Jako że zwycięstwo jest bliskie, Białe Kapelusze planują konferencję w stylu Jałty

Zwycięstwo w bitwie o planetę Ziemię jest teraz w zasięgu Białych Kapeluszy. Z tego powodu na jesień tego roku planowana jest konferencja w stylu jałtańskim, aby dokładnie określić, w jaki sposób należy poradzić sobie z przejściem do nowej ery, według wielu źródeł.

W konferencji wezmą udział przedstawiciele rodziny Smoków, Hongów, Brytyjskiej Wspólnoty Narodów, Rosji oraz Masonów P3, którzy kontrolują Watykan. Według źródeł, Mossad i Pentagon są mile widziani aby również wysyłać przedstawicieli, jeśli zechcą.

 

Latem agencje rządowe będą zachęcane do przeprowadzenia symulacji wydarzenia Jubileuszu, które posłużyłoby do rozpoczęcia nowej ery.

Celem byłoby upewnienie się, że w wyniku jubileuszu ludzie będą mieli prawa własności do swojego obecnego miejsca zamieszkania.

Właściciele otrzymaliby również rekompensatę odpowiadającą ich aktualnym dochodom z tytułu najmu.

Nastąpiłaby również redystrybucja aktywów skradzionych ludziom poprzez oszustwa pustych banków centralnych, zwłaszcza odkąd standard złota został zniesiony na początku 1970 roku.

To ma być jednorazowy restart, a nie jakaś nowa forma socjalizmu.

Przedmiotem dyskusji będzie również całkowita reforma istniejących instytucji, w tym MFW, Banku Światowego, BIS, ONZ, Międzynarodowego Trybunału Karnego itp.

Osiągnięto również porozumienie w sprawie sfinansowania utworzenia światowej organizacji planowania przyszłości z rocznym budżetem w wysokości bilionów dolarów.

Za pośrednictwem Rady Bezpieczeństwa ONZ postawiono ultimatum WHO, Rockefellerom i Rothschildom, aby zaprzestali depopulacyjną kampanię szczepień, w przeciwnym razie ich siedziba w Genewie zniknie w mgnieniu oka. Świat obudził się na ich satanistyczny plan ludobójstwa.

Kolejnym celem jest Instytut Pirbrighta w Woking w Anglii kierowany przez Alexa Younga i Richarda Moore’a. Ponadto miejsca filmowania Bidena, rezydencja w Palo Alto w Kalifornii, Atlancie w stanie Georgia, Nowym Jorku i siedzibie korporacji Amazon zostaną zniszczone, jeśli ten szatański teatr polityczny nie zostanie odwołany.

Ponadto, oprócz wyroku śmierci wydanego przeciwko Davidowi Rockefellerowi Jr., wydano jeszcze jeden dla Marka “dziecka adrenochromu” Zuckerberga, który zaniepokoił również Jen Psaki.

Co więcej, Przewodniczący Połączonych Szefów Sztabów amerykańskiego wojska generał Mark Milley i morderczy były dyrektor CIA Michael Hayden zostali zidentyfikowani jako zdrajcy, po tym jak odkryto, że mieli tajne konta na łapówki finansowane przez Rockefellera w Deutsche Bank i Union Bank of Switzerland.

Ogólnie rzecz biorąc, policja w różnych zachodnich krajach dostała nakaz przez wojsko, aby zaprzestać ochrony swoich rządów, ponieważ wszystkie są skompromitowane, podają źródła MI6.

Istnieje wiele publicznie widocznych oznak, że jest to prawdziwy rarytas.

W Wielkiej Brytanii szef propagandzista zmysłowego strachu Covid i “minister zdrowia” Matt Hancock został zwolniony po wycieku dokumentów, że planuje trwałą faszystowską “kwarantannę“.

Uczyniło to urzędników pałacowych “wściekłymi” i doprowadziło do interwencji wojskowej mającej na celu zniesienie nielegalnego stanu wojennego w Wielkiej Brytanii.

Korporacyjne media mówią, że Hancock “zrezygnował” z powodu “niewłaściwego zachowania osobistego.”

https://www.theguardian.com/politics/2021/jun/26/matt-hancock-resigns-after-questions-over-relationship-with-aide

https://rumble.com/viww3n-leaked-docs-on-permament-lockdown-of-uk-in-3-weeks.html?fbclid=IwAR0LTQlnLKreiygBukVWQ3N88DGye6n2Qv3tHRF0yPcfw6YkwpbUn75cUnQ

Włoscy Masoni P3 ze swojej strony rozpowszechnili wyciekające dokumenty Banku Światowego, które wzywają do kontynuowania trwającej fałszywej kampanii pandemicznej do 2025 roku. Każda rozmowa o “wariancie delta“, na przykład, jest tylko częścią tego skryptu.

W USA tymczasem, naukowcy kliniczni i immunolodzy-wirusolodzy z siedmiu uniwersytetów, w tym Stanford, Cornell i University of California, pozywają CDC za masowe oszustwa.
Dzieje się tak dlatego, że naukowcy, korzystając z najnowszej technologii, nie mogli znaleźć Covid-19 nawet w jednej z 1500 próbek osób, które zostały “potwierdzone jako zainfekowane” gdy zostały “przetestowane pozytywnie.”
Wszyscy “pozytywni” ludzie mieli po prostu grypę A i w mniejszym stopniu grypę B. Wszyscy naukowcy poprosili CDC o realne próbki Covid-19 i powiedziano im, że cóż … właściwie nie mają żadnych próbek.

https://greatreject.org/laboratories-cant-find-covid-19-in-positive-tests/

W Kanadzie, dyrektor ds. zdrowia publicznego Teresa Tam została zdemaskowana jako przebrany chiński komunistyczny agent.

Tam jest jednym z głównych inżynierów próby totalitarnego przejęcia Kanady przez komunistycznego mandżurskiego agenta Justina Castro. Kanadyjskie wojsko otrzymało rozkaz zakończenia całego projektu faszystowskiego w Kanadzie.

Źródła rosyjskiego FSB ze swojej strony mówią:

“Będziemy działać po cichu, nie pokazując naszych działań i celów, aby usunąć skorumpowane firmy farmaceutyczne i fałszywe firmy od testów, i całkowicie odnowić stare sposoby opieki zdrowotnej, tak aby medycyna po raz kolejny skoncentrowała się na zapobieganiu i odkrywaniu na nowo potęgi natury. Program ten skupi się na ochronie przed wirusami informacyjnymi [jak Covid-19] i szkoleniu umysłów aby nie kłaniały się żadnej infodemii, manipulacji itp.”

Możemy również potwierdzić, że mafia chazarska straciła kontrolę nad Indonezją po egzekucji holenderskiej rodziny królewskiej i ich najwyższego indonezyjskiego pełnomocnika; osoby znanej jako Fetullah. Może to potwierdzić publicznie fakt, że Indonezja ogłosiła, że ich waluta Rupia, będzie poparta złotem, podobnie jak w Rosji, Chinach i Indiach, według źródeł CIA.

Następujący temat w wiadomościach, Indonezja, dom dla jednej z największych na świecie kopalni złota, planuje założyć bank kruszców aby pobudzić handel metalami szlachetnymi w kraju“, potwierdza to co mówi to źródło.

https://finance.yahoo.com/news/indonesia-home-giant-gold-mine-230000394.html

Innym posunięciem Białych Kapeluszy w zeszłym tygodniu było objęcie ochroną anty-kabalistycznego wojownika Johna McAfee. Nie popełnił samobójstwa, podają źródła CIA. Wskazuje na to poniższy tweet:

“Jestem tu zadowolony. Mam przyjaciół. Jedzenie jest dobre. Wszystko w porządku. Wiedzcie, że jeśli się powieszę a la Epstein, to nie będzie moja wina.”

https://twitter.com/officialmcafee/status/1316801215083225096

Czytelnicy tego biuletynu wiedzą, że Epstein był podwójnym agentem, który jest teraz objęty programem ochrony świadków.

Oczywiście, mafia chazarska walczy ostro. Powszechnie zgłaszane kontrolowane burzenie budynków jako  “zawalenia budynku”  na Florydzie jest przykładem. McAfee napisał na Twitterze 8 czerwca, że jeśli coś mi się stanie, proszę pamiętać, że 31TB plików, które mam, znajduje się na dyskach twardych w moim mieszkaniu w pobliżu 88th street i Collins Avenue na północ od Miami Beach.” To adres zawalonego mieszkania.

Chazarski agent, demokratyczny burmistrz Cava, natychmiast ogłosił “Poziom 5” masowych ofiar, wymaga to ponad 1000 ofiar i przytłaczające zapotrzebowanie na zasoby regionalne – z których żadne nie jest prawdą. Jednak to pozwoliło fałszywemu prezydentowi Bidenowi ogłosić stan wyjątkowy i umieścić wszystko co związane z upadkiem pod jego bezpośrednią kontrolą, według źródeł wywiadu marynarki wojennej.

https://www.floridadisaster.org/globalassets/importedpdfs/chapter10b-masscasualty.pdf

Źródła CIA twierdzą, że Pierwsza Dama i rodzina z Paragwaju były w budynku i nadal są zaginione. Paragwaj jest kilka dni od uczynienia bitcoina oficjalną walutą narodową. Innymi słowy, to była robota bankierów pustego pieniądza.

https://www.floridadisaster.org/globalassets/importedpdfs/chapter10b-masscasualty.pdf

Było też po raz kolejny wiele prób rozpoczęcia nuklearnego Armagedonu przez mesjanistycznych fanatyków. Jedną z nich był atak na irański obiekt jądrowy.

https://www.debka.com/quadcopter-drone-strike-near-faraj-new-chapter-in-covert-campaign-versus-nuclear-iran/

Drugą było celowe wysłanie niszczyciela HMS Defender na wody terytorialne Rosji w oczekiwaniu, że Rosja zareaguje agresywnie.

https://www.bbc.com/news/uk-57624942

W USA, Gwardia Narodowa właśnie zakończyła dwutygodniowe szkolenie przygotowujące do ataku cybernetycznego w celu zniszczenia infrastruktury krajowej. Atak staje się już rzeczywistością z wyłączeniami, niedoborami wody, zakłóceniami w dostawach żywności itp. To kolejny powód, dla którego akt o zamieszkach został odczytany na Światowym Forum Ekonomicznym w Szwajcarii siedzibie cyberpoligonu chazarskiej mafii.

https://www.thedrive.com/the-war-zone/41243/the-national-guard-just-simulated-a-cyberattack-that-brought-down-utilities-nationwide

Tymczasem Stany Zjednoczone wciąż pogrążają się w chaosie, rozlewie krwi i anarchii. Puste pieniądze są przelewane przez kabała do “bezdomnego kompleksu przemysłowego, a oni gromadzą pieniądze, nie miliony, nie setki milionów, miliardy“, ostrzegł Szeryf Los Angeles Alex Villanueva.

https://www.zerohedge.com/political/enough-enough-los-angeles-sheriff-urges-state-emergency-homelessness

Na przykład w San Francisco używają pieniędzy podatników do płacenia za namioty dla bezdomnych kosztujące 60 000 dolarów rocznie.

https://reason.com/2021/06/25/critics-warned-the-largest-tax-increase-in-san-francisco-history-would-be-ill-spent-its-now-funding-60000-tents-for-the-homeless/

Tymczasem liczba morderstw rośnie do bezprecedensowego poziomu, ponieważ policja jest pozbawiona środków finansowych.

https://www.zerohedge.com/political/americas-historic-murder-surge-occurred-during-defund-police

Co więcej, wszystkie te niekompetentnie pompowane pieniądze wywołują hiperinflację, jak wyraźnie pokazuje poniższy wykres.

https://cms.zerohedge.com/s3/files/inline-images/bfm1BE5_1.jpg?itok=5fpsnX5d

Wszystkie powyższe informacje są powodami, dla których niekompetentna oligarchia przestępcza kierowana przez Rockefellera, która przejęła G7 i Zachód, musi zostać usunięta jak najszybciej i ze skrajnymi szkodami. Nie popełnijcie błędu, oni są masowymi mordercami.

Zostało to udowodnione ostatnio przez ich próbę eksterminacji globalnej populacji “bezużytecznych zjadaczy” toksycznymi szczepionkami (jak zeznało wielu informatorów). Są również wystarczająco potężni, aby zastąpić papieża Franciszka i przywódców G7 oszustami noszącymi gumowe maski i oszustami w formie grafiki komputerowej.

Na koniec, oto przykład tego co będzie możliwe gdy zwycięstwo Białych Kapeluszy zostanie ukończone. Poniższy artykuł mówi o “szczepionkowej” terapii genowej, która może dać każdemu geny długowiecznych geniuszy z ciałami sportowców olimpijskich, jeśli tego zapragną.

https://www.studyfinds.org/superhero-vaccine-olympic-dna-euan-ashley/

Przyszła Organizacja Planowania Przyszłości będzie pracować nad położeniem kresu ubóstwu i powstrzymaniem niszczenia środowiska i zainwestuje ogromne fundusze w zakończenie wszystkich form chorób.

Zauważamy również, że Pentagon opublikował raport o Niezidentyfikowanych Zjawiskach Powietrznych (UAP). Raport mówi, że są prawdziwe, ale nie wspomina o kosmitach.

https://www.dni.gov/files/ODNI/documents/assessments/Prelimary-Assessment-UAP-20210625.pdf

Osobiście rozmawiałem z ludźmi, którzy powiedzieli mi, że latali w opracowanych przez nazistów latających spodkach.
Gdy dobrzy ludzie wygrają, zostaną udostępnione ogółowi społeczeństwa, a kwarantanna, pod którą znajduje się planeta, zostanie zniesiona.

28 czerwca 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/06/28/as-victory-nears-white-hats-plan-yalta-type-conference/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/07/01/benjamin-fulford-jako-ze-zwyciestwo-jest-bliskie-biale-kapelusze-planuja-konferencje-w-stylu-jalty/

Comments

 1. adamd says:

  Jak tu nie lubić BF?
  Nareszcie Nowa Jałta!
  Wszyscy już od lat kombinują jak to zrealizować z udziałem PRC !
  Oczywiście, jak obecne “draństwo” podda się bez walki, to nikomu włos z głowy nie spadnie i na pewno będzie cudownie na świecie, zwłaszcza że w perspektywie…
  “…. oto przykład tego co będzie możliwe gdy zwycięstwo Białych Kapeluszy zostanie ukończone. Poniższy artykuł mówi o “szczepionkowej” terapii genowej, która może dać każdemu geny długowiecznych geniuszy z ciałami sportowców olimpijskich, jeśli tego zapragną.”
  Z racji wieku mnie to nie dotyczy… sportowcem nie będę, geniuszem nie miałem czasu być, więc nie zaszczepię się terapią genową na starość.
  Ponoć Einsteinowi przepiękna kobieta zaoferowała swe wdzięki..
  Mistrzu! Pan przemyśli sprawę wspólnych dzieci!
  Pana rozum i moja uroda, co Pan na to?
  Mistrz odpowiedział, a jak będzie odwrotnie?
  Do posłuchania;
  https://teksty.pinbook.pl/tadeusz-wozniakowski/bajki

 2. krnabrny1 says:

  Ja też mam w tym temacie coś ciekawego:-)
  Zwiastun filmu Grey state, dodany na YouTube w … 2012 roku!:-)))

  https://www.youtube.com/watch?v=Gy7FVXERKFE

  • dexter says:

   To że jest wojna to widać, zastanawia tylko czy to jest walka dobra ze złem? Czy też walka o przyszłe wpływy Ropa kontra Elektryczność? Co wcale nie oznacza że ktoś kto wygra starcie chce byśmy byli wolni :/ Great State … zbyt trafne by dokończyć dzieło, zbyt prawdziwe by na to pozwolić :/ nie skończyłem oglądać dokumentu o tym haryzmatycznym czlowieku … nie dalem rady :/ reszte przemilcze. Krok po kroku realizuja swoj plan i nie widac by ktos im krzyżował droge :/ Pozdrawiam zwlaszcza Krabrnego, ktorego komentarze sa bardzo celne!

   • krnabrny1 says:

    Witam i również pozdrawiam Kolegę Dextera:-)

    Jednakże, już wielokrotnie wyjaśniałem, że nie ma żadnej wojny, nie ma również dobra i zła, są to puste pojęcia.
    Dowód?

    Niech kolega postara się utworzyć sobie DEFINICJE, dobra i zła, co to wogóle oznacza?

    Gwarantuję koledze, że po wielu trudach dojdzie kolega do wniosku, że pojęcia dobra i zła, można zamknąć w starym powiedzeniu:
    “Kali ukraść krowę, dobrze, Kalemu ukraść krowę, źle” :-))

    Sprawę opisałem już dawno temu, a teraz to wszystko zaczyna się po prostu manifestować. Obecnie kwestie są takie, kiedy nastąpi “wydarzenie”, przebeigunowanie, rozbłysk słoneczny , itp. …oraz……

    1. JAK UTRZYMAĆ PO WSZYSTKIM WŁADZĘ?

    2.W JAKIEJ FORMIE MA BYĆ TA WŁADZA?

    3.JAKICH NARZĘDZI UŻYWAĆ DO KONTROLI, JEŚLI ZABRAKNIE PIENIĘDZY?

    4. JAK ZBUDOWAĆ BAZĘ DANYCH LUDZI I MIEĆ WIEDZĘ CO I GDZIE ONI ROBIĄ?

    Takich pytań jest oczywiście o wiele więcej i wszystkie one potrzebują rozwiązań, które właśnie od jakiegoś już czasu są wprowadzane.

    Ot, to cała tajemnica!:-)

    Jeśli kolega ma wątpliwości to polecam zobaczyć film z tego artykułu.
    Na tej stronie robią comiesięczne podsumowania, zdarzeń pogodowych jakie występują na Ziemi. Na początku, kilka lat temu te filmiki miały po 2-3 minuty. Niech kolega zobaczy co się wydarzyło na świecie TYLKO przez jeden miesiąc, maj!

    A i tak ten film nie obejmuje wszystkiego, na przykład nie wspomina o ciągłych erupcjach wulkanów. które wydają się już tak powszechne, że nawet się o tym nie mówi.

    https://www.sott.net/article/455031-SOTT-Earth-Changes-Summary-June-2021-Extreme-Weather-Planetary-Upheaval-Meteor-Fireballs

    • krnabrny1 says:

     Gwarantuję również koledze, że wszelkie większe instytucje, korporacje i finansiści…WIEDZĄ O NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH OD LAT!

     Szykują się na to niezmiernie gorliwie i z wielkim zapałem. Wiedzą, że jak spaprają sprawę to nie odzyskają władzy, a świat nie powróci do starego układu, ale utworzy nowy, zupełnie inny układ, który im niezbyt odpowiada, bo nie ma w nim miejsca dla nich w takiej postaci w jakiej korzystają z dobrodziejstw świata do dnia dzisiejszego.

 3. krnabrny1 says:

  interesujące dane:

  https://www.sott.net/article/455019-15472-dead-1-5M-injured-50-serious-reported-in-European-Unions-database-of-adverse-drug-reactions-for-COVID-19-shots

  15 472 zabitych, 1,5 mln rannych (50% poważnych) zgłoszonych w unijnej bazie danych działań niepożądanych leków związanych ze szczepionkami COVID-19
  Brian Shilhavy
  Global Research
  pon, 21 cze 2021 00:00 UTC

  Europejska baza danych raportów o podejrzewanych reakcjach na narkotyki to EudraVigilance, która śledzi również doniesienia o urazach i zgonach po eksperymentalnych „szczepionkach” COVID-19.

  Niedawno wysłał do nas e-mail subskrybent z Europy, który przypomniał nam, że ta baza danych prowadzona przez EudraVigilance jest przeznaczona tylko dla krajów w Europie, które są częścią Unii Europejskiej (UE), która składa się z 27 krajów.

  Całkowita liczba krajów w Europie jest znacznie wyższa, prawie dwa razy większa i wynosi około 50, chociaż istnieją pewne różnice zdań co do tego, które kraje są technicznie częścią Europy.

  Tak więc, jak wysokie są te liczby, NIE odzwierciedlają one całej Europy.Rzeczywista liczba w Europie, które zostały zgłoszone jako zmarłe lub ranne w wyniku strzałów z COVID-19, byłaby znacznie wyższa niż ta, którą tutaj zgłaszamy.

  Baza danych EudraVigilance donosi, że do 19 czerwca 2021 r. odnotowano 15 472 zgonów i 1 509 266 obrażeń zgłoszonych po wstrzyknięciu czterech eksperymentalnych zastrzyków COVID-19:
  COVID-19 MRNA MODERNA SZCZEPIONKI (CX-024414)
  COVID-19 MRNA SZCZEPIONKA PFIZER-BIONTECH
  SZCZEPIONKA COVID-19 ASTRAZENECA (CHADOX1 NCOV-19)
  SZCZEPIONKA COVID-19 JANSSEN (AD26.COV2.S )
  Spośród wszystkich zarejestrowanych obrażeń połowa z nich (753.657) to poważne obrażenia.
  „Poważność dostarcza informacji o podejrzewanym działaniu niepożądanym; może być zaklasyfikowana jako „poważna”, jeśli odpowiada zdarzeniu medycznemu, które skutkuje śmiercią, zagraża życiu, wymaga hospitalizacji stacjonarnej, skutkuje innym stanem istotnym z medycznego punktu widzenia lub przedłużeniem istniejącego hospitalizacji, skutkuje trwałą lub znaczną niepełnosprawnością lub niezdolnością do pracy lub jest wrodzoną anomalią/wadą wrodzoną”.
  Health Impact Aktualności abonent w Europie prowadził raporty dla każdego z czterech COVID-19 strzałów jesteśmy tutaj w tym. Ten subskrybent zgłosił się na ochotnika, aby to zrobić, a zestawienie każdej reakcji z urazami i ofiarami śmiertelnymi wymaga dużo pracy, ponieważ w systemie EudraVigilance nie ma miejsca, które zawierałoby wszystkie wyniki.

  Odkąd zaczęliśmy to publikować, inni z Europy również obliczyli liczby i potwierdzili liczby.[1]

  Oto podsumowanie danych do 19 czerwca 2021 r.:

  Całkowite reakcje na eksperymentalną szczepionkę mRNA Tozinameran (kod BNT162b2, Comirnaty) firmy BioNTech/Pfizer: 7420 zgonów i 560 256 obrażeń do 19.06.2010 r.
  16133 Zaburzenia krwi i układu chłonnego, w tym 81 zgonów
  12 637 Zaburzenia serca, w tym 964 zgonów
  101 Wady wrodzone, rodzinne i genetyczne, m.in. 6 zgonów
  7000 Zaburzenia ucha i błędnika, w tym. 4 zgony
  265 Zaburzenia endokrynologiczne m.in. 1 śmierć
  8122 Choroby oka m.in. 17 zgonów
  51 030 Zaburzenia żołądka i jelit, w tym 348 zgonów
  155 486 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania, w tym 2290 zgonów
  468 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych, w tym 31 zgonów
  6110 Zaburzenia układu immunologicznego, w tym. 32 zgony
  17 549 Infekcje i infestacje, w tym. 762 zgonów
  6275 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach, m.in. 104 zgony
  13.249 dochodzeń, w tym 285 zgonów
  4162 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania, w tym. 139 zgonów
  79 125 Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej, w tym. 88 zgonów
  325 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) w tym 23 zgony
  100 895 Zaburzenia układu nerwowego, w tym 780 zgonów
  384 Ciąża, połóg i okres okołoporodowy, w tym 10 zgonów
  107 Problemy z produktem
  9928 Zaburzenia psychiczne, w tym 105 zgonów
  1765 Zaburzenia nerek i dróg moczowych, w tym 115 zgonów
  2696 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi, w tym. 3 zgony
  23 689 Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia, w tym 848 zgonów
  26 641 Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej m.in. 66 zgonów
  846 Okoliczności społeczne m.in. 10 zgonów
  281 Zabiegi chirurgiczne i medyczne m.in. 19 zgonów
  14 987 Choroby naczyniowe, w tym 289 zgonów
  Całkowite reakcje na eksperymentalną szczepionkę mRNA mRNA-1273 (CX-024414) firmy Moderna: 4147 zgonów i 122 643 urazów do 19.06.2021
  2239 Zaburzenia krwi i układu chłonnego, w tym. 29 zgonów
  3315 Zaburzenia serca, w tym 446 zgonów
  39 Wady wrodzone, rodzinne i genetyczne m.in. 3 zgony
  1454 Zaburzenia ucha i błędnika
  82 Zaburzenia endokrynologiczne m.in. 1 śmierć
  1883 Choroby oka, w tym 7 zgonów
  10 655 Zaburzenia żołądka i jelit, w tym 142 zgony
  33 936 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania, w tym 1759 zgonów
  209 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych, w tym 11 zgonów
  1117 Zaburzenia układu immunologicznego, w tym 5 zgonów
  3.835 Infekcje i infestacje, w tym. 234 zgonów
  2480 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach, m.in. 77 zgonów
  2670 dochodzeń, w tym 89 zgonów
  1297 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania, w tym 85 zgonów
  15131 Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej, w tym. 77 zgonów
  128 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) w tym 15 zgonów
  21 684 Zaburzenia układu nerwowego, w tym 424 zgonów
  255 Ciąża, połóg i okres okołoporodowy, w tym 2 śmierć
  20 problemów z produktem
  2437 Zaburzenia psychiczne, w tym 69 zgonów
  807 Zaburzenia nerek i dróg moczowych, w tym 52 zgony
  459 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi, w tym. 1 śmierć
  5640 Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia, w tym 399 zgonów
  6538 Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej, w tym 28 zgonów
  504 Okoliczności społeczne m.in. 13 zgonów
  397 Zabiegi chirurgiczne i medyczne m.in. 38 zgonów
  3432 Choroby naczyniowe, w tym 141 zgonów
  Reakcje ogółem na eksperymentalną szczepionkę AZD1222/VAXZEVRIA (CHADOX1 NCOV-19) z Oxford/AstraZeneca: 3364 zgonów i 793 036 obrażeń do 19.06.2010 r.
  9136 Zaburzenia krwi i układu chłonnego, w tym 132 zgony
  12135 Zaburzenia serca, w tym 396 zgonów
  95 Wady wrodzone, rodzinne i genetyczne m.in. 2 zgony
  8797 Zaburzenia ucha i błędnika
  309 Zaburzenia endokrynologiczne m.in. 2 zgony
  13.459 Choroby oczu, w tym 12 zgonów
  81 806 Zaburzenia żołądka i jelit, w tym 161 zgonów
  212 663 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania, w tym 891 zgonów
  525 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych, w tym 25 zgonów
  3085 Zaburzenia układu immunologicznego, w tym 11 zgonów
  17 791 Infekcje i infestacje, w tym. 217 zgonów
  7854 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach, w tym. 77 zgonów
  16.731 Dochodzeń, w tym. 79 zgonów
  9765 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania, m.in. 50 zgonów
  123 637 Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej, w tym. 45 zgonów
  332 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy) w tym. 8 zgonów
  169 286 Zaburzenia układu nerwowego, w tym 532 zgonów
  223 Ciąża, połóg i okres okołoporodowy, w tym 4 zgony
  103 Problemy z produktem
  14 931 Zaburzenia psychiczne, w tym 27 zgonów
  2809 Zaburzenia nerek i dróg moczowych, w tym 29 zgonów
  5967 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi
  26 631 Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia, w tym 387 zgonów
  36 457 Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej m.in. 22 zgony
  772 Okoliczności społeczne m.in. 4 zgony
  671 Zabiegi chirurgiczne i medyczne m.in. 16 zgonów
  17 066 Zaburzenia naczyniowe, w tym 235 zgonów
  Całkowite reakcje na eksperymentalną szczepionkę COVID-19 JANSSEN (AD26.COV2.S) firmy Johnson & Johnson: 541 zgonów i 33 331 obrażeń do 19.06.2021
  306 Zaburzenia krwi i układu chłonnego, w tym 16 zgonów
  496 Zaburzenia serca, w tym 56 zgonów
  14 Wady wrodzone, rodzinne i genetyczne
  177 Zaburzenia ucha i błędnika
  8 Zaburzenia endokrynologiczne m.in. 1 śmierć
  383 Choroby oka m.in. 3 zgony
  3086 Zaburzenia żołądka i jelit, w tym 23 zgony
  8761 Zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania, w tym 137 zgonów
  52 Zaburzenia wątroby i dróg żółciowych, w tym 4 zgony
  85 Zaburzenia układu immunologicznego
  392 Infekcje i infestacje, w tym. 13 zgonów
  320 Urazy, zatrucia i powikłania po zabiegach, m.in. 8 zgonów
  2003 dochodzenia m.in. 37 zgonów
  184 Zaburzenia metabolizmu i odżywiania, m.in. 10 zgonów
  5718 Zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łącznej, w tym. 17 zgonów
  16 Nowotwory łagodne, złośliwe i nieokreślone (w tym torbiele i polipy)
  7093 Zaburzenia układu nerwowego, w tym 68 zgonów
  9 Ciąża, połóg i okres okołoporodowy, w tym 1 śmierć
  9 Problemy z produktem
  355 Zaburzenia psychiczne m.in. 5 zgonów
  119 Zaburzenia nerek i dróg moczowych, w tym 8 zgonów
  114 Zaburzenia układu rozrodczego i piersi
  1130 Zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia, w tym. 43 zgony
  804 Zaburzenia skóry i tkanki podskórnej m.in. 2 zgony
  72 Okoliczności społeczne m.in. 3 zgony
  336 Procedury chirurgiczne i medyczne m.in. 26 zgonów
  1289 Choroby naczyniowe, w tym 60 zgonów

  [1] Te wartości łączne są szacunkami opartymi na raportach przesłanych do EudraVigilance . Sumy mogą być znacznie wyższe w oparciu o procent zgłaszanych działań niepożądanych. Niektóre z tych zgłoszeń mogą być również zgłaszane do baz danych działań niepożądanych w poszczególnych krajach, takich jak amerykańska baza danych VAERS i brytyjski system Yellow Card. Zgony są pogrupowane według objawów, a niektóre zgony mogą wynikać z wielu objawów.

 4. quasar says:

  Nie miałbym takich na wyrost optymistycznych nadziei… proszę nie zapominać, że wszyscy żyjemy na tej samej skorumpowanej od wielu wieków planecie, i w tym samym skorumpowanym świecie, świecie wpływów, władzy, wojen, i mamony, a im większa władza = tym większe skorumpowanie, i nikt tak jak człowiek, nie może osiągnąć aż tak głębokiego i mocnego stanu korupcji, tysiące lat to historia słabości i korupcji człowieka i ludzkości.

  Tylko Najwyższe, Najczystsze, Najmądrzejsze, i Najpotężniejsze Istnienie, BYT ŚWIĘTY, nie podlegający słabościom, korupcji, śmierci ani czasowi może dokonać zmian, by ludzkość mogła wejść na wyższy poziom świadomości, wiedzy, rozumienia, i umiejętności !

  • krnabrny1 says:

   Cóż, kolega wysoko stawia sobie poprzeczkę. Z moich osobistych doświadczeń wynika, że nie trzeba być bytem świętym , aby nie wziąć łapówki.:-)

   Jeśli jednak przyjmiemy retorykę kolegi, to może się z kolei okazać , że na Ziemi bytów świętych jest bardzo wiele:-)))

 5. krnabrny1 says:

  Dziwne czasy nastały, kiedy to o tym co dotyczy własnego kraju , więcej dowiem się z zagranicznych stron internetowych. Jednakże na czasy wpływu nie mamy, zatem narzekać nie powinniśmy!:-)

  Dziś mam dla Was prawdziwą perełkę!
  Artykuł o Polsce, na Amerykańskim portalu, który jest prowadzony z Francji:-))
  Jednakże i sama treść artykułu jest niezmiernie interesująca i skłania do głębszego zastanowienia. Polecam do przeczytania każdemu!

  https://www.sott.net/article/455045-The-next-shake-down-Israel-slams-Poland-for-30-year-limit-on-Jewish-property-recovery-oblivious-to-Palestinian-parallels

  Kolejny wstrząs: Izrael oskarża Polskę o 30-letni limit odzyskiwania mienia żydowskiego – nieświadomy palestyńskich paraleli
  Gilad Atzmon śr, 30 cze 2021 15:59 UTC

  Polska ogranicza odzyskiwanie mienia żydowskiego przez Parlament.

  Izrael ostro skrytykował ten środek po uchwaleniu go przez niższą izbę polskiego parlamentu.

  W 1948 r. ponad 700 000 Palestyńczyków zostało etnicznie wyczyszczonych przez nowo narodzone żydowskie „państwo”. Ta katastrofalna zbrodnia na tle rasowym nazywa się Nakba.

  „Izrael” wydaje się być zdenerwowany nowym polskim prawem, które wyznacza Żydom 30-letni termin na odzyskanie zajętego mienia. Ustawa ta nie została jeszcze zatwierdzona przez polski senat, ale izraelscy urzędnicy już nazywają ją „prawem Holokaustu”. Utrzymują, że jest to „niemoralne” i „hańba”.

  W zeszłym tygodniu izraelski minister spraw zagranicznych Yair Lapid przekonywał, że ustawa „ jest hańbą , która nie wymaże horroru ani pamięci o Holokauście”.

  Nie widzę, jaka część ustawodawstwa ingeruje w pamięć i okropności holokaustu. Właściwie uważam, że prymitywna próba wyciśnięcia z Polski miliardów dolarów w imię ludzkiej tragedii może mieć zgubny wpływ na ten rozdział historyczny i sposób, w jaki się go zapamiętuje.

  Polacy nie aprobowali ingerencji żydowskiego „państwa” w ich sprawy wewnętrzne. W piątek premier Polski Mateusz Morawiecki odpowiedział na Lapida, podkreślając: „Mogę tylko powiedzieć, że dopóki jestem premierem, Polska nie zapłaci za niemieckie zbrodnie: ani złotówki, ani euro, ani dolary”.

  Polski minister spraw zagranicznych powtórzył stanowisko Morawieckiego, argumentując, że uwagi Lapida były błędne. „Polska w żadnym wypadku nie ponosi odpowiedzialności za Holokaust, okrucieństwo dokonane przez niemieckiego okupanta także na obywatelach polskich pochodzenia żydowskiego”.

  W weekend kryzys wydawał się nasilać. W niedzielę Polska i „Izrael” wezwały ambasadora drugiej strony na spotkania, ponieważ przepaść między dwoma krajami nie wydawała się ustępować.

  Nie jestem w stanie osądzać, co jest słuszne, a kto jest zły w sprawach restytucji. Załóżmy, że nowe polskie ustawodawstwo jest „przerażającą niesprawiedliwością i hańbą, która szkodzi prawom ocalałych z Holokaustu i ich spadkobiercom”, jak mówi Lapid.W takim przypadku powinniśmy również oczekiwać, że Lapid żywo poprze Palestyńczyków, ich prawo powrotu i prawo do odszkodowania za kolosalne zbrodnie popełnione przeciwko nim w 1948 roku i później.

  W 1948 r. ponad 700 000 Palestyńczyków (znacząca większość rdzennej Palestyny) zostało poddanych czystkom etnicznym przez nowo narodzone żydowskie „państwo”. Ta katastrofalna zbrodnia na tle rasowym (obejmująca długą listę masakr ) nazywa się Nakba . Miało to miejsce niecałe cztery lata po wyzwoleniu Auschwitz.

  Podczas wojny 1948 i krótko po niej młody „Izrael” zniszczył palestyńskie miasta i wsie. Następnie wykorzystał prawodawstwoaby uniemożliwić Palestyńczykom powrót do ich domów i zastosować wszelkie możliwe środki w celu grabieży ich własności, wywłaszczając tych nielicznych Palestyńczyków, którzy przylgnęli do ich ziemi. Jednak „Izrael” nigdy nie przyznał się do swojego pierwotnego grzechu, jakim była czystka etniczna.

  Odnosząc się do sprawy moralnej, „Izrael” twierdzi, że reprezentuje żydowskie żądania restytucji w Polsce. Zastanawiam się, czy ta sama zasada nie powinna być stosowana wobec Palestyńczyków? Czy „Izrael” nie powinien zastosować tego samego prawa moralnego i uznać prawa Palestyńczyków do ich ziemi, wiosek, miast, pól i sadów?

  Podczas pobytu w Polsce to nazistowskie Niemcy sprowadziły katastrofę na żydostwo powiatowe. W Palestynie młode IDF i żydowskie grupy paramilitarne popełniły kolosalne zbrodnie na rdzennej ludności. Podczas gdy nazistowskie Niemcy przestały istnieć w 1945 roku, IDF wciąż jest z nami. Partia Pracy (która bezpośrednio utworzyła pierwszy rząd izraelski) nadal działa i jest nawet członkiem obecnej koalicji rządzącej. Partia Likud, będąca potomkiem Irgunu i Gangu Sterna (obaj zamieszani w jedne z najbardziej brutalnych masakr w Palestynie), jest zdecydowanie największą partią w izraelskim Knesecie. Instytucje izraelskie i syjonistyczne, które były odpowiedzialne za zbrodnię z 1948 r., nigdy nie przestały istnieć. Nigdy nie byli właścicielami swoich zbrodni, nie mówiąc już o pokucie.

  Ocaleni z Holokaustu otrzymywali na różne sposoby rekompensatę za zbrodnię popełnioną przeciwko nim przez Europejczyków. „Izrael” skorzystał z dużej umowy reparacyjnej z niemieckim rządem. Palestyńczycy jednak nadal żyją w więzieniach na wolnym powietrzu i obozach dla uchodźców, poddawani blokadom i ciągłym nadużyciom.

  Nadszedł czas, by „Izrael” przyznał się do swojej straszliwej przeszłości. Do tej pory „Izrael” powinien zaakceptować fakt, że sprawa palestyńska nie przemija ani nie rozpływa się w powietrzu. Jeśli „Izrael” dąży do pojednania z regionem, musi najpierw zastosować do siebie ten kodeks moralny, którego przestrzegania wymaga od Polski.

 6. krnabrny1 says:

  Mówią, nie rzucajcie pereł między wieprze, a dziś takiemu wieprzowi ja mnie trafiły się nawet dwie perły!:-)

  Coś się zaczyna zmieniać, pojawiają się artykuły o Polsce w zagranicznej prasie.
  Tutaj kolejny ciekawy artykuł wart polecenia z mojej strony!:-)

  https://www.sott.net/article/455055-Ex-Pres-of-European-Council-Tusk-returns-to-Polish-politics-denouncing-evil-ruling-conservative-party

  Były przewodniczący Rady Europejskiej Tusk powraca do polskiej polityki potępiając „złą” rządzącą konserwatywną partię

  Zosia Wanat

  Donald Tusk przemawia na kongresie Platformy Obywatelskiej 3 lipca 2021 r.
  Zmaltretowana opozycyjna Platforma Obywatelska postrzega Tuska jako potencjalnego wybawcę politycznego.

  Po siedmiu latach spędzonych w Brukseli Donald Tusk wraca do polskiej polityki i ma jeden cel – pokonać nacjonalistyczne Prawo i Sprawiedliwość (PiS).

  „Jestem z powrotem w 100 procentach” były polski premier i były Przewodniczący Rady Europejskiej powiedział w sobotę zjazd Platformy Obywatelskiej (PO), w niespokojnych liberalnej partii , którą założył w 2001 roku .

  Obecnie jest przewodniczącym Europejskiej Partii Ludowej, największego ugrupowania partii centroprawicowych w UE, ale dał jasno do zrozumienia, że ​​wraca do krajowej polityki, by poprowadzić oskarżenie przeciwko PiS – co spowodowało zepsucie stosunków z Brukselą dziękioskarżenia o odstępstwo od demokracji, podważanie praworządności, ograniczanie wolności mediów i rozpętanie ataków na społeczność LGBTQ+ .

  Komentarz: Ochrona dzieci przed wysoce zseksualizowanymi materiałami propagandowymi nie jest atakiem: UE ogłasza się „strefą wolności LGBTIQ” w odpowiedzi na to, że miasta w Polsce i na Węgrzech ogłaszają się „strefami wolnymi od propagandy LGBTQ”

  „Zło, które popełnia PiS, jest oczywiste, bezwstydne i trwałe. Dzieje się to każdego dnia, w niemal każdej sprawie” – powiedział 64-letni Tusk w emocjonalnym przemówieniu oskarżającym rząd i jego zwolenników o korupcję , starcia z UE i Polską. Partnerzy europejscy, ograniczanie praw kobiet, złe zarządzanie pandemią koronawirusa i negowanie zmian klimatycznych.

  Obecny szef partii Borys Budka ustąpił, by pozwolić Tuskowi na odzyskanie najwyższego stanowiska. Został oskarżony o słabą pracę w kierowaniu partią, która nie przejęła inicjatywy politycznej od czasu utraty władzy na rzecz PiS w 2015 roku.

  Komentarz: Bardziej prawdopodobne jest, że większość obywateli po prostu nie zgadza się z ich polityką, niż błędy partii, które mają coś wspólnego z brakiem zainteresowania. Nie wiadomo, czy przyciągnięcie tej unijnej celebryty w znacznym stopniu zmieni zdanie wyborców.

  – Przyszłość kraju i przyszłość PO stawiam ponad własne ambicje – powiedział Budka. „Donald Tusk wraca do polskiej polityki na moje zaproszenie i na moją prośbę”.

  Komentarz: Tuska zapewne zachęcili jego koledzy z UE, którym nie podoba się, że Polska odchodzi od linii partyjnej.

  Partia od dawna z utęsknieniem spoglądała na Tuska, który doprowadził Platformę Obywatelską do dwóch zwycięstw wyborczych i rządził Polską w latach 2005-2014 , widząc w nim kogoś, kto może ożywić partię.

  Ale nie jest jasne, czy szerszy elektorat podziela ten sam głód. Jedno z niedawnych badań wykazało, że ponad 60 procent respondentów stwierdziło, że nie powinien wracać do polskiej polityki.

  Dawni wrogowie

  PiS z pewnością odświeżą też oskarżenia, które nękały ostatnie dni rządów Tuska – że był na uboczu, nie rozumiał potrzeb zwykłych Polaków, nie miał ambitnych programów i że kilku ministrów odeszło po uwikłaniu w skandal po nagraniach ich rozmów w eleganckiej restauracji zostały opublikowane .

  Jego dawny wróg Jarosław Kaczyński, 72-letni lider PiS i de facto władca Polski, ujawnił tę linię ataku w wywiadzie na początku tego tygodnia. Oskarżył Tuska o powrót do Polski, bo jest leniwy i kocha Niemcy.

  – To brutalna prawda – powiedział Kaczyński. „Cała reszta z tym pytaniem i oczekiwaniem to trochę teatru, aby osłodzić ten powrót”.

  PiS organizuje w ten weekend własny zjazd partyjny, na którym Kaczyński zostanie ponownie wybrany na lidera. Jest jednak politycznie wrażliwy — rządząca koalicja Zjednoczonej Prawicy kierowana przez PiS jest pochłonięta wewnętrznymi walkami i w zeszłym tygodniu straciła formalną większość w polskim parlamencie .

  „Czy po prawie sześciu latach możemy mówić o sukcesie? Tak, możemy” – powiedział wiernym swojej partii Kaczyński , konkretyzując zmiany w polityce społecznej, międzynarodowej, kulturalnej i edukacyjnej. „Możemy powiedzieć w każdym obszarze”.

  Tusk określił zjazd PiS jako „groteskową grupę ludzi”.

  „To dość żałosna parodia dyktatury” – powiedział. „To nie jest przytłaczająca siła. To, co przytłacza, to nasz brak wiary i nasza słabość”

  Oznacza to, że Tusk powraca w czasach, gdy opozycja widzi szansę na załamanie się rządu i zmuszenie do przeprowadzenia wyborów przed planowanym terminem 2023 r. .

  Tusk będzie miał jego prace wyciąć dla niego w jednoczącej kłótnie partii opozycyjnych i dodając energii i optymizmu do grupy, która straciła wiarę w jego zdolność do wygrania. Platforma Obywatelska w sondażach wyprzedza Polskę 2050, nowe ugrupowanie utworzone przez katolickiego dziennikarza Szymona Hołownię , któremu udało się przyciągnąć niektórych polityków PO.

  Tusk powiedział, że wrócił, bo wierzy, że PO jest jeszcze w stanie wygrywać. „To, co najważniejsze w polityce, co jest dziś tak ważne, nie tylko dla PO, to odzyskanie wiary we własną sprawczość i możliwość wygranej. Ci, którzy nie wierzą we własne możliwości, nie wygrają; partia który nie wierzy w sens własnego istnienia, nie wygra” – powiedział.

  EPL nie wydała formalnego oświadczenia, ale wskazała, że ​​nie ma problemu z pozostaniem Tuskiem na stanowisku szefa grupy podczas powrotu do aktywnej polityki w Polsce.

 7. krnabrny1 says:

  Aby zamknąć całość powyższy artykuł ma również odnośnik do starszego artykułu, z 2017 roku, gdzie pojawiają się ciekawe informacje i ….CIEKAWE ZDJĘCIE!
  Zobaczenie tego zdjęcia po kliknięciu na link dużo zmieni…uprzedzam!:-)

  Donald Tusk zarzuca Polsce, że jest marionetką Putina. Zdjęcia z II wojny światowej mówią, że Tusk może być także marionetką swojej przeszłości
  Alex Christoforou
  The Duran
  Pon, 20 Lis 2017 21:26 UTC
  Donald TuskPrezydent UE oskarża rządzącą polską partię rusofobów o współpracę z Putinem.

  Unijny kleptokrata Donald Tusk mówi, że Warszawa jest marionetką Moskwy, ponieważ nie ulegnie dyktatowi UE.

  Przewodniczący Rady Europejskiej Tusk zasugerował, że rządząca partia Prawo i Sprawiedliwość jest „marionetką Putina” i tylko forsuje rosyjskie interesy.

  Tusk napisał na swoim Twitterze w niedzielę…
  „Ostry spór z Ukrainą, izolacja w Unii Europejskiej, odejście od praworządności i niezależności sądownictwa, atak na sektor pozarządowy i wolne media”.

  „Strategia Prawa i Sprawiedliwości czy plan Kremla? Zbyt podobny, by dobrze spać”.
  Linia Tusk wie co nieco o byciu „marionetką” dyktatora. Oto Donald Tusk na zdjęciu obok swojego dziadka SS… Zbyt podobny, żeby dobrze spać…

  https://www.sott.net/image/s21/433471/large/Donald_Tusk_and_grandfather.jpg
  Ojciec SS Donald Tusk SSPrzez Tigr.net …

  Co kryje się za determinacją nowego szefa Unii Europejskiej, świat jeszcze się nie nauczył. Jednak determinacja dziadka Donalda Tuska, Józefa, znana jest w Europie z pierwszej ręki. Był wspólnikiem Adolfa Hitlera i służył w rezerwowym szwadorze śmierci SS. Informacje te wyciekły do ​​mediów podczas tzw. „wojny materiałów kompromitujących”, która rozpoczęła się podczas wyborów prezydenckich w Polsce w 2005 roku.
  Jabłko nie spada daleko od drzewa.
  ( ZeroHedge ) – Usuwanie winy przez bramę Rosji nabiera tempa w całej Europie … a teraz jest on popierany przez nikogo innego, jak przewodniczącego Rady Europejskiej Donalda Tuska.

  W jakim jest bezprecedensowy atak przez lidera UE w państwie członkowskim posiedzenia rządu , raporty Bloomberg , że Tusk wyraźnie sugeruje rządzącej partii PiS jest jedynie „marionetką Putina” i po prostu przekazywanie rosyjskich interesów …

  „Spółgłoska ostra spór z Ukrainą , izolacja w Unii Europejskiej, odejście od praworządności i niezależności sądownictwa, atak na sektor pozarządowy i wolne media” – napisał w niedzielę na swoim osobistym koncie na Twitterze Tusk.

  „Strategia Prawa i Sprawiedliwości czy plan Kremla? Zbyt podobny, by dobrze spać”.

  Ten agresywny tweet pojawia się zaledwie kilka dni po paradach z okazji Dnia Niepodległości w Polsce, które „uruchamiały” media głównego nurtu na całym świecie… jako dziesiątki tysięcy ludzi, wymachujących dziesiątkami tysięcy biało-czerwonych flag narodowych, młodych i starych, ze wszystkich środowisk, z całe rodziny wychodzą na ulice.

  Jak opisaliśmy wcześniej , dla zachodnich mediów są to naziści, rasiści, antysemici i islamofobowie. Obrzydliwość dla Unii Europejskiej.

  To, co w Polsce ma wydźwięk pozytywny (patriotyzm, wiara, rodzina), ma negatywny w Europie Zachodniej i odwrotnie. Migranci, LGTBQ i gender mainstreaming nie są mile widziane na obszarze między Odrą a Bugiem.Wartości UE nie mogą odbiegać od wartości Polski i odwrotnie.

  Oczerniany przez zachodnie media Marsz Niepodległości był przychylnie relacjonowany przez polski rząd i inne media ogólnopolskie, z wyjątkiem tych, które są skrajnie lewicowe i bardzo proeuropejskie. Ci pierwsi podkreślali pozytywne aspekty tego wydarzenia, ci drudzy tylko szukali incydentów, aby je rozdmuchać i przyłączyli się do chóru swoich zachodnich odpowiedników w potępianiu „faszystów” i „białych suprematorów” .

  36-milionowy naród w sercu Europy (tj. z populacją w przybliżeniu wielkości Hiszpanii) rzuca rękawicę establishmentowi UE i jej poglądowi na jedność europejskąoparty na kulturowej i religijnej obojętności oraz antynacjonalizmie.

  Jak zauważa Bloomberg, tweet Tuska to ostatnia salwa w wojnie na słowa między Polską a UE, gdy w Brukseli narastają obawy, że rząd Warszawy zmierza w kierunku autorytarnych rządów. Dodaje też do spekulacji, że 60-letni były premier Polski planuje powrót do polityki wewnętrznej, gdy jego kadencja jako przewodniczącego spotkań liderów UE wygaśnie w 2019 roku, czyli w tym samym roku, w którym kończy się kadencja obecnego parlamentu i rządu w Polsce.

  W piątek premier Beata Szydło skrytykowała swoich kolegów przywódców i ustawodawców z bloku za wyważenie sankcji wobec narodu nad działaniami antydemokratycznymi i zasugerowała, że ​​nie są uczciwi. Parlamentu Europejskiegopowiedział w zeszłym tygodniu, że przeanalizuje możliwe sankcje wobec Polski za odstępstwo od demokracji. To otwiera drugi front UE przeciwko Warszawie po tym, jak w zeszłym roku Komisja Europejska wszczęła śledztwo w sprawie praworządności w prawicowej partii Prawo i Sprawiedliwość z powodu obaw o niezawisłość sędziów.

  „Nie mogę nie powiedzieć premierom, że powinniśmy się szanować, że powinniśmy zabiegać o to, aby nasze rodziny polityczne miały szacunek dla innych krajów w debacie publicznej, w Parlamencie Europejskim i w innych instytucjach europejskich” – powiedział Szydło dziennikarzom. w Göteborgu w Szwecji, przed spotkaniem z jej odpowiednikami z UE 17 listopada.

  „Debaty powinny opierać się na prawdzie”.

  Jak konkludujemy wcześniej ,w czasie, gdy Sowieci tworzyli komunistyczny system polityczny w Europie Środkowej, ktoś powiedział (ktoś przypisał te słowa samemu Stalinowi), że komunizm pasuje do narodu polskiego jak siodło do krowy. Czy próba europeizacji Polaków to kolejna próba siodłania krowy?

Wypowiedz się