możliwość pracować z domu i zachować swoje dochody. Oni mają alternatywę i to oni mogą przewodzić. Tak. W życiu znajdujemy są na rozdrożu, wiele razy. To nie jest tylko sprawa Holokaustu. Jest wiele krytycznych momentów w życiu, kiedy musisz dokonywać wyboru i jeśli zdasz się wówczas na kogoś, kto dokona wyboru za ciebie, może tego wcale nie zrobić dla twojego dobra. Po prostu bądź tego świadomy, ty i twoje dziecko. Rodzic ma na względzie dobro dziecka w większości przypadków, w 99 procentach. Zdarzają się rodzice krzywdzący dzieci. Ale to są jednostki, zdecydowana mniejszość, ponieważ to jest sprzeczne z naturą. Głęboko wierzę w to, że nie ignorujesz swojej intuicji, że się nią kierujesz. Tego się tego nauczyłam mając sześć lat. Jeśli kierujesz się wewnętrznym głosem, to jest prawdopodobnie twój najlepszy przewodnik, jeśli nie masz innego. Oczywiście, lepiej być wciąż dobrze poinformowanym, być wyposażonym w dokładne informacje, aby móc argumentować swe racje wobec narzucaniu procedur medycznych, które mogą ci wyrządzić nieodwracalną szkodę.

– Słyszałam, jak mówiłaś, że jesteśmy na rozdrożu historii.

– Dokładnie. Właśnie stoimy przed trudnym wyborem. Albo będziemy szli dalej, tak ja większość ludzi, albo powiemy dosyć. Spójrzmy wstecz na sprawę COVIDu. Początkowo mieliśmy lockdowny, ponieważ posłuchano profesora Neila Fergusona z Imperial College w Londynie. Przewidywał on, że będzie dwa i pół miliona zgonów wśród Amerykanów z powodu COVID-19 oraz pięćset dziesięć tysięcy ofiar w Wielkiej Brytanii. Te szacunki okazały się być całkowicie błędnymi, nawet w bardzo dużym przybliżeniu. Ale, profesor Ferguson ma na swoim koncie podobne katastrofy, które wynikły z jego prognoz. Najpierw w 2001 roku przewidywał, że w Wielkiej Brytanii pięćdziesiąt tysięcy ludzi zachoruje na pryszczycę, zarażając się od bydła i że trzeba wybić stada. Na tej podstawie wybito miliony owiec i krów. Jednak żadne masowe zachorowania wśród ludzi nie wystąpiły. Było tylko kilkadziesiąt przypadków. To oczywiście nie był powód. Następnie był SARS. I znów, Ferguson przedstawił absurdalne liczby. Co wam to mówi? To jest światowy ekspert i epidemiolog, którego matematyczne wyliczenia każdy akceptuje. Ale on wielokrotnie się mylił. Więc zapytałam się siebie, dlaczego masz się zgadzać z kimś, kto ma takie „osiągnięcia”. Jedna katastrofa za drugą. Znalazłam odpowiedź.

– Co to było?

– On dostaje miliony dolarów, każdego roku od Fundacji Billa Gatesa. Tak, więc ma dokładny wzorzec postępowania, aby wywoływać panikę. To co robił, było aby stwarzać panikę. To było całkowicie sztuczne. Więc kiedy media mówią o fake newsach, antyszczepionkowcach i wszystkim tym, to nie jest tak. Nikt z nas nie jest przeciwny szczepionkom jako takim. Chcemy, aby były bezpieczne i chcemy mieć wybór. Jednych będziemy potrzebować, ponieważ będziemy narażeni na daną chorobę. Innych nie potrzebujemy i nie powinniśmy brać. Oczywiście nie powinniśmy, chcieć, aby nasze dzieci były szczepione przeciw tężcowi, czy też przeciw zapaleniu wątroby typu B. OK. Mam na myśli to, że one nie będą się bawić brudnymi gwoździami, czy też wstrzykiwać sobie narkotyków z używanych strzykawek. To są przecież niemowlęta.

– Zgadza się.

– Tak więc, jest to sposób na poszerzenie rynku. Normalnie rynek jest za mały dla tężca. A gdzie dzieci są najbardziej narażone na niebezpieczeństwo. Właśnie tam, na sali porodowej. To nie jest miejsce i czas, by matka dokonywała wyboru. Powinna mieć możliwość podjęcia decyzji, zanim przekroczy próg porodówki.

– Podstawa wyboru jest najlepsza, gdy będziemy dobrze poinformowani. Czy kiedykolwiek możemy kierować się wyższą moralnością przy dokonywaniu najlepszego wyboru dla dziecka?

– Tężec nie jest zaraźliwy w klasycznym rozumieniu, więc nigdy nie zaistnieje odporność zbiorowa.

– A wirusowe zapalenie wątroby typu B nie rozprzestrzenia się w klasie szkolnej.

– Zgadza się, dokładnie. I tak samo jest z HPV (wirusem brodawczaka ludzkiego). Myślę, że kiedyś ludzie zrozumieją kto tym wszystkim rządzi. To są modele biznesowy i marketingowy. Mają przejętą grupę odbiorców oraz rynek, ponieważ rząd im to przekazuje. To się właśnie wydarzyło. Rząd nie reprezentuje nas. Rząd wymusza na nas, czego chcą Bill Gates i firmy farmaceutyczne. Nigdy ich nie wybieraliśmy. Nigdy nie dawaliśmy im naszej zgody. Nie zapytano nas. Korupcja w rządzie ma charakter systemowy, jest bardzo szeroka. I niestety literatura naukowa oraz medyczna stały się całkowicie nierzetelne. Nic nie jest tym na co wygląda. Po kilku latach ktoś przychodzi i pokazuje, jak bardzo to coś było błędne. W międzyczasie, opublikowane zostały raporty, w takich pismach jak ‘New England Journal of Medicine’ i w ‘Lancet’. Umieszczono je właśnie tam, ponieważ mają one ogromny wpływ na środowisko. Ostatnio przyłapaliśmy te periodyki na opublikowaniu niezgodnych z prawdą badań. To dotyczyło np. hydroxychlorochiny. To wszystko było oszustwem. Każdy z tych artykułów podlegał wcześniej recenzji środowiskowej. W jaki sposób wykonane zostały te recenzje, że nikt nie zdał sobie sprawy, iż brakuje w nich danych?

– Jaką odpowiedzialność ponieśli po przyłapaniu na tym oszustwie?

– Żadną.

– Nie ma żadnej odpowiedzialności dla tego czasopisma?

– Nie całkiem. Myślę, że pomyślałabyś, o mój Boże, co byłoby gorsze i to oba periodyki w tym samym miesiącu. Ogłosiłam to zanim wycofali te publikacje ponieważ to było tak absurdalne.

– Vera, jest oczywiste, że cenisz świętość życia, że wstawiasz się za milionami osób, których nigdy osobiście nie poznamy.

– Wydaje mi się, że niektórzy z nas mają wewnętrzne przeczucie, że jeśli sami czegoś nie zrobią, to nie powinni oczekiwać, że inni postarają się bardziej, kiedy sami będziemy w trudnej sytuacji. To mnie natchnęło. Sama najpierw obwiniłam. Potem zdałam sobie sprawę. Tak, większość ludzi w efekcie staje się winnymi, ponieważ nie zrobią tego kroku. Musimy być szczerzy, sami ze sobą, nie wierzyć w bajki. I niestety wiele tego, czego uczono ludzi, wiesz mieć zaufanie. Oni nie zasługują na nasze zaufanie, więc nie powinniśmy go dalej marnować wobec nich. Ufajmy swojej własnej intuicji. Dzięki temu dzieciom będzie o wiele lepiej.

– Vera, jeśli ci, którzy słuchają tego wywiadu mogliby nauczyć się jednej rzeczy z twojej opowieści, co by to mogło być?

– Nie wierzcie w to, że ci którzy nieustannie są reklamowani jako eksperci, że to cokolwiek coś znaczy. Naprawdę to nic nie znaczy. Ludzie nadają sobie nawzajem tego rodzaju tytuły, które mają zaimponować osobom, które nie są wyedukowane w takim samym zakresie. Ekspert powinien być kimś takim, kto przynajmniej przez większość czasu ma rację. Myślę, że tak przede wszystkim powinno być, prawda? Jeśli raz za razem się mylisz, wiesz i to w tak ogromnym stopniu. Myślę, że nie mówimy o czymś, co byłoby choć trochę błędne. Jest jeszcze jeden powód, dlaczego dana osoba, osoby są nazywane ekspertami. Oni pomagają wywołać panikę, aby przygotować grunt pod obowiązek szczepień. Cokolwiek powie rząd, tak ma być. Kto chciałby żyć w tego rodzaju społeczeństwie? Kto chciałby żyć w zamknięciu, tak jak mieliśmy ostatnio? Przede wszystkim to nie powinno tak wyglądać. Prawdziwi naukowcy, niezależni naukowcy są przeciwni zamknięciom [lockdownom], są przeciwni całemu temu nonsensowi, który zniszczył gospodarkę. To stwarza o wiele gorsze konsekwencje. Więcej ludzi popełnia samobójstwa. Zwiększa się przemoc w rodzinach. Nie każdy ma ładne, przestronne mieszkanie. Ludzie z trójką, czwórką dzieci, zamknięci. To działa na nerwy. Dzieci nie mają sposobu, aby uwolnić swoją energię, ponieważ rodzice boją się je wypuścić. To jest oburzające, powodować załamanie się społeczeństwa z powodu wirusa, który nie jest niczym takim w co kazano nam wierzyć. Chcą nas kontrolować. Powinniśmy stać się robotami. Zrozummy, że oni, mam na myśli Billa Gatesa, multimiliarderów i wydaje się, że pojawiło się więcej miliarderów w ostatnich 10 latach, od roku 2008, kiedy to mieliśmy kolejną recesję. To powinno ci coś powiedzieć. Oni uważają się za elitę i to jest eugeniczny sposób patrzenia na świat. Eugenika została wyeksportowana ze Stanów Zjednoczonych do nazistowskich Niemiec. Nigdy nie została zaniechana. Po prostu otrzymała nową nazwę. Mamy kontrolę populacji, radę populacji. Jest wiele instytucji, które zasadniczo kontynuują forsowanie agendy eugenicznej, według zasad, które są łatwo ustalane z uwagi na pieniądze. Tak więc niektóre populacje są przeznaczane do eliminacji. To jest eugeniczny sposób redukcji populacji. Eliminuje się te, które uważa się za gorsze, za bardziej poślednie.

– Tak, więc mówisz o ekspertach, o tym, kto czerpie z tego korzyści, i co czyni tę sytuację inną w stosunku do tego z czym zetknęliśmy się wcześniej?

– To jest na większą skalę, to jest bardziej podstępne, ponieważ działa w domenie elektroniki. Nie odbieramy tego tak, jak wcześniej. Nie muszą wobec nas koniecznie używać resortów siłowych. Mogą to robić bez tego, drogą elektroniczną. To daje im o wiele większą kontrolę. I wiemy, że wszystko, Facebook oraz inne tego typu firmy… Dane o nas trafiają do „banku centralnego”.

– Vera, co sądzisz o pomyśle, pierwotnie przedstawionym przez Melindę Gates, aby tuż po zaszczepieniu pracowników służby zdrowia przeciwko COVID-19, przeprowadzić szczepienia społeczności murzyńskiej?

– Musimy powiedzieć jasno. Afroamerykanie i osoby kolorowe w Stanach Zjednoczonych są nadal wybierane do eksperymentów medycznych, które są wszystkim, tylko nie leczeniem, które są naprawdę zbrodnicze. Pozwól, że wyjaśnię. Wszyscy wiedzą o Tuskegee, eksperymentach związanych z syfilisem przeprowadzanych na Afroamerykanach. Czarne i latynoskie dzieci używane były wielokrotnie jako króliki doświadczalne w eksperymentach, które nigdy, przenigdy nie powinny zostać wykonane. Podam kilka przykładów. Mówiłaś o nowojorskich dzieciach, którym podawano fenfluraminę. To był lek, który w końcu wycofano z rynku. Zrobiono to na Uniwersytecie Columbia i to były badania nad tym, czy można przewidzieć agresywne zachowania u małych, sześcioletnich dzieci, ponieważ mieli rodzeństwo, które miało problem z prawem. Po pierwsze, pomysł oznaczania dzieci etykietką przemocy, chłopców, chłopców ze wsi, którzy nie przejawiali przemocy, to były całkowicie niewinne dzieci. I narażano je na ten lek. Do dzisiaj nie wiem jaki to miało mieć związek. To, jak reagujesz na lek, jest tym samym jak lek oddziałuje na ciebie w tym samym momencie. Jak można dociekać, co się będzie dziać w organizmie tego dziecka za 10 lat? To będzie już całkiem inny organizm. I te badania były sponsorowane przez rząd. Tak, postrzegałam to jako karykaturę, całkowitą karykaturę. Podczas epidemii AIDS, czarne i latynoskie niemowlęta i dzieci były używane jako króliki doświadczalne w celu testowania eksperymentalnych leków i szczepionek na AIDS. Te badania również sponsorował rząd. Niektóre z nich były współfinansowane przez firmy farmaceutyczne. Ale to rząd wydał zezwolenie na te testy. Eksperymenty przeprowadzono w około ośmiu stanach. Moja praca związana była z Nowym Jorkiem, ponieważ to było główne miejsce. Eksperymentom poddano kilkaset dzieci. To były dzieci z opieki zastępczej. Prawo federalne dotyczące opieki zastępczej, które zostało przyjęte w 1983 roku, nie pozwala na wykonywanie naukowych badań medycznych na dzieciach z rodzin zastępczych, chyba, że stanowią one dla nich potencjalną korzyść, chyba że chodzi o ich dolegliwości, które nie byłby leczone inwazyjnymi lekami, lecz raczej psychoterapią. Jeśli dzieci miałyby by mieć zdiagnozowaną chorobę, a te badania miałyby im pomóc, to takie działania były dozwolone. Jakiekolwiek dodatkowe badania medyczne powinny być zabronione. Jednak oni to robili z tymi dziećmi.

– Po 1983 roku?

– To miało miejsce po 1983 roku, w latach pomiędzy 1985 rokiem, a rokiem 2005. Po pierwsze, założyli w większości przypadków, że dzieci zostały zarażone wirusem HIV, ponieważ matki przy urodzeniu mogły być zainfekowane lub po prostu wykazywały jakieś objawy. W całym okresie, testy były bardzo niewiarygodne. Było wiele fałszywie dodatnich wyników, a większość dzieci mogłaby mieć przeciwciała matki, samemu nie będąc tak naprawdę zainfekowanymi. I faktycznie, w końcu okazało się, że tak właśnie było, kiedy zostało przeprowadzone dochodzenie. Badania, leki i szczepionki, które testowali, były przerażające. Dzieciom starszym niż niemowlęta, które próbowały uciekać, które stawiały opór, instalowano do brzucha plastikową rurkę, aby nie mogły się przeciwstawić. Dzieci były przywiązywane. To są tortury. Prawa stanowe oraz międzynarodowe zakazują tortur. To były tortury dla tych małych dzieci. Wytyczne były całkowicie sprzeczne z prawem federalnym, które wymaga, aby każde dziecko z rodziny zastępczej, podlegające badaniom, miało osobistego adwokata, a także świadomie wyrażoną zgodę. Komisji powiedziano, że nie ma potrzeby indywidualnej świadomie wyrażonej zgody, że można po prostu wydać zgodę dla grupy. To jest stosowanie wobec ludzi metod jak dla stada. Ponieważ media w tamtym czasie opublikowały część moich relacji, miasto zawarło umowę z Instytutem Vera, z tą instytucją nic mnie nie łączy, w celu przeprowadzenia dochodzenia. Przeprowadzili śledztwo i rzeczywiście znaleźli… Ja także złożyłam skargę do władz federalnych. Zawsze tak robiłam. Rząd federalny stwierdził, że dzieci nie miały osobistego prawnika jak tego wymaga prawo. Odkryli kilka innych spraw. Ale znów, te agencje zasadniczo, współpracują ze szpitalami. Wszystkie granty pochodzą od rządu federalnego. Mimo, że ‘Office of Human Research Protection’ powinno działać oddzielnie, tak jednak nie jest. Pracownicy Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej są tymi, którzy także przydzielają granty. Jednak znaleźli kilka rzeczy. I wtedy Instytut Vera znalazł trochę więcej. Odkrył, że 80 dzieci zmarło. Nikt nie dociekał z jakiego powodu zmarły. Przyjęto, że to z powodu AIDS. Jedna z pielęgniarek pracowała w ośrodku adaptacji społecznej koło Columbii. To był dom dla wychowanków prowadzony przez katolickie organizacje charytatywne. Ta kobieta adoptowała dwójkę dzieci. Dotąd dostawały wiele silnych leków. Były w bardzo złej kondycji. Od kiedy zamieszkały w jej domu, gdzie było podwórko itp., powoli zaczęła odstawiać te leki. I oto te dzieci zaczęły się dobrze rozwijać.

– A co zrobiła Agencja Ochrony Dziecka?

– Przyszli i zabrali dzieci, a ona nigdy więcej już ich nie zobaczyła.

– Czy przedstawili jakieś uzasadnienie?

– Nie przestrzegała reguł postępowania. Była zdruzgotana. Naprawdę czuła, że może je uratować. Tak, więc, aby nie było dowodów przeciwko tym zastosowanym lekom, zabrali dzieci i nie wiadomo czy przetrwały. To jest zbrodnia. Pytałaś wcześniej, czy nie na miejscu jest porównanie tego z nazizmem? Przepraszam, ale to jest to, z czym nazizm był związany. Tak postępowali. Tak postępowali, kiedy zaczynali od dzieci. Żydzi w nazistowskim porządku byli pogardzaną mniejszością. A tu mamy Czarnych i Latynosów traktowanych jak pogardzana mniejszość, jakby ich życie się nie liczyło. Natrafiłam na kilka artykułów, późniejszych raportów, które faktycznie stwierdzały, że część z tych dzieci nie miała HIV, ani czegokolwiek innego. Tak więc, nie było absolutnie żadnego usprawiedliwienia do podawania tym dzieciom eksperymentalnych, bardzo toksycznych leków oraz szczepionki, która nigdy nie została dopracowana. W efekcie, żadne z tych dzieci nie było bezpieczne.

– Więc, jak możemy się uporać z tymi kwestiami w dzisiejszych czasach? Widzimy ukierunkowanie na określone mniejszości.

– Musimy to powstrzymać i to mógłby być punkt zwrotny. Jeśli afroamerykańska społeczność sprzeciwi się i powie NIE, naprawdę powie NIE, a my pomożemy im powiedzieć NIE, to jest bardzo ważne. Wówczas moglibyśmy zatrzymać cały ten przymus. Wykonujący eksperymenty uważają, że w przypadku mniejszości mogą sobie pozwolić na więcej i testują na nich najbardziej toksyczne preparaty. Ponieważ nie odnoszą się do nich jak do istot ludzkich, posiadających swoją wartość. Jest bardzo ważne, aby ludzie zebrali się razem i zdali sobie sprawę, że są inni ludzie, którzy zrobią wszystko, aby zarabiać pieniądze i aby mieć kontrolę. Teraz naprawdę chodzi o kontrolę. Wypada nam się sprzeciwić. Ludzie wciąż mają jeszcze możliwość sprzeciwu i powinni ich poinformować, że to się nie uda. To musi być powstanie obywatelskie. To takie proste. W przeciwnym wypadku po co rozmawiać o demokracji, po co rozmawiać o wolnym społeczeństwie? To właśnie stracimy, jeśli im pozwolimy.

– To jest zagrożone.

– To, co jest dla mnie tak zdumiewające i bardzo trudne do zrozumienia, to ta rzecz, kiedy widzisz te społeczeństwa na Dalekim Wschodzie, wiesz, w Japonii, Singapurze, Chinach, ta ich tradycja podporządkowania się rządzącym. To nie było w amerykańskim stylu. Ameryka była dokładnym tego przeciwieństwem. A teraz zgadzamy się z rzeczami, które naprawdę nas krzywdzą.

– Zamykając nasze firmy…

– Lockdown, dla większości ludzi przynosi więcej szkód niż jakiegokolwiek pożytku. Przynosi korzyści tylko niewielu, tym którzy dyktują warunki. Dokonują inwazji wszystkiego. Są na każdym poziomie władzy, lokalnej, stanowej i federalnej. Widzimy, że część tego ogłupiałego podporządkowywania się jest częściowo związana z problemami naszego systemu edukacji. Dzieci nie są zachęcane do sprzeciwiania się i obstawania przy swojej racji. Mają być podległe i cały ten ADHD pod to podpada. Chłopcy, którzy chcą powiedzieć NIE, są uciszani i ogłupiani. Szkoły nie zachęcają do samodzielnego myślenia, przemyślenia problemu, dojścia do własnych wniosków oraz do pozostania przekonanym o własnej racji. To nie jest popierane. Dzieci zachęca się po prostu do powtarzania tego, co mówi nauczyciel. To jest warunkowanie. To jest psychologiczne wytwarzanie odruchu warunkowego, by być gotowym na każdy nowy porządek, nowe zarządzenie, na nowego gubernatora, prezydenta, kogokolwiek. I utrzymują wysoki poziom paniki. Rodzic powinien powiedzieć: Nie dam zaszczepić mojego dziecka tą, tamtą, czy też inną szczepionką.

– A kiedy więcej z nas nabierze pewności co do własnych wyborów, zawstydzenie może zacząć ustępować.

– Właśnie tak. Pomysł zawstydzania ludzi, podporządkowywania ich, jest tak sprzeczny z procesem demokratycznym. Powinna toczyć się żywa dyskusja, ale oni nie będą debatować, ponieważ wiedzą, że przegrywają tę debatę. Dlatego nie będą debatować. Stoimy na rozdrożu. Myślę, że nie pozostaje nam nic innego jak się przeciwstawić. Nikt inny nie przyjdzie i nie poda nam tego na talerzu.

– Chcę ci podziękować, Vero za twoją odwagę stawanie w obronie innych, twoją waleczność i nieustępliwość oraz za podzielenie się z nami swoją historią. Poświęciłaś dziesięciolecia, rozświetlając nam ciemne zakątki, zajmując się dla nas tym co trzeba, wzmacniając nas. Chcę ci za to podziękować i życzyć ci Bożego błogosławieństwa.
Dziękuję.

Z Verą Sharav rozmawiała Leah Wilson
Źródło oryginalne: StandforHealthFreedom.com, YouTube.com
Źródło polskiego tłumaczenia: AlterShot.TV
Źródło polskie transkrypcji: PubMedInfo.org

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Tutaj nie ma już miejsca na jakąkolwiek dyskusję.
  Wszystko zostało jasno powiedziane kilka razem, ale powtórzę.

  NIKT NIE MA PRAWA ZMUSZAĆ DO WZIĘCIA JAKICHKOLWIEK PREPARATÓW!

  Tak jak pisałem, oni to wiedzą. Oni chcą Waszej zgody. Oni straszą, omijają prawdę i przekupują.

  ALE WARUNKIEM JEST WASZA ZGODA!

  NAWET PŁATNY ZABÓJCA DECYDUJE CZY PODEJMIE SIĘ ZLECENIA.
  NAWET LEKARZ DECYDUJE CZy PODEJMIE SIĘ LECZENIA.
  NAWET PRAWNIK DECYDUJE CZY PODEJMIE SIĘ OBRONY.

  O czym wogóle tutaj dyskutować moi kochani?;-)))

  A co do rządu, to jet tak samo na całym świecie. Ich reakcje jasno określają stanowisko. Po prostu zostały rządom zaoferowane duże pieniądze, ale nie za nic.

  Były to pieniądze udzielone warunkowo. Warunkiem było zaszczepienie określonej liczby populacji. Im rządy lepiej przekonają obywateli tym mniej wydadzą z tych pieniędzy na promocję szczepień.

  Kto się nie zgodził, kończył jak ostatnio Pan Prezydent Haiti…w trumnie.

  Ale nie ma się co załamywać. Na całym świecie są rzesze ludzi , którzy wiedzą, że wyniki szczepień też opierają się na statystykach, które można manipulować:-)

  Jednakże konieczne jest również, abyście pamiętali, że KAŻDY RZĄD MUSI POKAZYWAĆ WIELKĄ GORLIWOŚĆ W DZIAŁANIACH NA RZECZ ZASZCZEPIENIA OBYWATELI!!!:-)))

  Niebawem wyjdzie, kto w tej grze chciał być odpowiedzialnym i ….. OSZUKIWAŁ.
  A kto chciał być UCZCIWYM, i naprawdę zrobić to za co wziął pieniądze:-)

  Tak moim zdaniem wygląda obecna sytuacja.

  Pozdrowionka!

 2. krnabrny1 says:

  A tutaj kolejna interesująca nowinka zza Oceanu!:-)

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/news-nation/alert-pilot-flying-j-and-cen-ex-tell-gas-station-owners-next-delivery-is-your-last

  ALERT: PILOT / LATAJĄCY J I CENEX MÓWIĄ WŁAŚCICIEROM STACJI BENZYNOWEJ „NASTĘPNA DOSTAWA TO TWOJA OSTATNIA”

  08 LIPCA 2021

  ALERT: PILOT / LATAJĄCY J I CENEX MÓWIĄ WŁAŚCICIEROM STACJI BENZYNOWEJ „NASTĘPNA DOSTAWA TO TWOJA OSTATNIA”
  Pojawiły się doniesienia, że ​​korporacje Pilot/Flying J i CenEx powiedziały swoim franczyzobiorcom/operatorom stacji benzynowych, że „twoja następna dostawa paliwa będzie ostatnią. Kiedy twoje zbiorniki osiągną dziesięć procent, wyłącz”.

  Drugie potwierdzenie powiedział Cenex, który nie jest powiązany z Flying J/Pilotem, otrzymał tę samą wiadomość.

  Jak dotąd nie ma żadnego wyjaśnienia, dlaczego powiedziano to właścicielom/operatorom stacji benzynowych, ale raporty twierdzą, że w rzeczywistości powiedziano im, że DZIŚ , piątek, 8 lipca.

  Nie wróży to dobrze dostawom paliwa. Zatankować.

  AKTUALIZACJA 23:31 EDT —

  Teraz mówi się również, że stacje „Love’s” mówią dokładnie to samo! Następna dostawa paliwa to Twoja ostatnia. Kiedy twoje zbiorniki osiągną dziesięć procent, wyłącz.

  _____________________________

  POŁĄCZĘ TO Z INNĄ WIADOMOŚCIĄ Z TEGO SAMEGO ŹRÓDŁA!:-)

  Bank Wells Fargo odcina WSZYSTKIE osobiste linie kredytowe – Spurs Obawia się, że bank ma kłopoty

  08 LIPCA 2021

  Bank Wells Fargo odcina WSZYSTKIE osobiste linie kredytowe – Spurs Obawia się, że bank ma kłopoty
  Ludzie z poważnymi pieniędzmi w Wells Fargo Bank nagle myślą o wycofaniu tych funduszy po tym, jak bank ogłosił, że zamyka wszystkie osobiste linie kredytowe. Ludzie zastanawiają się teraz, czy Bank robi to dlatego, że ma kłopoty?

  Bank ogłosił: „Starając się uprościć naszą ofertę produktową, podjęliśmy decyzję o zaprzestaniu oferowania osobistych linii kredytowych, ponieważ uważamy, że możemy lepiej zaspokoić potrzeby pożyczkowe naszych klientów dzięki kartom kredytowym i produktom pożyczek osobistych”. bank powiedział w e-mailu wyciągu. „Zdajemy sobie sprawę, że zmiana może być niewygodna, zwłaszcza gdy może to wpłynąć na kredyt klientów”.

  Niewygodne jest delikatnie mówiąc; klienci zmniejszą swoje wyniki kredytowe FICO, gdy ich raport kredytowy pokaże „konto zamknięte przez pożyczkodawcę”. Niższe wyniki FICO oznaczają wyższy koszt pożyczania pieniędzy. Ale to nie jedyny problem; inną kwestią jest to, dlaczego bank miałby to zrobić?

  Niektórzy obawiają się, że Wells Fargo nie posiada rezerw niezbędnych do dalszego finansowania linii kredytowych i nadal spełnia wymogi Rezerwy Federalnej. Te obawy szybko się rozprzestrzeniają, gdy bardzo bogaci pytają, co się naprawdę dzieje.

  Jeśli bank faktycznie ma kłopoty, na pewno na ich kontach jest ubezpieczenie FDIC dla wszystkich klientów do 250 000 USD. Ale jest w tym pewien haczyk: rząd ma JEDEN ROK na spłatę posiadaczy kont!

  Jak więc byś żył przez ten rok bez pieniędzy w banku?

  Strona internetowa Hal Turner Radio Show NIE JEST Licencjonowanym Planistą Finansowym ani Brokerem i nie może udzielać porad finansowych. Przed podjęciem jakichkolwiek decyzji dotyczących pieniędzy lub finansów należy skonsultować się z licencjonowanym specjalistą. To powiedziawszy, chociaż nie ma „oficjalnego” słowa, że ​​bank w ogóle ma jakieś kłopoty (czy kiedykolwiek?), ludzie mogą chcieć przejrzeć sytuację i zdecydować, czy kontynuowanie bankowości w Wells Fargo jest w ich własnym, osobistym, najlepszym zainteresowanie.

 3. krnabrny1 says:

  ************* WIADOMOŚCI Z ORBITY *************

  Zbliżamy się wielkimi krokami do manifestacji. Przygotowania się kończą.
  Obecnie możecie przeczytać, że w wielu miejscach świata, czasami bardzo nietypowych miejscach, ciągle pada, występują powodzie i podtopienia.
  Dla przykładu w Meksyku od miesiąca leje, a temperatury są od 22-25 C w dzień do 18-20 C w nocy. To niebywała rzecz, ponieważ zwyczajowo o tej porze roku, Meksyk powinien spływać potem, a nie deszczem.

  Podobnie jest w Arabii, gdzie ulewne deszcze wdarły się nawet na tereny pustynne, wielką falą powodzi.

  Nie inaczej jest w Chinach, Rosji, Europie, Australii.

  To przygotowanie Ziemi, czas nawodnienia, dzięki któremu uzyskamy mniejsze opory. Trzeba Wam wiedzieć, że oprócz rozmaitych energii spływających od lat na Ziemię, będą i takie jakie znamy pod nazwą energia elektryczna.

  To właśnie na spotkanie z elektrycznością, Ziemia musi zostać nawodniona.
  Jak dobrze pójdzie, uda Wam się zobaczyć pioruny jakich nigdy dotąd nie widzieliście. Nie będą to pioruny co migają i znikają. Będą to pioruny, które będą szły po ziemi niczym spaw w spawarce. Będą trwały ciągle i przemieszczały się.

  Będą występować raczej lokalnie, ale niestety nie sposób przewidzieć gdzie konkretnie. Wilgoć w powietrzu pozwoli zminimalizować straty i skierować energię prosto do Ziemi. Takie uziemnienie zadziała jak piorunochron.

  Myślę , że to już końcówka, ponieważ nawilżenie nie będzie się utrzymywać długo, zatem jeśli coś ma się wydarzyć to wkrótce, nim Ziemia znów wyschnie.

  Zatem wygląda na to, że Ci co przewidywali na początku roku wydarzenie w okolicach lipca, sierpnia mogli się nie mylić, ale zobaczymy jak to będzie wyglądało czasowo, bo co do samych zdarzeń mam pewność.

 4. krnabrny1 says:

  Tutaj przekaz, który może przydać się wielu osobom.

  WYSŁANY DNIA9 LIPCA 2021

  Yeshi: rola „śpiących”

  Wiele osób przeżywa kryzys, który może być bolesny. Widzisz nagą prawdę „rzeczywistości” przedstawioną w tej matrycy, a także przedstawia się ci prawdę o sobie. Różnica między zewnętrzną a wewnętrzną „prawdą” łamie serce.

  Wielu nie wie już, do kogo się zwrócić, komu ufać, jak sobie radzić i jak kontynuować. To jest ciemna noc duszy ludzkości, a wy, pracownicy światła, macie w sobie wiele bólu i napięcia, których inni nie są obecnie w stanie. Ich pozorna niezdolność do przetwarzania tego, co się dzieje, nie jest uporem, ignorancją czy arogancją. Jest to część boskiego planu. Ten proces ewolucji musi usunąć wszystko, absolutnie wszystko, co wiąże się ze wszystkimi kłamstwami i zniekształceniami jonów z przeszłości. Jest to część procesu przywracania równowagi i nie można go pośpieszyć ani uniknąć.

  Ci, którzy nadal wydają się spać, również odgrywają swoją cenną rolę. To dzięki nim ujawnia się głębia iluzji. Gdyby wszystko potoczyło się sześć miesięcy temu, pomyśl, co nie zostałoby wyczyszczone i oczyszczone… Wyobraź sobie konsekwencje tego za dziesięć lat.

  Czas jest ważnym czynnikiem w tym procesie oczyszczania, ponieważ pozwala zamanifestować fizyczność. Spowalnia to, co znane i natychmiastowe, do gęstości, którą można zobaczyć, przeżyć i przekształcić. Wy jako kolektyw – który obejmuje zarówno tak zwanych obudzonych, jak i śpiących – zapewniliście, że samo dno beczki stało się widoczne; to musiało zostać osiągnięte, a spowolnienie procesu – jak widać – było kluczowe dla zapewnienia, że ​​światło wpadało w najciemniejsze zakamarki.

  Kiedy pojawią się Revelations, zmiana będzie szybsza, niż sobie wyobrażasz, ponieważ ludność, która wydawała się spać, tylko czekała… Oni też wypełniali swoje kontrakty duszy.

  Z tego powodu uczucia niechęci, gniewu, urazy lub arogancji wobec twoich sióstr i braci, którzy wydają się „śpić”, są niewłaściwie umiejscowione i trzymają cię w mentalności „oni kontra my”, fałszywą siatkę wojenną, brzydką aspekt minionego cyklu. Wszyscy jesteście jednym i wszystkimi niezbędnymi.

  Ten proces to ewolucja, a nie wygrana. Mówiąc dokładniej, jest to ewolucja. Jest to reorientacja od zewnętrznego do wewnętrznego, od władzy udzielonej do władzy posiadanej, od niewolnika do suwerena. Zajrzyj do środka, aby odzyskać swoją suwerenność, swoją boską wiedzę, swoją Boską Esencję.

  Owocem i nasieniem Twojej Boskiej Esencji jest miłość, współczucie, życzliwość, cierpliwość, wdzięczność, pokora, współpraca, dzielenie się…

  Nie patrz na innych, czekając na zmianę, na ulgę… To jest tak daremne, jak patrzenie na wysychanie farby. To marnowanie boskiej mocy tej chwili. Obróć się do wewnątrz, opanuj cechy Twojej Boskiej Esencji, żyjąc nimi każdego dnia tak bardzo, jak tylko możesz, a stworzysz kwantowy punkt załamania, którego szukasz.

  Prawda jest w Tobie.

  • chybanie says:

   Proszę o proste wskazówki:
   1- praca: a)dawać z siebie wszystko, b)robić na “pół gwizdka”, czy c) zwolnić się całkiem?
   2- pasje osobiste – opcje a,b,c j.w.
   3- wypoczynek a)-jechać do najbardziej ciepłych krajów, b)wyjechać za miasto c)leżeć biernie na łóżku?
   4- relacje z ludźmi: a)intensywnie uświadamiać każdego, b)rozmawać tylko, gdy nadarzy się dobry rozmówca, c)nie robić nic, świat ułoży się także beze mnie…

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Panie Krnąbrny1: mamy do Pana prośbę, niech Pan dopasowuje swoje komentarze do treści artykułów. W przypadku tekstów autorskich, jak np. tekst o prywatyzacji i wcześniejsze tego typu, proszę dawać komentarze merytoryczne związane z treścią publikacji. Inne nie będą dopuszczane. W przypadku innych tekstów ze źródeł zewnętrznych możliwości manewru dla komentarzy są większe, ale też prosimy dopasowywać w miarę możliwości do zamieszczonych treści. Ostatni Pana komentarz do tekstu o prywatyzacji jest przykładem skrajnego zestawienia dwóch różnych sposobów myślenia. Mimo, że tekst jest dobry, ale do pakietu artykułów o podobnej treści. Wykorzystamy go jako artykuł, ale w pakiecie pokrewnych informacji.

   • krnabrny1 says:

    Świat jest tak wieloaspektowy obecnie i tak wiele się na nim dzieje, że często trudno znaleść adekwatne treści w bierzących artykułach.

    Cóż, być może już nadchodzi czas zrobienia własnej strony?…zobaczymy:-)

Wypowiedz się