Co się dzieje na świecie w związku z plandemią i szczepieniami. REINER FUELLMICH – SESJA SPECJALNA cz.2

REINER FUELLMICH – prawnik niemiecki przewodniczący międzynarodowemu zespołowi ponad 1000 prawników i 10 000 ekspertów omawia w rozmowach z prawnikami z różnych krajów co się tam dzieje  w związku z fałszywą plandemią i kampanią strachu oraz szczepień.

Redakcja KIP

Efekt Setnej Małpy

Transkrypt pierwszych dwóch godzin części 1 Sesji Specjalnej – informacji od prawników o sytuacji w ich krajach. LINK DO KANAŁU EFEKT SETNEJ MAŁPY NA MINDS.COM https://www.minds.com/efektsetnejmalpy/ UWAGA: DOSTĘP DO MINDS.COM WYMAGA REJESTRACJI I POTWIERDZENIA MAILA LINK DO USZY DUSZY NA KANALE BITCHUTE: https://www.bitchute.com/channel/kTJo… UWAGA: BITCHUTE OD DŁUGIEGO CZASU NIE PRZYJMUJE MOICH FILMÓW, WIĘC SŁUŻY JAKO ARCHIWUM ALE BEZ OSTATNICH ODCINKÓW. MINDS.COM TYMCZASEM SŁUŻY ZA MÓJ KANAŁ AWARYJNY, GDYBYM MIAŁ ZABLOKOWANY DOSTĘP DO yt, ZAPRASZAM! JEŻELI CHCESZ OTRZYMYWAĆ POWIADOMIENIA O NOWYM FILMIE NA YOU TUBE POWINNAŚ/POWINIENEŚ KLIKNĄĆ NA IKONĘ DZWONKA OBOK GUZIKA „SUBSKRYBUJESZ” LINK DO ORYGINALNEGO MATERIAŁU REINERA FUELLMICHA: Special Session: International Legal Offensive – Part 1 https://www.youtube.com/watch?v=i_5Y3… Special Session: International Legal Offensive – Part 2 https://www.youtube.com/watch?v=bFB2A… Strona Niemieckiej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej https://corona-ausschuss.de/ Strona Funduszu o którym mówi Leslie Manookian https://healthfreedomdefense.org/ Dokumentalny film pt. „Większe Dobre” do obejrzenia na stronie https://greatergoodmovie.org/ Jeżeli lubisz moje autorskie poczynania rozważ proszę, czy może: * wesprzeć czasami autora na Patronite: https://patronite.pl/andreas * zasubskrybować mój kanał Efekt Setnej Małpy * wrzucić „Uszy Duszy” gdzieś dalej do sieci, żeby były dostępne także dla Twoich znajomych i żeby Efekt Setnej Małpy rósł w siłę * dać łapkę w górę Muzyka w intro i outro: Ryan Cullinane – Love Making With Drums (CC) Zdjęcie w miniaturce filmu: Reiner Fuellmich, kadr z nagrania sesji Special Session International Legal Offensive part 1 (nagrania autorstwa OVAL MEDIA) Zdjęcie psychodelicznego kota (i jego lustrzane odbicie) otwierające film: znalazłem je na https://magivanga.com/ – bez podania źródła, ale najprawdopodobniej pochodzi ze strony https://www.deviantart.com/ – także bez podania źródła. Dzięki uprzejmości kogoś z oglądających zostało ustalone, że pierwsze zaindeksowane do dziś użycie gifa z psychodelicznym kotem pochodzi ze strony: http://creeper.naurunappula.com/ DZIĘKUJE ZA POMOC W USTALENIU AUTORA! MAIL DO AUTORA USZY DUSZY: poczta@efektsetnejmalpy.pl #UszyDuszy #EfektSetnejMałpy

Comments

  1. niepostepowyoszolom says:

    jednym slowem ! TAKICH LUDZI JAK TRAJTACIO,MICHALKIEWICZ,NIEJAKI IGOR i  KOWALSKI ITP sa nam rozmodlonym w hrystusie baaaardzo pomocni w poznaniu prawdy ABSOLUTNEJ:) a mianowicie ! …wszyscy ktorzy glosza o celowym,planowanym   truciu i  niszczeniu Ziemskiej atmoswery  ,fauny i flory to……nie. ziemkie istoty  z Wall Street i londynskiego city NIE A SKAD!! :).wytracenie ponad 12 polskich generalow oraz dziesiatki mniejszych ranga wojkowych i politykow w ostanich latach to …tez NIE ZIEMSKIE ISTOTY Z ZACHODU:) NIE NIE ! nawet Duda ,kaczynski ,Macierewicz to tez ! ylko ofiary 🙂 wcielen zajaczkow:) szarakow:) z gwiazdozbioru oriona i drogi mlecznej 🙂 wzglednie z palnety Nibru:) no bo jak mozna podejzewac ze Duda moglby sam nalegac i podpisac PRZYMUSOWE  TRUJACE SZCZEPIONKI dla krajowcow nad wisla 🙂 macierewicz i kaczynski tez by SAMI samowolnie nie gloryfikowali zbrodniarzy z UPA I OUN I BANDEROWCOW 🙂 to przybysze z NIBRU 🙂 stoja za tym :):)).Rowniez Balcerowicz (zapomnialem jego prawdziwe nazwisko rodowe) prywatyzacja nie zgnoil  polska wielka gospodarke i tym samym zmusil krajowcow z nad wisly  do ogromnej emigracji za chlebem (22 miljony). Takich ludzi jak Tarajtacio ,Igor ,Michalkiewicz zeslal nam (medialnie obrzezanym Polaczkom ) sam tatus naszego jezuska hrystuska YACHVE:!! raz na zawsze skoncza sie bredzenia o tym ze  to jacys Masoni czy starsi bracia w wierze! Takich ludzi potrzeba nam WIECEJ!! SHALOM!!..

Wypowiedz się