PRZYŚPIESZENIE PROCESU KOMPROMITACJI „WZORCOWEJ” DEMOKRACJI USA.

USA będące wzorcowym przykładem i pierwszym „eksporterem” demokracji Zachodu do wszystkich krajów świata, jest w trakcie zaawansowanego procesu  PEŁNEJ KOMPROMITACJI TEGO SYSTEMU.

Zachód, w tym USA wielokrotnie oskarżało zdecydowaną większość krajów o brak demokracji, przestrzegania praw człowieka, zabójstwa dysydentów-agentów itd. itp.. Takie medialne przygotowanie, w tym wypowiedzi wysokich dygnitarzy tych państw,  służyło za „ostrzał artyleryjski” w celu  kolonizowania pokojowego innych państw, albo za pomocą „kolorowych rewolucji”, szantaży, zamachów, puczów lub wojen.

Tenże Zachód wszystko to co innym zarzuca, sam u siebie tego nie przestrzega, co określić można klasyczną HUCPĄ. Takie same fałszowane  wybory z udziałem fałszywych mediów, fałszywych sondazy i fałszowanych wyników, jak we „wzorcu” demokracji   w USA, odbywają się we wszystkich tak zwanych krajach demokratycznych, także w Polsce. W związku z tym należy postawić znak równości:

DEMOKRACJA=DEMONOKRACJA,

czyli rządy demonów, co wbrew pozorom wcale nie jest dalekie od prawdy, a plandemia Covid-19, i horror szczepionkowy są dobitnym tego potwierdzeniem!!!

Redakcja KIP

Wstępne raporty z audytu wyborczego w Arizonie ujawniają, że prezydent Trump ma 254 000 głosów przewagi nad oszustem POTUS Biden

Opublikowane 19 czerwca 2021 przez State of the Nation

Wysłane przez Don Goetz

Złą wiadomością dla ciebie jest to, że wróciłem. Dobrą wiadomością jest to, że jesteśmy absolutnie nad przepaścią, w której rozpęta się piekło dla demów. POWINNI już ukończyć ręczne liczenie kart do głosowania, a wstępne raporty mówią, że Trump ma 254 000 głosów przewagi nad Pedo Joe, pomimo faktu, że brakuje SETEK tysięcy kart do głosowania, a są tam tylko puste karty do głosowania. Oba te FAKTY unieważniają wybory.

Prawo w tej sprawie jest TAK JASNE. Audyt pełnego stanu wykaże, że Trump wygrał ponad 750 000 głosów. Chociaż to świetna wiadomość, jeszcze lepszą jest szaleństwo, że TRZYNAŚCIE stanów wysłało delegatów, aby przejrzeli proces audytu. Niektóre stany były przedmiotem ostrej rywalizacji, ale około POŁOWA z nich nie była i zostały z łatwością wygrane przez Trumpa. Mimo to audyt wykaże szalejące oszustwa i Trump wygrywa z jeszcze większą przewagą.

Powtarzam, że MUSIMY znać prawdziwe wyniki wyborów dla wszystkich urzędników państwowych i lokalnych oraz dla wszystkich inicjatyw głosowania. Demowie wiedzą, że mają GŁĘBOKIE kłopoty. Skorumpowane państwo AG zagroziło interwencją w całkowicie legalny proces audytu i groziło sprowadzeniem ze sobą Departamentu Niesprawiedliwości, co byłoby rzeczywiście nielegalne.

Senator z Arizony opublikował na Twitterze tweeta z informacją, czy zbliży się do kart do głosowania lub maszyn do głosowania, w których może oczekiwać, że trafi do więzienia Arizony. Dodał, że Departament Sprawiedliwości jest jedną z najbardziej skorumpowanych instytucji w kraju. ŁAŁ! Republikanie mają coraz mocniejsze kręgosłupy i to już DUŻO po terminie. Dowiedzieliśmy się, że w Arizonie Rangers zapewniają bezpieczeństwo wszystkiego, co jest związane z audytem, ​​pokazując, że nasza strona była przezorna, aby poznać głębię zła, do którego poszłaby lewica, aby to powstrzymać.

Kilka ciekawych wiadomości pobocznych związanych z tym wszystkim. Myanmar jest w trakcie wykonywania egzekucji zdrajców z powodu kradzieży wyborczej. Zapowiedź nadchodzących wydarzeń? Mam nadzieję, że tak.

Pamiętajcie, że jedno z ostatnich EO podpisanych przez Trumpa było EO, które pozwalało na egzekucję zdrajców przez pluton egzekucyjny, miejmy nadzieję, za opłatą za obejrzenie. Kolejną notatką jest to, że Pedo Joe próbuje zamknąć Gitmo. Żadnej szansy w piekle, że to się stanie. Więc WIELKIE pytanie brzmi, co się będzie działo dalej i kiedy.

Większość ludzi twierdzi, że audyt w Arizonie zakończy się dzisiaj, czyli w 75. urodziny Trumpa. Nie sądzę. CodeMonkey odnosi się do „dzienników splunk”, czyli dzienników, które rejestrują dostęp do komputerów przez Internet. Audytowi odmówiono dostępu do tych dzienników z oczywistych powodów, a CM nalega, aby uzyskać je do przeglądu, co oczywiście opóźniłoby zakończenie audytu.

Niezależnie od tego, jesteśmy NAPRAWDĘ blisko końca tego audytu, a wstępne wiadomości o pseudokontrolach z innych stanów pokazują szalejące oszustwa, które wszyscy już znaliśmy. Załóżmy, że audyt kończy się w tym tygodniu. Powstaje wtedy pytanie, co dalej, czyli co zrobić z tym  bagnem. To jest wielka niewiadoma.

Simon Parkes właściwie się tym zajął. Powiedział, że jeśli media odmówią podania wyników, do akcji wkroczy wojsko. Powiedział, że jeśli podadzą wyniki, przestępcy będą pracować nad ich zdyskredytowaniem, wezwą do kolejnego audytu w celu weryfikacji wyników, spróbują opóźnić audyty w innych stanach itp. Innymi słowy, najdłuższa gra opóźniająca w historii świata.

Simon Parkes nie podaje żadnych szczegółów, ale powiedział, że „nie byłoby to dozwolone”. Mam nadzieję, że tak, ponieważ moją największą obawą jest to, że opóźnią to do końca 2023 roku, co skorumpowany system sądowniczy może z ŁATWOŚCIĄ zrobić.Dostajemy mocny język od kluczowych graczy.

W zeszłym tygodniu Trump powiedział: „Teraz jest nasza kolej, ale bez rękawiczek”. Silny język. Generał Flynn powiedział w wywiadzie w ten weekend, że „następne cztery tygodnie zaszokują wszystkich”. Ludzie już teraz uświadamiają sobie, że kradzież wyborcza zostanie udowodniona licznymi artykułami w witrynach głównego nurtu, pytającymi, co się stanie, kiedy to nastąpi.

Dwa NAJLEPSZE scenariusze są następujące.

Po pierwsze, Pedo Joe rezygnuje. Jesteśmy tak przyzwyczajeni, że demowie walczą ze wszystkim, nawet jeśli dowody są przytłaczające, że ten scenariusz wydaje się absurdalnie nieprawdopodobny. Załóżmy jednak, że to, co mówią osoby z wewnętrznymi źródłami, jest prawdą i że Pedo Joe jest aktorem kontrolowanym przez białe kapelusze. Wtedy ten scenariusz staje się NAJBARDZIEJ prawdopodobny. Czy to śmieszne nawet o tym dyskutować? Ledwie.

Pedo Joe wprawił w zakłopotanie Stany Zjednoczone, a przede wszystkim siebie na G7 w ten weekend, i później. Co ważne, wziął odpowiedzialność za nie zniesienie ceł nałożonych przez Trumpa. To BARDZO ciekawe. Dlaczego globalistyczna marionetka NWO, która jasno dała do zrozumienia, że ​​Ameryka jest na sprzedaż i pracuje dla NWO, jednocześnie finansując to wszystko na koszt amerykańskiego podatnika, NIE zniesie ceł jako jednego ze swoich pierwszych działań? Tak naprawdę nie ma logicznego wyjaśnienia poza uświadomieniem sobie, że tak naprawdę nie ma kontroli. Nie wymaga zgody Kongresu. Mógłby je dzisiaj zakończyć ku świętowaniu Chin. Dlaczego więc tego nie zrobił?

Drugim najlepszym scenariuszem jest interwencja wojskowa, gdy tylko zostaną ogłoszone wyniki i informacja o zagranicznej ingerencji w nasze wybory zostanie upubliczniona. Jest to akt wojenny, który natychmiast wprowadza do gry wojsko. Szczerze mówiąc, to jest moja PREFEROWANA opcja, ponieważ wiem, że wojsko ma WSZYSTKIE PRAWDZIWE wyniki wyborów i może objąć władzę z prawdziwymi zwycięzcami.

Co więcej, wojsko zmiażdży opozycję medialną i powstrzyma protestujących liberalnych przegranych  śmiertelną siłą, miejmy nadzieję, że za opłatą za oglądanie. W tym miejscu zwracam się do Q i polegam na nim, który powiedział, że wojsko „jest jedynym sposobem”. Nie jedna z możliwych opcji. Nie można innych użyć. Nie plan zapasowy. Jedyny sposób.

Wiemy już, że sądy i Kongres dopuściły się zdrady stanu. To NIE MOŻE pozostać bezkarne, jeśli nagle zdecydują się zrobić „właściwą” rzecz po fakcie, gdy widzą miejsca plutonu egzekucyjnego skierowane na ich głowę i klatkę piersiową.

Pamiętam też wpadkę Bannona, że ​​15 sierpnia to inauguracja. Aby tak się stało, WKRÓTCE musi się wydarzyć COŚ wielkiego. Ustalenie i zaakceptowanie wyników wyborów przez kraj ORAZ przywrócenie ludzi na stanowiska zajmie co najmniej miesiąc. Myślę, że w tej ocenie mogę być zbyt hojny.

A jeśli zdecydują, że potrzebujemy nowych wyborów z powodu wszystkich utraconych i zniszczonych kart do głosowania?

JEŚLI wojsko nie przedstawi dowodu na PRAWDZIWE wyniki wyborów, nie widzę ŻADNEGO scenariusza innego niż nowe wybory. Nie z powodu Trumpa, ale z powodu wszystkich innych wyborów.

Nie byłoby możliwości dowiedzenia się, kto naprawdę wygrał wyścig w Kongresie, jeśli istnieją dosłownie setki tysięcy brakujących kart do głosowania w AZ, GA, PA, MI itp. Ci, którzy twierdzą, że mają zdolność zdalnego widzenia, twierdzą, że wciąż widzą nowe wybory.

Jeśli to prawda, musielibyśmy WKRÓTCE odbyć wybory, aby Trump był obecny do 15 sierpnia, i pamiętaj, Lindell powiedział, że Trump będzie prezydentem do sierpnia. W tym momencie wygląda jak Nostradamus. Nie zapomnieliśmy o przepowiedzianym zamknięciu internetu i korzystaniu z EAS.

Czy to się będzie działo PO wyznaczeniu Trumpa, aby przywiózł do kraju listę zbrodni popełnionych przez zdrajców głębokiego państwa, takich jak kradzieże wyborów, zdrada stanu, zbrodnie przeciwko ludzkości itp.? Czy dzieje się tak po zignorowaniu wyników audytu przez media?

W zeszłym tygodniu doszło do ogromnych globalnych przerw w dostępie do Internetu i zamykania aplikacji. Próbny bieg? Tyle pytań, ale niezależnie od tego, efekt końcowy jest NIEZMIENIONY. Trump BĘDZIE prezydentem i BĘDĄ masowe aresztowania.

Polityka: Jak wspomniałem, Pedo Joe był na G7, a demencja była tak obecna, że ​​światowi przywódcy dosłownie śmiali się z pedofila. Został powitany „z powrotem w globalnej społeczności” przez ludzi chętnych do wykorzystania Ameryki dla ich zysku z Pedo Joe bardziej niż chętnych do sprzedania nas. Obiecali zaciągnąć jeszcze większy dług za „dobro” świata. Oczywiście przed kamerami nosili maski i obijali się łokciami, ale kiedy kamery były wyłączone, tak samo nosili maski i tam było mnóstwo uścisków. Trochę bardziej miękkiego dowodu, że rządzą białe kapelusze.

Republikanie nie mają absolutnie ŻADNEGO sposobu na blokowanie liberalnych ustaw. Kontrolują obie strony Kongresu i prezydencji. Dlaczego nie wbiły się w naród, niszcząc politykę z prędkością światła? Od miesięcy mają gotowy gigantyczny fundusz prania brudnych pieniędzy zwany rachunkiem za infrastrukturę.

Nawet teraz DEMS w Senacie odmawiają na to głosowania. Od kiedy? ZAWSZE pracują w absolutnej zgodzie. Dlaczego teraz opóźnienie? Naprawdę wierzę, że to białe kapelusze pracujące nad tym, aby nie przedostał się żaden rachunek, który nieodwracalnie zaszkodziłby krajowi. Ponadto system QFS zakończyłby aspekt prania i śledziłby każdą ostatnią złotówkę.

Oto „szok”. 45-letnia reporterka, która przekazała wiadomość o spotkaniu Clinton i Lyncha na asfalcie, na którym obiecano jej miejsce w Sądzie Najwyższym, jeśli odwróci wzrok, została znaleziona martwa. Zgadnij, na co umarła. Masz rację. “Samobójstwo”. Zastanawiam się, czy znaleziono ją w zamkniętym bagażniku poćwiartowaną trzema strzałami z gwoździarki w tył głowy, jak jedna z poprzednich ofiar „samobójstwa” Hillarnazi.

Nie zapominaj, że spotkanie na asfalcie doprowadziło do zamordowania Scalii. Tych złych drani nie da się wystarczająco szybko postawić przed plutonem egzekucyjnym. Facet, który „zabił się”, od lat otrzymywał groźby śmierci i trzykrotnie przeniósł swoją rodzinę dla ochrony. Brzmi jak ktoś, kto chce żyć.

Na marginesie, ochroniarz Hillarnazi przyznał się do przenoszenia przemyconych dzieci przez granicę. Ustaw go przed plutonem egzekucyjnym. Niektóre zbrodnie są niewybaczalne. Jeśli zapomnisz, dlaczego mówię, że sądy są najniebezpieczniejszą instytucją w rządzie, sędzia federalny orzekł, że szpital w Houston może zmusić swoich pracowników do zaszczepienia się. Pokaż mi prawo, które to popiera. Nie istnieje, a to zostanie przeniesione do sądu wyższej instancji, ale co z tym?

Teksas właśnie zakazał paszportów na szczepionki dla wszystkich rządowych i PRYWATNYCH firm, które obejmowałyby szpital w Houston. Prawo ABSOLUTNIE ma pierwszeństwo przed OPINIĄ sądową, ale zobaczymy, jak to się rozegra.

Co więcej, widzimy, jak konserwatyści walczą i wygrywają w całym kraju. Nie zgłaszałem tego, ale kolejne stany wdrażają prawa, aby zapewnić uczciwość wyborów w przyszłości. Powodem, dla którego o tym nie wspominam, jest to, że gdy zostanie udowodniona kradzież wyborcza, MUSI zostać wprowadzone prawo federalne zapewniające uczciwość wyborów na WSZYSTKICH poziomach we WSZYSTKICH stanach. W rzeczywistości może to być poprawka do Konstytucji, ponieważ jest to tak poważna sprawa.

W całym kraju widzimy zamieszczone filmy pokazujące wyjątkowo rozzłoszczonych rodziców karzących rady szkolne i urzędników za rasistowskie śmieci Teorii Rasy Krytycznej. Mam na myśli WSZĘDZIE. Ci bandyci muszą się nas bać. Problem polega na tym, że szalone 75% nauczycieli WSPIERA tę rasistowską politykę.

Czy rozumiesz, dlaczego ciągle powtarzam, że środowisko edukacyjne jest największym długoterminowym zagrożeniem dla tego kraju?

Kiedy odzyskamy Trumpa z powrotem na stanowisko, musimy oczyścić środowisko edukacyjne od przedszkola do szkoły podyplomowej. Jest wiele filmów, na których ludzie przeprowadzają wywiady z uczniami z college’u, pokazując ich absolutną głupotę, ale TEN film jest najlepszy i najbardziej przerażający, jaki kiedykolwiek widziałem.

Ludzie pytali takie rzeczy jak „Ile minut ma kilometr” i „Kto jako pierwszy wylądował na powierzchni Słońca” i otrzymują POWAŻNE odpowiedzi. TO właśnie nasz system szkolny zrobił z krajem. Pedo Joe próbował wdrożyć program pomocy rolnikom wyłącznie dla nie-białych rolników, ale został on uznany za niekonstytucyjny, co jest tak oczywiste. Nauczyciel, który został zwolniony za odmowę używania „preferowanych zaimków”, został przywrócony przez sędziego. Zwycięski.

Wiadomości o wirusach: Foryda jest najlepiej zarządzanym stanem w kraju. Mieli OGROMNY koncert na zewnątrz, zatłoczeni od ściany do ściany ludźmi bez masek i zgadnijcie, kto był PIERWSZYM, który wszedł na scenę. DeSantis, w erupcji zasłużonych oklasków. Choć byłoby wspaniale, gdyby Trump mianował go swoim nowym wiceprezesem, DeSantis może lepiej pomóc krajowi, pokazując światu, jak kierować stanem takim jak Foryda. Zobacz, co właśnie zrobiła Foryda, i to jest naprawdę niesamowite.

Po prostu zarządzili, że mandaty za nie noszenie masek, w przeszłości, teraźniejszości i PRZYSZŁOŚCI są niezgodne z konstytucją. ASBOLUTNIE i dzięki za DOBRO! W Konstytucji nie ma klauzuli o wyjątku epidemicznym. Jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za TWOJE zdrowie. Już zaczynają siać strach przed „następnym szczepem”, szczepem delta. Szkoda, że ​​wybrali lato, aby bać się podżegaczy, ponieważ wirus umrze natychmiast po wystawieniu na letnie słońce i temperaturę.

Co się dzieje z Anglią?

Już ogłaszają, że zostanie zamknięta do lipca. To naród pod okupacją! Co więcej, osoby powracające do Wielkiej Brytanii z innych krajów muszą poddać się kwarantannie przez 10 dni, nawet jeśli są zaszczepione. To rodzi pytanie, jaki jest cel szczepionki (śledzenie).

CDC musi zostać zamknięte, a osoby odpowiedzialne stracone. 100% poważnie. Są w trakcie OCZYSZCZANIA stanu zgonów i urazów poszczepiennych. Usunęli już 150 000. Jest to nie tylko niezgodne z prawem, ale narusza wszelką etykę naukową i zasady oraz naraża życie ludzi na ryzyko. To jest absolutna podstawa do egzekucji.

Czy jako naród jesteśmy zbyt miękcy, by nakładać karę wojenną? Mam nadzieję, że nie, ponieważ JEDYNYM sposobem, aby to powstrzymać teraz i iść naprzód, jest wzbudzenie strachu w tych, którzy chcą zła.

A co z Pakistanem? Zabierają ludziom telefony komórkowe, jeśli odmawiają szczepień.

Co napędza nacisk na szczepionki? Strach. Ignoranci i przestraszeni są za szczepionkami, a poinformowani są przeciwni.

Nie moja opinia, ponieważ badania pokazują, że to prawda, więc czy nie jest zaskoczeniem, że szalone 80% liberałów stosuje szczepionki jako obowiązkowe? Na G7 Pedo Joe obiecał światu 500 milionów szczepionek, których nie chcą, odmówili, ale będą opłacane przez amerykańskich podatników.

Ankieta wykazała, że ​​blokada zabiła 40% WSZYSTKICH małych firm. Czy jakaś jedna osoba wyrządziła Ameryce więcej szkód niż faszystowski Fauxci? Kolejka do plutonu egzekucyjnego wciąż się wydłuża, prawda? Dla tego drania użyłbym innej metody. Nakładałam mu maskę za maską, aż by się udusił. Tak, za opłatą za obejrzenie. Wygląda na to, że jestem dzisiaj w trybie „Anioła Sprawiedliwości”, co? Czy wiesz, że ten zły drań podpisał kontrakt z Moderną w 2015 roku?

Kilka wiadomości o szczepionkach z zeszłego tygodnia. Stwierdzono, że 60 milionów szczepionek jest „skażonych”. Tak, skażone samą szczepionką. Dodatkowo administrator Pedo Joe został przyłapany na przekupywaniu szpitali, aby wcisnąć szczepionkę jako dobrą.

Różne rzeczy: Pisarze LBGTQPBLOL w HWood domagają się większej liczby miejsc pracy, ponieważ to właśnie robi Big Gay Hate Machine. Geje stanowią mniej niż 2% populacji, transwestyci  DUŻO mniej, ale ilu jest już przedstawianych w filmach i programach? Potrzebujemy WIĘCEJ tego zła?

Badanie wykazało 222% wzrost liczby gejów w programach KIDS w ciągu ostatnich dwóch lat. Mamy dać im WIĘCEJ wpływu? Przechodząc do sportu, nowym trendem na stadionach są ludzie, którzy prezentują OGROMNE znaki „Trump wygrał”. Kocham to. Tymczasem, po rekordowo niskich ocenach, play-offy NBA przynoszą jeszcze więcej rekordowo niskich wyników. Dziedzictwo LeBrona zniszczy wszystko, co zrobił Michael Jordan. Ten trend się utrzymuje.

Muzułmanie na całym świecie donoszą o odwiedzinach Jezusa. Ciekawe. Media naprawdę nienawidzą Ameryki, czego przykładem jest reporter MSNBC, który opublikował w ten weekend, że czuła się „zagrożona”, kiedy odwiedziła przyjaciółkę z powodu wszystkich zwolenników Trumpa w okolicy, którzy wywieszali amerykańską flagę. Tak, to sprawiło, że poczuła się zagrożona. Myślę, że była tak przerażona, że ​​poszła do domu i owinęła się swoją flagą ISIS.

Niewiarygodne 88% Zachodu znajduje się pod tym, co nazywa się ciężką suszą. To będzie miało długoterminowe skutki. Miej oko na swoje zakupy w Amazon, jeśli masz konto, ponieważ zhakowano i skradziono 26 milionów loginów. Nigeria zakazała Twittera po tym, jak Twitter ocenzurował ich lidera. Hej Trump, czy zwróciłeś UWAGĘ?!?! Jego niezdolność do powstrzymania wielkich technologii była jedną z jego największych wad.

Kilka artykułów opublikowanych w tym tygodniu pokazuje, że Izrael jest światowym centrum handlu narządami. Jezu. Wreszcie Scavino opublikował wideo przedstawiające bombowiec B12, który ma wystartować z grupą myśliwców lecących w formacji nad głową. Miejmy nadzieję, że to oznacza, że ​​bomby zostaną zrzucone.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=69850

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Często zastanawiam się jak to możliwe, że ludzie tak wolno myślą?
  Jak to możliwe, że zawsze są kilka kroków za tym co jest?

  Oczywiście odpowiadam sobie zawsze, że jednak jakoś musi być możliwe, bo sam kiedyś byłem taki. Ale mimo to wciąż nie znam przyczyn dla których byłem idiotą?:-)

  Nie ma to oczywiście nic wspólnego z poziomem wykształcenia, to zupełnie inna sprawa. Chodzi tutaj o w zasadzie proste kojarzenie faktów, najbanalniejsza rzecz na świecie.

  W tym artykule dla przykładu autor podnieca się tym, że Pan Trump zostanie w końcu prezydentem i zlikwiduje deep state , czy jak oni to nazywają. Uczyni też wiele innych dobrych rzeczy.

  Ale ten sam autor, nie bierze pod uwagę tego, że ludzie, którzy to zorganizowali też myślą i działają w tym czasie. Ostatni wyskok Pana Trumpa w spodniach tyłem na przód jasno ilustruje , że ktoś w międzyczasie już “zajął” się Panem Trumpem.

  Pan Trump był by sobą, gdyby pilnowało go wojsko, ale wojsko nie interesowało się tym wogóle ..i wydaje się że z premedytacją.

  Oczywiście teraz sytuacja już się klaruje, nastąpiła zmiana planów, Pan Trump został przygotowany, zatem wybory okażą się fałszerstwem, Pan Biden zrezygnuje dobrowolnie ze stanowiska, a Prezydentem USA zostanie Pan Trump, ale nie na długo, do momentu, aż ustali gabinet i wybierze wicePrezydenta, tego odpowiedniego. Wkrótce potem “coś mu się stanie”, nie sądzę aby umierał, pewnie stanie się “niezdolny do pełnienia obowiązków”, a wtedy zastąpi go WicePrezydent.

  Pan Trump jest już skończony, zostawiono go i to świadomie. Ktoś to wykorzystał.

  Media oczywiście będą krzyczały, jak to możliwe, że tak je oszukano i cały naród amerykański, Pan Trump wejdzie jako zwycięzca.

  Musi się tak stać, ponieważ niezadowolenie Amerykanów jest już zbyt wysokie, a oszustwo było zbyt oczywiste, trzeba jakoś uspokoić opinię i dać im tego co go wybrali.

  Na zakończenie Prezydentem zostanie właściwa osoba, a naród będzie uspokojony, że wyprostowano tak straszliwe oszustwo. Media odzyskają twarz, bo w końcu zaczną mówić prawdę o fałszerstwach. Spadnie kilka mało istotnych głów, ponieważ widać z artykułu wyraźnie , że ludzie pragną krwi winnych.

 2. alru says:

  Czyli jak zawsze od eonow lat…
  I niestety nigdy jak w bajce, że dobro zawsze zwycięży.

  A propos pana Trumpa tak czysto zero jedynkowo… jak przypomnę sobie teksty sprzed roku cóż to nie miało się dziać. A jest jak jest. I nawet jeżeli pan Trump będzie prezydentem to czy czegoś takiego nie mielismy już w historii. Czy nie jestesmy do tego przyzwyczajeni? Cóż jeszcze raz ten sam stary numer i o dziwo jeszcze raz przejdzie.

  Może i “wychodzą” pewne sprawy, ale dziś już nikt nie wie, co jest prawdą co kłamstwem. A i zainteresowanie ludzi poszukiwaniem prawdy też zmalalo. A jeszcze biorąc pod uwagę założenie że prawdą jest to co każdy z nas uważa za prawdę to już mamy kompletny kocioł.

  Coś się ewidentnie kroi ale jakoś mam dziwne przeczucie że niedo końca to co chcemy.

  • krnabrny1 says:

   Niekoniecznie:-)
   Ja zawęziłem tutaj perspektywę swoja, aby dostosować ją do perspektywy artykułu.
   W szerszym ujęciu, każdy wie, że to już nie ma znaczenia, kto i jak zostanie wybrany, czy uczciwie czy nie.

   Wynika to z faktu, że co by się nie stało w tym temacie świat znajduje się w korkociągu.
   Jest to pojęcie wzięte z lotnictwa. Jeśli w samolocie zadławią się silniki to zaczyna on swobodnie spadać, ale równocześnie kręcić się wokół osi pionowej.

   Powstają tak wielkie przeciążenia podczas tego, że często piloci giną, ponieważ nie mają siły unieść nawet ręki, aby uruchomić mechanizm katapultujący.

   Każdy pilot wie, że w zasadzie z korkociągu nie ma wyjścia.

   W tym kontekście, prezydentem USA może zostać nawet Benjamin Netanyahu…i nic to nie zmieni:-))))

Wypowiedz się