CZWARTY WYMIAR – SFERA – UJAWNIENIE – AMNESTIA

Nie wystarczy tylko przeskok na 4 poziom, gdyż trzeba się również do niego przygotować, dlatego tak wiele ludzi poprzez pole, które przekazujemy w Wasze umysły, teraz się rozbudza. Czas na ujawnienie. Ziemia i składniki planety – jest bardzo dużo nieorganicznych ciał o stałym stanie skupienia o charakterystycznym składzie chemicznym i krystalicznej strukturze.

Są cząstkami kosmicznego pyłu oraz cząsteczkami pierwiastków ułożonych w łańcuchy, warstwy i trójwymiarowe struktury.

Wpływają one na ukształtowanie terenu i tworzenie zasobów energetyczno-naturalnych.

Kamienie szlachetne

Wiele minerałów tworzy kryształy i kamienie szlachetne.

Diamenty, które składają się z atomów węgla i surytu, są najtwardszą substancją, która występuje na Ziemi.

Kwarc jest niezwykłym minerałem, który wchłania w siebie energię z otoczenia, czyli, innymi słowy, podlega programowaniu.

W dzisiejszych czasach energia, która Was otacza, jest wysoce chaotyczna i często niekorzystna dla organizmów żywych.

Otacza Was notoryczny smog elektromagnetyczny, ponieważ obecna cywilizacja funkcjonuje głównie na podstawie elektroniki.

Otaczają Was energie wielu, najczęściej negatywnych, emocji innych osób, różnorakie myślo-kształty i wibracje, które często kumulują się w otaczającej przestrzeni i nawarstwiają.

To wszystko wpływa zarówno na organizm, mózg, cały układ nerwowy oraz energetyczny, jak i na wszelkie przedmioty, rośliny, a także zwierzęta.

Trwa batalia, cicha batalia o planetę

Pewna cześć nacji nie godzi się na taką ingerencję, aby kontrolować Was za pomocą nanoidów, nanotechnologii, pól elektromagnetycznych, nanochipów i zrobić z Was posłusznych niewolników.

Temu, co się dzieje bacznie przyglądają się także rasy, które asymilują się z ludźmi i nie chcą też pozwolić na taką ingerencję.

Istoty, będące na 3 poziomie oraz inne rasy i nacje, które zamieszkują pod powierzchnią planety, są przeciwne tak masowemu działaniu na tak masową skalę.

Obecnie planeta dysponuje polem ochronnym, które otacza ziemię.

Jeśli nastąpi moment dość krytyczny, to zastosujemy proces AMNESTIA i zniwelujemy działania Waszych rządów, aby spokojnie przygotować planetę do przeskoku na 4 poziom.

Zależy nam, aby Wasz gatunek rozwijał się według praw kreacji wszechświata, gdyż inaczej zakłóci to rezonans istnienia, która ma nieobliczalne skutki nie tylko dla Waszej Nacji.

Celem tej sfery jest zakończenie tyranii na Ziemi

Zakończenie tajnego rządu Ziemskiego, który kieruje Babilońskim monetarnym magicznym systemem niewolniczym, to również sprowadzenie na Ziemię technologii wolnej energii, sprowadzenie zaawansowanych technologii medycznych, które mogą wyleczyć absolutnie wszystko oraz oczyszczenie środowiska.

Technologie te z dnia na dzień załamałyby obecny system finansowy, który stałby się niepotrzebny.

Ujawnienie nastąpi przy Amnestii, a będzie to Ujawnienie wszystkich przestępstw przeciw ludzkości, których dopuściły się elity.

Takie są cele i one zostaną zastosowane.

Są to pola, które rezonują z helisami DNA tych istot.

Dla nich jest to obezwładniające, ponieważ w każdej chwili nastąpi Ujawnienie.

W DNA zapisana jest każda sekunda/chwila/emocja istnienia.

W momencie aktywacji DNA uzyskam do nich dostęp.

Zacznie się proces ujawniania, czyli tzw. amnestia.

DNA działa na poziomie kwantowym.

To oznacza, że będę połączona z tym, co było, jest i będzie.

Będę miała dostęp do głęboko zakodowanych kłamliwych wzorców myślowych Waszych władców, którzy popierają tyranię na Ziemi.

Zabójcze dla władców tego świata są oczywiście jak religie, a także politycy, naukowcy i to wszystko dosłownie!

Z takim potencjałem, jaki uruchomiony zostanie podczas Ujawnienia-Amnestii w tym polu na poziomie kwantowym przetwarzania informacji i to w całym znaczeniu tego słowa, to żaden autorytet nie będzie miał na to wpływu.

W tym okresie bardzo mocno nastąpi dezinformacja.

Będzie zamieszanie w świecie, które uzurpowało sobie prawo do władzy nad światem, przekłamując biblijne teksty w celu kontroli.

Oni są odpowiedzialni za utworzenie religii i uzurpowanie sobie władzy na świecie oraz do Waszych ciał przypisując je do certyfikatu urodzenia.

Każda emocja, chwila, myśl, które zostały/są/będą wytworzone w oceanie świadomości przez wszystkie żywe istoty, planety, układy słoneczne, galaktyki, wszechświaty i ostatecznie wszystko trafi z powrotem jako informacja do istnienia.

Pamiętajcie, że jesteście cząstką istnienia i macie pełne prawo do wiedzy, do Waszej genezy istnienia i możliwości do kreowania swojej rzeczywistości.

Obecnie rządzącym Elitom nie jest na rękę, abyście wiedzieli o takich rzeczach, ponieważ nieświadomy umysł to podatny umysł.

Jesteście jak pojedyncza kropla wody wyjęta z oceanu nieskończoności, ale też posiadacie te same właściwości co cały zbiornik, a jednak jesteście oddzielni w swojej wyjątkowości.

Macie prawo, aby odzyskać zdolność do zauważania tej oczywistości, a Wasza percepcja wzrasta, ponieważ wszystko, włącznie z Wami, jest nierozerwalnie połączone.

Aktywacja DNA następuje poprzez dostarczenie energii do Waszego układu meridian oraz ściągnięciu pieczęci z czakr.

DNA działa na poziomie kwantowym.

Oznacza to, że jesteście połączeni z tym, co było, jest i będzie.

Po prostu musicie oczyścić się z głęboko zakodowanych kłamliwych wzorców myślowych, które mówią Wam, co jest możliwe, a co nie i zostały one Wam wpojone na przestrzeni lat.

Chciałabym, abyście zrozumieli, że wszystko, czego szukacie, jest w Was, gdyż jesteście chodzącym Wszechświatem.

Jesteście wielowymiarowymi istotami.

Nie potrzebujecie trenerów od rozwoju personalnego, poradników lub innych wyuczonych schematów działania, które mają sprawić, że otworzycie się na świat i w końcu zaczniecie żyć bez strachu i obawy przed tym, co powiedzą inni.

Strach nie jest emocją, ale jest skierowany przeciwko Wam.

Jest używany przez MASONÓW, Reptilian i Draconian z konstelacji Syriusz A/B oraz przez pewne cywilizacje z Oriona, abyście zamknęli się w sferze komfortu i codzienności, a także, abyście służyli im, emanując niskimi wibracjami, które następnie zbierają tak jak plony i zasilają swoją żądzę kontroli.

Na pewno słyszeliście powiedzenie: „Jeśli nie wiesz, o co chodzi, to chodzi o pieniądze”.

We wszechświecie jest podobnie, tylko że chodzi o energię.

Zawsze o nią chodzi!

Każda emocja i wibracja, którą zaprojektujecie, wróci do Was zwielokrotniona.

Skok technologiczny, na który natrafiliście jako cywilizacja w ostatnich stu lat oraz pewne nowinki technologiczne, które zostały udostępnione przez obce cywilizacje, miały w pewien sposób opóźnić Przeskok Cywilizacyjny do Świadomości 4/5D.

Gadżety elektroniczne oraz pogoń za rzeczami materialnymi odciągają uwagę od eksploracji Waszego rozwoju, ale niestety nie umiecie rezonować z nową technologią.

Siłą rzeczy jesteście praktycznie nieustannie zanurzeni we wszelkiego rodzaju promieniowaniu oraz wielu innych nakładających się częstotliwościach.

Jeśli używacie mikrofali, to przestańcie, ponieważ ona niszczy Wasze świetliste ciało.

Wszystkie informacje i kody świadomości dla Waszego DNA są w świetle.

Przebywanie na słońcu bardzo poprawia samopoczucie.

Dlatego, jeżeli macie program, który mówi o tym, że przebywanie na słońcu szkodzi albo że nie wolno patrzeć się na słońce, ponieważ zepsujecie sobie wzrok, to odstawcie to na półkę z bajkami i mitami sztucznego świata.

Jesteście świetlistymi istotami.

PAMIĘTAJCIE O TYM!

Autor: Semjase

Za: https://www.odkrywamyzakryte.com/sfera-ujawnienie-amnestia/

Comments

 1. krnabrny1 says:

  Dobry przekaz, Pan Stankov również znalazł i udostępnił piękny przekaz hipnotyczny.
  Polecam przeczytanie tego dokumentu!

  Sesja hipnozy: Saturn, Rybolud, Niebieska Gwiazda Kachina i Biała Ziemia Tara
  autor: GEORGI STANKOV wysłany 26 CZERWCA 2021 R.
  rumi no kami with Laura Whitworth, June 26, 2021

  http://www.stankovuniversallaw.com

  Nasz wieloletni członek PAT z Niemiec rumi no kami , którego dobrze znacie z jego poprzednich wybitnych artykułów, właśnie przesłał mi transkrypcję i filmy na jego ostatnią sesję hipnozy 13 czerwca 2021 r. z Laurą Whitworth z Wielkiej Brytanii, na temat o którym niedawno zostałem poinformowany, zawierający „informacje związane ze wniebowstąpieniem”.

  Zdecydowałem się opublikować ten zapis w przeddzień Przesunięcia i naszego wniebowstąpienia, ponieważ przedstawia on zupełnie nową perspektywę Saturna i szereg powiązanych z nim kwestii, o których muszę przyznać, że mam bardzo małą lub żadną wiedzę i nie mogę komentować. Ale ostatnio otrzymuję coraz silniejsze informacje, że cały proces wznoszenia Gai i ludzkości jako centralny punkt wznoszenia tego wszechświata zawiera tak wiele nowych nieznanych aspektów o niewyobrażalnych proporcjach, że radzi się nie odrzucać żadnych nowych informacji i spróbujcie zintegrować to z naszymi obecnie ustalonymi ideami na temat nadchodzącej zmiany, naszego wzniesienia i naszej przyszłej misji jako wniebowstąpionych mistrzów i światowych duchowych nauczycieli ludzkości. Po naszym wniebowstąpieniu niewątpliwie dowiemy się znacznie więcej,

  _________________________

  Witaj Jurij,

  (Rumi nazywa mnie „Jurij” dla George’a po rosyjsku jako prywatny żart między nami.)

  Otrzymałem następujące informacje związane z Wniebowstąpieniem 13 czerwca 2021 roku podczas sesji hipnozy z Laurą Whitworth.

  Sesja Część 1:

  Saturn i Ryby Ludzie mówią o Wniebowstąpieniu Ziemi do 5D
  https://www.youtube.com/watch? v=J1oKWTmHGCg

  Sesja Część 2 (rozpoczyna się minuta 21) :

  Narodziny Nowej Ziemi – Biała Tara
  https://www.youtube.com/watch? v=2OOcCkD-4to

  Pierwszy zapis jest po angielsku, drugi po niemiecku.

  Wszystkiego najlepszego

  # ruminokami

  * * *
  Zapis sesji hipnozy

  Podczas sesji hipnozy proszę o wyjaśnienie powtarzającego się odczucia wiercenia w mojej lewej półkuli mózgu, związanych z nim strumieni ognia piekielnego i tego, czy Saturn był kiedyś gwiazdą. Gdy tylko zaczynamy, zaczyna się wiercenie i piekielny ogień. Badamy, co się dzieje.

  To kula, jak planeta, wewnątrz wiru ciemnych kolorów, który przesuwa się na półkulę, poruszając się zgodnie z ruchem wskazówek zegara… To jak burza połączona z tą planetą, [destruktywna burza, która przybyła spoza kosmosu…

  A ta planeta, czy to byłby Maldek? A może to coś innego?

  Nie ma nazwy. To bardzo czysta planeta, to całkowicie białe światło, to prawie jak nowa planeta.

  Tak. I dlaczego ta burza jest związana z tą białą nową planetą?

  Burza jest jak brama. Prowadzi w dół i w dół, jest otwór i jest tylko czerń, jak pustka, kulista gigantyczna pustka.

  Powiedz mi więcej o tym, dlaczego znajduje się to–

  To gigantyczna planeta. To jeden ze starożytnych bogów.

  Dlaczego to ma związek z Leonem?

  W dawnych czasach, kiedy bogowie wciąż byli widoczni na niebie, ludzie widzieli to wszystko.

  Tak. Powiedz mi więcej, dlaczego–

  To czarna gwiazda, to czarne oko na niebie i jest połączone z białym światłem, ze światłem fioletowym, to promieniowanie z tej gigantycznej planety, to było fioletowe, fioletowe światło, ocieplające światło, uzdrawiające światło, rosnące światło. To tak, jakbyś naświetlał rośliny światłem UV, a rośliny zaczynają rosnąć jak nic. Dzikiej przyrody. Gigantyczny wzrost roślin, zwierząt i ludzi. W tamtych czasach giganci rządzili Ziemią, a ja jestem bogiem starożytności. Jestem starożytnym, wszechwidzącym okiem minionej epoki. Jestem zmierzchem, świtem, fioletowym okiem, fioletowym deszczem, fioletowym srebrem. Jestem tym starym porządkiem stabilności, starością. Jestem starością, az tego wieku powstała wściekłość, wściekłość, która była w waszym świecie, która była władcą cienia oraz formą i kształtem waszych porządków światowych.

  Opowiedz mi więcej o tym, jak to jest, że jesteś połączony z Leonem w jego głowie. Powiedz mi więcej o tym połączeniu. Czy byłeś częścią jego wielowymiarowego ja? Jaki jest tam związek?

  Jestem połączony ze wszystkim-co-jest, a ta ludzka jaźń jest wszystkim-co-jest, wyrazem wszystkiego-co-jest, a na innym poziomie on jest wszystkim-co-jest, jak wszystko-inne-to- jest wszystkim, co jest. Więc jestem tą planetą. Jestem tym okiem. Jestem twórcą tego Układu Słonecznego, który istniał na długo przed narodzinami Człowieka, na długo przed pojawieniem się Układu Słonecznego. Układ Słoneczny został zasiany znacznie później, bardzo młoda i piękna gwiazda. Ale w moim łonie, moim zasięgu, moim magnetyzmie, moim własnym układzie słonecznym, jestem podsystemem wszystkiego, co jest. Jestem tu w imieniu wszystkiego, co jest. Stworzyłem to. Zostałem tu umieszczony, aby nadzorować to stworzenie. Byłem tutaj, aby zapewnić świętą i bezpieczną przestrzeń, osłoniętą przed zewnętrznym promieniowaniem, dostarczając moje światło do tego Układu Słonecznego, aby wszystkie te środowiskowe eksperymenty mogły rozkwitać i kwitnąć.

  Tak. I powiedz mi więcej o tym, jak pielęgnowałeś to środowisko. Co jest-

  Moje światło. Chodzi o moje światło. To promieniowanie fioletowe. A jeśli podążasz za naukami zwanymi Electric Universe Thunderbolts Project, podążają one za wszystkimi wskazówkami, które ludzkość pozostawiła w swojej długiej historii przetrwania, przekazując wszystkie fragmenty informacji, które zostały im pozostawione, zanim zamknąłem oczy na zawsze, zanim został pobrany z mojej stacji.

  Powiedz mi więcej o tym, dlaczego odzyskano cię z twojej stacji.

  Nadszedł czas na nowe stworzenie pod przewodnictwem Słońca.

  Widzę. A w tym Układzie Słonecznym, w jakim jesteśmy teraz , jakie znamy teraz , czy macie imię, którym moglibyśmy się do was odnosić?

  Saturn. Mam wiele imion. Ludzkość mnie znała i nadała mi wiele różnych imion. Niektóre są dzisiaj bardzo zagmatwane, ze względu na ciała planetarne, które są inne niż ja. Wszystko, czego wtedy była świadkiem ludzkość, to ja w mojej chwale, w mojej wspaniałości, w moim blasku. Wszystkie te zjawiska, które miały wówczas miejsce, były wówczas świadkami ludzi i innych istot. I wszystko, co ludzkość mogła wtedy zrobić, to zgłosić to. Co rozumiem przez raport? Stało się to znacznie później, kiedy mnie nie było. Ocaleni chcieli zachować pamięć i przekazać ją swoim pokoleniom. Ponieważ byłem wspaniałym okiem, obserwującym całe stworzenie, byłem widzialnym okiem stworzenia. A ja byłem bogiem ludzkości, chociaż ludzkość, w zależności od [swojej] świadomości, brała mnie za jedynego Boga, podczas gdy inni z wyższym zrozumieniem wiedzieli, o co mi tak naprawdę chodzi – tylko stacja, medium, agent o dalekosiężnych uprawnieniach, ale nie wszechmocny. To wszystko było błędne i niezrozumiane dużo później. A niektórzy ludzie na waszym świecie zrobili bardzo niepokojące [sposoby > rzeczy] w moim imieniu. Nigdy ich o to nie prosiłem i nie jestem za to odpowiedzialny. To naprawdę wstyd, co niektórzy ludzie i istoty o ludzkim wyglądzie robią przez cały ten czas w moim imieniu. Ci ludzie są, znasz ich po imieniu. Przedstawiają mnie jako Rogatego, Płonącego, Kopytnego, Z Kopytami, Z Długimi Ogonami i Świecącymi Oczami, pożerającą dzieci i robiącą odrażające rzeczy całemu życiu… Nigdy tego nie robiłem, i Nigdy nikogo o to nie prosiłem w moim imieniu. To wielkie, traumatyczne nieporozumienie.

  Powiedz mi, jak to jest, że ci ludzie źle zrozumieli.

  Niebo się zmieniło. Jesteśmy w tym innym Układzie Słonecznym. A tutaj gwiazdy są inne, planety nie są już tam, gdzie były. Wszystko się zmieniło, ludzkość zmieniła się na tak wielu poziomach. Człowiek to zranione zwierzę, powiedział jakiś mądry człowiek, i to prawda. Człowiek nie może być świadkiem [swojej] własnej traumatycznej przeszłości. I z tego powodu ludzie muszą to powtarzać od nowa. W moim królestwie niebo było inne, panował porządek i stabilność.

  Opowiedz mi więcej o tym, jak wtedy było.

  Na Ziemi istnieją struktury megalityczne, ponieważ grawitacja była inna. Po Ziemi krążyły olbrzymy, ponieważ grawitacja była bardzo różna. W dzisiejszej grawitacji na Ziemi niemożliwe jest stworzenie takich struktur bez sprzętu hardkorowej technologii. Wtedy ludzie w moim wieku tego nie potrzebowali, mieli świadomość i zmniejszoną grawitację. Używali swoich duchów do kształtowania rzeczywistości. Wielu z nich było dostrojonych do wszystkiego, co jest, wszyscy byli zjednoczeni z tym, co jest z powodu mojej ochrony. Dopiero gdy ludzkość przeżyła kataklizm, zniszczenie mojej epoki i przeniosła się do królestwa Ziemi, utracili połączenie.

  Opowiedz mi więcej o tym kataklizmie, który zmienił twój wiek.

  Byłem systemem, który nazywają Saturn, i spotkałem system, który nazywają Sol. Widzisz – Sol i dusza, lśniąca dusza Nowej Ziemi, Nowej Ludzkości, to nowe środowisko samodoświadczania i my dwoje się spotkaliśmy. Połączyliśmy się raczej, dotknęliśmy się, dotknęliśmy naszych energii. Ten układ słoneczny ma zupełnie inną wibrację niż ja. Moja energia jest stabilna, dopóki nie zostanie uruchomiona, a kiedy zostanie uruchomiona, moja energia staje się niestabilna. Nie mam mechanizmu samoregulującego. Moje energie są innego porządku. Energie Słońca są innego rzędu. Energie Słońca weszły do ​​mojego systemu – i wszystko poszło do piekła, że ​​tak powiem.

  Powiedz mi, co się stało. Jak to się rozwinęło?

  Ogromne pożary. Między Słońcem i Słońcem a mną, Saturnem, miała miejsce masowa wymiana energii o katastrofalnych proporcjach. Energie poruszały się w przód iw tył, czasami tworząc stałe strumienie plazmy, fantastyczne, spektakularne na niebie. Wojna bogów , uwieczniona przez ludzi na całym świecie. Byli żywymi świadkami tego, co widzieli i przetrwali tak zwani bogowie, ciała planetarne, władcy swoich czasów.

  Jak się czułeś jako jeden z tych bogów tamtych czasów?

  Nadszedł mój czas. Muszę iść. I to musiało się stać. To było bolesne widzieć, jak ginie tak wiele form życia, i tyle bólu było tam, bezcielesnych, a ja – przyjąłem go. Nie mogłem zostawić ich samych. Zdecydowałem się [wziąć > przyjąć] je. Zaproponowałem im, że przyjmą je. Niektórzy z nich postanowili zostać ze mną, w mojej sferze świetlnej, aby uniknąć traumy, aby uniknąć bólu… konieczności powrotu do życia. Zdecydowałem się ich wpuścić i pozostali w tej przestrzeni czasowej, odłączeni od strumieni czasu. Jestem jak środowisko poza czasem i przestrzenią, jakie znasz. I wszystkie te energie, które zdecydowałem się wpuścić, cały ten ból i trauma wciąż są ze mną. Postanowiłem trzymać to poza czasem i przestrzenią. A rozwiązaniem jest uwolnienie tego wszystkiego.

  Tak.

  I oczywiście niektórzy z waszych ludzi zabrali ze sobą cały ten ból. Postanowili mnie opuścić, wybrali doświadczenie reinkarnacji, przemieszczali się z planety na planetę i sprowadzali na siebie tę samą historię.

  Opowiedz mi o tym więcej.

  Istnieją dwie interesujące planety, jedna nazywa się Maldek, a druga Marduk. I był wodny świat. Wodny świat… a o wodnym świecie jeszcze nie słyszeliście.

  Powiedz mi więcej.

  To prawie jak Celestia . Wy ludzie moglibyście to nazwać, lub nazwalibyście to Celestio. To środowisko planetarne zbudowane z wody, prawie w stu procentach środowisko wodne. To twoja fascynacja wodą, ponieważ tam byłeś [wyhodowany > wyhodowany]. Urodziłeś się na dnie oceanów. Zostałeś… stworzony i… pozwolono ci rozwinąć się w… formy życia, które były w stanie przetrwać w wodzie. Woda jest Twoim najbardziej naturalnym żywiołem. Kochasz morze, kochasz sól i wodę. Uwielbiasz pływać, nurkować, dlatego niektóre z twoich ludzkich form wyrażania siebie uwielbiają nurkowanie głębokie.

  Opowiedz mi więcej o tym, jak to jest być na tej planecie.

  Pragniesz ponownie zjednoczyć się z wodą, ponieważ woda jest łonem stworzenia. To, co dzieje się w ludzkim ciele kobiety podczas ciąży, to tylko maleńka replika gigantycznego eksperymentu, który miał miejsce dawno temu na Celestii – jeśli chcesz tak nazywać mnie ta planeta.

  Opowiedz mi więcej o tym, co się tam wydarzyło, co się wydarzyło.

  Jestem na orbicie Celestii. Widzę wodę, widzę ląd, widzę ten niezgłębiony ocean, a na dnie oceanu jest światło w jednym miejscu, mogłoby być więcej, ale to właśnie widzę. A kiedy poruszam się w tym świetle na dnie oceanu… jest szczelina na ziemi… prawie tak, jak woda się porusza, jest zasysana, wciągana do tej szczeliny. Coś wciąga wodę do środka, jak zainstalowana tam maszyna, może to coś naturalnego. To jest miejsce tworzenia. To jest … brama życia … do … morza. I wszystkie te eksperymenty, które tam miały miejsce, wyniosły się do morza jak plemniki. Ludzie i ryby nie różnią się tak bardzo.

  Opowiedz mi więcej o tych eksperymentach, które tam miały miejsce.

  Wiesz, Rybolud i ludzie mają silny związek. Ludzie Ryb nie są tak naprawdę rybami, ale to analogia. I przybyli na tę planetę wody. Są mistrzami życia. Są zestrojeni ze swoimi wyższymi jaźniami, zestrojeni z prawami stworzenia. Działają w imieniu Źródła-wszystko-co-jest. A ja, Źródło-wszystko-co-istnieje, poprosiłem ich, aby stworzyli to środowisko, aby używali tego środowiska, do ulepszania tego środowiska w celu tworzenia nowych, ulepszonych form życia. Chciałem, aby to bezpieczne środowisko było wolne od wpływów zewnętrznych, nieskazitelny świat, w którym żadna inna forma życia nie mogłaby stąpać, nie mogła postawić [swoje] nóg. Chciałem, aby to miejsce było bezpieczne i… nie odizolowane, ale… wolne od zewnętrznych ingerencji, aby ten nowy eksperyment życiowy, te wiele nowych eksperymentów życiowych mógł… zobaczyć światło. Stało się to na tej wodnej planecie, a Ryboludy zostali umieszczeni na czele…

  A my, Rybolud, przejęliśmy dowodzenie, ponieważ zajmujemy się tym od bardzo dawna. Pochodzimy z wodnego świata iz natury naszej osobowości zamieszkujemy wiele różnych wodnych światów. Jesteśmy w stanie zaprojektować zasolone składniki [tego > tego] środowiska wodnego. Potrafimy kształtować i wpływać na skład wody, oddziaływania chemiczne. Jesteśmy w stanie zaprojektować formy życia i stworzyć odpowiednie siedliska w zależności od form życia. Mamy prawo i obowiązek… powoływać do życia. Jesteśmy inżynierami, inżynierami życia. Myślę, że niektórzy z twoich ludzi nazywali nas Nommo . W Mezopotamii możesz pamiętać ludzi ryb, którzy przybyli z morza, Oannes. Nikt nie mógł określić, kim byli ci ludzie, istoty, ale tak, żyliśmy w oceanach Ziemi później, dużo, dużo później. Czy myślisz, że jesteśmy tylko na planetach wodnych? Jesteśmy na planetach, na których jest woda! Planety, na które wolno nam i każą nam iść. Mamy wybór, więc jedziemy. Jest woda, idziemy, rozwijamy się, tworzymy nowe życie. Pochodzi z morza. Bo kiedy na zewnątrz jest promieniowanie w [sic!] środowisku planety, jeśli są kontynenty, lądy w zamieszaniu, ukształtowane przez promieniowanie słoneczne, promieniowanie kosmiczne, jeśli na zewnątrz są wybuchy plazmy, jeśli cała powierzchnia świata wygląda jak piekło – my są w oceanie i jesteśmy bezpieczni, ponieważ wiemy, że wulkany wewnątrz oceanów dają nowe życie.

  Powiedz mi o tym.

  Nazywają ich „czarnymi palaczami”, źródłami życia. [To | My] zawsze tam byliśmy. Jesteśmy w głębinach oceanu Ziemi, im głębiej, tym lepiej, nie ma dla nas znaczenia. Jesteśmy, ponieważ możemy.

  Powiedz mi więcej o tym, jak–

  Nieustannie zasiewamy życie. Stale zmieniamy formy życia, aby dostosować się do zmieniających się wpływów zewnętrznych. Promienie kosmiczne wciąż docierają do Ziemi. Woda jest [nadprzewodnikiem | superprzewodnik] dla przychodzących energii, a my po prostu tworzymy idealne warunki, w których te energie mogą przechodzić. Możemy modulować częstotliwości w wodzie. Tworzymy nowe życie w tym oceanie właśnie teraz, ponieważ Ziemia jest bombardowana przez ewolucyjne energie pozytywnych zmian. Jeśli szukasz… Jeśli chcesz poszukać nowych form życia, zajrzyj do oceanów. To tam możesz nas znaleźć – jeśli chcemy być widziani.

  Powiedz mi więcej o tym, jak te energie, które napływają na planetę, wpływają na oceany i ludzi.

  To pole magnetyczne, jest tak słabe i pozwala energiom z bardzo, bardzo daleka przenikać przez Ziemię prawie bez oporu. Jest [on > by] projekt, został zaprojektowany w ten sposób. Nie ma co się bać [tego > te] zmniejszyły właściwości magnetycznego oporu pola Ziemi. To musi się stać, inaczej zmiana nie mogłaby nadejść. Tarcza, że ​​tak powiem, musiała zostać opuszczona do tego punktu niemal (chichocze) zerowego oporu, a niektórzy ludzie boją się błysku słonecznego, który mógłby ich zniszczyć, ich technologię i sposób życia. Jeśli tak się stanie – nie bój się. Wiemy dlaczego – ponieważ wasze osobiste tarcze energetyczne zostały obniżone i są obniżane, aby te energie ewolucyjnej zmiany mogły przeniknąć was na każdym poziomie. Niektórzy z was najchętniej to akceptują. A niektórzy z was są tak pełni wewnętrznego i zewnętrznego oporu, że postanawiacie… pójść na marne, że tak powiem. Wy ludzie, którzy zamknęliście się lub zamknęliście siebie, naprawdę nie możecie być zbawieni. Musisz się otworzyć [siebie > się]. Musicie… uczynić się lżejszymi od wewnątrz. Jeśli chcecie być częścią tego nowego, twórczego eksperymentu w tym nowym, stworzonym środowisku, musicie się otworzyć i pozwolić siłom światła, ewolucyjnym energiom zmiany, zmienić was od wewnątrz. To wszystko, co musisz zrobić. Reszta ludzi nie ma już nic do powiedzenia, ponieważ wiesz, co się dzieje. Zmieniasz się od wewnątrz. Świadomie oczyszczaliście się i zostaliście oczyszczeni, nadal jesteście oczyszczani… czy wam się to podoba, czy nie, czy waszym ludzkim jaźniom się to podoba, czy nie, nie ma znaczenia. Bo jeśli tak, to znaczy część zespołu , który był zaplanowanym do przenieść do bardziej interesujących uczenia self-experience środowisko , wtedy możesz iść, bez względu na to, co twoje ludzkie ja może o tym myśleć. Wszystko, co ludzkie ja może stracić, to twoje ograniczenia. A jeśli to oznacza pozbycie się wszystkich tych struktur, które mają na celu utrzymywanie cię w miejscu na całym świecie, ci ludzie nic nie mogą na to poradzić. Wszystko odejdzie i będziesz się tym zachwycał. Będziecie przepełnieni światłem i prawie będziecie się śmiać z tego, co się dzieje, w całej tej gęstości na waszej planecie, nic tego nie powstrzyma.

  Dziękuję Ci. Dziękuję bardzo za tę wiadomość. Czy jest coś jeszcze, co ty i twoi ludzie chcielibyście nam powiedzieć tutaj na powierzchni planety Ziemia?

  Przestańcie nas zanieczyszczać (chichocze). Naprawdę, przestańcie nas zanieczyszczać. Najstraszniejsze są toksyczne odpady z elektrowni jądrowych. Musimy to zrobić, nazwalibyście to nadgodzinami, żeby się tego pozbyć. W końcu my i morze zintegrujemy go z tym nowym ciałem Ziemi. Ziemia robi wszystko, co w jej mocy, aby pozbyć się wszystkich [tych > tych] toksyn, które ludzkość i nieludzkie istoty wprowadzają do niej celowo . Tak więc Ziemia poradzi sobie z naszą pomocą iz pomocą wielu innych form gwiezdnych obecnych na tej planecie, poza tą planetą. Wszystko pójdzie dobrze. Wy, ludzie, możecie po prostu stać się nieco bardziej, jeszcze bardziej świadomi swoich działań i wpływów.

  Tak i wylewnie przepraszam w imieniu ludzkości, przepraszam.

  Nie musisz. Wy ludzie, którzy wiecie, o co chodzi, nie musicie przepraszać. Ty wiesz i wiemy, kim jesteś. Oczyszczasz to. Wiesz, o co chodzi w tej nowej planecie. Jesteś tą nową planetą energetycznie. Jesteś tą białą nową planetą, tą planetą białego jasnego światła, partnerem Błękitnej Gwiazdy na niebie. A ty po prostu przyjmujesz całą tę negatywną energię, która jest odpychająca, intensywna i wyniszczająca. A jednak, jeśli nadal będziecie się oczyszczać, zwyciężycie, Ziemia zwycięży. Nic nie może powstrzymać tego, co nadchodzi. Nic i nikt nie może powstrzymać tego procesu ewolucyjnego, który został… powiedzmy, wyświęcony z Najwyższego Źródła wszystkiego, co istnieje.

  Opowiedz mi więcej o Ziemi, kiedy to jest to białe światło, ta biała gwiazda i połączenie z tą Błękitną Gwiazdą Kachina.

  Pod względem gęstości jest to środowisko o wyższej wibracji. To mniej gęste środowisko dla nowych planetarnych ciał wyrażających siebie. Każda planeta i każda planeta, system gwiezdny, galaktyka ma swoje własne ciało, fizycznie widoczne ciało, ma ciało duchowe, tak wiele innych warstw energetycznych wokół siebie. Mogą być … diamonized, nie Nazywamy to diamondized … mogą one zostać przekształcone diamentów, jeśli są na liście , by tak powiedzieć. Jeśli mają stać się diamentami, zostaną obrócone, staną się diamentami w sensie przenośnym. A więc – to są dwie planety w tym nowym środowisku o mniejszej gęstości, Biała Gwiazda Ziemia, planeta zamieniona w gwiazdę, biała gwiazda w kosmosie i Błękitna Gwiazda jako jej towarzysz.

  Opowiedz mi więcej o tej Blue Star.

  [Obie|Te] gwiazdy zapalają się w swoich odpowiednich kolorach bytu i wyższych wibracjach wyrażania siebie, ponieważ znajdują się w tym nowym środowisku, które zapala te kolory. Nie mogło być inaczej, nie mogło być w niższej gęstości. Im bardziej poruszają się w górę [im bardziej wyrafinowane stają się], tym jaśniejsze staje się światło. To nie jest eksplozja, to przejście, robi się coraz lżej. Z perspektywy wyższego wymiaru, oderwanej od pojęć czasu i przestrzeni, to błysk. Ale – jeśli jesteś obserwatorem na ziemi, to jest inaczej, może to zająć trochę czasu , a wiemy, że nie lubisz rozmawiać o czasie. Ty w swoim krótkim życiu chcesz zmiany widocznej, możliwej do uchwycenia już teraz, w granicach czasowych możliwych do wyobrażenia. I czasami tak to działa. W tym momencie nie trzeba nic więcej dodawać.

  Powiedz mi więcej o tym, co zobaczymy na tej planecie.

  Staje się coraz jaśniejsza i jaśniejsza, jaśniejsza i jaśniejsza w twoich bliźnich mężczyznach i koleżankach, twoich dzieciach, twoich zwierzętach, roślinach, życiu i wibracjach w otaczającym cię otoczeniu. Jest w atmosferze, jest w klimacie, jest w wietrze, który dotyka cię każdego dnia i promieniach słonecznych, które na ciebie padają. Tak migoczą gwiazdy każdej nocy. A kiedy wy, ludzie, stoicie na zewnątrz w środku nocy na polu, spójrzcie tylko na gwiazdy i pozwólcie im mówić do was, pozwólcie im się dotykać. Jest tak wiele historii, tak wiele istot, tak wiele rodzin i klanów o gwiezdnym pochodzeniu, które chcą ponownie połączyć się ze swoim nasieniem, które zostało zasiane na… pewnej wodnej planecie. Zostało zasiane tak dawno temu, a ziarno… wiesz, rozjaśnia się, wchodzi do nowego życia, nowej sfery wyrażania siebie. Jesteśmy tak podekscytowani i dumni, że to się dzieje, to dzieje się właśnie teraz, jeśli rozejrzycie się wokół siebie, wy ludzie z otwartymi sercami, otwartymi umysłami, otwartymi duszami i otwartymi duchami… niewątpliwie będziecie świadkami tego ciągłego przekazywania do wielkości. To się dzieje właśnie teraz. To trwa. A wszystkie dramaty, które widzisz wokół siebie, to tylko desperackie próby uwagi [od > przez] głęboko zranione istoty, które są bardzo sfrustrowane [nie dostają > nie otrzymują] tego, czego potrzebują. I dostaną to, czego potrzebują, ale nie tutaj z tobą. Zostaną przeniesieni do innych wymiarów, bez walki, bez ucieczki, bez strachu. Powinny zostać usunięte, gdy nadejdzie odpowiedni czas, a Źródło określa, kiedy jest właściwy czas, aby odzyskać wszystkie te elementy samoekspresji, które nie są w zgodzie z nim.

  Dziękuję bardzo za przybycie i rozmowę z nami dzisiaj. Dziękuję z całego serca za tę wiadomość.

  Jeśli chcesz, chciałbym poszerzyć nieco więcej o Blue Star Kachina.

  Tak, proszę, proszę.

  To wydarzenie energetyczne widoczne na niebie. A maska, która spada z Tancerza na Niebie, symbolizuje upadającą starą gęstość. Ta Gwiazda Tancerki symbolicznie porzuca swój kostium, maskę gęstości, swoje stare ja, niczym wąż zrzucający skórę, będąc zupełnie nowym, jasnym i błyszczącym. To Błękitna Gwiazda Kachina, Tancerka na Niebie. To nowa niebieska gwiazda w nowej, lśniącej, lżejszej gęstości – w swoim świetlistym ciele, Jeśli będziesz. To starożytna obietnica, święta obietnica dana ludziom na Ziemi w czasach, gdy ludzie byli jeszcze bardzo młodzi, a jednak związani z tym wszystkim, co jest. W czasach wielkiego zamieszania wizja ta została przekazana w szczególności jednemu z tych ludzi, aby przekazać ją, jak święty ogień, i przekazać historię Błękitnej Gwiazdy Kachina, aby przyszłe pokolenia miały coś do żyć dla. Wszystkie te linie genetyczne… Pomyśl o tym. Wy, ludzie, żyjący dzisiaj, jesteście wierzchołkiem góry lodowej dwóch strumieni nieskończonych genetycznych wspomnień i potencjału. Wszystkie te istoty ludzkie żyjące dzisiaj są w pewnym sensie tak błogosławione, uprzywilejowane. Chociaż zdecydowałeś się tu być, a niektórzy zostali popchnięci, aby tu byli (chichocze), nie podobało ci się to zbytnio, ale zostałeś popchnięty być, niektórzy zostali oszukani, aby być tutaj, aby tego doświadczyć. A po dokonaniu tej transformacji wy, ludzie, w swoim nowym potencjale wyrażania siebie, będziecie mogli spojrzeć wstecz i prawie śmiać się z tego, co wam się przydarzyło. Zrozumiesz pełny obraz. Połączycie się w pełni ze swoimi gwiezdnymi rodowodami i będziecie w stanie osiągnąć o wiele więcej w całym wszechświecie. Bo to, co wydarzyło się na Ziemi, będzie wyjątkowym szczytem w historii tego wszechświata. Będziesz żywym ucieleśnieniem, żywym dowodem i dowodem tego, co się wydarzyło i co jest możliwe wszędzie we wszystkim, co jest. Będziecie emisariuszami Diamentowej Duszy tej nowej ery, jeśli tak zdecydujecie. Nikt cię do niczego nie zmusza. Możesz po prostu wrócić do swoich światów rodzinnych. Możesz po prostu stworzyć własne królestwa. Wybór naprawdę należy do Ciebie. Niektórzy z was zostaną wezwani i możecie zaakceptować lub zrobić coś innego.

  Dziękuję bardzo za tę piękną, piękną wiadomość. Dziękuję w imieniu wszystkich, którzy tego słuchają. Dziękuję Ci.

  Dziękuję za umożliwienie tego.

  Czy jest jakaś końcowa wiadomość, którą chcesz nam przekazać, zanim poproszę twoją świadomość, aby się cofnęła i aby wyższe ja wpadło w tę przestrzeń?

  Tak. Moje ludzkie ja chciałoby się wysikać.

  (Po wysikaniu sesja trwa.)

  Spotkałem mojego bliźniaka białego światła… Połączyliśmy się, zawirowaliśmy wokół siebie i wystartowaliśmy w gwiazdę, białą gwiazdę. Jesteśmy białą gwiazdą. Chłodne, białe światło… Biała róża właśnie wyrasta z tej gwiazdy… i jest to dar… podarowany… wielkiemu, ogromnemu światłu leżącemu na boku… to postać matki… napompowany brzuch stworzenia. Róża jest dla niej tylko prezentem, wsparciem, uznaniem, szacunkiem. To istota białego światła rodząca coś nowego i wydaje się, że nadeszła godzina .

  Powiedz mi więcej o tej godzinie.

  Niektóre dzieci decydują się przyjść wcześniej niż oczekiwano. Niektórzy po prostu nie spieszą się. Ale ten pojawi się tu wcześniej niż się spodziewano – to niespodzianka.

  Opowiedz mi o tym więcej.

  To jak różowy, biały, złoty lotos otwierający się i rozjaśniający wnętrze. A my po prostu wspieramy tę kochającą matkę-gwiazdę-istotę-światło, dającą-gwiazdę-życie- światło i-gwiazda-światło- życie . Ten lotos, narodziny Nowej Ziemi.

  Tak. A co musimy wiedzieć o narodzinach na Nowej Ziemi?

  Prędzej czy później to się stanie.

  Powiedz mi więcej o tym, co musi się wydarzyć, aby tak się stało.

  Tylko wewnętrzna praca. Nic nie może powstrzymać tego, co nadchodzi. Tylko ludzie mogą … ją przyspieszyć poprzez zapalanie się od wewnątrz. To wszystko, naprawdę. Przychodzące energie robią resztę – lub większość. To jak szaleństwo (chichocze), szaleństwo w pozytywnym sensie. Ludzie będą tak zachwyceni. Po prostu odejdą, przeniosą się do wyższej gęstości, w ten sposób, i nawet nie będą wiedzieć, (chichocze), dlaczego cały czas przebywali w tym… ciężkim miejscu. Nie zastanowią się nawet dwa razy, po prostu przeniosą się tam, szybko, płynnie. A cała ta gęstość tutaj jest jak zły sen. Po prostu wykonuj wewnętrzną pracę. Pozwól energiom pracować nad tobą, pracować nad tobą, zmieniać cię od wewnątrz, to wszystko. Po prostu skup się na tym. Nawet jeśli wokół ciebie pojawiają się pewne rozproszenia, nie ma to znaczenia. Znasz swoje wewnętrzne wyrównanie, wiesz, co dzieje się w tobie, w twoim osobistym otoczeniu, to wszystko to dowód, dowód, którego potrzebujesz, że jesteś na dobrej drodze. Bez względu na to, czy twoi sąsiedzi robią szalone rzeczy, bez względu na to, czy są… kaznodzieje… nauczający mroku i zagłady – nie ma dla ciebie znaczenia. Nadal są nieprzetworzone. Nadal nie są w pełni wyleczone. Ale wiesz, co się dzieje. Najlepsze, co możesz zrobić – unikaj większości z tych osób. Mogą wyrządzić wiele szkód lots w zależności od miejsca . Niektóre miejsca nie mają takich problemów. Obserwuj swoje otoczenie i poznaj swoich ludzi. Obserwuj je, a wiesz, że niektóre z ich problemów wyjdą na pierwszy plan. A jeśli jest ich wiele, mogą wyrządzić ludziom takim jak my wiele szkód. Więc po prostu bądź mądry w niektórych obszary. Dziel się swoim światłem. Rozpowszechniaj to dalej. Twórz znaczące połączenia. Rozwiń swoje osobiste sieci światła, tak po prostu. Nic nie jest w stanie powstrzymać wzrostu trawy. Ci ludzie, którzy twierdzą, że rządzą, zostaną odsunięci przez te energie, przez samych ludzi, którzy nie będą już dłużej tolerować całego tego szaleństwa. Ludzie powinni dokonać zmiany, której pragną – wszędzie, we wszystkich krajach wystarczy. To kolejny poziom w kierunku widocznej manifestacji tej Białej Gwiazdy Ziemi. To nasze światło, które świeci, tworzy Białą Ziemię. To odrodzenie Białej Tary, ucieleśnienie Białej Tary. I była też w Himalajach, była tam od jakiegoś czasu, jako schronienie, aby w tym miejscu zatrzymać swoje światło. Wciąż są z nią sprzymierzeni ludzie, a ona wciąż ich uczy. Ale teraz, dzięki temu globalnemu przebudzeniu Biała Tara może być wszędzie, ma dostęp do tak wielu osób. Biała Tara jest wyższym wymiarem ekspresji tej Ziemi. Będzie nową formą… indywidualność w tym nowym, bardziej wibrującym środowisku. Ona będzie Nową Ziemią, Białą Tarą – Ziemią Białą Tarą. Po prostu zadzwoń do niej. Ona już tam jest, obserwuje, używając jednego ze swoich przebrań. Mogłaby pracować przez Quan Yin, wiesz, ponieważ Biała Tara to wyższy poziom. Przydałby się jej każdy. Jest we wszystkich komórkach, ponieważ jesteśmy z tej planety, stworzeni przez tę planetę, przez materiał organiczny, przez minerały, wszystkie elementy, które są w naszych ciałach, tworzą naszą istotę. Biała Tara jest w każdym z nas, we wszystkich naszych komórkach. Po prostu poproś ją, żeby cię oświetliła.

 2. chybanie says:

  Nie chcę być złośliwy, albo uprzedzony względem powyższego artykułu, ale ja go po prostu nie rozumiem.
  Ktoś wyraża przesłanie wobec swoich czytelników, gdzieś na pograniczu religii, kosmologii oraz z elementami nauki, ale jaki ma w tym cel?
  Budowanie fałszywej nadziei jest profesjonalnie stosowane przez polityków oraz kapłanów.
  Czy to jest nowy ruch?
  Kiedy i przez kogo będą zbierane (po)datki na tacę?

  • krnabrny1 says:

   Kolega traktuje wszystkie teksty z poziomu rozumienia mentalnego, kolega jest człowiekiem rozumu i dlatego nie jest w stanie pojąc takich treści, ponieważ je trzeba odbierać innymi ośrodkami.

   Coś jak różnica pomiędzy literą prawa , a duchem prawa:-)

Wypowiedz się