Jak uniknąć udziału w spisie powszechnym – PiS nielegalnie chce przesłuchać Polaków

Publikujemy  wywiad z mecenas Anną Kubalą o tym jak uniknąć bezprawnego spisu powszechnego, wraz z wybranymi komentarzami widzów na końcu tekstu. Nasz redakcyjny komentarz do przeprowadzanego spisu  jest następujący:

1. Na bazie podejmowanych treści ustaw istnieją pełne przesłanki za uznanie tzw. Sejmu  za zorganizowaną strukturę przestępczą, sterowaną  w tle przez struktury, których celem jest eliminacja obywateli narodowości Polskiej z życia społecznego i politycznego.

Te działania są kierowane przez potomków i pociotków tych,  którzy realizowali program wyniszczania Polaków po 1945 roku,  a których potomkowie przejęli władzę w 1989 roku, po przerwie od 1956-1989, kiedy nie mieli decydującego wpływu na rządy w Polsce.

 Dowodem na to, jest kopiowanie schematów działania i programów III RZESZY. W związku z tym nie przypadkowa jest analogia w określaniu RP, jako III RP, przez tzw. jej jelity. 

2. Należy postawić PYTANIE, dla tworzących  pytania spisowe, dlaczego tworząc je, nie zamieścili pytań  z żądaniem informacji:

 • kim byli rodzice, wujkowie, dziadkowie itd., jako informacji jawnych,
 • gdzie spędzili II WŚ, i gdzie się ewakuowali w 1938, w latach 1944 -48, latach 1955 -60 i 1981-1990 itd.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Phil Konieczny

Wybrane komentarze

labeo

ktos wkoncu napisał czym jest ten spis .To jest przesluchanie okupowanego narodu a nie zaden spis…

Malgorzata Małgorzata

To jest spis inwentarza.Właściciele Polski i Polaków chcą wiedzieć co posiadają .

Barbara Zebrowska

 @Krzysztof Skóra  Posłuchaj wywiady Radcy prawnego Anny Kubala , dokładnie powiedziała , co to w ogóle jest , jakie niebezpieczeństwa kryją się pod tym tzw. Spisem , dla kogo on faktycznie jest a przede wszystkim jak ustrzeć się od przymusu spisu …..Nie baw się w żadne pisma , które mają na celu odmowę wykonania spisu , absolutnie nie reaguj na ludzi , którzy telefonicznie chcą od Ciebie uzyskać Twoje dane , jeżeli ktoś przyjdzie do Ciebie do domu , nie wpuszczaj , powiedz że jesteś chory ( wiadomo na co 😉) i musisz iść do lekarza , że może innego dnia , jednym słowem KŁAM , ale nie możesz i nie wolno Ci użyć słowa ODMAWIAM , ponieważ dokładnie właśnie to słowo spowoduje ukaranie , może napisałam chaotycznie , ale wysłuchaj tego wywiadu i nie bój się , oni właśnie tak działają , ZASTRASZANIEM zna każdym kroku , ludzie muszą wiedzieć jak się bronić …z Bogiem

kursor metal casting

To wygląda trochę jak sytuacja gdy w Niemczech zaczęto wprowadzać dyskryminację rasowa. To wygląda jak baza danych tworzona w celu, który dla jakieś części społeczeństwa ( o ile nie większości) źle się skonczy. Coś złego się dzieje… Lis zaczął liczyć kurczaki i oceniać ich kondycję.

Telemasz

Oni i tak wszystko wiedzą, ale zawsze to kolejna lekcja tresury. Zwłaszcza że niektóre pytania w tym “spisie” zdeycdowanie już wkraczają w bardzo osobiste sfery.

Zbyszek

 @kursor metal casting  bo to sa wciąż działania nazistów oni nigdzie nie odeszli tylko zeszli do podziemia pod koniec wojny, czyli stopniowo opanowali wszystkie korporacje, banki i pionki rządowe

Janusz Lepionko

 @kursor metal casting  Poczytaj o Georgia Guidestones i spróbuj znaleźć choć jeden sensowny argument, że to dowcip. Bo jeśli to nie dowcip, to już wiesz, co jest przygotowywane.

Dd Dd

Pytania o choroby?! Szok. To chyba spis dla koncernów farmaceutycznych?

Andrzej Sati

Dokładnie! Koncerny zakupiły stado królików doświadczalnych chcą znać stan ich zdrowia. Co w tym dziwnego.

Marii Only

Pytanie o choroby to dane wraźliwe i nie ma podstaw aby takie informacje udzielać osobom do tego nie upoważnionym.RODO czy to rządowym łajzom coś godo?

Maria Xyz

PYTANIA O. TO ILE RAZY KUPKE ZROBILES! ILE RAZY SIKU! ILE RAZY ZES. SALCIE PRZEKECIAL.?

Twinki Winki

Proste: “Zło zwycięża tylko wtedy gdy dobrzy ludzie nic nie robią”. Bardzo dziękuję za ten materiał.

Adam Marcol

Spis i te dane wyciekną napewno do odpowiednich służb a może i państw zainteresowanych polską

Pixi

One nie wyciekną za granicę, nasi “rządzący” będą je na legalu i bez przeszkód udostępniać, skolko ugodno. A że hakerzy, czy inni fizyczni oszuści, wyciągną po nie łapy, to oczywista oczywistość.

Wieslawa Zielonka

Nic nie musi wyciekac. Polecam odcinek pana Uszi,,Dane z poprzedniego spisu na izraelskich serwerach” czy jakos tak… A tak na logike -nie robi spisow w dobie ,,straszliwej” pandemii! To moze poczekac do jej zakonczenia.

Marcelina Gacek

Wyciekną do Izraela😂😂Niestety maja chrapkę na nasz piękny kraj! Pozdrawiam!

Aleksandra Rząsa

Skoro spis jest nielegalny,są zadawane pytania,które nie powinny się tam znaleźć, bo są to dane wrażliwe-to dlaczego mając taką wiedzę ludzie nic z tym nie robią?

Marek Majerczyk

Bo spora gromada ciemniaków została otumaniona przez propagande i szczujnie (tvpinfo) a druga grupa zosta ła przekupiona pińcet plus

Grazyna Topolska

Dokladnie. Ludziom odjelo rozum. Nie zadaja sobie pytan: dlaczego? po co? czy naprawde musze itp. Najgorsze, ze wladza wie jak glupi i tepy jest narod. Dlatego nie wysilaja sie zeby ustawy byly zgodne z prawem.

Elzbieta Malinska

 @Grazyna Topolska  prawda. Okupant wie, że ludzie sprowadzeni do miski ryżu za 500+ podpiszą nawet wyrok na siebie i swoich spadkobierców. Edukacja na poziomie “0”, myślenia, logiki w szkole nie ma, Człowiek został sprowadzony do jedzenia, trawienia, wydalania, rozmnażania. A co robią zwierzęta? A, jeszcze służą jako pokarm. Nam też ktoś nasza energię zabiera.

Sebastian Rozmus

Ksiądz z kolęda nie może przyjść do domu, ale urzędnik już tak… to tak tylko w temacie mniejsza z tym czy ktoś chce czy nie chce wizyt w czasie plandemii.

Maria Xyz

 @MAŁGORZATA KOSSAK  POWIESIC TYCH. YT. TROLLI. MASONSKICH OBRZEZANYCH. ICKOW I. KLAPIATYCH. SALCI AJ WAJ AJ WAJ AJ WAJ AJ WAJ..!

Mirosław Piorkowski

To jak spis nielegalny jest to czego nikt z tym nic nie zrobi. Ja jestem ciekaw czy z PiS cała banda tak robi spisuje się. Morawiecki Niedzielski itp. Chodzi o nasze dane itp to po co to Rodo jest. Jak łamane jest Prawo Konstytucyjne przez Rządzących i nikt im nic nie robi. Czy w tym kraju jest jeszcze sprawiedliwość.

Sabali

“Człowiek, który oddaje wolność w zamian za bezpieczeństwo, nie zasługuje na żadne z powyższych.” – Benjamin Franklin

Woj 71

Czy można zażądać od rachmistrza wyniku testu na “koronke” (ważny 24h) z obawy o własne zdrowie?

Góralka

Czy nie byłoby dobrze, gdybyśmy zrobili zrzutkę i zatrudnili prawników, w celu pozwu zbiorowego. Przeciw Rządowi Polskiemu, czy przeciw instytucji GUS, którzy łamią prawo, umieszczając szereg nielegalnych pytań, w tym spisie.Tym samym czyniąc go nielegalnym, łamiącym prawo. Na pewno znajdzie się mnóstwo osób,które chętnie się przyłączą do takiego pozwu. Nie możemy na wszystko się godzić, trzeba pokazać że, nie jesteśmy pasywni. Ja jestem chętna . Kto jeszcze???

Ryszard Okoński

 @Michał Jaszczyk  Polski rząd? Morawiecki jest żydem i nie tylko on w tym rządzie to pytam jaki Polski?

Damian B

 @Michał Jaszczyk  ty cymbale TVPIS ci mózg wyprali 🤔🙈 Skoro wypowiadasz re słowa to nie masz pojęcia o polityce.

piotr przybył

 @Ryszard Okoński  Cały ten sprzedajny i zaprzedany swoim mocodawcom rząd, do spółki “farbowanych lisów” pod pozmienianymi dawno temu na polskobrzmiące nazwiskami i służących im ulegle szabesgojów, to nic innego jak w praktyce jedynie li tylko – eskimoska terenowa okupacyjna delegatura, na tą ich “zamiejscową” kolonię o nazwie Polska/Polin :https://www.youtube.com/watch?v=Lxpbs51eD1o

Ewa Kenig

Jesteście cudowni!! Czuję się po wysłuchaniu normalnych, inteligentnych ludzi mniej samotna w tym nie polskim bezhołowiu…Bądźcie zdrowi!

Monika Oska

Nikt nie prosił ale każdy tego potrzebował . Super materiał ! Super, że dzielisz się taką wiedzą .

Ela K

Tytył powinien brzmiec Jak uniknąc spisu a nie odmówić, bo to jest mylące nie możemy odmówić tylko uniknąć

adam milewski

ja na czas spisu powszechnego będę w ciągłym stanie upojenia alkoholowego… czy spis z pijakiem , który może coś tam zawsze pokręcić, wymyślić, nie pamiętać, jest ważny???

Arkadiusz Kłosowski

Spiszę się pod warunkiem że rachmistrz podpisze mi że bierze odpowiedzialność za bezpieczeństwo moich danych

Anna Kot

Mądra uwaga tego trzeba od nich wymagać. Bo nigdy nie wiadomo gdzie to wycieknie. Podejrzewam, że nie uzyska się tego i będą po sprawie.

Alicja Alicja

Witam 🙂 przed wojną też zbierali dane a później Ado..f wszedł do urzędu i tak właśnie się dowiedział kto jest żydem

Zbigniew Masternak

Rozumiem w takim wypadku że mogę powiedzieć “Bardzo chętnie bedę uczestniczył w spisie o ile zostanie on przygotowany zgodnie z obowiązującym prawem”?

Pawel W

Przygotowanie pod kataster. I tyle w temacie.

L L

Ten spis trzeba uzupełnić bodajże do 30 września. Co po tym terminie? Będą nękać przez cały czas z nowym terminem do uzupełnienia?

PrzemO W.

Phil Konieczny słyszałeś może o nowych dowodach osobistych z odciskami palców? Będą mogli wrobic każdego nie wygodnego czy nie poslusznego.

Michał Dolistowski

Dzisiaj rozmawiałem z kolegą, zapisywał dziecko do żłobka publicznego i słuchajcie musiał wypełnić ankietę na podstawie której otrzymuje się punkty ( większa ilość punktów większe szanse na przyjęcie dziecka) i w tej ankiecie za to że rodzice są zaszczepieni zwiększa ilość punktów na przyjęcie dziecka co to k…a ma być wolny kraj wolność wyboru masakra obudźcie się

A N

Jeżeli chcą uzyskać dane powinni wystąpić do każdego urzędu powołując się na ustawę o ochronie danych, w jakim celu mają udostępnić i taki urząd w oparciu o wspomianą ustawę udzielił by odpowiedzi lub nie.

Monika Jonczyk

Inni ludzie na ulicy zachowują się agresywnie jak zobaczą człowieka bez maski ,nie tylko policja zatrzymuje nas ,ludzie są jak strażnicy systemu

akurabukurakarakuraku

Poza tym “odmowa” jest to czynność, zachowanie milczenia nie jest odmową. Tak tłumaczył to jeden prawnik.

Opublikowano za: https://www.youtube.com/watch?v=puZmECBwfz8

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Coś zaczynają znów majstrować.
  Ostatni wpis zwykłego Amerykanina:

  http://82.221.129.208/.um6.html

  Centra szczepień zamykają się, sprowadzają kosmitów
  Posty w mediach społecznościowych wskazują, że ośrodki szczepionkowe są zamykane, ponieważ ludzie po prostu nie idą na zastrzyk. Nie w to uwierzyliby wszyscy trolle, które twierdzą, że właśnie dostały swoje (zabawa w mentalność stadną) i „są w porządku” – słone lub nędzne kłamstwo – a tego typu posty osiągają gorączkowy poziom w całej infosferze –
  Rzeczywistość jest taka, że ​​zbyt wielu ludzi obudziło się na szczepienie. Jeśli masz facetów z Indii wśród tłumu, w którym wszystkie kraje zachodnie mówią, że szczepienie jest katastrofą i ludzie tego unikają, to jest poważny problem dla programu szczepień, a dzisiaj natknąłem się na posty ludzi, którzy powiedzieli, że ich praca w tych ośrodkach jest anulowany.

  Nie sądzę, żeby swoim szczerym planem uderzyli w coś, co można by nazwać „masą krytyczną”. To, z czym teraz skończą, to wielu ludzi, którzy byli zaszczepieni, umierając w nadchodzących miesiącach i będą potrzebować wyjścia z tego, aby nie ponosić odpowiedzialności. Jak dokonaliby tego rodzaju rozproszenia? ŁATWO:

  Wyświetlaj niebieską wiązkę. Inwazja obcych.
  I faktycznie, projekt blue beam to prawdopodobnie stara nazwa na emeryturze. Prawdopodobnie teraz robi się to za pomocą nowej technologii.
  Jak udawać inwazję kosmitów, BEZ POTÓW –
  Warstwa śladów chemicznych znajduje się na idealnej wysokości, aby używać projektorów do fałszowania nadlatującego statku kosmitów. Wszystko, co muszą zrobić, to ustawić duże projektory wokół miasta i aby ukryć fakt, że są to projektory odbijające się od warstwy śladu chemicznego, wystarczy mieć kilka projektorów, aby wiązka w górę nie była widoczna jak reflektor . wiele projektorów pozwoliłoby również na stworzenie całkowicie realistycznego holograficznego statku 3D.
  Nie jesteś małpą ani technologicznie pozbawionym pradawnego plemienia. Nie daj się zwieść głupiej sztuczce technicznej. MOŻNA to zrobić, i ZOSTAŁO zrobione w nawiedzonym domu Disneya w Disneylandzie od co najmniej 50 lat, jeśli kiedykolwiek tam byłeś, duchy latające wokół żyrandola są DOKŁADNIE TO. Wyglądają naprawdę. A to tylko projektor odbijający się od mgły. Warstwa śladów chemicznych jest do tego IDEALNA.

  Wiem o nowej propozycji United naddźwiękowego odrzutowca, ale jestem tak sceptyczny, że nawet nie wydam komentarza technicznego na ten temat.
  Jeśli to oderwie się od ziemi, będzie to to, czego elity używają, by twierdzić, że są bogami, gdy wznoszą się wysoko nad ogłupiałymi szczurami wompami, podczas gdy reszta odrzutowców, które kiedyś były używane, zostanie złomowana.

Wypowiedz się