Kompleks wojskowo-przemysłowy przejmuje medyczny kompleks przemysłowy

 

 

 

21 czerwca 2021 roku lub około tej daty na najwyższych szczeblach władzy światowej nastąpiła fundamentalna zmiana. Światowe agencje wojskowe i wywiadowcze postanowiły potraktować trwającą fałszywą pandemię jako akt wojny i odpowiednio zareagować. Cytując za MI6:

„Wiemy, że cała sprawa z Covidem to oszustwo, kłamstwo, oszustwo do zarabiania pieniędzy. Cywile, którzy dokonali niewypowiedzianego aktu wojny, zostali teraz dobrze i prawdziwie poznani. To pozwala nam, dzięki prawu wojskowemu, faktycznie radzić sobie z tymi ludźmi.

Źródła Mossadu dla ich części raportu: 

„W Szwajcarii trwa oczyszczanie grupy Octagon. Odkąd Yossi Cohen, szef Mossadu ustąpił z dniem 1 czerwca, Octagon nie ma już żadnej ochrony przed Mosadem. David Barnea, nowy szef Mossadu, otrzymał rozkaz ustąpienia.

W ramach tego wydano wyrok śmierci dla Davida Rockefellera Jr. Jest on przedstawiony poniżej ze swoimi niewolnikami, gubernatorem Tokio Koike Yuriko i Akie Abe, żoną byłego japońskiego premiera niewolników Shinzo Abe (nie jesteśmy pewni kim jest kobieta po skrajnej lewej stronie zdjęcia).

Jest dobrze udokumentowaną historią, że rodzina Rockefellerów przejęła zachodnią medycynę, zakładając i finansując stowarzyszenia medyczne. 

Wypierały one tradycyjną medycynę naturalną na rzecz medycyny opartej na ropie naftowej i chemicznej. 

Ponieważ medycyna zachodnia od dawna jest organizacją wojskową kierowaną przez „generałów chirurgów”, łatwo było dokooptować ten system, przejmując kontrolę nad jego strukturą dowodzenia. 

To jest WHO, różne stowarzyszenia medyczne i wybrani „naczelni chirurgowie”. 

Każdemu lekarzowi, który nie zgadza się z tą strukturą dowodzenia, zostanie usunięta „licencja” lekarska i straci dostęp do lukratywnej pensji.

Ponieważ Rockefeller Jr. jest ostatecznie odpowiedzialny za „pandemię” i wynikającą z niej kampanię szczepienia wszystkich ludzi toksynami, czyni go to jednym z najgorszych masowych morderców w historii ludzkości.

Rockefeller został wskazany przez byłego premiera Izraela Benjamina Netanjahu (który jest teraz w areszcie ochronnym) jako najwyższy rangą członek ludobójczej grupy Octagon. 

Z tego powodu wysyła się ostrzeżenie do Szwajcarów, aby albo przekazali go na przesłuchanie, albo zmierzyli się z całkowitym zniszczeniem siedziby grupy Octagon w pobliżu Jeziora Genewskiego.

Rockefeller Jr. odziedziczył nie tylko kontrolę nad stowarzyszeniami medycznymi od Davida Rockefellera Sr., ale także kontrolę nad większością tak zwanej struktury władzy G7, w tym większością korporacji z listy Fortune 500. To jest to, co nazywają „[Rockefeller] porządkiem świata opartym na zasadach”.

Trwająca próba przekształcenia planety Ziemia w gigantyczną farmę zwierząt, podejmowaną przez te rodziny będące właścicielami korporacji, jest tym, z czym światowe organizacje wojskowe postanowiły walczyć. Poniższy wykres ilustruje skutki faszyzmu, tj. kiedy korporacje przejmują rządy. https://cms.zerohedge.com/s3/files/inline-images/wage%20share%20US.jpg?itok=KX8Kb1_h

Zasadniczo zamienia strukturę władzy w gigantyczny odkurzacz, który wysysa bogactwo zwykłych ludzi i innych żywych stworzeń w gigantyczną czarną dziurę oligarchii.

Otrzymaliśmy także raporty od masonów P3, MI6 i rosyjskiej FSB o spotkaniu na szczycie w Genewie w zeszłym tygodniu pomiędzy Rockefellerem, amerykańskim awatarem prezydenckim Joe Bidenem i rzecznikiem Rosji prezydentem Władimirem Putinem. Na szczycie „Joe Biden” zaproponował…

nowa zimna wojna przeciwko Chinom, zgadzają się źródła. Aby osłodzić transakcję, przestali blokować rosyjski rurociąg Nordstream II i zaoferowali wiele innych zachęt i łapówek.   

Jedną z nich była obietnica zakończenia histerycznej antyrosyjskiej kampanii propagandowej prowadzonej przez ich główne media. Aby to podkreślić, pozwolili Putinowi na przeprowadzenie długiego, nieocenzurowanego wywiadu w amerykańskiej telewizji korporacyjnej.

Zacytujmy z tego wywiadu, aby zobaczyć, jaki jest oficjalny rosyjski pogląd:

“W ciągu ostatnich dwóch lat, gdzie stosunki USA-Rosja zostały poświęcone w imię ostrej walki politycznej wewnątrz USA…. byliśmy oskarżani o wszelkiego rodzaju rzeczy: ingerencję w wybory, cyberataki i tak dalej, i tak dalej.  I ani razu, ani razu nie pofatygowali się, by przedstawić jakiekolwiek dowody.  Tylko bezpodstawne oskarżenia”.

Putin zauważył również:

„Stany Zjednoczone to kraj zaawansowanych technologii. NATO ogłosiło cyberprzestrzeń obszarem walki. To znaczy, że coś planują. Coś szykują.”

Oto kilka ostatnich dowodów na poparcie jego twierdzeń:

https://edition.cnn.com/2021/06/17/tech/airlines-website-outage/index.html

https://apnews.com/article/caribbean-puerto-rico-przerwy-zasilania-business-9894e9679ef144acb08973e199b8b73a

Putin wyjaśnił również, że Rosja nie jest zainteresowana dołączeniem do zimnej wojny G7 przeciwko Chinom, mówiąc takie rzeczy jak:

„W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat wypracowaliśmy strategiczne partnerstwo między Rosją a Chinami, które wcześniej nie zostało osiągnięte w historii naszych narodów, wysoki poziom zaufania i współpracy we wszystkich obszarach: w polityce, w gospodarce, w w obszarze technologii, w obszarze współpracy wojskowej i technicznej. Nie wierzymy, że Chiny są dla nas zagrożeniem… Nie ogłosiły nas wrogiem, jak zrobiły to Stany Zjednoczone”. 

http://en.kremlin.ru/events/president/news/65861

Tyle jeśli chodzi o oficjalny pogląd.

Nieoficjalnie nasze różne źródła wywiadowcze miały różne wersje tego, co się naprawdę działo. Zarówno masoni P3, jak i MI6 powiedzieli, że osiągnięto porozumienie w sprawie ustanowienia Światowej Federacji, która zastąpi lub wzmocni istniejącą międzynarodową infrastrukturę zarządzania.

Jednak rosyjskie źródło FSB powiedziało, że tajna wojna o planetę wciąż szaleje. Ich inteligencja z Genewy jest taka, że ​​plany grupy Octagon są następujące:

“Oni anulują gotówkę w ciągu około dwóch do pięciu lat.  Ponadto, wszyscy bogaci ludzie stracą wszystko, co mają.  Małe firmy zostaną wykupione przez wielkie pół-rządowe korporacje.  Wielki biznes i rząd połączą się.  Ale tak naprawdę, nie będzie żadnego rządu, ludzie staną się niewolnikami.”

FSB zaproponowało ukrywania strategii, aby położyć kres tym przerażającym planom.  Jednakże, ponieważ nie chcemy dać wrogowi znać, jaka jest ta kontr-strategia, nie możemy w tej chwili powiedzieć o niej naszym czytelnikom.  Niemniej jednak, niewątpliwie jej częścią jest uderzenie w głowę ośmiornicy, zamiast walki jej różnymi ramionami.

Przyjrzyjmy się teraz, jak przebiega wojna przeciwko różnym ramionom ośmiornicy.  Pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę jest to, że

 “W Europie, według stanu na dzień 5 czerwca, 13 867 osób zmarło, a 1 354 336 zostało rannych w wyniku zastosowania ‘szczepionki’ COVID-19.”

https://m.thebl.com/world-news/13867-dead-and-1354336-injuries-in-european-database-of-adverse-drug-reactions-for-covid-19-shots.html 

MI6 twierdzi, że większość zgonów po szczepionkach nastąpi za trzy do pięciu lat, gdy zawarte w nich priony dokonają swoich zniszczeń.

W każdym razie, jest teraz wysyp ujawnień o tym, jak całe uzasadnienie tej kampanii szczepień było przestępcze. 

Oto przykład:

“Były szef CDC Robert Redfield powiedział o Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), która ‘badała’ pochodzenie pandemii w tym, co było niczym więcej niż teatrem politycznym prowadzonym przez wysoce skonfliktowaną grupę – jeden z nich, Peter Deszak z NGO EcoHealth Alliance, pracował z Wuhan Institute of Virology i był finansowany w wysokości milionów dolarów przez NIH Anthony’ego Fauci.”

https://www.zerohedge.com/covid-19/who-highly-compromised-unfit-lead-covid-19-investigation-according-former-cdc-director 

Nie trzeba dodawać, że znaczna część kierownictwa Chińskiej Partii Komunistycznej jest współwinna tej zbrodni. Mosad przysłał nam to zdjęcie maoistowskiego chińskiego banknotu jednojuanowego z wyraźnym symbolem syjonistycznym.

Ze swojej strony źródła azjatyckiego tajnego stowarzyszenia obiecują usunąć wszystkie bękarty Davida Rockefellera z chińskiej struktury władzy.

Nawiasem mówiąc, WHO podaje, że w 2017 r. na grypę, gruźlicę i zapalenie płuc zmarło odpowiednio 650 000, 1,5 miliona i 2,56 miliona osób, co daje w sumie 4,7 miliona zgonów.

https://www.who.int/news/item/13-12-2017-up-to-650-000-people-of-respiratory-diseases-linked-to-sezonowa-grypa-co-year

https://ourworldindata.org/pneumonia

W porównaniu do 3,86 miliona osób, które podobno zmarły z powodu Covid-19 od czasu jego wybuchu w 2019 roku.

Nie trzeba dodawać, że są to lata, w których zgony z powodu zapalenia płuc, gruźlicy i grypy magicznie zniknęły ze statystyk.

https://www.google.com/search?client=firefox-bd&q=wie+wiele+osób+mie+zmarly+od+covid+19

  Możemy potwierdzić, że w Japonii lekarze i personel wojskowy odmawiają szczepienia ludzi, do pomocy w podawaniu szczepionek powoływani są między innymi dentyści, personel pierwszej pomocy i weterynarze.

Możecie być pewni, że podrzędny premier Yoshihide Suga i cały jego gabinet zostaną straceni za te zbrodnie.

Tak czy inaczej, trwa całkowita rewolta przeciwko temu oszustwu.

Oto świetny przykład z australijskiej telewizji:

Here is a great example from Australian TV:

Heres one from GB News in the UK:

Oto jeden z GB News w Wielkiej Brytanii:

To, co jest teraz niezaprzeczalne, to szalejąca hipokryzja covid, jeśli chodzi o zachowanie naszych przywódców w obliczu przepisów, których oczekują od nas, zwykłych śmiertelników.

Widzieliśmy to głośno i wyraźnie na szczycie G7 – teraz już oficjalnie super-wydarzeniu dla Kornwalii – gdzie były uderzenia pięścią, maski i dystans społeczny w miejscach publicznych.

W porównaniu z uściskami bez ust i normalnymi kontaktami towarzyskimi, kiedy myśleli, że kamery są wyłączone. Teraz okazuje się, że ten rodzaj hipokryzji mógł trwać przez wiele tygodni na Downing Street numer 10.

https://www.gbnews.uk/shows/dan-wootton-covid-hypocrisy-of-elites-is-an-insult-to-hardworking-brits/107263 

MI6 założyło GB News, aby zapewnić społeczeństwu informacje oparte na faktach, po tym jak przeprowadziło analizę anglojęzycznych mediów korporacyjnych i odkryło, że prawie wszystkie artykuły były sponsorowane komercyjnie.

https://www.gbnews.uk/

Rockefellerowie i Octagon Group prowadzą własną kontrofensywę przeciwko Brytyjczykom. Częścią tego jest ciągła próba szerokiego upublicznienia prawdy o śmierci Diany Spencer. Widać to było w następującej okładce Daily Mail z 19 czerwca, o której MI6 mówi, że zapłacono im za publikację. Nie ma wątpliwości, że jest więcej do zrobienia.

Zasadniczo, została zamordowana na rozkaz księcia Filipa bez wiedzy królowej Elżbiety, ponieważ była w ciąży z Dodi Fayeds dziecko i o konwersji na islam. To morderstwo z zimną krwią młodej matki jest z pewnością przestępstwem i prawda o nim musi wyjść na jaw, ale nie jest na tym samym poziomie, co systematyczne ludobójstwo.

Inną rzeczą, którą według NSA zajmuje się fałszywa administracja Rockefeller-Biden z siedzibą w Fort McPherson, Atlanta, Georgia, jest sabotaż gospodarczy mający na celu zwiększenie zysków przemysłu naftowego. Jim Stone Freelance zauważył, że wiele amerykańskich zapór wodnych zostało celowo osuszonych, aby pozbawić Amerykanów energii hydroelektrycznej. Przy okazji, nie możemy uzyskać dostępu do jego strony w Japonii na komputerze. Jeśli wejdziemy na jego stronę, otrzymamy następujący adres URL:

jimstone.is/shutupordie.html

Na szczęście nadal możemy uzyskać do niej dostęp za pomocą iPhone’a. W każdym razie dowiadujemy się, że sabotaż zapór wodnych, elektrowni atomowych i innych obiektów przynosi korzyści kontrolowanemu przez Rockefellera przemysłowi naftowemu.

https://www.smithsonianmag.com/smart-news/hoover-dams-lake-mead-hits-lowest-water-level-1930s-180978022/ 

https://www.bloomberg.com/opinion/articles/2021-06-17/green-energy-the-issue-is-politics-not-technology-or-cost 

Zauważamy również szereg artykułów w korporacyjnych mediach propagandowych, które subtelnie promują ropę naftową. Oto mały przykład:

Na całym świecie deweloperzy energetyczni zastępują emitujące gazy cieplarniane elektrownie węglowe i gazowe farmami wiatrowymi i słonecznymi. Ale nie zawsze dodają wystarczającą ilość baterii lub utrzymują wystarczającą ilość rezerwowej energii, aby wspierać te czyste źródła energii, gdy słońce zgaśnie lub wiatr umrze.

https://www.japantimes.co.jp/news/2021/06/18/world/global-power-grids/

Możesz być pewien, że po założeniu farmy baterii będą głównym celem sabotażu. Na znak, że Pentagon rozstał się z Rockefellerami, zauważamy, że armia amerykańska ściąga wojska, samoloty i obronę przeciwrakietową z Bliskiego Wschodu.

https://edition.cnn.com/2021/06/18/politics/pentagon-remove-missile-defense-saudi-arabia-middle-east/index.html

Teraz wydaje się, że Grecy przejęli miejsce Amerykanów: w kwietniu Grecja zapowiedziała, że ​​pożyczy Arabii Saudyjskiej baterię Patriot, aby chronić swoją krytyczną infrastrukturę energetyczną.

https://www.msn.com/en-us/news/world/saudi-talks-up-strength-after-us-cuts-military-assets/ar-AALfv53

Jak zauważyliśmy w zeszłym tygodniu, grupa frontowa Octagon World Economic Forum również zapowiada poważne cyberataki do końca tego roku.

Jest to kolejny powód, dla którego Akt Powstania jest odczytywany w Genewie. Wreszcie, kończymy ten tydzień z pewnym surowym wywiadem z MI6: Sprawa Diany będzie wkrótce ważniejsza niż to szalone koronawirusowe gówno … Zwolniliśmy nie wiem ilu sędziów. Wszyscy nasi oficerowie zaczynają myśleć, o mój Boże, źle postąpiliśmy; mamy policjantów i innych, którzy się zgłaszają.

Cała sprawa zaczyna się walić. Richard Dearlove i wszyscy dyrektorzy generalni, którzy prowadzili agencje wywiadowcze, kłamali, a kłamstwa te stanowią teraz przestępstwo, więc są w stanie ślepej paniki. Wszystkie nasze złe zachowania z przeszłości ustały… Skandal z Liborem zasadniczo doprowadził Rothschildów do bankructwa, więc zwracają się ku wszystkiemu, co jeszcze mogą zrobić. Ci ludzie nie godzą się na utratę swoich aktywów.

To jest ich łapówka z metodami medycznymi, zabijanie ludzi… Rozmawialiśmy z ludźmi wywiadu na całym świecie i zostali oni przekupieni. Ci ludzie nie zdają sobie sprawy, że przegrali, że już ich nie ma. Wyrzuciliśmy ich premiera w Izraelu.

Wyeliminowaliśmy tę grupę z egzekucją Busha. Całą transakcję z Covid należy poddać należytej procedurze. Książę William opuścił Londyn, nie można znaleźć królowej i żadne telefony nie są odbierane…

Wydaje się, że z dnia na dzień coś się zmieniło. Przestali słuchać medycznego kompleksu przemysłowego, a teraz słuchają wojskowego kompleksu przemysłowego. Rządy świata zaczęły zajmować się tą medyczną tyranią. Zobaczmy, jak rzeczy się rozwijają.

Koniec

** Źródło

Opublikowano za: https://kochanezdrowie.blogspot.com/2021/06/peny-raport-benjamina-fulforda-kompleks.html

Wypowiedz się