BIO-FASZYZM jako narzędzie do BIO-CYFROWEJ transformacji GATUNKU LUDZKIEGO ?!!! część II

Panoramiczne i systemowe poskładanie wielu „puzli” informacji, aktualnej wiedzy i przypuszczeń, odnośnie obecnej plandemii i szczepień, które są tak naprawdę jedynie bio-faszystowskimi narzędziami do bio-cyfrowej transformacji gatunku ludzkiego –  w części II rozmowy Jamesa Corbetta  z Reinerem Fuellmichem.

Redakcja KIP

Opublikowano za: #UszyDuszy #EfektSetnejMalpy

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Kilka ciekawych informacji…w temacie:-))))

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/breaking-news-germany-declares-cyber-catastrophe

  AKTUALNE WIADOMOŚCI: NIEMCY DEKLARUJĄ „CYBER-KATASTROFĘ”
  10 LIPCA 2021

  Rada okręgowa we wschodnich Niemczech ogłosiła katastrofę po tym, jak jej systemy komputerowe zostały sparaliżowane przez atak hakerski, co według federalnego organu nadzoru cyberbezpieczeństwa było pierwszą w historii „cyberkatastrofą” w kraju.

  Hakerzy wyeliminowali operacje informatyczne gminy Anhalt-Bitterfeld w stanie Saksonia-Anhalt we wtorek, 6 lipca, potwierdził rzecznik w sobotę 10 lipca.

  „Jesteśmy prawie całkowicie sparaliżowani”, powiedział rzecznik, dodając, że jego biura prawdopodobnie pozostaną offline w przyszłym tygodniu i nie podając, kiedy usługi zostaną wznowione.

  Gmina odmówiła komentarza na temat tożsamości napastnika lub żądania okupu, powołując się na dochodzenie policyjne. Źródła bezpieczeństwa twierdzą, że niemieckie samorządy często korzystają z przestarzałych i źle utrzymanych systemów oprogramowania, które mogą być szeroko podatne na cyberataki.

  Wiejski okręg Anhalt-Bitterfeld, liczący 157 000 mieszkańców, na razie nie jest w stanie wypłacać świadczeń socjalnych. Jego następująca deklaracja katastrofy jest formalnym krokiem, który pozwala mu wezwać pomoc federalną.

  Cyberatak jest ostatnim z serii incydentów wymierzonych w infrastrukturę publiczną, w tym niedawnego usunięcia amerykańskiego rurociągu kolonialnego, podczas gdy szantażyści atakowali również szeroko stosowane aplikacje informatyczne za pomocą ataków ransomware.

  Niemiecka agencja ds. bezpieczeństwa cybernetycznego BSI poinformowała, że ​​wysłała zespół kryzysowy do Anhalt-Bitterfeld. Rzecznik powiedział, że chociaż inne władze lokalne padły ofiarą cyberataków, żaden nie ogłosił w rezultacie katastrofy.

  Zaledwie wczoraj, 9 lipca, Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) przeprowadziło „symulację cyberataku”, która udawała, że ​​doszło do masowego ataku cybernetycznego na globalny łańcuch dostaw. Zebrał elementy z największych światowych korporacji, banków, rządów na szczeblu federalnym i stanowym, a nawet agencji wywiadowczych, takich jak CIA, aby poradzić sobie z „symulowanym atakiem” w czasie rzeczywistym i uczyć się od siebie nawzajem, jak takie rzeczy mogą być załatwione.

  Istniały powszechne spekulacje, że to „ćwiczenie” może stać się rzeczywistością, ponieważ po podobnym ćwiczeniu, które „symulowało atak biologiczny”, COVID-19 nagle pojawił się na całym świecie, powodując spustoszenie. Zostało to wyśmiane jako zwykły zbieg okoliczności.

  Czy dzisiejsza „cyberkatastrofa” w Niemczech jest początkiem kolejnego takiego „zbiegu okoliczności”? Bądźcie czujni.

  ____________________________

  I druga informacja, z tego samego źródła:

  Australijska stacja telewizyjna donosi, że „DZIŚ JEST PIERWSZY PEŁNY DZIEŃ NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA”, ponieważ informuje o nowych blokadach.

  10 LIPCA 2021

  Australijska stacja telewizyjna donosi, że „DZIŚ JEST PIERWSZY PEŁNY DZIEŃ NOWEGO PORZĄDKU ŚWIATA”, ponieważ informuje o nowych blokadach
  Reporter Steve Hart ze stacji telewizyjnej Nowej Południowej Walii „10 News First” doniósł australijskim widzom, że „Dzisiaj jest pierwszy pełny dzień Nowego Porządku Świata”, posłusznie relacjonując drakońskie blokady i utratę wolności niegdyś dumnego i wolnego obywatele.

  Podając szczegóły na temat nowych blokad, oszukańczego planu przestępczego znanego jako reporter „COVID-19”, Hart, jak dobry mały etatystyczny dron komunistów, nakreślił:

  Spotkania plenerowe są ograniczone do: Dwóch osób

  Ćwiczenie: W promieniu 10 km od domu

  Przeglądanie w sklepach: ZABRONIONE

  Jedna (1) osoba na gospodarstwo domowe dziennie może angażować się w Niezbędne Zakupy (Żywność i Zaopatrzenie)

  Pogrzeby: ograniczone do dziesięciu (10) osób

  Tutaj obejrzyj transmisję dla siebie:
  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/FirstFullDayOfTheNEW-WORLD-+ORDER.mp4

  Australia jest w stanie zrobić ten nonsens swoim obywatelom, ponieważ kilka lat temu wyłudziła tych obywateli z broni, kierując apelami opartymi na emocjach po tym, jak jeden wariat zastrzelił kilka osób. Masy nigdy nie zadały sobie trudu, by zdać sobie sprawę, że kiedy zostaną rozbrojone, ich własny rząd zrobi takie rzeczy. Ale oto jest.

  Tak dzieje się z ludźmi, którzy rezygnują z nadane im przez Boga prawo do posiadania broni do samoobrony.

  Dzieje się tak również, gdy ludzie nie zwracają uwagi na rzeczywiste fakty i zamiast tego piją Kool-Aid rządowej propagandy o chorobie, która ma 99,8% przeżywalności.

  COVID: SZCZEPIONKA TAK BEZPIECZNA, ŻE MUSISZ BYĆ ZAGROŻONY, ABY JĄ ZAŻYĆ, W PRZYPADKU CHOROBY TAK ŚMIERTELNEJ, ŻE MUSISZ BYĆ TESTOWANY, ABY WIEDZIEĆ, CZY JESZCZE JEST.

  Cała ta sprawa to celowe oszustwo, popełnione przez opętanych władzą maniaków, mające na celu kradzież wolności ludzi poprzez propagandę poprzez POMPOWANIE choroby, która nie jest bardziej śmiertelna niż paskudny sezon grypowy.

  Australijczycy muszą przeciwstawić się temu, inaczej to się nigdy nie skończy.

 2. krnabrny1 says:

  Zaczyna pękać coraz mocniej, te filmy trzeba zobaczyć, żeby się nauczyć jak nie działać.

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/video-breaking-news-complete-societal-collapse-in-south-africa-rioters-being-shot-dead-by-armed-citizens-after-police-pull-back-looters-being-whipped-in-the-streets

  WIDEO – WIADOMOŚCI Z DATY: CAŁKOWITY UPAS SPOŁECZNOŚCI W POŁUDNIOWEJ AFRYCE – BIBLIŚCI ZOSTALI ZATRZYMALI PRZEZ UZBROJNYCH OBYWATELI PO wycofaniu się policji; Szabrownicy **bici** na ulicach
  12 LIPCA 2021

  WIDEO – WIADOMOŚCI Z DATY: CAŁKOWITY UPAS SPOŁECZNOŚCI W POŁUDNIOWEJ AFRYCE – BIBLIŚCI ZOSTALI ZATRZYMALI PRZEZ UZBROJNYCH OBYWATELI PO wycofaniu się policji; Szabrownicy **bici** na ulicach

  Republika Południowej Afryki znajduje się w trakcie totalnego upadku społecznego, gdy wędrujące bandy buntowników rozbijają, plądrują i palą firmy w mieście Durban. Rząd ogłosił, że „utracił kontrolę”. Uzbrojeni obywatele strzelają do uczestników zamieszek, chwytając niektórych i BICZAJĄC ICH na ulicach.

  Durban w RPA pogrążony jest dziś w chaosie, w którym dziesiątki tysięcy ludzi przeprowadza zamieszki, plądrują, miażdżą i palą. Początkowo zaczęło się jako protest przeciwko „Uwolnić Zumę”. Były prezydent został skazany na 15 miesięcy więzienia za obrazę sądu. Protesty niemal natychmiast przekształciły się w przestępcze „dostać gówno za darmo”

  Grupy uzbrojonych obywateli muszą OTWIERAĆ OGNIWA do szalejących grup buntowników i faktycznie strzelają do nich na ulicach!

  TUTAJ:
  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/SouthAfricaArmedCitizensFireOnRioters-2.mp4

  I tu:
  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/SouthAfricaArmedCitizensFireOnRioters.mp4

  Całe centra handlowe były i nadal są Zrabowane.

  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/SouthAfrica-EntireMallsLooted.mp4

  Dzicy są tak bezczelni, że kradną nawet wózki widłowe, aby ukraść więcej, niż mogą unieść.

  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/SouthAfricaLooters-Fork-Truckloads.mp4

  Uzbrojone grupy obywateli rzucają BOMBY OGNIOWE w szabrowników, których pojazdy pokazują mnóstwo zrabowanych towarów.

  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/SouthAfrica-LootersGETTING-FIRE-BOMBED.mp4

  Szabrownicy, którzy zostali schwytani, są dosłownie biczowani na ulicach!

  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/SouthAfrica-Looters-Being-WHIPPED-in-the-streets.mp4

  W dzielnicach mieszkaniowych Szabrownicy są BEATEN BLOODY z nietoperzami:

  Prawie wszędzie panuje zupełny chaos i WSZYSTKO wybuchło w ciągu DWÓCH GODZIN .

  Z godziny na godzinę jest coraz gorzej, rozprzestrzeniając się na inne miasta.

  ___FILMÓW Z UAKTUALNIEŃ NIE UDAŁO MI SIĘ WKLEIC, DOSTĘPNE NA STRONIE____

  AKTUALIZACJA 11:34 EDT —

  Republika Południowej Afryki wzywa swoją ARMIĘ do próby przywrócenia porządku:

  Zamieszki są tak złe, że policja w POJAZDACH PANCERNYCH faktycznie musiała…

  Później policja zaczęła OTWIERANIE OGNIA Z ŻYWEJ AMUNICJI, używając karabinów i KURTÓW przeciwko uczestnikom zamieszek:

 3. krnabrny1 says:

  Jeszcze jedna ciekawostka w temacie. W U.S.A. w sposób nielegalny instalowane są punkty szczepień w okolicach szkół, najcześciej na tyłach, na boiskach, wszystko pod ochroną wojska. Bez jakiejkolwiek zgody szkoły czy wiedzy rodziców. Dzieci są po prostu przechwytywane i wyprowadzane na szybciutkie szczepienie.

  Straszliwa to sprawa!

  A tutaj film pokazujący ten proceder:
  https://www.bitchute.com/video/B58cQ5biRe4E/

Wypowiedz się