Wojna nasila się podczas gdy kabał celuje w powracającego Trumpa

Mafia chazarska próbowała w satanistyczny dzień 6 czerwca (66) obalić oddolny ruch , mający na celu usunięcie prezydentury oszukańczo umieszczonego Joe Bidena.

Po przemówieniu Donalda Trumpa na żywo w Karolinie Północnej dzień wcześniej, gdzie twierdził, że sfałszowane wybory były “zbrodnią stulecia”, media mainstreamowe próbowały przedstawić go jako złamanego i niezdolnego. Irytując zwolenników Trumpa, przyniosło to odwrotny skutek.

Oznacza to, że wojna o wytropienie i zabicie wszystkich członków tego kabała nasiliła się, zgadzają się źródła MI6, CIA i Pentagonu.

Trump na wyświetlaczu był prawdziwy, a nie jego sobowtór z luźnym podbródkiem, potwierdzają źródła NSA. Demokratycznie wybrany prezydent Stanów Zjednoczonych może uznać działania wojskowe przeciwko nielegalnemu reżimowi Bidena za jedyną pozostałą opcję.

Trump próbował uspokoić zwolenników, sugerując start w 2024 roku. Zwrócił również uwagę komentarzami na temat powrotu do Białego Domu wcześniej niż ludzie oczekują i odpowiedział na pytania podczas wywiadu dotyczące “interesującego” pomysłu przystąpienia do wyścigu do parlamentu w 2022 aby zostać przewodniczącym i dokonać impeachmentu Bidena.

Kabał zdaje się mieć nadzieję, że jakiekolwiek opóźnienie da im czas aby trwale ugruntować swój satanistyczny uchwyt w USA. Coraz więcej dowodów pokazuje, że zamierzają to osiągnąć mordując większość Amerykanów toksycznymi szczepionkami.

Zostało to potwierdzone przez informatora z Pfizer, który skontaktował się z wywiadem 5 Oczu w zeszłym tygodniu i opisał szczegółowy sposób w jaki ich szczepionka ma zabijać ludzi.

Według MI6:

“Poddane wzaemnej ocenie badanie kliniczne przeprowadzone wewnątrz firmy Pfizer budzi poważne obawy dotyczące dystrybucji w całym ciele i akumulacji w wielu narządach i mózgu białek kolcowych utworzonych przez szczepienia mRNA. Szczepienie trafia do mięśnia naramiennego aby następnie zostać wydalone przez lokalny układ limfatyczny.

Układ limfatyczny następnie rozprzestrzenia pozostałość (tak zwane białko kolcowe) do płuc, wątroby, serca i mózgu. Jest bardzo silnie toksyczne i oczekuje się, że spowoduje powszechną przyczynowość i śmierć. Artykuł jest obszerny, bardzo szczegółowy i techniczny. Wymagałoby to specjalistycznego oka, co może podważyć wszystko co znamy do tej pory.”

To jest informacja wywiadowcza dająca wojsku podstawy do działania strzelaj aby zabić“, powiedziało źródło MI6. Już siedem nakazów śmierci zostało podpisanych, a to dopiero początek.”

Obserwujemy cię od lat, na początku odrzuciliśmy cię jako teoretyka spiskowego, ale teraz mamy techniki śledcze, które potwierdzą twoje twierdzenie, że jest element [w klasie rządzącej], który jest ludobójczy“, powiedziało Mi6 temu pisarzowi.

Dowody śledcze wskazują na Suwerenny Zakon Wojskowy Malty jako ramię egzekucyjne tego ludobójstwa. Pamiętacie te loga morderczej korporacji umbrella, firmy Rothschildów w Szanghaju i ich podobieństwo do krzyża maltańskiego?

Rozłamowi członkowie Rycerzy Maltańskich potwierdzają, że Suwerenny Zakon Wojskowy Malty popełnia masowe mordy. Innymi słowy, następujące osoby muszą zostać upolowane i zabite lub zabrane na przesłuchanie, jeśli to możliwe:

https://www.orderofmalta.int/government/sovereign-council/

Pamiętajcie, że to ludzie, którzy zastąpili papieża Franciszka oszustem w masce, który wzywa każdego człowieka na Ziemi do zaszczepienia. To wezwanie jest wysyłane pomimo wielu informatorów, którzy zgłaszają się i ostrzegają, że szczepionki mRNA są niebezpieczne.

Oni również forsują te szczepionki, mimo że wnioski o wolność informacji wysłane do 60 odpowiednich agencji rządowych i międzynarodowych, w tym CDC, WHO i Health Canada ujawniają, że żadne z nich nie ma dowodu, że covid 19, powód szczepionek, nawet istnieje.

Władze wojskowe doszły do wniosku: Różne rządy cywilne wykazują zdumiewającą naiwność w całej tej sprawie i mocno podejrzewamy, że wiele z nich znajduje się pod przymusowym i kontrolnym kompromisem lub są odbiorcami zachęt“. Innymi słowy, są oni przekupieni, szantażowani lub zastraszani.

To jest jak wyrywanie zębów, próba pozbycia się tych rządów. Początkowo nie dbają o to, że dopuszczają się zdrady stanu. Ludzie kierujący cywilnymi rządami świata muszą zostać wyciągnięci na ulice i rozstrzelani, dodają źródła.

Niemniej jednak, kampania militarna i informacyjna przeciwko forsującym pandemiczne szczepionki jest wygrywana. Rewelacje na temat Anthony ego Fauci finansującego tworzenie wirusów wywołujących pandemię są teraz powtarzane w całej ekosferze informacji.

Fauci, Bill Gates, Klaus Schwab i wielu innych przestępców stojących za tym planem zostało już aresztowanych lub straconych, twierdzą źródła CIA, Mossadu, MI6 i Pentagonu.

Według źródeł agencji, nakazy śmierci zostały również podpisane dla następujących osób:

Były sekretarz brytyjskiego gabinetu i czołowy niemiecki agent Mark Sedwill,

https://en.wikipedia.org/wiki/Mark_Sedwill

Obecny sekretarz gabinetu Simon Case:

https://en.wikipedia.org/wiki/Simon_Case

Sekretarz rządu Irlandii Martin Frazer:

https://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Fraser

Victor Ashe, szef Amerykańskiej Rady Gubernatorów ds. Radiofonii i Telewizji,

https://en.wikipedia.org/wiki/Victor_Ashe

Inni na liście to Justin Trudeau, Chrystia Freeland, Jack Abramoff, Karl Rove, Adam Schiff, Kamala Harris, Doug Emhoff, Prokurator Generalny Merrick Garland, marionetka Hillary Clinton  Lorraine Fine, Gwendolyn Waymark i Eva Teleki.

Odejście Yossi Cohena ze stanowisko szefa izraelskiej agencji szpiegowskiej Mossadu jest powodem zakończenia ochrony powyższych osób, podają źródła Mossadu.

https://www.debka.com/the-steep-drop-in-natanz-nuclear-production-may-be-mossad-chief-cohens-parting-shot/

Usunięcie Izraelskiego ministra  przestępczości Benjamina Netanjahu to kolejny powód dlaczego domino upada, podają źródła.

Według  wyższego rangą źródła Mosadu, obecny ciąg myśli w jego agencji jest taki, że rodzina Rothschildów jest pełna psychopatów…Nie negocjujesz z terroryzmem … ludność żydowska jest niszczona przez tę grupę, która używa ich jako ludzkiej tarczy.”

Oczywiście frakcja mafii chazarskiej stojąca za tymi wkrótce usuniętymi osobami nie odejdzie bez walki.

W dniach 11-13 czerwca zbierają swoich marionetkowych przywódców G7, aby promować: Odnowione zaangażowanie Ameryki na rzecz naszych sojuszników i partnerów i zjednoczenie światowych demokracji, według fałszywego Bidena. Nieważne, że te kraje przestały być demokratyczne.

https://www.theguardian.com/us-news/2021/jun/07/biden-to-affirm-us-uk-special-relationship-at-g7-meeting-with-johnson

Grupa ta forsowała nową zimną wojnę z Chinami jako wyznaczonym wrogiem. Liczą na to, że Recep Erdogan i Rosja przyłączą się do nowego dżihadu przeciwko Chinom.

16 czerwca w Genewie odbędzie się spotkanie z rosyjskimi przywódcami, mające na celu zachęcenie ich do przyłączenia się do nich. Szwajcaria może nawet zamknąć swoją przestrzeń powietrzną podczas spotkania z powodu gróźb wysadzenia ich w powietrze.

https://tass.com/world/1296731

Aby zachęcić Rosję do przyłączenia się do nich, wstrzymano starania o zablokowanie gazociągu Nordstream II, który dostarczy rosyjski gaz do Niemiec.

Oczywiście Rosjanie tego nie kupują.  Istniejący system stosunków międzynarodowych i ramy bezpieczeństwa są systematycznie niszczone. Zmniejsza się rola organizacji międzynarodowych jako instrumentów zbiorowego podejmowania decyzji w dziedzinie bezpieczeństwa tak opisuje sytuację wiceminister obrony Rosji, generał pułkownik Aleksandr Frołow.

https://www.rt.com/russia/525561-new-world-order-emerges/

Rosjanie od dawna twierdzą, że chcą systemu wielopoziomowego i nie planują być młodszymi partnerami w nowej zimnej wojnie z Chinami, podają źródła FSB.

Chińczycy ze swojej strony zauważają, że Stany Zjednoczone są jedynym krajem, który odrzuca Konwencję ONZ o prawach dziecka, takich jak:

Życie, przetrwanie i rozwój

Ochrona przed przemocą, nadużyciami lub zaniedbaniem

Edukacja, która pozwala dzieciom realizować swój potencjał

Bycue wychowywanym przez rodziców lub mieć z nimi związek

Wyrażanie swoich opinii i bycie wysłuchanym.

Zauważają również, że Stany Zjednoczone ratyfikowały tylko 14 ze 190 międzynarodowych konwencji pracy, masakrowały rdzennych Amerykanów i regularnie bombardowały zagranicznych cywilów.

http://www.xinhuanet.com/english/2021-06/03/c_139987493.htm

Chińczycy i Rosjanie są również w pełni świadomi, że kontrolerzy nieuczciwego amerykańskiego reżimu to ci, którzy prowadzą wojnę zarazkową przeciwko większości ludzkości.

W zeszłym tygodniu rzecznik chińskiego MSZ Wang Wenbin podjął ofensywę przeciwko korporacyjnym mediom propagandowym kabała chazarskiej mafii, celując w korespondenta Wall Street Journal ds. bezpieczeństwa narodowego Michaela R. Gordona, zauważając:

Niedawno Michael R. Gordon, amerykański dziennikarz, cytując tak zwany ‘wcześniej nieujawniony raport amerykańskiego wywiadu’, wskazał [na] naciągany związek między ‘trzema chorymi pracownikami’ w laboratorium Wuhan a epidemią Covid-19“, zanim dodał. “Dziewiętnaście lat temu, to właśnie ten reporter wymyślił fałszywe informacje, powołując się na bezpodstawne źródła na temat irackiej ‘próby zdobycia broni jądrowej’, co bezpośrednio doprowadziło do wojny w Iraku.

https://www.fmprc.gov.cn/mfa_eng/xwfw_665399/s2510_665401/t1881482.shtml

https://www.rt.com/news/525738-lab-leak-iraq-wmd-china/

Sytuacja jest taka, że rosnąca grupa polityków głównego nurtu wskazuje winę na prawdziwych winowajców w  rodzinach mafii chazarskiej, takich jak Rothschild i Rockefelleriwie. Tutaj możecie zobaczyć holenderskiego polityka mówiącego, że Rockefellerowie zaplanowali to w 2010 roku.

https://www.bitchute.com/video/W5S3GysQOVEs/

Więcej ujawnienia można zobaczyć tutaj:

https://www.zerohedge.com/covid-19/3-points-media-still-getting-wrong-about-wuhan-lab-theory-documents-prove-it

Ponieważ wysiłki mafii chazarskiej by obwinić Chiny za ich pandemię i wykorzystać to jako pretekst do nowej zimnej wojny zawodzą, możecie być pewni, że mają inne nikczemne plany.

Na przykład w lipcu Światowe Forum Ekonomiczne – które notorycznie ćwiczyło obecną “pandemię” kilka miesięcy przed jej rozpoczęciem – przygotowało na lipiec grę wojenną o nazwie “cyber-poligon“. Ta gra “symuluje” cyberatak na istotną infrastrukturę, który doprowadziłby do zamknięcia globalnego łańcucha dostaw, a przynajmniej łańcuchów dostaw w niektórych krajach. Już widzieliśmy jak “cyberataki” zamykają rurociągi i odcinają dostawy mięsa. Ataki “Ransomware” to także “zamykanie szkół, opóźnianie chemioterapii i wykolejanie codziennego życia.”

https://www.zerohedge.com/commodities/cyber-attack-hits-jbs-global-meat-processing-operations

https://www.msn.com/en-us/news/us/ransomware-attacks-are-closing-schools-delaying-chemotherapy-and-derailing-everyday-life/ar-AAKJbek

Mamy również dowody, że produkują niedobory wody w miejscach takich jak Kalifornia.

https://eraoflight.com/2021/06/06/california-state-water-board-is-manufacturing-a-drought-by-draining-reservoirs-into-the-ocean/

Możecie być pewni, że to tylko przedsmak ich planowanej operacji szantażu przeciwko światowej infrastrukturze gospodarczej.

W mediach korporacyjnych trwa również coraz bardziej agresywna kampania kosmitów z kosmosu, co jest dobrym znakiem, że przygotowują się do rozpoczęcia swojej długo planowanej kosmicznej opery “inwazji obcych“,

https://www.msn.com/en-us/news/politics/close-encounters-democrats-and-republicans-unified-in-taking-ufos-seriously/ar-AAKADYm?ocid=uxbndlbing

Aby temu zapobiec, decydujący byłby ruch wojskowy przeciwko BlackRock, Vanguard i State Street, ponieważ te fronty kabała kontrolują 88 procent korporacji, które są obecnie notowane na S&P 500. Zróbcie nalot  na te fundusze i zdobądźcie nazwiska i adresy osób, które je posiadają i możemy to zakończyć.

W przeciwieństwie do dystopijnego świata zimnej wojny, chorób i chaosu, na który ci tak zwani przywódcy naciskają, spójrzmy na to co proponują Białe Kapelusze.

Wzywają do pokoju na świecie i masowej kampanii na rzecz położenia kresu ubóstwu i zaprzestania niszczenia środowiska, a ludzie słuchają. Na przykład tutaj jest widoczny znak, że szykuje się masowa kampania na rzecz ratowania przyrody.

https://www.unep.org/resources/state-finance-nature

Ponadto, chiński prezydent Xi Jinping powiedział w sobotę: Społeczność międzynarodowa powinna współpracować z bezprecedensowymi ambicjami i działaniami, aby dążyć do sprawiedliwego i rozsądnego systemu globalnego zarządzania środowiskiem, w którym korzystna jest współpraca i promowanie zrównoważonego rozwoju ludzkości.

http://www.xinhuanet.com/english/2021-06/05/c_139990824.htm

Stowarzyszenie Białego Smoka (WDS) wydało jeszcze ambitniejsze oświadczenie, w którym mówi:

Jeśli ludzkość zakończy swoje wojenne drogi, kwarantanna na planecie zostanie zniesiona. Następnie możemy skolonizować wszechświat, aby wywołać nową eksplozję kambryjską i zwiększyć ilość i różnorodność ziemskiego życia kwadrylion razy. Nawet jeśli nie możemy wyjść poza świat, postaramy się osiągnąć równoważnik, uprawiając ziemię organicznie, jak zamienianie żołędzia w drzewo dębowe.”

Propozycja wysunięta przez WDS polega na tym, aby   organizacja planowania przyszłości z rocznym budżetem w wysokości bilionów dolarów pracowała realistycznie, aby spróbować zmienić planetę w raj.

Kluczem do tego wszystkiego jest zmuszenie tajnych władców w Szwajcarii do zaakceptowania wyzwolenia planety. Jeśli spróbują zachować obecną dystopię świata, zostaną zniszczeni.

7 czerwca 2021

Autor: Benjamin Fulford, Stowarzyszenie Białego Smoka

Źródło: https://benjaminfulford.net/2021/06/07/war-intensifies-as-cabal-takes-aim-at-returning-trump/

Opublikowano za: https://meditation539.com/2021/06/10/benjamin-fulford-wojna-nasila-sie-podczas-gdy-kabal-celuje-w-powracajacego-trumpa/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Wszystko powyżej dotyczy tego samego Pana Trumpa, który wystąpił w pampersie i w spodniach tyłem na przód?
  Jeśli tak, to redakcja sięga dna, publikując takie artykuły, jeśli nie, to moja pomyłka:-)

  • Klub Inteligencji Polskiej says:

   Panie Krnabrny1, nie ma Pan podstaw twierdzić, że to co Pan pokazał o Trampie to jak raz jest prawdą, a to co w jednej z wielu różnych informacji, podał o Trampie Fulford jest nieprawdą. Nie takie rzeczy się montuje w teatrze kukiełkowym. Jeśli chodzi o Trampa to już ze dwa lata temu pokazywali w internecie oryginał i sobowtóra oaz różnice między nimi.

 2. adamd says:

  KIP jest tym miejscem gdzie można zdobyć informacje.
  Informacje są prawdziwe bądź nie, ale są!
  Każdy czytający ma prawo do własnych wniosków i może je wyrazić publicznie.
  Wnioski związane są z wiedzą którą posiadają wypowiadający się.
  Informacja sprzeczna jest podstawą do analizy prowadzącej do względnej prawdy.
  Pierwszym krokiem infordezinformacji ( informacja + dezinformacja) było powstanie druku, kolejnym radio i fotografia a następnie film niemy i dźwiękowy.
  Potem telewizja i komputery pomagające zniekształcić rzeczywistość w wyrafinowany sposób.
  Na dzień dzisiejszy mamy nieograniczone możliwości tworzenia sztucznej rzeczywistości zgodnej z wizją przywódców politycznych.
  Rzeczywistym będzie realny brak dachu nad głową, brak pożywienia, problemy zdrowotne i brak potomstwa.
  Oczywiście, ludzie będą istnieć, ale będą zwyczajnie zbędni i coś należy z tym zrobić nie bacząc na metody które mają doprowadzić do szczęśliwości powszechnej obejmującej niewielką grupę tych którzy przetrwają.
  Co planuje na dzień dzisiejszy “stado”?
  Kto mi wyjaśni?
  ………………………..
  https://wawel.neon24.pl/post/160726,sensacyjny-wywiad-abpa-vigan-o-tworcach-i-celach-pandemii

Wypowiedz się