Keanu Reevesa twierdzi, że jest optymistycznie nastawiony do przyszłości, ponieważ ludzkość powoli daje oznaki uwolnienia się od matrycy Matrixa.

Uważa, że teraz toczy się wojna, która ukształtuje przyszłość ludzkiej egzystencji i świat, który zostawimy naszym dzieciom.

Rasa ludzka była zniewolona przez tysiące lat – powiedział Keanu Reeves podczas kręcenia na pustyni Mojave, wyjaśniając, że byliśmy trzymani w mentalnym więzieniu przez mroczne elity i tajne stowarzyszenia, które zrobiły wszystko, co możliwe, aby nas stłumić w dążeniu do osiągania naszego potencjału.

Teraz zaś ta cała matryca zaczyna pękać, ludzkość pokazuje znaki wolności i za chwilę zaczniemy żyć w ekscytujących czasach.

Znany aktor przyznał, że prawdziwe poznanie natury rzeczywistości umożliwiła mu lektura starożytnych tekstów, w tym kiedy czytał Wedy i Upaniszady.

“Tak, jasne, jest wielu ludzi, którzy nadal są zainteresowani tylko nadążaniem za Kardashiankami, ale znaczna część ludności się obudziła. Co najważniejsze, teraz toczy się wojna między naszymi panami-władcami i tymi, którzy chcą nas uwolnić” – powiedział.

Twierdzi, że matryca to holograficzny wszechświat projektowany przez tych, którzy chcą na nas polować.

Ludzkość była represjonowana i kontrolowana w ten sposób od tysiącleci.

Wierzymy, że jest to rzeczywisty świat, ale w rzeczywistości jest to tylko film nagrywany w zbiorowej świadomości, która przedstawia się jako „rzeczywistość”.

Dla wszystkich miliarderów, którzy uważają, że pieniądze i nowe systemy są w stanie zmienić naszą rzeczywistość, Keanu ma jedną radę:

Włóż portfele z powrotem do kieszeni. Nie ma to nic wspólnego z pieniędzmi ani komputerami. Musi nastąpić duchowa Zmiana, a nie „włamanie” do systemu.

Według Keanu ta duchowa zmiana właśnie teraz ma miejsce.

Ludzie są zmęczeni wojnami, totalitarnym przywództwem i autorytarną kontrolą.

Ludzie budzą się do tego, co jest naprawdę ważne w życiu.

Wychodzą spod kontroli, toczą walkę z ciemnymi siłami i usuwają zasłony z niesamowitej sieci połączonych manipulacji.

Ludzkość budzi się z letargu i dostrzega, że ta sama garstka, te same tajne stowarzyszenia aktywują Nowy Porządek Świata, aktywnie kontrolują nasze życie.

I to właśnie teraz nadchodzi najlepszy dla nas czas, aby odzyskać naszą nieskończoną moc i odtworzyć drzwi mentalnego więzienia, które zmotywowało nas do budowania siebie.

Nie jest to łatwe, ale tego od nas wymaga uzyskanie wolności.
*Niebieską czcionką zaznaczono odnośniki np. do badań, tekstów źródłowych lub artykułów powiązanych tematycznie.