Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców

Bardzo ważna konferencja naukowa Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców, dyskredytująca  fałsz, dezinformację, bezczelność i ludobójcze praktyki pseudoelit medycznych, mendialnych i państwowych.

Od III RP dużo mogłaby się nauczyć III Rzesza Niemiecka Hitlera. Sedno tej nauki zawarł w swojej wypowiedzi sprzed 40 lat Jacques Attali, żyd i mason, szara eminencja we Francji (m.in „twórca” Macrona) w wywiadzie udzielonym w 1981 r. do książki Michela Salomona L’Avenir de la Vie (Przyszłość życia) stwierdzając:

„W przyszłości będzie to kwestia znalezienia sposobu na zmniejszenie populacji.

Zaczniemy od starych, ponieważ gdy tylko przekroczy 60-65 lat, człowiek żyje dłużej niż produkuje i drogo kosztuje społeczeństwo.

Potem słabi, a potem bezużyteczni, którzy nic do społeczeństwa nie wnoszą, bo będzie ich coraz więcej, a przede wszystkim w końcu głupich.

Pozbędziemy się ich, sprawiając, że uwierzą, że to dla ich własnego dobra. (…)

Znajdziemy coś albo spowodujemy, pandemię, która dotknie niektórych ludzi, prawdziwy kryzys gospodarczy lub nie, wirusa, który uderzy w starego lub wielkiego, to nie ma znaczenia.

Słabi ulegną, przestraszeni i głupi uwierzą i poproszą o leczenie. Zadbamy o zaplanowanie leczenia, które będzie rozwiązaniem.

Selekcja idiotów będzie się więc dokonywała spontanicznie: pójdą sami na rzeź”.

Polecamy uważne wysłuchanie wypowiedzi z tej bardzo rzeczowej merytorycznie Konferencji.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Paweł Januszek vlog

Wybrane Komentarze


Henryk Krakowiak

Brawo Polscy Lekarze i Patrioci ktorzy utworzyliscie TO STOWARZYSZENIE. Szczesc Wam Panie Boze, a zdrajcom szczepiacym BRONIA BIOLOGICZNA POLAKOW, czyli za ludobojstwo, wieczna hanba i kara w ramach NORYMBERGI 2. Amen…..!!!

waldipol5

Dziękuję i niech Bóg ma Was w swojej opiece. Jesteście ostatnią deską ratunku w tym zmanipulowanym świecie. Gdzie jest reszta lekarzy którzy chyba widzą co się dzieje ale dla korzyści siedzą cicho i przykładają rękę do trucia i uśmiercania ludzi. Gdzie ci “ludzie” mają sumienie. Jak oni mogą spojrzeć w oczy swoim bliskim i swoim dzieciom. Czy będą mieli odwagę powiedzieć im skąd biorą pieniądze na utrzymanie swoich rodzin. Kim trzeba być żeby stawiać pieniądze na pierwszym miejscu. Mam nadzieję że oni się w końcu obudzą.

Jacek Suchodolski

Rządy,które mają czelnosc nazywania siebie rzadami prawa i sprawiedliwosci a posługują się bezprawiem, powinny być z urzędu,obligatoryjnie osądzone i osadzone w wiezieniu z długoletnim wyrokiem!

Joanna A. Schulz

Od 56 tygodni śledzę posiedzenia niemieckiej grupy, przypominającą wasze stowarzyszenie. Tam wypowiadają się naukowcy różnych dziedzin z całego świata! Proszę się skontaktować z „Corona Ausschuss”! Wspólna sprawa, wspólna walka ❤️👍✌️! Jestem z Was dumna ❤️❤️❤️❤️❤️

Jolanta Napiórkowska

Nareszcie ktoś się odważył! Brawo!!! Dziękuję !! Dziwi mnie jednak fakt, iż znam lekarzy, nie związanych w żadnym stopniu z tymi rządowymi, i oni są zaszczepieni i namawiają do szczepień…jakaś masakra

Nie mam srebra ani złota, ale co mam, to Ci daję

Oni są zaszczepieni czy … tylko MÓWIĄ, że są?

PeterMac83

Są lekarze i są lekarze konowały.

Marek Machay

 @Nieposkromiony  Ja nie mam nic przeciwko szczepieniom, tylko dlaczego nakazuje się szczepienia NIE SPRAWDZONYMI (wg dotychczasowych standardów) szczepionkami, a nie można leczyć sprawdzonymi od lat, tanimi lekami ?!

Marek Machay

 @TheMalla3  Te leki powinny być w aptekach, a Amantadyny nie ma, więc ludzie sprowadzają ją zza granicy, tak jak Inwermektynę, która w Polsce (chyba) nigdy nie była dostępna w postaci tabletek, tylko w maści, a badania nad ich działaniem, są delikatnie mówiąc, prowadzone bez entuzjazmu, albo w ogóle. Owszem, wiadomo jaki jest mechanizm działania szczepionek, ale akurat te szczepionki to nie jest “po prostu” osłabiony wirus.

Robert Urzykowski

 @Marek Machay  bo lekami leczy się wyłącznie chorych, a szczepionkę chcą wymusić na wszystkich, zarówno chorych jak i zdrowych lub ozdrowiałych. Nie muszę chyba dodawać, gdzie są większe pieniądze.

Marek Machay

 @Robert Urzykowski  Oczywista sprawa, jak nie wiadomo o co chodzi … Ja od marca zeszłego roku jadę na dużych dawkach D3 (powyżej 10 tyś)+K2+A+Zn dziennie i nawet kataru nie miałem. Mało tego, jakieś 1,5 roku temu kolana mi zaczęły szwankować, więc udałem się do ortopedy. Powiedział, że wstrzyknięcie kwasu hialuronowego może pomóc, ale chciał żebym zrobił jeszcze RTG … a to już był koniec lutego i za chwilę wszystko zamknęli. Wtedy zacząłem brać D3, a jako “skutek uboczny” poprawiło mi się smarowanie. 🙂 Znam gościa, który bierze po 60 tyś jm dziennie od 3 lat i ma się znakomicie .

Danusia Zenitu fajnie i tak dalej

Dlaczego ta Konferencja nie jest emitowana przez media które zarabiają dzięki nam i są opłacane z naszych to podatków .Gdzie jest Polsat, Tvn i inne

tygrysblady

Eksperymenty na narodzie, na dzieciach. Złamano Kodeks norymberski. To jest hitleryzm !

Jan Tarnawa

Pierwszy krok który musimy zarobić – obudzić całe społeczeństwo, drugi – odsunąć ludobójców od władzy, trzeci – bezwlędnie i surowo ukarać wszystkich biorących czynny udział w spisku ! Następny krok to sprawdzenie umów lobby farmaceutycznych z tzw. ekspertami rady medycznej . To zakończy raz na zawsze działania zbrodniarzy .

Renate Baginski

BRAWO DZIĘKUJĘ ZE JESZCZE UCZCIWI LUDZIE MÓWIĄ GŁOŚNO O TYM SKANDALICZNYM, ŚWIATOWYM PROCEDERZE KTÓRY NA NASZYCH OCZACH RUJNUJE WSZYSTKO A PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWIE LUDZKIE !!!! TO DAJE DO MYŚLENIA ŻEBY NIE NAPISAĆ WOŁA O POMSTĘ DO NIEBA !!!!LUDZIE OTWÓRZCIE OCZY NA PRAWDĘ I WYŁĄCZCIE TV ZA POMOCĄ KTÓREGO ROZPOWSZECHNIANE SA TE BREDNIE ,KŁAMSTWA , ZACZNIJCIE MYŚLEĆ SAMODZIELNIE !!!

Łukasz Johny

Brawo za odwagę! Tak trzymać. Wartościowy i merytoryczny głos wśród medialnej nagonki i propagandy strachu. Cieszę się, że mamy jeszcze w Polsce takich lekarzy. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Natalia Lewicka

Badania z wykorzystaniem dzieci z domów dziecka????!!!! dlaczego, jakim prawem? W pierwszej linii powinny być szczepione dzieci tych którzy są największymi agitatorami jeśli już.

Ag Ag

Trzymajcie sie ❤️🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱 Nie dajcie sie zastraszyc 🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱🇵🇱 A premiera i jego bande do pierdla

Artur

Czy ktoś zna osobę, która nie byłaby źle potraktowana przez tzw. Służbę zdrowia w Polsce? Ja nie znam takich osób, sam zostałem źle traktowany. Lekarze i pielęgniarki choć oczywiście nie większość, to niestety ludzie, którzy wyzbyli się empatii. Poziom obsługi pacjenta w Polsce oceniam na poniżej krytyki. Gdyby zrobić ankietę dla wszystkich Polaków zapewne oceniliby służbę zdrowia na 20/100%

Zdzisław Karr

Wielki szacunek dla Was szanowni odważni i uczciwi Polacy! Wiele osób potwierdza Państwa potępienie dla skandalicznych, ludobójczych praktyk naszej służby zdrowia kierowanej przez ministra rachmistrza. Dobrze, że są jeszcze prawi lekarze, wierni przysiędze, jaką składali. Chwała wszystkim odważnym osobom biorącym udział w tej konferencji oraz tym, którzy nie dają się zmanipulować fałszywym teoriom nagłaśnianym przez media rządowe, finansowane przez pracujących ciężko podatników. To tragiczne, że doszło do takiego znieczulenia większości społeczeństwa, które daje się manipulować nachalnej propagandzie i ze strachu poddaje się niebezpiecznym doświadczeniom genetycznym. A teraz jeszcze planowany zamach na zdrowie i życie naszych dzieci!!!!! Nie pozwólmy odebrać im zdrowia i skazać na cierpienia w nieodległej przyszłości!!! Obudźmy się, WSZYSCY POLACY!!!!!!

Marek K

Badania na dzieciach z domów dziecka az nie chce sie wierzyc to śmierdzi jak ludobójstwo.

Renate Baginski

Wiecie boje się bardzo że przede wszystkim dzieci np.w domach dziecka( tam gdzie nie ma ochrony rodzicielskiej) będą a może już są robione potajemne wyszczepienia ? Strasznie to boli że właśnie tam te najbiedniejsze dzieci jeszcze dodatkowo będą ” unieszczęśliwia w ” kaleczone .Wiecie zawsze tam gdzie człowiek oddany jest w ręce państwowe również domy dla bezdomnych ,domy starców to często miejsca “cichych eksperymentów ” na ludziach znam wstrząsający przykład z USA proceder w klinice psychiatrycznej który trwał dziesiątki lat!!! Nie można teraz tego wykluczyć po rozsądnym analizowaniu faktów z ostatnich miesięcy prac rządów światowych . KOMUŚ BARDZO ZALEŻY ŻEBY OKALECZYĆ ,SPRAWIĆ BÓL POPULACJI LUDZKIEJ SAMI WYCIAGAJCIE WNIOSKI !!

Martina Stoessel

ODBIERANIE LEKARZOWI PRAWA WYKONYWANIA ZAWODU TO TYLKO ZA RZĄDZĄCYCH OBECNIE CZYLI PIS PAN MINISTER ZDROWIA NIE MAJĄCY POJĘCIA O MEDYCYNIE CZY HARCERZ DWORCZYK I RESZTA NIE ZWIĄZANA Z MEDYCYNĄ WYMUSZAJĄ WRĘCZ NA LEKARZACH I NARODZIE A GDZIE NASZ PREZYDENT ??-UDAJE ,ŻE WSZYSTKO JEST POPRAWNIE I OK DECYDUJĄ O RZECZACH O KTÓRYCH NIE MAJĄ POJĘCIA OD KIEDY TO TAKA TROSKA O ZDROWIE POLAKÓW CO ROKU SZALAŁA GRYPA I LUDZIE UMIERALI NA NIĄ -RZĄD NIGDY SIĘ TYM NIE INTERESOWAŁ KAŻDY POLAK KTÓRY CHCIAŁ SIĘ ZASZCZEPIĆ ROBIŁ TO W SWOJM ZAKRESIE SKĄD WIĘC TERAZ TAKA ,,TROSKA,, O SPOŁECZEŃSTWO NAJGORSZE JEST TO ,ŻE NIEKTÓRZY LEKARZE (TCHÓRZE ) UDAJĄ ,ŻE JEST DOBRZE I WRĘCZ NAMAWIAJĄ DO PRZYJĘCIA TEJ BRONI BIOLOGICZNEJ ZE STRACHU ALBO DLA PIENIĘDZY MAMY JEDNAK NADZIEJĘ ,ŻE CI ZASTRASZANI LEKARZE DOŁĄCZĄ DO STOWARZYSZENIA

Katarzyna AlTemimi

A w mediach publicznych ani słowa o tej konferencji tylko jeden temat szczepienie i pandemia idioci szczują ludzi i zastraszają

Agnes Rapallo

żadna firma ubezpieczeniowa nie chce ubezpieczyć od skutków i powikłań poszczepiennych, ale ludziom nie wytłumaczy…jakby stracili logiczność myślenia…szczepią się na potęgę…

Grażyna Piórkowska

Wreszcie jesteście. Cieszę się ogromnie bo w Was ludzie pokładają nadzieję. Mam nadzieję że do Was dołączy również grupa prawników która stworzy odpowiedni pozew do sądu i oskarży winnych tego ludobójstwa.

iwona kwiatkowska

Przeszłam wirusa z rodziną i znajomymi, którzy zarazili die od nas. 5 dni i po chorobie. Osłabienie ok 2 tyg. Ja przeszłam z dusznościami i wysoka temperatura. Do głowy mi nie przyszło żeby dzwonić po karetkę. Nawet testu nie robiłam, bo po co jak tego nie da się z niczym pomylić. Bol skóry ba plecach niedozniesienia, wysoka temperatura, napady duszności, utrata smaku i zapach papierosów wszędzie.

Leśne Wrota

 @allloalllo szszszsz  Co…miał zglosic się do szpitala gdzie kurwy w kitlach DUSZĄ RESPIRATORAMI???Pojebało??

Agnes Rapallo

Dziękuję, że jesteście, bo już myślałam, że wszyscy zwariowali i tylko ja się “ostałam;-)” niestety z WHO nie wygra się, to mafia..spróbujcie wygrać z deweloperką, która buduje blok na bloku, klitki, przecież to ile trzeba czekać, aż ludzie zwariują czy dostaną depresji? wokół nie ma drzew, beto, beton, beton….klitki do 40 m2, kosztujące majątek!, te nowe osiedla wyglądają jak klatki dla szczurów, a nie nowoczesność, czy tylko ja to widzę?

Michał Krzysztof

Za nieudzielenie pomocy medycznej jest w Polsce paragraf. Za 140 tyś nadmiarowych zgonów (zawał, wylew, rak i wiele innych) spowodowanych przekierowaniem służby zdrowia na ratowanie chorych na grypę musi być kara główna.

Krystyna Sobon

Preparaty nazwane szczepionką—taka “rosyjska ruletka” –dla wygrania hulajnogi?To tak straszne,że wydaje się niemożliwe,że to się dzieje.

Opublikowane za: https://www.youtube.com/watch?v=6o0lqppW-sE

Wypowiedz się