Najlepszym sposobem reagowania ludzkości na kłopoty planetarne Covid jest zbiorowe podniesienie wibracji / częstotliwości

TE POTĘŻNE TECHNIKI MOGĄ ZMIENIĆ WSZYSTKO 

Przesłane przez CK

W najnowszej ofercie dr Carrie Madej „Free and the Brave” stwierdza, że ​​źródło sztucznej inteligencji, hydrożelu, nanotechnologii itp. jest takie samo. Jest to nieziemska, superinteligentna, świadoma obecność, która dyktuje rozprzestrzenianie się „szczepionek”, kontrolę monetarną i zniewolenie planowane dla całej ludzkości.

My jednak mamy antidotum. Po raz kolejny wszystko wraca do częstotliwości. Od Nikoli Tesli:

„Jeśli chcesz odkryć sekrety wszechświata, pomyśl w kategoriach energii, częstotliwości i wibracji”. 

Ta dewolucyjna energia może osiągnąć tylko tak wysoką częstotliwość / wibrację. Kontroluje tylko technologię, władzę, pieniądze i perwersję. Nie dociera do serca. Z „Free and the Brave”:

„Serce jest potężniejsze niż mózg. Serce jest około 100 000 razy silniejsze elektrycznie i do 5 000 razy silniejsze magnetycznie niż mózg ”.

Dr Madej pokazała poniższy diagram na koniec swojej prezentacji:
Drugi diagram został dodany.

 Są to ilustracje ukazujące moc słyszalnych pieśni i słów na wodzie. W filmie dokumentalnym „Secret of Water” dr Masaru Emoto pokazuje, że woda żyje, ma pamięć i reaguje na bodźce zewnętrzne. Jak widać na powyższych diagramach, w wyniku „Symfonii Mozarta” powstaje ta klejnotopodobna formacja. To znaczy, że Mozart grał głośno dla wody. Słowa „Przyprawiasz mnie o mdłości”, wypowiedziane bezpośrednio do wody, powodują zniekształcenie wody. To jest ponad znaczące . Dokładnie w ten sposób możemy przeprogramować WSZYSTKIEwoda korzystnie. „Program domyślny”, potwornie uzdatniona woda, praktycznie pozbawia ją życia. Skutek niszczących częstotliwości elektromagnetycznych, technologii mikrofalowej, trucizny 5G-6G, do mdłości, niszczy siły życiowe wody w nas i w środowisku. 

Ludzie w 75% składają się z wody. Otacza nas woda – kąpiemy się, konsumujemy i wdychamy ją w atmosferze – wszędzie. Wszystko, co musimy zrobić, to zmienić zdanie i spojrzeć na wodę. Efekt jest natychmiastowy! Śmiało… spróbuj. Skieruj swoją uwagę na wodę w swoim ciele i powiedz „Kocham Cię” lub „Dziękuję”. Te słowa niosą ze sobą nieodłączne, wysokie częstotliwości, które porywają całą wodę w górę, natychmiast, wewnątrz i na zewnątrz. Daje to „błogosławieństwu wodzie” zupełnie nowy wymiar, dostępny dla wszystkich.

Kluczem jest połączenie intencji i słów poprzez serce. Kiedy „życzysz dobrze wody”, powiedz to poprzez najpotężniejsze połączenie ze Źródłem, jakie mamy – naturalną miłość w naszym centrum serca. Wystarczy umieścić swoją uwagę na środku klatki piersiowej, jak to powiedzieć – mówi przez serce. Poczucie się na początku trochę głupio jest normalne . Znika, gdy zdasz sobie sprawę, że właśnie odzyskałeś swoją moc. Im bardziej jesteś szczery, tym silniejsze będą wyniki. To zadziwiające, jak skutecznie i natychmiastowo działa.

To jest nauka – nic w niej przewiewnej bajki. Czy nie jest łatwo podziękować swojej 75% wody za utrzymanie przy życiu i zdrowie? Łatwo jest podziękować wodzie w powietrzu za utrzymanie mnie przy życiu. Powinno być łatwo podziękować wodzie w twoich bliskich za utrzymanie ich przy życiu. Widzisz, omija wszelkie zastrzeżenia, jakie moglibyśmy mieć osobiście. Jak pokazują demonstracje w „Secret of Water”, nie musisz mówić głośno. Możesz podnieść częstotliwość / wibrację swojego zdrowia, wszystkiego i wszystkich wokół ciebie. Miłość naprawdę jest wszystkim. Rozważmy „100- ty efekt małpy” – wykładnicze budowanie.

Wzywa się nas, abyśmy „kochali naszego wroga”. Wydaje się to osobiście niemożliwe. Jednakże, jeśli weźmiesz pod uwagę, że każda istota składa się głównie z tej samej życiodajnej siły, staje się to w rzeczywistości, szczerze – wykonalne.

Inną naprawdę potężną techniką przemiany wody od wewnątrz (na zewnątrz) jest nauka „Cymatics”. Po prostu częstotliwość uwidaczniana przez wodę.

Dr Gary Robert Buchanan pracuje w tej dziedzinie dłużej niż ktokolwiek inny. Poniższe obrazy pochodzą z „A = 432 Hz (Cymatics)” na YouTube, gdzie wzory można oglądać „na żywo”. Są to formy doskonałe, tworzone na zasadzie „miłych słów dla wody”, ponieważ 432 Hz jest pulsowane w wodzie (oglądane mikroskopowo). Drugie trzy obrazy przedstawiają wzory odzwierciedlające częstotliwości uzdrawiania na wodzie, w zależności od stanu:

Aby dodatkowo wzmocnić efekt 432hz niedawne State of the Nation wideo zatytułowany „Okazało się, że częstotliwość Magia” wyjaśnia, jak znaleźć i użyć „11 th harmonicznych”.

Ponieważ istnieje mnóstwo informacji badawczych od Pitagorasa do dr Buchanana przy użyciu 432 Hz, najlepiej użyć ich tutaj jako przykładu (odniesienie do 440 Hz jest w filmie). Zasadniczo, 11 th harmonicznych jest 11 razy szczególna uwaga / częstotliwość. W przypadku 432 × 11 wynik to 4752 Hz. Kiedy gramy razem, wydaje się to „oczyszczaniem na wysokim poziomie wibracji”. Możesz tu i tutaj otworzyć dwa okna „generatorów częstotliwości online” i odtwarzać je jednocześnie przez co najmniej 10 minut.

Możesz również wykorzystać tony Solfeggio (9 częstotliwości uzdrawiających, które odpowiadają dziewięcioramiennej gwieździe Ennead) z ich częstotliwościami 11- tej harmonicznej w następujący sposób:

174 × 11 = 1914 285 × 11 = 3135 396 × 11 = 4356417 × 11 = 4587528 × 11 = 5808 639 × 11 = 7029 741 × 11 = 8151852 × 11 = 9372 963 × 11 = 10 593

Nasz słyszalny zakres słyszenia wynosi od około 100 do 10 000 Hz. Wszystkie oprócz ostatniej częstotliwości (10 593) są wyraźnie słyszalne. Słuchawki są najlepsze, a do aktywacji wszystkich częstotliwości konieczne jest odpowiednie nawodnienie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystnych częstotliwości podobnych do Cymatics (dźwięk uwidaczniany), uzbrój się w informacje o częstotliwości ratującej życie, które będą leczyć każdą chorobę, o której pomyślisz. Doceń dr Royal Raymond Rife za 30 lat badań i dokumentacji. Znajdź artykuł tutaj…

Dziękuję bardzo za przeczytanie. Mamy teraz kilka rozwiązań tego zalewu problemów.

Opublikowano za: https://stateofthenation.co/?p=66430

Comments

 1. adamd says:

  Nie zdzierżyłem.
  https://dzwiecznebzdury.wordpress.com
  Przyjmę za dobrą monetę wszystko co nie jest związane z moją profesją, nie muszę znać się na wszystkim.
  Ale takiego bleble ignorantów co nawet nie znają nut nie trawię.

  • krnabrny1 says:

   Panie Adamie drogi, Pan nie rozumie zagadnienia, podobnie zresztą jak autor zacytowanej krytyki, która jest o wiele gorsza, niż sam krytykowany temat, Posiada tak wiele niespójności, że aż mam podejrzenia czy Pan wogóle czytał zamieszczony artykuł?

   Ale mniejsza, o to. Już wyjaśniam o co chodzi Panu Custou. Nadmienię również, że gdyby Pan poświęcił czas na Pana Gurdżijewa zrozumiał by Pan o co chodzi, bo on to lepiej opisuje.

   Dam Panu przykład z Pana branży. Znany jest powszechnie test sopranistek, które aby wykazać wysokość swego głosu brały kryształowy kieliszek i wyciskały z siebie tak wysokie tony , że kieliszek pękał.

   Jak to się działo?

   Sprawa polega na tym, że KAŻDA struktura z materii , czy to przedmiot, czy ciało, posiada SWOISTĄ CZĘSTOTLIWOŚĆ DRGAŃ.
   Jeżeli sopranistce uda się osiągnąć częstotliwość REZONANSOWĄ, czyli zgodną z częstotliwością natywną kieliszka, wówczas ten rozpada się.
   Wtedy i tylko wtedy!:-)

   Obecnie można zobaczyć filmiki gdzie osiąga się ten sam efekt przy pomocy mechanicznego rezonatora.

   Jednakże w przypadku kieliszka lub innego małego przedmiotu dość łatwo jest ustalić częstotliwość REZONANSOWĄ, czyli taką w której drga przedmiot. Wystarczy zrobić choćby eksperyment z urządzeniem rezonującym.

   Gorzej jest w przypadku tak wielkiej rzeczy jak Ziemia, nie dysponujemy możliwością zbadania rezonansu Ziemi, zatem jedyne co możemy to spróbować obliczyć częstotliwość rezonansową Ziemi przy pomocy matematyki.

   I do tego zmierzał Pan Custou.

   Po co taki zabieg?

   Taki zabieg nie jest oczywiście oo to aby niszczyć, można tak zniszczyć , ale nie taka jest intencja.
   Chodzi o to , że CZĘSTOTLIWOŚĆ REZONANSOWA, jest CZĘSTOTLIWOŚCIĄ NOŚNĄ, do przekazywania informacji pomiędzy dwoma obiektami lub…osobami.

   Dla przykładu, nie uda się Panu porozumieć z nikim poza językiem werbalnym, kto nie dysponuje skalą rezonansu zbieżną z Pańską skalą, jest to awykonalne, ponieważ częstotliwości nie będą ze sobą harmoniczne, zatem informacja będzie trafiała w próżnię.

   I to jest cała tajemnica.

   Natomiast uwaga o znajomości nut jest niezwykle naiwna drogi Panie Adamie. Czy mam podważać Pańską zdolność widzenia kolorów tylko dlatego , że nie zna Pan oznaczeń kolorów w skali Pantone lub RAL? To jedynie sposoby zapisu skali częstotliwości zwanych słyszalnymi, czego autor cytowanego artykułu również nie „zajarzył”:-)

  • chybanie says:

   Artykuł oraz idee w nim poruszane wydają mi się nie do końca naukowe i nie do końca są przekonujące. Ale nie muszą nimi być.
   Doceniam jednak, że taki artykuł w ogóle się tu pojawił.
   On ma poszerzyć nasze postrzeganie świata, nawet, jeżeli w pierwszej chwili okaże się niezrozumiały.

 2. adamd says:

  Krnąbrny1
  Drogi Panie K1.
  Najważniejsze dla każdego człowieka jest życie.
  Najpierw należy zaspokoić głód.
  Potem należy znaleźć dach nad głową i zapewnić sobie warunki do egzystencji.
  Potem następuje etap „rozrywki” czyli rozmnażanie uzupełnione jakimkolwiek narkotykiem do których zaliczano też dźwięki.
  Na końcu jest konieczność dbania o zdrowie.
  Tu pojawia się lekarz, inaczej mówiąc szaman, który jest zwyczajnie bystrzejszy od otoczenia, bo wiedzę otrzymał od swego poprzednika (muzykant też!)
  i ma określone predyspozycje psychiczne.
  Dźwięki zwane muzyką należą do grupy narkotyków działających na każdego człowieka i zwierzę, przy czym to drugie niekorzystnych dźwięków unika w przeciwieństwie do człowieka którego gusta są niezbadane.
  Niezbadane, ale specjaliści wiedzą co i jak działa na naszą psychikę, ja też to wiem..
  Człowiek z natury jest leniwy ale potrzeby życiowe zmuszają go do pracy aby swój produkt sprzedał otoczeniu i miał zagwarantowany dostęp do podstawowych reguł przetrwania. Najłatwiej sprzedaje się coś nieudokumentowanego doświadczeniem.
  Potrzebne jest do tego środowisko ignorantów którzy zawierzają guru w każdym momencie i gotowi są oddać zdrowie a nawet życie za jakąś ideę.
  Człowiek oszukany prawie nigdy nie przyzna się do tego że został oszukany.
  Będzie trwał przy swoim i nic go nie przekona.
  Muzyka była i jest tą częścią psychologii która obecnie zajmuje się sterowaniem masami ludzkimi i wychowuje kolejne pokolenia młodzieży uzależniając je od mody pop kultury a ta jest tworzona przez specjalistów znających znających się na sterowaniu
  masami ludzkimi.
  Tacy jesteśmy jako ludzie..
  ps.
  Oczywiście, znajomość nut i choćby ogólnych zasad muzyki pozwalających śpiewać (darmowy instrument!) jest tak samo zbędna jak znajomość cyrylicy, alfabetu arabskiego, hebrajskiego czy znaków chińskich.
  Każą coś podpisać, to podpisuję, bo powiedzieli, że tak jest lepiej dla mnie, choć może być tam wzmianka o obcięciu głowy za kilka dni… proste..
  ps.2
  Anegdota o sopranistce jest starą bajką opowiadaną w środowisku ignorantów muzycznych… dawno temu, za górami za lasami..
  Pozdrawiam i zalecam posłuchanie „Obrazków z wystawy” M. Musorgskiego w opracowaniu M. Ravela na orkiestrę symfoniczną.
  https://www.youtube.com/watch?v=HdTkMGrBLbg

Trackbacks

 1. link login vivoslot

  Najlepszym sposobem reagowania ludzkości na kłopoty planetarne Covid jest zbiorowe podniesienie wibracji / częstotliwości

Wypowiedz się