Program super szczepień przeciwko Covid PRZYTŁACZA Całą Planetarną Cywilizację

Nigdy w historii ludzkości nie było tak wysoce zorganizowanej globalnej kampanii szczepień każdej osoby na świecie… i różnymi nieprzetestowanymi szczepionkami EUA*, które już okazały się niezwykle niebezpieczne i śmiertelne według wszelkich standardów.

*EUA = TYLKO autoryzacja użycia w nagłych wypadkach

Już sam ten niepodważalny fakt mówi wiele o prawdziwej intencji stale nasilającego się programu szczepień przeciwko Covid.

W końcu mówimy o różnych szczepionkach, które nawet nie działają, a w rzeczywistości wykazano, że znacznie zwiększają zarówno wskaźniki infekcji COVID-19, jak i śmiertelności. Zobacz twarde dowody w następujący sposób:

TWARDE DANE DOWODUJĄ, ŻE WIELKA PHARMA ZNAŁA SZCZEPIONKI NA COVID  PO TO ABY

POGORSZY I WYDŁUŻYĆ PANDEMIĘ

W świetle wydarzenia na poziomie wymierania w zwolnionym tempie, które zostało wywołane przez globalistyczną kabałę Nowego Porządku Świata stojącą za tą Plandemią, może być tylko jedna odpowiedź ze strony każdego człowieka na Ziemi.

Zwłaszcza te osoby, które zostały w jakiś sposób zmuszone, zmuszone lub oszukane do przyjęcia szczepionki, wbrew ich wyraźnym życzeniom i bez świadomej zgody, czy istnieje sprawa o „złośliwe i szkodliwe oszustwo” przeciwko każdemu odpowiedzialnemu sprawcy tego szaleństwa przeciwko ludzkości.

W USA OSHA wydała już przełomowe orzeczenie, które pozwoli każdemu pracownikowi, który odniósł obrażenia poszczepienne, do skorzystania z odpowiednich środków prawnych (nawet w przypadku śmierci poszkodowanych rodzin). Zobacz: Zasady OSHA Pracodawcy, którzy nakazują szczepienia przeciwko COVID, ponoszą odpowiedzialność prawną, jeśli zabijają lub ranią pracowników

Nie ma wątpliwości, że to tylko kwestia czasu, zanim ten masowy międzynarodowy spisek kryminalny zostanie rozwiązany; oraz, że ci, którzy wykonali brudną robotę w ramach OPERACJI COVID-19, będą aresztowani i ścigani w najszerszym zakresie przez prawo.

Jednak zanim to się stanie, musi istnieć globalny, oparty na ludziach, oddolny, organicznie rozwinięty ruch, który wymaga odpowiedzialności zarówno rządowej, jak i korporacyjnej na wszystkich szczeblach. .

Liczba zgonów i obrażeń, zarówno z broni biologicznej COVID-19, jak i szczepionek z bronią, wyraźnie stanowi zamiar popełnienia globalnego ludobójstwa i dlatego gwarantuje szybkie aresztowania i uwięzienie każdego współspiskowca Covid.

OPERACJA PRZYKLEJ GO DO „EM”

W tej późnej dacie niezwykle ważne jest, aby każda zainteresowana strona uczestniczyła w operacji My the People’s STICK IT TO ‘EM.

To, co zaczęło się jako OPERACJA elity władzy STICK TO EM, dzięki której skutecznie dźgają miliardy ludzi na całym świecie toksycznymi zastrzykami z Covida, należy szybko odwrócić. Innymi słowy, ludzie na całym świecie muszą powstać i trzymać się sprawców — WIELKI CZAS! A podczas PRIME TIME, aby każdy mógł zobaczyć ich twarze, a ich rodziny przestępcze (i inne podmioty korporacyjne) można zamknąć na zawsze.

Dopóki nie dojdzie do ogólnoświatowej demonstracji bogatych elit, które faktycznie otrzymują zasłużone wynagrodzenie za zmowę w WIELKIEJ OKRĘDZIE, życie nigdy nie wróci do normy. Jak to możliwe?!?!

Poniższy proces to tylko jeden ze sposobów, w jaki proces odkrywania w końcu ujawni każdego współspiskowca w tej bezczelnej desperackiej próbie eksterminacji i zniewolenia całej ludzkości. Już papież Franciszek, królowa Elżbieta II, premier Justin Trudeau, Bill i Melinda Gates, Światowa Organizacja Zdrowia, Towarzystwo Jezusowe, Globalny Sojusz Szczepień, Państwo Watykańskie i wiele innych VIP-ów i instytucji światowych zostali wymienieni jako oskarżeni w tej i innych bezprecedensowych Legalne Akcje.

EPICKI POWÓD ZŁOŻONY PRZECIWKO PAPIEŻOWI, KRÓLOWEJ,

PM, AG, WHO, GAVI, SoJ, B&MGF, ETC.

Najważniejsze tutaj, dla każdego mieszkańca planety Ziemia,

czy to jest:

My, ludzie, musimy się do nich przykleić, zanim oni się do tego przyczepią

wszyscy z nas. Ponieważ gdy sprawcy osiągną krytyczny próg

wiedzą, że ofiary zaszczepione Covid na całym świecie .

pozostali niezaszczepieni ludzie będą łatwo zarządzać

przez rządy i nadzorowane przez ich rówieśników.

Dlatego nigdy nie było tak ważne, aby zaciekle opierać się ich totalitarnym reżimom COVID-1984; i protestować przeciwko wszelkim nielegalnym blokadom i przestojom, bezprawnym rozkazom i mandatom oraz szkodliwym maskom i szczepionkom.

Przygotujcie się wszyscy, aby zapalić latarkę, podnieść widły i złapać linę, ponieważ od tego momentu to albo oni, albo my.

Państwo Narodu

19 maja 2021

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=65780

Comments

  1. krnabrny1 says:
  2. chybanie says:

    Przyszła mi do głowy taka refleksja, że jako ludzie jesteśmy trudni do zagłady jako gatunek.
    Przy założeniu, że najtęższe i jednocześnie najpodlejsze głowy mając nieograniczone fundusze i brak oporów moralnych przez wiele dekad wymyśli… tylko to coś z cyferką 19???
    Cienko…

Wypowiedz się