Co się dzieje na świecie w związku z plandemią i szczepieniami. REINER FUELLMICH – SESJA SPECJALNA cz.3

REINER FUELLMICH – prawnik niemiecki przewodniczący międzynarodowemu zespołowi ponad 1000 prawników i 10 000 ekspertów omawia w rozmowach z prawnikami z różnych krajów co się tam dzieje  w związku z fałszywą plandemią i kampanią strachu oraz szczepień.

Redakcja KIP

Efekt Setnej Małpy

Transkrypt pierwszych dwóch godzin części 1 Sesji Specjalnej – informacji od prawników o sytuacji w ich krajach. LINK DO KANAŁU EFEKT SETNEJ MAŁPY NA MINDS.COM https://www.minds.com/efektsetnejmalpy/ UWAGA: DOSTĘP DO MINDS.COM WYMAGA REJESTRACJI I POTWIERDZENIA MAILA LINK DO USZY DUSZY NA KANALE BITCHUTE: https://www.bitchute.com/channel/kTJo… UWAGA: BITCHUTE OD DŁUGIEGO CZASU NIE PRZYJMUJE MOICH FILMÓW, WIĘC SŁUŻY JAKO ARCHIWUM ALE BEZ OSTATNICH ODCINKÓW. MINDS.COM TYMCZASEM SŁUŻY ZA MÓJ KANAŁ AWARYJNY, GDYBYM MIAŁ ZABLOKOWANY DOSTĘP DO yt, ZAPRASZAM! JEŻELI CHCESZ OTRZYMYWAĆ POWIADOMIENIA O NOWYM FILMIE NA YOU TUBE POWINNAŚ/POWINIENEŚ KLIKNĄĆ NA IKONĘ DZWONKA OBOK GUZIKA „SUBSKRYBUJESZ” LINK DO ORYGINALNEGO MATERIAŁU REINERA FUELLMICHA: Special Session: International Legal Offensive – Part 1 https://www.youtube.com/watch?v=i_5Y3… Special Session: International Legal Offensive – Part 2 https://www.youtube.com/watch?v=bFB2A… Strona Niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej https://corona-ausschuss.de/ Strona Funduszu o którym mówi Leslie Manookian https://healthfreedomdefense.org/ Dokumentalny film pt. „Większe Dobre” do obejrzenia na stronie https://greatergoodmovie.org/ Jeżeli lubisz moje autorskie poczynania rozważ proszę, czy może: * wesprzeć czasami autora na Patronite: https://patronite.pl/andreas * zasubskrybować mój kanał Efekt Setnej Małpy * wrzucić „Uszy Duszy” gdzieś dalej do sieci, żeby były dostępne także dla Twoich znajomych i żeby Efekt Setnej Małpy rósł w siłę * dać łapkę w górę Muzyka w intro i outro: Ryan Cullinane – Love Making With Drums (CC) Zdjęcie w miniaturce filmu: Reiner Fuellmich, kadr z nagrania sesji Special Session International Legal Offensive part 1 (nagrania autorstwa OVAL MEDIA) Zdjęcie psychodelicznego kota (i jego lustrzane odbicie) otwierające film: znalazłem je na https://magivanga.com/ – bez podania źródła, ale najprawdopodobniej pochodzi ze strony https://www.deviantart.com/ – także bez podania źródła. Dzięki uprzejmości kogoś z oglądających zostało ustalone, że pierwsze zaindeksowane do dziś użycie gifa z psychodelicznym kotem pochodzi ze strony: http://creeper.naurunappula.com/ DZIĘKUJE ZA POMOC W USTALENIU AUTORA! MAIL DO AUTORA USZY DUSZY: poczta@efektsetnejmalpy.pl #UszyDuszy #EfektSetnejMałpy

 

 

Comments

 1. chybanie says:

  U mnie brak jakiejkolwiek treści. Jest tylko tytuł i od razu pole: Skomentuj.

 2. krnabrny1 says:

  Dalsza kwestia Pana Trumpa od zwykłego Amrykanina.
  Widać wyraźnie , że bez względu co się dzieje, gra idzie na noże.

  http://82.221.129.208/.um5.html

  Moje ostatnie zdanie na temat ostatniego występu Trumpa:
  Lewicowcy, którzy go nienawidzą, wyjęli do cholery spodnie z tyłem. WAŻNE: Są tylko nieruchome zdjęcia z pokazaniem muchy, wideo nie ma muchy i łatwo jest zrobić zdjęcia w Photoshopie. Nie jest łatwo zdjąć zamek błyskawiczny z tylu klatek wideo, a ten został opublikowany zaraz po wydarzeniu. To prawie to uciska –
  Jestem w 100 procentach zwolennikiem Trumpa, ale wierzę też, że był manipulowany, odurzony przez całe 9 jardów, aby zmusić go do robienia i mówienia rzeczy, których nigdy by nie zrobił lub powiedział przy zdrowych zmysłach, z których jednym jest ciągłe wsparcie dla wosk. Założę się, że nie widział ani jednego filmu z magnesem. Jest w złych rękach i jest manipulowany.

  Uważam, że Trump ma kłopoty. Wygląda na 15 lat starszego. Nie można temu zaprzeczyć. Brzmi o 15 lat starszy. Chodzi o 15 lat starszy. Wszystko w nim jest o 15 lat starsze i jeśli to się utrzyma, umrze za kilka miesięcy.
  Wierzę też, że ci, którzy chcą go zniszczyć, pogrzebią spodnie od tyłu, wszyscy wiedzieli , że Trump w żaden sposób nie odszedł i nie chcą, aby ludzie badali, jak u licha stało się to tak nagle, że nie było faul. Uważam, że jest faul. I nie zmienię zdania tylko dlatego, że Daily Caller i kilka innych zamieściło zdjęcie normalnych spodni. Film mówi wszystko. Możesz założyć spodnie na każdego, a zamek błyskawiczny na cokolwiek w Photoshopie, a skłonienie ludzi do zignorowania czegoś może być poważnym złym, co z pewnością zrobiłaby prasa wroga. Nie jest to takie łatwe w filmie, który pokazuje kilka kątów, w tym ruch, w tym chodzenie, a każda klatka nie ma zamka błyskawicznego i spodni założonych do tyłu. To nie była sztuczka światła.

  Uważam, że Trump bardzo potrzebuje ratunku, a ci, którzy go niszczą, mają wszelkie dostępne zasoby, aby nikt nie zrobił z tym nic. Nie chcą też, aby ktokolwiek wierzył, że jest ku temu powód, dopóki praca nie zostanie wykonana.
  AKTUALIZACJA: Metro.co.uk twierdzi, że to wszystko mit, a jego spodnie są po prawej stronie i opublikowali zdjęcia, aby to udowodnić. Wszystko, co zrobili, to opublikowanie zdjęć, na których jego garnitur tworzył cienie, a kiedy robisz krzywe w Photoshopie, aby usunąć cień, spodnie są założone do tyłu. Metro opublikowało kolejny, który wydawał się być ulepszony, aby pokazać szew na dole jako zamek błyskawiczny. Ale to tylko szew na dole. Z tym nie można się spierać. Sposób dopasowania spodni mówi wszystko. Są oczywiście na odwrocie.
  To ważny temat, ponieważ dowodzi, że Trump jest traktowany, a ludzie, którzy się nim zajmują, nie są godni zaufania. To również dowodzi, że MSM nie chce, aby ludzie o tym wiedzieli, więc nikt nie zadaje pytań, gdy wykańcza Trumpa. Jeśli spojrzysz na wideo, a następnie na to, co opublikowało Metro, oczywiste jest, że przyciemnili zdjęcia, aby ułatwić ich kąt. Ale wideo mówi to WSZYSTKO.

  Poniższy post nie jest popularny. Ale trzeba to powiedzieć, ponieważ oczywiste jest, że Trump ma kłopoty – Trump nie jest nagle 15 lat starszy w ciągu zaledwie 5 miesięcy bez żadnego powodu.
  Jeśli to nie zostanie wywołane, stracimy go.

 3. krnabrny1 says:

  Właśnie sprawdziłem zdjęcia podane powyżej w linku. Faktycznie po obróbce i rozjaśnieniu widać wyraźnie że Pan Trump ma spodnie założone tyłem na przód.

  Nie ma w tych zdjęciach nawet śladów montażu, wszystko po prostu przyciemniono.

Wypowiedz się