SZCZEPIONKI NA CELOWNIKU CZ.2! Rozmowa z infolinią Narodowego Programu Szczepień

Kolejny odcinek procederu informacyjno-dezinformacyjnego osób obsługujących infolinię  w sprawie szczepień i rejestracji na szczepienia, które nie tylko nie są do tego przygotowane, ale wręcz świadomie kłamią. 

To jest pełna kompromitacja nie tylko szczepień, polskiej służby zdrowia, ale i kancelarii prezesa rady ministrów, która wydała ulotkę dostarczoną do każdego domu, gdzie podano ten numer infolinii !!!  Polecamy też bardzo interesujące wybrane komentarze uzupełniające.

Redakcja KIP


Strażnik Wolności Paulina Kośmider

 

Przy pierwszej próbie pani na linii bardzo szybko się rozłączyła tak więc proszę o oglądanie od 1min i 49 sekund.

W rozmowie starano się uzyskać odpowiedzi na poniższe pytania:

 1. Jak długo będą chroniona/ chroniony przed zarażeniem się wirusem SarsCoV-2? (proszę o wskazanie opracowanych w tym przedmiocie badań).
 2. Czy były prowadzone badania kliniczne na osobach powyżej 55 roku życia? Proszę o wskazanie / pokazanie wyników tych badań.
 3. Czy były badane korelacje tego preparatu szczepionkowego z innymi lekami? Proszę o pokazanie wyników badań.
 4. Czy przyjęcie innej szczepionki, np. przeciwko grypie nie będzie w konflikcie z tą szczepionką? Czy są badania wykluczające ewentualne powikłania w tym zakresie?
 5. Czy szczepionka nie spowoduje u mnie bezpłodności? Czy były prowadzone badania w tym przedmiocie, jeśli tak to proszę o wskazanie ich wyników.
 6. Co to znaczy, że szczepionka została dopuszczona warunkowo do obrotu ? Proszę o kopię dokumentu dopuszczenia tego preparatu do użycia w Polsce.
 7. Czy szczepionka nie uszkodzi mojego DNA? Proszę o wskazanie wyników badań wykluczających taką ewentualność.
 8. Czy ta szczepionka nie jest rakotwórcza? Proszę o wskazanie wyników badań.
 9. Jaka jest odpowiedzialność producenta za wystąpienie powikłań poszczepiennych w postaci utraty zdrowia ( kalectwa) lub śmierci ? Jaka instytucja krajowa ponosi odpowiedzialność w tym zakresie?

Proszę o wskazanie na piśmie jakie są regulacje prawne w tym zakresie. montaż: Andreas Stern mail: drypty@wp.pl

Wybrane komentarze

matespider

To że szczepionka jest warunkowo dopuszczona do obrotu znaczy chyba, że aby ją przyjąć trzeba spełnić konkretne warunki: 1. Regularne modlitwy do telewizora. 2.Strach w sercu. 3.Hobbistyczne przebieranie się za Ninja. 4.Donoszenie na sąsiada.

Krzaczek Węgorz

Oj racja. Ale z tym donoszeniem to już jest plaga. Emeryci u mnie na osiedlu patrzą przez okno i kto bez maseczki, to cyk! Telefonik na milicję.


przemyslaw karwacki

Jest to.. broń biologiczna. PiS. NFZ. to jest morderstwo.. Polakuw zydi

Faustyna Bloch

Ludzie przekazujcie to info dalej! Dziękuję Pani doktor za drążenie tematu, szacunek! Innym rzeźnikom lekarzom i MZ którzy pchają ludzi do szczepień, życzę aby wkrótce wszyscy pociągnięci zostali do odpowiedzialności karnej!

Elżbieta Kroll

Jestem zszokowana, to się nie dzieje.Ludzie zacznijcie wreszcie myśleć.


Danio Walker

przeciez ludzie przestali myśleć już dawno, a plandemia tylko dosadnie to pokazała

Hanna Wagner

Po tym filmie, to się na pewno nie będę szczepić, dziękuję bardzo za informację

Anna Jarzębowska

Nie ma tłumaczenia się. Siedząc tam i odpowiadając na pytania jest odpowiedzialna za decyzje jakie dzięki informacjom od niej podejmą ludzie, a co za tym idzie jest odpowiedzialna za ich zdrowie i życie. To jest odpowiedzialna praca mająca wpływ na życie i zdrowie ludzi … no ku*wa, czy w tym kraju wszystko musi być tak byle jak zorganizowane, począwszy od obiadu w szpitalu po niekompetentne osoby na infolinii medycznej? Podejrzewam, że rząd zatrudnił zewnętrzną firmę call centre, która przeprowadza szkolenie po taniości i po kilku godzinach sadza ludzi przy telefonie. Wszyscy tam powinni iść za to siedzieć.
bbhmm

To jest śmieszne, to są podstawowe pytania, które każdy trzeźwo myślący powinien zadać przed podaniem tego preparatu.
Krzysztofm33

“CO OZNACZA że szczepionka została dopuszczona WARUNKOWO…” – brawo.

Ropucha Postrach

To są jakieś jaja. Niech morawiecki z Niedzielski publicznie odpowiedzą na te pytania

Dariusz Stepaniuk

Powstaje pytanie czy kupilibyście produkt po takiej rozmowie, auto, telefon, długopis itd ? Sprawa druga rządu tworzy fundusz?! Czyli mamy my podatnicy zapłacić za ewentualne skutki uboczne, a nie producent bubla ?!

She Wolf

To jest kpina z ludzi , a ci łykają narracje z telewizora.. Depopulacja trwa..

Magda G

To jest pokłosie tego, że nigdy się niczym nie interesowalismy, bezkrytycznie ufaliśmy “władzy”, a teraz zaskoczenie z naszej strony że ktoś nas w ogóle może oszukiwać (no way, really?), a z ich strony zaskoczenie (choć wątpię czy na to w ogóle zwracają uwagę), że ktoś się mógł nagle tym faktycznie głębiej zainteresować

Malgosia Traczynska

Kurcze …. A moja mamusia się chce szczepić … Jak mogę wybić jej to z głowy ? Serio … Człowiek nie wie co ma czynić ☹️ O sobie wiem…nie dam się ile mogę …ale mama?

Aneta Marut

Małgosiu jest na fb relacja matki zmarłej 40sto letniej nauczycielki po szczepieniu. Dramatyczna relacja. Puść ją mamie i powiedz jej,że ją kochasz i chciałabyś mieć ją przy sobie jak najdłużej.Argumentem jest również to,że skoro przez ten rok nie zachorowała tzn,że ma odporność. Niech poobserwuje co się dzieje z ludźmi po tych preparatach. Np. Krzysztof Krawczyk mógłby jeszcze żyć,ale zaszczepił się i nie on jeden,bo takich osób jest już 1700 po przyjęciu preparatu. A najważniejszą sprawą jest to,że gdyby ta choroba była w takim stopniu groźna i śmiertelna,to rządzący szczepiliby się w pierwszej kolejności,a dla nas zwykłych zjadaczy chleba,byłaby nieosiągalna,albo osiągalna za kolosalne pieniądze! Argumentów przeciw jest mnóstwo. Ja swojej mamie pokazywałam wypowiedzi z internetu,lekarzy,którzy nie są dopuszczani do wypowiedzi publicznych. Próbuj kochana. Trzymam kciuki.
Bartłomiej Zakrzewski

 @Strażnik Wolności Paulina Kośmider  moja mama jak ja zaczynam uswiadamiac to ja boli glowa i staje si eagresywna nie potrafie jej uswiadomic to samo z moimi babciami ktore sa ultrakatoliczkami i oladaja TV caly czas sa juz po 2 dawkach i sie cieszą

Grażyna Markowska

Szkolenie z ściemniania przeszła? Dziękuję i pozdrawiam ♥️

Bartłomiej Zakrzewski

zwykli telemarketerzy, za mlodu probowlaem tam pracowac i przeszedlem szkolenie 2 dniowe dla poczatkujacych i ddostalem caly segregator ,,magicznych zwrotow,, zakazanych zwrotow i nawet typy ludzi ktorych latwo wydoic z kasy, pracwoalem tam 3 godziny jak zoabczylem co sie probuje wciskac naiwniakom za ich pieniadze

Gabriela Atzert

LUDOBÓJSTWO 21wieku

Grzegorz Greg

Przecież ona tam siedzi po to,żeby lapać naiwnych. Nie ma żadnej wiedzy i honoru. Bierze udział w Holokauście. Jest tego świadoma.

Great Koyot

Trzecia fala Trzecia fala trzecia fala Łeb mi od niej rozpierdala Adaś i Mateusz straszą Zaraz wszystkim światło zgaszą Trzecia fala trzecia fala To mordercza jest maszkara Wirus wirus wszystko wchłonie Nawet biskup łamie dłonie Trzecia fala trzecia fala Nawet zima jej nie spala Narty sanki zabronione To są w rękach dzieci bronie Trzecia fala trzecia fala Już strzykawka nas wyzwala Celebryci wciąż na przedzie Szczepioneczka ich rozjedzie Trzecia fala trzecia fala Stosy trupów się wywala Psy i suki strasznie wyją Pałką gęby nam obiją Trzecia fala trzecia fala Niepokornych nie obala Michał dworzy się i sroży W dłoniach trzyma tuzin noży Trzecia fala trzecia fala Łeb mnie mocniej napierdala Posłuszeństwo posłuszeństwo Nasze nowe człowieczeństwo Trzecia fala trzecia fala Resztki uczuć już przewala Myśl logika to dziś zbrodnia Karać srogo za to można Trzecia fala trzecia fala Tylko prawda nas wyzwala Kolorowy telewizor A w nim spiker i rewizor Trzecia fala trzecia fala Nie nadążam tak nawala Żyć nie będziesz bez lekarstwa Zaraz nas zostanie garstka Trzecia fala trzecia fala Wszystkim wkoło odpierdala Wiosną będą obiecanki Już medycy stają w szranki Trzecia fala trzecia fala Solidarność w nas rozpala Sam pracować już nie możesz Tylko korpo nam wspomożesz Trzecia fala trzecia fala Nawet dzieci już powala Przetrwać chcemy tą chorobę Proszę pomóż nam o Boże Trzecia fala trzecia fala Rząd z nią walczy co niemiara Na jesieni po niej popiół I nadejdzie wieczny spokój. Bydgoszcz 20 grudnia 2020 roku. Uwaga: Wszystkie publikowane przeze mnie teksty są mojego autorstwa. Jeśli chcesz je wykorzystać udostępnić archiwizować itp. proszę nie dokonuj żadnych zmian w ich treści i pamiętaj o podaniu autora. Szanujmy swoją pracę i siebie nawzajem. Dziękuję Great Koyot. Kontakt: greatkoyot@gmail.com


Ziutek BUJAJSIE

Totalna kompromitacja Narodowego Programu Szczepień, jak też kompromitacja tych, którzy ten program opracowali i wdrażają. Żenada, żenada, żenada!!! Ot i cały niedzielski i morawiecki, skompromitowany obraz zwyrodniałego rządu.

Moto

Prawda jest taka, że w czasach powszechnie dostępnego Internetu, dzwonią tam wyłącznie totalni kretyni. Wystarczą im informacje takie jak: Czy szczepionka jest bezpieczna? Tak Czy coś mi się stanie jak przyjmę szczepionkę? Nie Dziękuję, już wszystko wiem, do widzenia, idę się szczepić.

maghrebianka

To jest MASAKRA! Ignorancja tych ludzi jest porażająca! ZERO wiedzy, zero poczucia odpowiedzialności za zdrowie i życie innych! Brak słów! Wszyscy powinni podziękować za taką “informację”!

Maria Majkowska

Wstyd dla nierządu, żeby wprowadzac preparat i mordować ludzi. Infolinia to żenada, baba strzeliła sobie w kolano, ciekawe czy po tych pytaniach sama podda się szprycowaniu🤮😱😱

ada las

NIKT i ZA NIC NIE Odpowiada ! ! ! ! KŁAMSTWO cowid JEST ewidentne.

Polska Od_Nowa

Wiadomo było że rozmowa tak będzie wyglądał, nic nowego, co wymagać od recepcjonistki. Lepiej było zadzwonić do naczelnej Rady Lekarskiej. Ja dzwoniłem do lekarza zakaźnego i zapytałem czym można leczyć covid w domu po zakażeniu aby nie trafić do szpitala oraz czy można uzyskać amantadynę na receptę lub inny lek czyli hydrchlorochinę czy iwermektynę? Tu nikt za nic nie odpowiada i nikt za nic nie odpowie tak to jest ustawione!!! To jest farsa i zgroza zarazem!!!

Wioleta Wysocka

Masakra jak można przyjąć truciznę nie mając pojęcia jaki syf się przejmuje bo widać ewidentnie że nie znają żadnych konkretnych odpowiedzi a stado baranów poszło brać syf który nawet po pozwoli lecieć samolotem a śmierć nastąpi w ciągu dwuch lat


Stella Gemella

Ta infolinia służy do zapisania dusz po stronie diabła i ciał do utylizacji. Zero wiedzy. Taki superprodukt no name, który zakupiliśmy pod wpływem reklamy. W praktyce okazuje się że to bubel i gnioty, szajs totalny więc pieniądze wyrzucone w błoto. Tylko że produkt wyrzucasz i masz z głowy a szczepionki nie da się chyba odszczepić??

Pa Ko

Tacy znawcy aplikują nam rozporządzenia do czegoś czego nie ma!!!

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=BjM_4xBYkCQ

 

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Bardzo interesujący artykuł Pana Rappoporta:

  https://blog.nomorefakenews.com/

  “COVID: Trzech mężczyzn, którzy są właścicielami korporacji w Ameryce

  Dlaczego megakorporacje zaakceptowały blokady?

  autor: Jon Rappoport
  21 czerwca 2021

  Przedrukowuję ten artykuł, który napisałem w lipcu 2020 r. Zanim to zrobię, oto analogia.

  Załóżmy, że jesteś właścicielem firmy. Jesteś osobą publiczną, co oznacza, że ​​wystawiasz akcje na sprzedaż.

  Nagle uderza fałszywa pandemia. Gubernator stanu wydaje ograniczenia, w tym blokady. Musisz zamknąć swoje drzwi. Dostaniesz oszałamiający cios finansowy.

  Twoja pierwsza reakcja? Gniew. Parzący gniew. Jesteś zdecydowany walczyć. Dzwonisz do swojego prawnika, żeby opracować plan.

  – Poczekaj chwilę – mówi. “Mam złe wieści. Czy wiesz, kto jest obecnie większościowym udziałowcem Twojej firmy? Bill Gates. I ma prawo głosu. Jeśli sprzeciwisz się blokadom, upiecze cię żywcem. Będziesz na dupie…”

  Brać się do rzeczy. No to ruszamy.

  TRZECH MĘŻCZYZN, KTÓRZY POSIADAJĄ AMERYKĘ KORPORACYJNĄ

  W ciągu ostatnich 38 lat pracy jako reporter rozmawiałem z wieloma medycznymi ludźmi. Lekarze, badacze, biurokraci zajmujący się zdrowiem publicznym, biznesmeni, których firmy dostarczają produkty dla przemysłu medycznego, profesorowie itp.

  W każdym przypadku ci ludzie całkowicie i całkowicie wspierają konwencjonalną rzeczywistość medyczną. Są niewzruszone. Człowiek taki jak Fauci mówi skacz, a oni skaczą. Zrobienie inaczej byłoby nie do pomyślenia.

  Czytając dalej, zobaczysz, dlaczego jest to ważne…

  Linie lotnicze, sieci hotelowe – co tylko chcesz, wszystkie zostały złożone, gdy nałożono blokady. Zamknęli sklep, uklękli, zdecydowali się na ratowanie. Dlaczego?

  Prezesi tych korporacji mają być twardymi ładowarkami i bezwzględnymi operatorami. Dlaczego się nie zbuntowali?

  Mogę przytoczyć kilka powodów. Tutaj chcę skupić się na mało znanej i oszałamiającej historii.

  Wyobraź sobie, że pracownik firmy jest zmotywowany do wypowiedzenia się przeciwko blokadom i upublicznienia. Potem myśli o właścicielu firmy. Akurat ten właściciel zasiada w zarządzie dużego szpitala.

  O o. Ten właściciel jest SOLIDNIE WŁĄCZONY w oficjalną medyczną rzeczywistość. Nie będzie doceniał pesymistów, którzy twierdzą, że blokady są absurdalnym i destrukcyjnym nadużyciem. Lepiej milczeć. Lepiej dopasować się i iść dalej.

  Tak się składa, że ​​trzej najpotężniejsi szefowie korporacji w Ameryce MAJĄ głębokie powiązania z głównymi szpitalami i ci trzej mężczyźni prowadzą korporacje, które POSIADAJĄ AMERYKĘ KORPORACYJNĄ.

  Co???

  Trzej mężczyźni to Larry Fink, Joseph Hooley i Mortimer Buckley.

  Buckley jest dyrektorem generalnym Grupy Vanguard. Hooley jest dyrektorem generalnym State Street. Fink jest dyrektorem generalnym BlackRock.

  Te trzy firmy to tytaniczne fundusze inwestycyjne. Firmy świadczące usługi finansowe.

  Buckley jest członkiem zarządu Szpitala Dziecięcego w Filadelfii. W latach 2011-2017 był przewodniczącym rady powierniczej szpitala.

  Hooley zasiada w radzie prezydenta Massachusetts General Hospital.

  Fink jest współprzewodniczącym rady powierniczej NYU Langone Medical Center.

  Spójrzmy na ich fundusze inwestycyjne: State Street, BlackRock i Vanguard – znane jako Wielka Trójka. Odniesieniem jest artykuł na theconversation.com, „Te trzy firmy są właścicielami korporacji Ameryki”, 19.05.2017, autorstwa Jana Fichtnera, Eelke Heemskerk i Javiera Garcii-Bernardo.

  „Razem BlackRock, Vanguard i State Street zarządzają aktywami o wartości prawie 11 bilionów dolarów”.

  „Odkryliśmy, że Wielka Trójka razem wzięta stała się największym udziałowcem 40% wszystkich notowanych na giełdzie firm w Stanach Zjednoczonych”.

  „W 2015 roku te 1600 amerykańskich firm [40%] osiągnęło łączne przychody w wysokości około 9,1 biliona dolarów, kapitalizację rynkową ponad 17 bilionów dolarów i zatrudniało ponad 23,5 miliona osób”.

  „W S&P 500 – benchmarku największych amerykańskich korporacji – sytuacja jest jeszcze bardziej ekstremalna. Razem Wielka Trójka jest największym pojedynczym udziałowcem prawie 90% firm z indeksu S&P 500, w tym Apple, Microsoft, ExxonMobil, General Electric i Coca-Cola”.

  „Niezaprzeczalne jest to, że Wielka Trójka ma prawo głosu związane z tymi akcjami. Dlatego muszą być postrzegani jako de facto właściciele przez kadrę kierowniczą korporacji”. (podkreślenie moje)

  „Bez względu na to, czy chcieli, czy nie, Wielka Trójka zgromadziła niezwykłą siłę akcjonariuszy i nadal to robią… Pod wieloma względami boom funduszy indeksowych zmienia BlackRock, Vanguard i State Street w coś przypominającego tanie usługi użyteczności publicznej z quasi-monopolistyczne stanowisko”.

  Jeśli prezes korporacji, której głównym udziałowcem jest Wielka Trójka, myśli o buncie przeciwko oficjalnemu konsensusowi medycznemu COVID…

  I wie, że szefowie Wielkiej Trójki są mocno związani z amerykańskim kompleksem medycznym…

  Ten dyrektor generalny ma OGROMNY powód, by zapomnieć o byciu starą twardą ładowarką.

  Ma powód, by przełknąć swój gniew, kiedy każą mu się zamknąć i zamknąć.

  Ma powód, by się ugiąć i zagrać w tę grę.

  Ma powód, by poddać się opowieści o wirusie, Faucim i Billu Gatesie.

  Ma powód, by ustąpić, stanąć z boku i patrzeć, jak gospodarcza dewastacja ogarnia ziemię.

  WŁAŚCICIELAMI JEGO KORPORACJI DO WIELKIEJ TRÓJKI, A WŁAŚCICIELAMI WIELKIEJ TRÓJKI SĄ LOJALNI CZŁONKOWIE KOMPLEKSU MEDYCZNEGO…KOMPLEKS, KTÓRY STANOWI OBECNE PAŃSTWO POLICYJNE, KTÓRE UJAWNIĄ ŚWIAT POD FAŁSZYWYM ZAPASEM „RATUJĄC LUDZKOŚĆ PRZED LUDZKOŚCIĄ. ”

  To jest tak surowe.

  Ciągle ci powtarzam, że żyjemy teraz w cywilizacji medycznej.

  Od strony finansowej rzeczy właśnie przeczytałeś, jak to jest.

  Trzej mężczyźni, którzy są właścicielami korporacyjnej Ameryki, są również mieszkańcami medycyny.

  Przemyśl to.”

Wypowiedz się