Dr Zbigniew Hałat o zbrodniczej działalności władz w związku z fałszywą propagandą i przymuszaniem do szczepień

Trzeźwa ocena obecnej sytuacji plandemicznej przez przedstawicieli dwóch pokoleń: dr Zbigniewa Hałata byłego wiceministra zdrowia oraz szefa SANEPIDU reprezentującego starsze pokolenie i 16 letnią Mirę Piłaszewicz reprezentującą młode pokolenie.

Redakcja KIP

Opublikowano za: Media Narodowe

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Angole znów zaczynają się bawić w idiotę, co zwykle nie kończyło się dobrze dla nikogo.
  Tutaj bardzo szczegółowy opis zdarzenie z okrętem wojennym Defender, który wpłynął na Rosyjskie wody terytorialne, wraz z filmami pokazującymi oddanie salw ostrzegawczych.

  Angole zachowywali się prowokacyjnie…

  https://halturnerradioshow.com/index.php/en/news-page/world/hal-turner

  TŁUMACZENIE WŁASNE:

  TERAZ ODBLOKOWANE — COVERT INTEL — zaczyna się w przyszłym tygodniu . . . 28 czerwca

  Ten artykuł był wcześniej ZABLOKOWANY i tylko dla subskrybentów. Oto 24 godziny później, a informacje zawarte w tej historii są już publicznie dostępne, więc ta historia może teraz zostać odblokowana dla ogółu społeczeństwa, aby przygotować się na to, co PRAWDOPODOBNIE nadejdzie w ciągu najbliższych trzech dni.

  Zaledwie dzień po tym, jak brytyjski niszczyciel HMS Defender naruszył wody terytorialne Rosji, szósta flota amerykańska oficjalnie ogłosiła udział w nadchodzących corocznych ćwiczeniach Sea Breeze 2021 (SB21) współorganizowanych z marynarką ukraińską 28 czerwca 2021 r. . . na Morzu Czarnym.

  Zaplanowano udział 32 okrętów, 40 samolotów oraz 18 zespołów do operacji specjalnych i nurkowych z krajów członkowskich NATO. Dzięki tajnym źródłom wywiadu jesteśmy teraz w stanie donieść, że w ramach tego „ćwiczenia” istnieją szczegółowe plany, które, jeśli zostaną zrealizowane, mogą doprowadzić do wojny kinetycznej między zaangażowanymi statkami a rosyjskimi siłami morskimi na wodach terytorialnych wokół Krymu .

  Jak większość czytelników już wie, wczoraj, we wtorek 23 czerwca, brytyjski okręt wojenny HMS Defender celowo wszedł na wody terytorialne wokół Krymu i został przechwycony przez siły morskie z Rosji.

  Siły rosyjskie przekazały przez radio HMS Defender, że narusza on wody terytorialne Rosji i musi zmienić kurs, aby opuścić te wody. Ostrzeżenia radiowe pozostały bez odpowiedzi i HMS Defender wpłynął głębiej na te wody terytorialne.

  Siły rosyjskie ODDAŁY następnie strzały ostrzegawcze, aby ostrzec HMS Defender przed opuszczeniem rosyjskich wód terytorialnych. Kiedy pierwsze strzały zostały zignorowane, Rosja kilka minut później oddała dodatkowe strzały.

  Rosyjskie Ministerstwo Obrony udostępniło wideo pokazujące, że HMS Defender był wielokrotnie ostrzegany przez radio, i że PRAWDZIWE strzały z pistoletu pokładowego ZOSTAŁY ODDANE. Ten film, poniżej:

  https://htrs-special.s3.us-west-2.amazonaws.com/RussiaFiresWarningShots-HMSDefender.mp4

  HMS Defender kontynuował kurs! Następnie rosyjski samolot zrzucił bombę na HMS Defender, wystarczająco daleko przed statkiem, aby uniknąć jego uszkodzenia, ale wystarczająco blisko, aby przelecieć przez punkt: „Zostawcie te wody”.

  HMS Defender zmienił kurs i opuścił wody terytorialne.

  Dłuższe i lepszej jakości wideo:

  https://iz.ru/1180842/video/esminetc-defender-i-fregat-evertsen-zashli-v-port-odessy

  Jak informowaliśmy dzisiaj, brytyjska ambasador w Rosji, Deborah Bronnert, została dziś oficjalnie wezwana do rosyjskiego MSZ.

  Ambasador przybył i pozostał w budynku tylko 35 minut. COVERT INTEL pozytywnie potwierdził to, co miało miejsce podczas spotkania.

  Rosyjskie MSZ wyraźnie powiedziało ambasadorowi Bronnertowi, że „wczorajszy incydent z brytyjskim okrętem wojennym HMS Defender, który bezprawnie wpłynął na wody terytorialne poza Krymem, nie może się powtórzyć”.

  Bronnert odpowiedział, że wody nie są terytorium Rosji, „rząd brytyjski uważa te wody za terytorium Ukrainy i nie akceptuje twierdzenia Rosji, że Krym ponownie dołączył do Rosji”.

  Na to rosyjskie MSZ powiedziało:

  „Możemy odwołać się do zdrowego rozsądku, domagać się poszanowania prawa międzynarodowego, a jeśli to nie pomoże, możemy bombardować. Nie tylko po drodze, ale także na celu. Wyjaśniając wam teraz, że powtórka tego typu incydentu może doprowadzić do pełnego konfliktu zbrojnego z Rosją”.

  Było to bezpośrednie ostrzeżenie dla Wielkiej Brytanii, że Rosja jest gotowa faktycznie zbombardować brytyjskie okręty wojenne, jeśli dokonają dodatkowego, nieautoryzowanego wejścia na rosyjskie wody terytorialne.

  Bronnert następnie próbowała zaangażować się w powtórną dyskusję na temat tego, co nazwała „nielegalną rosyjską aneksją Krymu”. Rosyjskie MSZ powiedziało jej, że „nie będą rozmawiać o sytuacji, która nie istnieje”, a następnie zwolniło Bronnert, mówiąc jej, że ma opuścić budynek.

  Morska bryza 21 (SB21)

  Późnym popołudniem szósta flota amerykańska oficjalnie ogłosiła, że ​​dołączy do corocznych ćwiczeń „Sea Breeze (SB21)” na Morzu Czarnym, wraz z 32 okrętami, 40 samolotami i 18 zespołami operacji specjalnych i nurkowych z krajów członkowskich NATO, a także z ukraińskimi siłami morskimi.

  Oto ogłoszenie:

  Ćwiczenie odbywa się od 28 czerwca do 10 lipca w regionie Morza Czarnego i skoncentruje się na wielu obszarach działań wojennych, w tym na desce wodno-lądowej, manewrach lądowych, operacjach nurkowych, operacjach przechwytywania na morzu, obronie powietrznej, integracji operacji specjalnych, wojnie przeciw okrętom podwodnym, oraz akcji poszukiwawczo-ratowniczych.

  Tegoroczna iteracja ma największą liczbę uczestniczących krajów w historii ćwiczeń, z 32 krajami z sześciu kontynentów, które dostarczają 5000 żołnierzy, 32 okręty, 40 samolotów i 18 zaplanowanych zespołów operacji specjalnych i nurkowych.

  „Stany Zjednoczone są dumne ze współpracy z Ukrainą we współorganizowaniu wielonarodowych ćwiczeń morskich Sea Breeze, które pomogą zwiększyć interoperacyjność i możliwości wśród uczestniczących narodów” – powiedziała Chargé d’affaires Kristina Kvien, Ambasada USA na Ukrainie. do utrzymania bezpieczeństwa i ochrony Morza Czarnego.”

  Rozpoczęte w 1997 r. ćwiczenia Sea Breeze łączą większość krajów czarnomorskich oraz członków NATO i partnerów w celu szkolenia i działania z członkami NATO w dążeniu do budowania zwiększonych zdolności.

  SB21 zapewnia personelowi uczestniczących krajów możliwość zaangażowania się w realistyczne szkolenie morskie w celu budowania doświadczenia i pracy zespołowej oraz wzmacniania naszej interoperacyjności, gdy pracujemy nad wspólnymi celami.

  Ukraina i USA są współgospodarzami ćwiczeń na Morzu Czarnym z udziałem i wsparciem łącznie 32 krajów: Albanii, Australii, Brazylii, Bułgarii, Kanady, Danii, Egiptu, Estonii, Francji, Gruzji, Grecji, Izraela, Włoch, Japonii, Łotwa, Litwa, Mołdawia, Maroko, Norwegia, Pakistan, Polska, Rumunia, Senegal, Hiszpania, Korea Południowa, Szwecja, Tunezja, Turcja, Ukraina, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania i Stany Zjednoczone.

  Państwa czarnomorskie, we współpracy z sojusznikami i partnerami NATO, poprawiają swoją zdolność do prowadzenia pełnego zakresu operacji morskich i lądowych, uczestnicząc w ćwiczeniach takich jak Sea Breeze 2021.

  Ćwiczenia Sea Breeze 2021 to coroczne międzynarodowe ćwiczenia morskie, obejmujące elementy morskie, lądowe i powietrzne, współorganizowane przez Stany Zjednoczone i Ukrainę w celu zwiększenia interoperacyjności i zdolności sił uczestniczących w regionie Morza Czarnego.

  US Naval Forces Europe/Africa/US Sixth Fleet z siedzibą w Neapolu we Włoszech przeprowadza pełne spektrum wspólnych i morskich operacji, często we współpracy ze wspólnymi, sojuszniczymi i międzyagencyjnymi partnerami, w celu wspierania interesów narodowych USA oraz bezpieczeństwa i stabilności w Europie i Afryce.

  Planuj w ramach planu

  Dziś wieczorem Hal Turner Radio Show może donieść, że istnieje inny plan w ramach planu Sea Breeze 21. W pewnym momencie ćwiczenia „kilka okrętów marynarki wojennej z ćwiczenia ruszy w kierunku Krymu i rażąco wpłynie na wody, które NATO określa jako „terytorium Ukrainy”, ale Rosja twierdzi, że jest „terytorium rosyjskim”. Wtedy sprawy prawdopodobnie przybiorą postać „dzikiej łasicy”.

  Rosja wyraźnie dała do zrozumienia, że ​​Krym jest Rosją, podobnie jak wody wokół niego.

  Wielka Brytania i inne kraje członkowskie NATO wyraźnie dały do ​​zrozumienia, że ​​wody są postrzegane przez NATO jako terytorium Ukrainy.

  Plan NATO ma wykorzystać „ćwiczenie” Sea Breeze 21 jako platformę do bezpośredniej konfrontacji z rosyjskimi roszczeniami terytorialnymi. W NATO uważa się, że Rosja nie otworzy ognia do wkraczających statków, ponieważ w teatrze działań będzie tak duża siła ognia NATO.

  Rosja albo będzie musiała dotrzymać słowa, aby otworzyć ogień, albo pokazać, że NIE będzie bronić własnego terytorium, tym samym pokazując światu, że jest słaba.

  To ćwiczenie z dużym prawdopodobieństwem przekształci się w zbrojną rozgrywkę marynarki wojennej z Rosją. Za cztery dni zaczyna się Sea Breeze 21.

  Co ciekawe, zapowiedź Szóstej Floty jasno wskazuje, że zaangażowanych będzie również co najmniej pięć tysięcy żołnierzy. Interesujące do ćwiczenia „morskiego”. . . . O ile oczywiście nie jest też plan wylądowania tych oddziałów na Krymie i próby przejęcia go siłą.

  Czy historia wyznaczy 28 czerwca 2021 roku jako datę rozpoczęcia wojny kinetycznej z Rosją – i być może III wojny światowej?

  Nie musimy długo czekać, aby się dowiedzieć.

  UWAGA: Subskrybenci tej strony internetowej, którzy wspierają ją ogromnym 1 dolarem tygodniowo, otrzymali tę informację tutaj, PRZED INNYMI MEDIAMI NA ŚWIECIE. Moi subskrybenci otrzymali ważne wiadomości przed wszystkimi innymi. TY powinieneś zasubskrybować, aby uzyskać dostęp do najnowszych, ważnych informacji! Subskrybuj TUTAJ

  AKTUALIZACJA 22:21 EDT PIĄTEK, 25 CZERWCA —

  Środki masowego przekazu zaczęły donosić o tej historii około sześciu (6) GODZIN po Hal Turner Show

  Rosja ostrzega Wielką Brytanię i USA, by nie kusić losu na Morzu Czarnym ( TUTAJ )
  Około 90 minut po rozpoczęciu relacji w środkach masowego przekazu historia zaczęła trafiać do mediów społecznościowych:

  Cztery godziny po odebraniu go przez media społecznościowe były szef armii brytyjskiej ostrzegł przed „rzeczywistą wojną”:

  „Błędna kalkulacja” w rosyjskiej grze w kotka i myszkę może doprowadzić do pełnej wojny, ostrzega szef armii ( TUTAJ )

  Po przeczytaniu tej historii prosimy o POKRYCIE KOSZTÓW, jakie kosztowała Twoja wizyta w tej witrynie, klikając co najmniej jedną z poniższych reklam, która generuje przychód reklamodawcy w wysokości od dwóch do trzech centów za kliknięcie — bez konieczności zakupu przez Ciebie — i pomaga zrekompensować koszty operacyjne tej strony internetowej.

  Kiedy czytasz tutaj historię, firma hostingowa pobiera od nas opłatę za „przesył danych / przepustowość”, aby przekazać Ci materiał. Bez Twojej pomocy, klikając reklamę poniżej, ta witryna byłaby zagrożona zamknięciem z powodu opłat za transfer danych. Kliknij dowolną reklamę poniżej, aby zrekompensować koszty przekazania Ci tej wiadomości,

 2. krnabrny1 says:

  A tutaj obrazek przedstawiający dziwnie dużą ilość Państw biorącą udział w tegorocznych manewrach opisanych wyżej.
  Jeszcze dziwniejsze jest to, że w czasach niby zarazy:-)

  https://halturnerradioshow.com/images/2021/06/24/NATO-SeaBreeze_large.jpg

Wypowiedz się